טיול מאורגן לאירלנד

טיול מאורגן לאירלנד הציורית כולל גאלווי ודבלין | 7 ימים

7 ימים
/
6 לילות

אתרים ואטרקציות

 • ויקלאו:
 • גני פאוארס קורט

 • אזור קרי:
 • "טבעת קרי" Ring of Kerry, "תצפית הגבירות" Ladies Veiw, הפארק הלאומי של קילרני - מפל טורק, אחוזת מקרוס

 • העיירה אדר:
 • עיירה היפיפייה, הידועה בשלל הבתים המעוטרים בגגות קש

 • צוקי מוהר:
 • צוקי החוף הייחודיים המפורסמים

 • גאלווי:
 • פאבים ומוסיקה אירית בעיר העתיקה

 • קיליבגן:
 • מזקקת הוויסקי

 • דבלין:
 • הכיכר שלפני בית הדואר זירת האירועים של "מרד הפסחא", כיכר הפרלמנט, רחוב טמפל ועוד

למה דיסקברי?

מסלול ללא ימים חופשיים ללא סיורי בחירה בתשלום ביקור במפלי טורק ביקור בצוקי מוהר המרהיבים העיר דבלין במלוא תפארתה היכרות עם פאבים איריים אמיתיים
למה דיסקברי?

תאריכי יציאה ומחירים

תאריך יציאה
תאריך חזרה

המסלול

 1. יום 1 | תל אביב - דבלין

  ניפגש בנמל התעופה בן גוריון ונמריא לדבלין בירת אירלנד. לאחר הנחיתה נערוך סיור מודרך בעיר: נראה את נהר הליפי ושמונת הגשרים הנטויים על הנהר ומחברים את חלקי העיר. נבקר בכיכר שלפני בית הדואר - זירת האירועים של "מרד הפסחא" ב-1916. נבקר בכיכר הפרלמנט, נטייל ברחוב גרפטון וברחוב אוקונל.

 2. יום 2 | דבלין - וויקלאו - קילארני

  עם בוקר נצא בנסיעה דרומה לכוון מחוז וויקלאו - אזור הנחשב לגן הלאומי של אירלנד, המשופע בהרים, נהרות, נחלים וכפרים ציוריים. נבקר בגני "פאוארס קורט" המרהיבים, בהם סגנונות שונים של גנים וכן בגלנדלוק - מקום מושבם של נזירים קדומים. נמשיך בדרכנו דרומה דרך נופים ירוקים, נחלוף על פני העיר קורק, העיר השנייה בגודלה באירלנד. במידה והזמן יאפשר, נבקר בעיירת הקיט הצבעונית קינסל או בעיירה קוב - ממנה יצאו ספינות המהגרים אל ארה"ב במאות ה- 19 ו ה- 20. בתום יום עשיר חוויות, נגיע ללינה במחוז קרי.

 3. יום 3 | מחוז "טבעת קרי"

  יום סיור קסום ומהנה ב"טבעת קרי", הנמצאת בחופה הדרום מערבי של אירלנד, נחלוף על פני כפרים הדוברים את השפה האירית, אשר בתיהם מוסקים בחומר הבעירה "כבול". ניסע באזורים השופעים נהרות, דרכם חוזרים בעונה, דגי הסלמון, אל האגמים בהם הם הושרצו לראשונה. נשקיף אל ההרים הגבוהים (כאן נמצאת הפסגה הגבוהה ביותר של אירלנד - הקארנטויל 1,040 מטר). נוכל לפגוש רועה צאן וללמוד על אורחות חייהם של הכבשים השונים החיים באזור. נראה צוקי חוף מרשימים ומפרצים צרים ועמוקים. נעצור לתצפית ב"תצפית הגבירות - LADIES VIEW, מקום בו המלכה ויקטוריה עצרה כדי להתפעם מיופי המקום. נעבור דרך הפארק הלאומי של קילרני, בו נבקר במפל טורק - מהגבוהים באירלנד. נקנח בגנים היפים של אחוזת מקרוס. בתום הטיול המהנה נחזור למלוננו.

 4. יום 4 | צוקי מוהר – לימריק - מחוז קרי

  נתחיל את היום בנסיעה צפונה. בדרכנו נבקר בעיירה היפיפייה אדר, הידועה בשלל הבתים המעוטרים בגגות קש. נחלוף על פני העיר לימריק. משם נמשיך בנסיעה לכיוון צפון מערב ונגיע לצוקי מוהר הידועים - שרשרת של צוקי פרא המשתרעים לאורך כ- 88 ק"מ והמתנשאים לגובה 180 מטר מעל פני האוקיינוס. זוהי אחת מאטרקציות הנוף המרהיבות של אירלנד הן בזכות הגובה המרשים של הצוקים והן עקב צבעם הכהה במיוחד. נוכל להלך בשביל המוביל לראש הצוק כדי להתרשם מיופי המקום. נמשיך בנסיעה ללינה במחוז גאלווי.

 5. יום 5 | אזור קונמרה

  נצא לטיול מיוחד באזור קונמרה - חבל ארץ פראי עם נופי בראשית, הרים, מפרצים,נחלים, אגמים ועיירות קסומות. ניסע לאורך האוקיינוס, כשאנו צופים אל 12 הרים דמויי חרוט - THE TWELVE PINS, הנישאים מעל חצי האי קונמרה, אשר מדרונותיהם זרועים בשלל גוונים מרהיבים. נגיע לעיירה המרכזית, קליפדן, על שפת האוקיאנוס ששימרה את אופייה האירי האותנטי. בתום הסיור נחזור אל גאלווי ללינה.

 6. יום 6 | קיליבגן - דבלין

  נצא מגלאווי לכיוון דבלין, נבקר באחת ממזקקות הוויסקי הידועות ביותר באירלנד - קיליבגן ונלמד על תעשיית הוויסקי האירי, שלמעשה דוכאה על ידי השלטונות הבריטים, כדי לקדם את הוויסקי הסקוטי. כיום תופס הוויסקי האירי את מקומו הראוי לו בעולם. כמובן נזכה לטעימה. נמשיך לעבר בירת אירלנד החופשית - דבלין. בערב יוכלו המעוניינים לצאת לבילוי ברחוב טמפל המפורסם לכוס בירה גינס. לינה בדבלין.

 7. יום 7 | דבלין - תל אביב

  בהתאם למועד הטיסה, נשלים ביקורינו בעיר. לאחר מכן נגיע לנמל התעופה לטיסה אל תל אביב.

טיול מאורגן לאירלנד הציורית כולל גאלווי ודבלין | 7 ימים

המחיר כולל

טיסות בינלאומיות לפי המסלול

מיסי נמל והטל בטחון

בתי מלון דרגה ראשונה ודרגת תיירות טובה בחדרים זוגיים עם אמבטיה או מקלחת צמודה

כלכלה – ארוחות בוקר + 3 ארוחות נוספות

סיורים מודרכים כמפורט בתוכנית

אוטובוס נוח לתיירים

תשר (טיפים) לנותני השירותים בחו"ל, למעט דמי סבלות

מלווה קבוצה - מדריך מצוות דיסקברי

המחיר אינו כולל

ביטוח רפואי וביטוח מטען

הוצאות אישיות

כל מה שלא נכלל בסעיף 'המחיר כולל''

תוספת ליחיד בחדר: $550

דמי סבלות

במקרה של טיסות פנים ייתכן וחברות התעופה ייגבו כספים נוספים עבור כבודה ו/או שירותים נוספים. הנ"ל אינו חלק ממחיר הטיול

מיסי נמל בטחון ודלק נכון ליום היציאה

הערות

***המלצה מומלץ לקרוא בעיון את תכנית הטיול לעומת תכניות של חברות אחרות בהן ימים חופשיים או סיורי בחירה בתשלום שיוצעו לכם במהלך הטיול! חשוב להבין כי לעיתים מה שנראה כזול יותר, יוצא בסופו של דבר יקר יותר. לפיכך מומלץ לקרוא את המסלול היטב על מנת לא להירשם לטיול שבמהלכו תאלצו לשלם כסף רב עבור סיורי בחירה. זכרו זאת! טיול מאורגן לאירלנד עם דיסקברי כולל סיורים מודרכים בנופים המרהיבים של אירלנד; בין הרים, נהרות, כפרים ציוריים וביקור בערים היסטוריות כגון: גאלווי ודבלין. כמובן איך אפשר להיות באירלנד ולא לבקר במזקקת וויסקי משובך, או לטעום מבירה איכותית בפאבים המקומיים - את כל זה תוכלו לעשות בטיול הנוכחי! אם אתם מחפשים טיול מעניין באירופה - זה היעד עבורכם!

מידע כללי

 • הבהרות

 • כל שינוי הקשור במועדי הטיסות ו/או מחדל אחר הקשור לחברת התעופה, הנו באחריותה בלבד ואינו מהווה בשום אופן עילה לתביעה כנגד חברת דיסקברי ומתן פיצויים.

  בשל שינויים אופציונאליים בלו"ז הטיסות או מסיבות שאינן קשורות לחברת דיסקברי, עלול סדר הביקור באתרים להשתנות ויתכן כי אתרי ביקור ספורים יוחלפו באתרים ראויים אחרים – הכול בהתאם ללוח הזמנים.

 • דמי הרשמה ותנאי ביטול

 • הרשמה באמצעות טופס הרשמה ובתשלום של דמי רישום.

  תנאי ביטול כמפורט בפרק 'תנאים כלליים' באתר.

 • ביטוח

 • חובת כל נוסע לבטח עצמו בביטוח רפואי מתאים, כולל הרחבה להיטס אווירי. מומלץ להפעיל את הביטוח בהתאם לתנאי הביטול בתוכנית הטיול, כדי להיות מכוסים במקרים של ביטול הטיול בתנאים המכוסים ע"י פוליסת הביטוח. במידה ואתם בוחרים לבטח ציוד יקר, ביציאה מישראל כדאי להצהיר במכס על תכולת הכבודה. ניתן לעשות את הביטוח באמצעות חברת "דיסקברי".

 • בריאות וחיסונים

 • חלה חובת דיווח על כל נוסע, למארגני הטיול ומוביליו על הבעיות הרפואיות מהן הוא סובל (במידה ויש כאלה). במסע מושקע מאמץ רב ויש להבטיח ככל שניתן, את הצלחתו. עלינו להכיר את אמצעי הזהירות למניעת הידבקות במחלות ואת הדרישות בנוגע לחיסונים. יש להתייעץ עם רופא מומחה למחלות גיאוגרפיות ורופא שיניים, לפחות 4 שבועות לפני הטיול.

 • דרכון - יש לוודא כי הדרכון בתוקף לפחות לחצי שנה עד הטיול ושישנם מספיק דפים פנויים בדרכון.

 • הבהרה

 • ככלל, מסלול הטיול מתוכנן עד לפרט האחרון בהתאם לידע ולניסיון שנצבר בחברה. אולם, מעת לעת עלולות להתרחש 'תקלות' לא צפויות שאינן תלויות בנו, העלולות לגרום לשינוי קל בתוכנית או לפגוע ברמת השירותים המובטחת. מומלץ לקבל זאת בהבנה וברוח טובה – אחרי הכול זה גם חלק מהחוויה. יחד עם זאת אנו מבטיחים לעשות הכול כדי שהטיול יהיה מוצלח ומהנה.

  מחיר הטיול הוא למשלמים במזומן או בהעברה בנקאית.

  חברת דיסקברי שומרת לעצמה את הזכות לשנות את סדר הביקורים באתרים בעקבות סיבות הקשורות לטיסות או מסיבות אחרות. כמו כן החברה רשאית להחליף אתרים הנמנים במסלול הרגיל באתרים ראויים אחרים, אם לא ניתן לבקר באתרים אלו כתוצאה מאילוצים שונים.

הערות

  1. המחיר אינו כולל תוספת מיסי נמל ודלק במידה ואלה יוטלו ע"י חברות התעופה לפני היציאה לטיול. המחיר אינו כולל גם דמי סבלות.
  2. המחיר המצוין הוא לתשלום במזומן.
  3. בנושא החיסונים לארץ היעד מומלץ לנוסעים לפנות למשרד הבריאות.
  4. אנו ממליצים לכל הנוסעים לבטח את עצמם בביטוח רפואי ומטען מיום ההרשמה לטיול ועד לסיומו.
  5.שימו לב: המסלול המוצע באתר מתאר את אתרי הביקור, אך לא בהכרח את סדר הביקורים וכן את סדר הימים והלינות . החברה רשאית לשנות את סדרי  הביקורים .
  6.לאור האמור ייתכנו אף ויתורים על ביקורים בחלק מהאתרים והמקומות המוזכרים במסלול הטיול , במקומם יינתנו אתרים חליפיים וראויים.
  6. יציאה לטיול מותנית במינימום של 20 משתתפים לפחות,אלא אם הוחלט אחרת ע"י הנהלת החברה.
  7. במידה ויהיו פחות משתתפים יתכן ותחול תוספת למחיר הטיול שתקבע ע"י דיסקברי.
  8. תנאי הרישום והביטול מפורטים וברורים והם מופיעים באתר האינטרנט של חברת דיסקברי, תחת תנאים כלליים. לפני שהנכם נרשמים לטיול , יש לקרוא את תנאי ההרשמה והביטול כפי שמופיעים בעמוד הנ"ל. 
  9. החברה אינה אחראית לנזקים שיגרמו לנוסעים כתוצאה משינויים הנעשים במועדי הטיסות  על ידי חברות התעופה  או על ידי הרשויות ,עקב תקלות שונות בטיסות ו/או פגעי מזג האוויר. כמו כן אינה אחארית על נזקים כתוצא מ מלחמות , מגפות ,  
  10. החברה אינה אחראית לשינויים הנובעים מסיבות הקשורות לכח עליון , פגעי טבע ומזג אויר וכו'
  11. בשל סיבות שונות ,עלול סדר הביקור באתרים להשתנות ויתכן כי אתרי ביקור ספורים יוחלפו באחרים- הכל בהתאם ללוח הזמנים.
  12.מדי פעם מופיעים באינטרנט, דפי אינטרנט ישנים שנסרקו על ידי גוגל או מנועי חיפוש אחרים דפים שאינם מופיעים באתר החברה, מסלולי טיול ישנים או מסלולי טיול שאינם מעודכנים. לכן , בעת ההרשמה יש להיכנס אך ורק לאתר דיסקברי הרשמי, ולקרוא שם את המסלול המעודכן. עליכם לוודא לפני ההרשמה שהוא אכן המסלול הרלוונטי עבורכם.
  13.עליכם לוודא שאכן קיבלתם את המסלול העדכני והרלוונטי עבור המועד בו אתם מעוניינים או עומדים לצאת לטיול.
  14.דיסקברי אינה אחראית לפרסומים של מסלולים ישנים או כאלה שאינם מעודכנים כמפורט לעיל.
  15.חברת דיסקברי לא תהא אחראית למקרים בהם חברות תעופה ייגבו כספים נוספים עבור כבודה ו/או שירותים נוספים, בין אם מדובר בטיסות פנים או בטיסות בין מדינות, שאינן מישראל או בחזרה לישראל.