טיול מאורגן לפורטוגל | 8 ימים

טיולים, נופשונים ובתי מלון בארץ ובעולם

טיולים, חבילות ושייט בעולם

טיולים ואירועים בארץ

בתי מלון ווילות בארץ

8 ימים 7 לילות

אתרים ואטרקציות

ליסבון
ביקור בכנסיית סן ז'רונימו, מקום קבורתו של וסקו דה גמה
עיירות הנופש והדיג אשטוריל , קאשקאייש
סינטרה
מקום הנופש של בני האצולה
אובידוש
העיר העתיקה המוקפת חומה
אלקובסה
תצפית על מנזר מריה דה אלקובסה
נזארה
כפר הדייגים השוכן על חוף באוקיינוס האטלנטי
בטאליה
ביקור במנזר
קואמיברה
עיר האוניברסיטה העתיקה
רכס "הרי הכוכב"
יער בוסאקו
אווירו
עיר החוף אווירו "וונציה של פורטוגל"
בלמונטה
בית הכנסת
פורטו
קתדרלת סאן פרנצ'סקו
פיגוארה דל פוז
עיירת נופש יוקרתית על שפת האוקיינוס האטלנטי

למה דיסקברי?

טיול מאורגן לפורטוגל עם דיסקברי טיולי עולמי, מציע מסלול עשיר באתרים ואטרקציות לאורך כל ימי הטיול - כולן כלולות מחיר הטיול! ללא סיורי בחירה בתוספת תשלום, מדריך מקצועי ומנוסה ובתי מלון ברמה גבוהה. במהלך הטיול תבקרו בערים העיקריות ואתריה המפורסמים של פורטוגל: ליסבון, עיירות הנופש והדיג אשטוריל, קאשקאייש, אובידוש (העיר העתיקה), עיירת הנופש סינטרה, נזארה (כפר הדייגים) ועוד. הטיול כולל טיול בערים עתיקות, ביקור באתרים היסטוריים מרשימים, קתדרלות, עיירות נופש וקיט וערי החוף של פורטוגל.

טיול לפורטוגל כולל:

  • ביקור בנזארה - כפר הדייגים השוכן על חוף באוקיינוס האטלנטי.
  • ביקור באווירו - עיר החוף אווירו "וונציה של פורטוגל".
  • ביקור בפיגוארה דל פוז - עיירת נופש יוקרתית מול האוקיינוס האטלטי.
  • ביקור בכנסיית סן ז'רונימו, מקום קבורתו של וסקו דה גמה ועוד. 

תאריכי יציאה ומחירים

יציאה
חזרה
מחיר מבצע לאדם בחדר זוגי
מחיר רגיל לאדם בחדר זוגי
מחיר לאדם יחיד
תוקף המבצע
הנחות לילדים
הערות
יציאה: 10/09/2019
חזרה: 17/09/2019
1,690 ₪
0 ₪
$1890
0 ₪
תוקף המבצע: 10.5.19
הערות:
יציאה: 28/10/2019
חזרה: 04/11/2019
1,690 ₪
0 ₪
$1890
0 ₪
תוקף המבצע: 10.5.19
הערות:
יציאה: 16/09/2019
חזרה: 23/09/2019
1,690 ₪
1,790 ₪
$1890
0 ₪
תוקף המבצע: 10.5.19
הערות:

המסלול

יום 1 | תל אביב - ליסבון

ניפגש בנמל התעופה ע"ש בן גוריון ונמריא דרך יעד ביניים בטיסת לליסבון, בירת פורטוגל. עם ההגעה נערוך סיור פנרומי בעיר ולאחר מכן נגיע אל בית המלון.

יום 2 | אשטוריל - קאשקאייש - קאבו די רוקה - סינטרה

נצא לסיור מודרך בעיר הבנויה על גדות נהר הטאז'ו. נראה את שדרותיה הרחבות והיפות של העיר, נבקר ברובע "אלפאמה" העתיק ורחוב היהודים שהיה קיים פה לפני גירוש היהודים מפורטוגל ב-1497, ניסע לאורך נהר הטאז'ו עד לרובע בלם, נראה את מנזר חרונימו המפואר ונצפה באנדרטה המרשימה למגלי הימים והיבשות במגדל בלם. אחר הצהרים, נצא לטיול מלא אותו נתחיל בעיירת הנופש אשטוריל, הנחשבת לאתר בילויים יוקרתי ובה מתקיים מידי שנה מרוץ המכוניות היוקרתי "פורמולה 1". נמשיך לעיירת הדייגים קאשקאייש וכן לקאבו די רוקה - הנקודה המערבית ביותר באירופה, על חוף האוקיינוס האטלנטי. נסיים את היום בביקור בסינטרה מוקפת היערות, שהייתה בעבר מקום הנופש המועדף על בני האצולה הפורטוגלית ובה שוכן הארמון המלוכה בעבר.

יום 3 | אובידוש - אלקובסה - בטאליה

בבוקר ניפרד מליסבון ונעשה דרכנו צפונה לאובידוש - עיר מוקפת חומה מהמאה ה-17, בה הזמן כאילו עמד מלכת. נמשיך לאלקובסה, בה נצפה במנזר מריה דה אלקובסה, מהמונומנטים של בפורטוגל הקשורים לסיפור אהבתם הטראגי של המלך פדרו הראשון והיהודייה אינס דה קסטרו. הלאה לנזארה - כפר דייגים עתיק וציורי השוכן על מצוק לחוף האוקיינוס האטלנטי. נתרשם משלל הדגה של הדייגים המקומיים, נטייל בסמטאות הצרות ונצפה בצוקים המזדקרים בחוף. בהמשך נגיע לבטאליה, בה שוכנת אחת מפניני פורטוגל - מנזר בטאליה, בעל צירוף מרשים של סגנונות הגותיקה והמנואליאני אשר נבנה במשך כ-200 שנה, החל מהמאה ה-14. נבקר במנזר. נסיים את היום במלון בעיר הקדושה פאטימה.

יום 4 | פטימה - טומר - רכס הרי "הכוכב" - בלמונטה

עם בוקר נערוך סיור היכרות בפטימה, הנחשבת כמקום הקדוש ביותר לנצרות בפורטוגל ואחד המקודשים באירופה. נמשיך לטומר, בה נמצאת המצודה הצלבנית המפוארת - מרכזם של האבירים הטמפלרים. נבקר במצודה ולאחר מכן נמשיך לביקור בבית הכנסת העתיק ביותר בפורטוגל, בו פעל החכם והאסטרונום היהודי: רבי אברהם זכּוּת. נחצה את רכס "הרי הכוכב", שפסגותיהם עדיין מושלגות. הדרך משופעת בנופים מרהיבים. לאחר הפסקה בפסגה ונמשיך לבלמונטה - עיירה בה חיים צאצאי האנוסים של פורטוגל שחזרו ליהדותם. לקראת סוף המאה ה-20, קיימה הרבנות הראשית לישראל מבצע "השבה ליהדות", בו גוירו מרבית אנוסי בלמונטה. לרגל יובל 500 השנה לגירוש יהודי פורטוגל, נחנך במקום, בשנת 1996, בית כנסת ומוזיאון יהודי, בהם נבקר. נגיע ללינה באזור גוארדה.

יום 5 | עמק הדואורו - טרנקוזו פורטו

יום טיול מיוחד לפנינו בעמק הדואורו - מאתרי הטבע היותר ידועים של פורטוגל. ניסע צפונה, ונבקר בעיירה טרמקוזו. בעיר התקיימה קהילה יהודית מבוססת עד לגירוש יהודי פורטוגל. אלה שהמירו את דתם, שמרו על סמלים יהודיים על בתיהם ולאחרונה אף נבנה כאן בית כנסת על חורבות אתר בית הכנסת העתיק. נגיע ללמגו - עיירה ציורית השוכנת בלב כרמי יין. נמשיך לפאסו דה רגואה - בירת אזור היין. ניסע לאורך גדת נהר הדוארו, שעובר בין כרמי יין עד לפורטו - העיר השנייה בגודלה ובחשיבותה בפורטוגל, השוכנת אף היא לחוף האוקיינוס האטלנטי. בערב נצא לסיור ערב מיוחד בעיר, כולל צפייה בגשרים המוארים.

יום 6 | פורטו

את הבוקר נתחיל בסיור מודרך בעיר שנתנה את שמה לשם המדינה (פורטוגל), לשפה הפורטוגזית וליין הנודע פורטו. העיר הוכרה ע"י אונסקו כאתר מורשת עולמי. נבקר בשוק "בולהו" - שוק בוקר מיוחד במינו, נבקר בארמון הבורסה, ששימש את סוחרי העיר כאשר פורטו הייתה בנמל המרכזי, שקלט את אוצרות העולם החדש הפורטוגזי: סוכר, קפה ומתכות יקרות. נסייר בין כיכרות העיר וברובע ריביירה, הטיילת הצבעונית על שפת הנהר למרגלות גשר דום לואיש - סימלה של פורטו.

יום 7 | פורטו - אווירו - יער בוסאקו - קואימברה

נצא לכיוון אווירו - "וונציה של פורטוגל". העיר יושבת על גדות תעלות שנשפכות אל המפרץ. נטייל בעיר המיוחדת הזו - בשוק הדגים המקורה (בימי שוק) ובסמטאות העיר. נמשיך לעבר אחד היערות המיוחדים ביותר באירופה, יער בוסאקו. נטייל ביער בין עצים אדירי קומה לתצפית על עמק קואימברה ועד לאוקיאנוס האטלנטי. בתום הביקור נגיע אל העיר קואימברה שעל שפת נהר המונדגו. העיר הייתה בירתה של פורטוגל לפני ליסבון וידועה באוניברסיטה שלה - אחת העתיקות ביותר באירופה ומתפקדת כאוניברסיטה מוערכת ביותר עד ימיינו - לומדים בה סטודנטים מכל רחבי אירופה. נטייל בעיר העתיקה ונגיע למלון ללינה.

יום 8 | קואימברה - פיגוארה דה פוז - פורטו - תל אביב

נשלים ביקורנו בעיר קואימברה. בתום הביקור נצא לעבר עיר החוף פיגוארה דה פוז. נטייל במרינה של העיר, שלאורכה מסעדות דגים ושוק ססגוני. נבלה בעיר (ככל שיאפשר הזמן). לאחר מכן נצא לעבר שדה התעופה בפורטו ונטוס דרך יעד ביניים לתל אביב.
מתעניין? רוצה לשמוע פרטים נוספים? נציגי דיסקברי ישמחו לענות על כל שאלה. אנא השאר את פרטים וניצור עמך קשר.

המחיר כולל

טיסות בינלאומיות דרך יעד באירופה בתי מלון מדרגת תיירות טובה בחדרים זוגיים עם שירותים צמודים משך כל ימי הטיול כלכלה: חצי פנסיון אוטובוס נוח וממוזג כניסות לאתרים על פי התכנית מיסי נמל ודלק (נכון לתאריך 17.5.19 וכפוף לשינויים מחברת התעופה עד מועד הכרטוס) טיפים לנותני השירותים בחו"ל (למעט דמי סבלות ותשר למדריך הישראלי)

המחיר אינו כולל

שינוי במיסי נמל ודלק לאחר 1.1.2019 הוצאות אישיות סבלות תוספת ליחיד $280 כל מה שלא נכלל בסעיף "המחיר כולל במקרה של טיסות פנים ייתכן וחברות התעופה ייגבו כספים נוספים עבור כבודה ו/או שירותים נוספים. הנ"ל אינו חלק ממחיר הטיול במקרה של לילה נוסף יחויבו הנוסעים ב - $100 נוספים

מלונות

***רשימת המלונות הסופית תימסר לנוסעים במפגש הקבוצה.

טיסות


מידע כללי

הבהרות
כל שינוי הקשור במועדי הטיסות ו/או מחדל אחר הקשור לחברת התעופה, הנו באחריותה בלבד ואינו מהווה בשום אופן עילה לתביעה כנגד חברת דיסקברי ומתן פיצויים.
בשל שינויים אופציונליים בלו"ז הטיסות, עלול סדר הביקור באתרים להשתנות ויתכן כי אתרי ביקור ספורים יוחלפו באחרים - הכול בהתאם ללוח הזמנים.
דמי הרשמה ותנאי ביטול
הרשמה באמצעות טופס הרשמה ובתשלום של דמי רישום . תנאי ביטול כמפורט בפרק 'תנאים כלליים' באתר.
ביטוח
חובת כל נוסע לבטח עצמו בביטוח רפואי מתאים, כולל הרחבה להיטס אווירי. מומלץ להפעיל את הביטוח בהתאם לתנאי הביטול בתוכנית הטיול, כדי להיות מכוסים במקרים של ביטול הטיול בתנאים המכוסים ע"י פוליסת הביטוח. במידה ואתם בוחרים לבטח ציוד יקר, ביציאה מישראל כדאי להצהיר במכס על תכולת הכבודה. ניתן לעשות את הביטוח באמצעות חברת "דיסקברי".
בריאות וחיסונים
חלה חובת דיווח על כל נוסע, למארגני הטיול ומוביליו על הבעיות הרפואיות מהן הוא סובל (במידה ויש כאלה). במסע מושקע מאמץ רב ויש להבטיח ככל שניתן, את הצלחתו. עלינו להכיר את אמצעי הזהירות למניעת הידבקות במחלות ואת הדרישות בנוגע לחיסונים. יש להתייעץ עם רופא מומחה למחלות גיאוגרפיות ורופא שיניים, לפחות 4 שבועות לפני הטיול.
הבהרה נוספת
ככלל, מסלול הטיול מתוכנן עד לפרט האחרון בהתאם לידע ולניסיון שנצבר בחברה. אולם, מעת לעת עלולות להתרחש 'תקלות' לא צפויות שאינן תלויות בנו, העלולות לגרום לשינוי קל בתוכנית או לפגוע ברמת השירותים המובטחת. מומלץ לקבל זאת בהבנה וברוח טובה – אחרי הכול זה גם חלק מהחוויה. יחד עם זאת אנו מבטיחים לעשות הכול כדי שהטיול יהיה מוצלח ומהנה.
מחיר הטיול הוא למשלמים במזומן או בהעברה בנקאית. חברת דיסקברי שומרת לעצמה את הזכות לשנות את סדר הביקורים באתרים בעקבות סיבות הקשורות לטיסות או מסיבות אחרות. כמו כן החברה רשאית להחליף אתרים הנמנים במסלול הרגיל באתרים ראויים אחרים, אם לא ניתן לבקר באתרים אלו כתוצאה מאילוצים שונים.

הערות

1. המחיר אינו כולל תוספת מיסי נמל ודלק במידה ואלה יוטלו ע"י חברות התעופה לפני היציאה לטיול. המחיר אינו כולל גם דמי סבלות.
2. המחיר המצוין הוא לתשלום במזומן.
3. בנושא החיסונים לארץ היעד מומלץ לנוסעים לפנות למשרד הבריאות.
4. אנו ממליצים לכל הנוסעים לבטח את עצמם בביטוח רפואי ומטען מיום ההרשמה לטיול ועד לסיומו.כולל תוספת לכיסוי מפאת קורונה.
5.שימו לב: המסלול המוצע באתר מתאר את אתרי הביקור, אך לא בהכרח את סדר הביקורים וכן את סדר הימים והלינות. כמו כן, ייתכנו שינויים בסדר התוכנית, וזאת מסיבות שונות.
6.לאור האמור לעיל ייתכנו אף ויתורים על ביקורים בחלק מהאתרים והמקומות המוזכרים במסלול הטיול , במקומם יינתנו אתרים חליפיים וראויים, וכל זאת ייתכן גם לאחר יציאתנו מהארץ.
6. יציאה לטיול מותנית במינימום של 20 משתתפים לפחות,אלא אם הוחלט אחרת ע"י הנהלת החברה.
7. במידה ויהיו פחות משתתפים יתכן ותחול תוספת למחיר הטיול שתקבע ע"י דיסקברי.
8. תנאי הרישום והביטול מפורטים וברורים והם מופיעים באתר האינטרנט של חברת דיסקברי, תחת תנאים כלליים. לפני שהנכם נרשמים לטיול , יש לקרוא את תנאי ההרשמה והביטול כפי שמופיעים בעמוד הנ"ל. 
9. החברה אינה אחראית לנזקים שיגרמו לנוסעים כתוצאה משינויים הנעשים ע"י חברת התעופה, במועדי הטיסות עקב תקלות שונות ו/או פגעי מזג האוויר/או לנזקים הנגרמים מכוח עליון.
10. החברה אינה אחראית לשינויים הנובעים מסיבות הקשורות לכח עליון , פגעי טבע ומזג אויר וכו'
11. בשל סיבות שונות ,עלול סדר הביקור באתרים להשתנות ויתכן כי אתרי ביקור ספורים יוחלפו באחרים- הכל בהתאם ללוח הזמנים.
12.מדי פעם מופיעים באינטרנט, דפי אינטרנט ישנים שנסרקו על ידי גוגל או מנועי חיפוש אחרים דפים שאינם מופיעים באתר החברה, מסלולי טיול ישנים או מסלולי טיול שאינם מעודכנים. לכן , בעת ההרשמה יש להיכנס אך ורק לאתר דיסקברי הרשמי, ולקרוא שם את המסלול המעודכן. עליכם לוודא לפני ההרשמה שהוא אכן המסלול הרלוונטי עבורכם.
13.את המסלול ניתן לקבל גם בפקס וגם במייל. עליכם לוודא שאכן קיבלתם את המסלול העדכני והרלוונטי עבור המועד בו אתם מעוניינים או עומדים לצאת לטיול.
14.דיסקברי אינה אחראית לפרסומים של מסלולים ישנים או כאלה שאינם מעודכנים כמפורט לעיל.
15.חברת דיסקברי לא תהא אחראית למקרים בהם חברות תעופה ייגבו כספים נוספים עבור כבודה ו/או שירותים נוספים, בין אם מדובר בטיסות פנים או בטיסות בין מדינות, שאינן מישראל או בחזרה לישראל.