טיול מאורגן לניו זילנד וסידני | 22 יום

22 ימים
/
19 לילות

אתרים ואטרקציות

  ניו זילנד:

  אוקלנד - תצפית מהר הגעש עדן, ביקור באי ההיסטורי דוונפורט, מגדל העיר, ביקור במוזיאון המלחמה, אקוואריום של אוקלנד, תצפית ממגדל אוקלנד.

  מערת וואיטומו, שייט בנהר תת- קרקעי שבו נצפה על תולעים זוהרים, מרכז המבקרים המיוחד.

  רוטורואה - ביקור ב 'ארץ הגייזרים' וטבילה במעיינות החמים, מופע פולקלור וארוחה מאורית טיפוסית, שמורת הרי הגעש, רחצה בספא פולינזי , ביקור באגרדום – תצוגת כבשים וכלבי רועים

  וולינגטון - מוזיאון טה פאפא, הגנים הבוטניים, ביקור בפרלמנט של ניו זילנד, שייט לפיקטון.

  נלסון - ביקור בשמורת החוף "אייבל טסמן", ביקור באי טונגה לצפייה על מושבת אריות ים.

  קייקורה – מרכז היונקים הימיים החשוב של ניו זילנד, ביקור במושבת כלבי ים, צפייה בדולפינים מזנקים, לווייתנים מלהיבים ועוד.

  קרייסטצ'רץ' – חציית האלפיים הניו זילנדים, מעבר בארתור פאס, סיור בשמורת הקרחון "

  החוף המערבי – העפלה אל מעבר ההרים היפה "האסט", ביקור ב"עולם הפאזל", העפלה ברכבל על פסגת הר בוב.

  קווינסטאון – טיול אל מיצרי מילפורד, שייט בפיורד המקומי, נסיעה לאורך אגם וואקאטיפו, סיור באינברקרגיל ובלאף, העיירות הדרומיות ביותר באי.

  האי סטיוארט – שייט וסיור באי, תצפיות על בעלי חיים וצמחים נדירים בניו זילנד.

  חצי האי אוטגו – ביקור במרכז המבקרים אתר הקינון של היסעור.

  אוסטרליה:

  סידני- סיור פנורמי בעיר כולל אזור דארלינג הארבור, גשר הנמל, מפרץ ווטסון, הגנים הבוטאניים המלכותיים וכסאה של מיסיס מקוואייר, חוף מאנלי וחוף בונדאי, הגנים הסיניים, והשוק של פאדי.

  ההרים הכחולים

למה דיסקברי?

אל חצי הכדור הדרומי: טיול של פעם בחיים!
טבע בתולי ופראי, חופי זהב, הרי געש, גייזרים ומעיינות חמים: ברוכים הבאים ללניו זילנד -שמושכת אליהן עשרות אליה מטיילים מידי שנה. בטיול זה נשלב בין מסלולי הליכה בטבע וביקורים בשמורות טבע נדירות - מהיפות בעולם, לבין ביקורים בערים המרכזיות. נתוודע אל תרבויות רחוקות ובלתי מוכרות ונכיר מקרוב את מולדת האבוריג'ינים באוסטרליה ואת ארצם של המאורים בניו זילנד. בטיול זה נשלב אצל הידידה החדשה שלנו "איחוד האמירויות".
אצלנו תקבלו: מדריך מקצועי, אוטובוס צמוד, ללא סיורים או ביקורים כלשהם בתשלום נוסף. מחירי מבצע לנרשמים בהרשמה מוקדמת!
טיול מאורגן לניו זילנד וסידני עם דיסקברי טיולי עולמי, כולל בתוכו את המיטב שיש לניו זילנד וסידני להציע. בטיול תראו טבע פראי ועוצר נשימה, תיהנו מהדרכה צמודה של מדריך מקצועי ומנוסה, תטיילו בנוף אורבני לצד שמורות טבע נדירות. הטיול בניו זילנד כולל טיסה בהליקופטר (ייחודי לדיסקברי!) עליה לתצפית בהר געש באוקלנד, ביקור בארץ הגייזרים וטבילה במעיינות חמים ברוטורואה, ביקור בקייקורה במושבת כלבי ים, ביקור בקרייסטצ'רץ', שייט במושבת הקרחון ועוד. נטייל גם באוסטרליה בעיר המרכזית סידני ושלל אתריה. 
טיול מאורגן לניו זילנד וסידני כולל:
טיסה במסוק מעל קרחון בניו זילנד (מתנה מדיסקברי).
חצי פנסיון בניו זילנד ובאוסטרליה (רק בדיסקברי – כלול במחיר).
שייט וסיור לאי סטיוארט בניו זילנד.
שייט לצפייה בדולפינים ולווייתנים קטלניים חצי האי אוטגו.
ביקור בשבטי המאורים בניו זילנד
סיור באתריה המרכזיים של סידני כולל בחופים, הגנים הבוטנים, שווקים ועוד!!!
ביקור בעיר העתיקה של דובאי, תצפית במגדל הבורג' ח'ליפה ואי הדקל המלאכותי. 
למה דיסקברי?

תאריכי יציאה ומחירים

תאריך יציאה
תאריך חזרה
מחיר מבצע לאדם בחדר זוגי
מחיר לאדם יחיד
מחיר לשלושה אנשים בחדר (המחיר לאדם)
מחיר רגיל לאדם בחדר זוגי
תוקף המבצע
יציאה: 11/11/2024
חזרה: 02/12/2024
מחיר מבצע לאדם בחדר זוגי 9,290 $
מחיר לאדם יחיד 10,690 $
מחיר לשלושה אנשים בחדר (המחיר לאדם) 9,190 $
מחיר רגיל לאדם בחדר זוגי 10,590 $
תוקף המבצע 01.05.2024 0 $

המסלול

 1. יום 1- 11.11 תל אביב –דובאי

  נפגש בשדה התעופה בן גוריון ונמריא דרך דובאי בירת איחוד האמירויות, אל העיר אוקלנד בניו-זילנד, ננחת בדובאי בשעות הלילה וניסע למלוננו בדובאי ללינה.

 2. יום 2- 12.11 דובאי-אוקלנד

  בשעות הבוקר המוקדמות נצא לשדה התעופה של דובאי ונמריא לעיר אוקלנד בניו-זילנד. נחיתה באוקלנד יום למחרת

 3. יום 3- 13.11 אוקלנד

  ננחת בשעות הבוקר באוקלנד ונצא לסיור פנורמי בעיר, בסיורינו נראה את כל אתריה הבולטים של אוקלנד. לאחר מכן ניסע למלונינו לקבלת החדרים ומנוחה.

 4. יום 4- 14.11 אוקלנד

  לאחר ארוחת הבוקר נצא לטיול באוקלנד - "עיר המפרשים" שנמצאת בניו זילנד - העיר הפולינזית הגדולה בעולם. בין היתר, נעצור לתצפית מרהיבה מהר עדן - גבעה געשית המתנשאת מעל העיר. מראש הגבעה נוכל לערוך תצפית של 360 מעלות על אוקלנד והסביבה. כמו כן נוכל לצפות על חופי הים והמפרצים המדהימים שבאזור - כולל על אזור הנמל בו נערכות תחרויות מפרשיות לעיתים קרובות. בהמשך הסיור נערוך סיור במרכז העיר, נעבור בגשר אוקלנד לתצפית מהר ויקטוריה, נבקר בפארקים המפורסמים של העיר ונחווה את החוויה העירונית הניו זילנדית בשלווה. בערב נצא במעבורת ציבורית ונבקר באי ההיסטורי דוונפורט, ממנו נצפה על העיר. במהלך הסיור נעלה למגדל העיר - המבנה הגבוה ביותר בחצי הכדור הדרומי.

 5. יום 5- 15.11 מערת וואיטומו - רוטורואה

  לאחר ארוחת בוקר נצא לביקור מעניין במוזיאון ההיסטוריה והמלחמה. המוזיאון מציג את העבר העשיר של ניו זילנד מימי הגירת המאורים אליה ועד מלחמות העולם, כולל ההגירה של הפולינזים לניו זילנד, הכול באמצעות פריטים ומוצגים ייחודים. לאחר מכן נבקר במרכז חקר הקוטב הדרומי - שם נוכל לחזות במגוון מרשים של יצורים ימיים האופייניים לאזור. נצא לביקור מרתק במערות וואיטומו - מערות שהתגלו כבר במאה ה-19 ומהוות אטרקציה תיירותית. כמו כן, נשוט בנהר תת קרקעי, שם אפשר לצפות בתולעים המאירות לאורכו של הנהר התת-קרקעי . כמו כן, נבקר במרכז המבקרים המיוחד ונלמד על הביולוגיה המיוחדת של יצורים אלה, החיים רק בניו זילנד. עם סיום סיורנו כאן, נמשיך בנסיעה לרוטורואה, המכונה "בירת החגורה התרמית" - על היותה יושבת בלב האזור הגעשי, במרכז האי הצפוני על שפת אגם רוטורואה, המוקף ירוק והרי געש שונים. רוטורואה היא מרכז התרבות והמורשת המאורית, במרכז נוכל ללמוד על תרבות הילידים של ניו זילנד ונלמד על אופי התרבות והחקלאות של המאורים במשך מאות שנים. בערב, לאחר התארגנות במלון נצא לחוויית רחצה בספא פולינזי. זה הזמן לנוח ולהירגע קצת לקראת המשך הטיול.

 6. יום 6- 16.11 רוטורואה – שייט בלוע של הר געש (שייט ייחודי) ביקור באגרודום, ערב פולקלור מאורי

  לאחר ארוחת הבוקר נבקר באגרודום, חוות כבשים, שם נלמד על מגוון מיני הכבשים ומומחיות הגוזזים המקומיים וכלבי הרועים שלהם. כידוע ניו זילנד משופעת בכבשים, שנחשבים לענף החקלאות מספר אחד שלה. לידע כללי: בניו זילנד יש למעלה מ - 19 סוגי כבשים ואת כולם נזכה לראות כאן. בהמשך, נצא ללמוד על תרבות המאורים, תושביה המקוריים של ניו זילנד ומורשתם. לשם כך, נבקר במרכז המאורי טה פויה ונכיר את האמנות המסורתית לבוש, מאכלים ועוד. לאחר מכן נסייר בעמק הטרמאלי פקרווהרווה, בו נראה פעילות געשית של מעיינות בוץ מבעבעים, נצפה על מעינות הקשת ונחזה בגייזר המפורסם פוהוטו. בהמשך היום, נבקר בעמק הגעשי של שמורת וויאמנגו, "המים השחורים", כמו כן נשוט באגם שנוצר בלועו של הר געש, במשך למעלה משעה וחצי על מנת לחוות את החוויה במלואה. בערב נצא לאירוח בכפר מאורי, שם נחזה במופע מאורי מסורתי וארוחת ערב בסגנון האנגי, העשויה מאוכל מאודה המבושל מתחת לאדמה בטכניקת בישול ייחודית.

 7. יום 7 - 17.11 טאופו - וולינגטון – מפלי הוקה – פארק לאומי טונגרירו (המקום בו צולמה סדרת הסרטים "שר הטבעות")

  אחרי ארוחת בוקר ניסע לכיוון טאופו - העיירה הציורית השוכנת לחופי אגם טאופו, הגדול באגמי ניו זילנד (619 קמ"ר!). האגם נוצר מאחת ההתפרצויות הגדולות בהיסטוריה. בדרכנו לשם נבקר במפלי הוקה השוצפים וכן בתחנת כוח הפועלת בעזרת קיטור הפורץ מהאדמה. משם נמשיך בכביש מתפתל אל הפארק הלאומי טונגרירו שבלב רמה געשית - המכוסה יערות גשם ומוקפת בשלושה הרי געש גבוהים. הפארק הלאומי מוגדר אתר מורשת עולמית בזכות תופעות טבע מיוחדות שבו ובזכות המורשת התרבותית הייחודית של תושבי המקום. בשמורה זכתה לפופולאריות רבה בעקבות הקרנת סדרת הסרטים הפופולארית "שר הטבעות" שצולמו במקום. נערוך סיור רגלי קצר בשמורה ונצפה אל הפסגה המושלגת של הר רואפהו שצורתה כצורת חרוט. בשעות אחר הצהרים ניסע לעיר וולינגטון.

 8. יום 8- 18.11 וולינגטון – פיקטון - נלסון

  הבוקר נתחיל את ביקורינו בעיר וולינגטון בירת ניו זילנד. נסייר בגנים הבוטניים של העיר, נבקר במוזיאון טה פאפה המפורסם, המציג את מיטב חפצי האמנות המאורית והקולוניאלית בעץ, עצם ואבנים טובות. לאחר מכן נערוך סיור פנורמי בעיר, במהלכו נעלה לתצפית מהר ויקטוריה לתצפית של 360 מעלות על העיר ומפרציה. נבקר בבניין הפרלמנט של ניו זילנד, שם נלמד על שיטת המשטר במדינה. משם נגיע אל המזח של וולינגטון לשוט במיצר שבין האיים, המשופע בנוף מדהים לעיירה פיקטון, אשר באי הדרומי. עם הגיענו, ניסע בכביש מפותל העובר ביערות ויקבים ציוריים עד לעיר נלסון, שם נלון הלילה. הידעתם? וולינגטון, בירת ניו זילנד היא עיר מרהיבה השוכנת בקצה הדרומי של האי הצפוני. זוהי עיר נפלאה עם ארכיטקטורה מעניינת, חיי לילה תוססים וסצנה תרבותית מפותחת – מדי חודש מתקיימים בוולינגטון פסטיבלים מעניינים ואירועי תרבות עדכניים. בנוסף להיותה בירת התרבות של ניו זילנד, מציעה העיר בילויים לכל כיס, מסעדות טובות במחירים שפויים וקניות בלי הפסקה.

 9. יום 9- 19.11 שמורת איבל טסמן - נלסון – שיט אל השמורה וצפייה באריות ים

  הבוקר נצא לאחד מאתרי הטבע היפים בטיול - השמורה הימית איבל טסמן, הנקראת על שמו של האדם הלבן הראשון שהגיע לאי. השמורה משתרעת על פני מפרצים ואיים, העשויים מסלעי גרניט מחודדים, מכוסים בצמחייה עשירה ומשתלבים בצורה נהדרת עם צבע החולות הזהוב וים הטורקיז של מפרץ טסמן. השמורה מלאה במבחר ייחודי של ירק ובעלי חיים. מהעיירה הציורית קאיטריטרי, נשוט לאורך החופים המרהיבים אל וואנטאהוטי שבלב השמורה ומשם אל האי טונגה שבשמורה, בו נוכל לצפות מקרוב על מושבת אריות הים הנמצאת על האי. נערוך סיור רגלי מהיער עד לחוף בארק, הנודע גם הוא ביופיו המיוחד. אם יתמזל מזלנו נוכל לצפות בדרך בחיות ים נדירות. עם סיום הסיור בשעות אחר הצהרים, ניסע לקיאקורה ללינה.

 10. יום 10- 20.11 קייקורה - קרייסטצ'ירץ' – שייט לצפייה בדולפינים וליוותנים קטלנים

  הבוקר ניסע דרומה, דרך אזור הכרמים הגדול ביותר בניו זילנד אל קייקורה - מרכז היונקים הימיים, פה נוכל ליהנות ממי ים עשירים בחומרים מזינים ובדגה המושכת כמות אדירה של יצורים ימיים. נבקר במקום במושבת כלבי ים ונשוט לצפייה בדולפינים המזנקים, לווייתנים קטלניים, דובי ים ודולפיני הקטור. המראה המרהיב של המקום יישאר אתכם זמן רב. בתום השייט נצא בנסיעה דרומה לעיר קרייסטצ'רץ'. (השייט בדיסקברי כלול במחיר הטיול!)

 11. יום 11- 21.11 קרייסטצ'רץ' - מעבר ארתור- פונקייקי - הוקיטיקה - פרנץ ג'וזף – טיסה במסוק מעל קרחון (בלעדי לדיסקברי!!!) (הטיסה תלויה במזג האוויר)

  לאחר ארוחת הבוקר נתחיל לנוע מערבה אל פנים האי הדרומי. בדרכנו נחצה את שרשרת האלפים הניו זילנדים בדרך נופית מרשימה ומפותלת, בה נוכל להבחין כל העת בשינוי הצמחייה וסוגי בעלי החיים. בדרך נעצור לתצפיות על רכס ההרים האדיר החוצה את האי הדרומי לאורכו. נעבור באחד המעברים הנופיים היפים - ארתור פאס. בדרכנו נעצור לביקור מרתק וטיול רגלי קצר בסלעי הפנקייק- תופעה גיאולוגית מיוחדת באזור זה, המשלבת מפגש בין מצוקי סלע ענקיים וגלי הים הטסמני. משם נמשיך בדרכנו כשאנו עוברים בעיירה הוקיטיקה - מרכז עיבוד אבן הירקן המקומית. בחלקו השני של היום, נמשיך בנסיעה דרומה דרך עיירות החוף המערבי, עד שנגיע לקרחון פרנץ ג'וזף – קרחון הררי, ייחודי במיקומו הקרוב מאוד לים. שם נצא לסיור רגלי אל חזית הקרחון היפה. כשתראו את הקרחון תתפלאו לגלות מה צבעו. בסמוך אליו נמצא קרחון פוקס. במידה ומזג האוויר יאפשר נמריא מעל קרחון פוקס במסוק. הלינה תהיה באזור הקרחון. שימו לב! הטיסה במסוק, מתנה מחברת דיסקברי לנוסעים. הידעתם? קרחון פרנץ ג'וזף מתפרש לאורך 12 ק"מ והוא נמצא בסמוך לקרחון אחר - "קרחון פוקס". אם אתם מגיעים לקרחון, מוזמנים לטפס עליו או לבחור מסלול בסביבתו. אתם יכולים גם להגיע לפארק הלאומי ווסטלנד שנמצא בסמוך לשני הקרחונים.

 12. יום 12- 22.11 החוף המערבי - מעבר ההרים "האסט" – וואנקה - רכבל להר בוב – קווינסטאון – ביקור ב"עולם הפאזל"

  היום נמשיך בנסיעה לאורך החוף ונשלב מספר מסלולי הליכה מרתקים באזור הגבול בין החוף לבין יערות הגשם המרשימים, הגולשים לעיתים עד קו החוף. לאחר מכן נעלה אל מעבר ההרים היפה "האסט" ולאחר שנחצה אותו ונעצור לתצפית, נעבור בעיירה מאקרורה - שם נצפה על מפל הנהר ווילקין. לאחר מכן נגיע לוואנקה השוכנת לחופו הדרומי של אגם וואנקה הציורי. בהגיענו לאזור, נבקר ב"עולם הפאזל", בו נוכל ללמוד על "אשליות אופטיות" וכן ליהנות מ"עולם הפירות והירקות" בקרומוול. מכאן נמשיך אל קווינסטאון, שנחשבת לאחת הערים היפות בעולם, ומחר נגלה למה. בשעות הערב נעפיל ברכבל לפסגת הר בוב לתצפית מרשימה על העיר וסביבתה, הסיור כולל ארוחת ערב.

 13. יום 13- 23.11 קווינסטאון - מיצרי מילפורד - ארץ הפיורדים – שייט בפיורד מילפורד (מרתק!!!)

  היום לאחר ארוחת הבוקר, נצא לטיול מרתק למצרי מילפורד, אליהם נגיע דרך כביש מילפורד היפהפה המתפתל בין אגמי מראה, מנהרה חצובה בסלע ויערות אשור. בדרך נערוך מספר תצפיות וכאשר נגיע אל הכפר מילפורד נשוט ממנו בפיורד מילפורד החודר ליבשה לעומק 22 קילומטר בין מפלי ענק, פסגות קרחוניות, צמחייה עשירה וחיות ים. זהו חלק משמורת הפיורדים של ניו זילנד - השמורה הגדולה ביותר במדינה המשתרעת על שטח ענק ובתולי של 12,500 קמ"ר. במהלך השייט נצפה אל פסגת מיטרה, המתרוממת ישירות מן הים לגובה של 1700 מטר! בתום יום מרתק זה נשוב לקווינסטאון ללינה בעיר. הידעתם? קווינסטאון נחשבת לבירת תיירות האקסטרים: כאן ניתן לקפוץ באנג'י, לצאת לצניחה חופשית, לעשות סקי בחורף ולצאת לטרק בהרים. למי שאוהב ספורט ימי מומלץ לנסות סקי מים, שייט, שחייה וחתירה.

 14. יום 14- 24.11 קווינסטאון – וואקטיפו – ארוטאון - אינברקרגיל - כפר קארוואה (בו מתקיימת קפיצת הבנג'י המפורסמת)

  את היום נתחיל בסיור מרתק בעיר קווינסטאון ובסביבותיה. תחילה נבקר בעיר כורי הזהב ההיסטורית ארו טאון, לאחר מכן בנהר התלול קאראוואה, בו מתקיימת קפיצת הבנג'י המפורסמת. בהמשך ניסע לאורכו של אגם וואקאטיפו המפותל והארוך, באגמי ניו זילנד והשלישי בשטחו (291 קמ"ר). זו ימה ידועה בנופיה הציוריים ובעושר הטבע שבה. המקום נחשב לבירת הכבשים בניו זילנד. עם סיום הסיור שלנו, נמשיך בנסיעתנו לעיירה אינברקרגיל - העיר הדרומית ביותר באי הדרומי (למעט העיירה הקטנה בלאף). נערוך סיור בעיירה ציורית זאת ולאחר מכן נגיע למלוננו ללינה.

 15. יום 15- 25.11 אינברקרגיל - האי סטיוארט (גן עדן לבעלי חיים ימיים יונקים ועופות כגון הקיווי), האי אלבה "הזוהר הדרומי"

  הבוקר ניסע לעיירה בלאף, הדרומית ביותר בניו זילנד ואחת העיירות דרומיות בכדור הארץ. שם נעלה על מעבורת ונשוט לאי סטיוארט - האי השלישי בגודלו ניו זילנד, הנמצא כ - 30 קילומטר דרומה. האי נחשב גן עדן לבעלי חיים ימיים, יונקים ועופות אותם נראה במהלך השייט אל האי ובזמן שהותנו עליו. עם הגעתנו נערוך סיור בכפר שעל האי, לאחר מכן נמשיך בסיור מודרך לאי השכן אלבה, שבשל בידודו ניתן לראות בו בעלי חיים וצמחים נדירים וכאלה שנעלמו מנופי ניו זילנד. בין השאר נראה כאן את הקיווי (העוף הלאומי של ניו זילנד), תוכים ובעלי כנף נוספים. בתום סיורנו, נשוב בשייט ליבשה ומשם בחזרה למלוננו באינברקרגיל. הידעתם? באי סטיוארט חיים פחות מ-500 תושבים למרות שהוא האי השלישי בגודלו בניו זילנד. רובו מכוסה צמחייה עבה והוא שייך לפארק הלאומי ראקיאורה. מהאי ניתן לצפות בתופעת הזוהר הדרומי, ומכאן גם גם שמו של האי "שמיים זוהרים"

 16. יום 16- 26.11 אינברקרגיל - דונדין

  הבוקר נצא בנסיעה לדונידן שבחופה המזרחי של ניו זילנד דרך כביש הקטלינס שבדרום האי הדרומי. בדרך נעצור במספר נקודות תצפית. כמו כן נסייר ביערות החוף השוממים והמבודדים ובהם היער המאובן החבוי בין גלי הים. נערוך תצפית מגדלור ו "נקודת הגבי" (nugget point) - אזור פראי בו צוקי החוף מזדקרים מתוך המים ובעלי חיים רבים מוצאים כאן מסתור בין הגומחות שבסלעים. בהמשך יומנו, נמשיך בנסיעה עד הגיענו לעיירה דונדין, בה נערוך סיור במהלכו נראה את הקתדרלה העירונית, האוניברסיטה, תחנת הרכבת המפורסמת, רחוב בולדווין התלול בעולם והגנים הבוטניים.

 17. יום 17- 27.11 חצי האי אוטגו – מושבת קינון "האלבטרוס" – מוארקי – אומרו – טומארו - קרייסטצ'ירץ'

  הבוקר ניסע לחצי האי אוטאגו, בו נמצא אתר הקינון של ה"יסעור" הוא ה"אלבטרוס" – העוף גדול בעולם. שם נקבל הסבר על אורח חייו במרכז המבקרים שבמקום. בדרכנו נעצור בחוף מוארקי בשביל לצפות בתופעת טבע ייחודית מסתורית, תצורות האבן המעוגלות והמשונות שיצר הטבע. משם ניסע לעיירה ההיסטורית "אומרו", בה נסייר רגלית בין מבני מרכז העיירה הייחודיים שנבנו בסגנון יווני-רומי, מאבן גיר צהובה מקומית. בשעות הערב נגיע לקרייסטצ'רץ' ונערוך סיור פנורמי באתרי העיר המרכזיים, כמו האוניברסיטה המקומית, יער ריקרטון, הגנים הבוטניים, מוזיאונים מקומיים ועוד. בתום הסיור שלנו ניסע לעיר קרייסטצ'ירץ' - העיר השנייה בגודלה בניו זילנד. העיר נהרסה בעברה ברעידת אדמה ועד היום היא עוברת תהליכים של שיפוץ מסיבי בשביל להחזיר אותה לתהילתה. נלון בקרייסטצ'רץ'.

 18. יום 18- 28.11 קרייסטצ'רץ- סידני

  לאחר ארוחת הבוקר נסיים את חלקו הניו-זילנדי של טיולנו בביקרו בשוק האוכל הבינלאומי של קרייסטצ'רץ. השוק הוא תענוג לאוהבי אוכל. אוכל וספקים מכל העולם מכינים מזון בריא לכל מי שחפץ בארוחה מקומית או בינלאומית. המחירים סבירים ביותר עבור מנות גדולות, הספקים לא חוסכים, והרבה מהאוכל אפילו מוכן בזמן שאנשים ממתינים. בנוסף לכך במקום ישנה להקה אשר מנגנת מוזיקה חיה של שנות ה-50-60. נסתובב ברחבי השוק ונאכל מגוון סוגי מאכלים, נקנה מזכרות ונספוג מהאווירה. לאחר הביקור בשוק ניסע לשדה התעופה ונמריא לעיר סידני שבאוסטרליה. סידני היא עיר הבירה של ניו סאות' ויילס שבאוסטרליה, והעיר הגדולה והוותיקה ביותר באוסטרליה. עם אוכלוסייה קרוב לחמישה מיליון תושבים, ובהיותה המרכז הפיננסי של המדינה, לעיתים קרובות נוטים לחשוב בטעות שהיא בירת אוסטרליה כולה – כשלמעשה קנברה היא עיר הבירה של אוסטרליה. בסידני נמצא בית האופרה, המפורסם במבנה המיוחד שלו, המזכיר צדפה. סידני אירחה את המשחקים האולימפיים של שנת 2000. לאחר הנחיתה ניסע למלונינו בסידני ללינה.

 19. יום 19- 29.11 סיור מלא בסידני

  לאחר ארוחת הבוקר נצא לחקור את העיר סידני ונצא לסיור שיעבור בכל נקודותיה המעניינות. ראשית נבקר באזור הרוקס שהוא מקום ההתיישבות הראשון של האירופאים בסידני. במקום, מדי יום ראשון, מתקיים שוק אמנים מקומיים. שוק צבעוני, עמוס בחפצי אמנות יפהפיים, מזכרות, אוכל ושאר פריטים מעוצבים ומיוחדים. שוק קטן, שוודאי יהיה הומה באנשים כשתגיעו אליו. שם נוכל להסתובב סמטאות הצרות, ליהנות מהחנויות הקטנות, הגלריות ובתי הקפה וגם להנות ממרכז המבקרים בו נוכל לקבל מידע על העיר ועל סביבתה. משם נמשיך לגנים הבוטנים המרשימים שבהן ניתן למצוא מגוון רחבה של צמחים ייחודים לאוסטרליה וגם צמחים מכל העולם, בגנים ישנן הרבה פינות חמד שקטות שבהן נוכל להירגע ולהתחבר לטבע. לאחר מכן נמשיך להארבור ברידג' (Harbour Bridge), שהוא הגשר המוכר של סידני, וקרוב לנקודות תצפית מצוינות על בית האופרה. נלך לאורכו של הגשר עד צידו השני ובמהלך ההליכה נזכה לצפות בתצפית נהדרת על העיר, על אתריה המרכזיים, המוכרים ועל פרבריה. לסיום יומנו נגיע לרחבת בית האופרה המפורסם של סידני ונצפה בו מבחוץ. בית האופרה של סידני הוא אחד המבנים המפורסמים ביותר שנבנו במאה ה-20. בית האופרה שוכן במרכז העיר של סידני על חצי אי במפרץ ג'קסון ליד גשר הנמל - הגשר המפורסם של העיר סידני. המבנה תוכנן על ידי האדריכל הדני ירן אוטזון ונחנך ב-20 באוקטובר 1973 לאחר קרוב ל-15 שנות בניה. במקום מתקיימות כמעט מדי יום הופעות ואירועים מיוחדים. לאחר יומנו העמוס נחזור למלוננו ללינה

 20. יום 20- 30.11 ההרים הכחולים של סידני

  לאחר ארוחת הבוקר נצא לסיור בשמורת הטבע שנחשבת לאתר מורשת עולמית שמורת ההרים הכחולים נצא לסיור בשמורת הטבע בדרך נבקר בעיירה קטומבה, שם נמצא מרכז ההרים העיקרי. נצא לנסיעה ברכבת ציורית על מסילת הברזל המקומית המיוחדת, נמשיך בדרך הציורית לאקו פוינט. כאן נוכל להנות מנופי עמק ג'יימיסון ולראות את שלוש האחיות- סלע ענק בעל צורה מיוחדת. במהלך סיורינו בשמורה נהנה גם מעליה ברכבל. לאחר יום של טבע אוסטרלי נהדר נחזור למלונינו בסידני ללינה.

 21. יום 21- 01.12 סידני הגנים הסיניים, פדי מארקט- דובאי

  לאחר ארוחת הבוקר נפתח את יומינו האחרון בעיר האוסטרלית שנצא למרכז העיר, לאיזור הדארלינג הארבור, שם נוכל למצוא פינת חמד ירוקה ושלווה, הגנים הסיניים. גנים מקסימים, מעוצבים ומטופחים באמצע העיר הסואנת. אמנם הגנים עטופים בניינים גבוהים מודרניים, אך אם תעצמו עיניכם תוכלו לתת לקול ציוץ הציפורים ושכשוך המים לשאת אתכם רחוק רחוק, אל מקום שקט ורגוע יותר. משם נמשיך הישר לפדי מארקט (Peddy Market) שנמצא במרחק הליכה של מספר דקות מהגנים. שוק זה הוא שוק ענקי ומקורה אשר ידוע באיכות המוצרים הגבוהה שלו והמחירים הנוחים מאוד, לפי דעת רבים זה המקום הכי טוב בסידני לקניית מזכרות ותמנות למיניהן. משם נמשיך לאזור הסיני של סידני שנמצא סמוך. ונחווה את קצת את האווירה הקסומה והיפה במקום. לאחר מכן ניסע למלוננו

 22. יום 22- 02.12 חזרה לארץ

  בשעות הבוקר המוקדמות ניסע לשדה התעופה בסידני ונמריא חזרה דרך דובאי לישראל. נחיתה בארץ באותו היום בשעות אחר הצהריים. אנחנו מקווים שנהנתים ונשמח לראותכם שוב באחד מטיולנו בעתיד

טיול מאורגן לניו זילנד וסידני | 22 יום

המחיר כולל

טיסות בינלאומיות לפי המסלול, כולל טיסת ביניים

טיסות פנימיות

חצי פנסיון

מדריך ישראלי צמוד מצוות דיסקברי ומדריך מקומי (במקומות המחייבים זאת עלפי חוק)

אוטובוס צמוד

כניסות לאתרים על פי התוכנית

תשר לנותני שירותים שונים בחו"ל (למעט דמי סבלות ותשר למדריך הישראלי)

מיסי נמל דלק והיטלי ביטחון (מעודכן ל- 1.1.2024)

המחיר אינו כולל

ביטוח מטען ובטוח רפואי

כל מה שלא נכלל בסעיפי "המחיר כולל"

דמי סבלות

שינויים במיסי נמל דלק והיטל בטחון שיעשו על ידי חברות התעופה לאחר 1.1.2024

הוצאות אישיות – ביטוח, תרופות וכדומה

במקרה של טיסות פנים ייתכן וחברות התעופה ייגבו כספים נוספים עבור כבודה ו/או שירותים נוספים. הנ"ל אינו חלק ממחיר הטיול

תוספת ליחיד בחדר בניו זילנד

במקרה של לילה נוסף יחויבו הנוסעים ב- $100 נוספים לאדם ללילה

הוצאות ויזה לנו זילנד

המחיר אינו כולל בדיקת קורונה פרטית גם למחוסנים לפני היציאה והחזרה לארץ.

מלונות

 רשימת מלונות בטיול או דומים להם ברמתם:

ניו זילנד- 

אוקלנד- Hotel SKYCITY - https://skycityhotel.skycityauckland.co.nz/ מלון 4 כוכבים

Google – 4.3 *

Booking – 8.4

רוטורואה- Novotel Rotorua Lakeside - https://all.accor.com/hotel/1874/index.en.shtml מלון 5 כוכבים

Google – 4.0 *

Booking – 7.5

וולינגטון- Novotel Wellington - https://all.accor.com/hotel/3276/index.en.shtml מלון 4 כוכבים 

Google – 4.1 *

Booking – 8.0

נלסון-  Rutherford Hotel - https://www.rutherfordhotel.nz/ מלון 4 כוכבים

Google – 4.2 *

Booking – 7.9

קייקורה- Sudima Hotel Kaioukura - https://www.sudimahotels.com/en/our-hotels/kaikoura/ מלון 4 כוכבים 

Google – 4.4 *

Booking – 8.8

קרייסטצ'רץ- Rydges Latimer Christchurch - https://www.rydges.com/accommodation/new- מלון 4 כוכבים 

zealand/latimer-christchurch/

Google – 4.4 *

Booking – 8.5

פרנץ ג'וזף- Punga Grove Motel & Suites - https://www.sudimahotels.com/en/our-hotels/kaikoura/

Google – 4.4 * (3* Motel)

Booking – 8.7

קווינסטאון- Novotel Queenstown Lakeside - https://all.accor.com/hotel/5308/index.en.shtml

Google – 4.4 *

Booking – 7.9

אינברקרגיל- Quest Invercargill - https://www.questapartments.co.nz/properties/south- 4 4 מלון 4 כוכבים

island/invercargill/quest-invercargill

Google – 4.4 *

Booking – 8.5

דונדין- Scenic Hotel Southern Cross – https://www.scenichotelgroup.co.nz/dunedin/scenic-hotel-

southern-cross/

Google – 4.2 *

Booking – 7.8

 

אוסטרליה

סידני- Amora Hotel Jamison - https://www.amorahotels.com/sydney/?utm_source=google-

local&utm_medium=organic

Google – 4.2 * (5*)

Booking – 8.2
טיסות

טיסות דרך יעד ביניים 

הערות

הערות
1. המחיר אינו כולל תוספת מיסי נמל ודלק במידה ואלה יוטלו ע"י חברות התעופה לפני היציאה לטיול. המחיר אינו כולל גם דמי סבלות.
2. המחיר המצוין הוא לתשלום במזומן.
3. בנושא החיסונים לארץ היעד מומלץ לנוסעים לפנות למשרד הבריאות.
4. אנו ממליצים לכל הנוסעים לבטח את עצמם בביטוח רפואי ומטען מיום ההרשמה לטיול ועד לסיומו.
5.שימו לב: המסלול המוצע באתר מתאר את אתרי הביקור, אך לא בהכרח את סדר הביקורים וכן את סדר הימים והלינות . החברה רשאית לשנות את סדרי  הביקורים .
6.לאור האמור ייתכנו אף ויתורים על ביקורים בחלק מהאתרים והמקומות המוזכרים במסלול הטיול , במקומם יינתנו אתרים חליפיים וראויים.
6. יציאה לטיול מותנית במינימום של 20 משתתפים לפחות, אלא אם הוחלט אחרת ע"י הנהלת החברה.
7. במידה ויהיו פחות משתתפים יתכן ותחול תוספת למחיר הטיול שתקבע ע"י דיסקברי.
8. תנאי הרישום והביטול מפורטים וברורים והם מופיעים באתר האינטרנט של חברת דיסקברי, תחת תנאים כלליים. לפני שהנכם נרשמים לטיול , יש לקרוא את תנאי ההרשמה והביטול כפי שמופיעים בעמוד הנ"ל. 
9. החברה אינה אחראית לנזקים שיגרמו לנוסעים כתוצאה משינויים הנעשים במועדי הטיסות  על ידי חברות התעופה  או על ידי הרשויות ,עקב תקלות שונות בטיסות ו/או פגעי מזג האוויר. כמו כן אינה אחארית על נזקים כתוצא מ מלחמות , מגפות ,  
10. החברה אינה אחראית לשינויים הנובעים מסיבות הקשורות לכח עליון , פגעי טבע ומזג אויר וכו'
11. בשל סיבות שונות ,עלול סדר הביקור באתרים להשתנות ויתכן כי אתרי ביקור ספורים יוחלפו באחרים- הכל בהתאם ללוח הזמנים.
12.מדי פעם מופיעים באינטרנט, דפי אינטרנט ישנים שנסרקו על ידי גוגל או מנועי חיפוש אחרים דפים שאינם מופיעים באתר החברה, מסלולי טיול ישנים או מסלולי טיול שאינם מעודכנים. לכן , בעת ההרשמה יש להיכנס אך ורק לאתר דיסקברי הרשמי, ולקרוא שם את המסלול המעודכן. עליכם לוודא לפני ההרשמה שהוא אכן המסלול הרלוונטי עבורכם.
13.עליכם לוודא שאכן קיבלתם את המסלול העדכני והרלוונטי עבור המועד בו אתם מעוניינים או עומדים לצאת לטיול.
14.דיסקברי אינה אחראית לפרסומים של מסלולים ישנים או כאלה שאינם מעודכנים כמפורט לעיל.
15.חברת דיסקברי לא תהא אחראית למקרים בהם חברות תעופה ייגבו כספים נוספים עבור כבודה ו/או שירותים נוספים, בין אם מדובר בטיסות פנים או בטיסות בין מדינות, שאינן מישראל או בחזרה לישראל.

מידע כללי

  הבהרות

  כל שינוי הקשור במועדי הטיסות ו/או מחדל אחר הקשור לחברת התעופה, ונזק שעלול להיגרם כתוצאה מכך לטיול, הנו באחריותה בלבד ואינו מהווה בשום אופן עילה לתביעה כנגד חברת דיסקברי ומתן פיצויים.

  בשל שינויים אופציונאליים בלו"ז הטיסות או מסיבות אחרות, עלול סדר הביקור באתרים להשתנות ויתכן כי אתרי ביקור ספורים יוחלפו באתרים ראויים אחרים – הכול בהתאם ללוח הזמנים.

  דמי הרשמה ותנאי ביטול

  הרשמה באמצעות טופס הרשמה ובתשלום של דמי רישום. תנאי ביטול כמפורט בפרק 'תנאים כלליים' באתר.

  הערה: התכנית מתארת את אתרי הטיול, אך לא בהכרח את סדר הביקורים במהלך הטיול.

  ביטוח

  חובת כל נוסע לבטח עצמו בביטוח רפואי מתאים, כולל הרחבה להיטס אווירי. מומלץ להפעיל את הביטוח בהתאם לתנאי הביטול בתוכנית הטיול, כדי להיות מכוסים במקרים של ביטול הטיול בתנאים המכוסים ע"י פוליסת הביטוח. במידה ואתם בוחרים לבטח ציוד יקר, ביציאה מישראל כדאי להצהיר במכס על תכולת הכבודה. ניתן לעשות את הביטוח באמצעות חברת "דיסקברי".

  בריאות וחיסונים

  חלה חובת דיווח על כל נוסע, למארגני הטיול ומוביליו על הבעיות הרפואיות מהן הוא סובל (במידה ויש כאלה). בטיול מושקע מאמץ רב ויש להבטיח ככל שניתן, את הצלחתו. עלינו להכיר את אמצעי הזהירות למניעת הידבקות במחלות ואת הדרישות בנוגע לחיסונים. יש להתייעץ עם רופא מומחה למחלות גיאוגרפיות ורופא שיניים, לפחות 4 שבועות לפני הטיול.

  דרכון - יש לוודא כי הדרכון בתוקף לפחות לחצי שנה עד הטיול ושישנם מספיק דפים פנויים בדרכון.

  הבהרה

  *ככלל, מסלול הטיול מתוכנן עד לפרט האחרון בהתאם לידע ולניסיון שנצבר בחברה. אולם, מעת לעת עלולות להתרחש 'תקלות' לא צפויות שאינן תלויות בנו, העלולות לגרום לשינוי קל בתוכנית או לפגוע ברמת השירותים המובטחת. מומלץ לקבל זאת בהבנה וברוח טובה – אחרי הכול זה גם חלק מהחוויה. יחד עם זאת אנו מבטיחים לעשות הכול כדי שהטיול יהיה מוצלח ומהנה.

  *מחיר הטיול הוא למשלמים במזומן או בהעברה בנקאית.

  *חברת דיסקברי שומרת לעצמה את הזכות לשנות את סדר הביקורים באתרים בעקבות סיבות הקשורות לטיסות או מסיבות אחרות. כמו כן החברה רשאית להחליף אתרים הנמנים במסלול הרגיל באתרים ראויים אחרים, אם לא ניתן לבקר באתרים אלו כתוצאה מאילוצים שונים.

הערות

  1. המחיר אינו כולל תוספת מיסי נמל ודלק במידה ואלה יוטלו ע"י חברות התעופה לפני היציאה לטיול. המחיר אינו כולל גם דמי סבלות.
  2. המחיר המצוין הוא לתשלום במזומן.
  3. בנושא החיסונים לארץ היעד מומלץ לנוסעים לפנות למשרד הבריאות.
  4. אנו ממליצים לכל הנוסעים לבטח את עצמם בביטוח רפואי ומטען מיום ההרשמה לטיול ועד לסיומו.
  5.שימו לב: המסלול המוצע באתר מתאר את אתרי הביקור, אך לא בהכרח את סדר הביקורים וכן את סדר הימים והלינות . החברה רשאית לשנות את סדרי  הביקורים .
  6.לאור האמור ייתכנו אף ויתורים על ביקורים בחלק מהאתרים והמקומות המוזכרים במסלול הטיול , במקומם יינתנו אתרים חליפיים וראויים.
  6. יציאה לטיול מותנית במינימום של 20 משתתפים לפחות,אלא אם הוחלט אחרת ע"י הנהלת החברה.
  7. במידה ויהיו פחות משתתפים יתכן ותחול תוספת למחיר הטיול שתקבע ע"י דיסקברי.
  8. תנאי הרישום והביטול מפורטים וברורים והם מופיעים באתר האינטרנט של חברת דיסקברי, תחת תנאים כלליים. לפני שהנכם נרשמים לטיול , יש לקרוא את תנאי ההרשמה והביטול כפי שמופיעים בעמוד הנ"ל. 
  9. החברה אינה אחראית לנזקים שיגרמו לנוסעים כתוצאה משינויים הנעשים במועדי הטיסות  על ידי חברות התעופה  או על ידי הרשויות ,עקב תקלות שונות בטיסות ו/או פגעי מזג האוויר. כמו כן אינה אחארית על נזקים כתוצא מ מלחמות , מגפות ,  
  10. החברה אינה אחראית לשינויים הנובעים מסיבות הקשורות לכח עליון , פגעי טבע ומזג אויר וכו'
  11. בשל סיבות שונות ,עלול סדר הביקור באתרים להשתנות ויתכן כי אתרי ביקור ספורים יוחלפו באחרים- הכל בהתאם ללוח הזמנים.
  12.מדי פעם מופיעים באינטרנט, דפי אינטרנט ישנים שנסרקו על ידי גוגל או מנועי חיפוש אחרים דפים שאינם מופיעים באתר החברה, מסלולי טיול ישנים או מסלולי טיול שאינם מעודכנים. לכן , בעת ההרשמה יש להיכנס אך ורק לאתר דיסקברי הרשמי, ולקרוא שם את המסלול המעודכן. עליכם לוודא לפני ההרשמה שהוא אכן המסלול הרלוונטי עבורכם.
  13.עליכם לוודא שאכן קיבלתם את המסלול העדכני והרלוונטי עבור המועד בו אתם מעוניינים או עומדים לצאת לטיול.
  14.דיסקברי אינה אחראית לפרסומים של מסלולים ישנים או כאלה שאינם מעודכנים כמפורט לעיל.
  15.חברת דיסקברי לא תהא אחראית למקרים בהם חברות תעופה ייגבו כספים נוספים עבור כבודה ו/או שירותים נוספים, בין אם מדובר בטיסות פנים או בטיסות בין מדינות, שאינן מישראל או בחזרה לישראל.