טיול מאורגן לסרילנקה | 9 ימים | תאריכי יציאה: 27.1

טיול מאורגן לסרילנקה | 10 ימים

10 ימים
/
9 לילות

אתרים ואטרקציות

  ביקור בבית מחסה לפילים יתומים

  מצודת סיגירייה ועלייה לנקודת תצפית

  מקדשי המערות של דמבולה

  סיור בקנדי

  צפייה בטקס דתי במקדש השן

  מופע ריקודים ופולקלור

  החוף בפסיקודה

  ביקור בUdawatta Kele- פארק היער המלכותי של קאנדי

  קולומבו

למה דיסקברי?

 טיול מאורגן של "דיסקברי טיול עולמי" לסרילנקה "הדמעה של הודו

 • כך מכונה האי סרילנקה המצוי מדרום להודו בלבו של האוקיאנוס ההודי. שרידיה של התרבות הסינהאלית הפזורים ברחבי האי הם עדות אילמת לעוצמתן ועושרן התרבותי של שושלות המלכים הסינהאלים. סיגיריה, היא ה"מצדה" של האי סרילנקה, מתנוססת על ראש מצוק תלול עטור בציורי סלע שהשתמרו להפליא ושרידים ארכיאולוגים של ארמונות ומקדשים הצופים אל נוף מרהיב. אליה מצטרפת דאמבולה, מקדש חצוב בסלע ובו מאות פסלי בודהה בגדלים שונים המעוטרים להפליא ומעוצבים בתנוחות שונות והמעידים על חשיבותו הפולחנית של המקום. סרי לנקה היא גם מולדת התה והתבלינים, הזעפרן והקינמון. מטעי התה הנטועים על מדרונותיה התלולים של העיירה נווארה אליה נראים כמשטחי קטיפה ירוקים ובשמורות הטבע העשירות במפלי מים, יערות גשם וביצות, מסתובבים עדיין טורפים באופן חופשי, לצד פילים, קופים ובעלי כנף נדירים. סרי לנקה ידועה גם בחופי הים המרהיבים המרוצפים במלונות מפוארים, נהרות שורצי תנינים באזור בנטוטה ותרבות עשירה המשלבת מאפיינים הינדואיסטיים ובודהיסטיים עם אנימיזם. השילוב שבין נוף אנושי ייחודי וטבע מרתק, הופך את המסע לסרי לנקה לקסום ורב גוני - טיול של "פעם בחיים".

  בטיולי דיסקברי טיול עולמי תקבלו:
 •    חצי פנסיון  
 •    מופע פולקלור
 •    ביקור בחוות תבלינים
 •    ואטרקציות נוספות

 

 

 

 

למה דיסקברי?

תאריכי יציאה ומחירים

תאריך יציאה
תאריך חזרה
מחיר מבצע לאדם בחדר זוגי
מחיר לאדם יחיד
מחיר לזוג + ילד (המחיר לאדם)
מחיר לזוג + 2 ילדים בחדר ( המחיר לאדם )
מחיר רגיל לאדם בחדר זוגי
יציאה: 18/06/2024
חזרה: 27/06/2024
מחיר מבצע לאדם בחדר זוגי 2,290 $
מחיר לאדם יחיד 2,890 $
מחיר לזוג + ילד (המחיר לאדם) 2,250 $
מחיר לזוג + 2 ילדים בחדר ( המחיר לאדם ) 2,250 $
מחיר רגיל לאדם בחדר זוגי 2,390 $

המסלול

 1. יום 1 תל- אביב- קולמובו

  ניפגש נרגשים בשדה התעופה ונטוס לעיר הבירה הסרי לנקית קולומבו דרך יעד ביניים. לאחר ההגעה ניסע למלוננו ללינה

 2. יום 2 נגומבו, בית היתומים לפילים, הברנה

  בוקר טוב סרי לנקה!! לאחר ארוחת הבוקר נצא לביקור בכפר הדייגים נגומבו. כפר זה הוא בין מרכזי הדייג הגדולים באי. שנגיע לכפר, נצפה בריכוזים של צמחייה ובעלי חיים הנמצאים באזור ולאחר מכן נבקר בשוק הדגים הצבעוני והססגוני בכפר. לאחר מכן נבקר בבית היתומים לפילים בפינוואלה - כ. 55 קילומטרים מקולומבו, מחוץ לכביש קולומבו-קנדי נמצא פינוואלה. כאן הוקם בשנת 1975 בית יתומים לאכלוס פילים נטושים ופצועים. מספר הפילים הוא 65. במקום ישנם גורי פילים שהובאו ממקומות שונים. בנוסף לכך המקום הוא בית ליותר מ-25 תינוקות שנולדו בגלל תוכנית הרבייה בשבי. לאחר יום של טבע והיסטוריה נגיע אל ארוחת ערב ולינה בהברנה.

 3. יום 3 |סיגיריה | פולנורואה| הבארנה

  לאחר ארוחת הבוקר במלון נבקר בסלע האריה בסיגיריה. מבצר SIGIRIYA ROCK הוא ביתו של "מבצר השמיים" מהמאה ה-5, שהוא הפלא הפנטסטי והמיוחד של האי. הוא ידוע גם בתור סלע האריה בגלל האריה הענק שעמד בעבר בכניסה למבצר. בתוך ההגנה המשולשת שלו, הסלע הענק מתנשא כמעט לגובה עצום של 500 רגל. על פסגתו נמצאים היסודות של מה שהיה פעם ארמון גדול ומפואר וגנים עם בריכת שחייה. על אחד המדרגות שרדה היצירה העתיקה היחידה הידועה של הציור החילוני הסינהאלה בצורת ציורי קיר של עלמות בגודל טבעי במלוא הרעננות והעדינות של צבען המקורי. משם נמשיך אל העיר פולונארווה שהוכרזה כאתר מורשת עולמית בעוד שניצחונו של ויג'יאבאהו והעברת הממלכות לפולונארווה האסטרטגית נחשבים למשמעותיים. "גיבור פולונארווה" האמיתי של ספרי ההיסטוריה הוא למעשה נכדו, פארקראמאבאהו הראשון. שלטונו נחשב לתור הזהב של פולונארווה, כאשר המסחר והחקלאות שגשגה בחסות המלך, שהיה נחוש כל כך עד שלא תבזבז טיפת מים הנופלת מהשמים, וכל אחת מהן הייתה אמורה לשמש לפיתוח הארץ; לפיכך, מערכות השקיה עדיפות בהרבה מאלו של עידן אנוראדהפורה נבנו בתקופת שלטונו של פארקראמאבאהו. מערכות אלו מספקות עד היום את המים הדרושים לגידול אורז במהלך העונה היבשה הלוהטת במזרח המדינה. הגדולה מבין המערכות הללו, היא Parakrama Samudraya או ים Parakrama . מערכות אלו הן כל כך גדולות ורחבות כך שאי אפשר לעמוד על חוף אחד ולראות את הצד השני, והוא מקיף את העיר המרכזית כמו סרט. בהיותו גם חפיר נגד פולשים וגם חבל ההצלה של האנשים בעתות שלום. ממלכת פולונארווה הייתה עצמאית לחלוטין בתקופת שלטונו של המלך פארקראמאבאהו. שנגיע לשם נבקר במוזיאון המתאר את ימי הזהב של עיר בתקופת המאה ה10. נבקר גם בשרידי ארמון המלך והמרכז השלטוני. לאחר הטיול נחזור לארוחת ערב ולינה בהברנה.

 4. יום 4 מקדש מערות הזהב בדמבולה, חוות תבלינים, קנדי

  לאחר ארוחת הבוקר נסע אל מקדש מערת דמבולה. לפי האגדה, במאה ה-1 לפני הספירה הגיע לראשונה למקום המלך ולגמבהו, שהחליט להשתמש במקום זה כמקלט. המלך הוסתר על ידי הנזירים המקומיים עם חזרתו מהגלות אל כסאו באנורדהאפורה. כאות הוקרה לנזירים, המלך בנה עבורם את מקדש המערה המפואר. מקדש המערה מורכב ממכלול של בתי דימויים בודהיסטיים. תקרת הסלע שלו היא מנוף אחד גדול של ציורי קיר צבעוניים, שחלקם מתוארכים ליותר מ-2,000 שנה, המתארים את המיתולוגיה הבודהיסטית ואת סיפורי לידותיו הקודמות של הבודהה. במקדש המערה הזה יש את המספר הגדול ביותר של פסלי בודהה, כולם ממוקמים במקום אחד, כולל דמות ענקית באורך 14 מטרים של בודהה השוכב שנחצבה בסלע. לאחר מכן נשים פעמינו אל עבר העיר קנדי אך לפני כן נעצור בדרך בחוות התבלינים במטאלה. בחוות הגידול במטאלה גדלים מגוון תבלינים כגון: כורכום, קינמון, הל, אגוזי מוסקט, פלפל, אניס, ועוד. נסייר בין עצי התבלין וצמחי המרפא הנמצאים במקום, ונלמד על דרכי הגידול שלהם בחווה ועל סגולתיהם הרפואיות. לאחר מכן נמשיך אל קנדי, העיר השניה בגודלה בסרי-לנקה, מרוחקת כ- 115 ק"מ מהבירה. מיקומה של העיר, בין הרים ולחופי אגם, הפכה אותה לעיר הנופש של הבריטים בעת הכיבוש האנגלי. תיירים רבים מגיעים לקנדי בכדי לנוח, לעשות קורסים במדיטציה ולצפות בריקודים מסורתיים. כשנגיע לקנדי נצא לסיור פנורמי בעיר ונראה חלק ממה שיש לעיר להציע, בין היתר נראה את מקדש השן המפורסם בעיר, את האגם הקסום, פסלים, ועוד כל מיני נקודות עניין מגוונות ומעניינות. לאחר מכן ניסע אל מלוננו בקנדי לארוחת ערב ולינה

 5. יום 5 הגנים הבוטניים, מקדש השן ומופע תרבות מקומי

  לאחר ארוחת הבוקר נבקר בגנים הבוטניים המלכותיים. הגן הבוטני המלכותי ב PERADENIYA הוא בהיקף של 147 דונם והחל בשנת 1374 כגן תענוגות של מלכי גמפולה וקנדי. בגן זה ישנם יותר מ-5,000 מינים של עצים, צמחים ורמשים. חלק מהצמחים במקום הם נדירים ואנדמיים, ויחד עם זאת קיימת בגן גם צמחייה מהעולם הטרופי. במהלך הביקור נבקר גם בגן התבלינים וגם בבית הסחלב הפופולריים בקרב תיירים. נבקר ב 5 שדרות הדקלים המייפות את הגנים. נבקר גם ב Royal Palm Avenue , שנטועה בשנת 1905 והקוקוס הכפול מאי הצדפים, עם הזרע הגדול ביותר מכל הצמחים בעולם. לאחר מכן לאחר מכן נגיע אל המקדש בעיר, הרי הוא מקדש השן. מקדש זה נחשב למקדש הבודהיסטי החשוב ביותר בקאנדי, וכנראה בסרי לנקה. במקדש זה שמורה שן שמאמינים שבעברה הייתה שייכת לבודהה. השן, שהגיעה במקור מהודו, הגיעה לסרי לנקה במאה הרביעית ומאז עברה בין מקדשים שונים באי עד שבמאה ה-17 הגיעה לקאנדי. כיום מגיעים למקדש בקנדי מאמינים רבים כדי להתפלל ולהניח מנחות, ותיירים רבים כדי לחזות ביופי ובהיסטוריה התרבותית של המקום. עם כניסתנו למקדש, נוכל לראות בודהיסטים רבים שמתפללים לצלילי תיפוף ושירת תפילות, כשהקירות מסביב מלאים בעיטורים מדהימים, חלקם מזהב, וציורים רבים של בודהה. אמנם לא נוכל לראות ממש את השן, נוכל להסתכל על התיבה שבה היא שמורה. לאחר מכן נראה מופע תרבותי מקומי. המופע הוא מופע מרתק של ריקודים קאנדיים מסורתיים. תלבושות מרהיבות, פעלולי אש ותיפוף מקומי מוצגים על במה אחת מול עשרות תיירים מכל העולם. המופע מתחיל במספר מתופפים שעולים ומכתיבים את הקצב והאווירה. הרקדנים, שמצטרפים כמה דקות אחרי, לובשים תלבושות מסורתיות וצבעוניות, ופוצחים בריקודים מסורתיים שייחודיים לסרי לנקה, ומבצעים תוך כדי פעלולים פיזיים. אחרי כ-40 דקות מתחיל מופע האש, שבמהלכו המציגים הולכים על גחלים, בולעים אש ומעבירים לפיד דולק לאורך הגוף. לאחר מכן נחזור אל מלוננו בעיר קנדי.

 6. יום 6 מפעל תה, מישורי הורטון והעיר נווארה אליה

  לאחר ארוחת הבוקר נצא אל שמורת הטבע מישורי הורטון. שמורה מדהימה זו המאכלסת סוגים רבים ומגוונים של בעלי חיים. שמורה זו היא בעצם רמה בגובה של 2000 מטר מעל פני הים. שנגיע למקום נערוך סיור רגלי אל "סוף העולם" שהיא נקודת תצפית מדהימה מצוק תלול היורד בחדות מגובה רב. הנוף במקום בשיתוף העננות שנמצאת שם מקנה תחושה מיסטית למבקרים. לאחר מכן נמשיך במשך זמן קצר אל מפלי בייקר המדהימים הנמצאים בתוך השמורה המספקים בית למגוון רחב של צמחייה ובעלי חיים. לאחר הביקור בשמורה נעבור בין הרים ונופים מדהימים בדרכים עקלקלות ונחווה את "ארץ התה" של סרי לנקה דרך חלון רכבינו. נראה איך הנוף לאט לאט משתנה מנוף של גבעות להרים גבוהים ומרשימים. בין הנוף הפנורמי המדהים שבאזור נמצא מפעל לייצור תה, שבו נעצור ונצא לסיור. במהלך הסיור נלמד על אודות תהליך יצור התה ואריזתו של התה, על תהליך קטיפתו ובסוף גם בייבושו. לאחר הביקור במפעל התה נשים פעמינו אל עבר המלון בעיר נוארה אלייה שבו נאכל ארוחת ערב ונלון. נוארה אליה היא העיר הגבוהה ביותר בסרי לנקה הממקומת בגובה של 1889 מטרים מעל פני הים למרגלותיו של הר פידרו ופסגת אדמס, שאלו הפסגות הגבוהות ביותר בכל סרי לנקה.

 7. יום 7 הפארק יאלה, העיר גאלה וברוואלה

  יום חוויתי צפוי לנו, נשכים מוקדם ולאחר ארוחת בוקר נצא אל הפארק הלאומי יאלה. שמורת יאלה היא אחת משמורת הטבע היפות והמרתקות ביותר בכל סרי לנקה. בפארק זה חיים יותר בעלי חיים רבים כגון 44 מיני יונקים שבינהם ניתן למצוא פילים, צבאים, תאו, נמרים, דובים, קופים ועוד. מגוון ציפורים כמו: חסידות, פלמינגואים, קומראנים, אנפות וברווזים. 47 מיני זוחלים ו18 מיני דו-חיים. שנגיע נצא לסיור ג'יפים ברכבי השמורה ונקווה לראות כמה שיותר בעלי חיים חוויה יוצאת דופן מובטחת. לאחר הסיור בשמורה ניסע אל עבר העיר גאלה שהיא אתר מורשת עולמי של אונסק"ו היא עיר מבוצרת מהתקופה הקולוניאלית. בימי שלטון הפורטוגלים וההולנדים העיר נחשבה לעיר החשובה ביותר בסרי לנקה. שנגיע לעיר נצא לסיור פנורמי בעיר הכולל את החומה העתיקה והרחובת היפים עם סגנון הבנייה המיוחד לעיר לאחר מכן ניסע לארוחת ערב ולינה בברוואלה

 8. יום 8 אטרקציות החוף בגאלה שייט בלגונה ומוזיאון המסכות

  לאחר ארוחת הבוקר נצא לשייט של שעה וחצי בלגונה בנהר המאדו, אל עבר כפרי הדייגים באזור. במהלך השייט נוכל לראות מגוון של בעלי חיים ימיים שחיים לאורך הנהר ונצפה בשיטות הדייג המסורתיות של הדייגים תושבי האזור. נעצור באי הקינמון ונלמד על אודות ייצור מקלות הקינמון ולמגוון המוצרים הנוצרים מעץ הקוקס. נראה את תושבי האזור התעסקים בחקלאות ונלמד על אודות ייצור הטודי (משקה אלכוהולי מקומי) לאחר שנחזור ניסע לביקור במוזיאון המסכות, נראה כיצד מגלפים את המסכות לצרותן הסופית וכיצד צובעים אותן. נבקר בתצוגת המרשימה של מסכות ושל אלים ודמויות המייצגות את פולקלור הדתות של סרי לנקה לאחר יום של טבע ומסכות נחזור למלוננו בברוואלה לארוחת ערב ולינה

 9. יום 9 חוות צבי ים, מכרה אבן הירח, קולומבו

  לאחר ארוחת הבוקר נצא אל בקוסוגודה ונבקר בחוות הצלה ומדגרת צבי ים. נלמד על פרוייקט להצלת צבי הים המתרחש במקום ונועד למנוע את הכחדתם. הצבות מגיעות לחוף מידי לילה כדי להטיל את ביצהן. נוכל לראות במקום מה הצעדים שננקטים כדי להמשיך ולהגן על הצבים וכיצד שומרים על הביצים שהצבות מטילות. לאחר הביקור במדגרה, נמשיך לביקור במכרה אבן הירח, בביקור במקום נראה כיצד כורים את אבני החן מפיר עמוק במכרה, ונראה כיצד מעבדים אותם ומשבצים אותם לתכשיטים. לאחר מכן ניסע אל עיר הבירה קולומבו, ו נצא לסיור פנורמי ומקיף בעיר הבירה הססגונית והצבעונית. לקולומבו יש קסם מיוחד ומגוון משלה ולאחר זמן קצר גם אנחנו נרגיש את הקצב המיוחד שלה, נסייר בכל האתרים החשובים, הצבעוניים שיש לקולמבו להציע. נסייר בשווקים המקומיים, באתריה הבולטים של העיר ונתפאר מנופיה המהממים של העיר. לאחר הסיור יהיה לנו זמן גם לקניות. לאחר מכן נסע אל מלוננו

 10. יום 10 חזרה ונחיתה בארץ

  בשעות הבוקר נטוס בחזרה לארץ דרך יעד ביניים וננחת בארץ בשעות אחר הצהריים

 טיול מאורגן לסרילנקה | 10 ימים

המחיר כולל

טיסות בינלאומיות על-פי המסלול

מיסי נמל וביטחון

בתי מלון מדרגת תיירות טובה

כלכלה - חצי פנסיון

סיורים מודרכים וביקורים כולל דמי כניסה כמפורט בתוכנית

אוטובוס מתאים לתיירים, ממוזג לפי הצורך

תשר לנותני שירותים בחו"ל (למעט דמי סבלות והמדריך הישראלי)

מדריך טיולים בכיר ומנוסה

המחיר אינו כולל

ביטוח רפואי ומטען

הוצאות אישיות

מיסי נמל ודלק נכונים ליום 1.1.24. במידה ותחול עלייה במיסים אלה יעודכן המחיר בהתאם

תשלום בכרטיס אשראי יחוייב ב- 2.5% נוספים ממחיר הטיול

ויזה: תיעשה בכניסה לסרילנקה (תשלום במקום)

דמי סבלות

במקרה של טיסות פנים ייתכן וחברות התעופה ייגבו כספים נוספים עבור כבודה ו/או שירותים נוספים. הנ"ל אינו חלק ממחיר הטיול.

במקרה של לילה נוסף תחול תוספת של 100$ ללילה לאדם.

תוספת ליחיד בחדר: 890$.

מלונות

מלונות בדרגת תיירות טובה 

 

טיסות

טיסות דרך יעד ביניים 

הערות

מזג האוויר בסרי לנקה: מזג האוויר בסרי לנקה מוכתב על ידי שתי עונות מונסון שמביאות גשם לחופים המערביים והדרום-מערביים ממאי עד ספטמבר ולחוף המזרחי והאזור הצפוני בין אוקטובר לפברואר. בשאר ימות השנה מזג האוויר הוא שמשי ויבש. הטמפרטורות קבועות כל השנה, כאשר אזורי החוף נהנים מטמפרטורות ממוצעות של 25-30 מעלות,  והרמה הגבוהה 15-18 מעלות בממוצע.


סרי לנקה היא יעד לכל ימות השנה מכיוון שיש משהו לכל מטייל בעל אבחנה. מחוויות עולי רגל ועד הרפתקאות, תרבות, ירח דבש, או אפילו חוויות עניין מיוחדות, יש משהו שאתה יכול לעשות בסרי לנקה בכל עת של השנה. עם שינויי דפוס מזג האוויר האחרונים, קשה לחזות מתי יירד גשם ומתי השמש בחוץ, עם זאת, שימו לב שסרי לנקה היא יעד טרופי ויש לצפות לגשם בכל עת של היום, בכל עת של השנה ; תמיד עוזר.

מידע כללי

 • הבהרות

 • כל שינוי הקשור במועדי הטיסות ו/או מחדל אחר הקשור לחברת התעופה, הנו באחריותה בלבד ואינו מהווה בשום אופן עילה לתביעה כנגד חברת דיסקברי ומתן פיצויים.

  בשל שינויים אופציונליים בלו"ז הטיסות, עלול סדר הביקור באתרים להשתנות ויתכן כי אתרי ביקור ספורים יוחלפו באחרים – הכול בהתאם ללוח הזמנים.

  הערה כללית: יתכנו עיכובים ושינויים בלוחות הזמנים שאינם תלויים בחברה. כמו כן יש לקחת בחשבון שרמת בתי המלון ושרותי התיירות שונה מהרמה המקובלת במערב אירופה או בצפון אמריקה. מומלץ להתאזר בסבלנות למען הצלחת הטיול.

 • דמי הרשמה ותנאי ביטול

 • הרשמה באמצעות טופס הרשמה ובתשלום של דמי רישום.

  תנאי ביטול כמפורט בפרק 'תנאים כלליים' באתר.

 • ביטוח

 • חובת כל נוסע לבטח עצמו בביטוח רפואי מתאים, כולל הרחבה להיטס אווירי. מומלץ להפעיל את הביטוח בהתאם לתנאי הביטול בתוכנית הטיול, כדי להיות מכוסים במקרים של ביטול הטיול בתנאים המכוסים ע"י פוליסת הביטוח. במידה ואתם בוחרים לבטח ציוד יקר, ביציאה מישראל כדאי להצהיר במכס על תכולת הכבודה. ניתן לעשות את הביטוח באמצעות חברת "דיסקברי".

 • בריאות וחיסונים

 • חלה חובת דיווח על כל נוסע, למארגני הטיול ומוביליו על הבעיות הרפואיות מהן הוא סובל (במידה ויש כאלה). במסע מושקע מאמץ רב ויש להבטיח ככל שניתן, את הצלחתו. עלינו להכיר את אמצעי הזהירות למניעת הידבקות במחלות ואת הדרישות בנוגע לחיסונים. יש להתייעץ עם רופא מומחה למחלות גיאוגרפיות ורופא שיניים, לפחות 4 שבועות לפני הטיול.

 • הבהרה

 • ככלל מסלול הטיול מתוכנן עד לפרט האחרון בהתאם לידע ולניסיון שנצבר בחברה. אולם, מעת לעת עלולות להתרחש 'תקלות' לא צפויות שאינן תלויות בנו, העלולות לגרום לשינוי קל בתוכנית או לפגוע ברמת השירותים המובטחת. מומלץ לקבל זאת בהבנה וברוח טובה – אחרי הכל זה גם חלק מהחוויה...יחד עם זאת אנו מבטיחים לעשות הכל כדי שהטיול יהיה מוצלח ומהנה.

  מחיר הטיול הוא למשלמים במזומן או בהעברה בנקאית.

  חברת דיסקברי שומרת לעצמה את הזכות לשנות את סדר הביקורים באתרים בעקבות סיבות הקשורות לטיסות או מסיבות אחרות. כמו כן החברה רשאית להחליף אתרים הנמנים במסלול הרגיל באתרים ראויים אחרים, אם לא ניתן לבקר באתרים אלו כתוצאה מאילוצים שונים.

  הטיול בסרילנקה מומלץ מאוד לאוהבי הספארי, רכיבה על פילים ואטרקציות דומות, היכנסו לעמוד טיול מאורגן לסרילנקה ובחרו את הטיול המתאים עבורכם.

הערות

  1. המחיר אינו כולל תוספת מיסי נמל ודלק במידה ואלה יוטלו ע"י חברות התעופה לפני היציאה לטיול. המחיר אינו כולל גם דמי סבלות.
  2. המחיר המצוין הוא לתשלום במזומן.
  3. בנושא החיסונים לארץ היעד מומלץ לנוסעים לפנות למשרד הבריאות.
  4. אנו ממליצים לכל הנוסעים לבטח את עצמם בביטוח רפואי ומטען מיום ההרשמה לטיול ועד לסיומו.
  5.שימו לב: המסלול המוצע באתר מתאר את אתרי הביקור, אך לא בהכרח את סדר הביקורים וכן את סדר הימים והלינות . החברה רשאית לשנות את סדרי  הביקורים .
  6.לאור האמור ייתכנו אף ויתורים על ביקורים בחלק מהאתרים והמקומות המוזכרים במסלול הטיול , במקומם יינתנו אתרים חליפיים וראויים.
  6. יציאה לטיול מותנית במינימום של 20 משתתפים לפחות,אלא אם הוחלט אחרת ע"י הנהלת החברה.
  7. במידה ויהיו פחות משתתפים יתכן ותחול תוספת למחיר הטיול שתקבע ע"י דיסקברי.
  8. תנאי הרישום והביטול מפורטים וברורים והם מופיעים באתר האינטרנט של חברת דיסקברי, תחת תנאים כלליים. לפני שהנכם נרשמים לטיול , יש לקרוא את תנאי ההרשמה והביטול כפי שמופיעים בעמוד הנ"ל. 
  9. החברה אינה אחראית לנזקים שיגרמו לנוסעים כתוצאה משינויים הנעשים במועדי הטיסות  על ידי חברות התעופה  או על ידי הרשויות ,עקב תקלות שונות בטיסות ו/או פגעי מזג האוויר. כמו כן אינה אחארית על נזקים כתוצא מ מלחמות , מגפות ,  
  10. החברה אינה אחראית לשינויים הנובעים מסיבות הקשורות לכח עליון , פגעי טבע ומזג אויר וכו'
  11. בשל סיבות שונות ,עלול סדר הביקור באתרים להשתנות ויתכן כי אתרי ביקור ספורים יוחלפו באחרים- הכל בהתאם ללוח הזמנים.
  12.מדי פעם מופיעים באינטרנט, דפי אינטרנט ישנים שנסרקו על ידי גוגל או מנועי חיפוש אחרים דפים שאינם מופיעים באתר החברה, מסלולי טיול ישנים או מסלולי טיול שאינם מעודכנים. לכן , בעת ההרשמה יש להיכנס אך ורק לאתר דיסקברי הרשמי, ולקרוא שם את המסלול המעודכן. עליכם לוודא לפני ההרשמה שהוא אכן המסלול הרלוונטי עבורכם.
  13.עליכם לוודא שאכן קיבלתם את המסלול העדכני והרלוונטי עבור המועד בו אתם מעוניינים או עומדים לצאת לטיול.
  14.דיסקברי אינה אחראית לפרסומים של מסלולים ישנים או כאלה שאינם מעודכנים כמפורט לעיל.
  15.חברת דיסקברי לא תהא אחראית למקרים בהם חברות תעופה ייגבו כספים נוספים עבור כבודה ו/או שירותים נוספים, בין אם מדובר בטיסות פנים או בטיסות בין מדינות, שאינן מישראל או בחזרה לישראל.

כתבות על סרי לנקה