טיול ספארי בטנזניה ונופש בזנזיבר (סוכות) | 9 ימים | 13.10

9 ימים 7 לילות

אתרים ואטרקציות

- ארושה:
סיור בעיר וביקור בשוק, ספארי בשמורת ארושה, אגמי מומלה
- מניירה:
ספארי בשמורת ימת מניירה
- שמורת מכתש נגורונגורו:
ספארי ב"פלא השמיני" של העולם
- שמורת טרנגירי
- מנייטה:
ביקור שבט מסאי
- זנזיבר:
איי זנזיבר, פארק ג'וזני, סטון סיטי

למה דיסקברי?

'דיסקברי טיול עולמי' מזמינים אתכם להצטרף אלינו לחוויה בלתי נשכחת בטיול ספארי מאורגן לטנזניה ולזנזיבר, אשר כולל סיורים באתרים האטרקטיביים ביותר של אפריקה. בטיול המאורגן לטנזניה וזנזיבר צוות 'דיסקברי' דאג לספק עבורכם את התנאים האופטימליים, בכדי שתוכלו ליהנות מחוויית ספארי איכותית ומהנה :       

פנסיון מלא (3 ארוחות ביום), לינה בלודג'ים נוחים ואיכותיים, אשרת כניסות (כלולות במחיר) לשלל השמורות והכפרים הנפלאים וכן אספקה של מים מינרלים ברכב. 

טיול מאורגן לטנזניה וזנזיבר של צוות 'דיסקברי' ייקח אתכם לחוות את שמורות הטבע מהיפות ביותר שקיימות ביבשת אפריקה. שם נוכל להתמוגג מבעלי החיים האקזוטיים בסביבתם הטבעית, נחווה מפגש תרבויות שאין שני לו עם שבטי פרא מקומיים, נטייל לאורכה ולרוחבה של הסוואנה הקסומה ונצבור חוויות שלא נמצא באף מקום אחר. בנוסף, דיסקברי ארגן עבורכם נסיעות ברכבי שטח בעלי גג נפתח, על מנת שתוכלו לקבל את חוויית התצפית האולטימטיבית וכן לצלם את התמונות הטובות ביותר. 


טיול מאורגן לטנזניה וזנזיבר כולל: 

  • פנסיון מלא - החל מהצהריים של היום הראשון ועד לצהריים של היום האחרון. 
  • ספארי ונופש בשמורות טבע עוצרות נשימה
  • ספארי ברכבי שטח עם גג נפתח.
  • הדרכה מקצועית ומיומנת ע"י ד"ר צחי פלג, מנהל גן החיות בחיפה לשעבר, זואלוג ומדריך טיולים בכיר, מרצה בכיר וכותב בנושאי טבע, בעלי חיים ותיירות. המדריך עושה את ההבדל.
  • לודג'ים איכותיים (סופה, סרנה ואחרות).
  • הרצאות בנושאי טבע בערבים במהלך הטיול. 

 

מדריך הטיול - ד"ר צחי פלג.

ד"ר צחי פלג זואולוג ומדריך טיולים שנים לטנזניה. 
מנהל גן החיות בחיפה לשעבר, הדריך עשרות טיולים באפריקה, בקיא בנושא בעלי חיים במיוחד באפריקה.


תאריכי יציאה ומחירים

יציאה: 13/10/2019
חזרה: 22/10/2019
מחיר מבצע לאדם בחדר זוגי: 3,990
תוקף המבצע: 15.9.19
מחיר רגיל לאדם בחדר זוגי: $4490
הנחות לילדים: $500 הנחה לילד (3,4 בחדר הורים)
הערות:

המסלול

יום 1 | 13.10 תל אביב - ארושה - שמורת מניירה

נטוס בטיסה ישירה לשדה התעופה קילימנג'רו שליד ארושה. ננחת בשעות הבוקר המוקדמות של ה-14.10, ולאחר ההגעה וסידורי הכניסה נפגוש את הנהג/מדריך שלנו ונצא ברכבי השטח לעבר שמורת מניירה (Manyara) הממוקמת מסביב לימה בשבר הסורי אפריקאי. במהלך הספארי נפגוש לראשונה מיגוון גדול של בעלי חיים ובהם קופים, פילים, אנטילופות שונות, בעלי כנף וכמובן טורפים ובהם אריות. באם יתמזל מזלנו נוכל לראות אריות הרובצים על ענפי עצים- תופעה ייחודית לשמורה זאת. במהלך הסיור נגיע גם לימה ונראה היפופוטמים ועופות מים רבים וצבעוניים ובהם פלמינגו. בתום סיורנו ניסע ללודג' לארוחת ערב ולינה.

יום 2 | 14.10 שמורת לוע הנגורונגורו

לאחר ארוחת הבוקר ניסע לכוון שמורת לוע הנגורונגורו ((Ngorongoro הנמצאת בקרביו של הר געש כבוי בעומק 600 מטר! המקום הנקרא גם "הפלא השמיני של העולם" "כולא" בתוכו כ 20000 בעלי חיים בזכות מיגוון בתי הגידול הנמצאים בו. נרד לעומק הלוע ונערוך ספארי בין אוכלי העשב והטורפים ונצפה גם על הפעילות במי האגם בשמורה העשיר בהיפופוטמים. את ארוחת הצהרים נסעד באתר פיקניק הצופה על האגם. בתום סיורנו נעלה לראש המצוק ונערוך תצפית פנורמית על הלוע והשמורה מגובה 600 מטר. בשעות הערב נגיע ללודג' לארוחת ערב ולינה.

יום 3 | 15.10 שמורת טרנגירי - כפר שבט מסאי - שמורת סרנגטי

לאחר ארוחת הבוקר נצא בנסיעה לעבר שמורת טרנגירי. בדרכנו נעצור לביקור בכפר שבט מסאי (מאניטה) ונלמד מקרוב את אורחות חייו של שבט צבעוני ויפה זה החי על...דם וחלב. בשעות הצהריים נגיע לשמורת סרנגטי ולאחר ארוחת הצהריים נצא לסיור ספארי ראשון במהלכו נצפה בלהקות גדולות של גנו, באפלו, אימפלות, בעלי כנף וטורפים למיניהם ובהם צבועים, אריות, נמרים וצ'יטות. בשעות הערב נשוב ללודג' לארוחת ערב ולינה.

יום 4 | 16.10 שמורת סרנגטי

היום מחכה לנו ביקור נפלא בשמורת סרנגטי (Serengeti ), המכילה את קבוצת בעלי החיים האקזוטיים והמגוונים ביותר בטנזניה, יש שיטענו גם שבכל העולם. לאחר ארוחת הבוקר נמשיך לגלות את הקסם של שמורת סרנגטי עתירת הממדים (15000 קמ"ר), שמורה שבה מישורי הסוואנה חוצים מאופק לאופק. נתחקה אחר עקבותיהם של עדרי החיות הגדולים, ואם יתמזל מזלנו, נוכל לחזות באחד מן הטורפים צד את ארוחתו הבאה או אפילו בלהקת נשרים מסתערת על פגר כשמסביבו צבועים, תנים ושועלים. במהלך הסיור היומי שלנו נעבור גם ליד מקורות מים, שם נתרשם מתנינים עצומים המגיעים לאורך של 5 מטרים! כשיגיע לקצו עוד יום מרתק ומלא חוויות, נחזור אל הלודג' לארוחת ערב ולינה.

יום 5 | 17.10 טיסה לזנזיבר - העברה לאתר הנופש

לאחר ארוחת הבוקר ניסע למנחת המטוסים שבשמורה ונטוס לזנזיבר - ברוכים הבאים לגן עדן!! מיד כשננחת ניסע לאתר הנופש המפנק ששוכן על החוף. ארוחת ערב ולינה באתר הנופש.

יום 6 | 18.10 נופש בזנזיבר

יום נופש והתרגעות באי המרהיב זנזיבר. נוכל ליהנות מחוף הים, מברכת השחייה, ממתקני המלון או אפילו סתם לנוח ולנפוש. ארוחת צהריים וערב באתר הנופש.

יום 7 | 19.10 טיול בזנזיבר

לאחר ארוחת הבוקר נצא ליום טיול באי זנזיבר. נערוך ספארי רגלי בפארק ג'וזני בו נוכל לראות את הקופים "האדומים" (קולובוס אדום) החיים רק בזנזיבר, נבקר בחוות תבלינים ונסייר בעיר הבירה סטון סיטי העשירה במסעדות דגים ושווקים בהם נוכל להצטייד במזכרות מקומיות. בתום סיורנו נשוב למלון. ארוחת ערב במלון. יום נוסף של נופש והנאה באי היפה זנזיבר. המעוניינים יוכלו (בתשלום נוסף) לצאת לשייט בסירת מרוץ, לערוך צלילת שנורקל באחד מאתרי הצלילה בסביבה או לנפוש על שפת הים. בתום הסיור חזרה למלון לארוחת ערב ולינה.

יום 8 | 20.10 זנזיבר- טיסה לארץ

היום מסתיים טיולנו המרתק בטנזניה וזנזיבר והגיע זמננו לחזור ארצה. *שעת עזיבת המלון תקבע ע"פ לו"ז הטיסה*

מתעניין? רוצה לשמוע פרטים נוספים? נציגי דיסקברי ישמחו לענות על כל שאלה. אנא השאר את פרטים וניצור עמך קשר.

המחיר כולל

טיסות ישירות תל אביב- ארושה- זנזיבר- תל אביב טיסה פנימית ארושה- זנזיבר לודגים ברמה גבוהה על בסיס פנסיון מלא אתר נופש ברמה גבוהה בזנזיבר על בסיס פנסיון מלא רכב ספארי בעל גג נפתח בטנזניה כניסות לכל השמורות בטנזניה בקור בכפר שבט מסאי יום טיול בזנזיבר באוטובוס/מיניבוס ממוזג מים מינרלים במהלך הספארי מדריך ישראלי מומחה למזרח אפריקה טיפים לנותני שרותים (לא כולל מדריך ישראלי)

המחיר אינו כולל

ארוחות מעבר למפורט שתיה קלה בארוחות הוצאות אישיות וביטוחים טיפ למדריך ישראלי (נהוג 5 דולר לאדם ליום) הערה: בדבר חיסונים יש לבדוק בשרותי הבריאות המחוזיים ויזה לטנזניה

הערות

 

חיסונים: יש להיוועץ בשרותי הבריאות המחוזיים / מרפאת מטיילים, אם נדרש חיסון לקדחת צהובה או המצאת פטור. 

1.המחיר אינו כולל תוספת מיסוי נמל ודלק במידה ואלה יוטלו ע"י חברות התעופה לפני היציאה לטיול. המחיר אינו כולל גם דמי סבלות. 
2. המחיר המצוין הוא לתשלום במזומן,
3. בנושא החיסונים לארץ היעד מומלץ לנוסעים לפנות למשרד הבריאות.
4.
אנו ממליצים לכל הנוסעים לבטח את עצמם בביטוח רפואי ומטען מיום ההרשמה לטיול ועד לסיומו.

5.שימו לב: המסלול המוצע באתר מתאר את אתרי הביקור, אך לא בהכרח את סדר הביקורים וכן את סדר הימים והלינות. כמו כן, ייתכנו שינויים בסדר התכנית, וזאת לאור שינויים תכופים בלוח הטיסות ושעות הטיסות וכן לאור ימי הפתיחה הקבועים של האתרים במסלול או שינויים החלים מפאת חגים או אירועים אחרים. 
6.לאור האמור לעיל ייתכנו אף ויתורים על ביקורים בחלק מהאתרים והמקומות המוזכרים במסלול הטיול, במקומם יינתנו אתרים חליפיים וראויים, וכל זאת ייתכן גם לאחר יציאתנו  מהארץ.   
6. יציאה לטיול מותנית במינימום של 20 משתתפים לפחות,אלא אם הוחלט אחרת ע"י  הנהלת  החברה.
7. במידה ויהיו פחות משתתפים יתכן ותחול תוספת למחיר הטיול שתקבע ע"י  דיסקברי.
8. תנאי הרישום והביטול מפורטים וברורים והם מופיעים באתר האינטרנט של חברת דיסקברי, תחת 
תנאים כלליים. לפני שהנכם נרשמים לטיול, יש לקרוא את תנאי ההרשמה והביטול כפי שמופיעים בעמוד הנ"ל. מי שאינו יכול ,מסיבות שונות, להוריד או לקרוא את התנאים הכלליים הכוללים תנאי רישום וביטול מהאתר, מוזמן לקבל אותם מאיתנו בפקס או במייל. 
9. החברה אינה אחראית לנזקים שיגרמו לנוסעים כתוצאה משינויים הנעשים ע"י  חברת  התעופה,במועדי הטיסות עקב תקלות שונות ו/או פגעי מזג האוויר/או לנזקים הנגרמים מכוח עליון.
10. החברה אינה אחראית לשינויים הנובעים מכוח עליון,פגעי טבע ומזג אויר וכו'
11. בשל שינויים אופציונליים בלו"ז הטיסות,עלול סדר הביקור באתרים להשתנות ויתכן כי אתרי ביקור ספורים יוחלפו באחרים- הכל בהתאם ללוח הזמנים.
12.מדי פעם מופיעים באינטרנט, דפי אינטרנט ישנים שנסרקו על ידי 'גוגל' או מנועי חיפוש אחרים דפים שאינם מופיעים באתר החברה, מסלולי טיול ישנים או מסלולי טיול שאינם מעודכנים. לכן , בעת ההרשמה יש להיכנס אך ורק לאתר דיסקברי הרשמי, ולקרוא שם את המסלול המעודכן. עליכם לוודא לפני ההרשמה שהוא אכן המסלול הרלוונטי עבורכם. 
את המסלול ניתן לקבל גם בפקס וגם במייל. עליכם לוודא שאכן קיבלתם את המסלול העדכני והרלוונטי עבור המועד בו אתם מעוניינים או עומדים לצאת לטיול. 

דיסקברי אינה אחראית לפרסומים של מסלולים ישנים או כאלה שאינם מעודכנים כמפורט לעיל.
חברת דיסקברי לא תהא אחראית למקרים בהם חברות תעופה ייגבו כספים נוספים עבור כבודה ו/או שירותים נוספים, בין אם מדובר בטיסות פנים או בטיסות בין מדינות, שאינן מישראל או בחזרה לישראל.

טיסות

הלוך 
 
המראה מנתב"ג בתאריך 13.10.19 בשעה 23:50, נחיתה בטנזניה בשעות הבוקר המוקדמות ב-14.10.19. 
 
חזור
 
המראה מטנזניה בתאריך ה-21.10 בשעה 21:30, נחיתה בתל אביב ב-22.10 בשעה 03:30 לפנות בוקר.

מידע כללי

דרושה אשרת כניסה שתונפק בארושה כ-50$, ישולם במזומן ע"י הנוסעים
דרוש דרכון בתוקף חצי שנה לפחות עם שני דפים ריקים
חיסונים: יש לבדוק בלשכת הבריאות המחוזית.
נדרש חיסון נגד קדחת צהובה לא יאוחר מ-10 ימים לפני הכניסה לטנזניה.
חובה להציג אישור זה בכניסה.

הערות

1. המחיר אינו כולל תוספת מיסי נמל ודלק במידה ואלה יוטלו ע"י חברות התעופה לפני היציאה לטיול. המחיר אינו כולל גם דמי סבלות. 2. המחיר המצוין הוא לתשלום במזומן. 3. בנושא החיסונים לארץ היעד מומלץ לנוסעים לפנות למשרד הבריאות. 4. אנו ממליצים לכל הנוסעים לבטח את עצמם בביטוח רפואי ומטען מיום ההרשמה לטיול ועד לסיומו. 5.שימו לב: המסלול המוצע באתר מתאר את אתרי הביקור, אך לא בהכרח את סדר הביקורים וכן את סדר הימים והלינות. כמו כן, ייתכנו שינויים בסדר התוכנית, וזאת לאור שינויים תכופים בלוח הטיסות ושעות הטיסות וכן לאור ימי הפתיחה הקבועים של האתרים במסלול או שינויים החלים מפאת חגים או אירועים אחרים. 6.לאור האמור לעיל ייתכנו אף ויתורים על ביקורים בחלק מהאתרים והמקומות המוזכרים במסלול הטיול , במקומם יינתנו אתרים חליפיים וראויים, וכל זאת ייתכן גם לאחר יציאתנו מהארץ. 6. יציאה לטיול מותנית במינימום של 20 משתתפים לפחות,אלא אם הוחלט אחרת ע"י הנהלת החברה. 7. במידה ויהיו פחות משתתפים יתכן ותחול תוספת למחיר הטיול שתקבע ע"י דיסקברי. 8. תנאי הרישום והביטול מפורטים וברורים והם מופיעים באתר האינטרנט של חברת דיסקברי, תחת תנאים כלליים. לפני שהינכם נרשמים לטיול , יש לקרוא את תנאי ההרשמה והביטול כפי שמופיעים בעמוד הנ"ל. מי שאינו יכול ,מסיבות שונות, להוריד או לקרוא את התנאים הכלליים הכוללים תנאי רישום וביטול מהאתר, מוזמן לקבל אותם מאיתנו בפקס או במייל. 9. החברה אינה אחראית לנזקים שיגרמו לנוסעים כתוצאה משינויים הנעשים ע"י חברת התעופה,במועדי הטיסות עקב תקלות שונות ו/או פגעי מזג האוויר/או לנזקים הנגרמים מכח עליון. 10. החברה אינה אחראית לשינויים הנובעים מכח עליון,פגעי טבע ומזג אויר וכו' 11. בשל שינויים אופציונאליים בלו"ז הטיסות,עלול סדר הביקור באתרים להשתנות ויתכן כי אתרי ביקור ספורים יוחלפו באחרים- הכל בהתאם ללוח הזמנים. 12.מדי פעם מופיעים באינטרנט, דפי אינטרנט ישנים שנסרקו על ידי גוגל או מנועי חיפוש אחרים דפים שאינם מופיעים באתר החברה, מסלולי טיול ישנים או מסלולי טיול שאינם מעודכנים. לכן , בעת ההרשמה יש להיכנס אך ורק לאתר דיסקברי הרשמי, ולקרוא שם את המסלול המעודכן. עליכם לוודא לפני ההרשמה שהוא אכן המסלול הרלוונטי עבורכם. את המסלול ניתן לקבל גם בפקס וגם במייל. עליכם לוודא שאכן קיבלתם את המסלול העדכני והרלוונטי עבור המועד בו אתם מעוניינים או עומדים לצאת לטיול. דיסקברי אינה אחראית לפרסומים של מסלולים ישנים או כאלה שאינם מעודכנים כמפורט לעיל. חברת דיסקברי לא תהא אחראית למקרים בהם חברות תעופה ייגבו כספים נוספים עבור כבודה ו/או שירותים נוספים, בין אם מדובר בטיסות פנים או בטיסות בין מדינות, שאינן מישראל או בחזרה לישראל.