טיול משפחות מאורגן לרומניה | 8 ימים

8 ימים
/
7 לילות

אתרים ואטרקציות

  בוקרשט:

  שער הניצחון, ארמון המלך, משרדי הממשלה, כיכר המהפכה, התיאטרון הלאומי, בניין התזמורת הפילהרמונית, גן החיות ופארק השעשועים טרה,

  פארק המים טרמה.

  סלאניק:

  ביקור במכרות המלח הגדולים המפורסמים של רומניה.

  סינאיה:

  ארמון פלש ומנזר סינאיה.

  בראשוב:

  הכנסייה השחורה, נעבור ברחוב הצר ביותר, בית הכנסת המרשים, הכיכר המרכזית, נבקר בגן פרס נובל, ונעלה ברכבל לתצפית על העיר.

  ביקור בגן החיות, פארק המים הגדול, פארק החבלים, פארק דינו, ומבצר רישנוב.

  בראן:

  סיור בעיר ובשוק המקומי, נבקר בטירתו של הרוזן דרקולה.

  סיור בקניון דמבוביצ'וארה ובכפר מואצ'ו.

  זרנשטי:

  טיול ג'יפים, וביקור בשמורת הדובים.

  סיגישוארה :

  סיור בעיר הצבעונית והעתיקה, עיר הולדתו של דרקולה.

למה דיסקברי?

במרחק של פחות משלוש שעות טיסה מישראל, בין ההרים הקרפטים לאלפים הטרנסילבאניים, נמצאת רומניה, המדינה שחוותה נסיכויות ומלחמות, גאות ושפל. כיום, רומניה נהנית מניגודים מסקרנים. הצפון ההררי מביט אל מישורי הדרום המיוערים, מלאי טבע וצבע. הכפרים המסורתיים שומרים על אורח חיים נושן, אך בערים הגדולות, כשבוקרשט בראשן – הרחובות שוקקים ותוססים במערביות מתקדמת. 

טיול לרומניה עם דיסקברי טיול עולמי מציע חוויה ייחודית למטייל המנוסה שמתכנן לצאת חופשה משפחתית ומהנה. רומניה מציעה מרחבים ירוקים, גנים מפוארים, פארקי מים ופארקי השעשועים לילדים ולכל המשפחה. הטירות המרשימות, דרקולה, פארק חבלים, מכרות המלח ושמורת הדובים הן חלק מן האטרקציות המוצעות בטיול. הקניות המגוונות בעלויות לא גבוהות והאווירה האירופאית המהנה תמיד – כל אלה מסמנים את רומניה בקלות כיעד מועדף למשפחות.


טיול מאורגן לרומניה כולל:

 • כניסה לפארק השעשועים טרה
 • מכרות המלח בסלאניק
 • טיול ג'יפים
 • שמורת הדובים
 • כניסה לפארק המים בבראשוב
 • פארק החבלים אוונטורה
 • פארק דינוזאורים
 • הטירה הרדופה של דרקולה
 • כניסה לפארק המים טרמה בבוקרשט
למה דיסקברי?

תאריכי יציאה ומחירים

תאריך יציאה
תאריך חזרה
מחיר מבצע לאדם בחדר זוגי
מחיר לאדם יחיד
מחיר לשלושה אנשים בחדר (המחיר לאדם)
מחיר לזוג + ילד (המחיר לאדם)
מחיר לזוג + 2 ילדים בחדר ( המחיר לאדם )
מחיר לזוג + 2 ילדים ב 2 חדרים (המחיר לכל אחד מהם)
מחיר רגיל לאדם בחדר זוגי
תוקף המבצע
הערות
יציאה: 15/08/2024
חזרה: 22/08/2024
מחיר מבצע לאדם בחדר זוגי 1,590 €
מחיר לאדם יחיד 2,290 €
מחיר לשלושה אנשים בחדר (המחיר לאדם) 1,550 €
מחיר לזוג + ילד (המחיר לאדם) 1,490 €
מחיר לזוג + 2 ילדים בחדר ( המחיר לאדם ) 1,490 €
מחיר לזוג + 2 ילדים ב 2 חדרים (המחיר לכל אחד מהם) 1,590 €
מחיר רגיל לאדם בחדר זוגי 1,790 €
תוקף המבצע 1.5.24 0 €
הערות 0 €

המסלול

 1. יום 1 | תל אביב – בוקרשט - סיור בעיר - פארק שעשועים טרה

  ניפגש בשדה התעופה משם נטוס לבוקרשט, בירת רומניה. מקור שמה של העיר על פי האגדה שמסופרת, הוא בעקבות רועה כבשים שהימם את התושבים בנגינתו על חליל, עד כדי כך שהם החליטו לקרוא לעיר על שמו, שפירושו אושר. כיום בוקרשט מונה כ2 מיליון תושבים והיא העיר השישית בגודלה ברומניה. בוקרשט שוכנת בדרום מזרח המדינה לצד שתי גדות הנהר דמבוביצה. השנים אחרונות עשו טוב לבוקרשט, במהלך שנים אלו בוקרשט עברה מתיחת פנים. העיר ידועה בזכות השדרות הציוריות שחוצות אותה, לצד היסטוריה מרשימה של רחובות העיר העתיקה, כנסיות ומבנים בעלי ארכיטקטורה ייחודית, מוזיאונים מודרניים ומסעדות טובות לרוב. לאחר הנחיתה, נצא לסיור מקיף באתריה השונים של בוקרשט - בירת רומניה, המכוּנה "פריז של המזרח". נראה את האתרים הבאים: שער הניצחון, ארמון המלך, משרדי הממשלה, כיכר המהפכה, התיאטרון הלאומי, בניין התזמורת הפילהרמונית שנקרא "האטנאום" הוא למעשה מבנה מרהיב בעל עמודי שיש וורודים, גרמי מדרגות מפוארים, פרסקאות וכיפות עלי זהב , נראה גם את האקדמיה הצבאית ובית הכנסת הגדול. ולאחר מכן נגיע לפארק השעשועים טרה פארק, הפארק הראשון שנבנה בבוקרשט ושם נהנה ממגוון האטרקציות ומתקנים, המתאימות לכל גיל, קטן כגדול. לעת ערב נגיע למלוננו שבבוקרשט.

 2. יום 2 | מכרות המלח בסלאניק - סינאיה - בראשוב

  לאחר ארוחת הבוקר ניסע לכיוון הרי הקרפטים, בדרכנו לשם נעצור לביקור בעיירה סלאניק שבמחוז פראחובה, נבקר במכרות המלח המפורסמים של רומניה. רומניה היא מעוזם של מכרות המלח האירופאים ואספקת המלח לעולם כולו. מכרות המלח התת קרקעיים יספקו מראה מרהיב לצד הסבר מרתק על היווצרות המכרות ושימושם. נוכל כאן לראות את מרבצי המלח החשובים והגדולים ביותר באירופה שבקלות יכולים לקיים את הצריכה העולמית של 30 השנים הבאות. בחלקו העליון של המכרה אפשר עדיין לראות את הסמלים הקומוניסטיים. בסמוך למכרה המלח יש אגם מים מלוחים יפה וגם את הר המלח. בביקורנו נרד 220 מטר מתחת לפני האדמה, נסייר בחדרי המכרה ונתרשם מגודלו העצום ומתוכנו הייחודי. ביקור מעניין ומלמד המשלב חוויה לכל החושים. בהמשך, ניסע לכיון סינאיה שבעמק הפרחובה. העיר היפיפייה שוכנת על מורדות הרי בוצ'ג'י, מהרכסים הגבוהים של הקרפטים. נחשבת למרכז תיירותי ותרבותי חשוב, עיר רבת אתרים השוכנת בנוף מרשים. עם הגיענו לעיר, נראה את ארמון פלש אשר באותה התקופה נחשב הארמון למודרני ביותר בעולם. סגנון העיצוב הגרמני השתלב בשלמות עם הנוף ההררי הסובב את הארמון, שבעצמו יושב באמצע היער. ארמון פלש היה מעון הקיץ של משפחת המלוכה הרומנית אשר נבנה בשנת 1873. טירה זו היא המרהיבה ביותר ברומניה והאחד המרשימים באירופה. הבנייה בסגנון הרנסנס הגרמני שלה וגודלו הבינוני הופך אותו למאוד נעים ונוח לסיור. לאחר מכן, נעבור באזור מנזר סינאיה, זהו מנזר אורתודוקסי עתיק, שנבנה בשנת 1690, העניק לעיירה סינאיה את שמה הלקוח ממעמד הר סיני. מנזר סינאיה הקשור יותר בהיסטוריה של העיר, עד 1690 המקום הוא כפר קטנטן ונידח ביערות הכבדים על דרך צדדית וכמעט לא מוכרת בעמק הפראחובה, קרוב לגבול שבין הקיסרות האוסטרו הונגרית והאימפריה העותומאנית. אחיו של השליט הוולאכי חוזר מביקור במנזר "סנטה קאתארינה " שבחצי האי סיני, ובונה כאן בנוף המרשים המעורר בו תחושות דומות מנזר ואכנסיה ממנה מתפתחת עיירה ההולכת וגדלה. לאחר שבית המלוכה בונה את ארמון הקיץ שלו כאן וסביבו מתקבצים כל המי ומי של רומניה, ושלל אצילים יווניים ואיטלקים הבונים כאן בנינים מפוארים בסגנון בארוק ארט נבו, העיירה הופכת לעיר תיירות בין לאומית. לאחר מכן נעפיל ברכבל ונתרשם מהנוף עוצר הנשימה, חוויה מרתקת לילדים. לעת ערב ניסע ללינה בבראשוב.

 3. יום 3 | פארק חבלים אוונטורה - יום כיף שכולו הרפתקאה - פארק דינו ומבצר רישנוב - בראשוב

  היום נצא ליום שכולו הרפתקאות! עדיין באזור בראשוב, נמצא פארק חבלים מאתגר ומהנה, מהידועים והגדולים ברומניה. פארק אוונטורה, Parc Aventura הוא פארק חבלים ענק הממוקם ליד גן החיות ופארק המים של בראשוב במרחק 15 דקות נסיעה ממרכז העיר. במקום מגוון מסלולים, מהקלים לקשים יותר, לפי אומץ וגיל. המסלולים מאתגרים, מעניינים וכיפיים, המתאים לכל הגילאים, וגם ההורים יהנו פה. בפארק מגוון גדול של מסלולים וחבלים, בהם מסלולים לילדים ולגדולים, מעל 185 משחקים, חבלי טיפוס ואומגות. נבלה בהנאה צרופה בין טיפוס לענף, נהנה משלל מתקני הפארק. נוכל לעשות אומגה בין העצים, ללכת על גשרים תלויים, לטפס על קירות ועוד. משם, נמשיך לביקור בפארק הדינוזאורים שלמרגלות טירת רישנוב. בין יער עצי האשור מסתתרים למעלה מ-50 דגמים של דינוזאורים בשלל גדלים וצורות מסודרים כרונולוגית על פי סדר הופעתם על פני כדור הארץ. נוכל ללמוד ולהתרשם מצורת החיים שנכחדה מהעולם ולהנות מיתר המתקנים שבפארק. כאן ניתן לילדנו זמן להינות ולשחק בפארק דינו, בו יער מוצל ונעים עם עשרות דגמים של דינוזאורים הפזורים בתוכו. נוכל להצטלם עם דינוזאורים בגודלם הטבעי ולהתרשם מנוכחותם ועוצמתם. בפארק יש גן שעשועים, פארק חבלים, פינות יצירה ואפילו מבוך לייזרים. לאחר מכן נעפיל אל טירת רישנוב החולשת על אזור כפרי טרנסילבניה והגנה על האזור במשך מאות שנים. מבצר רשנוב מוקף בתפאורה הררית שהופכת אותו לפוטוגני במיוחד. המבצר הוקם במאה ה-13 על ידי הכפריים המקומיים שרצו להגן על עצמם מפני פלישות. מרשים לראות את המבצר מבחוץ, אבל נהנה עוד יותר לטייל בין חומות המבצר שהשתמר היטב, לראות את בתי האבן העתיקים בהם התגוררו תושבי האזור, ולצפות מלמעלה על הנופים הכפריים הנפלאים של האזור. לאחר שנהנה מתצפיות אל עבר העמק הרי הקרפטים, נעשה דרכנו חזרה לבראשוב למלוננו בעיר. לינה בבראשוב.

 4. יום 4 | בראן - טירת דרקולה – קניון דמבוביצ'וארה – מואצ'ו - בראשוב

  לאחר ארוחת הבוקר נצא ליום שכולו מתח ומיסתורין. תחילה נצא לסיור בבראן, נבקר בטירתו של הרוזן דרקולה המשמשת כמוזיאון ונאזין לסיפורי ערפדים המסעירים את הדימיון. הטירה מוקפת באוירה מסתורית, במגדלים הנישאים אל על ובאגדה הקסומה אודות דרקולה, ניצבת טירת בראן על צוק בגובה 200 רגל ומשקיפה על הנוף. הטירה נבנתה ב 1212 וזוהתה כמשכנו של דרקולה על ידי הסופר האירי סטוקר, אשר למרות העובדה שמעולם לא ביקר בטרנסילבניה, הסתמך על מחקר ועל הדמיון הפורה שלו ויצר את דמותו השחורה של הרוזן דרקולה. יש אמונה שערפדים חגים סביב הטירה, קל להיתפס לאגדת דרקולה ולמיסתורין האופף את הטירה המוקפת ביערות חשוכים, בכבישים מפותלים וצרים. ובכלל, אגדות על טבעיות מצויות במקומות רבים בפולקלור הרומני. עד היום הטירה ממשיכה להיות אטרקציה מובילה וזוכה לביקורים רבים על ידי מבקרים וסקרנים. משם נמשיך אל "הטירה הרדופה", הנמצאת למרגלותיה של טירת בראן המפורסמת והמפחידה. נוכל לשוטט כאן דרך 12 חדרים מלאים באובייקטים מפחידים של ד״ר פרנקנשטיין, שלדים, רוחות רפאים, שדונים, וכמובן, הרוזן דרקולה עצמו. אם אתם באמת מתעניינים בצד המצמרר של טרנסילבניה, הטירה הרדופה מבטיחה לספק את הסחורה כמיטב המסורת של סרטי אימה. אל תשכחו לעבור ב׳חדר השינה׳ של דרקולה כדי לראות את ארון הקבורה המפחיד והרועש שמכיל הפתעה מפחידה נוספת. לאחר הביקור בטירה נאפשר מעט זמן חופשי לקניות בשוק המקומי בבראן המציע מזכרות שונות. בחלקו השני של היום, נצא לסיור בקניון דמבוביצ'וארה, מעבר הרים וקניון יפהפה המשמש כשמורת טבע. קניון דמבוביצ'וארה נמשך לאורך 9 ק"מ. הוא ממוקם באזור הרי פיאטרה, בין רוקאר לדמבוביצ'וארה. הקניון מרשים במיוחד והוא חלק מלפחות 20 קניונים באזור בהם יש תצורות נוף וסלעים שונות ומיוחדות ומצוקי אבן גדולים בתוך קניונים עמוקים במיוחד. הוא מרהיב ביופיו, בעיקר בשל תצורות האבן היחודיות וצורות הצוקים השונות. נסייר רגלית בשמורה ולאחר מכן, נמשיך לכפר מואצ'ו. זהו כפר מדהים ביופיו, הביקור בכפר מספק חוויה אותנטית וייחודית שאסור להחמיצה! לאחר מכן, נגיע למסעדה מקומית ונקנח בארוחה רומנית טיפוסית. בתום הסיור נשוב למלוננו בבראשוב.

 5. יום 5 | טיול ג'יפים - פארק הדובים - פארק מים - בראשוב

  לאחר ארוחת הבוקר נצא לטיול ג’יפים שיימשך כ- 4 שעות. בתום מסלול הנסיעה המהנה נגיע לשמורת הדובים בעיירה זרנשטי, שמורת טבע מופלאה המשלבת בין בעלי חיים וערכים חשובים. השמורה מהווה בית ליותר מ-70 דובים שחולצו על ידי אנשי השמורה. הדובים מסתובבים חופשי על פני שטח של טבע ויערות, נהנים מהטבע, מבריכות, וגושי קרח המוגשים להם כפינוק לקיץ. כאן, נוכל להתרשם מהטיפול בדובים ומאורח חייהם. בהמשך, נגיע לפארק המים הגדול בברשוב, "גן עדן על המים", בו נוכל להנות ממגלשות המים המסעירות ומשאר המתקנים שבאתר. פארק המים פרדייז מציע לנו הנאה מובטחת, המתחם כולל בריכות פנימיות ובריכות חיצוניות, מגלשות מים לילדים ובעלי רוח שובבה, בריכות ג'קוזי להורים וסאונות רטובות ויבשות ,שולחנות למאס'ג, בריכה מחוממת מרכזית ומקפצות בגבהים שונים, חדרי כושר עם מתקנים ,מתקן טניס מקורה, ושלל מתקנים לילדים. בתום הטיול נשוב למלוננו.

 6. יום 6 | סיגישוארה - עיר הולדתו של דרקולה - בראשוב

  סיגישוארה, עוד עיר סכסונית יפה, מקום הולדתו של דרקולה. זוהי אחת הערים היפות של רומניה שנמצאת בחבל טרנסילבניה שבצפון רומניה. מהערים העתיקות שנשמרו בצורה הטובה ביותר באירופה, ולכן היא מושכת תיירים. העיר העתיקה הוקמה במאה ה12 על ידי סקסונים גרמניים שהגיעו לאזור למסחר ובמאות הבאות העיר הייתה אחד מאזורי המסחר המפותחים ביותר באזור. הרחובות של העיר סיגישוארה הם צבעוניים באופן יוצא מגדר הרגיל והם יוצרים אווירה קסומה. גם הנופים של ההרים מסביב מוסיפים לתחושת ההתעלות שהעיר יוצרת. העיר ממוקפת חומה מסיבית ובמרכזה מגדל תצפית ושמירה נהדר, נעלה לתצפית מהמגדל ונצפה על העיר העתיקה ועל סביבתה הציורית. במאות ה14 עד ה16 הסקסונים ששלטו באזור חששו מפלישה של התורכים ולכן הם בנו מספר מגדלים מסביב לעיר העתיקה והחומה שלה כדי להגן על העיר מפני פלישה. לא כל מגדלי ההגנה שרדו אבל עדיין עומדים במקום תשעה מגדלים מתוך 14 מגדלים מקוריים, ושני מעוזים עם צריחים וחרכי ירי. מגדל השעון בכיכר המצודה הוא אחד המגדלים המרשימים ביותר, זהו המגדל המרכזי שהגן על העיר העתיקה ושימש גם כבניין העירייה העתיק. המגדל היום כולל חלקים שנבנו בתקופות שונות כי הוא שופץ מספר פעמים בעקבות נזקים. בחלק העליון של המגדל יש שעון גדול שעשוי משני לוחות עץ עם פסלונים שעשויים מעץ שהגיע מהודו. למגדל יש גג יפה בסגנון הבארוק וארבעה צריחים קטנים שנועדו לסמל את האוטונומיה השיפוטית של העיר שהייתה בעלת זכויות אפילו להוציא להורג. נראה את כנסיית הגבעה, מדרגות הלומדים, וכמובן את ביתו הצהוב של דרקולה. הבית ששימש את הרוזן וולאד דרקול, יחד עם בנו וולאד השלישי, שבעקבותיו נוצרה האגדה של דרקולה. מעל לכניסה לבית יש דרקון שעשוי מברזל, כי הדרקון היה הסמל של המסדר שאליו השתייכה המשפחה. זהו בית המשמש כאתר היסטורי מסקרן, המושך זרם מבקרים מכול רחבי העולם. המבנה נבנה מלבנים דומות לאלו שנבנו מגדלי השמירה, והוא נחשב לאחד העתיקים בעיירה. בתום הסיור ניסע חזרה לבראשוב ללינה וארוחת ערב.

 7. יום 7 | בראשוב - סיור מקיף בעיר - גן חיות של בראשוב - בוקרשט

  הבוקר נתחיל את היום בסיור בבראשוב - "כתר הקרפטים". בראשוב, כמו סינאיה ועיירות הנופש ההרריות הסובבות, היא אחת הערים המתויירות ביותר באזור טרנסילבניה. ובצדק. אפשר למצוא בבראשוב הכל – מחיי עיר מודרניים דינאמיים ועד קסם העולם העתיק ונוף מרתק. כמו כן, בראשוב מתפארת בהיותה אחד המקומות הנקיים ביותר ברומניה, יש בה תחבורה מעולה ואוכל נהדר. נסייר בעיר בעלת האופי והסגנון הגרמני, נתרשם מהעיר העתיקה, נצפה על הכנסייה השחורה, הקרויה כך עקב השריפה הגדולה בבראשוב לפני מאות שנים אשר הותירה את הכנסייה שחורה, "הכנסייה השחורה" מפורסמת בקירותיה המפויחים עדיין עומדים על תילם. בהמשך נעבור ברחוב הצר ביותר ברומניה, פעם הבתים בבראשוב היו כמקשה אחת ואם רצית לעבור לצד השני, היה צורך ללכת את כל הרחוב עד למעבר. אחרי שריפה קשה שהיתה בבראשוב ולא היה דרך לכבאים לעבור מרחוב לרחוב, הוחלט ליצור מעברים צרים בין הרחובות המרכזיים. המעברים האלה נותרו ברוחב שיתאים בדיוק לאיש עם שני דליי מים, כיום כבר אין כמעט מעברים כאלה חוץ מאחד. בהמשך, נבקר בבית הכנסת המרשים שנוסד ב- 1901 ושופץ לפני מספר שנים. נמשיך ונבקר בגן פרס נובל, היכן שנמצא דיוקנו של יצחק רבין, חתן הפרס. לאחר מכן, נעפיל ברכבל לתצפית פנורמית מרשימה על הרי הקרפטים. לבסוף נגיע לאזור הכיכר המרכזית היה פעם שוק ססגוני, אבל בתקופת הקומוניזם ביטלו את השוק והפכו את הכיכר לפארק חנייה, מאחר שלא רצו שאנשים יפגשו וידברו על המצב הפוליטי. כיום הכיכר המרכזית היא אזור שוקק של בתי קפה, מסעדות וחנויות. כאן נוכל לטייל רגלית בכיכר המרכזית ובמדרחוב ויינתן זמן חופשי לשוטטות וקניות. לאחר מכן, נמשיך לגן החיות בעיר המתאים לכל הגילאים, גם ההורים יהנו פה. בתום סיורנו, ניסע ללינה וארוחת ערב בבוקרשט.

 8. יום 8 | בוקרשט - פארק המים תרמה - תל אביב

  לאחר ארוחת הבוקר, נצא לבילוי מהנה בפארק המים תרמה המפורסם. פארק מים גדול זה, המבוסס כולו על מים טרמיים, מחולק לשלושה חלקים: פארק מים רגיל עם מגלשות ובריכת גלים הגדולה ביותר ברומניה, אזור עם בריכות מחוממות, ג'אקוזי להרגעה ואזור עם סאונות טרמיות. נבלה כאן כמה שעות של רוגע והנאה משלל מתקנים הכולל בריכות מקורות, מגלשות מים, אבובים ועוד. בתום הביקור נמשיך לאחד הקניונים המרכזיים בעיר ונהנה מחוויות קניות וזמן חופשי. בשעות אחה"צ - ניסע אל שדה התעופה, משם נמריא בחזרה לישראל. תם ונשלם טיולנו הגדוש לרומניה - כעת חוזרים ארצה עמוסים במתנות ובחוויות בלתי נשכחות.

טיול משפחות מאורגן לרומניה | 8 ימים

המחיר כולל

טיסות

לינה בבתי מלון מדרגת תיירות טובה

בסיס האירוח כולל: חצי פנסיון

הסעות והעברות באוטובוס/מיניבוס (ע"פ גודל הקבוצה)

סיורים וכניסות לאתרים כמפורט בתכנית הטיול

מדריך ישראלי מקצועי ומנוסה

תשר לנותני שירותים בחו"ל – מדריך מקומי, נהגים, מלצרים

המחיר אינו כולל

תוספת ליחיד בחדר: 390 $

סבלות בבתי המלון ובתי הארחה

ביטוח אישי רפואי ומטען לנוסעים לחו"ל

מלונות

דוגמאות ממבחר מלונות בהם משכנת חברת 'דיסקברי' את נוסעיה - אין בזאת משום הבטחה למלון מסוים. רשימת המלונות הסופית תימסר לנוסעים לקראת הטיול:


טיסות


הערות

קיימת אפשרות כי עקב אילוצי מזג אוויר, יידרשו שינויים במסלול או מבנה הטיול, לרבות אפשרות כי תמנע הגעה או כניסה לאתרים. לוח הזמנים והביקורים עשויים להשתנות או במקביל להידחות ויש לקבל זאת בהבנה. מסלול הטיול כרוך בנסיעות ארוכות בדרכים וכבישים שרמתם הכללית נמוכה מהמקובל במערב. קיימת אפשרות כי מסלול הטיול יהיה בסדר הפוך מהמסלול המוצג לעיל.

מידע כללי

 • הבהרות

 • כל שינוי הקשור במועדי הטיסות ו/או מחדל אחר הקשור לחברת התעופה, הנו באחריותה בלבד ואינו מהווה בשום אופן עילה לתביעה כנגד חברת דיסקברי ומתן פיצויים.

  בשל שינויים אופציונליים בלו"ז הטיסות, עלול סדר הביקור באתרים להשתנות ויתכן כי אתרי ביקור ספורים יוחלפו באחרים – הכול בהתאם ללוח הזמנים.

  מחיר הטיול הוא למשלמים במזומן או בהעברה בנקאית.

 • דמי הרשמה ותנאי ביטול

 • הרשמה באמצעות טופס הרשמה ובתשלום של דמי רישום . תנאי ביטול כמפורט בפרק 'תנאים כלליים' באתר.

 • ביטוח

 • חובת כל נוסע לבטח עצמו בביטוח רפואי מתאים, כולל הרחבה להיטס אווירי. מומלץ להפעיל את הביטוח בהתאם לתנאי הביטול בתוכנית הטיול, כדי להיות מכוסים במקרים של ביטול הטיול בתנאים המכוסים ע"י פוליסת הביטוח. במידה ואתם בוחרים לבטח ציוד יקר, ביציאה מישראל כדאי להצהיר במכס על תכולת הכבודה. ניתן לעשות את הביטוח באמצעות חברת דיסקברי.

 • בריאות וחיסונים

 • חלה חובת דיווח על כל נוסע, למארגני הטיול ומוביליו על הבעיות הרפואיות מהן הוא סובל (במידה ויש כאלה). במסע מושקע מאמץ רב ויש להבטיח ככל שניתן, את הצלחתו. עלינו להכיר את אמצעי הזהירות למניעת הידבקות במחלות ואת הדרישות בנוגע לחיסונים. יש להתייעץ עם רופא מומחה למחלות גאוגרפיות ורופא שיניים, לפחות 4 שבועות לפני הטיול.

 • הבהרה

 • ככלל, מסלול הטיול מתוכנן עד לפרט האחרון בהתאם לידע ולניסיון שנצבר בחברה. אולם, מעת לעת עלולות להתרחש 'תקלות' לא צפויות שאינן תלויות בנו, העלולות לגרום לשינוי קל בתוכנית או לפגוע ברמת השירותים המובטחת. מומלץ לקבל זאת בהבנה וברוח טובה – אחרי הכול זה גם חלק מהחוויה...יחד עם זאת אנו מבטיחים לעשות הכול כדי שהטיול יהיה מוצלח ומהנה. חברת דיסקברי שומרת לעצמה את הזכות לשנות את סדר הביקורים באתרים בעקבות סיבות הקשורות לטיסות או מסיבות אחרות. כמו כן החברה רשאית להחליף אתרים הנמנים במסלול הרגיל באתרים ראויים אחרים, אם לא ניתן לבקר באתרים אלו כתוצאה מאילוצים שונים.

הערות

  1. המחיר אינו כולל תוספת מיסי נמל ודלק במידה ואלה יוטלו ע"י חברות התעופה לפני היציאה לטיול. המחיר אינו כולל גם דמי סבלות.
  2. המחיר המצוין הוא לתשלום במזומן.
  3. בנושא החיסונים לארץ היעד מומלץ לנוסעים לפנות למשרד הבריאות.
  4. אנו ממליצים לכל הנוסעים לבטח את עצמם בביטוח רפואי ומטען מיום ההרשמה לטיול ועד לסיומו.
  5.שימו לב: המסלול המוצע באתר מתאר את אתרי הביקור, אך לא בהכרח את סדר הביקורים וכן את סדר הימים והלינות . החברה רשאית לשנות את סדרי  הביקורים .
  6.לאור האמור ייתכנו אף ויתורים על ביקורים בחלק מהאתרים והמקומות המוזכרים במסלול הטיול , במקומם יינתנו אתרים חליפיים וראויים.
  6. יציאה לטיול מותנית במינימום של 20 משתתפים לפחות,אלא אם הוחלט אחרת ע"י הנהלת החברה.
  7. במידה ויהיו פחות משתתפים יתכן ותחול תוספת למחיר הטיול שתקבע ע"י דיסקברי.
  8. תנאי הרישום והביטול מפורטים וברורים והם מופיעים באתר האינטרנט של חברת דיסקברי, תחת תנאים כלליים. לפני שהנכם נרשמים לטיול , יש לקרוא את תנאי ההרשמה והביטול כפי שמופיעים בעמוד הנ"ל. 
  9. החברה אינה אחראית לנזקים שיגרמו לנוסעים כתוצאה משינויים הנעשים במועדי הטיסות  על ידי חברות התעופה  או על ידי הרשויות ,עקב תקלות שונות בטיסות ו/או פגעי מזג האוויר. כמו כן אינה אחארית על נזקים כתוצא מ מלחמות , מגפות ,  
  10. החברה אינה אחראית לשינויים הנובעים מסיבות הקשורות לכח עליון , פגעי טבע ומזג אויר וכו'
  11. בשל סיבות שונות ,עלול סדר הביקור באתרים להשתנות ויתכן כי אתרי ביקור ספורים יוחלפו באחרים- הכל בהתאם ללוח הזמנים.
  12.מדי פעם מופיעים באינטרנט, דפי אינטרנט ישנים שנסרקו על ידי גוגל או מנועי חיפוש אחרים דפים שאינם מופיעים באתר החברה, מסלולי טיול ישנים או מסלולי טיול שאינם מעודכנים. לכן , בעת ההרשמה יש להיכנס אך ורק לאתר דיסקברי הרשמי, ולקרוא שם את המסלול המעודכן. עליכם לוודא לפני ההרשמה שהוא אכן המסלול הרלוונטי עבורכם.
  13.עליכם לוודא שאכן קיבלתם את המסלול העדכני והרלוונטי עבור המועד בו אתם מעוניינים או עומדים לצאת לטיול.
  14.דיסקברי אינה אחראית לפרסומים של מסלולים ישנים או כאלה שאינם מעודכנים כמפורט לעיל.
  15.חברת דיסקברי לא תהא אחראית למקרים בהם חברות תעופה ייגבו כספים נוספים עבור כבודה ו/או שירותים נוספים, בין אם מדובר בטיסות פנים או בטיסות בין מדינות, שאינן מישראל או בחזרה לישראל.