"דיסקברי טיול עולמי" 03-5627248 מוציאה: טיולים מאורגנים ליפן, טיולי כשר מאורגן ליפן לשומרי מסורת, מהדרין, טיולי משפחות מאורגנים ליפן, טיול ליפן פרימיום, טיול נשים ליפן, טיולים אישיים ליפן ועוד.

הטיולים ליפן של דיסקברי מקיפים ביותר, חצי פנסיון וללא סיורי בחירה בתשלום.

 למה דיסקברי?

טיול מאורגן ליפן של דיסקברי טיול עולמי, הינו הטיול ליפן המקיף ביותר שתמצאו בשוק.

טיול מאורגן ליפן של דיסקברי הינו בתנאי חצי פנסיון וכולל אתרים ייחודיים שלא תמצאו באף חברה אחרת.

טיול  מאורגן ליפן כולל ביקור באתרים ואטרקציות ייחודיים במינם כגון: ביקור באי האמנויות – האי נאושימה, ביקור באי הרביעי בגודלו באיי יפן – שיקוקו, סדנה להכנת סושי, תצוגת קימונו.

בנוסף תחוו נסיעה ברכבת המהירה - "הבולט" וכמובן ביקור באתרים הקלאסיים: טוקיו, ניקו, האקונה, האלפים היפניים, טירת מאטסומוטו, טאקאיימה,קנאזאווה, קיוטו, נארה, אוסקה, העיר קוראשיקי, הירושימה, האי מיאג'ימה ועוד אתרים רבים.

חברת דיסקברי מתמחה בשנים האחרונות בהוצאות טיולים מאורגנים ליפן. מדי שנה מוציאה החברה עשרות טיולים ומאות נוסעים.

תכנית טיול מאורגן ליפן של דיסקברי הינה ייחודית מבין התכניות של כלל החברות וכוללת בתוכה אתרים ואטרקציות רבים שלא תמצאו בשום חברה אחרת.

אם תתמחרו את המחיר שאתם מקבלים מחברות אחרות בתוספת עלות כל מה שתקבלו בדיסקברי, תקבלו את המחיר האמיתי שדורשים מכם בחברות אחרות ואז תוכלו להשוות.

הטיול ליפן הינו בתנאי חצי פנסיון.

כמעט כל חברות הטיולים ייקחו אתכם לטיול באי המרכזי הונשו בלבד. דיסקברי תיקח אתכם למקומות מיוחדים כמו אי האמנויות – נאושימה והאי שיקוקו, שהינו האי הרביעי בגודלו ביפן ואליו תיסעו על גבי מערכת גשרים מהארוכות בעולם – חוויה בפני עצמה.

אטרקציות מיוחדות - בטיול ליפן של דיסקברי תשתתפו בסדנה להכנת סושי, תבקרו במוזיאון הזהב ועוד.

בטיול תיסעו גם כמובן ברכבת מהירה – "הבולט", תשוטו באגם ותבקרו בכל האתרים הקלאסיים שמופיעים בכל החברות.

והכי חשוב – בדיסקברי אין ימים חופשיים ואין תוספות בתשלום (אופשונאליים).


יפן – ארץ השמש העולה, ניצת הדובדבן והלוחמים הסמוראים – היא מדינה המשלבת בתוכה תרבות עשירה, ערים שוקקות וטבע בתולי, אשר מתקיימים באיזון מושלם זה עם זה ממש כפי שמכתיבה תורת הזן. מדינת האיים האסייתית שבקצה האוקיינוס השקט שונה מכל מה שהכרתם, ומזמינה אתכם לגרות את כל החושים בחוויות שלא חוויתם מעולם.

 

טוקיו – אורבניות מודרנית ושלווה פסטורלית

טוקיו, בירתה הומת האדם של יפן והמטרופולין הגדול בעולם, ידועה ברחובותיה הנוצצים, המרושתים במסכי ענק ובשלטי ניאון זוהרים. החוויה האורבנית של טוקיו לא דומה לזו שנמצאת באף עיר אחרת בעולם, וייחודה טמון ביכולתה הפלאית למזג בין חיי מסחר ולילה תוססים לבין השלווה הטבעית של המקדשים ושל הריאות הירוקות הפזורות בה. מחנויות המנגה והאנימה הצבעוניות של רובע אקיהברה, דרך הבוטיקים היקרים והשדרות הרחבות של רובע שיבויה, וכלה בפסטורליות מרחיבת הלב של מקדש סנסוג'י ושל פארק שינג'וקו גיואן העצום – לטוקיו יש מה להציע לכולם.

 

קיוטו – לחזור ליפן הישנה

קיוטו, ששימשה כבירתה של האימפריה היפנית במשך 1,000 שנים, היא לב-ליבה של יפן המסורתית. כשעתיים וחצי של נסיעה ב-Bullet train, הרכבת המהירה של יפן, מפרידות בין טוקיו לקיוטו – ובין מודרנה למסורת. קיוטו מזמינה אתכם להאט את הקצב לקצב הזן, לספוג לתוככם מאות שנים של היסטוריה מפוארת, ולנשום מלוא הריאות לנוכח הפארקים והמקדשים המרהיבים שלה. בקיוטו תבקרו בקינקקוג'י, מקדש הזן המוזהב של העיר, ותטיילו לאורכן של הקשתות האדומות וצמחי הבמבוק הגבוהים של מקדש פושימי-אינרו הייחודי. לאחר מכן, אל תהססו לפנק את עצמכם בארוחת קיו-קאיסקי – שמה של ארוחת הגורמה בה ידועה העיר קיוטו, אשר אורכת כשעתיים ומורכבת מכ-8 עד 12 מנות קטנות וטריות המכילות את מיטב הטעמים של המטבח היפני המסורתי.

 

האי שיקוקו והאי נאושימה – כשטבע ואומנות נפגשים

האי שיקוקו, הרביעי בגודלו מבין איי יפן והפחות מתוייר שבהם, מזמין אתכם להתענג על טבע מרהיב, גני זן בני מאות שנים, וטירות יפניות עתיקות. החוויה שטומן בחובו האי שיקוקו מתחילה כבר בדרך אליו – דרך המתפתלת על גבי אחת ממערכות הגשרים הימיים הארוכה בעולם, ועוברת על פני מיצרי נרוטו הידועים בזרמי המים המהירים שלהם ובמערבולות הימיות היפהפיות שנוצרות בעקבותיהם. האי שיקוקו הוא נקודת חיבור מצוינת לאי הקטנטן נאושימה, שעד לשנות ה-90 כלל לא היה מוכר למבקרים זרים. אי זה, הידוע בשם "אי האומנויות", מרוצף כולו בעבודות של אומנות מודרנית, אשר שואפות להגדיר מחדש את הקשר שבין אמנות וסביבה. שוחרי האמנות ישמחו לבקר במוזיאון צ'יצ'ו הייחודי, שפירוש שמו הוא "מתחת לאדמה". מוזיאון תת-קרקעי זה, המסתמך על משחקים טבעיים של אור וצל אשר נובעים מהארכיטקטורה המיוחדת שלו, מציג יצירות של אומנים מודרניים בודדים, וביניהם קלוד מונה הצרפתי. הסיבה לקימוץ ביצירות האומנות במוזיאון נעוצה בכך שחללי התצוגה המינימליים, המאפיינים כל כך את האסתטיקה היפנית, תוכננו במיוחד עבור כל יצירה ויצירה. בנוסף, ניתן למצוא על האי המיוחד את המוזיאון של הפסל הקוריאני לי אופן (Lee Ufan), ואת קומפלקס בית בנסה היפהפה – שילוב בין פארק גדול, מוזיאון חוצות, מסעדת גורמה ובית מלון.

 

כל אלו הם, כמובן, רק טעימה קטנה ממה שיש לארץ השוגון והסושי להציע לכם. הרים אלפיניים, כפרים הטובלים בטרסות אורז מוריקות, תיאטרון קבוקי מסורתי ועוד עשרות מרכזים אורבניים כמו אוסקה והירושימה – יפן היא ארץ של תגליות, והיא מחכה רק לכם!