קניות במילאנו - איטליה

קניות במילאנו זה כמו מאכל משובח במיוחד: אף פעם אי אפשר ממש לשבוע מהן. העיר מציעה כל כך הרבה פיתויים בתחום השופינג, עד שלמטייל בעיר נותר רק לקוות שהוא לא ייאלץ למכור את כרטיסי הטיסה שלו בחזרה כדי לעמוד בהוצאות. עם זאת, עדיין ניתן ליהנות מקניות מוצלחות במילאנו גם בלי לעשות חור גדול במיוחד בכיס. הנה מספר עצות למסע שופינג מוצלח


מאת: צוות דיסקברי


אזור המרובע האופנתי של מילאנו הוא אזור הקניות הידוע ביותר בעיר. המיקום שלו על המפה של מילאנו – סמוך לכיכר הדואמו – הופך אותו לעמוס תיירות ולאחד העורקים המרכזיים של מילאנו. באזור זה ניתן לקנות כמעט הכול (ולא בזול): מיטב המותגים מאיטליה Italy ומהעולם (דולצ'ה וגבאנה, גוצ'י, פראדה וכו') מציעים את מרכולתם, שבדרך כלל אינה זולה כלל וכלל. גם למי שהפרוטה אינה מצויה בכיסו מומלץ לבוא ולהסתובב בין שלל חנויות היוקרה, ולהתבשם בניחוח היוקרתי שמתבטא היטב באזור הזה. אזור קניות נוסף מפורסם ויקר במילאנו הוא גלריית ויטוריו עמנואלה השני, שגם בו ניתן למצוא את מיטב האביזרים של מיטב המותגים.


קניות במילאנו. צילום: ויקיפדיה
קניות במילאנו. צילום: ויקיפדיה

 

 
מי שחפץ בקניות מעט יותר זולות ולא פחות איכותיות, מוזמן להגיע לאאוטלט "סאראוול" Serravalle המקום אמנם מעט מרוחק מהעיר (בסביבות 45 דקות נסיעה), אבל שווה בהחלט את הטיול: 180 חנויות של מיטב המותגים המובילים באירופה ובעולם מחכים לכם שם, ובהנחות משמעותיות של בין 30 ל-70 אחוז במשך כל השנה. במקום ניתן למצוא את כול סוגי הקניות שיש, החל מביגוד, דרך ציוד וספורט וקוסמטיקה וכלה באביזרים וריהוט לבית.

מידע על נופשונים, מלונות, השכרת רכב, טיסות שכר, חבילות משפחתיות, חבילות נופש בארץ ובחו"ל, נסיעה לח"ול, טיסות ברגע האחרון, מבצעי נופש, מבצעים ברגע האחרון, דילים ברגע האחרון, טיולים מאורגנים וכרטיסי טיסה ניתן להשיג אצל מיטב חברות התיירות ובאתר. כל הזכויות שמורות לאתר Discoveryt מבית מגזין דיסקברי טיול עולמי.