טיול מאורגן וכשר בקרנבל 12 ימים לדרום אמריקה - ארגנטינה וברזיל
image descriprion

טיול מאורגן וכשר לברזיל וארגנטינה| 16 ימים לדרום אמריקה - כולל ג'ונגל האמזונס, כרטיס למצעד המנצחות וטיסה בהליקופטר מעל מפלי האיגואסו

16 ימים
/
14 לילות

אתרים ואטרקציות

 • בואנוס איירס:
 • כיכר מאיו (כיכר האמהות), שדרות ה-9 ביולי, שכונות סן-טלמו ולה-בוקה, תאטרון קולון, גני פלרמו, רובע ריקולטה, ערב פולקלור: מופע טנגו.

  טיגרה:"ונציה של דרום אמריקה" - שייט על הנהר

  ברילוצ'ה- רכבל לפסגת הר קמפיניירו ממנו ותצפית פנורמית על האגם

  שמורת טרונדור ותצפית על הקרחון השחור

 • איגואסו: סיור בצד הבריזלאי ובצד הארנגנטינאי כולל ביקור בסכר איטייפו, טיסה בהליקופטר מעל מפלי האיגואסו ומופע פולקלור ברזילי
 • ריו דה ז'נרו:
 • סיור בעיר, עלייה ברכבל ל"הר הסוכר", עלייה להר קורקובדו, סיור ביער טיג'וקה, סיור בחופי איפנמה וקופה קבנה האקזוטיים, שייט מהנה אל האיים הטרופיים.

 • השתתפות ב-"מצעד המנצחות" המפורסם בריו (כרטיס כלול במחיר).
 • מנאוס- שייט וטיול בג'ונגל

  ביקור בג'ונגל האמזונס

למה דיסקברי?

הטיול  לדרום אמריקה בקרנבל הוא המקיף והמלא ביותר בשוק. טיול לדרום אמריקה של 'דיסקברי' כולל אתרים ואטרקציות שלא תמצאו בחברות אחרות, כגון: טיסה בהליקופטר מעל מפלי איגואסו, שייט בנהר האמזונס ועוד. הטיול של 'דיסקברי' כולל ימים מלאים, ללא סיורים בתשלום ובתנאי חצי פנסיון. שימו לב: בחברות אחרות פחות ארוחות יחולקו במהלך הטיול. המדריך המלווה את הטיול הוא מקצועי ועתיר בידע מעמיק וסיפורי פולקלור, הטיול מלא והמחיר אטרקטיבי ביחס לכל מה שאנו מעניקים בטיול ובהשוואה לחברות אחרות יקרות יותר. 

מה כולל מסלול הטיול של 'דיסקברי' לדרום אמריקה? 

 • ביקורים בעיר ברילוצ'ה בשמורת טרונדור, תצפית על הקרחון השחור, רכבל לפסגת הר קמפיניירו ותצפית פנורמית על האגם
 • שייט חווייתי מתחת למפלי האיגואסו
 • טיסה בהליקופטר מעל מפלי האיגואסו

 • ערב פולקלור ברזילאי וערב טנגו 

 • חצי פנסיון 
 • עלייה ברכבל ל-"הר הסוכר" וטיול ג'יפים ביער טיג'וקה
 • כרטיס ל-"מצעד המנצחות" בריו
 • שייט אל האיים הטרופיים בברזיל 
 • ביקור בג'ונגל האמזונס
למה דיסקברי?

תאריכי יציאה ומחירים

תאריך יציאה
תאריך חזרה
מחיר מבצע לאדם בחדר זוגי
מחיר לאדם יחיד
מחיר לשלושה אנשים בחדר (המחיר לאדם)
מחיר לזוג + ילד (המחיר לאדם)
מחיר רגיל לאדם בחדר זוגי
תוקף המבצע
יציאה: 24/02/2025
חזרה: 11/03/2025
מחיר מבצע לאדם בחדר זוגי 7,590 $
מחיר לאדם יחיד 9,000 $
מחיר לשלושה אנשים בחדר (המחיר לאדם) 7,490 $
מחיר לזוג + ילד (המחיר לאדם) 7,490 $
מחיר רגיל לאדם בחדר זוגי 7,790 $
תוקף המבצע 1.7.2024 0 $

המסלול

 1. יום 1 יום שני| 2025\2\24 תל אביב -בואנוס איירס

  ניפגש בשדה התעופה ונטוס דרך יעד ביניים לבואנוס איירס. לאחר הגעה העברה אל המלון בעיר.

 2. יום 2 | יום שלישי| 2025\2\25 העיר ברילוצ'ה

  לאחר תפילה וארוחת הבוקר נטוס אל עיירת הקיט ברילוצ'ה הנחשבת לאחת העיירות היפות באזור לא מעט בזכות נופיה הציוריים ואגמי הטורקיז. העיירה מפורסמת גם בתעשיית השוקולד שלה. ברילוצ'ה היא עיר קיט ארגנטינאית שלדעת רבים נחשבת לאחד המקומות ביפים בדרום אמריקה. העיר שוכנת לחופו של אגם נאוול ואפי, וסביבה אגמים נוספים לצד הרים, אשר חלקם מהווים אתרי סקי פופולאריים. מלבד יופייה של העיר, היא מוכרת בעולם בזכות מסעדות הבשר המעולות שלה והשוקולד האיכותי שלה. עם ההגעה לברילוצ'ה נצא לטיול בשמורת נהואל הואפי המשופעת במים, נופים עוצרי נשימה, אגמים קפואים, הרים מכוסי צמחיה. לאחר מכן נעפיל ברכבל לפסגת הר קמפיניירו ממנו נערוך תצפית פנורמית מרהיבה על הימה ונופי האנדים המקיפים אותה. לאחר סיורנו נחזור אל מלוננו בברילוצ'ה.

 3. יום 3 | יום רביעי 2025\2\26 ברילוצ'ה - שמורת טרונדור ותצפית על הקרחון השחור

  לאחר תפילה וארוחת הבוקר ניסע אל שמורת הר הגעש הרדום הנקראת טרונדור בגבול צ'ילה וארגנטינה. נטייל בשמורה המרהיבה ונצפה על הקרחון השחור נמצא בבסיסו של של הר הטרונדור. ההר נקרא "טרונדור" (בספרדית: "הרועם") על ידי מקומיים בשל הרעש של גושי קרח הנופלים ממנו. ההר המתנשא לגובה של 3,491 מטרים, גבוה ביותר מאלף מטרים משאר ההרים שמסביבו, דבר ההופך אותו כיעד מטפסים פופולרי. הטרונדור נודע בקרחונים הרבים המכסים חלקים שונים שלו. הקרחון השחור הנמצא בבסיס הטרונדור בפארק הלאומי נאוול ואפי הוא קרחון ייחודי. הצבע החום כהה המיוחד שלו מגיע מלכלוך בוצי וממשקעים הנמצאים באזור הצטברות של הקרחון, אשר מוזנים על ידי קרחון ריו מנסו כמה מאות מטרים גבוה יותר בהר. גושי קרח חומים מתנתקים מהקרחון ולאחר מכן צפים באגם קטן עד אשר הם נמסים. לאחר מכן נחזור אל מלוננו בברילוצ'ה

 4. יום 4 | יום חמישי| 2025\2\27 טיסה לבואנוס איירס, סיור בעיר

  לאחר תפילה וארוחת הבוקר ניסע לשדה התעופה ונטוס לבירת ארגנטינה בואנוס איירס. לאחר ההגעה לבואנוס איירס נבקר בכיכר מאיו שמכונה "כיכר האימהות" בשל הפגנת האימהות בכיכר כאקט זיכרון לילדיהם ויקיריהם שנעלמו בשנת 1978, התקופה החשוכה של ארגנטינה. נראה את כיכר ה- 9 ביולי – השדרה הרחבה בעולם, נראה את "הבית הורוד" ממנו נאמו חואן ואוויטה פרון בימי שלטונם, נצפה בבניין הפרלמנט, תיאטרון קולון המפואר, והמדרחוב הציורי לאורך המזח שהפך לאתר תיירות שוקק. לאחר מכן נחזור למלוננו

 5. יום 5 | יום שישי| 2025\2\28 טיגרה:"ונציה של דרום אמריקה" - שייט על הנהר

  לאחר תפילה וארוחת הבוקר ניסע אל טיגרה ומיד נצא לשייט קסום ושליו על הדלתה של הנהר, בין קבוצות האיים והרחובות הציוריים של העיירה. טיגרה היא פרבר מקסים של בואנוס איירס הממוקם באזור מיוחד במינו - "הדלתה של טיגרה". אזור זה הוא למעשה דלתה ענקית של נהר הפראנה המשתרעת על פני שטח עצום של 14,400 קמ"ר, המציבים אותה כאחת הדלתות הגדולות בעולם. הדלתה של טיגרה היא גם היחידה בעולם שאינה נשפכת לים או לאוקיינוס, אלא זורמת אל נהר הריו דה לה פלטה, המפריד בין ארגנטינה לאורוגוואי. האזור היפהפה הזה מורכב מעשרות נחלים ותעלות היוצרים ביניהם מאות איים ואיונים, ומעניקים למקום אווירה שלווה וקסומה - מעין ונציה בתולית (יינתן כמובן גם זמן חופשי לשוטטות ולבילוי במתחמי הקניות של המקום). לאחר סיום השייט והסיור שלנו בטיגרה נחזור למלוננו בעיר, נתארגן לקראת כניסת השבת ונסעד ארוחת שישי כשרה. לינה בבואנוס איירס.

 6. יום 6 יום שבת| 2025\3\1 שבת מנוחה וערב טנגו

  ננצל את יום השבת לתפילות ומנוחה במלוננו. המעוניינים יוכלו לצאת לסיור רגלי בעיר. בצאת השבת נצא לערב עם מופע טנגו שכולל הרבה שמחה, ריקודים ואווירה ארגנטינאית מסורתית ושמחה. לאחר מכן נחזור אל מלוננו.

 7. יום 7| יום ראשון| 2025\3\2 מפלי האיגואסו - הצד הארגנטינאי שייט בסירה מתחת למפלים בצד הארגנטינאי,

  לאחר תפילה וארוחת הבוקר נטוס אל עבר מפלי האיגואסו המרשימים המכונים בפי בני שבט הגוארני "המים הגדולים". מפלי איגואסו מונים כ-270 מפלים נהדרים המתפרשים לאורך של 20 ק"מ ומספקים מחזה מרהיב של עוצמות הטבע. לא בכדי ארגון אונסק"ו הכריז עליהם כאתר מורשת עולמי. השילוב של שאון המים, העוצמה והמראה של כמויות המים שנשפכות לכל עבר, יחד עם התפאורה הטרופית ,הצמחייה והקשת שכמעט תמיד נמצאת שם משווה למקום מראה של גן-עדן. מדובר במופע מרהיב של הטבע שאין להחמיצו. לאחר הנחיתה נצא לסיור בצד הארגנטינאי של המפלים המהווה גם כ80% משטחם של המפלים, בשילוב הליכה ונסיעה. בהמשך היום צפויה לנו חוויה נוספת- שייט מרהיב (ורטוב) אל מתחת למפלים שיאפשר לנו לחוש את עוצמתם. בתום יום גדוש חוויות ניסע למלוננו להתרעננות.

 8. יום 8 | יום שני | 2025\3\3 מפלי איגואסו הצד הברזליאי, סכר איטייפו, טיסה במסוק מעל המפלים ומופע פולקלור ברזילי

  לאחר תפילה וארוחת הבוקר נצא לסיור בצד הברזילאי של המפלים ונגלה מדוע הברזילאים אומרים שהצד שלהם במפלים הוא היפה יותר וכי האיכות עולה על הכמות. המפלים בצד הברזילאי משתרעים על פני שטח עצום של כ-3 ק"מ. המים הנופלים יוצרים עשרות מפלים מרהיבים. שאון המים, האוויר הצלול והנקי והמופע המרשים בחסות אמא אדמה מושכים אליהם מטיילים רבים מכל העולם. צפוי לנו סיור מדהים ביופיו, עם הרבה טבע, נופים משכרים, בעלי חיים ייחודיים והמון קסם, הכינו את המצלמות! בהמשך היום מצפה לנו חוויה מיוחדת במינה: טיסה במסוק מעל מפלי איגואסו! (ייחודי ובלעדי לדיסקברי) לאחר החוויה המסעירה ניסע לבקר בסכר איטייפו, אחד המפעלים ההידרו- אלקטריים הגדולים והמרשימים בעולם, המשותף לברזיל ופרגוואי, לאחר מכן נשוב למלון באיגואסו. בערב נצא למופע פולקלור ברזילי טיפוסי הכולל הרבה שמחה, וקצב באויירה בריזלאית טיפוסית.

 9. יום 9 | יום שלישי| 2025\3\4 העיר מנאוס וג'ונגל האמזונס

  לאחר תפילה וארוחת הבוקר נשלים את ביקורנו בשמורת איגואסו ולאחר מכן נטוס אל העיר מנאוס, בירת חבל האמזונס הברזילאי והעיר הגדולה ביותר באזור ממנה ניתן להגיע בקלות אל מעמקי הג'ונגל. לאחר הנחיתה נעבור אל הלודג' שיארח אותנו באמזונס. ביקור בדרום אמריקה אינו שלם ללא שהייה בחבל האמזונס והיכרות עם הנהר הגדול ביותר עולם. האמזונס הינו אחד משבעת פלאי הטבע בעולם. מערכת אקולוגית עתיקה, כמעט מיתית, שעושרה ופלאיה לא נותנים לדמיון מנוחה. יותר מ- 1/3 מכל מיני בעלי החיים שתועדו בעולם נמצאים באגן נהר האמזונס, כולל 1/5 מכלל הציפורים עלי אדמות. לאחר מנוחה קצרה נצא לטיול רגלי לאורך המערכת האקולוגית הייחודית, אל מעמקי הג'ונגל הסבוך והבלתי חדיר שיהפנט אותנו ביופיו ובעוצמתו. נפגוש בטבע פראי אשר רוב חלקיו לא הופרעו בידי האדם - יערות גשם, סוואנות טבעיות ונחלים צלולים - נתענג על המראות המדהימים של הריאה הירוקה הגדולה ונאזין לקולות בעלי החיים האקזוטיים. לאחר מכן נחזור למנוחה אל מלוננו ולאחר מכן נצא לשייט בסירות קאנו לאורך יובלי נהר האמזונס, במהלכו נאזין לקולות הלילה של ג'ונגל האמזונס בתקווה לצפות באחד מהתנינים הרבים שמסתובבים בנהר בשעות הלילה.

 10. יום 10| יום רביעי 2025\3\5 ג'ונגל האמזונס יער הקופים – מושבת "קבוקלוס" – דייג פיראנות

  הבוקר נשכים לקולם המצייץ של הציפורים ולקולות הקופים שמסביב. לאחר תפילה וארוחת הבוקר נצא לדרך לטיול אל יער הקופים שבאמזונס ונפגוש במינים הרבים והשונים של קופים מעט שובבים אך ידידותיים ורגילים לנוכחות בני אדם. יער הקופים הוא מרכז לשיקום קופים רבים שחולצו מסוחרים לא חוקיים או מאזורים בברזיל שהוצפו או נשרפו. ביער הקופים נפגוש במינים אקזוטיים במיוחד הכוללים בין היתר את קוף העכביש, קוף צמרירי, קוף סנאי וקוף קפוצ'ין המפורסם יותר. בהמשך היום נבקר בבתיהם של "הקבוקלוס", התושבים המקומיים באמזונס. "הקבוקלוס" הם בני שבטים מעורבבים של אינדיאנים ולבנים אשר אימצו אורח חיים מיוחד. במהלך הביקור שלנו בבתיהם יזדמן לנו להכיר את המסורות והמנהגים שלהם, נלמד על ההיסטוריה של האמזונס ועל דרכי ההכנה של ארוחת 'קסבה' אותנטית. לאחר מכן נצא למסע דייג פיראנות - הדגים הכי ידועים לשמצה של נהרות המים המתוקים. לאורך השנים "זכו" הפיראנות לפרסום שלילי ותויגו כלהקות דגים טורפי אדם. אך תפישה זו רחוקה מהמציאות שכן לא כל סוגי הפיראנות הם טורפים, ועם קצת מזל אולי נצליח גם לתפוס פיראנה אחת או שתיים. לאחר השייט נחזור אל מלוננו.

 11. יום 11 | יום חמישי 2025\3\6 ריו דה ז'ניירו

  לאחר תפילה וארוחת הבוקר נטוס לריו דה ז'נרו הנחשבת - "ללב של ברזיל" - אחת הערים היפות והמעניינות בעולם. עיר של ניגודים שכל כך נראים לעין: חופים ומפרצים יפיפיים בעלי פרסום עולמי, כמו קופה קבנה ואיפנמה לצד שכונות עוני "הפבלות", שמתנהלות כמעין שלטון עצמי של כנופיות פשע. לאחר הגעתנו לעיר הברזילאית נצא לסיור פנורמי בעיר שבו נראה את אתריה המעניינים וניסע למלוננו למנוחה

 12. יום 12 | יום שישי| 2025\3\7 סיור בריו, יער טיג'וקה וקבלת שבת

  לאחר תפילה וארוחת הבוקר נפתח את טיולנו בריו בהעפלה אל מרומי הר קורקובדו החולש על העיר מגובה 709 מטר ועליו פסלו הענק של ישו הפודה. נצפה על העיר וחופיה ממעוף הציפור. לאחר מכן נסייר בפאבלות המפרסומות של ריו– הפאבלות הן שכונות העוני של ריו בהן מתגוררים מאות אלפי תושבים שיצרו מעין "עיר בתוך עיר" . נתוודע מעט אל אורח החיים המקומי של רבים מתושבי העיר הידועים בשמחת החיים שלהם, למרות הדלות והעוני. חוויה מרתקת! נשם נמשיך לביקור בדאון טאון של ריו ובמרכז העסקים שלה, נראה את הקתדרלה הענקית, נצפה על אצטדיון הכדורגל המפורסם בעולם – אצטדיון המרקנה שבו כ-135 אלף מקומות ישיבה. משם נמשיך אל יער טיגו'קה יער הגשם העירוני המהווה ריאה ירוקה לתושבי ריו. נשלב סיור גיפים ביער ענק זה ונלמד על הצמחייה הייחודית של העיר וסביבתה. לאחר מכן נחזור אל מלוננו בריו לארוחת שישי עם תפילות והדלקת נרות.

 13. יום 13 | יום שבת| 2025\3\8 שבת מנוחה ומצעד המנצחות

  ננצל את יום השבת לתפילות ומנוחה במלוננו. המעוניינים יוכלו לצאת לסיור רגלי בעיר. בצאת השבת נצא אל מצעד המנצחות ונצפה באחד המצעדים הססגוניים והמרהיבים - מצעד בתי הספר לסמבה בריו. לאחר מחכן נחזור למלוננו

 14. יום 14 |יום ראשון |2025\3\9 שייט באיים

  כאילו לא די ביופי ובמראות המרהיבים שהעיר ריו המוגדרת ובצדק "כיפה בערי תבל" משופעת בהם, הרי שגם מול חופיה של העיר ,בארכיפלג של המפרץ שוכן גן עדן של ממש. לאחר תפילה וארוחת הבוקר נצא לשייט אל האיים הטרופיים הסמוכים לעיר. נהנה מהנופים המיוחדים, מהצמחייה הטרופית השופעת, לרחוץ בים למעוניינים בכך, לרבוץ על החול הזהוב, לשתות משקאות מרעננים, ובעיקר נוכל להירגע ולנוח תחת שמי העיר והמפרץ. לאחר הבילוי באיים הטרופיים נשוב בהפלגה אל מלוננו בעיר.

 15. יום 15 יום שני| 2025\3\10 החופים של ריו, קניות וחזרה לארץ

  לאחר תפילה וארוחת הבוקר נצא לראות ולחוש את חופי ריו המפורסמים בהם חוף קופה קבנה וחוף איפנמה- שניים מהחופים הידועים בעולם בזכות החול הזהוב, המים הצלולים, המקומיים והתיירים הרבים הבאים לראות את הפלא מקרוב. נחוש מעט מהאווירה התוססת ונתערבב בין המקומיים. לאחר מכן נערוך קניות באחד מקניוניה הרבים של העיר, ומהקניות ניסע אל שדה התעופה ונמריא בחזרה לארץ דרך יעד ביניים

 16. יום 16 יום שלישי| 2025\3\11 נחיתה בארץ

  ננחת בארץ בשעות אחר הצהריים המאוחרות, תם ונשלם טיולנו הקסום לדרום אמריקה.

טיול מאורגן וכשר לברזיל וארגנטינה| 16 ימים לדרום אמריקה - כולל ג'ונגל האמזונס, כרטיס למצעד המנצחות וטיסה בהליקופטר מעל מפלי האיגואסו

המחיר כולל

טיסות בינלאומיות וטיסות פנים

כלכלה: חצי פנסיון

תחבורה: אוטובוס נוח לאורך המסלול

הדרכה: מדריך מנוסה מצוות דיסקברי המומחה לאזור

מסים: מסי נמל והיטל בטחון והיטל דלק בארץ ובחו"ל שהינו חלק ממחירי כרטיסי הטיסה נכון ל- 1.1.25 - במידה ויחול שינוי ו/או תוספת במחירים אלה , תתווסף התוספת על מחיר הטיול

ביקורים וכניסות לאתרים: כמפורט במסלול

תשר: לנותני שירותים בחו"ל (למעט דמי סבלות והמדריך הישראלי)

המחיר אינו כולל

ביטוח נסיעה רפואי מקיף. (מומלץ לעשות ביטוח רחב ומקיף – ניתן לקבל אצלנו הצעת מחיר)

דמי הוצאת דרכון ו/או חידושו (יש צורך בדרכון בר תוקף לחצי שנה לפחות)

הוצאות בעלות אופי אישי

טיפים למדריך הישראלי

דמי סבלות

עליות במיסי נמל ודלק שיחויבו על ידי חברות התעופה. מחירי מיסי נמל ודלק נכונים לתאריך 1.1.25

במקרה של לילה נוסף תחול תוספת של 100$ על מחיר הטיול

ויזות ודמי כניסה למדינות בדרום אמריקה

במקרה של טיסות פנים, ייתכן וחברות התעופה ייגבו כספים נוספים עבור כבודה ו/או שירותים נוספים. הנ"ל אינו חלק ממחיר הטיול

מלונות

מלונות בדרגת תיירות טובה 

טיסות

טיסות בינלאומיות ופנימיות

הערות

***הטיול כולל כרטיס כניסה ל"מצעד המנצחות" של הקרנבל בריו , נצפה במצעד ונבלה בקרנבל עד לאחר חצות. לאחר מכן נחזור אל המלון.

***סדר הביקורים עלול להשתנות עקב אירועים שאינם תלויים בחברה. כמו כן, בכל מקרה של שינוי, יינתנו אתרים חלופיים ראויים.

מידע כללי

 • הבהרות

 • כל שינוי הקשור במועדי הטיסות ו/או מחדל אחר הקשור לחברת התעופה והשינויים בטיול שנגרמו כתוצאה מכך, הנו באחריותה בלבד ואינו מהווה בשום אופן עילה לתביעה כנגד חברת דיסקברי ומתן פיצויים.

  בשל שינויים אופציונאלים בלו"ז הטיסות או מסיבות אחרות, עלול סדר הביקור באתרים להשתנות ויתכן כי אתרי ביקור ספורים יוחלפו באחרים – הכל בהתאם ללוח הזמנים.

 • דמי הרשמה ותנאי ביטול

 • הרשמה באמצעות טופס הרשמה ובתשלום של דמי רישום . תנאי ביטול כמפורט בפרק 'תנאים כלליים' באתר.

 • ביטוח

 • חובת כל נוסע לבטח עצמו בביטוח רפואי מתאים, כולל הרחבה להיטס אווירי. מומלץ להפעיל את הביטוח בהתאם לתנאי הביטול בתוכנית הטיול, כדי להיות מכוסים במקרים של ביטול הטיול בתנאים המכוסים ע"י פוליסת הביטוח. במידה ואתם בוחרים לבטח ציוד יקר, ביציאה מישראל כדאי להצהיר במכס על תכולת הכבודה. ניתן לקבל הצעת מחיר לביטוח אצלנו.

 • בריאות וחיסונים

 • חלה חובת דיווח על כל נוסע, למארגני הטיול ומוביליו על הבעיות הרפואיות מהן הוא סובל (במידה ויש כאלה). במסע מושקע מאמץ רב ויש להבטיח ככל שניתן, את הצלחתו. עלינו להכיר את אמצעי הזהירות למניעת הידבקות במחלות ואת הדרישות בנוגע לחיסונים. יש להתייעץ עם רופא מומחה למחלות גיאוגרפיות ורופא שיניים, לפחות 4 שבועות לפני הטיול.

 • הבהרה

 • ככלל, מסלול הטיול מתוכנן עד לפרט האחרון בהתאם לידע ולניסיון שנצבר בחברה. אולם, מעת לעת עלולות להתרחש 'תקלות' לא צפויות שאינן תלויות בנו, העלולות לגרום לשינוי קל בתוכנית או לפגוע ברמת השירותים המובטחת. מומלץ לקבל זאת בהבנה וברוח טובה – אחרי הכל זה גם חלק מהחוויה...יחד עם זאת אנו מבטיחים לעשות הכל כדי שהטיול יהיה מוצלח ומהנה.

  חברת דיסקברי שומרת לעצמה את הזכות לשנות את סדר הביקורים באתרים בעקבות סיבות הקשורות לטיסות או מסיבות אחרות. כמו כן החברה רשאית להחליף אתרים הנמנים במסלול הרגיל באתרים ראויים אחרים, אם לא ניתן לבקר באתרים אלו כתוצאה מאילוצים שונים.

הערות

  1. המחיר אינו כולל תוספת מיסי נמל ודלק במידה ואלה יוטלו ע"י חברות התעופה לפני היציאה לטיול. המחיר אינו כולל גם דמי סבלות.
  2. המחיר המצוין הוא לתשלום במזומן.
  3. בנושא החיסונים לארץ היעד מומלץ לנוסעים לפנות למשרד הבריאות.
  4. אנו ממליצים לכל הנוסעים לבטח את עצמם בביטוח רפואי ומטען מיום ההרשמה לטיול ועד לסיומו.
  5.שימו לב: המסלול המוצע באתר מתאר את אתרי הביקור, אך לא בהכרח את סדר הביקורים וכן את סדר הימים והלינות . החברה רשאית לשנות את סדרי  הביקורים .
  6.לאור האמור ייתכנו אף ויתורים על ביקורים בחלק מהאתרים והמקומות המוזכרים במסלול הטיול , במקומם יינתנו אתרים חליפיים וראויים.
  6. יציאה לטיול מותנית במינימום של 20 משתתפים לפחות,אלא אם הוחלט אחרת ע"י הנהלת החברה.
  7. במידה ויהיו פחות משתתפים יתכן ותחול תוספת למחיר הטיול שתקבע ע"י דיסקברי.
  8. תנאי הרישום והביטול מפורטים וברורים והם מופיעים באתר האינטרנט של חברת דיסקברי, תחת תנאים כלליים. לפני שהנכם נרשמים לטיול , יש לקרוא את תנאי ההרשמה והביטול כפי שמופיעים בעמוד הנ"ל. 
  9. החברה אינה אחראית לנזקים שיגרמו לנוסעים כתוצאה משינויים הנעשים במועדי הטיסות  על ידי חברות התעופה  או על ידי הרשויות ,עקב תקלות שונות בטיסות ו/או פגעי מזג האוויר. כמו כן אינה אחארית על נזקים כתוצא מ מלחמות , מגפות ,  
  10. החברה אינה אחראית לשינויים הנובעים מסיבות הקשורות לכח עליון , פגעי טבע ומזג אויר וכו'
  11. בשל סיבות שונות ,עלול סדר הביקור באתרים להשתנות ויתכן כי אתרי ביקור ספורים יוחלפו באחרים- הכל בהתאם ללוח הזמנים.
  12.מדי פעם מופיעים באינטרנט, דפי אינטרנט ישנים שנסרקו על ידי גוגל או מנועי חיפוש אחרים דפים שאינם מופיעים באתר החברה, מסלולי טיול ישנים או מסלולי טיול שאינם מעודכנים. לכן , בעת ההרשמה יש להיכנס אך ורק לאתר דיסקברי הרשמי, ולקרוא שם את המסלול המעודכן. עליכם לוודא לפני ההרשמה שהוא אכן המסלול הרלוונטי עבורכם.
  13.עליכם לוודא שאכן קיבלתם את המסלול העדכני והרלוונטי עבור המועד בו אתם מעוניינים או עומדים לצאת לטיול.
  14.דיסקברי אינה אחראית לפרסומים של מסלולים ישנים או כאלה שאינם מעודכנים כמפורט לעיל.
  15.חברת דיסקברי לא תהא אחראית למקרים בהם חברות תעופה ייגבו כספים נוספים עבור כבודה ו/או שירותים נוספים, בין אם מדובר בטיסות פנים או בטיסות בין מדינות, שאינן מישראל או בחזרה לישראל.