image descriprion

טיול ספארי בטנזניה ונופש בזנזיבר | 8 ימים

8 ימים
/
7 לילות

אתרים ואטרקציות

 • ארושה:
 • סיור בעיר וביקור בשוק, ספארי בשמורת ארושה, אגמי מומלה

 • מניירה:
 • טיול ספארי על רכבי שטח בשמורת ימת מניירה

 • שמורת מכתש נגורונגורו:
 • טיול ספארי בלוע הנגורונגורו העמוק הנמצא בסמוך להר געש כבוי - "הפלא השמיני של העולם"

 • שמורת סרנגטי:
 • טיול ספארי בשמורת סרנגטי הגדולה והמפורסמת ובה אוסף בעלי החיים הגדול והאקזוטי ביותר בטנזניה

 • מנייטה:
 • היכרות עם בני שבט "מסאי", אחד השבטים הקדומים באפריקה

 • זנזיבר:
 • נופש באיי זנזיבר, פארק ג'וזני, ביקור בעיר סטון סיטי

למה דיסקברי?

'דיסקברי טיול עולמי' מזמינים אתכם להצטרף אלינו לחוויה בלתי נשכחת בטיול ספארי מאורגן לטנזניה ולזנזיבר, אשר כולל סיורים באתרים האטרקטיביים ביותר של אפריקה. בטיול המאורגן לטנזניה וזנזיבר צוות 'דיסקברי' דאג לספק עבורכם את התנאים האופטימליים, בכדי שתוכלו ליהנות מחוויית ספארי איכותית ומהנה :       

בטנזניה - פנסיון מלא (3 ארוחות ביום), לינה בלודג'ים נוחים ואיכותיים, אשרת כניסות (כלולות במחיר) לשלל השמורות והכפרים הנפלאים וכן אספקה של מים מינרלים ברכב. בזנזיבר - חצי פנסיון.

טיול מאורגן לטנזניה וזנזיבר של צוות 'דיסקברי' ייקח אתכם לחוות את שמורות הטבע מהיפות ביותר שקיימות ביבשת אפריקה. שם נוכל להתמוגג מבעלי החיים האקזוטיים בסביבתם הטבעית, נחווה מפגש תרבויות שאין שני לו עם שבטי פרא מקומיים, נטייל לאורכה ולרוחבה של הסוואנה הקסומה ונצבור חוויות שלא נמצא באף מקום אחר. בנוסף, דיסקברי ארגן עבורכם נסיעות ברכבי שטח בעלי גג נפתח, על מנת שתוכלו לקבל את חוויית התצפית האולטימטיבית וכן לצלם את התמונות הטובות ביותר. 


טיול מאורגן לטנזניה וזנזיבר כולל: 

 • כלכלה - פנסיון מלא בטנזניה / חצי פנסיון בזנזיבר
 • ספארי ונופש בשמורות טבע עוצרות נשימה
 • ספארי ברכבי שטח עם גג נפתח
 • הדרכה מקצועית ומיומנת ע"י ד"ר צחי פלג, מנהל גן החיות בחיפה לשעבר, זואלוג ומדריך טיולים בכיר, מרצה בכיר וכותב בנושאי טבע, בעלי חיים ותיירות. המדריך עושה את ההבדל
 • לודג'ים איכותיים (סופה, סרנה ואחרות)
 • הרצאות בנושאי טבע בערבים במהלך הטיול

 

מדריך הטיול - ד"ר צחי פלג.

ד"ר צחי פלג הוא זואולוג ומדריך טיולים לטנזניה כבר שנים רבות. 
מנהל גן החיות בחיפה לשעבר הדריך עשרות טיולים באפריקה, ובקיא בנושא בעלי החיים של היבשת.

למה דיסקברי?

תאריכי יציאה ומחירים

תאריך יציאה
תאריך חזרה
מחיר מבצע לאדם בחדר זוגי
מחיר לאדם יחיד
מחיר לשלושה אנשים בחדר (המחיר לאדם)
מחיר לזוג + ילד (המחיר לאדם)
מחיר לזוג + 2 ילדים בחדר ( המחיר לאדם )
מחיר רגיל לאדם בחדר זוגי
תוקף המבצע
יציאה: 28/07/2024
חזרה: 04/08/2024
מחיר מבצע לאדם בחדר זוגי 4,490 $
מחיר לאדם יחיד 5,590 $
מחיר לשלושה אנשים בחדר (המחיר לאדם) 4,400 $
מחיר לזוג + ילד (המחיר לאדם) 4,400 $
מחיר לזוג + 2 ילדים בחדר ( המחיר לאדם ) 4,400 $
מחיר רגיל לאדם בחדר זוגי 5,790 $
תוקף המבצע 1.4.24 0 $

המסלול

 1. יום 1 | תל אביב - ארושה - שמורת ימת מניירה

  נטוס בטיסה ישירה לשדה התעופה קילימנג'רו שליד ארושה. ננחת בתאריך ה-10.4 בשעות הבוקר המוקדמות ולאחר ההגעה וסידורי הכניסה נפגוש את הנהג/מדריך שלנו ונצא ברכבי השטח לעבר שמורת ימת מניירה (Manyara), הישר אל תוך המראות הנפלאים של הטבע האפריקאי. השמורה שוכנת מתחת לצוקים הגבוהים של מניירה, על שפת עמק השבר, והיא תפגיש אותנו עם אוסף נפלא של אוצרות טבע ובעלי חיים אקזוטיים. במהלך טיול הספארי בשמורת מניירה נחזה בופים, פילים, אנטילופות שונות, ג'ירופות ומינים רבים של ציפורים. נגיע גם לאזור הימה ונראה היפופוטמים ועופות מים רבים וצבעוניים דוגמת הפלמינגו הוורדרד. באם יתמזל מזלנו, נחזה גם בחבורה הטורפת של השמורה – להקת אריות מדהימים אך אימתניים שנהנים לרבוץ על ענפי העצים, תופעה ייחודית שמאפיינת את שמורת מניירה. בתום סיורנו ניסע ללודג' לארוחת ערב ולינה.

 2. יום 2 | שמורת לוע הנגורונגורו

  לאחר ארוחת הבוקר ניסע לכוון שמורת לוע הנגורונגורו (Ngorongoro) הנמצאת בקרביו של הר געש כבוי בעומק 600 מטר! המקום אשר זכה לכינוי המפואר "הפלא השמיני של העולם". האזורים העוטפים את המכתש יחד עם המכתש עצמו מהווים מראה ייחודי כשלעצמו, בעוד מכתשים וולקניים מעניקים את הטאץ' המושלם לתפאורה פראית של שטחי המרעה העשירים והפוריים באפריקה. שמורת לוע הנגורונגורו תעניק לנו הזדמנות לצפות באוכלוסייה עצומה ומגוונת של בעלי החיים המדהימים ביבשת אפריקה. על פי הערכות, בשמורה נמצאים למעלה מ- 25,000 בעלי חיים, ביניהם הקרנף השחור הנדיר, להקות גדולות של אריות, עדרים ענקיים של אלפי אנטילפות, זברות, תאואים ואפילו צבועים וכלבי בר. נרד לעומק הלוע ונערוך ספארי בין אוכלי העשב והטורפים ונצפה גם על הפעילות במי האגם העשיר בהיפופוטמים. את ארוחת הצהרים נסעד באתר פיקניק הצופה על האגם. אקורד הסיום שלנו ליום הטיול בשמורת לוע הנגורונגורו יהיה בדמות עלייה לראש המצוק של השמורה שם נזכה לתצפית פנורמית על הלוע מגובה 600 מ'. בשעות הערב נגיע ללודג' לארוחת ערב ולינה.

 3. יום 3 | שמורת סרנגטי - כפר שבט מסאי - שמורת סרנגטי

  לאחר ארוחת הבוקר נצא לביקור בכפר שבט ה"מסאי" (מאניטה) ונלמד מקרוב על אורחות חייו של שבט צבעוני ויפה זה החי על...דם וחלב. לאחר מכן נמשיך בנסיעה אל עבר שמורת סרנגטי המפורסמת של אפריקה. מעטים האנשים ששוכחים את המפגש הראשון שלהם עם הסרנגטי, אולי זה הנוף מגבעת נאבי שבכניסה לפארק ואולי אלו האריות שנעים לאורך מישורים פתוחים, אין זה משנה מהי התמונה שמיד לוכדת את הדמיון וחורטת עצמה בזיכרון - תדעו כי הגעתם אל אחד היעדים המדהימים ביותר באפריקה בפרט ובעולם בכלל. השמורה הוקמה בשנת 1951 ומשתרעת על פני שטח של 14 אלף קמ"ר הכוללים כמה משטחי המרעה הטובים ביותר באפריקה וכן סוואנות נרחבות. אלו הקנו לשמורה את שמה, שבתרגום מן השפה ה"מסאית" פירושו: מישורים אינסופיים. שמורת הסרנגטי היא ביתם של כ- 3,000 אריות, להקות גדולות של צבועים מנומרים, נמרים, קרנפים, היפופוטמים, ג'ירפות, ברדלסים ובבונים. את אזור הביצות שבסמוך לנהר "המרה" מאכלסים תנינים גדולים, ויותר מ -350 מינים שונים של ציפורים, כולל יענים, נשרים ופלמינגו, נצפו גם הם במקום. בשעות הצהריים נגיע לשמורת סרנגטי ולאחר ארוחת הצהריים נצא לסיור ספארי ראשון שיפגיש אותנו עם בעלי החיים של הסרנגטי ושדות המרעה הנרחבים, ובשעות הערב נשוב ללודג' לארוחת ערב ולינה.

 4. יום 4 | שמורת סרנגטי

  היום נמשיך את טיולנו בשמורת סרנגטי הנפלאה , המכילה את קבוצת בעלי החיים האקזוטיים והמגוונים ביותר בטנזניה - יש שיטענו גם שבכל העולם. לאחר ארוחת הבוקר נמשיך לגלות את הקסם של שמורת סרנגטי עתירת הממדים בה מישורי הסוואנה חוצים מאופק לאופק. נתחקה אחר עקבותיהם של עדרי החיות הגדולים, ואם יתמזל מזלנו, נוכל לחזות באחד מן הטורפים צד את ארוחתו הבאה או אפילו בלהקת נשרים מסתערת על פגר כשמסביב מחכים לתורם הצבועים, התנים והשועלים. במהלך הסיור היומי שלנו נעבור גם ליד מקורות מים, שם נתרשם מתנינים עצומים המגיעים לאורך של 5 מטרים! כשיגיע לקצו עוד יום מרתק ומלא חוויות בשמורה המפוארת ביותר של טנזניה, נחזור אל הלודג' לארוחת ערב ולינה.

 5. יום 5 | טיסה לזנזיבר - העברה לאתר הנופש

  לאחר ארוחת הבוקר ניסע למנחת המטוסים שבשמורה ונטוס לזנזיבר - ברוכים הבאים לגן עדן!! הגענו אל אי הנופש זנזיבר, הארכיפלג שטוף השמש לו חופים לבנים בתוליים ומים תכולים חלומיים. הקסם של זנזיבר יהפנט גם את אחרון האדישים שקיימים בעולמנו, בעוד קו החוף יעלם לפתע בתופעת השפל ויחשוף עולם שלם ומרהיב של שוניות אלמוגים וחיים תת ימיים. מיד כשננחת ניסע לאתר הנופש המפנק בזנזיבר השוכן על החוף. ארוחת ערב ולינה באתר הנופש.

 6. יום 6 | נופש בזנזיבר

  יום נופש והתרגעות באי המרהיב זנזיבר. נוכל ליהנות מחוף הים, מברכת השחייה, ממתקני המלון או אפילו סתם לנוח ולנפוש. המעוניינים יוכלו (בתשלום נוסף) לשוט ל"אי הצבים" ולערוך צלילת שנורקל באחד מאתרי הצלילה בסביבה, לשוט על סירת מירוץ או לנפוש על שפת הים. ארוחת ערב באתר הנופש.

 7. יום 7 | טיול בזנזיבר

  לאחר ארוחת הבוקר נצא ליום טיול באי זנזיבר. נערוך ספארי רגלי בפארק ג'וזני בו נוכל לראות את הקופים "האדומים" (קולובוס אדום) החיים רק בזנזיבר, נבקר בחוות תבלינים ונסייר בעיר הבירה סטון סיטי העשירה במסעדות דגים ושווקים בהם נוכל להצטייד במזכרות מקומיות. בתום סיורנו נשוב למלון. ארוחת ערב במלון.

 8. יום 8 | זנזיבר - טיסה לארץ

  הבוקר נהנה מנופש במתקני המלון. בשעות הצהריים ניסע לשדה התעופה ונטוס דרך אדיס אבבה בחזרה לארץ. נחיתה ביום 9 בשעות הבוקר המוקדמות.

טיול ספארי בטנזניה ונופש בזנזיבר | 8 ימים

המחיר כולל

טיסות דרך יעד ביניים או ישירות תל אביב - ארושה - זנזיבר - תל אביב

טיסה פנימית ארושה- זנזיבר

לודג'ים ברמה גבוהה על בסיס פנסיון מלא בטנזניה

אתר נופש ברמה גבוהה בזנזיבר על בסיס חצי פנסיון

רכב ספארי בעל גג נפתח בטנזניה

כניסות לכל השמורות בטנזניה

בקור בכפר שבט מסאי

יום טיול בזנזיבר באוטובוס/מיניבוס ממוזג

מים מינרליים במהלך הספארי

מדריך ישראלי מומחה למזרח אפריקה

טיפים לנותני שרותים (לא כולל מדריך ישראלי)

המחיר אינו כולל

ארוחות מעבר למפורט

שתיה קלה בארוחות

הוצאות אישיות וביטוחים

טיפ למדריך ישראלי (נהוג 5 דולר לאדם ליום)

הערה: בדבר חיסונים יש לבדוק בשרותי הבריאות המחוזיים

ויזה לטנזניה

מלונות

דוגמאות ממבחר מלונות בהם משכנת חברת 'דיסקברי' את נוסעיה - אין בזאת משום הבטחה למלון מסוים. רשימת המלונות הסופית תימסר לנוסעים במפגש הקבוצה לקראת הטיול: ( בתי המלון בדרגת אירוח טובה )

טיסות


***שימו לב: יתכן כי בחלק מהטיסות לא יוגש אוכל על ידי חברת התעופה 

הערות

חיסונים: יש להיוועץ בשרותי הבריאות המחוזיים / מרפאת מטיילים, אם נדרש חיסון לקדחת צהובה או המצאת פטור. 

***סדר הביקורים עלול להשתנות עקב אירועים שאינם תלויים בחברה. כמו כן, בכל מקרה של שינוי, יתכנו אתרים חלופיים ראויים.


מידע כללי

  דרושה אשרת כניסה שתונפק בארושה כ-50$, ישולם במזומן ע"י הנוסעים

  דרוש דרכון בתוקף חצי שנה לפחות עם שני דפים ריקים

  חיסונים: יש לבדוק בלשכת הבריאות המחוזית

  נדרש חיסון נגד קדחת צהובה לא יאוחר מ-10 ימים לפני הכניסה לטנזניה

  חובה להציג אישור זה בכניסה

הערות

  1. המחיר אינו כולל תוספת מיסי נמל ודלק במידה ואלה יוטלו ע"י חברות התעופה לפני היציאה לטיול. המחיר אינו כולל גם דמי סבלות.
  2. המחיר המצוין הוא לתשלום במזומן.
  3. בנושא החיסונים לארץ היעד מומלץ לנוסעים לפנות למשרד הבריאות.
  4. אנו ממליצים לכל הנוסעים לבטח את עצמם בביטוח רפואי ומטען מיום ההרשמה לטיול ועד לסיומו.
  5.שימו לב: המסלול המוצע באתר מתאר את אתרי הביקור, אך לא בהכרח את סדר הביקורים וכן את סדר הימים והלינות . החברה רשאית לשנות את סדרי  הביקורים .
  6.לאור האמור ייתכנו אף ויתורים על ביקורים בחלק מהאתרים והמקומות המוזכרים במסלול הטיול , במקומם יינתנו אתרים חליפיים וראויים.
  6. יציאה לטיול מותנית במינימום של 20 משתתפים לפחות,אלא אם הוחלט אחרת ע"י הנהלת החברה.
  7. במידה ויהיו פחות משתתפים יתכן ותחול תוספת למחיר הטיול שתקבע ע"י דיסקברי.
  8. תנאי הרישום והביטול מפורטים וברורים והם מופיעים באתר האינטרנט של חברת דיסקברי, תחת תנאים כלליים. לפני שהנכם נרשמים לטיול , יש לקרוא את תנאי ההרשמה והביטול כפי שמופיעים בעמוד הנ"ל. 
  9. החברה אינה אחראית לנזקים שיגרמו לנוסעים כתוצאה משינויים הנעשים במועדי הטיסות  על ידי חברות התעופה  או על ידי הרשויות ,עקב תקלות שונות בטיסות ו/או פגעי מזג האוויר. כמו כן אינה אחארית על נזקים כתוצא מ מלחמות , מגפות ,  
  10. החברה אינה אחראית לשינויים הנובעים מסיבות הקשורות לכח עליון , פגעי טבע ומזג אויר וכו'
  11. בשל סיבות שונות ,עלול סדר הביקור באתרים להשתנות ויתכן כי אתרי ביקור ספורים יוחלפו באחרים- הכל בהתאם ללוח הזמנים.
  12.מדי פעם מופיעים באינטרנט, דפי אינטרנט ישנים שנסרקו על ידי גוגל או מנועי חיפוש אחרים דפים שאינם מופיעים באתר החברה, מסלולי טיול ישנים או מסלולי טיול שאינם מעודכנים. לכן , בעת ההרשמה יש להיכנס אך ורק לאתר דיסקברי הרשמי, ולקרוא שם את המסלול המעודכן. עליכם לוודא לפני ההרשמה שהוא אכן המסלול הרלוונטי עבורכם.
  13.עליכם לוודא שאכן קיבלתם את המסלול העדכני והרלוונטי עבור המועד בו אתם מעוניינים או עומדים לצאת לטיול.
  14.דיסקברי אינה אחראית לפרסומים של מסלולים ישנים או כאלה שאינם מעודכנים כמפורט לעיל.
  15.חברת דיסקברי לא תהא אחראית למקרים בהם חברות תעופה ייגבו כספים נוספים עבור כבודה ו/או שירותים נוספים, בין אם מדובר בטיסות פנים או בטיסות בין מדינות, שאינן מישראל או בחזרה לישראל.