"דיסקברי טיול עולמי" 03-5627248 מוציאה טיולים מאורגנים ליעדים רבים באירופה.
בדיסקברי תמצאו טיולים מאורגנים באירופה, טיולים מאורגנים לשומרי מסורת/כשר באירופה, טיולים מאורגנים עם ג'יפים באירופה, טיולים אישיים למשפחות ויחידים באירופה. את הטיולים תארגן דיסקברי כולל : טיסות, מלונות, מדריכים, רכב וכרטיס כניסה לאתרים ואטרקציות. הטיולים מקיפים ביותר, ללא ימים חופשיים, בדרך כלל בתנאי חצי פנסיון וללא סיורי בחירה בתשלום, מדריכים מנוסים ואיכותיים.
אנו מזמינים אתכם להשאיר פרטים מלאים לגבי הטיול המאורגן שמעניין אתכם ואנו נחזור אליכם בהקדם.
"דיסקברי טיול עולמי" 03-5627248 מוציאה טיולים מאורגנים ליעדים רבים בהולנד.
בדיסקברי תמצאו טיולים מאורגנים בהולנד, טיולים מאורגנים לשומרי מסורת/כשר בהולנד, טיולים מאורגנים עם ג'יפים בהולנד, טיולים אישיים למשפחות ויחידים בהולנד. את הטיולים תארגן דיסקברי כולל : טיסות, מלונות, מדריכים, רכב וכרטיס כניסה לאתרים ואטרקציות. הטיולים מקיפים ביותר, ללא ימים חופשיים, בדרך כלל בתנאי חצי פנסיון וללא סיורי בחירה בתשלום, מדריכים מנוסים ואיכותיים.
אנו מזמינים אתכם להשאיר פרטים מלאים לגבי הטיול המאורגן שמעניין אתכם ואנו נחזור אליכם בהקדם.
"דיסקברי טיול עולמי" 03-5627248 מוציאה טיולים מאורגנים ליעדים רבים ב.
בדיסקברי תמצאו טיולים מאורגנים ב, טיולים מאורגנים לשומרי מסורת/כשר ב, טיולים מאורגנים עם ג'יפים ב, טיולים אישיים למשפחות ויחידים ב. את הטיולים תארגן דיסקברי כולל : טיסות, מלונות, מדריכים, רכב וכרטיס כניסה לאתרים ואטרקציות. הטיולים מקיפים ביותר, ללא ימים חופשיים, בדרך כלל בתנאי חצי פנסיון וללא סיורי בחירה בתשלום, מדריכים מנוסים ואיכותיים.
אנו מזמינים אתכם להשאיר פרטים מלאים לגבי הטיול המאורגן שמעניין אתכם ואנו נחזור אליכם בהקדם.

"דיסקברי טיול עולמי" 03-5627248 מוציאה טיולים מאורגנים ליעדים רבים בהולנד.

בדיסקברי תמצאו טיולים מאורגנים בהולנד, טיולים מאורגנים לשומרי מסורת/כשר בהולנד, טיולים מאורגנים עם ג'יפים בהולנד, טיולים אישיים למשפחות ויחידים בהולנד. את הטיולים תארגן דיסקברי כולל : טיסות, מלונות, מדריכים, רכב וכרטיס כניסה לאתרים ואטרקציות. הטיולים מקיפים ביותר, ללא ימים חופשיים, בדרך כלל בתנאי חצי פנסיון וללא סיורי בחירה בתשלום, מדריכים מנוסים ואיכותיים.

אנו מזמינים אתכם להשאיר פרטים מלאים לגבי הטיול המאורגן שמעניין אתכם ואנו נחזור אליכם בהקדם.

טיול להולנד

למה הולנד

היא נמצאת במרחק טיסה של 5 שעות בלבד מישראל ונחשבת ליעד שמושך אליו רבים. הולנד, מדינה לא גדולה יחסית, מציעה יופי וקסם במקום אחד וזו גם הסיבה מדוע משפחות עם ילדים, צעירים וצעירות וגם מבוגרים נוהרים אליה לאורך השנים. בהולנד אפשר למצוא מרחבים פתוחים וכפרי נופש נהדרים, ערים גדולות מיוחדות וגם שקט ורוגע, האופייניים למדינות אירופאיות אחרות. אם אתם מתכננים לצאת לחופשה קצרה או ארוכה בהולנד, ולא משנה באיזו מסגרת, הינה שלוש ערים בולטות וחשובות בה ומספר אתרים שלא תרצו לפספס:

אמסטרדם – קצב אחר

אי אפשר לבקר בהולנד מבלי לעצור לכמה ימים באמסטרדם היפה, שהיא אולי בין הערים המתויירות ביותר בעולם. זוהי בירתה של הולנד, עיר קטנה, נעימה וקומפקטית מאד שקל ונוח להתנייד בה, וגם למגיעים אליה בפעם הראשונה. אפשר כמובן להיעזר באופניים, כדי להגיע ממקום למקום, וגם הליכה רגלית היא בהחלט פתרון. כיכר דאם היא האטרקציה המוכרות ביותר שבה, רובע החלונות האדומים, שוק הפרחים הצבעוני והיפה ומוזיאון אנה פרנק, מוזיאון ואן גוך, מוזיאון המדע והמוזיאון הגדול ביותר במדינה, הלא הוא הרייקסמוזיאום. יש באמסטרדם אינספור תעלות ולא מעט מבנים היסטוריים יפים, שמקשטים אותה מכל עבר.

רוטרדם – מקום שני ומכובד

העיר רוטרדם היא עיר בולטת מאד בהולנד ולמעשה ממוקמת במקום השני, מבחינת גודלה. לאחר שנהרסה בזמן מלחמת העולם השנייה, שופצה העיר וחודשה וכיום אפשר למצוא בה לא מעט מבנים מודרניים, המהווים חלק בלתי נפרד מהנוף שלה. יש בעיר נמל גדול וחשוב מאד ומגוון של אתרים שכדאי לעצור בהם לביקור. כמו: מוזיאון לאמנות קלאסית מודרנית, מוזיאון העולם, גלריות לאמנות רבות הפזורות בה, בתי קפה ומסעדות המציעות מהמטבח המקומי וממטבח בינלאומי וכן גן חיות, המהווה אטרקציה בולטת מאד בעיר.

דן האג

בדן האג, עיר גדולה בהולנד, יושבים מוסדותיה הממשלתיים של המדינה, לרבות הפרלמנט וגם בית המשפט העליון. אל דן האג נוהרות משפחות רבות עם ילדים בזכות אחת האטרקציות המיוחדות שבה – מיני הולנד, אטרקציה נפלאה המציגה למבקרים בה אתרים מפורסמים של הולנד במידות קטנטנות במיוחד. חובבי המוזיאונים ימצאו בעיר לא מעט מוזיאונים, כמו מוזיאון Mauritshuis עם מגוון של עבודות אמנות ויצירות חשובות, שעליהן אחראיים אמנים מקומיים שונים וכן מוזיאון הכלא של האג שמציע חוויה קצת אחרת.

מסטריכט

זוהי אחת הערים המעניינות ביותר במדינה, עיר עם היסטוריה עשירה. זוהי העיר העתיקה ביותר של הולנד, וכיאה לאחת כזו תמצאו בה אינספור של מבנים ישנים. היא נבנתה עוד בתקופת הרומאים ועברה לאורך המאות לא מעט שינויים ותהפוכות. כיום נמצאים בה מספר מוזיאונים, הידועים כבין החשובים ביותר במדינה, כמו מוזיאון Bonnefantenmuseum, מוזיאון לאמנות שנמצא בתוך מבנה מיוחד. חובבי הבירה ימצאו בה בירות מעולות ומי שלא רוצה לנוח לרגע יגלה בה מבחר של פסטיבלים ואירועים מרהיבים, הנערכים בה לאורך כל השנה, כמו הקרנבל שמתקיים בה במהלך חודש פברואר, קרנבל שמח וצבעוני במיוחד.

כפרי הנופש של הולנד – לטייל עם הילדים

אל הולנד מגיעות לא מעט משפחות, הבוחרות ללון באחד מכפרי הנופש שלה, כפרים מתוחזקים, יפים ונוחים מאד. בצפון הולנד נמצאים רבים מהם, לצד אינספור אטרקציות ופעילויות שונות. ביניהם הכפרים שבאיי Wadden, שנמצאים לא רחוק מאנרהיים ומאפלדורן. הכפר לנדל הייהנס, הכפר ראביט היל והכפר לנדל קולדאנהוב ידועים גם הם כפופולאריים מאד, כאשר ראביט היל מושך אליו המונים בשל קרבתו לאפטלינג, פארק השעשועים המפורסם של הולנד.