טיול מאורגן לדרום אמריקה - ארגנטינה, צ'ילה וברזיל | 16 ימים | כולל טיסה בהליקופטר מעל מפלי איגואסו

טיול מאורגן לדרום אמריקה - ארגנטינה, צ'ילה וברזיל | 16 ימים | כולל טיסה בהליקופטר מעל מפלי איגואסו, שמורת טורס דל פיינה וארץ הקרחונים

16 ימים
/
14 לילות

אתרים ואטרקציות

 • ארגנטינה
 • בואנוס איירס: כיכר מאיו (כיכר האמהות), השכונה הציורית לה בוקה ממנה יצאה בשורת הטנגו לעולם כולו , שכונת סן טלמו, תיאטרון קולון, גני פלרמו, רובע ריקולטה, ערב פולקלור: מופע ארגנטינאי של ריקודי טנגו, טיול ושייט ברובע ונהר הטיגרה.

  ברילוצ'ה: סיור כולל עליה ברכבל להר הקמפיניירו, טיול לאורך חופי אגם נואהל וואפי, שייט וטיול בשמורת הטורנדור וצפיה בקרחון השחור.

  פטגוניה ארץ הקרחונים: שייט באגם ארגנטינאי לצפייה בקרחון אופסלה, הקרחון המתנפץ בפורטו מורנו וסיור באל קלפטה.

  מפלי איגואסו: ביקור בשמורה הארגנטינאית,שייט אל המפלים.

 • צ'ילה
 • שמורת טורס דל פיינה: סיור בשמורה

 • ברזיל
 • סכר איטאייפו, מפלי איגואסו - הצד הברזילאי, מופע פולקלור ברזילאי - רפאין, טיסה בהליקופטר מעל המפלים (בלעדי לדיסקברי).

  ריו דה ז'נרו: סיור בעיר, עלייה ברכבל להר הסוכר, עלייה לקרוקובדו, סיור ג'יפים ביער טיג'וקה, סיור בחופים האקזוטיים של ריו.

  האיים הטרופיים ליד ריו: שייט אל האיים כולל ארוחת צהריים.

למה דיסקברי?

טיסה בהליקופטר מעל מפלי איגואסו

ערב פולקלור ברזילאי

ערב טנגו 

סיורים בקרחון פריטו מורנו, טורס דל פיינה, מפלי איגואסו, הר קורקובדו וטיול ג'יפים ביער טיג'וקה

קרחונים- אופסלה ופריטו מורינו 

שמורת טורס דל פיינה בצ'ילה

טיול ג'יפים בהר קורקובדו

ברילוצ'ה


למה דיסקברי?

תאריכי יציאה ומחירים

תאריך יציאה
תאריך חזרה
מחיר מבצע לאדם בחדר זוגי
מחיר לאדם יחיד
מחיר לשלושה אנשים בחדר (המחיר לאדם)
מחיר לזוג + ילד (המחיר לאדם)
מחיר רגיל לאדם בחדר זוגי
תוקף המבצע
הנחות לילדים
הערות

המסלול

 1. יום 1 | יום שלישי| 2024\2\6 תל אביב - בואנוס איירס

  ניפגש בשדה התעופה בן גוריון ונמריא לכיוון בואנוס איירס דרך יעד ביניים. נחיתה בבואנוס איירס והעברה אל המלון. (ארוחת הערב תינתן ביום האחרון במקום ביום הראשון)

 2. יום 2 | יום רביעי| 2024\2\7 טיסה וסיור בעיר ברילוצ'ה

  לאחר ארוחת הבוקר, נטוס לעיירת הקיט ברילוצ'ה שלדעת רבים נחשבת לאחד המקומות ביפים בדרום אמריקה. העיר שוכנת לחופו של אגם נאוול ואפי, וסביבה אגמים נוספים צלולים כבדולח והרים גבוהים, אשר חלקם מהווים אתרי סקי פופולאריים. מלבד יופייה של העיר, היא מוכרת בעולם בזכות השוקולד האיכותי שלה. עם ההגעה לברילוצ'ה נצא לטיול לשמורת נהואל הואפי, שמורה רחבת ידיים ומשופעת במים ונופים עוצרי נשימה. במהלך סיורנו נעפיל ברכבל לפסגת הר קמפיניירו ממנו נערוך תצפית פנורמית מרהיבה על האגם הגדול ועל הרי האנדים שפסגותיהם עטויות שלג נצחי בכל ימות השנה. בערב נסייר ברחובות העיירה השוקקת ואח"כ ניסע למלוננו בברילוצ'ה.

 3. יום 3 | יום חמישי| 2024\2\8 שמורת טרונדור והקרחון השחור

    יום שכולו טבע פראי ומרהיב לפנינו, הכולל מפגש עם ההר הרועם - הר טרונדור ועם הקרחון השחור. הטרונדור, הוא הר געש רדום ברכס האנדים הדרומיים על גבול צ'ילה-ארגנטינה ובקרבת העיר ברילוצ'ה. ההר המתנשא לגובה של 3.491 מטרים מזדקר גבוה מעל ההרים סביבו ושוכן מעל גבעות מכוסות חורש טבעי ואגמים בגווני כחול וטורקיז. ההר המכוסה בקרחונים מצדיק את שמו הציורי (פירוש השם טרונדור בספרדית: הרועם) הודות לרעש העז של גושי הקרח הנופלים ממנו. הטרונדור נודע בקרחונים הרבים המכסים חלקים שונים שלו. אחד מהם והידוע מכולם, הוא "הקרחון השחור", הנמצא בסמוך לבסיס ההר. לקרחון גוון שחור וזאת בשל גושי האדמה השחורה הנסחפים אליו באופן תמידי מהר הטרונדור "ומלכלכים" את צבעו הלבן הצחור והופכים אותו למעשה למלוכלך מבוץ ואדמה. גושי קרח חומים מתנתקים מהקרחון ולאחר מכן צפים באגם קטן למרגלותיו, עד שהם נמסים. השילוב של ההר הגבוה, הקרחון בצבע הבלתי שגרתי והאגמים סביב יוצרים תמונת נוף בלתי נשכחת. נטייל בשמורת הטרונדור ונצא לתצפיות על ההר המרשים והקרחון השחור. בשעות הערב נחזור לברילוצ'ה.

 4. יום 4 | יום שישי| 2024\2\9 אל קלפטה- פוארטו נטאלס

    לאחר ארוחת הבוקר ניסע אל שדה התעופה ומשם נמריא לאל קלפטה – בירת פארק הקרחונים של ארגנטינה. העיר אל קלפטה ממוקמת בצידו הדרומי של אגם ארגנטינו. לאחר שננחת ניסע באוטובוס אל המלון בעיר פוארטו נטאלס שבצ'ילה נתארגן וננוח אחרי יום של נסיעות.

 5. יום 5 | יום שבת| 2024\2\10 שמורת הטבע טורס דל פיינה- צ'ילה

    לאחר ארוחת הבוקר ניסע לביקור באחד משיאי הטיול בדרום אמריקה של דיסקברי - שמורת הטבע המופלאה טורס דל פיינה - או בתרגום מספרדית: מגדלי הפיינה. שמורה זו היא אחת מהפארקים הלאומיים הקסומים ביותר בעולם! היא ממוקמת בצידו הדרומי של "פארק הקרחונים" ומשתרעת על פני שטח של מאות אלפי קילומטרים רבועים. הפארק הוקם בסוף שנות ה-50 ושמו ניתן לו בגלל שלושת מגדלי הגרניט הגבוהים הנראים למרחקים ומסמלים את הפארק. שלושת פסגות הסלע שהעניקו לרכס את שמו הם "העמוד הדרומי" (Torre Sur) המתנשא לגובה של 2850 מטרים, "העמוד המרכזי (Torre Central) המתנשא לגובה של 2800 מטרים ו"העמוד הצפוני" (Torre Norte) המתנשא לגובה של 2600 מטרים. אולם הפסגה הגבוהה ביותר בפארק שייכת ל"הר הפיינה הגדול" שפסגתו מתנשאת לגובה של 3300 מטרים. הפארק מאופיין בקרחונים העצומים שבו והמפורסם מביניהם הוא קרחון ה"גריי". בפארק ניתן לראות אם יתמזל מזלנו, עשרות מיני ציפורים ובהם הקונדור הדרום אמריקאי שהוא הדורס הגדול בעולם!, פלמינגו צ'ילאני, יונקים רבים ובהם גואנקו (יונק הדומה ללמה), שועלים וארנבות בר ענקיות. בתום הסיור בשמורה, ניסע ללון בפוארטו נטאלס. .

 6. יום 6 | יום ראשון | 2024\2\11 אל קלפטה- ביקור בקרחון

   הבוקר נשלים את סיורינו בפארק הלאומי טורס דל פיינה ולאחר מכן ניסע לאל לקלפטה ונגיע לפארק הקרחונים שבדרום ארגנטינה. בפארק זה שוכן קרחון ענק העונה לשם 'אוֹנֶלי'. מסביב לקרחון נמצאים אגם קטן ונהר קצר אשר מוליך את מימיו אל ימת ארגנטינה. מן הקרחון ניתקים גושי קרח גדולים וגם קטנים ומתרסקים אל האגם הקטן (מכונה גם הוא 'אונלי'). לאחר שנתפעל מאיתני הטבע, ניסע למלוננו בקלפטה שם נאכל ארוחת ערב ונלון 

 7. יום 7 | יום שני| 2024\2\12 סיור בפריטו מורינו- הקרחון המתנפץ

  עם בוקר ניסע נצא לנמל "פונטה בנדירה" ונעלה על ספינה נוחה בה נשייט בין גושי הקרח הגולשים מקרחון ה"אופסלה" הנחשב לגדול בדרום אמריקה. הקרחון - תופעת טבע מדהימה, מגיע לגובה של 70 מטרים מעל פני האגם, ולעיתים מתנתקים ממנו גושי קרח בקול נפץ עז. ננוע בין גושי קרח צפים ולמרגלות קרחונים ענקיים שיקיפו אותנו לכל אורך השייט. באם יתאפשר נעצור גם בלגונת אונלי ונוכל ללכת רגלית כדי לצפות בקרחונים מקרוב. בהמשך נחזה גם באחד הקרחונים המפורסמים בעולם - קרחון 'פריטו מורנו', או בשמו המוכר יותר - "הקרחון המתנפץ". פריטו מורנו הוא קרחון ענק ממדים שחלקיו ניתקים ממנו לעתים קרובות ומתרסקים אל המים ברעש אדיר, כזה שמהווה הדגמה מושלמת לאיתני הטבע האדירים. אם יתמזל מזלנו נוכל לראות במו עינינו את המחזה העצמתי הזה. בשעות הערב נעשה דרכנו חזרה למלוננו באל קלפטה.

 8. יום 8 | יום שלישי| 2024\2\13 סיור בבואנוס סיירס וערב טנגו

  לאחר ארוחת הבוקר נמריא אל בואנוס איירס, בירתה של ארגנטינה מכונה גם "פריז של דרום אמריקה". ואכן, העיר הבנויה בסגנון אירופאי מזכירה בהחלט את פריז. היא נוצצת, נקייה, יש בה שדרות רחבות ועצומות בגודלן, מבני ציבור מרשימים בסגנון צרפתי וספרדי וארכיטקטורה המשלבת אדריכלות נאו קלאסית ואר-נבו. העיר משופעת בפארקים מוריקים, חנויות אופנה מעולות, בתי קפה טרנדיים ומסעדות בשר מהטובות בעולם. עם הגיענו לעיר נצא לסיור מקיף בעיר ונבקר בין השאר בכיכר מאיו המכונה "כיכר האימהות" בשל הפגנת האימהות בכיכר בימי הדיקטטורה הצבאית ששלטה בארגנטינה בין השנים 1976-1983. האימהות הרבות שהתאספו בכיכר לאחר שילדיהם ויקיריהם נעלמו ,היו אחד הגורמים שהביאו להפלת המשטר הרצחני. כיום הכיכר היא אתר זיכרון לתקופה חשוכה זו. נראה גם את שדרות ה- 9 ביולי – השדרה הרחבה בעולם, את "הבית הוורוד", המעון הרשמי ומקום העבודה של נשיאי ארגנטינה, ממנו נאמו חואן ואוויטה פרון בימי שלטונם, נצפה בבניין הפרלמנט, תיאטרון קולון המפואר, והמדרחוב הציורי לאורך המזח שהפך לאתר שוקק לאחר הסיור נצא למסעדה ארגנטינאית מסורתית ושם גם נהנה ממופע טנגו וערב שכולו יוקדש לריקוד הטנגו הארגנטינאי 

 9. יום 9 | יום רביעי| 2024\2\14 מפלי איגואסו: הצד הארגנטינאי - שייט בסירה מתחת למפלים, סכר איטייפו וערב פולקלור ברזילאי "רפאין"

  לאחר ארוחת הבוקר  נצא לסיור בצד הארגנטינאי של מפלי האיגואסו שלה שייכים 80% משטח המפלים. נצא לשייט מסעיר ורטוב אל מתחת המפלים ובדרך זו נוכל לחוש את עוצמתם (אל דאגה! שכמיות גשם יסופקו). לאחר חוויה נהדרת זו, ניסע לבקר בסכר איטייפו, אחד המפעלים ההידרו- אלקטריים הגדולים והמרשימים בעולם, המשותף לברזיל ופראגוואי. לאחר הביקור נשוב למלון להתרעננות ובערב נצא לעוד אטרקציה בטיול של דיסקברי - מופע פולקלור ברזילאי טיפוסי וססגוני (רפאין) הכולל מוסיקה קצבית, ריקודים סוחפים ותלבושות מיוחדות. בסיום ערב הבילוי המהנה נחזור למלוננו.

 10. יום 10 | יום חמישי| 2024\2\15 מפלי האיגואסו - הצד הברזילאי - טיסה במסוק מעל המפלים

  אחד המקומות היפים ביותר שבטיול לדרום אמריקה יכול להציע הם מפלי האיגואסו. מפלים אלו נחשבים לאחד מאתרי הטבע היפים בעולם, וארגון אונסק"ו הכריז עליהם כאתר מורשת עולמי. השילוב של שאון המים, העוצמה והמראה של כמויות המים שנשפכות לכל עבר, יחד עם התפאורה הטרופית ,הצמחייה והקשת שכמעט תמיד נמצאת שם משווה למקום מראה של גן-עדן. מדובר במופע מרהיב של הטבע שאין להחמיצו. לאחר ארוחת הבוקר נצא לביקור בצד הברזילאי של המפלים המשתרעים על פני שטח עצום של כ-3 ק"מ. לקראת סוף היום מצפה לנו חוויה מיוחדת במינה: טיסה במסוק מעל מפלי איגואסו! (ייחודי ובלעדי לטיול לדרום אמריקה של דיסקברי - שימו לב בחלק מהחברות יבקשו מכם תוספת תשלום על השתתפות בחוויה זאת). הכינו את המצלמות! לאחר החוויה המסעירה נשוב למלון באיגואסו.

 11. יום 11 | יום שישי| 2024\2\16 ריו דה ז'נרו

  בשעות הבוקר נסע לשדה התעופה בדרכנו לריו דה ז'נרו. רק שמה של העיר - ריו , מעורר ישר אסוציאציות של מוסיקה ברזילאית סוערת, חופים זהובים עם ים תכול, שמחת חיים ,משכנות פאר לצד משכנות עוני, כדורגל ועוד. ואכן ריו דה ז'נרו היא כל אלה ואף יותר. זוהי עיר עולם ענקית ותוססת עם נופים מרהיבים ונוף אנושי יפה אף יותר. היום נערוך סיור הכרות פנורמי וראשוני עם עיר מופלאה זו. לאחר הסיור נגיע אל מלוננו

 12. יום 12 | יום שבת| 2024\2\17 ריו דה ז'נרו- סיור בעיר ומצעד המנצחות

    לאחר ארוחת הבוקר, נצא לסיור ביער טיג'וקה –    טיג'וקה הוא יער גשם המהווה ריאה ירוקה לתושבי ריו. נצא לסיור ביער ענק זה . במהלך הסיור ב יער העירוני שבו מצויים מפלים מרהיבים וג'ונגל טרופי נוכל להגיע לפינות החבויות, היפות, והאהובות ביותר על המקומיים. נגיע גם לנקודות תצפית יפות על העיר ונלמד על הצמחייה הייחודית של ריו וסביבתה ועל חשיבות יער הגשם הברזילאי לעולם כולו. בשעות הערב נצא לצפות באחת מגולות הכותרת של הטיול: "מצעד המנצחות" של הקרנבל הגדול בעולם, כשלפנינו יעברו להקות ריקוד הסמבה המובילות בשלל תלבושות, מלוות בתפאורה מדהימה על רקע מוזיקה קצבית וסוחפת. לאחר חצות נחזור אל בית המלון.

 13. יום 13 יום ראשון| | 2024\2\18 יום סיור בריו דה ז'נרו

  יום נוסף לביקור בעיר המופלאה. הבוקר נטפס באמצעות רכבל אל אחד מסמליה המפורסמים של העיר - "הר הסוכר". גובהו של ההר הוא 400 מטרים והוא מעניק נוף עוצר נשימה ממרומי פסגתו. ההר השוכן בסמוך למפרץ ריו, והוא זכה לכינויו המיוחד בשל צורתו המזכירה כיכר סוכר מזוקק. מפסגת :הר הסוכר" נשקיף על העיר הפרושה תחתינו, על מפרץ גואנאבארה ועל אוסף האיים הפזורים מסביב. לאחר מכן  נעפיל אל מרומי הר קורקובדו החולש על העיר מגובה 709 מטר ועליו פסלו הענק של ישו. נצפה על העיר וחופיה ממעוף הציפור. בהמשך  היום נצא לחוש שניים מחופי העיר המפורסמים ביותר, חוף 'קופה קבנה' וחוף 'איפנמה'. שמם של חופים אלו יצא למרחק ולא בכדי: החול הצהוב, המים הצלולים והאווירה המיוחדת, כל אלו הם רק חלק מהתפאורה האקזוטית של חופי ריו דה ז'נרו. נתערבב בין המקומיים על מנת לספוג מאווירת החופים התוססת ובהמשך נבקר גם בשכונת איפנמה המפורסמת, שם נוכל לזמזם במקצב הבוסה נובה את השיר היפיפה של אנטוניו קרלוס ז'ובים - "הנערה מאיפנמה". לעת ערב נגיע למלוננו בעיר, לינה בריו.

 14. יום 14 |יום שני| 2024\2\19 שייט באיים הטרופים

  כאילו לא די ביופי ובמראות המרהיבים שהעיר ריו המוגדרת ובצדק "כיפה בערי תבל" משופעת בהם, הרי שגם מול חופיה של העיר, בארכיפלג של המפרץ שוכן גן עדן של ממש. ביום זה נצא לשייט של כייף בטיול של דיסקברי אל האיים הטרופיים הסמוכים לעיר. נהנה מהנופים המיוחדים, מהצמחייה הטרופית השופעת, מרחצה בים למעוניינים בכך, לרבוץ על החול הזהוב ובעיקר נוכל להירגע ולנוח תחת שמי העיר והמפרץ. לאחר הבילוי באיים הטרופיים נשוב בהפלגה אל העיר. 

 15. יום 15 |יום שלישי| 2024\2\20 סיור בריו וחזרה לארץ

  יום אחרון לטיול המאורגן של דיסקברי לדרום אמריקה. לאחר ארוחת הבוקר נצא לסיור בריו. נבקר בדאון טאון של ריו ובמרכז העסקים שלה. נצפה על אצטדיון הכדורגל המפורסם בעולם – אצטדיון המרקנה שגודלו העצום מהווה הוכחה נוספת לחשיבות הרבה שמיחסים הברזילאים לכדורגל ומעמדו בברזיל הוא כמו של דת. נראה גם את הקתדרלה הענקית של ריו. לאחר הסיור נאכל ארוחה לסיום הטיול ולאחר מכן ניסע לשדה התעופה ונטוס דרך ציריך חזרה לתל אביב.

 16. יום 16 יום שלישי| 2024\2\21 נחיתה בתל אביב

  מלאי חוויות, זיכרונות ומתנות, ננחת בנמל התעופה בן גוריון סמוך לחצות ונסיים את מסענו הקסום בדרום אמריקה.

טיול מאורגן לדרום אמריקה - ארגנטינה, צ'ילה וברזיל | 16 ימים | כולל טיסה בהליקופטר מעל מפלי איגואסו, שמורת טורס דל פיינה וארץ הקרחונים

המחיר כולל

טיסות בינלאומיות וטיסות פנים

כלכלה: חצי פנסיון

תחבורה: אוטובוס נוח לאורך המסלול

הדרכה: מדריך מנוסה מצוות דיסקברי המומחה לאזור

מסים: מסי נמל והיטל בטחון והיטל דלק בארץ ובחו"ל שהינו חלק ממחירי כרטיסי הטיסה נכון ל- 1.8.23 - במידה ויחול שינוי ו/או תוספת במחירים אלה , תתווסף התוספת על מחיר הטיול

ביקורים וכניסות לאתרים: כמפורט במסלול

תשר: לנותני שירותים בחו"ל (למעט דמי סבלות והמדריך הישראלי)

המחיר אינו כולל

ביטוח נסיעה רפואי (מומלץ לעשות ביטוח רחב ומקיף – ניתן לקבל אצלנו הצעת מחיר)

דמי הוצאת דרכון ו/או חידושו (יש צורך בדרכון בר תוקף לחצי שנה לפחות)

טיפים למדריך הישראלי

דמי סבלות

עליות במיסי נמל ודלק שיחויבו על ידי חברות התעופה. מחירי מיסי נמל ודלק נכונים לתאריך 1.8.23

במקרה של לילה נוסף תחול תוספת של 100$

ויזות ודמי כניסה למדינות בדרום אמריקה

במקרה של טיסות פנים , ייתכן וחברות התעופה ייגבו כספים נוספים עבור כבודה ו/או שירותים נוספים. הנ"ל אינו חלק ממחיר הטיול

מלונות

מלונות בדרגת תיירות טובה 

טיסות


טיסות בינלאומיות ופנימיות

הערות

***סדר הביקורים באתרים ובערים עלול להשתנות בהתאם ללוח הזמנים, תנאי מזג האוויר, בקשות המטיילים והחלטת המדריך בשטח.***

מידע כללי

 • הבהרות

 • כל שינוי הקשור במועדי הטיסות ו/או מחדל אחר הקשור לחברת התעופה והשינויים בטיול שנגרמו כתוצאה מכך, הנו באחריותה בלבד ואינו מהווה בשום אופן עילה לתביעה כנגד חברת דיסקברי ומתן פיצויים.

  בשל שינויים אופציונליים בלו"ז הטיסות או מסיבות אחרות, עלול סדר הביקור באתרים להשתנות ויתכן כי אתרי ביקור ספורים יוחלפו באחרים – הכל בהתאם ללוח הזמנים.

 • דמי הרשמה ותנאי ביטול

 • הרשמה באמצעות טופס הרשמה ובתשלום של דמי רישום . תנאי ביטול כמפורט בפרק 'תנאים כלליים' באתר.

 • ביטוח

 • חובת כל נוסע לבטח עצמו בביטוח רפואי מתאים, כולל הרחבה להיטס אווירי. מומלץ להפעיל את הביטוח בהתאם לתנאי הביטול בתוכנית הטיול, כדי להיות מכוסים במקרים של ביטול הטיול בתנאים המכוסים ע"י פוליסת הביטוח. במידה ואתם בוחרים לבטח ציוד יקר, ביציאה מישראל כדאי להצהיר במכס על תכולת הכבודה. ניתן לקבל הצעת מחיר לביטוח אצלנו.

 • בריאות וחיסונים

 • חלה חובת דיווח על כל נוסע, למארגני הטיול ומוביליו על הבעיות הרפואיות מהן הוא סובל (במידה ויש כאלה). במסע מושקע מאמץ רב ויש להבטיח ככל שניתן, את הצלחתו. עלינו להכיר את אמצעי הזהירות למניעת הידבקות במחלות ואת הדרישות בנוגע לחיסונים. יש להתייעץ עם רופא מומחה למחלות גאוגרפיות ורופא שיניים, לפחות 4 שבועות לפני הטיול.

 • הבהרה

 • ככלל, מסלול הטיול מתוכנן עד לפרט האחרון בהתאם לידע ולנסיון שנצבר בחברה. אולם, מעת לעת עלולות להתרחש 'תקלות' לא צפויות שאינן תלויות בנו, העלולות לגרום לשינוי קל בתוכנית או לפגוע ברמת השירותים המובטחת. מומלץ לקבל זאת בהבנה וברוח טובה – אחרי הכל זה גם חלק מהחוויה...יחד עם זאת אנו מבטיחים לעשות הכל כדי שהטיול יהיה מוצלח ומהנה.

  חברת דיסקברי שומרת לעצמה את הזכות לשנות את סדר הביקורים באתרים בעקבות סיבות הקשורות לטיסות או מסיבות אחרות. כמו כן החברה רשאית להחליף אתרים הנמנים במסלול הרגיל באתרים ראויים אחרים, אם לא ניתן לבקר באתרים אלו כתוצאה מאילוצים שונים.

הערות

  1. המחיר אינו כולל תוספת מיסי נמל ודלק במידה ואלה יוטלו ע"י חברות התעופה לפני היציאה לטיול. המחיר אינו כולל גם דמי סבלות.
  2. המחיר המצוין הוא לתשלום במזומן.
  3. בנושא החיסונים לארץ היעד מומלץ לנוסעים לפנות למשרד הבריאות.
  4. אנו ממליצים לכל הנוסעים לבטח את עצמם בביטוח רפואי ומטען מיום ההרשמה לטיול ועד לסיומו.
  5.שימו לב: המסלול המוצע באתר מתאר את אתרי הביקור, אך לא בהכרח את סדר הביקורים וכן את סדר הימים והלינות . החברה רשאית לשנות את סדרי  הביקורים .
  6.לאור האמור ייתכנו אף ויתורים על ביקורים בחלק מהאתרים והמקומות המוזכרים במסלול הטיול , במקומם יינתנו אתרים חליפיים וראויים.
  6. יציאה לטיול מותנית במינימום של 20 משתתפים לפחות,אלא אם הוחלט אחרת ע"י הנהלת החברה.
  7. במידה ויהיו פחות משתתפים יתכן ותחול תוספת למחיר הטיול שתקבע ע"י דיסקברי.
  8. תנאי הרישום והביטול מפורטים וברורים והם מופיעים באתר האינטרנט של חברת דיסקברי, תחת תנאים כלליים. לפני שהנכם נרשמים לטיול , יש לקרוא את תנאי ההרשמה והביטול כפי שמופיעים בעמוד הנ"ל. 
  9. החברה אינה אחראית לנזקים שיגרמו לנוסעים כתוצאה משינויים הנעשים במועדי הטיסות  על ידי חברות התעופה  או על ידי הרשויות ,עקב תקלות שונות בטיסות ו/או פגעי מזג האוויר. כמו כן אינה אחארית על נזקים כתוצא מ מלחמות , מגפות ,  
  10. החברה אינה אחראית לשינויים הנובעים מסיבות הקשורות לכח עליון , פגעי טבע ומזג אויר וכו'
  11. בשל סיבות שונות ,עלול סדר הביקור באתרים להשתנות ויתכן כי אתרי ביקור ספורים יוחלפו באחרים- הכל בהתאם ללוח הזמנים.
  12.מדי פעם מופיעים באינטרנט, דפי אינטרנט ישנים שנסרקו על ידי גוגל או מנועי חיפוש אחרים דפים שאינם מופיעים באתר החברה, מסלולי טיול ישנים או מסלולי טיול שאינם מעודכנים. לכן , בעת ההרשמה יש להיכנס אך ורק לאתר דיסקברי הרשמי, ולקרוא שם את המסלול המעודכן. עליכם לוודא לפני ההרשמה שהוא אכן המסלול הרלוונטי עבורכם.
  13.עליכם לוודא שאכן קיבלתם את המסלול העדכני והרלוונטי עבור המועד בו אתם מעוניינים או עומדים לצאת לטיול.
  14.דיסקברי אינה אחראית לפרסומים של מסלולים ישנים או כאלה שאינם מעודכנים כמפורט לעיל.
  15.חברת דיסקברי לא תהא אחראית למקרים בהם חברות תעופה ייגבו כספים נוספים עבור כבודה ו/או שירותים נוספים, בין אם מדובר בטיסות פנים או בטיסות בין מדינות, שאינן מישראל או בחזרה לישראל.