טיול מאורגן לוייטנאם, 10 ימים | 7.12

טיול מאורגן לוייטנאם, 10 ימים |

10 ימים
/
8 לילות

אתרים ואטרקציות

  האנוי:

  מאוזולאום מייסד האומה הו צ'י מין, גן ארמון השלטון, מגורי מייסד האומה, מקדש הספרות, פגודת העמוד, סיור ברכבי 'באגי', אגם הואן קיאם, מקדש נגוק סון, מוזיאון מלחמת וייטנאם, פגודת טראן קוק, מופע פולקלור "תאטרון בובות מים", אזור הפרובינציה נין בין - "האלונג ביי שעל היבשה".

  סאפה:

  עיירת הגבול עם סין לאו קאי, עלייה ברכבל להר פאנסיפאן (ההר הגבוה בווייטנאם), טאם קוק - שייט על הנהר, היכרות עם בני השבטים בכפר קאט קאט, שווקי המיעוטים.

  האלונג ביי:

  הפלגה באונייה - צפייה בסלעים הקרסטיים שבמפרץ (אחד מפלאי תבל) וביקור במערות נטיפים, שייט אל האי 'סוי-סים' ואל מערת 'סונג-סוט'.

  דה נאנג:

  מוזיאון לתרבות הצ'אם, מעבר ההרים, "מעבר העננים", העיירה הציורית הוי אן, סיור ב"גשר היפני", טיול בסמטאות העיר העתיקה, שייט בנהר.

  הואה:

  שייט ב"נהר הבושם", פגודת "טיין מן", שוק מקומי "דונג בה".

למה דיסקברי?

טיול מאורגן לוייטנאם  עם 'דיסקברי' יכיר לכם אתרים ואטרקציות נהדרים: 

וייטנאם: לילה באנייה מפנקת על מפרץ האלונג, ביקור במערות הנטיפים, נסיעה באוטובוס בדרך החדשה אל סאפה במקום רכבת לילה, ביקור אצל שבטי המיעוטים הססגוניים, שייט ב "נהר הבושם", טיול בעיר העתיקה הוי אן ומעבר דרך "היי-ואן", הואי אן מופע פולקלור Memory Show , מחילות הווייטקונג בקו צ'י, ביקור אצל כת הקאו דאי - שילוב מרתק של נצרות ובודהיזם, סיור ברכבי 'באגי' לאורך עיר הבירה, אגם הואן קיאם, מוזיאון המלחמה, מופע פולקלור "בובות המים", סיורי שווקים וטיפוס ברכבל אל פסגת הר פאנסיפאן. 


למה דיסקברי?

תאריכי יציאה ומחירים

תאריך יציאה
תאריך חזרה
מחיר מבצע לאדם בחדר זוגי
מחיר לאדם יחיד
מחיר לשלושה אנשים בחדר (המחיר לאדם)
מחיר רגיל לאדם בחדר זוגי
תוקף המבצע
יציאה: 18/06/2024
חזרה: 27/06/2024
מחיר מבצע לאדם בחדר זוגי 3,290 $
מחיר לאדם יחיד 3,890 $
מחיר לשלושה אנשים בחדר (המחיר לאדם) 3,250 $
מחיר רגיל לאדם בחדר זוגי 3,490 $
תוקף המבצע 1.5.2024 0 $

המסלול

 1. יום 1 | תל אביב - האנוי

  נתאסף בנמל התעופה בן גוריון ומשם נתחיל את טיולנו המאורגן לווייטנאם, כשנטוס דרך יעד ביניים להאנוי בירתה של וייטנאם .

 2. יום 2 | האנוי

  לקראת הצהריים ננחת בעיר הבירה הווייטנאמית השוכנת על גדות הנהר האדום ופירושה, שלא במפתיע, הוא "העיר בעיקול הנהר". האנוי זוהי עיר נפלאה המציעה אווירה חגיגית של מושבה צרפתית, נוף אנושי חמים ובניינים מרהיבים ביופיים שחלקם בנויים בסגנון קולוניאליסטי ומכוסים בטיח צהוב. האנוי מכהנת כבירת וייטנאם הצפונית מאז 1954 וכבירתה של וייטנאם המאוחדת מאז 1976. העיר כולה היא תוססת ושוקקת חיים - בבואה לכלכלה הווייטנאמית המתפתחת בקצב מהיר. בהאנוי שוכנים מספר אגמים שמשרים אווירה פסטורלית קסומה. מתוך מכלול אגמים תכולים וצלולים שפזורים בעיר, אחד מהם, מצליח להתעלות ביופיו על כולם - אגם הואן קיאם (Hoan Kiem). פירוש שמו של אגם זה הוא "האגם של החרב שהושבה", זכר לאגדה המגוללת את סיפורו של קיסר, חרב שניתנה במתנה על ידי האלים וצב אחד ענק. במרכזו של האגם נמצא אי ועליו שוכן מקדש 'נגוק סון ' (Ngoc Son), לתוכו אנו ניכנס דרך גשר עץ אדום החוצה את האגם. מדובר באחת מפינות החמד הנפלאות שקיימות בווייטנאם. בהמשך היום נחליף את הטיול הרגלי בטיול באמצעות רכבי 'באגי' שייקחו אותנו לאורך רחובות האנוי הישר אל הרובע העתיק, שם נתרשם מקרוב מאורח החיים התוסס ומהאופי המיוחד של הרובע, שבו אינספור חנויות, בתי מלאכה, מסעדות ובתי הקפה. בסיום הערב נגיע למלוננו בעיר לארוחת ערב שישי, לינה בהאנוי .    

 3. יום 3 | נין בין וטאם קוק כולל שייט בסירות וטיול אופניים - האנוי

  לאחר ארוחת הבוקר ניסע למחוז "נין בין" הידוע בכינויו "מפרץ האלונג על שדות האורז". אזור זה מלא בתצורות של סלעי גיר עצומים הבולטים מבין שדות האורז ומזכירים את הסלעים המזדקרים מהים במפרץ האלונג. בדרך למקום, נעצור לביקור במקדשים המרשימים של שושלות דין ו-לי שהוקמו במאה ה-11, נהרסו ונבנו לאחר מכן בשנית ב-1696. המקדש הוקדש למלך דין טיין הואנג, המייסד של שושלת דין שהגיע ממשפחת איכרים והתגלה כמנהיג צבאי מחונן. על פי המיתולוגיה הווייטנאמית, הגיע דין טיין הואנג לכס המלוכה לאחר שהביס 12 מתחרים שטענו אף הם לכתר. לאחר שהצליח לעשות זאת, הפך לשליט יחידי, שאיחד את וייטנאם לראשונה תחת שלטון אחד. לאחר הביקור במקדשים ניסע אל העיירה "טאם קוק" (שלושת המערות), שם נשוט על הנהר הגדול באזור, עליו ממוקמות שלוש מערות נטיפים נדירות ביופיין. במהלך השייט נעצור לבקר בפגודת דונג שעל החוף. לאחר השייט נאכל ארוחת צהרים ולאחריה נצא לטיול אופניים קליל בכפר היפה. בסוף היום נחזור להאנוי לארוחת ערב.   אקורד הסיום שלנו ליום הטיול הראשון יהיה בדמות מופע פולקלור וייטנאמי מסורתי – "תיאטרון בובות המים" – מופע אשר נולד אל אוויר העולם אי שם במאה ה-10 לספירה ומתאר את החיים בשדות האורז המוצפים מים.

 4. יום 4 | האנוי - האלונג ביי

  לאחר ארוחת הבוקר ניסע לבקר באחד מאוצרות הטבע הנהדרים בוייטנאם בפרט ובעולם בכלל - האלונגי ביי. מפרץ זה משתרע משפך הנהר האדום ומזרחה, לאורך חופי מפרץ טונקין, והוא ללא ספק אחד מהמקומות המרשימים ביותר בטיולנו, מקום שזכה למעמד של אתר מורשת עולמי בשל מראות הנוף והטבע הקסומים שלו. כשנגיע להאלונג ביי נעלה אל רציף טואן צ'או (Tuan Chau Wharf), נקבל תדרוך קצר ולאחר מכן נעלה על ספינה ונשוט לאורך המפרץ. במהלך השייט נחזה בסלעים הקרסטיים המזדקרים ממי המפרץ הצלולים - תופעת טבע יחידה במינה. נאכל ארוחת צהריים על סיפון הספינה ובהמשך נשוט על גביי קיאקים עד למערת הנטיפים 'לאון', מערה אשר צורתה עוצבה על ידי המים והרוח. נשוט אל האי "סוי סים " (soi sim), שם יהיה זמן לשחות בים ולנוח על החוף המרגיע. בנוסף, נוכל אפילו לטפס עד החלק העליון של האי ולהתענג על מראה הנוף המתפרש אל האופק של מפרץ האלונג ביי.   בסיום היום נהנה מארוחת ערב על סיפון האונייה שתעגון במפרץ. לינה בחדרי האונייה .

 5. יום 5 | האלונג ביי - האנוי

  נשכים עם בוקר כדי לצאת לסיפון ולחזות בזריחה המדהימה מעל למפרץ, מחזה נפלא איתו נפתח את יום הטיול האחרון שלנו. נמשיך בשייט החוויתי ונבקר במערה היפה ביותר של מפרץ האלונג ביי - "סונג סוט ",(sung sot), כאשר כבר בכניסתה ניתן לחזות באוסף הנטיפים והזקיפים היפהפים שמעטרים את המערה.   נמשיך בשייט על המפרץ ואחר כך נחזור אל הספינה ונהנה מארוחת צהריים לאחריה נרד מהספינה ונעשה דרכנו חזרה להאנוי. בשעות הערב נעשה את דרכנו חזרה להאנוי. 

 6. יום 6 | האנוי – סאפה - רכבל להר 'פאנסיפאן' - כפר קאט קאט

  לאחר ארוחת הבוקר, נצא ברכבת מהירה עם נוף מרהיב אל עבר סאפה – עיירה השוכנת במחוז לאו-צ'אי, בגובה של 1,500 מטרים מעל לפני הים (שימו לב, בחלק מהחברות לנים ברכבת לילה בתאים עם 4 נוסעים). עם הגעתנו, נעפיל אל ההר הגבוה בווייטנאם - הר 'פאנסיפאן', המתנשא לגובה של 3143 מטרים. תחילה נגיע למרגלות ההר ומשם נעלה באמצעות רכבל הישר אל פסגת הר 'פאנסיפאן', ממנה נשקף נוף מרהיב על העמק המתפרש אל האופק. נמשיך לטייל באזור מחוז לאו-צ'אי ונגיע אל אזור ירוק ויפהפה שם שוכן הכפר קאט קאט, כפר ציורי שבו חיים שבט ה"מונג השחור". באזור זה, הגבוה והקשה להגעה ולתנועה, התפתחו 54 שבטים להם מראה, שפה, מנהגים ואורח חיים שונים האחד מהשני - שבטי המונג השחור, הזאי הירוק, הזאו השחור, הזאו האדום, פרח המונג, התאי השחור והסאפו. סאפה ועמק המונג הואה הם מקום המפגש של אוסף השבטים המגוון שבו הם מנהלים חיי מסחר ביניהם. ואכן לצדי הדרך נבחין בדוכנים המוכרים שפע של פריטים ואף דוכני מזון המגישים תה, פירות ודברי מתיקה. בכפר קאט קאט נתוודע לאורח חייהם של השבטים, נטייל לאורך טרסות האורז, השדות הירוקים ומפלי המים הרבים.   בשעות הערב נגיע למלוננו בסאפה לארוחת ערב ולינה.

 7. יום 7 | סאפה - שווקי המיעוטים - האנוי - הוי אן

  וייטנאם ידועה בשל הקשת האתנית הרחבה שבה ובמגוון התרבותי של תושביה, אחת הדרכים היותר מהנות שיאפשרו לנו להתוודע לכל אותן תרבויות מרתקות ושונות היא דרך ביקור בשווקים הצבעוניים של סאפה. בשווקי המיעוטים נחווה את ההוויי הכה ייחודי של השבטים, נאזין בסקרנות לשפתם המתגלגלת בדיקציה שונה, נחזה בתלבושות מסורתיות ונתפעל ממלאכות היד האותנטיות המוצעות למכירה. השווקים בסאפה יציגו בפנינו נוף אנושי מקסים ואווירה עליזה ותוססת, כמו גם מבחר מוצרים מקומיים שלא ניתן להשיג באזורים אחרים. ביקור מסוג זה מיועד לכל גיל ובמיוחד עבור 'ציידי התמונות' שבינינו. בהמשך היום ניסע בחזרה להאנוי, ומשם, ניסע לשדה התעופה שבעיר ונמריא אל דה נאנג, העיר החמישית בגודלה בווייטנאם הנמנית עם ערי הנמל העיקריות שלה. מדה נאנג ניסע אל העיר הוי-אן הממוקמת בסמוך לים סין הדרומי, בשפך הנהר ט'ו בון.   כשנגיע להוי-אן נתמקם במלוננו ונאכל ארוחת ערב. לינה בהוי-אן. לאחר ארוחת הערב נצא לבילוי במועדון לילה מקומי ונגלה את חיי הלילה הסוערים של הבירה הווייטנאמית.

 8. יום 8 | הוי-אן - גבעות באנה - עלייה ברכבל ל"מעבר העננים" - סיור בהוי-אן

  היום מחכה לנו יום שכולו בסימן נוף עוצר נשימה. לאחר ארוחת הבוקר, ניסע אל גבעות באנה, שם נעלה אל עמדת תצפית ממרום גובהו של אחד הרכבלים המפורסמים בעולם, שחרט את שמו על שיא עולם של גינס בתור הרכבל הארוך ביותר בעולם (5042 מ'). נשב בתוך תאי הרכבל המפואר, גבוה בשחקים על כיסא נוח באמצע השמיים ונביט מטה אל הרים ופסגות, מפלים ונהרות, ג'ונגלים ויערות – אוסף יוצא דופן של אוצרות טבע וייטנאמיים. נעבור דרך 'לה ז'רדן', כפר צרפתי עתיק שבתוכו נמצאת פגודת "לינג הונג" ובה פסל בודהה עצום ממדים שגובהו 27 מ'. נמשיך ברכבל נוסף שייקח אותנו אל פסגת הר "צ'ואה" שגובהו כ-1487 מ', לעוד אחת מנקודות השיא של הטיול, "מעבר העננים" של דה נאנג. מפסגת הר צ'ואה' נביט דרך אינספור העננים תחתינו, אל עבר הנוף המרהיב של כל רצועת החוף והרי המרכז. נצעד בשבילי ההר ואם יתמזל מזלנו נפגוש בקופי הפרא המקומיים איתם נוכל לשחק ולהצטלם. נעבור דרך הגשר הפופולרי שמכונה "יד האלוהים", גשר שהפך לאטרקציה כלל עולמית מהרגע הראשון שבנייתו הושלמה. הגשר מעוטר כולו בזהב, "מוחזק" על ידי שתי ידיים עצומות שהודות לעיצוב המתוחכם שלהן מקנות את התחושה ש"מרימות" את הגשר אל מעל לקרקע, במעין אשליה אופטית של ידי אלים קדמוניות. בהמשך היום נעלה שוב על הרכבל ונגיע למרגלות הר באנה, משם ניסע בחזרה אל הוי-אן. לאחר שנגענו בשמיים הגיע הזמן להתחבר שוב לאדמה, זאת נעשה בסיור רגלי מהנה שבו נגלה את עיר הנמל העתיקה והציורית הוי-אן, אשר השתמרה היטב ואף הוכרזה על ידי אונסק"ו כאתר מורשת עולמית. בהוי-אן בולטת צורת האדריכלות המעורבת ובה ניכרות השפעות יפניות, סיניות ואף אירופאיות. נבקר ב"גשר היפני" הנפלא וגם בבית סוחרים עתיק מתקופת השגשוג של העיר. נטייל בסמטאות המתפתלות של הוי-אן, בין שלל חנויות ובתי קפה. אם יתמזל מזלנו, נכיר גם את תושבי העיר החמימים שישלימו עבורנו את תמונת הפולקלור המקומי.   בסיומו של עוד יום חווייתי נגיע למלוננו בעיר, לינה בהוי-אן .

 9. יום 9 | | הוי-אן – הואה - שייט ב"נהר הבושם" - מופע Hoi An Memories Show

  לאחר ארוחת הבוקר נעשה דרכנו אל עבר הואה, העיר הקיסרית העתיקה. עיר זו למעשה כיהנה כבירת וייטנאם במשך 150 שנה, עד 1945. סיורנו ב"עיר האסורה" הואה השוכנת על גדותיו של נהר סונג-הואונג ("נהר הבושם"), יחל עם שייט לאורך הנהר, שקיבל את שמו הודות לפרחים הרבים הצפים על המים בתקופת הסתיו. נבקר בפגודת "טיין מו", ככל הנראה המקודשת ביותר בווייטנאם. פגודה זו שהוקמה אי שם במאה ה-15, הפכה במרוצת השנים לסמל המאבק הבודהיסטי בשליט נגו דין-דיים, זאת לאחר שאחד מנזיריה הגיע לסייגון והצית את עצמו כאות מחאה מול המשטר השלט. נבקר במבצר הגדול של הואה, "המצודה", עדות היסטורית לעברה העשיר והמפואר של העיר מצד אחד, אך גם להרס הנורא ולחורבן שזרעה מלחמת וייטנאם מצד השני. סיורנו ימשיך עם ביקור במאוזולאום של השליט הקיסרי טו-דוק ובשוק "דונג-בה" הענק, שוק מגוון השוכן על הגדה הצפונית של נהר סונג הואונג, בסמוך לגשר היפהפה טראנג טיאן. שוק דונג בה ממחיש בצורה נהדרת את אורח החיים באזורים הכפריים, נשוטט בין המוני הדוכנים ונספוג מהאווירה התוססת של השוק הנפלא.   בערב נצא למופע הגרנדיוזי, שנראה לעיתים כאילו הוא טקס הפתיחה של האולימפיאדה -  ובו במה ענקית , מעל 500 רקדנים וניצבים, תפאורות ענק וכמובן פירוטכניקה. לאחר המופע נסע אל מלוננו בהויאן.

 10. יום 10 | הוי-אן – האנוי

  לאחר ארוחת הבוקר נצא אל שדה התעופה בהוי- יאן ונטוס בחזרה אל האנוי. לאחר הנחיתה, הסיור יחל בביקור במאוזוליאום הו צ'י מין מייסד האומה, נראה את הפגודה המיוחדת הניצבת על עמוד אחד ונתרשם ממקדש הספרות, אולי האוניברסיטה העתיקה בעולם - כאן ניכרת ההשפעה התרבותית של סין שגובלת עם וייטנאם ואף שלטה כאן במשך מאות שנים. נבקר במוזיאון מלחמת וייטנאם - "מוזיאון הניצחון" כפי שמכונה על ידי המקומיים, נחזה בצלקות המלחמה הגדולה שעם השנים הפכו לאטרקציה תיירותית מבוקשת. מכאן נמשיך לביקור ב"שוק הלילה" התוסס של האנוי.   בשעות הערב נעשה את דרכנו אל שדה התעופה ונטוס בחזרה לישראל

 11. יום 11 | האנוי-טיסה חזרה לישראל

  נחיתה בישראל

טיול מאורגן לוייטנאם, 10 ימים |

המחיר כולל

 טיסות בחברה סדירה

 מיסי נמל והיטלים כפוך לשינויים מ 1.6.23

 כלכלה- חצי פנסיון : ארוחות בוקר וערב

 דמי כניסה לאתרים בהתאם למסלול הטיול

 תשר לנותני שירותים בחו"ל (למעט דמי סבלות והמדריך הישראלי).

 מדריך ישראלי מצוות דיסקברי.

 אוטובוס תיירים ממוזג.

המחיר אינו כולל

 תוספת לחדר יחיד

 טיפ למדריך הישראלי (5$ לאדם ליום טיול) ובסה"כ – 60$ לנוסע.

 כל מה שאינו תחת הסעיף "המחיר כולל"

 ביטוח רפואי ומטען- יש לעשות ביטוח מורחב, הכולל כיסוי רפואי דמי ביטול מפאת וירוס הקורונה.

 שינויים במיסי נמל ודלק שיקבעו על ידי חברות התעופה לאחר 1.6.23

 דמי סבלות

מלונות

מלונות מדרגת טיולים טובה

טיסות

טיסות בינלאומיות דרך יעד ביניים

 


הערות

***סדר הביקורים עלול להשתנות עקב אירועים שאינם תלויים בחברה. כמו כן, בכל מקרה של שינוי, יתכנו אתרים חלופיים ראויים.

מידע כללי

 • הבהרות

 • כל שינוי הקשור במועדי הטיסות ו/או מחדל אחר הקשור לחברת התעופה, הנו באחריותה בלבד ואינו מהווה בשום אופן עילה לתביעה כנגד חברת דיסקברי ומתן פיצויים.

  בשל שינויים אופציונאליים בלו"ז הטיסות או מסיבות שאינן קשורות לחברת דיסקברי, עלול סדר הביקור באתרים להשתנות ויתכן כי אתרי ביקור ספורים יוחלפו באתרים ראויים אחרים – הכל בהתאם ללוח הזמנים.

 • דמי הרשמה ותנאי ביטול

 • הרשמה באמצעות טופס הרשמה ובתשלום של דמי רישום .

  תנאי ביטול כמפורט בפרק 'תנאים כלליים' באתר.

 • ביטוח

 • חובת כל נוסע לבטח עצמו בביטוח רפואי מתאים, כולל הרחבה להיטס אווירי. מומלץ להפעיל את הביטוח בהתאם לתנאי הביטול בתוכנית הטיול, כדי להיות מכוסים במקרים של ביטול הטיול בתנאים המכוסים ע"י פוליסת הביטוח. במידה ואתם בוחרים לבטח ציוד יקר, ביציאה מישראל כדאי להצהיר במכס על תכולת הכבודה. ניתן לעשות את הביטוח באמצעות חברת "דיסקברי".

 • בריאות וחיסונים

 • חלה חובת דיווח על כל נוסע, למארגני הטיול ומוביליו על הבעיות הרפואיות מהן הוא סובל (במידה ויש כאלה). במסע מושקע מאמץ רב ויש להבטיח ככל שניתן, את הצלחתו. עלינו להכיר את אמצעי הזהירות למניעת הידבקות במחלות ואת הדרישות בנוגע לחיסונים. יש להתייעץ עם רופא מומחה למחלות גאוגרפיות ורופא שיניים, לפחות 4 שבועות לפני הטיול.

 • דרכון

 • יש לוודא כי הדרכון בתוקף לפחות לחצי שנה עד הטיול ושישנם מספיק דפים פנויים בדרכון.

  דרושות אשרות כניסה לווייטנאם, לשם כך יש להעביר צילום דרכון למשרדנו עד 14 ימי עבודה טרם היציאה. תשלום במזומן ע"י הנוסע עבור האשרה לווייטנאם $25 . יש להצטייד ב-4 תמונות דרכון.

 • הבהרה

 • ככלל, מסלול הטיול מתוכנן עד לפרט האחרון בהתאם לידע ולניסיון שנצבר בחברה. אולם, מעת לעת עלולות להתרחש 'תקלות' לא צפויות שאינן תלויות בנו, העלולות לגרום לשינוי קל בתוכנית או לפגוע ברמת השירותים המובטחת. מומלץ לקבל זאת בהבנה וברוח טובה – אחרי הכל זה גם חלק מהחוויה...יחד עם זאת אנו מבטיחים לעשות הכל כדי שהטיול יהיה מוצלח ומהנה.

  מחיר הטיול הוא למשלמים במזומן או בהעברה בנקאית.

  חברת דיסקברי שומרת לעצמה את הזכות לשנות את סדר הביקורים באתרים בעקבות סיבות הקשורות לטיסות או מסיבות אחרות. כמו כן החברה רשאית להחליף אתרים הנמנים במסלול הרגיל באתרים ראויים אחרים, אם לא ניתן לבקר באתרים אלו כתוצאה מאילוצים שונים.

הערות

  1. המחיר אינו כולל תוספת מיסי נמל ודלק במידה ואלה יוטלו ע"י חברות התעופה לפני היציאה לטיול. המחיר אינו כולל גם דמי סבלות.
  2. המחיר המצוין הוא לתשלום במזומן.
  3. בנושא החיסונים לארץ היעד מומלץ לנוסעים לפנות למשרד הבריאות.
  4. אנו ממליצים לכל הנוסעים לבטח את עצמם בביטוח רפואי ומטען מיום ההרשמה לטיול ועד לסיומו.
  5.שימו לב: המסלול המוצע באתר מתאר את אתרי הביקור, אך לא בהכרח את סדר הביקורים וכן את סדר הימים והלינות . החברה רשאית לשנות את סדרי  הביקורים .
  6.לאור האמור ייתכנו אף ויתורים על ביקורים בחלק מהאתרים והמקומות המוזכרים במסלול הטיול , במקומם יינתנו אתרים חליפיים וראויים.
  6. יציאה לטיול מותנית במינימום של 20 משתתפים לפחות,אלא אם הוחלט אחרת ע"י הנהלת החברה.
  7. במידה ויהיו פחות משתתפים יתכן ותחול תוספת למחיר הטיול שתקבע ע"י דיסקברי.
  8. תנאי הרישום והביטול מפורטים וברורים והם מופיעים באתר האינטרנט של חברת דיסקברי, תחת תנאים כלליים. לפני שהנכם נרשמים לטיול , יש לקרוא את תנאי ההרשמה והביטול כפי שמופיעים בעמוד הנ"ל. 
  9. החברה אינה אחראית לנזקים שיגרמו לנוסעים כתוצאה משינויים הנעשים במועדי הטיסות  על ידי חברות התעופה  או על ידי הרשויות ,עקב תקלות שונות בטיסות ו/או פגעי מזג האוויר. כמו כן אינה אחארית על נזקים כתוצא מ מלחמות , מגפות ,  
  10. החברה אינה אחראית לשינויים הנובעים מסיבות הקשורות לכח עליון , פגעי טבע ומזג אויר וכו'
  11. בשל סיבות שונות ,עלול סדר הביקור באתרים להשתנות ויתכן כי אתרי ביקור ספורים יוחלפו באחרים- הכל בהתאם ללוח הזמנים.
  12.מדי פעם מופיעים באינטרנט, דפי אינטרנט ישנים שנסרקו על ידי גוגל או מנועי חיפוש אחרים דפים שאינם מופיעים באתר החברה, מסלולי טיול ישנים או מסלולי טיול שאינם מעודכנים. לכן , בעת ההרשמה יש להיכנס אך ורק לאתר דיסקברי הרשמי, ולקרוא שם את המסלול המעודכן. עליכם לוודא לפני ההרשמה שהוא אכן המסלול הרלוונטי עבורכם.
  13.עליכם לוודא שאכן קיבלתם את המסלול העדכני והרלוונטי עבור המועד בו אתם מעוניינים או עומדים לצאת לטיול.
  14.דיסקברי אינה אחראית לפרסומים של מסלולים ישנים או כאלה שאינם מעודכנים כמפורט לעיל.
  15.חברת דיסקברי לא תהא אחראית למקרים בהם חברות תעופה ייגבו כספים נוספים עבור כבודה ו/או שירותים נוספים, בין אם מדובר בטיסות פנים או בטיסות בין מדינות, שאינן מישראל או בחזרה לישראל.