טיול מאורגן לדרום איטליה - 8 ימים

8 ימים
/
7 לילות

אתרים ואטרקציות

  נאפולי עיר הנמל הגדולה בדרום איטליה

  פומפיי העיר הרומית שנחרבה

  סורנטו הפנינה של מפרץ נאפולי

  חצי האי "קוסטה אמלפיטנה" קו החוף שהוכרז ע"י אונסק"ו כאתר מורשת עולמית.

  כולל העיירות פוזיטאנו ו ראוולו וסלרנו .

  אמלפי – העיירה על קו החוף אמלפטינה

  ארמון רויאל קסרטה - מהארמונות היפים ביותר באירופה, מהמאה ה-18, אתר מורשת עולמית על ידי אונסק"ו, ביקור בגנים המפורסמים

  הר מונטה קסינו - מנזר מהראשונים באירופה

  מאטרה matera שתושביה חצבו מערות בסלע למגוריהם

  פוזואולי - עיירת נמל עתיקה, האמפי תיאטרון הרומי העתיק

למה דיסקברי?

• פומפיי - סיור מודרך באתר הארכיאולוגי המפורסם בעולם • "קוסטה אמלפיטנה"- קו החוף היפהפה בדרך לאמלפי שהוכרז ע"י אונסק"ו כאתר מורשת עולמית. • ארמון רויאל קסרטה - מהארמונות היפים ביותר באירופה, שהוכרז ע"י אונסק"ו כאתר מורשת עולמית, ביקור בגנים המפורסמים • סורנטו, נאפולי ועוד עיירות ציוריות
למה דיסקברי?

תאריכי יציאה ומחירים

תאריך יציאה
תאריך חזרה
מחיר מבצע לאדם בחדר זוגי
מחיר לאדם יחיד
מחיר לשלושה אנשים בחדר (המחיר לאדם)
מחיר לזוג + ילד (המחיר לאדם)
מחיר רגיל לאדם בחדר זוגי
תוקף המבצע
יציאה: 07/05/2024
חזרה: 14/05/2024
מחיר מבצע לאדם בחדר זוגי 1,790 $
מחיר לאדם יחיד 2,390 $
מחיר לשלושה אנשים בחדר (המחיר לאדם) 1,750 $
מחיר לזוג + ילד (המחיר לאדם) 1,750 $
מחיר רגיל לאדם בחדר זוגי 1,990 $
תוקף המבצע 1.5.24 0 $

המסלול

 1. יום 1 נפולי - פומפיי – סורנטו

  נתאסף בנמל התעופה בן גוריון לטיסה אל נאפולי, עיר הנמל הגדולה שבדרום איטליה. לאחר הנחיתה נצא לביקור בעיר הרומית פומפיי, העיר שבנויה למרגלות הר הגעש ווזוב, שנקברה תחת כמויות אדירות של אפר וולקני שנפלט מהר הגעש בשנת 79 לספירה. העיר, על הרחובות החנויות והכיכרות, כאילו "קפאה" תחת הררי האפר ונשתמרה בצורה יוצאת מהכלל. נקיים סיור מודרך בעיר ונתרשם ממקור ראשון מאורח החיים בעיר רומית לפני כאלפיים שנה, בתי התושבים, השווקים, תיאטראות ובניני ציבור. בתום הסיור נמשיך אל העיר סורנטו, שבנויה על מצוק לחוף הים. הדרך לאורך שפת הים היא מהיפות ביותר באיטליה. האדמה הוולקנית משמשת דשן טבעי מעולה והדרך כולה עוברת בינות למטעים של עצי לימון שנושאים פרי בגודל יצא דופן, מהם מכינים את המשקה המפורסם "לימונצ'לו", וכן כרמי זיתים וגפנים. נגיע למלוננו שבאזור סורנטו.

 2. יום 2 האמלפיטנה

  היום נסע באחת הדרכים המפורסמות באירופה , האמלפיטנה - הדרך מתפתלת על מצוק יפהפה לאורך חוף הים. נרד לעיירת החוף פוזיטאנו שבנויה במורד המצוק עד לחוף הים. נבקר בעיירה ראוולו, שכאילו תלויה בין שמים וים. מדי קיץ מתקיים כאן פסטיבל מוזיקה ידוע לזכרו של המלחין הגרמני ריכרד וואגנר שהתגורר כאן ביחד עם הרבה ידוענים ואמנים, שנופי העיירה שימשו להם השראה. נרד לקו המים אל העיירה אמלפי, שעל שמה הדרך הנופית הזו, בעבר הייתה אמלפי עיר נמל רומית וכיום עיירת נופש על שפת הים. נשוטט בסמטאות העיירה, וישנה אפשרות ליהנות מאחת המסעדות שעל החוף. נמשיך לאורך הים עד לעיר סלרנו. נבקר בטיילת הסואנת שמשקיפה על נמל הדייג, לקראת ערב נחזור למלוננו. בערב נצא לטיול רגלי ובתחבורה הציבורית בעיר סורנטו, בכיכרות ובמדרחוב.

 3. יום 3 סורנטו - יום חופשי | למעוניינים נסיעה לקאפרי בתוספת תשלום

  יום חופשי בעיר היפה סורנטו. למעוניינים סיור בקאפרי בתשלום נוסף: המעוניינים יצאו בהפלגה אל אי החלומות קאפרי. עוד בתקופה הרומית התגוררו כאן קיסרי רומא ומכאן ניהלו את האימפריה. האי הוא הר ירוק באמצע מפרץ נפולי וממנו נשקפים מראות מרהיבים של מפרץ נפולי והר הווזוב. לאחר השייט לאי, נצא ברכבים קטנים ומותאמים לדרכי האי הצרות אל העיירה אנא קאפרי. נבקר במדרחוב ממנו תצפיות לכל הכוונים. נטעם לימונצ'לו ונתבשם מריחות הבשמים שמופקים מפרי הלימון הענק והעסיסי שגדל כאן. נעלה בכיסאות כבלים אל פסגת "הר השמש". נרחף מעל כרמים ומטעי זיתים אל פסגת ההר לתצפית מרהיבה על המפרץ והר הווזוב. בסופו של יום נפליג בחזרה לסורנטו.

 4. יום 4 נאפולי

  נקדיש את היום לעיר נאפולי – בירת חבל קאמפניה, העיר השלישית בגודלה באיטליה. נעלה לתצפית מהמצודה, נרד אל הכיכר המרכזית פלבישיטו - נראה את ארמון המלך, כנסיית פרנצ'סקו די פאולה, תיאטרו-סן-קרלו – בית האופרה העתיק, גלרית אומברטו הראשון וקסטל נואבו – הטירה המרשימה שנבנתה במאה ה-13. נבקר באזור סנטה לוצ'יה (זוכרים את השיר...) ובטיילת הסואנת שלאורכה גנים מיוחדים. בתום הביקור נחזור אל בית המלון.

 5. יום 5 קסרטה - מונטה קאסינו

  הבוקר נצא לביקור בארמון רויאל קסרטה - אחד הארמונות היפים ביותר באירופה. הארמון נבנה במאה ה-18, והיה בזמנו אחד הבניינים הגדולים ביותר בכל אירופה. הארמון וגניו הוכרזו כאתר מורשת עולמית על ידי אונסק"ו. הגניםם המפורסמים של הארמון בהם נבקר הם המרשימים ביותר. זהו פארק ענק עם מזרקות, בריכות מים, קשתות ופסלים בארכיטקטורה בארוקית. נמשיך צפונה אל הר מונטה קסינו, מנזר מהראשונים באירופה. מכאן נשקפים הנופים של רכס הרי האברוצ'י. במלחמת העולם השנייה התבצרו כאן הגרמנים בניסיון לעצור את התקדמות בעלות הברית לעבר רומא. לאחר קרבות קשים נפל המבצר ונפילתו גרמה לכניעת איטליה ובריחת מוסוליני. בדרך המתפתלת אל ההר בית קברות ענק של בעלות הברית.

 6. יום 6 מאטרה

  נצא לטיול לרוחב המגף האיטלקי לכוון מזרח בדרך כפרית זרועה במטעי זית וכרמי יין. נגיע אל העיר מאטרה (matera) שתושביה חצבו מערות בסלע למגוריהם. כמאמר אחד הנזירים "יותר קל וזול מאשר לבנות בית". נסייר בעיר ונראה את מערות המגורים שהשתמרו היטב עד היום. נחזור למלוננו באיזור נפולי בסיומו של יום.

 7. יום 7 נפולי – פזואולי

  נצא אל עבר עיירת החוף פוזואולי. מעבר להיותה עיירת נמל עתיקה עוד מהתקופה הרומית, נתרשם כאן מאחד השרידים הרומיים שנשתמרו להפליא - אמפי התיאטרון העתיק. נבקר גם בתופעה גיאולוגית מיוחדת במינה, התפרצות של קיטור מצלע הגבעה - עדות לסביבה הוולקנית של דרום איטליה. בתום הביקור נחזור למלוננו באזור נפולי.

 8. יום 8 נפולי-תל אביב

  לאחר ארוחת הבוקר נצא אל שדה התעופה לטיסה לתל אביב.

טיול מאורגן לדרום איטליה - 8 ימים

המחיר כולל

טיסות בינלאומיות

מסי נמל ובטחון (נכון לתאריך 1.10.23)

בתי מלון דרגה ראשונה ודרגת תיירות טובה בחדרים זוגיים

סיורים מודרכים כולל דמי כניסה כמפורט בתוכנית

אוטובוס תיירים נוח וממוזג

כלכלה: חצי פנסיון

מדריך מקצועי מצוות דיסקברי מומחה לאיטליה.

המחיר אינו כולל

ביטוח נוסעים והוצאות בעלות אופי אישי

העברות ונסיעות מעבר למצוין בתכנית ומעבר לשעות עבודת הנהג

בהתאם לחוקי האיחוד האירופאי

תוספת ליחיד בחדר:

דמי סבלות

כל מה שלא מופיע בתוכנית

כל מה שלא מופיע תחת מחיר כלול

מלונות

מלונות בדרגת תיירות טובה

טיסות

טיסות בינלאומיות 

מידע כללי

  הבהרות

  כל שינוי הקשור במועדי הטיסות ו/או מחדל אחר הקשור לחברת התעופה, הנו באחריותה בלבד ואינו מהווה בשום אופן עילה לתביעה כנגד חברת דיסקברי ומתן פיצויים.

  בשל שינויים אופציונאלים בלו"ז הטיסות, עלול סדר הביקור באתרים להשתנות ויתכן כי אתרי ביקור ספורים יוחלפו באחרים – הכל בהתאם ללוח הזמנים.

  דמי הרשמה ותנאי ביטול

  הרשמה באמצעות טופס הרשמה ובתשלום של דמי רישום . תנאי ביטול כמפורט בפרק 'תנאים כלליים' באתר.

  ביטוח

  חובת כל נוסע לבטח עצמו בביטוח רפואי מתאים, כולל הרחבה להיטס אווירי. מומלץ להפעיל את הביטוח בהתאם לתנאי הביטול בתוכנית הטיול, כדי להיות מכוסים במקרים של ביטול הטיול בתנאים המכוסים ע"י פוליסת הביטוח. במידה ואתם בוחרים לבטח ציוד יקר, ביציאה מישראל כדאי להצהיר במכס על תכולת הכבודה. ניתן לעשות את הביטוח באמצעות חברת "דיסקברי".

  בריאות וחיסונים

  חלה חובת דיווח על כל נוסע, למארגני הטיול ומוביליו על הבעיות הרפואיות מהן הוא סובל (במידה ויש כאלה). במסע מושקע מאמץ רב ויש להבטיח ככל שניתן, את הצלחתו. עלינו להכיר את אמצעי הזהירות למניעת הידבקות במחלות ואת הדרישות בנוגע לחיסונים. יש להתייעץ עם רופא מומחה למחלות גיאוגרפיות ורופא שיניים, לפחות 4 שבועות לפני הטיול.

  הבהרה

  ככלל, מסלול הטיול מתוכנן עד לפרט האחרון בהתאם לידע ולניסיון שנצבר בחברה. אולם, מעת לעת עלולות להתרחש 'תקלות' לא צפויות שאינן תלויות בנו, העלולות לגרום לשינוי קל בתוכנית או לפגוע ברמת השירותים המובטחת. מומלץ לקבל זאת בהבנה וברוח טובה – אחרי הכל זה גם חלק מהחוויה...יחד עם זאת אנו מבטיחים לעשות הכל כדי שהטיול יהיה מוצלח ומהנה.

  מחיר הטיול הוא למשלמים במזומן או בהעברה בנקאית. המשלמים בכרטיס אשראי יחוייבו ב-2.5% נוספים.

  חברת דיסקברי שומרת לעצמה את הזכות לשנות את סדר הביקורים באתרים בעקבות סיבות הקשורות לטיסות או מסיבות אחרות. כמו כן החברה רשאית להחליף אתרים הנמנים במסלול הרגיל באתרים ראויים אחרים, אם לא ניתן לבקר באתרים אלו כתוצאה מאילוצים שונים.

  במקרה של לילה נוסף תחול תוספת של 100$ לאדם

הערות

  1. המחיר אינו כולל תוספת מיסי נמל ודלק במידה ואלה יוטלו ע"י חברות התעופה לפני היציאה לטיול. המחיר אינו כולל גם דמי סבלות.
  2. המחיר המצוין הוא לתשלום במזומן.
  3. בנושא החיסונים לארץ היעד מומלץ לנוסעים לפנות למשרד הבריאות.
  4. אנו ממליצים לכל הנוסעים לבטח את עצמם בביטוח רפואי ומטען מיום ההרשמה לטיול ועד לסיומו.
  5.שימו לב: המסלול המוצע באתר מתאר את אתרי הביקור, אך לא בהכרח את סדר הביקורים וכן את סדר הימים והלינות . החברה רשאית לשנות את סדרי  הביקורים .
  6.לאור האמור ייתכנו אף ויתורים על ביקורים בחלק מהאתרים והמקומות המוזכרים במסלול הטיול , במקומם יינתנו אתרים חליפיים וראויים.
  6. יציאה לטיול מותנית במינימום של 20 משתתפים לפחות,אלא אם הוחלט אחרת ע"י הנהלת החברה.
  7. במידה ויהיו פחות משתתפים יתכן ותחול תוספת למחיר הטיול שתקבע ע"י דיסקברי.
  8. תנאי הרישום והביטול מפורטים וברורים והם מופיעים באתר האינטרנט של חברת דיסקברי, תחת תנאים כלליים. לפני שהנכם נרשמים לטיול , יש לקרוא את תנאי ההרשמה והביטול כפי שמופיעים בעמוד הנ"ל. 
  9. החברה אינה אחראית לנזקים שיגרמו לנוסעים כתוצאה משינויים הנעשים במועדי הטיסות  על ידי חברות התעופה  או על ידי הרשויות ,עקב תקלות שונות בטיסות ו/או פגעי מזג האוויר. כמו כן אינה אחארית על נזקים כתוצא מ מלחמות , מגפות ,  
  10. החברה אינה אחראית לשינויים הנובעים מסיבות הקשורות לכח עליון , פגעי טבע ומזג אויר וכו'
  11. בשל סיבות שונות ,עלול סדר הביקור באתרים להשתנות ויתכן כי אתרי ביקור ספורים יוחלפו באחרים- הכל בהתאם ללוח הזמנים.
  12.מדי פעם מופיעים באינטרנט, דפי אינטרנט ישנים שנסרקו על ידי גוגל או מנועי חיפוש אחרים דפים שאינם מופיעים באתר החברה, מסלולי טיול ישנים או מסלולי טיול שאינם מעודכנים. לכן , בעת ההרשמה יש להיכנס אך ורק לאתר דיסקברי הרשמי, ולקרוא שם את המסלול המעודכן. עליכם לוודא לפני ההרשמה שהוא אכן המסלול הרלוונטי עבורכם.
  13.עליכם לוודא שאכן קיבלתם את המסלול העדכני והרלוונטי עבור המועד בו אתם מעוניינים או עומדים לצאת לטיול.
  14.דיסקברי אינה אחראית לפרסומים של מסלולים ישנים או כאלה שאינם מעודכנים כמפורט לעיל.
  15.חברת דיסקברי לא תהא אחראית למקרים בהם חברות תעופה ייגבו כספים נוספים עבור כבודה ו/או שירותים נוספים, בין אם מדובר בטיסות פנים או בטיסות בין מדינות, שאינן מישראל או בחזרה לישראל.