טיול מאורגן לבודפשט, וינה, פראג | 8 ימים -כשר לשומרי מסורת

טיולים, נופשונים ובתי מלון בארץ ובעולם

טיולים, חבילות ושייט בעולם

טיולים ואירועים בארץ

בתי מלון ווילות בארץ

8 ימים 7 לילות
יציאה - חזרה
18/03/2024
25/03/2024
מחיר מבצע לאדם בחדר זוגי
2,290 $
מחיר לאדם יחיד
2,890 $
מחיר לשלושה אנשים בחדר (המחיר לאדם)
2,250 $
מחיר רגיל לאדם בחדר זוגי
2,290 $
תוקף המבצע
0 $

המסלול

יום 1- שני | פראג

נפגש בנמל התעופה בן גוריון ונטוס בטיסה ישירה  לפראג לאחר ההגעה נצא לסיור בעיר העתיקה. במהלך הסיור נראה את מצודת פראג הצופה על העיר, את גשר קארל ועליו הכיתוב החקוק בעברית "קדוש קדוש" (כעונש שהוטל על יהודי העיר) על גבי הצלב עם פסלי הקדושים הנוצריים. נמשיך אל הרובע היהודי העתיק ונבקר בבתי הכנסת ובבית הקברות העתיק. בחלקו השני של הסיור נגיע אל ליבה הפועם של פראג, העיר העתיקה, שם ניצב לתפארה סימלה המיתולוגי של העיר - השעון האסטרונומי ופסלו של יאן הוס. נסיים את סיורנו בכיכר ווצלב ונראה את הארמון המלכותי המשמש כיום כמוזיאון הלאומי. בשעות הערב נסעד ארוחת ערב כשרה ונלון בפראג .


יום 2 - שלישי | פראג

 לאחר תפילה וארוחת בוקר ניסע לוישהראד - "המצודה הגבוהה" הממוקמת על צוק מרשים ממנו ניתן לצפות על פראג ונהר הולטבה. המקום שהוכר ע"י אונסקו "כאתר שימור עולמי", הוא על פי האמונה מקום הולדתה של העיר. בבית הקברות הסמוך נמצא הפנתיאון הלאומי, שם נחים על משכבם גדולי האומה הצ'כית, ובהם סמטנה ודבוז'ק.נמשיך לטיולים באזור ולאחר מכן נחזור להמשך סיור בפראג העתיקה .בשעות הערב נאכל ארחת ערב כשרה ונחזור למלוננו .

יום 3 +4 -רביעי וחמישי וינה

ניפרד מפארג וניסע ליומיים לוינה. נערוך סיור בעיר היפה. נראה את בנין הפרלמנט המרשים, כנסיית סטפן הגותית וכנסיית קרל הבארוקית. נמשיך אל בית האופרה,כנסיית החצר הקיסרית - הכנסייה האוגוסטינית, בית העירייה וארמון הופבורג ששימש כבית מגוריהם הרשמי של הקיסרים ההבסבורגים. נמשיך לביקור בארמון שיינברון המפורסם ובגנים המרהיבים המקיפים אותו. בערב נצא לבילוי הכולל תצפית מהר קלנברג .

יום 5 -שישי - | וינה, ברטיסלבה , בודפשט

ניפרד מוינה וניסע לברטיסלבה בירת סלובקיה . נטייל בעיר בהמשך נסע בודפשט ונתכונן לשבת . כולל קידוש וארחת שישי .

יום 6 - שבת שבת מנוחה בבודפשט וסיורים רגליים בעיר

השבת תוקדש לתפילות מנוחה וטיוילם רגליים בעיר ביחד עם המדריך .

יום 7 - ראשון | תל אביב, בודפשט

לאחר תפילה וארוחת בוקר כשרה נטייל בבודפשט, בירת הונגריה השוכנת משני צידיו של נהר הדנובה. לאחר הנחיתה נצא לסיור בעיר היפייפיה שזכתה לכינוי "פריס הקטנה" הסיור יכלול תצפית על בית הפרלמנט, כיכר הגיבורים, גבעת המצודה, כנסיית מתיאש מהמאה ה-13 שצריחיה הגותיים נראים למרחוק, מצודת הדייגים ממנה נשקף נוף מקסים על נהר הדנובה ועל הגשרים החוצים אותו וכן על פשט- העיר החדשה. נמשיך לביקור בבית הכנסת ובמוזיאון היהודי ברחוב דוהני (באם יתאפשר) ונראה את אנדרטת "עץ הערבה הבוכיה", המוקדשת לזכרם של קורבנות השואה.בשעות הערב נסעד ארוחת ערב כשרה ונלון בבודפשט.

יום 8 - שני בודפשט - מרחצאות

לאחר תפילה וארוחת בוקר נצא  ליום כייף בעיר באחד המרחצאות בעירלאחר מכן יהיה זמן לקניות ובהמשך נסע לשדה התעופה ונטוס חזרה לישראל . .
מתעניין? רוצה לשמוע פרטים נוספים? נציגי דיסקברי ישמחו לענות על כל שאלה. אנא השאר את פרטים וניצור עמך קשר.

המחיר כולל

חצי פנסיון ואפשרות להכנת כריכים לצהריים טיסות בינלאומיות אוטובוס תיירים מהודר מדריך ישראלי מצוות דיסקברי לשומרי מסורת טיפים לנותני שרותים

המחיר אינו כולל

הוצאות אישיות ביטוח סבלות תוספות מיסי נמל ודלק לאחר 1.10.23 טיפים למדריך ישראלי

מלונות

מלונות בדרגת תיירות טובה

טיסות

ישירות

מידע כללי

הבהרות
כל שינוי הקשור במועדי הטיסות ו/או מחדל אחר הקשור לחברת התעופה, הנו באחריותה בלבד ואינו מהווה בשום אופן עילה לתביעה כנגד חברת דיסקברי ומתן פיצויים.
בשל שינויים אופציונליים בלו"ז הטיסות, עלול סדר הביקור באתרים להשתנות ויתכן כי אתרי ביקור ספורים יוחלפו באחרים – הכל בהתאם ללוח הזמנים.
דמי הרשמה ותנאי ביטול
הרשמה באמצעות טופס הרשמה ובתשלום של דמי רישום . תנאי ביטול כמפורט בפרק 'תנאים כלליים' באתר.
ביטוח
חובת כל נוסע לבטח עצמו בביטוח רפואי מתאים, כולל הרחבה להיטס אווירי. מומלץ להפעיל את הביטוח בהתאם לתנאי הביטול בתכנית הטיול, כדי להיות מכוסים במקרים של ביטול הטיול בתנאים המכוסים ע"י פוליסת הביטוח. במידה ואתם בוחרים לבטח ציוד יקר, ביציאה מישראל כדאי להצהיר במכס על תכולת הכבודה. ניתן לעשות את הביטוח באמצעות חברת "דיסקברי".
בריאות וחיסונים
חלה חובת דיווח על כל נוסע, למארגני הטיול ומוביליו על הבעיות הרפואיות מהן הוא סובל (במידה ויש כאלה). במסע מושקע מאמץ רב ויש להבטיח ככל שניתן, את הצלחתו. עלינו להכיר את אמצעי הזהירות למניעת הידבקות במחלות ואת הדרישות בנוגע לחיסונים. יש להתייעץ עם רופא מומחה למחלות גיאוגרפיות ורופא שיניים, לפחות 4 שבועות לפני הטיול.
הבהרה
ככלל, מסלול הטיול מתוכנן עד לפרט האחרון בהתאם לידע ולניסיון שנצבר בחברה. אולם, מעת לעת עלולות להתרחש 'תקלות' לא צפויות שאינן תלויות בנו, העלולות לגרום לשינוי קל בתוכנית או לפגוע ברמת השירותים המובטחת. מומלץ לקבל זאת בהבנה וברוח טובה- אחרי הכל זה גם חלק מהחוויה... יחד עם זאת אנו מבטיחים לעשות הכל כדי שהטיול יהיה מוצלח ומהנה.
מחיר הטיול הוא למשלמים במזומן או בהעברה בנקאית.
חברת דיסקברי שומרת לעצמה את הזכות לשנות את סדר הביקורים באתרים בעקבות סיבות הקשורות לטיסות או מסיבות אחרות. כמו כן החברה רשאית להחליף אתרים הנמנים במסלול הרגיל באתרים ראויים אחרים, אם לא ניתן לבקר באתרים אלו כתוצאה מאילוצים שונים.

הערות

1. המחיר אינו כולל תוספת מיסי נמל ודלק במידה ואלה יוטלו ע"י חברות התעופה לפני היציאה לטיול. המחיר אינו כולל גם דמי סבלות.
2. המחיר המצוין הוא לתשלום במזומן.
3. בנושא החיסונים לארץ היעד מומלץ לנוסעים לפנות למשרד הבריאות.
4. אנו ממליצים לכל הנוסעים לבטח את עצמם בביטוח רפואי ומטען מיום ההרשמה לטיול ועד לסיומו.
5.שימו לב: המסלול המוצע באתר מתאר את אתרי הביקור, אך לא בהכרח את סדר הביקורים וכן את סדר הימים והלינות . החברה רשאית לשנות את סדרי  הביקורים .
6.לאור האמור ייתכנו אף ויתורים על ביקורים בחלק מהאתרים והמקומות המוזכרים במסלול הטיול , במקומם יינתנו אתרים חליפיים וראויים.
6. יציאה לטיול מותנית במינימום של 20 משתתפים לפחות,אלא אם הוחלט אחרת ע"י הנהלת החברה.
7. במידה ויהיו פחות משתתפים יתכן ותחול תוספת למחיר הטיול שתקבע ע"י דיסקברי.
8. תנאי הרישום והביטול מפורטים וברורים והם מופיעים באתר האינטרנט של חברת דיסקברי, תחת תנאים כלליים. לפני שהנכם נרשמים לטיול , יש לקרוא את תנאי ההרשמה והביטול כפי שמופיעים בעמוד הנ"ל. 
9. החברה אינה אחראית לנזקים שיגרמו לנוסעים כתוצאה משינויים הנעשים במועדי הטיסות  על ידי חברות התעופה  או על ידי הרשויות ,עקב תקלות שונות בטיסות ו/או פגעי מזג האוויר. כמו כן אינה אחארית על נזקים כתוצא מ מלחמות , מגפות ,  
10. החברה אינה אחראית לשינויים הנובעים מסיבות הקשורות לכח עליון , פגעי טבע ומזג אויר וכו'
11. בשל סיבות שונות ,עלול סדר הביקור באתרים להשתנות ויתכן כי אתרי ביקור ספורים יוחלפו באחרים- הכל בהתאם ללוח הזמנים.
12.מדי פעם מופיעים באינטרנט, דפי אינטרנט ישנים שנסרקו על ידי גוגל או מנועי חיפוש אחרים דפים שאינם מופיעים באתר החברה, מסלולי טיול ישנים או מסלולי טיול שאינם מעודכנים. לכן , בעת ההרשמה יש להיכנס אך ורק לאתר דיסקברי הרשמי, ולקרוא שם את המסלול המעודכן. עליכם לוודא לפני ההרשמה שהוא אכן המסלול הרלוונטי עבורכם.
13.עליכם לוודא שאכן קיבלתם את המסלול העדכני והרלוונטי עבור המועד בו אתם מעוניינים או עומדים לצאת לטיול.
14.דיסקברי אינה אחראית לפרסומים של מסלולים ישנים או כאלה שאינם מעודכנים כמפורט לעיל.
15.חברת דיסקברי לא תהא אחראית למקרים בהם חברות תעופה ייגבו כספים נוספים עבור כבודה ו/או שירותים נוספים, בין אם מדובר בטיסות פנים או בטיסות בין מדינות, שאינן מישראל או בחזרה לישראל.