טיול מאורגן לסקוטלנד וצפון אירלנד | 11 ימים
image descriprion

טיול מאורגן לסקוטלנד וצפון אירלנד | 11 ימים

11 ימים
/
10 לילות

אתרים ואטרקציות

 • סקוטלנד:
 • אדינבורו – ביקור במצודה, ארמון הלירוד, המייל המלכותי

  פיטלוכרי – כפר סקוטי טיפוסי

  טירת בלייר את'ול –

  מזקקת וויסקי – ביקור, לימוד וטעימה מהמשקה המפורסם

  ההיילנדס – הר בן נביס הגבוה באירלנד, גלן קו "עמק הדמעות"

  האגמים – לוך נס, לוך למונד

  לוס – אחד הכפרים היפים בסקוטלנד

  גלזגו

 • צפון אירלנד:
 • בלפסט – ביקור במבדוק יבש (אתר בניית אוניות) הגדול בעולם, בו נבנתה הטיטניק.

  "מסילת הענקים" – תופעת טבע ייחודית של סלעים בצורות גיאומטריות ייחודיות.

  לונדונדרי – החומה שבנה המלך ג'יימס הראשון

 • אירלנד:
 • חצי האי קונומרה – שמורת טבע של הרים, מפרצים, ועיירות אותנטיות.

  בית קילמור – ארמון אצולה וגנים המשקיפים לנוף מיוחד ויפה.

  גלאווי – עיר אירית אופיינית, ביקור במדרחוב, ביקור בפאבים בעיר העתיקה

  צוקי מוהר – צוקי החוף הייחודיים המפורסמים

  טירת בונרטי Bunratty – טירה מהמאה ה-15, מוזיאון פתוח של כפר אירי אותנטי.

  קילרני – עיר הגנים

  טבעת קרי – בית מקרוס – אחוזה וגנים, תצוגת כלבי רועים, תצפית לקו החוף המפורץ

  דבלין – טריניטי קולג' במתחם האוניברסיטה והספריה העתיקה, מבשלת הבירה גינס, הכיכר שלפני בית הדואר זירת האירועים של "מרד הפסחא", כיכר הפרלמנט, רחוב גרפטון וברחוב אוקונל

למה דיסקברי?

צוקים אדירים על חופי הים האטלנטי, שהים והרוחות גילפו בהם צורות מיוחדות וייחודיות אגמים, כולל אגם לוך נס, שלפי המיתולוגיה המקומית עדיין יש בו מפלצת ביקור בטירה סקוטית ביקור במזקקת וויסקי סקוטי - המשקה הלאומי שכבש את העולם... אדינבורו ודבלין – ביקור בהערים מהיפות באירופה ביקור במבשלת הבירה גינס, מהמפורסמות בעולם נחווה את שמחת החיים שמתבטאת במוזיקה העממית האירית הסוחפת כל כך חצי פנסיון
למה דיסקברי?

תאריכי יציאה ומחירים

תאריך יציאה
תאריך חזרה

המסלול

 1. יום 1 | תל אביב - אדינבורו

  ניפגש בנתב"ג ונטוס לאדינבורו שבסקוטלנד. בהתאם לשעת הנחיתה נטייל באדינבורו (בהמשך יוקדש יום שלם לאדינבורו), העיר שהוכרזה לא מכבר לבירת תרבות אירופית והיא מאכסנת פסטיבלים יוקרתיים בתחומים רבים – פסטיבלי מוסיקה ותיאטרון מהחשובים בעולם. בתום הביקור נגיע ללינה באזור פרת או דנדי.

 2. יום 2 | לעבר ההיילנדס - וויסקי וטירות

  היום נטעם טעימה ראשונה של נופי סקוטלנד הירוקים כלכך, בזכות ריבוי המשקעים, כתוצאה ממיקום בין האוקיאנוס האטלנטי והים הצפוני. ניסע במישורים שלרגלי ההרים הגבוהים , בהם עדרי כבשים מלוא העין , ונבקר בכפר סקוטי טיפוסי , פיטלוכרי. לאחר מכן נבקר בטירת בלייר אתו'ל, טירה מבוצרת מימי הביניים שמספרת את סיפור מורשת הגבורה של השבטים הסקוטים אותה העבירו גם למורשת הלחימה של הצבא הבריטי בכל רחבי האימפריה. טירה זו קשורה גם בסיפורה של מרי מלכת הסקוטים וגם המלכה ויקטוריה. בהמשך נבקר באחת מממזקקות הוויסקי של האזור. נלמד על איכויות המים של סקוטלנד שמקנות למשקה את טעמו המיוחד, נראה את תהליך הייצור וכמובן נטעם. לאחר הביקור נגיע למלון בסביבת אבימור.

 3. יום 3 | אזור ההיילנדס (המישורים הגבוהים) האגמים - גלזגו

  לאחר ארוחת הבוקר נצא לעבר ההר הגבוה שבסקוטלנד, בן נביס , נעבור בגלן קו או כפי שנקרא "עמק הדמעות". במאה ה-17 התחולל כאן קרב בין כוחות המלך וויליאם השלישי לבני שבט מקדונלד, בו נספו רבים מבני השבט. הכפר גלן לקו נטוע בנוף ההררי של ההיילנדס ( השטחים הגבוהים) - מעוזם של השבטים הלוחמים בעבר. נעבור בעיר איוורנס בירת ההיילנדס על גדות הים הצפוני. נגיע אל אזור האגמים שלמרגלות ההרים. סביב אגמים אלו - לוך למונד ולוך נס - נרקמו מיתוסים רבים על מפלצות ששוכנות במעמקי האגמים. נמשיך בנסיעה לכוון פורט אוגוסטוס, ונעצור לתצפית על התעלה הקלדונית. נחלוף על פני האגמים ונטייל רגלית לאורך חופי האגם. נעבור את היישוב לוס, אחד הכפרים היפים בסקוטלנד, בדרך למלון בגלזגו.

 4. יום 4 | אדינבורו

  היום יוקדש לעיר המרתקת אדינבורו, בירת תרבות עולמית, ואחת הערים היפות באירופה. נצא לסיור מודרך בעיר, נבקר במצודה שהא האייקון והסמל של העיר ומספרת את ההיסטוריה של סקוטלנד, ונראה את אוצרות בית המלוכה. נעבור ונתרשם מארמון הלירוד , ונטייל ב"מייל המלכותי" בו שוררת אווירה מיוחדת במינה. נהנה מזמן חופשי במדרחוב הססגוני, ולעת ערב נחזור למלוננו בגלזגו.

 5. יום 5 | גלזגו - צפון אירלנד - בלפסט

  לאחר סיור קצר בגלזגו נעשה דרכנו לצפון אירלנד, דרך מחוז ברנס לאורך חוף הים. נחצה את המצר במעבורת ונגיע אל בירת צפון אירלנד- בלפסט. העיר יושבת על גדת נהר הפארסט וקרויה על שמו. בלפסט מסמלת יותר מכל אתר אחר באירלנד את המאבק למען אירלנד החופשית והמאבק בין הקתולים האירים לאנגליקניים פרוטסטנטים של בריטניה הגדולה. כיום, לאחר מערכת של הסכמים בין הפלגים היריבים העיר שקטה ומשוקמת. נבקר בעיר, בכיכר המרכזית, ובמבנים המרשימים הסובבים אותה. בעיר קיים המבדוק היבש (אתר לבניית אניות) הגדול בעולם - כאן נבנתה גם האנייה המפורסמת טיטניק. לעת ערב נגיע למלוננו בבלפסט.

 6. יום 6 | "מסילת הענקים" - לונדונדרי

  היום נתרשם מאחת מתופעות הטבע הייחודיות בעולם, "מסילת הענקים" . נגיע אל אזור החוף, כאן פזורים אלפי סלעים בצורות שונות ומגוונות, שממש מדמות "ענקים" מיתולוגיים וגם גמדים. התופעה נוצרה ממפגש של זרמי לבה עם מי הים הקרירים. נטייל בינות לענקים ונראה את גשר החבלים שמשמש את דייגי הסלמון באזור. בהמשך נגיע אל העיר לונדונדרי, שאף היא מספרת את סיפור המאבק בבריטים. נראה את החומה שבנה על ידי המלך ג'יימס הראשון כדי להגן על התושבים הפרוטסטנטים מפני הקתולים האירים. נגיע אל העיר באלינה ללינה וארוחת ערב.

 7. יום 7 | אירלנד: קונמרה – גלאווי

  היום נצא מתחומי הממלכה הבריטית – אל אירלנד החופשית. נבקר בחצי האי קונומרה שהוא שמורת טבע של הרים, מפרצים ועיירות אותנטיות, שננטשו כמעט במלואן כאשר מחלת הקימחון פגעה ביבולי תפוחי האדמה שעליהן הייתה מבוססת פרנסת התושבים. נבקר בבית קילמור, ארמון אצולה ששימש גם כמנזר וכיום משמש בית ספר לבנות. נבקר בארמון ובגנים המשקיפים לעבר נוף מיוחד במינו. נמשיך לעבר העיר גלאווי, שמשמרת יותר מכל עיר אחרת את המסורת האירית. בשעות הערב נטייל במדרחוב. המעוניינים יכולים להצטרף לבירה ומוזיקה אירית באחד מהפאבים הרבים של העיר העתיקה.

 8. יום 8 | צוקי מוהר - בונראט - קילרני

  לאחר ארוחת הבוקר ניסע לאורך חופי מפרץ גלווי כשבאופק שרשרת איי ארן. נגיע ל צוקי מוהר - תופעת טבע נוספת של צוקי חוף שזכו לפרסום עולמי. צוקי מוהר מזדקרים כמו חומה אדירה מעל גלי האוקיאנוס הסוערים תמיד. נצפה בתופעה תוך טיול על שפת ה"חומה" - בשיאם הצוקים מגיעים לגובה של 240 מטרים. נמשיך לביקור בטירת בונרטי Bunratty - טירה שנבנתה במאה ה-15. נבקר במוזיאון פתוח שמציג כפר אירי אותנטי מאותה תקופה. נמשיך לעיר הגנים קילרני, אחד ממרכזי התיירות התוססים של אירלנד. לקראת ערב נגיע למלוננו בקילרני.

 9. יום 9 | טבעת קרי

  היום הסייר בחצי האי המערבי של אירלנד, קרי, לאורך חופי האוקיאנוס האטלנטי. נצפה בתצוגה מרתקת של הפעלת כלבי רועים, ותצפיות על קו החוף המפורץ, שמאופיין גם כאן במצוקים אדירים. נעבור דרך כפרים ובתי משק כאשר את פקקי התנועה יוצרים עדרי הכבשים שחוצים את הכבישים מדי פעם לאורך הנתיב. נבקר גם ב בית מקרוס, בית אחוזה או ארמון מיוחד במינו, ובגנים המיוחדים של הארמון. בסיום היום נחזור למלון בקילרני.

 10. יום 10 | קילרני - דבלין

  לאחר ארוחת הבוקר נצא בנסיעה לעבר בירת אירלנד החופשית , דבלין. נערוך סיור מודרך בעיר שנהר הליפי ושמונת הגשרים הנטויים על הנהר ומחברים את חלקיה. העיר דבלין משופעת בפארקים ובבניינים בסגנון ג'ורג'יאני. נבקר במתחם האוניברסיטה העתיקה של דבלין, טריניטי קולג', ונראה את אחד הכתבים העתיקים ביותר בעולם הנוצרי המלווה בקאליגרפיה מרהיבה "ספרי קלס". נבקר בכיכר שלפני בית הדואר זירת האירועים של "מרד הפסחא" ב-1916. נבקר בכיכר הפרלמנט. נטייל ברחוב גרפטון וברחוב אוקונל. נבקר במבשלת הבירה גינס, ה"אייקון של אירלנד" המפורסמת בכל העולם. נלמד את תהליך הייצור המורכב והמעניין וכמובן נטעם. בתום הביקור נעלה לגג המבשלה לתצפית על העיר בלוויית לגימת בירה קרה. (בהתאם ללוח הזמנים, יתכן שנבקר במבשלה למחרת). נגיע למלון ובשעות הערב נצא בלוויית מלווה הקבוצה, לרחוב טמפל, מדרחוב הברים של דבלין, ליהנות ממוזיקה עממית ובירה גינס.

 11. יום 11 | דבלין - תל אביב

  במידה ולא ביקרנו ביום הקודם, נבקר היום במבשלת הבירה של גינס. באם מועד הטיסה יאפשר, נסייר עוד בדבלין, עד למועד הטיסה. בסיום נגיע לשדה התעופה לטיסה לתל אביב.

טיול מאורגן לסקוטלנד וצפון אירלנד | 11 ימים

המחיר כולל

טיסות בינלאומיות לפי המסלול

מיסי נמל והיטל בטחון

בתי מלון דרגה ראשונה ודרגת תיירות טובה בחדרים זוגיים עם אמבטיה או מקלחת צמודה

חצי פנסיון

סיורים מודרכים כמפורט בתוכנית

אוטובוס נוח לתיירים

תשר (טיפים) לנותני השירותים בחו"ל,למעט דמי סבלות

מלווה קבוצה מצוות דיסקברי

המחיר אינו כולל

ביטוח רפואי ומטען

הוצאות אישיות

דמי סבלות

כל תוספת מיסי נמל ודלק שיקבעו על ידי חברות התעופה לאחר 8.3.16

כל מה שלא נכלל בסעיף 'המחיר כולל'

תוספת סינגל $390

מידע כללי

 • הבהרות

 • כל שינוי הקשור במועדי הטיסות ו/או מחדל אחר הקשור לחברת התעופה, הנו באחריותה בלבד ואינו מהווה בשום אופן עילה לתביעה כנגד חברת דיסקברי ומתן פיצויים.

  בשל שינויים אופציונאליים בלו"ז הטיסות או מסיבות שאינן קשורות לחברת דיסקברי, עלול סדר הביקור באתרים להשתנות ויתכן כי אתרי ביקור ספורים יוחלפו באתרים ראויים אחרים – הכל בהתאם ללוח הזמנים.

 • דמי הרשמה ותנאי ביטול

 • הרשמה באמצעות טופס הרשמה ובתשלום של דמי רישום .

  תנאי ביטול כמפורט בפרק 'תנאים כלליים' באתר.

 • ביטוח

 • חובת כל נוסע לבטח עצמו בביטוח רפואי מתאים, כולל הרחבה להיטס אווירי. מומלץ להפעיל את הביטוח בהתאם לתנאי הביטול בתוכנית הטיול, כדי להיות מכוסים במקרים של ביטול הטיול בתנאים המכוסים ע"י פוליסת הביטוח. במידה ואתם בוחרים לבטח ציוד יקר, ביציאה מישראל כדאי להצהיר במכס על תכולת הכבודה. ניתן לעשות את הביטוח באמצעות חברת "דיסקברי".

 • בריאות וחיסונים

 • חלה חובת דיווח על כל נוסע, למארגני הטיול ומוביליו על הבעיות הרפואיות מהן הוא סובל (במידה ויש כאלה). במסע מושקע מאמץ רב ויש להבטיח ככל שניתן, את הצלחתו. עלינו להכיר את אמצעי הזהירות למניעת הידבקות במחלות ואת הדרישות בנוגע לחיסונים. יש להתייעץ עם רופא מומחה למחלות גיאוגרפיות ורופא שיניים, לפחות 4 שבועות לפני הטיול.

 • דרכון - יש לוודא כי הדרכון בתוקף לפחות לחצי שנה עד הטיול ושישנם מספיק דפים פנויים בדרכון.

 • הבהרה

 • ככלל, מסלול הטיול מתוכנן עד לפרט האחרון בהתאם לידע ולניסיון שנצבר בחברה. אולם, מעת לעת עלולות להתרחש 'תקלות' לא צפויות שאינן תלויות בנו, העלולות לגרום לשינוי קל בתוכנית או לפגוע ברמת השירותים המובטחת. מומלץ לקבל זאת בהבנה וברוח טובה – אחרי הכל זה גם חלק מהחוויה...יחד עם זאת אנו מבטיחים לעשות הכל כדי שהטיול יהיה מוצלח ומהנה.

  מחיר הטיול הוא למשלמים במזומן או בהעברה בנקאית.

  חברת דיסקברי שומרת לעצמה את הזכות לשנות את סדר הביקורים באתרים בעקבות סיבות הקשורות לטיסות או מסיבות אחרות. כמו כן החברה רשאית להחליף אתרים הנמנים במסלול הרגיל באתרים ראויים אחרים, אם לא ניתן לבקר באתרים אלו כתוצאה מאילוצים שונים.

הערות

  1. המחיר אינו כולל תוספת מיסי נמל ודלק במידה ואלה יוטלו ע"י חברות התעופה לפני היציאה לטיול. המחיר אינו כולל גם דמי סבלות.
  2. המחיר המצוין הוא לתשלום במזומן.
  3. בנושא החיסונים לארץ היעד מומלץ לנוסעים לפנות למשרד הבריאות.
  4. אנו ממליצים לכל הנוסעים לבטח את עצמם בביטוח רפואי ומטען מיום ההרשמה לטיול ועד לסיומו.
  5.שימו לב: המסלול המוצע באתר מתאר את אתרי הביקור, אך לא בהכרח את סדר הביקורים וכן את סדר הימים והלינות . החברה רשאית לשנות את סדרי  הביקורים .
  6.לאור האמור ייתכנו אף ויתורים על ביקורים בחלק מהאתרים והמקומות המוזכרים במסלול הטיול , במקומם יינתנו אתרים חליפיים וראויים.
  6. יציאה לטיול מותנית במינימום של 20 משתתפים לפחות,אלא אם הוחלט אחרת ע"י הנהלת החברה.
  7. במידה ויהיו פחות משתתפים יתכן ותחול תוספת למחיר הטיול שתקבע ע"י דיסקברי.
  8. תנאי הרישום והביטול מפורטים וברורים והם מופיעים באתר האינטרנט של חברת דיסקברי, תחת תנאים כלליים. לפני שהנכם נרשמים לטיול , יש לקרוא את תנאי ההרשמה והביטול כפי שמופיעים בעמוד הנ"ל. 
  9. החברה אינה אחראית לנזקים שיגרמו לנוסעים כתוצאה משינויים הנעשים במועדי הטיסות  על ידי חברות התעופה  או על ידי הרשויות ,עקב תקלות שונות בטיסות ו/או פגעי מזג האוויר. כמו כן אינה אחארית על נזקים כתוצא מ מלחמות , מגפות ,  
  10. החברה אינה אחראית לשינויים הנובעים מסיבות הקשורות לכח עליון , פגעי טבע ומזג אויר וכו'
  11. בשל סיבות שונות ,עלול סדר הביקור באתרים להשתנות ויתכן כי אתרי ביקור ספורים יוחלפו באחרים- הכל בהתאם ללוח הזמנים.
  12.מדי פעם מופיעים באינטרנט, דפי אינטרנט ישנים שנסרקו על ידי גוגל או מנועי חיפוש אחרים דפים שאינם מופיעים באתר החברה, מסלולי טיול ישנים או מסלולי טיול שאינם מעודכנים. לכן , בעת ההרשמה יש להיכנס אך ורק לאתר דיסקברי הרשמי, ולקרוא שם את המסלול המעודכן. עליכם לוודא לפני ההרשמה שהוא אכן המסלול הרלוונטי עבורכם.
  13.עליכם לוודא שאכן קיבלתם את המסלול העדכני והרלוונטי עבור המועד בו אתם מעוניינים או עומדים לצאת לטיול.
  14.דיסקברי אינה אחראית לפרסומים של מסלולים ישנים או כאלה שאינם מעודכנים כמפורט לעיל.
  15.חברת דיסקברי לא תהא אחראית למקרים בהם חברות תעופה ייגבו כספים נוספים עבור כבודה ו/או שירותים נוספים, בין אם מדובר בטיסות פנים או בטיסות בין מדינות, שאינן מישראל או בחזרה לישראל.