טיול לבוקרשט 5 ימים – 4 לילות

5 ימים
/
4 לילות

אתרים ואטרקציות

  בוקרשט:

  שער הניצחון, ארמון המלך, משרדי הממשלה, כיכר המהפכה, התיאטרון הלאומי, בניין התזמורת הפילהרמונית,

  ביקור במרחצאות טרמה

  ארמון הפרלמנט

  בית הכנסת של בוקרשט

  גבעת המטרופוליה

  העיר העתיקה

  פארק הרסטראו

  מכרות המלח

  ביקור ביקב

  טירת דרקולה

  ארמון פלש

  העיר העתיקה בבראשוב

למה דיסקברי?

במרחק של פחות משלוש שעות טיסה מישראל, בין ההרים הקרפטים לאלפים הטרנסילבאניים, נמצאת רומניה, המדינה שחוותה נסיכויות ומלחמות, גאות ושפל. כיום, רומניה נהנית מניגודים מסקרנים. הצפון ההררי מביט אל מישורי הדרום המיוערים, מלאי טבע וצבע. הכפרים המסורתיים שומרים על אורח חיים נושן, אך בערים הגדולות, כשבוקרשט בראשן – הרחובות שוקקים ותוססים במערביות מתקדמת. 

טיול לרומניה עם דיסקברי טיול עולמי מציע חוויה ייחודית למטייל המנוסה שמתכנן לצאת חופשה משפחתית ומהנה. רומניה מציעה מרחבים ירוקים, גנים מפוארים, פארקי מים ופארקי השעשועים לילדים ולכל המשפחה. הטירות המרשימות, דרקולה, ומכרות המלח הן חלק מן האטרקציות המוצעות בטיול. הקניות המגוונות בעלויות לא גבוהות והאווירה האירופאית המהנה תמיד – כל אלה מסמנים את רומניה בקלות כיעד מועדף למשפחות.


טיול מאורגן לרומניה כולל:

 • בוקרשט: 
 • שער הניצחון, ארמון המלך, משרדי הממשלה, כיכר המהפכה, התיאטרון הלאומי, בניין התזמורת הפילהרמונית, 
 • ביקור במרחצאות טרמה
 •  ארמון הפרלמנט 
 • בית הכנסת של בוקרשט
 • גבעת המטרופוליה
 • העיר העתיקה
 • פארק הרסטראו
 • מכרות המלח 
 • ביקור ביקב
 • טירת דרקולה
 • ארמון פלש
 • העיר העתיקה בבראשוב
למה דיסקברי?

תאריכי יציאה ומחירים

תאריך יציאה
תאריך חזרה
מחיר לאדם יחיד
מחיר לשלושה אנשים בחדר (המחיר לאדם)
מחיר רגיל לאדם בחדר זוגי
תוקף המבצע
מחיר מבצע לאדם אחד בחדר זוגי
יציאה: 04/08/2024
חזרה: 08/08/2024
מחיר לאדם יחיד 1,490 €
מחיר לשלושה אנשים בחדר (המחיר לאדם) 1,090 €
מחיר רגיל לאדם בחדר זוגי 1,290 €
תוקף המבצע 1.6.24 0 €
מחיר מבצע לאדם אחד בחדר זוגי 1,150 €
יציאה: 08/08/2024
חזרה: 12/08/2024
מחיר לאדם יחיד 1,490 €
מחיר לשלושה אנשים בחדר (המחיר לאדם) 1,090 €
מחיר רגיל לאדם בחדר זוגי 1,290 €
תוקף המבצע 1.6.24 0 €
מחיר מבצע לאדם אחד בחדר זוגי 1,150 €

המסלול

 1. יום 1 | תל אביב - בוקרשט

  נפגש בנמל התעופה ע"ש בן גוריון ונמריא לבוקרשט בירת רומניה אליה נגיע בשעות הבוקר. עם הגיענו נערוך סיור מודרך בעיר היפה: נראה את ארמון הפרלמנט המגלומני שהוא הבניין הגדול בעולם ונבנה ע"י הרודן צ'אושסקו, האתנאום הרומני המרשים שנבנה בשנת 1888 ומוכר כאחת מעבודות הארכיטקטורה היפות ביותר בבוקרשט ומסמל את מרכזה החברתי והתרבותי של העיר. נבקר בבית הכנסת של בוקרשט (הביקור יתאפשר רק במידה ובית הכנסת פתוח) ובשדרות האיחוד המעוטרות במזרקות. נמשיך לביקור בגבעת המטרופוליה אשר היום נקראת גבעת הפטריארך על שם בית הפטריארך הנמצא במקום. במקום זה שכנו חלק ממבני הממשל בתקופה הקומוניסטית. נמשיך אל העיר העתיקה של בוקרשט ונשוטט בסמטאותיה הציוריות נראה גם את שער הניצחון שהוא העתק של השער בפריז, את פארק הרסטראו, הפארק הגדול בעיר ועוד. אחה"צ נגיע אל מלוננו ונקבל את החדרים. בערב נצא לבלות במסעדה מקומית ונהנה מארוחת ערב ומופע פולקלור רומני.

 2. יום 2 | יום כיף במרחצאות טרמה בוקרשט

  לאחר ארוחת הבוקר נסע אל המרחצאות המפורסמים -טרמה בוקרשט, מתחם ספא שמשלב בריכות חמות, ג'קוזי, עיסויים וסאונות לצד פארק מגלשות מים, המבוסס כולו על מים תרמיים. נבלה במרחצאות ונוכל ליהנות ולהירגע בכל אחת מ-8 הבריכות, אשר מחוממות באופן קבוע ל-33 מעלות, ולטייל ולהירגע בגן הפנימי ובגן החיצוני היפים והשלווים. ארוחת ערב במסעדה מקומית בבוקרשט.

 3. יום 3 | מכרות המלח וביקור ביקב

  היום נצא ליום טיול מחוץ לבוקרשט ונסע אל העיירה סלאניק פראחובה, השוכנת על גדות נהר. נבקר במכרות המלח הייחודיים הנחשבים לגדולים באירופה וכן בנביעות התרמיות הגעשיות שבמקום. נסייר בעומק המכרות ונלמד על הפעילות באזור שהתפתח למוקד של תיירות מרפא. מכאן נמשיך בנסיעה ונגיע לביקור ביקב אשר מייצר יין משובח בשיטות מסורתיות. נהנה מטעימות יין ומארוחה.

 4. יום 4 | טירת דרקולה, סיניה ובראשוב

  לאחר ארוחת הבוקר נצא ליום טיול ונגלה את נופיה המרהיבים של רומניה ההררית. נעבור בין כפרים אותנטיים ועיירות מרשימות, ביניהן סיניה הקרויה ע"ש הר סיני, בראן ובראשוב. ונבקר בטירת דרקולה המרהיבה, ארמון פלש ובעיר העתיקה של בראשוב. נהנה גם מארוחת צהרים באזור. לעת ערב נחזור אל בוקרשט.

 5. יום 5 | קניות, קניות, קניות, טיסה חזרה לת"א

  את היום האחרון נקדיש לבילוי בקניונים הרבים והטובים של העיר. נצא גם למסעדה לארוחה ולאחר מכן נסע לשדה התעופה לקראת חזרתנו ארצה.

טיול לבוקרשט 5 ימים – 4 לילות

המחיר כולל

טיסות

לינה בבתי מלון מדרגת תיירות טובה

בסיס האירוח כולל: חצי פנסיון

הסעות והעברות באוטובוס/מיניבוס (ע"פ גודל הקבוצה)

סיורים וכניסות לאתרים כמפורט בתכנית הטיול

מדריך ישראלי מקצועי ומנוסה

תשר לנותני שירותים בחו"ל – מדריך מקומי, נהגים, מלצרים

המחיר אינו כולל

תוספת ליחיד בחדר: 390 $

סבלות בבתי המלון ובתי הארחה

ביטוח אישי רפואי ומטען לנוסעים לחו"ל

מלונות

דוגמאות ממבחר מלונות בהם משכנת חברת 'דיסקברי' את נוסעיה - אין בזאת משום הבטחה למלון מסוים. רשימת המלונות הסופית תימסר לנוסעים לקראת הטיול:


טיסות

טיסות ישירות 

הערות

קיימת אפשרות כי עקב אילוצי מזג אוויר, יידרשו שינויים במסלול או מבנה הטיול, לרבות אפשרות כי תמנע הגעה או כניסה לאתרים. לוח הזמנים והביקורים עשויים להשתנות או במקביל להידחות ויש לקבל זאת בהבנה. מסלול הטיול כרוך בנסיעות ארוכות בדרכים וכבישים שרמתם הכללית נמוכה מהמקובל במערב. קיימת אפשרות כי מסלול הטיול יהיה בסדר הפוך מהמסלול המוצג לעיל.

מידע כללי

 • הבהרות

 • כל שינוי הקשור במועדי הטיסות ו/או מחדל אחר הקשור לחברת התעופה, הנו באחריותה בלבד ואינו מהווה בשום אופן עילה לתביעה כנגד חברת דיסקברי ומתן פיצויים.

  בשל שינויים אופציונליים בלו"ז הטיסות, עלול סדר הביקור באתרים להשתנות ויתכן כי אתרי ביקור ספורים יוחלפו באחרים – הכול בהתאם ללוח הזמנים.

  מחיר הטיול הוא למשלמים במזומן או בהעברה בנקאית.

 • דמי הרשמה ותנאי ביטול

 • הרשמה באמצעות טופס הרשמה ובתשלום של דמי רישום . תנאי ביטול כמפורט בפרק 'תנאים כלליים' באתר.

 • ביטוח

 • חובת כל נוסע לבטח עצמו בביטוח רפואי מתאים, כולל הרחבה להיטס אווירי. מומלץ להפעיל את הביטוח בהתאם לתנאי הביטול בתוכנית הטיול, כדי להיות מכוסים במקרים של ביטול הטיול בתנאים המכוסים ע"י פוליסת הביטוח. במידה ואתם בוחרים לבטח ציוד יקר, ביציאה מישראל כדאי להצהיר במכס על תכולת הכבודה. ניתן לעשות את הביטוח באמצעות חברת דיסקברי.

 • בריאות וחיסונים

 • חלה חובת דיווח על כל נוסע, למארגני הטיול ומוביליו על הבעיות הרפואיות מהן הוא סובל (במידה ויש כאלה). במסע מושקע מאמץ רב ויש להבטיח ככל שניתן, את הצלחתו. עלינו להכיר את אמצעי הזהירות למניעת הידבקות במחלות ואת הדרישות בנוגע לחיסונים. יש להתייעץ עם רופא מומחה למחלות גאוגרפיות ורופא שיניים, לפחות 4 שבועות לפני הטיול.

 • הבהרה

 • ככלל, מסלול הטיול מתוכנן עד לפרט האחרון בהתאם לידע ולניסיון שנצבר בחברה. אולם, מעת לעת עלולות להתרחש 'תקלות' לא צפויות שאינן תלויות בנו, העלולות לגרום לשינוי קל בתוכנית או לפגוע ברמת השירותים המובטחת. מומלץ לקבל זאת בהבנה וברוח טובה – אחרי הכול זה גם חלק מהחוויה...יחד עם זאת אנו מבטיחים לעשות הכול כדי שהטיול יהיה מוצלח ומהנה. חברת דיסקברי שומרת לעצמה את הזכות לשנות את סדר הביקורים באתרים בעקבות סיבות הקשורות לטיסות או מסיבות אחרות. כמו כן החברה רשאית להחליף אתרים הנמנים במסלול הרגיל באתרים ראויים אחרים, אם לא ניתן לבקר באתרים אלו כתוצאה מאילוצים שונים.

הערות

  1. המחיר אינו כולל תוספת מיסי נמל ודלק במידה ואלה יוטלו ע"י חברות התעופה לפני היציאה לטיול. המחיר אינו כולל גם דמי סבלות.
  2. המחיר המצוין הוא לתשלום במזומן.
  3. בנושא החיסונים לארץ היעד מומלץ לנוסעים לפנות למשרד הבריאות.
  4. אנו ממליצים לכל הנוסעים לבטח את עצמם בביטוח רפואי ומטען מיום ההרשמה לטיול ועד לסיומו.
  5.שימו לב: המסלול המוצע באתר מתאר את אתרי הביקור, אך לא בהכרח את סדר הביקורים וכן את סדר הימים והלינות . החברה רשאית לשנות את סדרי  הביקורים .
  6.לאור האמור ייתכנו אף ויתורים על ביקורים בחלק מהאתרים והמקומות המוזכרים במסלול הטיול , במקומם יינתנו אתרים חליפיים וראויים.
  6. יציאה לטיול מותנית במינימום של 20 משתתפים לפחות,אלא אם הוחלט אחרת ע"י הנהלת החברה.
  7. במידה ויהיו פחות משתתפים יתכן ותחול תוספת למחיר הטיול שתקבע ע"י דיסקברי.
  8. תנאי הרישום והביטול מפורטים וברורים והם מופיעים באתר האינטרנט של חברת דיסקברי, תחת תנאים כלליים. לפני שהנכם נרשמים לטיול , יש לקרוא את תנאי ההרשמה והביטול כפי שמופיעים בעמוד הנ"ל. 
  9. החברה אינה אחראית לנזקים שיגרמו לנוסעים כתוצאה משינויים הנעשים במועדי הטיסות  על ידי חברות התעופה  או על ידי הרשויות ,עקב תקלות שונות בטיסות ו/או פגעי מזג האוויר. כמו כן אינה אחארית על נזקים כתוצא מ מלחמות , מגפות ,  
  10. החברה אינה אחראית לשינויים הנובעים מסיבות הקשורות לכח עליון , פגעי טבע ומזג אויר וכו'
  11. בשל סיבות שונות ,עלול סדר הביקור באתרים להשתנות ויתכן כי אתרי ביקור ספורים יוחלפו באחרים- הכל בהתאם ללוח הזמנים.
  12.מדי פעם מופיעים באינטרנט, דפי אינטרנט ישנים שנסרקו על ידי גוגל או מנועי חיפוש אחרים דפים שאינם מופיעים באתר החברה, מסלולי טיול ישנים או מסלולי טיול שאינם מעודכנים. לכן , בעת ההרשמה יש להיכנס אך ורק לאתר דיסקברי הרשמי, ולקרוא שם את המסלול המעודכן. עליכם לוודא לפני ההרשמה שהוא אכן המסלול הרלוונטי עבורכם.
  13.עליכם לוודא שאכן קיבלתם את המסלול העדכני והרלוונטי עבור המועד בו אתם מעוניינים או עומדים לצאת לטיול.
  14.דיסקברי אינה אחראית לפרסומים של מסלולים ישנים או כאלה שאינם מעודכנים כמפורט לעיל.
  15.חברת דיסקברי לא תהא אחראית למקרים בהם חברות תעופה ייגבו כספים נוספים עבור כבודה ו/או שירותים נוספים, בין אם מדובר בטיסות פנים או בטיסות בין מדינות, שאינן מישראל או בחזרה לישראל.