טיולים מאורגנים

טיולים, נופשונים ובתי מלון בארץ ובעולם

טיולים, חבילות ושייט בעולם

טיולים ואירועים בארץ

בתי מלון ווילות בארץ

טיולים מאורגנים

 

"דיסקברי טיול עולמי" 03-5627248 מוציאה טיולים מאורגנים ליעדים רבים בעולם.

ב'דיסקברי' תמצאו טיולים מאורגנים בעולם, טיולים מאורגנים לשומרי מסורת/כשר בעולם, טיולים מאורגנים עם ג'יפים בעולם וטיולים אישיים למשפחות ויחידים בעולם. הטיולים של 'דיסקברי' כוללים : טיסות, מלונות, מדריכים, רכב וכרטיס כניסה לאתרים ואטרקציות. הטיולים מקיפים ביותר, ללא ימים חופשיים, בדרך כלל בתנאי חצי פנסיון וללא סיורי בחירה בתשלום, בליווי מדריכים מנוסים ואיכותיים.

אנו מזמינים אתכם להשאיר פרטים מלאים לגביי הטיול המאורגן שמעניין אתכם ואנו נחזור אליכם בהקדם.


 

טיולים מאורגנים לפינלנד - לפלנד

טיולים מאורגנים למגוון של יעדים

אם בעבר נסיעה לחו"ל הייתה כרוכה בהוצאה כספית גבוהה והדבר היה שמור בעיקר לבעלי הממון, הרי שכיום הסיפור הוא אחר וישראלים רבים מבלים לא מעט פעמים בחו"ל במסגרת חופשה קצרה או ארוכה, בין אם לבד ובין אם יחד עם כל בני המשפחה. טיולים מאורגנים למגוון של יעדים הפכו את הנסיעות האלו לאטרקטיביות הרבה יותר, הן לנוסעים יחידים והן לקבוצות של חברים או משפחות עם ילדים. אפשר למצוא כיום מגוון רחב של יעדים שאליהם יוצאים טיולים אלה וכמובן תנאים מצוינים, שאותם הם כוללים. הטיולים פחות יקרים מכפי שחושבים והם בהחלט מצדיקים את ההוצאה הכספית הכרוכה בכך. אפשר ללמוד מהם רבות על היעד או על היעדים שאליהם נוסעים ולמצות את החופשה במלואה ולחזור לארץ עם כוחות מחודשים.

לבחור בטיול המתאים

אחת החברות המציעות זאת היא חברת דיסקברי טיול עולמי, המעמידה לרשות לקוחותיה טיולים מאורגנים ליעדים רבים: יפן הקסומה, מרוקו האקזוטית, יעדים שונים באירופה הקרובה וגם בצפון אמריקה הרחוקה. החברה מביאה אתה ניסיון וגם ידע רחב מאד בעולם התיירות ובונה טיולים המיועדים לקהלים שונים. ישנם טיולים לשומרי מסורת, טיולים למשפחות, טיולים שמתמקדים בתרבות עולם וגם טיולים המיועדים לגולשי גלים. כל מה שצריך לעשות הוא לבחון את האפשרויות השונות ולאתר את המתאימה ביותר.

טיולים מאורגנים למגוון רחב של יעדים הופכים את הבחירה לפשוטה הרבה יותר ואת הטיול גם לנופש של ממש. לא צריך לדאוג לדבר (הכל מתוכנן מראש) וכל מה שנותר לעשות הוא להחליט לאיזה יעד רוצים לצאת. יעדים קרובים או רחוקים, יעדים מוכרים יותר או מוכרים פחות, יעדים "בנאליים" או דווקא אותם יעדים אקזוטיים מיוחדים שפחות מכירים. האפשרויות הן רבות מאד ומותאמות באופן נקודתי לסוג ולסגנון שונה של מטיילים. הן תוך התייחסות לצורכיהם, תקציביהם ואופי הטיול שבו הם מעוניינים.

מבחר של אפשרויות

בעוד שבעבר הוצע לנו היצע מצומצם מאד של טיולים מאורגנים, הרי שכיום הסיפור הוא אחר. אלה, שרוצים לטייל במסגרת מאורגנת, יוכלו, כאמור, לגלות שפע של יעדים ברחבי הגלובוס, אליהם יוצאים עם אנשים נוספים. אפשר לעשות זאת יחד עם כל בני המשפחה או כקבוצת חברים. אפשר לעשות את זה עם אנשים שמכירים או כאלה שלא. כל קבוצה יוצאת יחדיו אל היעד ומבלה בו בשילוב עם אטרקציות ופעילויות שונות. הטיול כולל הכול: טיסות הלוך חזור אל היעד, מקומות לינה וגם ביקור באתרים השונים ונסיעות ביניהם וכל שנותר הוא לארוז את המזוודה ולצאת לדרך ו - ליהנות.

לפני שבוחרים את הטיול, מומלץ מאד לבחון את המסלולים הכלולים בו וגם לקרוא על היעד שאליו רוצים לצאת. היעדים שונים אלה מאלה. ישנם יעדים עירוניים מאד ואחרים כפריים. ישנם טיולים הכוללים פעילויות אקסטרימיות ואחרים כוללים פעילויות לילדים. כדאי גם לבדוק את העלויות – כמה עולה הטיול ומה הוא כולל וכן לבדוק את לוחות הזמנים. אם קצב רגוע חשוב לכם, מומלץ לבחור בטיול המתמקד ביעד אחד ולא ברבים. אם אתם אוהבים לזוז ולעבור בין היעדים השונים, טיול שכולל ביקור בכמה מדינות או בכמה ערים יהיה הפתרון המתאים.

לסיכום

רוצים לבלות את החופשה שלכם ביעד מקסים? במקום שתדאגו אתם בעצמכם לכל התנהלותו, תוכלו לתת למומחים לעשות זאת עבורכם ולצאת לטיול מאורגן עם חברת "דיסקברי טיול עולמי" שמציעה לכם טיולים ליעדים רבים מאד בעולם.