טיול מאורגן לבודפשט, וינה, פראג | 7 ימים

תאריכי יציאה ומחירים

המסלול

יום 1 | תל אביב, בודפשט

מנמל התעופה ע"ש בן גוריון נמריא לבודפשט, בירת הונגריה השוכנת משני צידיו של נהר הדנובה. לאחר הנחיתה נצא לסיור בעיר היפייפיה שזכתה לכינוי "פריס הקטנה" הסיור יכלול תצפית על בית הפרלמנט, כיכר הגיבורים, גבעת המצודה, כנסיית מתיאש מהמאה ה-13 שצריחיה הגותיים נראים למרחוק, מצודת הדייגים ממנה נשקף נוף מקסים על נהר הדנובה ועל הגשרים החוצים אותו וכן על פשט- העיר החדשה. נמשיך לביקור בבית הכנסת ובמוזיאון היהודי ברחוב דוהני (באם יתאפשר) ונראה את אנדרטת "עץ הערבה הבוכיה", המוקדשת לזכרם של קורבנות השואה.

יום 2 | אשטרגום, סנטאנדרה,וישיגראד

נצא ליום טיול ל "ברך הדנובה". נבקר באשטרגום, בירת ממלכת הונגריה לשעבר. נמשיך למצודת וישגראד הצופה אל עיקול הדנובה ולעיירת האמנים סנטאנדרה. בתום הסיור נשוב לבודפשט.

יום 3 | בודפשט, וינה

ניפרד מבודפשט וניסע לוינה. נערוך סיור בעיר היפה. נראה את בנין הפרלמנט המרשים, כנסיית סטפן הגותית וכנסיית קרל הבארוקית. נמשיך אל בית האופרה,כנסיית החצר הקיסרית - הכנסייה האוגוסטינית, בית העירייה וארמון הופבורג ששימש כבית מגוריהם הרשמי של הקיסרים ההבסבורגים. נמשיך לביקור בארמון שיינברון המפורסם ובגנים המרהיבים המקיפים אותו. בערב - ניתן לצאת לבילוי הכולל תצפית מהר קלנברג, ביקור בכפר היין גרינציג שם נהנה משתיית יין מקומי.

יום 4 | וינה, פראג

ניפרד מוינה וניסע לפראג, בירת צ'כיה, המכונה "העיר הזהובה". עם ההגעה הסעה למלון וטיול פנורמי בעיר.

יום 5 | פראג

נצא לסיור בעיר העתיקה. נראה את מצודת פראג הצופה על העיר, את גשר קארל ועליו הכיתוב החקוק בעברית "קדוש קדוש" (כעונש שהוטל על יהודי העיר) על גבי הצלב עם פסלי הקדושים הנוצריים. נמשיך אל הרובע היהודי העתיק ונבקר בבתי הכנסת ובבית הקברות העתיק. בחלקו השני של הסיור נגיע אל ליבה הפועם של פראג, העיר העתיקה, שם ניצב לתפארה סימלה המיתולוגי של העיר - השעון האסטרונומי ופסלו של יאן הוס. נסיים את סיורנו בכיכר ווצלב ונראה את הארמון המלכותי המשמש כיום כמוזיאון הלאומי.

יום 6 | פראג

ניסע לוישהראד - "המצודה הגבוהה" הממוקמת על צוק מרשים ממנו ניתן לצפות על פראג ונהר הולטבה. המקום שהוכר ע"י אונסקו "כאתר שימור עולמי", הוא על פי האמונה מקום הולדתה של העיר. בבית הקברות הסמוך נמצא הפנתיאון הלאומי, שם נחים על משכבם גדולי האומה הצ'כית, ובהם סמטנה ודבוז'ק.

יום 7 | קארלובי וארי, תל אביב

ניסע לעיר המרחצאות ואתר המרפא המפורסם קרלובי וארי (קרלסבאד). נטייל במדרחוב ונראה את הקולונדות והמבנים בסגנון קלאסי ובסגנון הבארוק. לאחר הביקור ניסע לנמל התעופה של פראג, עמוסי רשמים וחוויות שלא ישכחו במהרה, ממנו נמריא חזרה הביתה.

מתעניין? רוצה לשמוע פרטים נוספים? נציגי דיסקברי ישמחו לענות על כל שאלה. אנא השאר את פרטים וניצור עמך קשר.

מידע כללי

הבהרות
כל שינוי הקשור במועדי הטיסות ו/או מחדל אחר הקשור לחברת התעופה, הנו באחריותה בלבד ואינו מהווה בשום אופן עילה לתביעה כנגד חברת דיסקברי ומתן פיצויים.
בשל שינויים אופציונליים בלו"ז הטיסות, עלול סדר הביקור באתרים להשתנות ויתכן כי אתרי ביקור ספורים יוחלפו באחרים – הכל בהתאם ללוח הזמנים.
דמי הרשמה ותנאי ביטול
הרשמה באמצעות טופס הרשמה ובתשלום של דמי רישום . תנאי ביטול כמפורט בפרק 'תנאים כלליים' באתר.
ביטוח
חובת כל נוסע לבטח עצמו בביטוח רפואי מתאים, כולל הרחבה להיטס אווירי. מומלץ להפעיל את הביטוח בהתאם לתנאי הביטול בתכנית הטיול, כדי להיות מכוסים במקרים של ביטול הטיול בתנאים המכוסים ע"י פוליסת הביטוח. במידה ואתם בוחרים לבטח ציוד יקר, ביציאה מישראל כדאי להצהיר במכס על תכולת הכבודה. ניתן לעשות את הביטוח באמצעות חברת "דיסקברי".
בריאות וחיסונים
חלה חובת דיווח על כל נוסע, למארגני הטיול ומוביליו על הבעיות הרפואיות מהן הוא סובל (במידה ויש כאלה). במסע מושקע מאמץ רב ויש להבטיח ככל שניתן, את הצלחתו. עלינו להכיר את אמצעי הזהירות למניעת הידבקות במחלות ואת הדרישות בנוגע לחיסונים. יש להתייעץ עם רופא מומחה למחלות גיאוגרפיות ורופא שיניים, לפחות 4 שבועות לפני הטיול.
הבהרה
ככלל, מסלול הטיול מתוכנן עד לפרט האחרון בהתאם לידע ולניסיון שנצבר בחברה. אולם, מעת לעת עלולות להתרחש 'תקלות' לא צפויות שאינן תלויות בנו, העלולות לגרום לשינוי קל בתוכנית או לפגוע ברמת השירותים המובטחת. מומלץ לקבל זאת בהבנה וברוח טובה- אחרי הכל זה גם חלק מהחוויה... יחד עם זאת אנו מבטיחים לעשות הכל כדי שהטיול יהיה מוצלח ומהנה.
מחיר הטיול הוא למשלמים במזומן או בהעברה בנקאית.
חברת דיסקברי שומרת לעצמה את הזכות לשנות את סדר הביקורים באתרים בעקבות סיבות הקשורות לטיסות או מסיבות אחרות. כמו כן החברה רשאית להחליף אתרים הנמנים במסלול הרגיל באתרים ראויים אחרים, אם לא ניתן לבקר באתרים אלו כתוצאה מאילוצים שונים.

הערות

1. המחיר אינו כולל תוספת מיסי נמל ודלק במידה ואלה יוטלו ע"י חברות התעופה לפני היציאה לטיול. המחיר אינו כולל גם דמי סבלות. 2. המחיר המצוין הוא לתשלום במזומן. 3. בנושא החיסונים לארץ היעד מומלץ לנוסעים לפנות למשרד הבריאות. 4. אנו ממליצים לכל הנוסעים לבטח את עצמם בביטוח רפואי ומטען מיום ההרשמה לטיול ועד לסיומו. 5.שימו לב: המסלול המוצע באתר מתאר את אתרי הביקור, אך לא בהכרח את סדר הביקורים וכן את סדר הימים והלינות. כמו כן, ייתכנו שינויים בסדר התוכנית, וזאת לאור שינויים תכופים בלוח הטיסות ושעות הטיסות וכן לאור ימי הפתיחה הקבועים של האתרים במסלול או שינויים החלים מפאת חגים או אירועים אחרים. 6.לאור האמור לעיל ייתכנו אף ויתורים על ביקורים בחלק מהאתרים והמקומות המוזכרים במסלול הטיול , במקומם יינתנו אתרים חליפיים וראויים, וכל זאת ייתכן גם לאחר יציאתנו מהארץ. 6. יציאה לטיול מותנית במינימום של 20 משתתפים לפחות,אלא אם הוחלט אחרת ע"י הנהלת החברה. 7. במידה ויהיו פחות משתתפים יתכן ותחול תוספת למחיר הטיול שתקבע ע"י דיסקברי. 8. תנאי הרישום והביטול מפורטים וברורים והם מופיעים באתר האינטרנט של חברת דיסקברי, תחת תנאים כלליים. לפני שהינכם נרשמים לטיול , יש לקרוא את תנאי ההרשמה והביטול כפי שמופיעים בעמוד הנ"ל. מי שאינו יכול ,מסיבות שונות, להוריד או לקרוא את התנאים הכלליים הכוללים תנאי רישום וביטול מהאתר, מוזמן לקבל אותם מאיתנו בפקס או במייל. 9. החברה אינה אחראית לנזקים שיגרמו לנוסעים כתוצאה משינויים הנעשים ע"י חברת התעופה,במועדי הטיסות עקב תקלות שונות ו/או פגעי מזג האוויר/או לנזקים הנגרמים מכח עליון. 10. החברה אינה אחראית לשינויים הנובעים מכח עליון,פגעי טבע ומזג אויר וכו' 11. בשל שינויים אופציונאליים בלו"ז הטיסות,עלול סדר הביקור באתרים להשתנות ויתכן כי אתרי ביקור ספורים יוחלפו באחרים- הכל בהתאם ללוח הזמנים. 12.מדי פעם מופיעים באינטרנט, דפי אינטרנט ישנים שנסרקו על ידי גוגל או מנועי חיפוש אחרים דפים שאינם מופיעים באתר החברה, מסלולי טיול ישנים או מסלולי טיול שאינם מעודכנים. לכן , בעת ההרשמה יש להיכנס אך ורק לאתר דיסקברי הרשמי, ולקרוא שם את המסלול המעודכן. עליכם לוודא לפני ההרשמה שהוא אכן המסלול הרלוונטי עבורכם. את המסלול ניתן לקבל גם בפקס וגם במייל. עליכם לוודא שאכן קיבלתם את המסלול העדכני והרלוונטי עבור המועד בו אתם מעוניינים או עומדים לצאת לטיול. דיסקברי אינה אחראית לפרסומים של מסלולים ישנים או כאלה שאינם מעודכנים כמפורט לעיל. חברת דיסקברי לא תהא אחראית למקרים בהם חברות תעופה ייגבו כספים נוספים עבור כבודה ו/או שירותים נוספים, בין אם מדובר בטיסות פנים או בטיסות בין מדינות, שאינן מישראל או בחזרה לישראל.