טיול מאורגן לברזיל וארגנטינה בקרנבל| 13 ימים | כולל טיסה בהליקופטר מעל מפלי איגואסו וכרטיס כניסה ל"מצעד המנצחות" בריו

טיולים, נופשונים ובתי מלון בארץ ובעולם

טיולים, חבילות ושייט בעולם

טיולים ואירועים בארץ

בתי מלון ווילות בארץ

13 ימים 10 לילות

אתרים ואטרקציות

בואנוס איירס:
כיכר מאיו (כיכר האמהות), השכונות הציורית לה בוקה ממנה יצאה בשורת הטנגו לעולם כולו, שכונת סן טלמו, תאטרון קולון, גני פלרמו, רובע ריקולטה, ערב פולקלור: מופע טנגו, שייט בדלתא של 'טיגרה'.
ריו דה ז'נרו:
סיור בעיר, עלייה ברכבל להר הסוכר, עלייה לקרוקובדו, סיור ג'יפים ביער טיג'וקה, סיור חופים.
כרטיס כניסה למצעד המנצחות – הקרנבל הגדול בריו!
האיים הטרופיים:
שיט מהנה, סיור באי כולל ארוחת צהריים.
איגואסו:
ביקור בשמורות הברזילאית והארגנטינאית, טיסה במסוק מעל מפלי איגואסו. ייחודי לדיסקברי!
סכר איטאייפו, שייט חוויתי מתחת למפלים בצד הארגנטינאי, מופע פולקלור.
פטרופוליס:
סיור ב"עיר המלכים" כולל ביקור בארמון המלכותי ובכנסייה העתיקה.
הטיול כולל כרטיס כניסה ל"מצעד המנצחות" של הקרנבל בריו אשר מתקיים במוצאי שבת 29.2.2021 - נשב באחד מהיציעים, נצפה במצעד ונבלה בקרנבל עד לאחר חצות. לאחר מכן נחזור אל המלון.

למה דיסקברי?

דיסקברי טיול עולמי מזמינה אתכם לטיול מרתק בדרום אמריקה, הכולל היכרות עם הערים הגדולות בארגנטינה ובברזיל, טיולים ביערות ירוקים, בשמורת איגואסו (כולל טיסה בהליקופטר מעל למפלים וגם שייט חווייתי) ביקור באיים הטרופיים ועוד. טיול מאורגן לארגנטינה וברזיל כולל הדרכה מקצועית ומעשירה, ערבי פולקלור תוססים ברוח הלטינית ושילוב של נופים ואוצרות טבע עוצרי נשימה ביחד עם סיורים בערים בואנוס איירס וריו דה ז'נרו -  הנותנים הצצה לתרבות הססגונית ושמחת החיים של תושבי המקום. בנוסף, במהלך הטיול נצפה בקרנבל הכי שמח וצבעוני בעולם: "מצעד המנצחות" בריו דה-ז'נרו! הכינו עצמכם לחוויה אקזוטית, סוחפת ובלתי נשכחת. 

 הטיול כולל:

  • טיסה במסוק מעל מפלי האיגואסו – ייחודי ל'דיסקברי'!
  • שייט לאיים הטרופיים של ריו
  • ערבי פולקלור ארגנטינאי וברזילאי
  • כרטיס כניסה ל"מצעד המנצחות" של הקרנבל בריו - מתנת 'דיסקברי'!  
  • עלייה ברכבל להר הסוכר
  • שייט בדלתא של 'טיגרה' 
  • ביקור בחוות 'גאוצ'וס' אותנטית 
  • טיול ג'יפים ביער טיג'וקה 

המסלול

הטיול כולל כרטיס כניסה ל"מצעד המנצחות" - ***הקרנבל הגדול בריו דה ז'נרו אותו מובילות להקות בתי הספר לריקוד הסמבה - שלל תלבושות צבעוניות, תפאורה מדהימה על רקע מוזיקה קצבית וריקודים סוחפים! ***

יום 1 | תל אביב – ריו דה ז'נרו

ניפגש בשדה התעופה ונטוס לריו דה ז'נרו. נגיע כבר באותו היום בשעות הלילה או ביום למחרת, תלוי בתאריך הטיסה.

יום 2 | ריו דה ז'נרו

רק שמה של העיר- ריו , מעורר ישר אסוציאציות של מוסיקה ברזילאית סוערת, חופים זהובים עם ים תכול, שמחת חיים ,משכנות פאר לצד משכנות עוני, כדורגל ועוד. ואכן ריו דה ז'נרו היא כל אלה ואף יותר. זוהי עיר עולם ענקית ותוססת עם נופים מרהיבים ונוף אנושי יפה אף יותר. היום נערוך סיור הכרות ראשוני עם עיר מופלאה זו: נעפיל אל מרומי הר קורקובדו הצופה על העיר מגובה 709 מטר ועליו פסלו הענק של ישו, שם נשקיף על העיר ועל חופיה ממעוף הציפור. נבקר בדאון טאון של ריו ובמרכז העסקים שלה. נצפה על אצטדיון הכדורגל המפורסם בעולם – אצטדיון המרקנה שגודלו העצום מהווה הוכחה נוספת לחשיבות הרבה שמיחסים הברזילאים לכדורגל ומעמדו בברזיל הוא כמו של דת. נראה גם את הקתדרלה הענקית של ריו, מקום מושבו של הארכיבישוף הרומי-קתולי של העיר. את בניית הקתדרלה תכנן האדריכל אדגר פונסקה, שהעניק למבנה סגנון מודרניסטי בהשראתן של הפירמידות המפורסמות של בני המאיה. היא נבנתה בין השנים 1964-1979 וקרויה על שמו של סבסטיאן הקדוש, מי ששימש כפטרונה של העיר. בסיום היום נגיע למלוננו בעיר. לינה בריו.

יום 3 | שייט לאיים הטרופיים

כאילו לא די ביופי ובמראות המרהיבים שהעיר ריו המוגדרת ובצדק "כיפה בערי תבל" משופעת בהם, הרי שגם מול חופיה של העיר, בארכיפלג של המפרץ שוכן גן עדן של ממש. ביום זה נצא לשייט אל האיים הטרופיים הסמוכים לעיר. נהנה מהנופים המיוחדים, מהצמחייה הטרופית השופעת, מרחצה בים למעוניינים בכך, לרבוץ על החול הזהוב, לשתות פינה קולדה צוננת, משקה פירות אקזוטי או רום. נאכל גם ארוחת צהרים טיפוסית ובעיקר נוכל להירגע ולנוח תחת שמי העיר והמפרץ. לאחר הבילוי באיים הטרופיים נשוב בהפלגה אל העיר.

יום 4 | ריו דה ז'נרו - טיול ג'יפים ביער טיג'וקה - צפייה ב"מצעד המנצחות"

לאחר ארוחת הבוקר, נצא לסיור ביער טיג'וקה – היער העירוני הגדול בעולם שנמצא ממש בלב המטרופולין. טיג'וקה הוא יער גשם המהווה ריאה ירוקה לתושבי ריו. נצא לסיור ביער ענק זה, בין מפלים וג'ונגל טרופי ונוכל להגיע לפינות החבויות היפות והאהובות ביותר על המקומיים. נגיע גם לנקודות תצפית יפות על העיר ונלמד על הצמחייה הייחודית של ריו וסביבתה ועל חשיבות יער הגשם הברזילאי לעולם כולו. בשעות הערב נצא לצפות באחת מגולות הכותרת של הטיול: "מצעד המנצחות" של הקרנבל הגדול בעולם, כשלפנינו יעברו להקות ריקוד הסמבה המובילות בשלל תלבושות, מלוות בתפאורה מדהימה על רקע מוזיקה קצבית וסוחפת. לאחר חצות נחזור אל בית המלון.

יום 5 | ריו דה ז'נרו - רכבל ל"הר הסוכר" - החופים האקזוטיים של ריו

יום נוסף לביקור בעיר המופלאה. הבוקר נטפס באמצעות רכבל אל אחד מסמליה המפורסמים של העיר - "הר הסוכר". גובהו של ההר הוא 400 מטרים והוא מעניק נוף עוצר נשימה ממרומי פסגתו. ההר השוכן בסמוך למפרץ ריו, והוא זכה לכינויו המיוחד בשל צורתו המזכירה כיכר סוכר מזוקק. מפסגת :הר הסוכר" נשקיף על העיר הפרושה תחתינו, על מפרץ גואנאבארה ועל אוסף האיים הפזורים מסביב. בהמשך היום נצא לחוש שניים מחופי העיר המפורסמים ביותר, חוף 'קופה קבנה' וחוף 'איפנמה'. שמם של חופים אלו יצא למרחק ולא בכדי: החול הצהוב, המים הצלולים והאווירה המיוחדת, כל אלו הם רק חלק מהתפאורה האקזוטית של חופי ריו דה ז'נרו. נתערבב בין המקומיים על מנת לספוג מאווירת החופים התוססת ובהמשך נבקר גם בשכונת איפנמה המפורסמת, שם נוכל לזמזם במקצב הבוסה נובה את השיר היפיפה של אנטוניו קרלוס ז'ובים - "הנערה מאיפנמה". לעת ערב נגיע למלוננו בעיר, לינה בריו.

יום 6 | פטרופוליס – "עיר המלכים"

היום ניסע מחוץ לריו אל פטרופוליס - "עיר המלכים", אחת מהערים היפות אשר נבנו על ידי שושלת המלכים ששלטה בברזיל במאה ה-19. עיר זו נחשבה לעיר הקיט של מלכי ברזיל והדרך אליה עוברת בנוף משכר, דרך הרי העוגב הנישאים, שגובהם מעל 2000 מטרים. נבקר באחוזה המלכותית, שהיום משמשת מוזיאון למורשת המונרכיה הברזילאית ,נבקר בכנסייה המלכותית שם קבור המלך דום פדרו השני ובגנים היפהפים שמסביב. נחזור בשעות הערב אל ריו.

יום 7 | מפלי איגואסו: הצד הברזילאי - טיסה במסוק מעל המפלים

לאחר ארוחת הבוקר ניסע אל שדה התעופה ונטוס אל שמורת איגואסו - המקום אשר נבחר לאחד מפלאי עולם הטבע. בתוך שמורה טרופית זו ובה צמחייה נדירה ובעלי חיים אקזוטיים, נמצאת מערכת מפלים אדירה המשתרעת על פני ברזיל וארגנטינה. מפלי איגואסו מונים כ-270 מפלים נהדרים המתפרשים לאורך של 20 ק"מ ומספקים מחזה מרהיב של עוצמות הטבע. לא בכדי ארגון אונסק"ו הכריז עליהם כאתר מורשת עולמי. השילוב של שאון המים, העוצמה והמראה של כמויות המים שנשפכות לכל עבר, יחד עם התפאורה הטרופית ,הצמחייה והקשת שכמעט תמיד נמצאת שם משווה למקום מראה של גן-עדן. מדובר במופע מרהיב של הטבע שאין להחמיצו. נצא לסיור בצד הברזילאי של המפלים המשתרעים על פני שטח של כ-3 ק"מ. אמנם חלקם הגדול של המפלים שוכן בצד הארגנטינאי, יחד עם זאת, הברזילאים יאמרו כי האיכות עולה על הכמות, וכי הנוף אשר נשקף מהצד הברזילאי שלהם הוא מרשים אף יותר. בשטח הברזילאי נמצא Iguacu National Park – הפארק הלאומי עתיר הממדים והפראי יותר. פארק זה ממוקם במרחק של כ- 30 ק”מ מהעיר פוז דו-איגואסו, עיר המארחת מדי שנה כמויות אדירות של תיירים. בהמשך היום מצפה לנו חוויה מיוחדת במינה: טיסה במסוק מעל מפלי איגואסו! (ייחודי ובלעדי לדיסקברי - שימו לב בחלק מהחברות יבקשו מכם תוספת תשלום על השתתפות בחוויה זאת) - הכינו את המצלמות! בסיום החוויה המסעירה נגיע למלונו שבשמורת איגואסו.

יום 8 | מפלי איגואסו: הצד הארגנטינאי - שייט בסירה מתחת למפלים, סכר איטייפו וערב פולקלור ברזילאי "רפאין"

לאחר ארוחת הבוקר נצא לסיור בצד הארגנטינאי של המפלים שם נמצאים 80% משטחם הכולל. עוד לפני שנספוג מהקסם העצמתי של המפלים, נעבור דרך כפרים קטנים וג'ונגלים טבעיים, חוות אקזוטיות ויערות עבות. דרכנו אל המפלים מתפתלת בין שלל אוצרות טבע ומקושטת בבעלי חיים אקזוטיים דוגמת פרפרי ענק, נקרים שמקישים במקורם על העצים הגבוהים ועוד מינים אקזוטיים ומשובבי עין. נצא לשייט מסעיר ורטוב אל מתחת המפלים הגדולים ביותר מבין האוסף הגדול - 'גרון השטן' ו - 'סן סימון' כמו גם דרך מפלים קטנים יותר כגון מפלי 'אדם וחווה'. נשוט בין ענני אדי המים היוצרים ערפיליות רטובה, בסמוך לקשת הצבעונית שיוצרים השמש ורסיסי המים על מפל 'סן סימון', שם נתמוגג ממראה עצמת המים הגועשים אשר מתרסקים לעומק של 80 מטרים אל הנהר. לעת ערב, נחתום את היום הקסום שלנו במפלי איגואסו עם ארוחת ערב ומופע פולקלור מרהיב במועדון 'רפאין': נצפה בהופעות ריקודים המייצגות לא פחות מ-8 מדינות שונות (כולם כמובן ברוח הלטינית התוססת) וגם על מופע "גאוצ'ו" אותנטי, נאזין למוזיקה קצבית ונהנה ממגוון מאכלים עצום כמו שרק דרום אמריקה יכולה להציע. בסיום ערב הבילוי המהנה נחזור למלוננו בשמורת איגואסו.

יום 9 | איגואסו - בואנוס איירס - ערב טנגו עם ארוחת ערב

בבוקר ניסע לבקר בסכר איטייפו, אחד המפעלים ההידרו- אלקטריים הגדולים והמרשימים בעולם, המשותף לברזיל ופראגוואי. בסיום הסיור נשים פעמינו לכיוון שדה התעופה ונטוס לבואנוס איירס בירת ארגנטינה, העיר מכונה גם "פריז של דרום אמריקה". העיר הבנויה בסגנון אירופאי ומזכירה את פריז. היא נוצצת, נקייה, יש בה שדרות רחבות ועצומות בגודלן, מבני ציבור מרשימים בסגנון צרפתי וספרדי וארכיטקטורה המשלבת אדריכלות נאו קלאסית ואר-נבו. העיר משופעת בפארקים מוריקים, חנויות אופנה מעולות, בתי קפה טרנדיים ומסעדות בשר מהטובות בעולם. כשננחת בבואנוס איירס נצא לסיור מקיף בעיר ונבקר בין השאר בכיכר מאיו המכונה "כיכר האימהות" בשל הפגנת האימהות בכיכר בימי הדיקטטורה הצבאית ששלטה בארגנטינה בין השנים 1976-1983. האימהות הרבות שהתאספו בכיכר לאחר שילדיהם ויקיריהם נעלמו ,היו אחד הגורמים שהביאו להפלת המשטר הרצחני. כיום הכיכר היא אתר זיכרון לתקופה חשוכה זו. נראה גם את שדרות ה- 9 ביולי – השדרה הרחבה בעולם, את "הבית הוורוד", המעון הרשמי ומקום העבודה של נשיאי ארגנטינה, ממנו נאמו חואן ואוויטה פרון בימי שלטונם, נצפה בבניין הפרלמנט, תאטרון קולון המפואר, והמדרחוב הציורי לאורך המזח שהפך לאתר תיירות שוקק. כל זאת בהתאם לזמן שיוותר לנו. בערב נצא למסעדה מקומית לארוחה ומופע טנגו.

יום 10 | טיגרה:"ונציה של דרום אמריקה" - שייט על הנהר

לאחר ארוחת הבוקר ניסע אל טיגרה ומיד נצא לשייט קסום ושליו על הדלתה של הנהר, בין קבוצות האיים והרחובות הציוריים של העיירה. טיגרה היא פרבר מקסים של בואנוס איירס הממוקם באזור מיוחד במינו - "הדלתה של טיגרה". אזור זה הוא למעשה דלתה ענקית של נהר הפראנה המשתרעת על פני שטח עצום של 14,400 קמ"ר, המציבים אותה כאחת הדלתות הגדולות בעולם. הדלתה של טיגרה היא גם היחידה בעולם שאינה נשפכת לים או לאוקיינוס, אלא זורמת אל נהר הריו דה לה פלטה, המפריד בין ארגנטינה לאורוגוואי. האזור היפהפה הזה מורכב מעשרות נחלים ותעלות היוצרים ביניהם מאות איים ואיונים, ומעניקים למקום אווירה שלווה וקסומה - מעין ונציה בתולית (יינתן כמובן גם זמן חופשי לשוטטות ולבילוי במתחמי הקניות של המקום). לאחר סיום השייט והסיור שלנו בטיגרה נחזור למלוננו בעיר. לינה בבואנוס איירס.

יום 11 | ערבות הפמפס - גאוצ'ו ליום אחד

לאחר ארוחת הבוקר ניסע אל ערבות הפמפס ליום גדוש ומלא חוויות. חווית הביקור בארגנטינה אינה שלמה ללא ביקור בערבות הפמפס – ערבות מוריקות ועצומות בגודלן המניבות יבולים חקלאיים עשירים ומגוונים. הפמפס היא גם ארצם של ה"גאוצ'וס" - הבוקרים הארגנטינאים שנוהגים לרעות את עדרי הבקר הגדולים במישורי הפמפס המשופעים בעשב ירוק .גידול הבקר בפמפס הוא אחד מענפי הייצוא המרכזיים של ארגנטינה והבשר של ארגנטינה נודע בכל העולם בשל איכותו הגבוהה. נסייר באזור ונבקר בחוות גאוצ'וס אותנטית. נרכב על סוסים ונאכל ארוחת צהריים כמו הבוקרים - אסאדו משובח ושלל מטעמים נוספים. בשעות אחה"צ ניסע חזרה לבואנוס איירס.

יום 12 | בואנוס איירס – טיסה חזרה לישראל

לאחר ארוחת הבוקר נשלים את סיורנו בעיר ובשעות הצהריים ניסע לשדה התעופה של בואנוס איירס ונמריא דרך יעד ביניים בחזרה לישראל.

יום 13 | נחיתה בתל אביב

ננחת בת"א בשעות הערב עמוסים בחוויות וזיכרונות בלתי נשכחים מדרום אמריקה.
מתעניין? רוצה לשמוע פרטים נוספים? נציגי דיסקברי ישמחו לענות על כל שאלה. אנא השאר את פרטים וניצור עמך קשר.

המחיר כולל

טיסות: טיסות בינלאומיות טיסות פנים: *פרטי הטיסות כפופים לשינויים של חברת התעופה במקום ועשויים להיות דרך יעד ביניים. חברת דיסקברי אינה אחראית לשינויים שיעשו בטיסות על ידי חברת התעופה והשינויים שיגרמו לטיול כתוצאה מכך מלונות: בתי מלון בדרגת תיירות טובה ודרגה ראשונה, (לפי הרשימה המצורפת או דומים להם ברמתם), כפוף לאישורים בעת אישור ההצעה, בחדרים זוגיים עם שירותים צמודים תחבורה: אוטובוס נוח לאורך המסלול הדרכה: מדריך מנוסה מצוות דיסקברי המומחה לאזור מסים: מסי נמל והיטל בטחון והיטל דלק בארץ ובחו"ל שהינו חלק ממחירי כרטיסי הטיסה נכון ל- 1.2.2020. במידה ויחול שינוי ו/או תוספת במחירים אלה, תתווסף התוספת על מחיר הטיול כלכלה: הטיול בתנאי חצי פנסיון - כולל 10 ארוחות בוקר ו-10 ארוחות נוספות. ביקורים וכניסות לאתרים כמפורט במסלול תשר לנותני שירותים בחו"ל (למעט דמי סבלות והמדריך הישראלי).

המחיר אינו כולל

ביטוח נסיעה רפואי ומטען. (מומלץ לעשות ביטוח רחב ומקיף – ניתן לקבל אצלנו הצעת מחיר ) דרכון: דמי הוצאת דרכון ו/או חידושו (יש צורך בדרכון בר תוקף לחצי שנה לפחות) הוצאות אישיות: הוצאות בעלות אופי אישי, יציאה ו/או חזרה שלא במסגרת הקבוצתית תחויב בדמי טיפול של $50+ תוספת השינוי עצמו טיפים למדריך הישראלי דמי סבלות עליות במיסי נמל ודלק שיחויבו על ידי חברות התעופה. מחירי מיסי נמל ודלק נכונים לתאריך 1.2.2020 במקרה של לילה נוסף תחול תוספת של $100 על מחיר הטיול תוספת ליחיד בחדר: $1250 ויזות ודמי כניסה למדינות בדרום אמריקה במקרה של טיסות פנים, ייתכן וחברות התעופה ייגבו כספים נוספים עבור כבודה ו/או שירותים נוספים. הנ"ל אינו חלק ממחיר הטיול .

מלונות

להלן דוגמאות ממבחר מלונות או דומים להם, בהם משכנת חברת דיסקברי את נוסעיה הטיול לדרום אמריקה. אין ברשימה זאת משום הבטחה למלון מסוים. המלונות בדרגת תיירות טובה. רשימת המלונות הסופית תימסר בהמשך.

BUENOS AIRES

NH BUENOS AIRES CRILLON

IGUASSU 

 MABU INTERLUDIUM

RIO DE JANEIRO

AMERICAS COPACABANA

הערות

***הטיול כולל כרטיס כניסה ל"מצעד המנצחות" של הקרנבל בריו אשר מתקיים במוצאי שבת - נשב באחד מהיציעים, נצפה במצעד ונבלה בקרנבל עד לאחר חצות. לאחר מכן נחזור אל המלון. ***

טיסות

הלוך: 10.2.21

המראה מנתב"ג בשעה 16:00, נחיתה ביעד הביניים ציריך בשעה 19:20. 

המראה מציריך בשעה 22:30, נחיתה בבואנוס איירס בשעה 09:00 בבוקר. 

חזור: 21.2.21 

המראה מריו דה ז'נרו בשעה 19:35, נחיתה ביעד הביניים פרנקפורט בשעה 10:55.  

המראה מפרנקפורט בשעה 14:05, נחיתה בנתב"ג בשעה 19:10. 

מידע כללי

הבהרות
כל שינוי הקשור במועדי הטיסות ו/או מחדל אחר הקשור לחברת התעופה והשינויים בטיול שנגרמו כתוצאה מכך, הנו באחריותה בלבד ואינו מהווה בשום אופן עילה לתביעה כנגד חברת דיסקברי ומתן פיצויים.
בשל שינויים אופציונאליים בלו"ז הטיסות או מסיבות אחרות, עלול סדר הביקור באתרים להשתנות ויתכן כי אתרי ביקור ספורים יוחלפו באחרים – הכול בהתאם ללוח הזמנים.
דמי הרשמה ותנאי ביטול
הרשמה באמצעות טופס הרשמה ובתשלום של דמי רישום. תנאי ביטול כמפורט בפרק 'תנאים כלליים' באתר.
ביטוח
חובת כל נוסע לבטח עצמו בביטוח רפואי מתאים, כולל הרחבה להיטס אווירי. מומלץ להפעיל את הביטוח בהתאם לתנאי הביטול בתוכנית הטיול, כדי להיות מכוסים במקרים של ביטול הטיול בתנאים המכוסים ע"י פוליסת הביטוח. במידה ואתם בוחרים לבטח ציוד יקר, ביציאה מישראל כדאי להצהיר במכס על תכולת הכבודה. ניתן לקבל הצעת מחיר לביטוח אצלנו.
בריאות וחיסונים
חלה חובת דיווח על כל נוסע, למארגני הטיול ומוביליו על הבעיות הרפואיות מהן הוא סובל (במידה ויש כאלה). במסע מושקע מאמץ רב ויש להבטיח ככל שניתן, את הצלחתו. עלינו להכיר את אמצעי הזהירות למניעת הידבקות במחלות ואת הדרישות בנוגע לחיסונים. יש להתייעץ עם רופא מומחה למחלות גיאוגרפיות ורופא שיניים, לפחות 4 שבועות לפני הטיול.
הבהרה
ככלל, מסלול הטיול מתוכנן עד לפרט האחרון בהתאם לידע ולניסיון שנצבר בחברה. אולם, מעת לעת עלולות להתרחש 'תקלות' לא צפויות שאינן תלויות בנו, העלולות לגרום לשינוי קל בתוכנית או לפגוע ברמת השירותים המובטחת. מומלץ לקבל זאת בהבנה וברוח טובה – אחרי הכול זה גם חלק מהחוויה. יחד עם זאת אנו מבטיחים לעשות הכול כדי שהטיול יהיה מוצלח ומהנה.
מחיר הטיול הוא למשלמים במזומן או בהעברה בנקאית.
חברת דיסקברי שומרת לעצמה את הזכות לשנות את סדר הביקורים באתרים בעקבות סיבות הקשורות לטיסות או מסיבות אחרות. כמו כן החברה רשאית להחליף אתרים הנמנים במסלול הרגיל באתרים ראויים אחרים, אם לא ניתן לבקר באתרים אלו כתוצאה מכך.

הערות

1. המחיר אינו כולל תוספת מיסי נמל ודלק במידה ואלה יוטלו ע"י חברות התעופה לפני היציאה לטיול. המחיר אינו כולל גם דמי סבלות.
2. המחיר המצוין הוא לתשלום במזומן.
3. בנושא החיסונים לארץ היעד מומלץ לנוסעים לפנות למשרד הבריאות.
4. אנו ממליצים לכל הנוסעים לבטח את עצמם בביטוח רפואי ומטען מיום ההרשמה לטיול ועד לסיומו.כולל תוספת לכיסוי מפאת קורונה.
5.שימו לב: המסלול המוצע באתר מתאר את אתרי הביקור, אך לא בהכרח את סדר הביקורים וכן את סדר הימים והלינות. כמו כן, ייתכנו שינויים בסדר התוכנית, וזאת מסיבות שונות.
6.לאור האמור לעיל ייתכנו אף ויתורים על ביקורים בחלק מהאתרים והמקומות המוזכרים במסלול הטיול , במקומם יינתנו אתרים חליפיים וראויים, וכל זאת ייתכן גם לאחר יציאתנו מהארץ.
6. יציאה לטיול מותנית במינימום של 20 משתתפים לפחות,אלא אם הוחלט אחרת ע"י הנהלת החברה.
7. במידה ויהיו פחות משתתפים יתכן ותחול תוספת למחיר הטיול שתקבע ע"י דיסקברי.
8. תנאי הרישום והביטול מפורטים וברורים והם מופיעים באתר האינטרנט של חברת דיסקברי, תחת תנאים כלליים. לפני שהנכם נרשמים לטיול , יש לקרוא את תנאי ההרשמה והביטול כפי שמופיעים בעמוד הנ"ל. 
9. החברה אינה אחראית לנזקים שיגרמו לנוסעים כתוצאה משינויים הנעשים ע"י חברת התעופה, במועדי הטיסות עקב תקלות שונות ו/או פגעי מזג האוויר/או לנזקים הנגרמים מכוח עליון.
10. החברה אינה אחראית לשינויים הנובעים מסיבות הקשורות לכח עליון , פגעי טבע ומזג אויר וכו'
11. בשל סיבות שונות ,עלול סדר הביקור באתרים להשתנות ויתכן כי אתרי ביקור ספורים יוחלפו באחרים- הכל בהתאם ללוח הזמנים.
12.מדי פעם מופיעים באינטרנט, דפי אינטרנט ישנים שנסרקו על ידי גוגל או מנועי חיפוש אחרים דפים שאינם מופיעים באתר החברה, מסלולי טיול ישנים או מסלולי טיול שאינם מעודכנים. לכן , בעת ההרשמה יש להיכנס אך ורק לאתר דיסקברי הרשמי, ולקרוא שם את המסלול המעודכן. עליכם לוודא לפני ההרשמה שהוא אכן המסלול הרלוונטי עבורכם.
13.את המסלול ניתן לקבל גם בפקס וגם במייל. עליכם לוודא שאכן קיבלתם את המסלול העדכני והרלוונטי עבור המועד בו אתם מעוניינים או עומדים לצאת לטיול.
14.דיסקברי אינה אחראית לפרסומים של מסלולים ישנים או כאלה שאינם מעודכנים כמפורט לעיל.
15.חברת דיסקברי לא תהא אחראית למקרים בהם חברות תעופה ייגבו כספים נוספים עבור כבודה ו/או שירותים נוספים, בין אם מדובר בטיסות פנים או בטיסות בין מדינות, שאינן מישראל או בחזרה לישראל.