טיול מאורגן לפורטוגל | 7 ימים,
image descriprion
image descriprion
image descriprion
image descriprion
image descriprion
image descriprion
image descriprion
image descriprion

טיול מאורגן לפורטוגל | 8 ימים

8 ימים
/
7 לילות

אתרים ואטרקציות

  סיור בעיר פורטו

  ביקור בעמק הדאורו והעיירה טרנקוזו

  ביקור בערים בלמונטה- קשטל דה ויגה

  ביקור קאשקאייש- קאבו די רוקה וסינטרה

  סיור בליסבון

  ביקור בערים נזארה ואובידוש

  ביקור בקואימברה ואביירו

  השתתפות בערב פאדו

למה דיסקברי?

מזה שנים שחברת 'דיסקברי' מתמחה בהוצאת טיולים מאורגנים לפורטוגל, גם טיולים מאורגנים למשפחות וליחידים וגם עבור שומרי המסורת. החברה הוציאה אלפי מטיילים בשנים האחרונות למסלולים ייחודיים ועשירים. המסלול יינתן ללא תוספות תשלום. כל האטרקציות כלולות במחיר. בליווי מדריכים מצוינים שיעשירו את החוויה שלכם מפורטוגל המדהימה.

למה דיסקברי?

תאריכי יציאה ומחירים

תאריך יציאה
תאריך חזרה
מחיר מבצע לאדם בחדר זוגי
מחיר לאדם יחיד
מחיר לשלושה אנשים בחדר (המחיר לאדם)
מחיר רגיל לאדם בחדר זוגי
תוקף המבצע

המסלול

 1. יום 1 | ת"א - פורטו

  ניפגש בשדה התעופה ונטוס בטיסה ישירה לפורטו. עם הנחיתה ניסע למלון למנוחת לילה.

 2. יום 2 | עמק הדואורו – טרנקוזו והגעה לעיר בלמונטה

  לאחר ארוחת הבוקר ניסע מערבה לטיול בעמק הדואורו, הנחשב לאחד מאזורי ייצור היין היפים והעתיקים בעולם, ביניהם יין הפורט המפורסם והיין המתוק מוסקטל. העמק מוגדר כאתר מורשת עולמים של אונסקו. ניסע לאורך הנהר המתחיל בספרד ונשפך לאוקיאנוס, ונהנה מהנופים המרהיבים של גבעות, כרמים וטרסות. נבקר בעיירה טרנקוזו בה התקיימה קהילה יהודית מבוססת עד לגירוש יהודי פורטוגל. אלה שהמירו את דתם, שמרו על סמלים יהודיים על בתיהם ולאחרונה אף נבנה כאן בית כנסת חדש על חורבות אתר בית הכנסת העתיק. לעת ערב נגיע למלוננו בעיירה בלמונטה.

 3. יום 3| בלמונטה – קשטלו דה וידה – והגעה לליסבון

  לאחר ארוחת הבוקר נטייל בעיירה בלמונטה, עיירה ציורית עם בתי אבן בעמק בין שדות חקלאיים ונוף הרים סביבה. נצפה בטירת בלמונטה הבולטת למרחק, בניין מרשים ומבוצר מהמאה ה-13. בלמונטה ידועה גם בשל קהילת האנוסים הגדולה שהייתה בה, ושמרה על קהילתיות וסגירות עד לתחילת המאה העשרים. נבקר במוזיאון היהודי ובבית הכנסת בעתיק אשר עדיין פעיל. נמשיך אל הכפר הקטן קשטלו דה וידה, בקרבת הגבול עם ספרד, כפר אשר השתמר מימי הביניים. הקהילה היהודית נוסדה במקום עוד בשנת 1320. מספר שנים לאחר מכן אישר המלך אלפונסו הרביעי הקמת בית כנסת קטן. בשנת 1492 בעת גירוש ספרד נוספו לעיירה אלפי יהודים, אך ארבע שנים לאחר מכן חתם גם המלך הפורטוגלי על צו גירוש. הנשארים נאלצו להמיר את דתם אך המשיכו לשמור בסתר כאנוסים את מצוות היהדות. כיום נותר במקום בית הכנסת אשר שופץ ושלט רחוב – "רחוב היהודים". לאחר מכן ניסע אל ליסבון למלוננו.

 4. יום 4 | קאשקאייש - קאבו די רוקה - סינטרה

  לאחר ארוחת הבוקר נצא מערבה מליסבון אל עיירת הדייגים המקסימה קאשקאייש ומשם נמשיך לקאבו די רוקה, נקודה על חוף האוקיאנוס האטלנטי, היא הנקודה המערבית ביותר באירופה היבשתית. נמשיך בביקור בעיירה הציורית סינטרה, מוקפת היערות, שהייתה בעבר מקום הנופש המועדף על בני האצולה הפורטוגלית. נבקר בארמון המלוכה אשר שימש את משפחת המלוכה בימי הביניים. לאחר מכן נחזור אל מלוננו בליסבון

 5. יום 5 | העיר ליסבון

  לאחר ארוחת הבוקר נצא לסיור מקיף בעיר, הבנויה על גדות נהר הטאז'ו. נסייר ונראה את שדרותיה וכיכרותיה הרחבות והיפות של העיר. נבקר בטירת סט. ג'ורג' ממנה נשקפת תצפית מרהיבה של העיר והנהר, ונרד דרך רובע אלפאמה העתיק. נעבור ברחוב היהודים שהיה קיים פה לפני גירוש היהודים מפורטוגל ב-1497. נמשיך לביקור במוזיאון האריחים הלאומי, המציג אוסף גדול של אריחים ועבודות קרמיקה מדורות שונים, אשר מאפיינים ומהווים חלק מתרבותה של פורטוגל. משם ניסע לאורך נהר הטאז'ו אל רובע בלם, נראה את מנזר חרונימו המפואר ונצפה באנדרטה המרשימה למגלי הימים והיבשות ואת מגדל בלם. נבקר במוזיאון הכרכרות המציג אוסף כרכרות מרהיבות שהיו בשימוש האצולה ומשפחת המלוכה. לאחר יומנו המעניין נחזור למלוננו בעיר

 6. יום 6 | אובידוש, נאזארה, קואימברה, אביירו וערב פאדו בפורטו

  לאחר ארוחת הבוקר נצא אל אובידוש, עיירה עתיקה מימי הביניים הידועה בשל הסמטאות הצבעוניות המדהימות שלה וכן בזכות ההיסטוריה הארוכה שהיא טומנת בחובה. העיירה היפה מוקפת חומה וכן שער אריחי קרמיקה כחלחלים אופייניים (ברשימת המורשת העולמית של אונסקו). לאחר הסיור באובידוש נסע אל נאזארה, הלוא היא נצרת, כפר דייגים ציורי ושליו מן המאה ה-17, נטייל בכפר ונתרשם מיופיו של קו החוף ונצפה מעל הצוקים המזדקרים מן החוף. לאחר הביקור בנאזארה, נגיע אל העיר קואימברה, השוכנת על גדת נהר מונדגו. העיר הייתה בעבר בירתה של פורטוגל וידועה כעיר אוניברסיטאית עתיקה. ניכנס אל הקמפוס המהמם ביופיו דרך שער כניסה מקושט, אשר בכיכר שלפניו פסל עצום של מקים האוניברסיטה. נערוך סיור באוניברסיטה המפורסמת ונבקר בספרייה המפוארת, המכילה מאות אלפי כרכים של כתבי יד עתיקים. נמשיך אל העיירה אביירו, הידועה בכינויה "ונציה של פורטוגל", עיירה ייחודית המעניקה תחושה שונה בהשוואה לשאר פורטוגל. העיירה שוכנת על שפת האוקיינוס, על גדת נהר אביירו, כאשר האטרקציה העיקרית בה היא הלגונה הגדולה אליה מתקשרות תעלות רבות. סביב הלגונה בניינים מפוארים ובתי דייגים, כאשר התעלות עם הסירות המתנועעות בהן מהוות מראה צבעוני ומקסים. לאורך התעלה המרכזית ניצבים מבני ארט נובו, בהשראת התקופה הרומנטית. לאחר נחזור למלוננו בפורטו למנוחה קצרה ואחריה נצא למופע במועדון פאדו. מוזיקת פאדו היא מוזיקת הנשמה הפורטוגלית, המציעה שירי אהבה וגעגוע. הזמרת המפורסמת עמליה רודריגז, מלכת הפאדו, הביאה את המוזיקה הזו להיות ידועה מחוץ לגבולות פורטוגל. במועדון נהנה גם משני משקאות.

 7. יום 7 | העיר פורטו

  לאחר ארוחת הבוקר ניפרד מהמלון ואת היום נקדיש לסיור מודרך בעיר שנתנה את שמה לשם המדינה (פורטוגל), לשפה הפורטוגזית וליין הנודע פורט. העיר הוכרה ע"י אונסקו כאתר מורשת עולמי. נבקר בשוק האוכל המסורתי, שוק בולאו, שוק הבוקר המפורסם והמיוחד. נבקר בארמון בורסה, אשר נבנה במאה ה-19 ע"י סוחרי העיר במטרה למשוך משקיעים, והוא ללא ספק המבנה המרשים ביותר בעיר המהווה פנינה ארכיטקטונית. ליד הארמון ממוקמת כנסיית סאו פרנסיסקו מצופת הזהב. הכנסייה שנבנתה בין המאות ה-13 ל-15 הוכרזה כמבנה לאומי של פורטוגל. נראה את סגנונות הבניה והקישוט השונים, נבקר באולם האוצרות שבמוזיאון ונרד לקטקומבות אשר שימשו לקבורת נזירים. נמשיך לשיט של על הדואורו, שם נוכל ליהנות מתצפית יפה על פורטו ועל העיר השכנה גאיה. נסייר בין כיכרות העיר וברובע ריביירה, הטיילת הצבעונית על שפת הנהר למרגלות גשר דום לואיש - סימלה של פורטו. לאחר מכן נשוב למלוננו.

 8. יום 8 קניות וחזרה לארץ

  לאחר ארוחת הבוקר ננצל את יומנו האחרון ולקניות בפורטו היפה. כיאה לעיר אירופאית מודרנית וטיפוסית, בפורטו נוכל למצוא את מירב המותגים ואת מיטב החנויות, החל ממוצרי אלקטרוניקה, בגדים, נעלים ועוד, במחירים נוחים ובאיכות מעולה. לאחר מכן ניסע לשדה התעופה ונמריא בחזרה לארץ

טיול מאורגן לפורטוגל | 8 ימים

המחיר כולל

 טיסות ישירות : הלוך חזור מפורטו

 כלכלה : חצי פנסיון,

 ערב במועדון פאדו, הכולל מופע ושני משקאות

 בתי מלון בדרגת אירוח טובה, כולל מס לינה

 דמי כניסה לאתרים בהתאם למסלול

 תשר לנותני שירותים בחו"ל

 אוטובוס תיירים ממוזג

 מדריך ישראלי מנוסה מבית דיסקברי

המחיר אינו כולל

 כל מה שאינו תחת הסעיף " המחיר כולל"

 הוצאות אישיות

 ביטוח רפואי ומטען

 שינויים במיסי נמל ודלק, אם יהיו כאלה

 טיפ למדריך ישראלי ( נהוג לתת 5$ לאדם ליום טיול )

מלונות

מלונות בדרגת תיירות טובה 

טיסות

ישירות

מידע כללי

 • הבהרות

 • כל שינוי הקשור במועדי הטיסות ו/או מחדל אחר הקשור לחברת התעופה, הנו באחריותה בלבד ואינו מהווה בשום אופן עילה לתביעה כנגד חברת דיסקברי ומתן פיצויים.

  בשל שינויים אופציונליים בלו"ז הטיסות, עלול סדר הביקור באתרים להשתנות ויתכן כי אתרי ביקור ספורים יוחלפו באחרים - הכול בהתאם ללוח הזמנים.

 • דמי הרשמה ותנאי ביטול

 • הרשמה באמצעות טופס הרשמה ובתשלום של דמי רישום . תנאי ביטול כמפורט בפרק 'תנאים כלליים' באתר.

 • ביטוח

 • חובת כל נוסע לבטח עצמו בביטוח רפואי מתאים, כולל הרחבה להיטס אווירי. מומלץ להפעיל את הביטוח בהתאם לתנאי הביטול בתוכנית הטיול, כדי להיות מכוסים במקרים של ביטול הטיול בתנאים המכוסים ע"י פוליסת הביטוח. במידה ואתם בוחרים לבטח ציוד יקר, ביציאה מישראל כדאי להצהיר במכס על תכולת הכבודה. ניתן לעשות את הביטוח באמצעות חברת "דיסקברי".

 • בריאות וחיסונים

 • חלה חובת דיווח על כל נוסע, למארגני הטיול ומוביליו על הבעיות הרפואיות מהן הוא סובל (במידה ויש כאלה). במסע מושקע מאמץ רב ויש להבטיח ככל שניתן, את הצלחתו. עלינו להכיר את אמצעי הזהירות למניעת הידבקות במחלות ואת הדרישות בנוגע לחיסונים. יש להתייעץ עם רופא מומחה למחלות גיאוגרפיות ורופא שיניים, לפחות 4 שבועות לפני הטיול.

 • הבהרה נוספת

 • ככלל, מסלול הטיול מתוכנן עד לפרט האחרון בהתאם לידע ולניסיון שנצבר בחברה. אולם, מעת לעת עלולות להתרחש 'תקלות' לא צפויות שאינן תלויות בנו, העלולות לגרום לשינוי קל בתוכנית או לפגוע ברמת השירותים המובטחת. מומלץ לקבל זאת בהבנה וברוח טובה – אחרי הכול זה גם חלק מהחוויה. יחד עם זאת אנו מבטיחים לעשות הכול כדי שהטיול יהיה מוצלח ומהנה.

  מחיר הטיול הוא למשלמים במזומן או בהעברה בנקאית. חברת דיסקברי שומרת לעצמה את הזכות לשנות את סדר הביקורים באתרים בעקבות סיבות הקשורות לטיסות או מסיבות אחרות. כמו כן החברה רשאית להחליף אתרים הנמנים במסלול הרגיל באתרים ראויים אחרים, אם לא ניתן לבקר באתרים אלו כתוצאה מאילוצים שונים.

הערות

  1. המחיר אינו כולל תוספת מיסי נמל ודלק במידה ואלה יוטלו ע"י חברות התעופה לפני היציאה לטיול. המחיר אינו כולל גם דמי סבלות.
  2. המחיר המצוין הוא לתשלום במזומן.
  3. בנושא החיסונים לארץ היעד מומלץ לנוסעים לפנות למשרד הבריאות.
  4. אנו ממליצים לכל הנוסעים לבטח את עצמם בביטוח רפואי ומטען מיום ההרשמה לטיול ועד לסיומו.
  5.שימו לב: המסלול המוצע באתר מתאר את אתרי הביקור, אך לא בהכרח את סדר הביקורים וכן את סדר הימים והלינות . החברה רשאית לשנות את סדרי  הביקורים .
  6.לאור האמור ייתכנו אף ויתורים על ביקורים בחלק מהאתרים והמקומות המוזכרים במסלול הטיול , במקומם יינתנו אתרים חליפיים וראויים.
  6. יציאה לטיול מותנית במינימום של 20 משתתפים לפחות,אלא אם הוחלט אחרת ע"י הנהלת החברה.
  7. במידה ויהיו פחות משתתפים יתכן ותחול תוספת למחיר הטיול שתקבע ע"י דיסקברי.
  8. תנאי הרישום והביטול מפורטים וברורים והם מופיעים באתר האינטרנט של חברת דיסקברי, תחת תנאים כלליים. לפני שהנכם נרשמים לטיול , יש לקרוא את תנאי ההרשמה והביטול כפי שמופיעים בעמוד הנ"ל. 
  9. החברה אינה אחראית לנזקים שיגרמו לנוסעים כתוצאה משינויים הנעשים במועדי הטיסות  על ידי חברות התעופה  או על ידי הרשויות ,עקב תקלות שונות בטיסות ו/או פגעי מזג האוויר. כמו כן אינה אחארית על נזקים כתוצא מ מלחמות , מגפות ,  
  10. החברה אינה אחראית לשינויים הנובעים מסיבות הקשורות לכח עליון , פגעי טבע ומזג אויר וכו'
  11. בשל סיבות שונות ,עלול סדר הביקור באתרים להשתנות ויתכן כי אתרי ביקור ספורים יוחלפו באחרים- הכל בהתאם ללוח הזמנים.
  12.מדי פעם מופיעים באינטרנט, דפי אינטרנט ישנים שנסרקו על ידי גוגל או מנועי חיפוש אחרים דפים שאינם מופיעים באתר החברה, מסלולי טיול ישנים או מסלולי טיול שאינם מעודכנים. לכן , בעת ההרשמה יש להיכנס אך ורק לאתר דיסקברי הרשמי, ולקרוא שם את המסלול המעודכן. עליכם לוודא לפני ההרשמה שהוא אכן המסלול הרלוונטי עבורכם.
  13.עליכם לוודא שאכן קיבלתם את המסלול העדכני והרלוונטי עבור המועד בו אתם מעוניינים או עומדים לצאת לטיול.
  14.דיסקברי אינה אחראית לפרסומים של מסלולים ישנים או כאלה שאינם מעודכנים כמפורט לעיל.
  15.חברת דיסקברי לא תהא אחראית למקרים בהם חברות תעופה ייגבו כספים נוספים עבור כבודה ו/או שירותים נוספים, בין אם מדובר בטיסות פנים או בטיסות בין מדינות, שאינן מישראל או בחזרה לישראל.