טיול מאורגן לסקנדינביה ,שוודיה ונורבגיה,| 9 ימים

טיול מאורגן לסקנדינביה ,שוודיה ונורבגיה,| 9 ימים

9 ימים
/
8 לילות

אתרים ואטרקציות

 • שטוקהולם:
 • בית העירייה המפורסם, העיר העתיקה, מגדל התצפית קאקנס, המוזיאון הפתוח

 • אופסלה:
 • האוניברסיטה, הקתדרלה, מצודת גן העיר

 • לילהאמר:
 • מייהואגן, המוזיאון הפתוח * דרך הטרולים * שיט בגייראנגרפיורד* מפל שבע האחיות* מפלי ההינומה * דרך הנשרים* מצפה דלסניבה* העיירה אולדן* קרחון בריקסדאל

 • הפיורדים:
 • העיירה ווס

 • ברגן בירת חבל הפיורדים:
 • שוק הדגים, העיר העתיקה, מפל המים המרהיב בוורינגפוס *מופע פולקלור או נסיעה ברכבת עילית

 • אוסלו:
 • מצודת אקרסהוס, בית העירייה, הארמון המלכותי, פארק פרוגנר (פארק הפסלים), מוזיאון קונטיקי והויקינגים

למה דיסקברי?

ביקור בערים הסקנדינביות הגדולות: שטוקהולם,  ברגן, אוסלו ,שייט בפיורדים ביקור בדרך הטרולים ביקור במייהוגן – המוזיאון הפתוח,  סיור בקרחון בריקסדאל , ביקור המוזיאונים קונטיקי והוויקינגים
למה דיסקברי?

תאריכי יציאה ומחירים

תאריך יציאה
תאריך חזרה
מחיר מבצע לאדם בחדר זוגי
מחיר לאדם יחיד
מחיר לשלושה אנשים בחדר (המחיר לאדם)
מחיר לזוג + ילד (המחיר לאדם)
מחיר רגיל לאדם בחדר זוגי
תוקף המבצע
יציאה: 14/08/2024
חזרה: 22/08/2024
מחיר מבצע לאדם בחדר זוגי 1,990 $
מחיר לאדם יחיד 2,590 $
מחיר לשלושה אנשים בחדר (המחיר לאדם) 1,950 $
מחיר לזוג + ילד (המחיר לאדם) 1,950 $
מחיר רגיל לאדם בחדר זוגי 2,090 $
תוקף המבצע 1.5.24 0 $
יציאה: 20/08/2024
חזרה: 28/08/2024
מחיר מבצע לאדם בחדר זוגי 1,990 $
מחיר לאדם יחיד 2,590 $
מחיר לשלושה אנשים בחדר (המחיר לאדם) 1,950 $
מחיר לזוג + ילד (המחיר לאדם) 1,950 $
מחיר רגיל לאדם בחדר זוגי 2,090 $
תוקף המבצע 1.5.24 0 $

המסלול

 1. יום 1 | תל אביב – שטוקהולם

  נפגש בנתב"ג ונטוס לשטוקהולם דרך יעד ביניים . לאחר הנחיתה, נצא לסיור מודרך בעיר. נראה את העיר החדשה, את בית הנבחרים ואת בית העירייה המפורסם. נמשיך ונסייר בעיר העתיקה הבנויה על אי קטן בעל סמטאות ציוריות, המשובץ במבנים היסטוריים חשובים. נראה את הארמון המלכותי, כנסיית סטור ועוד. בהמשך נטייל במרכזי הקניות המודרניים, המדרחוב והפארקים, נבקר באניית התותחים "ואזה", שטבעה בהפלגת הבתולין שלה לפני כ-350 שנה ונמשתה מהמים כמעט בשלמותה. נבקר במגדל התצפית – קאקנס.

 2. יום 2 | שטוקהולם – אופסלה - אורברו

  לאחר ארוחת הבוקר ניסע לעיר האוניברסיטאות אופסולה. נבקר בקתדרלה המרשימה של אופסלה - פאר היצירה הגותית. נמשיך לסיגטונה, שהיתה בעבר בירת שוודיה וכיום עיירה ציורית קטנה, הממוקמת לחופי אגם מאלארן. מאוחר יותר נגיע למלון בעיר אורברו, שפירוש שמה "הגשר מעל סכר החלוקים". אורברו הוכרזה לעיר כבר בשנת 1404 ומרכזה של העיר הוא איון, עליו שוכנת טירה. על אף היותה עיר מסחר מאז ימי הביניים, רק במחציתה השנייה של המאה ה19 הואץ גידולה בזכות התפתחות הייצור ההמוני של נעליים וזהו אחד ממאפייניה של העיר.

 3. יום 3 | קרלסטד - לילהאמר - מייהוגן

  לאחר ארוחת הבוקר נצא לדרכנו לכיוון קרלסטד - בירתו של מחוז ורמלן. העיר קיבלה את מעמדה (1584) על ידי האיש שהעניק לה את שמה - קרל ה-6 מלך שבדיה. העיר שוכנת על הנהר הארוך ביותר בשבדיה, קלרלוון הממשיך לאגם ונרן. קרלסטד ידעה במהלך שנותיה 4 שרפות גדולות. לאחר השריפה האחרונה, באמצע המאה ה-19, שכמעט והשחיתה את בתיה כליל, חודשה ונבנתה על פי תכנית מתאר שהרחיבה ופתחה את רחובותיה ועשתה אותם טובים יותר ליושביה ומבקריה. לאחר מכן ניסע ללילהאמר, שאירחה את אולימפיאדת החורף 1994. נסייר במרכזה הססגוני ונראה את בתי העץ הצבעוניים מהמאה ה-19 הבנויים לאורכו. נבקר במייהואגן - המוזיאון הפתוח, בו מוצגים כ- 120 מבנים ואלפי פריטי אומנות ומלאכת יד טיפוסיים.

 4. יום 4 | שייט בגייראנגרפיורד - דרך הנשרים- דרך הטרולים

  נצא בבוקר דרך עיירות דרכים טיפוסיות לאיזור לכיוון אנדלסנס, נערוך שייט בגייראנגרפיורד ((Geirangerfjord) היפהפה. בדרך נצפה על מפלי "שבע האחיות" ו"מפלי ההינומה", בהמשך היום נעפיל ב"דרך הנשרים" המפותלת והמרתקת. ונעלה למצפה דלסניבה (מותנה במזג האוויר) ממנו נוכל לצפות בתפאורה המרהיבה של ההרים והפיורדים. נחצה במעבורת לכיוון אנדלסנס ומשם נמשיך בדרך הטרולים המפורסמת שאגדות עם נשזרו בה. לינה באיזור.

 5. יום 5 | "קרחון בריקסדאל"

  יום טיול בנופים מרהיבים. ניסע אל העיירה אולדן ומשם לקרחון בריקסדאל, שלוחה של הקרחון הגדול בנורבגיה יוסטדאל. קרחון בריקסדל שצבעו לבן-תכלת הוא אחד המראות היפהפיים בסקנדינביה. את חלקה האחרון של הדרך לקרחון נבצע ברגל ובדרכנו נצפה בשדות פרחי בר מקסימים, מפלים מרהיבים ונחל שוצף היוצר אגם .לינה באזור הפיורדים.

 6. יום 6 | ברגן

  יום מדהים של נופים מרהיבים לפנינו. ניסע דרך סקאי ומנהרת פארלאנד למעבורת בעיירה הלה, באמצעותה נחצה את סוגנפיורד עד הגיענו לואנגסנס. משם נמשיך דרך ווס, עיירת נופש קיצית עד לברגן העיר הציורית, בירת חבל "ארץ הפיורדים". נטייל ברחובותיה של העיר הציורית ונראה את מרכזיה החשובים ואת מגדל רוזנקרנץ המפורסם שנבנה במאה ה- 16 וחולש על העיר.בשעות הערב ובמידה והזמן יאפשר נצא עם המדריך לסיור בעיר ברגן בלילה. *בטיולנו בברגן נהנה מנסיעה ברכבת עילית שצופה על כל העיר. (רכבל) נבקר בשוק הדגים, בעיר העתיקה ובמרכז העיר הססגונית. נראה גם את בתי ההנזה העתיקים העשויים מעץ, הרובע ההנסיאטי והפארק העירוני.

 7. יום 7 | ברגן - אוסלו

  יום של נסיעה ארוכה לפנינו מול נוף מרתק. ניפרד מברגן וניסע דרך הרי הקוומסקוגן, לאורך חוף הרדנגפיורד. נחצה את הפיורד בגשר חדש ונמשיך למפל המים המרהיב בוורינגפוס. נעפיל אל הרי הרדנגרווידה ונמשיך בנסיעה לאוסלו שם נלון.

 8. יום 8 | אוסלו

  יום זה יוקדש לבירת נורבגיה- אוסלו. בטיול פנורמי, נראה את אתריה המרכזיים של העיר: מצודת אקרסהוס מהמאה ה- 13 החולשת על המפרץ, בית העירייה הבנוי בסגנון מודרני ומצופה כולו בלבנים אדומות, הקתדרלה מהמאה ה- 17 והארמון המלכותי. בהמשך נבקר בפארק פרוגנר המפורסם, בפסלי ויגלאנד המקשטים אותו ומתארים את מסלול חייו של האדם. לאחר מכן נבקר במוזיאונים קונטיקי ומוזיאון הוויקינגים בו נראה את אניית הוויקינגים המרשימה. נראה גם את פסלי ויגלאנד הממוקמים במרכז העיר, את הארמון המלכותי ובנייני הפרלמנט. יהיה גם זמן לקניות.

 9. יום 9 | אוסלו - תל אביב

  נשלים קניות לעיר, נסע אל שדה התעופה ונטוס חזרה לארץ.

טיול מאורגן לסקנדינביה ,שוודיה ונורבגיה,| 9 ימים

המחיר כולל

טיסות סדירות לפי המסלול

מיסי נמל והיטל בטחון

בתי מלון מדרגה ראשונה ודרגת תיירות טובה בחדרים זוגיים עם אמבטיה או מקלחת צמודה

כלכלה: חצי פנסיון

אוטובוס ממוזג ונוח לביצוע תכנית הטיול

תשר (טיפים) לנותני השירותים בחו"ל

מדריך ישראלי מנוסה מצוות דיסקברי

הערה: יתכנו שינויים בסדר הביקורים באזור הפיורדים

המחיר אינו כולל

מיסים: כל תוספת במסי הנמל והיטל הדלק שיתווספו למחיר לאחר ה-1.10.23 ועד למועד הכרטוס

ביטוח: ביטוח נסיעה רפואי ומטען

הוצאות אישיות: הוצאות בעלות אופי אישי לרבות תוספת חדר ליחיד

דמי סבלות

במקרה של טיסות פנים ייתכן וחברות התעופה ייגבו כספים נוספים עבור כבודה ו/או שירותים נוספים. הנ"ל אינו חלק ממחיר הטיול

מלונות

דרגת תיירות טובה

טיסות

בינלאומיות

הערות

שייט בפיורדים הנורבגיים, אגמים ומפלים תכולים, הרים עד אינסוף, ערים מדהימות והפלגות מלאות כל טוב! טיול לסקנדינביה עם דיסקברי טיול עולמי, הוא בהחלט ממצה ומהנה! עם מסלול מקיף שתוכנן במיוחד ל- 9 ימים, תוכלו לראות ולבקר בשתי מדינות סקנדינביה המהממות:  נורבגיה ושבדיה - זאת מבלי לפספס את האתרים המומלצים של כל אחת מהמדינות. הטיול מלווה בהדרכה בעברית של מדריך מומחה מטעם דיסקברי. ***מסלול ללא ימים חופשיים וללא אופשונלים!!! בהחלט שווה להבטיח את מקומכם בטיול הבא! ייחודי למסלול זה של חברת דיסקברי: חצי פנסיון

מידע כללי

 • הבהרות

 • כל שינוי הקשור במועדי הטיסות ו/או מחדל אחר הקשור לחברת התעופה, הנו באחריותה בלבד ואינו מהווה בשום אופן עילה לתביעה כנגד חברת דיסקברי ומתן פיצויים.

  בשל שינויים אופציונליים בלו"ז הטיסות, עלול סדר הביקור באתרים להשתנות ויתכן כי אתרי ביקור ספורים יוחלפו באחרים – הכל בהתאם ללוח הזמנים.

 • דמי הרשמה ותנאי ביטול

 • הרשמה באמצעות טופס הרשמה ובתשלום של דמי רישום . תנאי ביטול כמפורט בפרק 'תנאים כלליים' באתר.

 • ביטוח

 • חובת כל נוסע לבטח עצמו בביטוח רפואי מתאים, כולל הרחבה להיטס אווירי. מומלץ להפעיל את הביטוח בהתאם לתנאי הביטול בתוכנית הטיול, כדי להיות מכוסים במקרים של ביטול הטיול בתנאים המכוסים ע"י פוליסת הביטוח. במידה ואתם בוחרים לבטח ציוד יקר, ביציאה מישראל כדאי להצהיר במכס על תכולת הכבודה. ניתן לעשות את הביטוח באמצעות חברת "דיסקברי".

 • בריאות וחיסונים

 • חלה חובת דיווח על כל נוסע, למארגני הטיול ומוביליו על הבעיות הרפואיות מהן הוא סובל (במידה ויש כאלה). במסע מושקע מאמץ רב ויש להבטיח ככל שניתן, את הצלחתו. עלינו להכיר את אמצעי הזהירות למניעת הידבקות במחלות ואת הדרישות בנוגע לחיסונים. יש להתייעץ עם רופא מומחה למחלות גיאוגרפיות ורופא שיניים, לפחות 4 שבועות לפני הטיול.

 • הבהרה

 • ככלל, מסלול הטיול מתוכנן עד לפרט האחרון בהתאם לידע ולניסיון שנצבר בחברה. אולם, מעת לעת עלולות להתרחש 'תקלות' לא צפויות שאינן תלויות בנו, העלולות לגרום לשינוי קל בתוכנית או לפגוע ברמת השירותים המובטחת. מומלץ לקבל זאת בהבנה וברוח טובה – אחרי הכול זה גם חלק מהחוויה. יחד עם זאת אנו מבטיחים לעשות הכול כדי שהטיול יהיה מוצלח ומהנה.

  מחיר הטיול הוא למשלמים במזומן או בהעברה בנקאית.

  חברת דיסקברי שומרת לעצמה את הזכות לשנות את סדר הביקורים באתרים בעקבות סיבות הקשורות לטיסות או מסיבות אחרות. כמו כן החברה רשאית להחליף אתרים הנמנים במסלול הרגיל באתרים ראויים אחרים, אם לא ניתן לבקר באתרים אלו כתוצאה מאילוצים שונים.

הערות

  1. המחיר אינו כולל תוספת מיסי נמל ודלק במידה ואלה יוטלו ע"י חברות התעופה לפני היציאה לטיול. המחיר אינו כולל גם דמי סבלות.
  2. המחיר המצוין הוא לתשלום במזומן.
  3. בנושא החיסונים לארץ היעד מומלץ לנוסעים לפנות למשרד הבריאות.
  4. אנו ממליצים לכל הנוסעים לבטח את עצמם בביטוח רפואי ומטען מיום ההרשמה לטיול ועד לסיומו.
  5.שימו לב: המסלול המוצע באתר מתאר את אתרי הביקור, אך לא בהכרח את סדר הביקורים וכן את סדר הימים והלינות . החברה רשאית לשנות את סדרי  הביקורים .
  6.לאור האמור ייתכנו אף ויתורים על ביקורים בחלק מהאתרים והמקומות המוזכרים במסלול הטיול , במקומם יינתנו אתרים חליפיים וראויים.
  6. יציאה לטיול מותנית במינימום של 20 משתתפים לפחות,אלא אם הוחלט אחרת ע"י הנהלת החברה.
  7. במידה ויהיו פחות משתתפים יתכן ותחול תוספת למחיר הטיול שתקבע ע"י דיסקברי.
  8. תנאי הרישום והביטול מפורטים וברורים והם מופיעים באתר האינטרנט של חברת דיסקברי, תחת תנאים כלליים. לפני שהנכם נרשמים לטיול , יש לקרוא את תנאי ההרשמה והביטול כפי שמופיעים בעמוד הנ"ל. 
  9. החברה אינה אחראית לנזקים שיגרמו לנוסעים כתוצאה משינויים הנעשים במועדי הטיסות  על ידי חברות התעופה  או על ידי הרשויות ,עקב תקלות שונות בטיסות ו/או פגעי מזג האוויר. כמו כן אינה אחארית על נזקים כתוצא מ מלחמות , מגפות ,  
  10. החברה אינה אחראית לשינויים הנובעים מסיבות הקשורות לכח עליון , פגעי טבע ומזג אויר וכו'
  11. בשל סיבות שונות ,עלול סדר הביקור באתרים להשתנות ויתכן כי אתרי ביקור ספורים יוחלפו באחרים- הכל בהתאם ללוח הזמנים.
  12.מדי פעם מופיעים באינטרנט, דפי אינטרנט ישנים שנסרקו על ידי גוגל או מנועי חיפוש אחרים דפים שאינם מופיעים באתר החברה, מסלולי טיול ישנים או מסלולי טיול שאינם מעודכנים. לכן , בעת ההרשמה יש להיכנס אך ורק לאתר דיסקברי הרשמי, ולקרוא שם את המסלול המעודכן. עליכם לוודא לפני ההרשמה שהוא אכן המסלול הרלוונטי עבורכם.
  13.עליכם לוודא שאכן קיבלתם את המסלול העדכני והרלוונטי עבור המועד בו אתם מעוניינים או עומדים לצאת לטיול.
  14.דיסקברי אינה אחראית לפרסומים של מסלולים ישנים או כאלה שאינם מעודכנים כמפורט לעיל.
  15.חברת דיסקברי לא תהא אחראית למקרים בהם חברות תעופה ייגבו כספים נוספים עבור כבודה ו/או שירותים נוספים, בין אם מדובר בטיסות פנים או בטיסות בין מדינות, שאינן מישראל או בחזרה לישראל.