image descriprion
image descriprion
image descriprion

טיול מאורגן לאוסטריה 8 ימים- 7 לילות

8 ימים
/
7 לילות

אתרים ואטרקציות

  וינה

  עמק הדנובה

  מוזיאון הונדרטוואסר

  ארמון שונברון

  אזור האגמים זאלצקמרגוט

  זלצבורג

  צל אם זי

  גרוסגלוקנר

  מפלי קרימל

  סט. גליגן ושייט באגם

  סט. וולפגאנג

  ועוד!!

למה דיסקברי?

אחד מקסמיה המופלאים של אוסטריה היא שהארץ משנה את עורה בין חורף לקיץ. לעומת החורף, שאפשר ליהנות בו ממסלולי סקי משובחים ומפתיתי שלג מושלמים, בקיץ אפשר לטייל בין אגמים צלולים, לשוט בסירות ולצאת לטרקים רגליים בנופים עוצרי נשימה.

נבקר במפלי קרימל העוצמתיים, זלצבורג עירו של מוצרט, העיירה סנט גילגן ושייט באגם, וינה, העיירה סנט וולפגאנג, אזור האגמים המרהיב,   ועוד.


למה דיסקברי?

תאריכי יציאה ומחירים

תאריך יציאה
תאריך חזרה
מחיר מבצע לאדם בחדר זוגי
מחיר לאדם יחיד
מחיר לשלושה אנשים בחדר (המחיר לאדם)
מחיר לזוג + ילד (המחיר לאדם)
מחיר לזוג + 2 ילדים בחדר ( המחיר לאדם )
מחיר רגיל לאדם בחדר זוגי
יציאה: 07/05/2024
חזרה: 14/05/2024
מחיר מבצע לאדם בחדר זוגי 2,290 $
מחיר לאדם יחיד 2,890 $
מחיר לשלושה אנשים בחדר (המחיר לאדם) 2,250 $
מחיר לזוג + ילד (המחיר לאדם) 2,250 $
מחיר לזוג + 2 ילדים בחדר ( המחיר לאדם ) 2,290 $
מחיר רגיל לאדם בחדר זוגי 2,490 $

המסלול

 1. יום 1 | ראשו טיסה לוינה וסיור בעיר

  נתאסף בשדה התעופה ונצא בטיסה לוינה. עם הגעתנו נעלה לאוטובוס וניסע לסיור בעיר. נעבור ברינגשטראסה, רחוב רחב ידיים בצורת טבעת שתוחם את אזור העיר העתיקה של וינה, אשר לאורכו נבנו במרוצת השנים מבנים היסטוריים ותרבותיים. נטייל במדרחוב קרטנר שטראסה, המדרחוב הראשי של מרכז וינה, רחוב עתיק מהמאה ה-13. נמשיך אל קתדרלת סטפנוס הקדוש, אחד מסמליה של העיר וינה, בה התקיימו לאורך השנים טקסים ואירועים משמעותיים בחיי העיר והמדינה. הקתדרלה נבנתה בסגנון רומנסקי, אך במאה ה-14 נבנתה מחדש בסגנון גותי. נראה את פסל "עמוד המגפה" ברחוב גראבן, פסל מרשים אשר נבנה בשנת 679, בעקבות המגפה אשר פקדה את העיר. נמשיך ונראה את ארמון הופבורג, משכנם בעבר של שליטי האימפריה הרומית הקדושה, האימפריה האוסטרית והאימפריה האוסטרו-הונגרית. כיום הארמון בן 6000 החדרים משמש כמשכנו של נשיא אוסטריה.  נראה את בית העירייה המרהיב אשר נבנה בסגנון נאו גותי ומזכיר כנסייה, את בית האופרה היפה, בתי הפרלמנט ובניין התיאטרון- הבורגתיאטר הידוע בשעות הערב נגיע למלוננו, נקבל את החדרים ונפרוש למנוחת לילה לאחר היום הארוך.

 2. יום 2 עמק הדנובה

  לאחר ארוחת הבוקר לעמק הדנובה. נעצור בעיירה קרמס, במקום בו מתחברים הדנובה ונהר קרמס. ההתיישבות במקום החלה בתקופות קדומות. מרכז העיירה עתיק מאוד ובוו מדרחוב יפה. נראה את הרחובות העתיקים, הכנסיות, המבנים ההיסטוריים ושער העיירה העתיק, שער שטיינר. נמשיך בנסיעה קצרה לעיירה דורנשטיין, הנמצאת על ראש גבעה אשר בראשה ניצבים חורבותיה של טירת קונרינגר. העיירה התפרסמה בעקבות ריצ ' רד לב הארי, המלך האנגלי אשר נכלא בטירה למשך שנה ע"י הדוכס לאופולד החמישי. נמשיך אל העיירה מלק, בה ניצב המנזר הגדול והמפואר באותו שם, הנשקף מכל מרחבי העמק. המנזר הוא אחד המתחמים המרשימים באירופה של סגנון הברוק. הוא משמש כמקום מגוריהם של נזירי המסדר הבנדיקטיני עוד משנת 1089. בערב נשוב למלוננו בוינה למנוחת לילה.  

 3. יום 3 מוזיאון הונדרטוואסר- ארמון שונברון

  לאחר ארוחת הבוקר נצא למוזיאון הונדאטוואסר. המוזיאון שוכן במבנה לא שגרתי, הקונסטהאוס, המזכיר את יצירותיו של גאודי בברצלונה, וכך גם יצירותיו של האומן שעל שמו המוזיאון. במוזיאון נראה ת מונות גדולות, הדפסים, מודלים של מבנים שתכנן האמן וגם שטיחי קיר מעניינים. המשותף לכולם הוא הצבעוניות הרבה ושילוב של דמיון ומציאות . נמשיך אל קמפוס האוניברסיטה לכלכלה של וינה, שם נראה את העיצוב האדריכלי החדשני ופורץ הדרך של מבנה הספרייה, אשר תוכנן ע"י האדריכלית הבריטית זהא חדיד. בצהרים ניסע לביקור בארמון שנברון ("טירת המעיין היפה" ). זה הארמון הוינאי של קיסרי האימפריה הרומית הקדושה, האימפריה האוסטרית והאימפריה האוסטרו-הונגרית. הוא מחשובי אתרי התיירות באוסטריה ומוגדר ע"י אונסקו כאתר מורשת עולמית. במאה ה-19 הפך הקיסר פרנץ יוזף את הארמון למעונו העיקרי, עד למותו ב-1916. עם מותו עבר הארמון לידי הרפובליקה האוסטרית ושימש כתפאורה למספר ועידות היסטוריות. נראה את מגוריהם של פרנץ יוזף ורעייתו אליזבת ואת חדרי האירועים הצופים לגני הארמון. בערב נשוב למלוננו בוינה.

 4. 4 אזור האגמים זאלצקמרגוט

  לאחר ארוחת הבוקר נצא ל אזור האגמים זאלצקמרגוט. נפתח את הביקור בעיירה גמונדן ה נמצאת על שפת אגם טראונזה, דרכה זורם נהרר טראון. העיירה מוקפת מספר הרים גבוהים, ביניהם הר טראונשטיין בגובה 1,700 מטרים, הר ארלהקוגל בגובה של 1,500 מטרים והר וילדר קוגל בגובה 2,090 מטרים.   העיירה השקטה והציורית היא מקום נהדר לחופשה ומנוחה. נעבור ב מפעל הקרמיקה המקומי שמייצר כלי קרמיקה הייחודיים לאזור . נמשיך אל באד אישל, עיירת ספא הנמצאת בלב אזור האגמים, אשר הייתה במשך מאות שנים המקום האהוב על קיסרי האימפריה האוסטרו-הונגרית. בעיירה ישנו אתר מרחצאות מפנק וכן וילה מפוארת ששימשה כמעון הקיץ של הקיסר פרנץ יוזף ומשפחתו. לא סתם הקיסר פרנץ יוזף כינה אותה "גן עדן עלי אדמות". מעוניינים יכולים להיכנס   למתחם המרחצאות וליהנות   ממתקני האתר (בתשלום נפרד במקום). נבקר ב האלשטאט, הוא הכפר הציורי ביותר באוסטריה. הכפר הפך כבר מזמן לאחר מיעדי התיירות האהובים ביותר באוסטריה ומטיילים רבים פוקדים אותו. הכפר נמצא על שפת אגם האלשטאט וסביבו מתנשאים הרים גבוהים ומיוערים. מבני הכפר העתיקים יוצרים  מראה מדהים של שילוב בין הטבע הנפלא להיסטוריה. מומלץ לצלם  תמונות מהנופים המרהיבים . בסיום היום ניסע למנוחת לילה במלוננו שבעיר זלצבורג.

 5. 5 זלצבורג

  לאחר ארוחת הבוקר נקדיש את היום לעיר היפה. נראה את בית הולדתו של המלחין הנודע מוצרט. נבקר בעיר העתיקה של זלצבורג, הנמצאת על גדות נהר הזאלצאך,   והיא אחת מהיפות והמשומרות ביותר שמצפון לרכס האלפים. העיר העתיקה נכללת ברשימת אתרי המורשת עולמית של אונסק " ו.   רחובותיה צרים ,  מרוצפים באבנים קטנות ,  ולאורכם המון מבנים עתיקים מימי הביניים או מתקופת הבארוק . נעלה ברכבל אל המצודה הממוקמת על ראש הגבעה של זלצבורג. מצודת זלצבורג היא בת קרוב ל- 1000 שנה. הקמתה החלה בשנת 1077 ומאז נוספו לה חלקים עד שהגיעה לממדיה העצומים ולתואר אחת מטירות ימי הביניים הגדולות ביותר באירופה . מהמצודה נשקף נוף מרהיב. נמשיך אל ארמון הלברון ( "המעיין הצלול" )הנמצא בדרום העיר. זהו ארמון בסגנון הבארוק שנבנה ב -1613  עבור הארכיבישוף של העיר. נבקר בארמון ונראה את חדריו המרשימים ואת המוזיאון שבתוכו. האטרקציה המרכזית היא הגנים המקיפים את הארמון, בדגש על המזרקות המרקדות אשר נועדו לשעשע את המבקרים בארמון כבר לפני  400  שנה .  נבקר בגני מיראבל המקיפים ארמון באותו שם. הגנים מעוצבים בסגנון הבארוק הסימטרי והמסודר, ובם נמצא מזרקות יפות, בית חממה עתיק, גן ורדים,   גן ננסי ותיאטרון חצר. לסיום היום נבקר במוזיאון רד-בול, המכונה גם האנגר 7,   שם נוכל לראות מ טוסים ישנים ,  הליקופטרים ומכוניות פורמולה  1 . בערב נשוב למלוננו בזלצבורג.

 6. 6 צל אם זי- גרוסלוקנר- מפלי קרימל

  לאחר ארוחת הבוקר נבקר בעיירה צל אם זי, על חופו של אגם צל. העיירה הוקמה במאה ה-128 ע"י נזירים, ומהווה מוקד משיכה למטיילים רבים. נסייר בעיר העתיקה וניהנה מהנופים היפים של האגם וההרים המקיפים את העיירה.  נמשיך וניסע בכביש הנקרא ' הדרך האלפינית גלוסגלוקנר ' , הנחשב לאטרקציה תיירותית מובילה באוסטריה, בשל הנופים והמראות שמקיפים את מי שנוסע בו. במסלול לאורך 48 ק"מ כובש הכביש את לב הנוסעים בו. בכל עיקול דרך מתגלה נוף הרי האלפים האוסטריים במלא תפארתו. הכביש עובר בליבו של הפארק הלאומי הוהטאורן כאשר גולת הכותרת הוא הר הגרוסגלוקנר, ההר הגבוה ביותר באוסטריה. ניסע אל מפלי קרימל הנמצאים בשמורת הוהטאורן. המפלים הם הגבוהים ביותר במרכז אירופה, בגובה כולל של 380 מטר.   מקור המפלים הוא בנהר הקרימלר-אכה המקבץ את מי הפשרת השלגים של הקרחונים הגבוהים. האתר מאפשר צפיה מקרוב במפלים השוצפים. המפלים מתפצלים לשלושה מקטעים. במפלס הגבוה, בגובה 1470 מטר,   נופלים המים מגובה של 140מטר, במפלס השני מפל בגובה 100 מטר ובמפלס התחתון המפל מתנשא לגובה של 140 מטר. בערב נשוב למלוננו בזלצבורג למנוחת לילה.

 7. 7 סט. גילגן- סט.וולפאנג

  לאחר ארוחת הבוקר ניפרד ממלוננו בזלצבורג וניסע אל אגם וולפגאנג, אשר לגדותיו ממוקמות שתי העיירות הציוריות – סט. גילגן וסט. וולפגאנג. לאחר ביקור בעיירה סט. גילגן נעלה על שיט של כ-45 דקות, אשר יישא אותנו לסט. וולפגאנג. בשתי העיירות המקסימות נוכל לראות בתים צבעוניים, אדניות פרחים ססגוניות, מלונות לבנים,   בתי קפה קטנים, בארים ומסעדות, בוטיקים וחלונות ראווה מעוצבים. נעבור בטיילת בה ניתן להנות מנופם הפסטורלי של האגם וההרים שסביב. בצהריים נצא בנסיעה חזרה לוינה, אליה נגיע בשעות הערב המוקדמות. ניכנס למלוננו ללילה אחרון במדינה היפהפייה.

 8. 8 טיסה לתל אביב

  לאחר ארוחת בוקר מוקדמת נצא לשדה התעופה, לטיסתנו חזרה לתל אביב. 

טיול מאורגן לאוסטריה  8 ימים- 7 לילות

המחיר כולל

טיסות:

טיסות בינלאומיות

טיול ע"פ המסלול הנ"ל

לינה:

לינה בבתי מלון מדרגה ראשונה

**תחבורה:

אוטובוס באיכות גבוהה (מגבלות שעות נהיגה בהתאם לחוקי אוסטריה)

כלכלה:

חצי פנסיון

סיורים:

סיורים וכניסות לאתרים כמתואר במסלול

מדריך מקצועי מצוות דיסקברי

המחיר אינו כולל

הוצאות אישיות

שרותי סבלות - לא קיים שרות סבלות במקומות בהם נלון

ביטוח נוסעים

תוספת סינגל

כל מה שאינו תחת הסעיף "המחיר כולל " הוצאות אישיות, ביטוח רפואי ומטען.

שינויים במיסי נמל ודלק שיקבעו על ידי חברות התעופה לאחר ה - 12.9.23

דמי סבלות,

מלונות

מלונות מדרגת תיירות טובה 

טיסות

טיסות ישירות

מידע כללי

 • הבהרות

 • כל שינוי הקשור במועדי הטיסות ו/או מחדל אחר הקשור לחברת התעופה, הנו באחריותה בלבד ואינו מהווה בשום אופן עילה לתביעה כנגד חברת דיסקברי ומתן פיצויים.

  בשל שינויים אופציונאלים בלו"ז הטיסות, עלול סדר הביקור באתרים להשתנות ויתכן כי אתרי ביקור ספורים יוחלפו באחרים – הכל בהתאם ללוח הזמנים.

  מחיר הטיול הוא למשלמים במזומן או בהעברה בנקאית.

 • דמי הרשמה ותנאי ביטול

 • הרשמה באמצעות טופס הרשמה ובתשלום של דמי רישום . תנאי ביטול כמפורט בפרק 'תנאים כלליים' באתר.

 • ביטוח

 • חובת כל נוסע לבטח עצמו בביטוח רפואי מתאים, כולל הרחבה להיטס אווירי ולנגיף הקורונה. מומלץ להפעיל את הביטוח בהתאם לתנאי הביטול בתוכנית הטיול, כדי להיות מכוסים במקרים של ביטול הטיול בתנאים המכוסים ע"י פוליסת הביטוח. במידה ואתם בוחרים לבטח ציוד יקר, ביציאה מישראל כדאי להצהיר במכס על תכולת הכבודה. ניתן לעשות את הביטוח באמצעות חברת "דיסקברי".

 • בריאות וחיסונים

 • חלה חובת דיווח על כל נוסע, למארגני הטיול ומוביליו על הבעיות הרפואיות מהן הוא סובל (במידה ויש כאלה). במסע מושקע מאמץ רב ויש להבטיח ככל שניתן, את הצלחתו. עלינו להכיר את אמצעי הזהירות למניעת הידבקות במחלות ואת הדרישות בנוגע לחיסונים. יש להתייעץ עם רופא מומחה למחלות גיאוגרפיות ורופא שיניים, לפחות 4 שבועות לפני הטיול.

 • הבהרה

 • ככלל, מסלול הטיול מתוכנן עד לפרט האחרון בהתאם לידע ולניסיון שנצבר בחברה. אולם, מעת לעת עלולות להתרחש 'תקלות' לא צפויות שאינן תלויות בנו, העלולות לגרום לשינויים בתוכנית או לפגוע ברמת השירותים המובטחת. מומלץ לקבל זאת בהבנה וברוח טובה – אחרי הכל זה גם חלק מהחוויה...יחד עם זאת אנו מבטיחים לעשות הכל כדי שהטיול יהיה מוצלח ומהנה.

  מחיר הטיול הוא למשלמים במזומן או בהעברה בנקאית. המשלמים בכרטיס אשראי יחוייבו ב-2.5% נוספים.

  חברת דיסקברי שומרת לעצמה את הזכות לשנות את סדר הביקורים באתרים בעקבות סיבות הקשורות לטיסות או מסיבות אחרות. כמו כן החברה רשאית להחליף אתרים הנמנים במסלול הרגיל באתרים ראויים אחרים, אם לא ניתן לבקר באתרים אלו כתוצאה מאילוצים שונים. החברה אינה אחראית לכל שיוני או נזק הנובע מכוח עליון שאינו נתון לשליטתיה.

הערות

  1. המחיר אינו כולל תוספת מיסי נמל ודלק במידה ואלה יוטלו ע"י חברות התעופה לפני היציאה לטיול. המחיר אינו כולל גם דמי סבלות.
  2. המחיר המצוין הוא לתשלום במזומן.
  3. בנושא החיסונים לארץ היעד מומלץ לנוסעים לפנות למשרד הבריאות.
  4. אנו ממליצים לכל הנוסעים לבטח את עצמם בביטוח רפואי ומטען מיום ההרשמה לטיול ועד לסיומו.
  5.שימו לב: המסלול המוצע באתר מתאר את אתרי הביקור, אך לא בהכרח את סדר הביקורים וכן את סדר הימים והלינות . החברה רשאית לשנות את סדרי  הביקורים .
  6.לאור האמור ייתכנו אף ויתורים על ביקורים בחלק מהאתרים והמקומות המוזכרים במסלול הטיול , במקומם יינתנו אתרים חליפיים וראויים.
  6. יציאה לטיול מותנית במינימום של 20 משתתפים לפחות,אלא אם הוחלט אחרת ע"י הנהלת החברה.
  7. במידה ויהיו פחות משתתפים יתכן ותחול תוספת למחיר הטיול שתקבע ע"י דיסקברי.
  8. תנאי הרישום והביטול מפורטים וברורים והם מופיעים באתר האינטרנט של חברת דיסקברי, תחת תנאים כלליים. לפני שהנכם נרשמים לטיול , יש לקרוא את תנאי ההרשמה והביטול כפי שמופיעים בעמוד הנ"ל. 
  9. החברה אינה אחראית לנזקים שיגרמו לנוסעים כתוצאה משינויים הנעשים במועדי הטיסות  על ידי חברות התעופה  או על ידי הרשויות ,עקב תקלות שונות בטיסות ו/או פגעי מזג האוויר. כמו כן אינה אחארית על נזקים כתוצא מ מלחמות , מגפות ,  
  10. החברה אינה אחראית לשינויים הנובעים מסיבות הקשורות לכח עליון , פגעי טבע ומזג אויר וכו'
  11. בשל סיבות שונות ,עלול סדר הביקור באתרים להשתנות ויתכן כי אתרי ביקור ספורים יוחלפו באחרים- הכל בהתאם ללוח הזמנים.
  12.מדי פעם מופיעים באינטרנט, דפי אינטרנט ישנים שנסרקו על ידי גוגל או מנועי חיפוש אחרים דפים שאינם מופיעים באתר החברה, מסלולי טיול ישנים או מסלולי טיול שאינם מעודכנים. לכן , בעת ההרשמה יש להיכנס אך ורק לאתר דיסקברי הרשמי, ולקרוא שם את המסלול המעודכן. עליכם לוודא לפני ההרשמה שהוא אכן המסלול הרלוונטי עבורכם.
  13.עליכם לוודא שאכן קיבלתם את המסלול העדכני והרלוונטי עבור המועד בו אתם מעוניינים או עומדים לצאת לטיול.
  14.דיסקברי אינה אחראית לפרסומים של מסלולים ישנים או כאלה שאינם מעודכנים כמפורט לעיל.
  15.חברת דיסקברי לא תהא אחראית למקרים בהם חברות תעופה ייגבו כספים נוספים עבור כבודה ו/או שירותים נוספים, בין אם מדובר בטיסות פנים או בטיסות בין מדינות, שאינן מישראל או בחזרה לישראל.