טיול מאורגן להודו, 15 יום
image descriprion

טיול מאורגן להודו 15 יום | כולל ראג'סטן ורישיקש - תאריכי יציאה בקרוב

15 ימים
/
14 לילות

אתרים ואטרקציות

 • ניו דלהי
 • אתר הזכרון לגנדי, מסגד ג'מא, בית בירלה, המקדש הבהאי, שוק צ'אדני צ'וק, מגדל כותאב.

 • אגרה
 • טאג' מאהאל, מבצר אגרה, פאטיפור סיקרי, ארוחת ערב עם מוזיקה ומופע פולקלור.

 • ג'איפור
 • מצודת אמבר, ארמון הרוחות, ארמון המהרג'ה ומצפה הכוכבים, יציאה לסרט הודי, טקס חינה לנשים.

 • ג'ודפור
 • העיר הכחולה.

 • רנקפור
 • המקדש הג'איני.

 • אודייפור
 • ארמון המהרג'ה, שיט על אגם פיצ'ולה.

 • רישיקש
 • טיול למקורות הגנגס לרגלי ההימאלאיה, ביקור באשרם.

 • אמריצר
 • המקדש המוזהב

למה דיסקברי?

טיול מאורגן להודו עם דיסקברי כולל:

 • ביקור בטאג' מאהאל
 • טיול למרגלות הגנגס
 • ביקור מיוחד באשרם
 • מצפה כוכבים בג'איפור
 • מופע פולקלור מיוחד
 • מדריך מקצועי
 • בתי מלון ברמה גבוהה
 • ללא ימים חופשיים
 • ללא סיורי בחירה
למה דיסקברי?

תאריכי יציאה ומחירים

תאריך יציאה
תאריך חזרה
מחיר מבצע לאדם בחדר זוגי
מחיר רגיל לאדם בחדר זוגי
תוקף המבצע
הנחות לילדים
הערות

המסלול

 1. יום 1: תל אביב, דלהי

  ניפגש בשדה התעופה בן גוריון לטיסה לטיול המאורגן להודו. נצא בטיסה דרך יעד ביניים לדלהי, בירת הודו. לאחר הנחיתה העברה למלון (הגעה מאוחרת).

 2. יום 2: דלהי

  היום נערוך סיור בדלהי, המשלבת ישן וחדש. נתרשם מהרחובות הרחבים ומבני הציבור. נבקר בראג' גאט, אתר שריפת גופתו של גנדי – אבי האומה. נמשיך למסגד ג'מא, המסגד הגדול בהודו, נבקר בבית בירלה ובמקדש הבהאי הבנוי בצורת פרח הלוטוס. נבקר במגדל קוטאב מינאר, עמוד אבן ומינרט המעוטר בפסוקים מן הקוראן. נמשיך לשער הודו אשר נבנה לזכר הנופלים במלחמת העולם הראשונה. נסיים בביקור בשוק הססגוני צ'אדני-צ'וק. בערב – נצא לארוחת ערב (ארוחה הודית טיפוסית).

 3. יום 3: אגרה, טאג' מאהאל

  היום ניפרד מדלהי וניסע לאגרה, אשר שימשה כבירתה של האימפריה המוגולית. אחד משיאי הביקור בהודו הוא ללא ספק ביקור בטאג' מאהאל. זהו מבנה קבר שנבנה בשם אהבת בעל לאשתו, הנחשב ליפה שבהיכלי תבל ולאחד מפלאי העולם. בבניה הושקעו 22 שנות עבודה בעזרת 20 אלף פועלים. המבנה בנוי על יסודות שיש ובכל פינה מוצב צריח לבן גבוה, המשקיף על נהר ה"יאמונה" בתוך גן מטופח. נבקר במבצר אגרה, שהיה מרכז השלטון המשגשג של השושלת המוגהולית. דיסקברי מזמינה אותך לארוחת ערב בליווי מוזיקה ומופע פולקלור.

 4. יום 4: פאטיפור סיקרי, ג'איפור

  היום ניסע לפאטיפור סיקרי, עיר רפאים של ארמונות, היכלים ובנייני פאר, הבנויים מאבן חול אדומה ונראים כאילו לא נעזבו מעולם. נמשיך לג'איפור, בירת רג'סטאן המכונה "העיר הורודה", המכונה כך, בשל האבנים הורודות מהן בנויים הבתים בחלקה העתיק. נצא לסיור בעיר ונראה את העיר העתיקה המוקפת בחומה ושבעה שערים, את האווה-מאהאל, ארמון הרוחות, שנבנה בשלהי המאה ה-18, את ארמון המהרג'ה הנמצא במרכז העיר העתיקה ומצפה הכוכבים הקרוי ג'נטר-מנטר. דיסקברי מזמינה את הנשים לטקס חינה.

 5. יום 5: ג'איפור

  היום ניסע למצודת אמבר, שהיתה בעבר בירתה של מדינת ג'אייפור. נעלה למצודה רכובים על פילים (אם יתאפשר) ונתרשם מהארמון-מבצר. נשוב לג'איפור ונטייל בשווקים הססגוניים. בערב , נלך לסרט הודי באולם הקולנוע הידוע ראג'מנדיר.

 6. יום 6: ג'איפור, ג'ודפור

  הבוקר נצא בנסיעה לג'ודפור, המכונה גם "העיר הכחולה". בדרכינו, נבקר במבצר נימאג'.

 7. יום 7: ג'ודפור

  הבוקר נערוך סיור בג'ודפור. נבקר במבצר מהראנגאר המלכותי, ניצב בראש פסגה ממנה תצפית מרשימה על העיר.

 8. יום 8: רנקפור, אודייפור

  היום ניסע לרנקפור לביקור במקדש הג'איני , הבנוי שיש לבן. נמשיך בנסיעה לאודייפור, מוקפת הרים ואגמים ונחשבת לאחת מהערים היפות בחבל רג'סטאן.

 9. יום 9: אודייפור

  את היום נבלה באודייפור, העיר מפורסמת בזכות אומנות הציור שלה. במהלך הסיור המודרך נבקר בארמון המהרג'ה המשקיף על העיר. נבקר במקדש ג'אגדיש, בו אבן פסל שחור של האל וישנו. נבקר בגן "העלמות המכובדות" ובמוזאון לוק קלה מנדיר, מוזאון ללאומנות עממית. נטייל בשווקים, בין האומנים ובעלי המלאכה השוקדים על עבודתם היומיומית, נראה את הנשים הלבושות בבגדים מסורתיים בשלל צבעים, ציירים ומוכרי תבלינים. לסיומו של יום נשוט על אגם פיצ'ולה הקסום. ארוחת ערב על חוף האגם.

 10. יום 10 אודייפור, דלהי, רישיקש

  הבוקר ניסע לנמל התעופה ונטוס לדלהי. הסעה לתחנת הרכבת ממנה נצא ברכבת להרידוואר, העיר הקדושה. לאחר ההגעה נמשיך בנסיעה לרישיקש, המכונה "עיר החכמים" ומהווה מרכז דתי חשוב ומוקד לעלייה לרגל.

 11. יום 11 רישיקש

  אחרי ארוחת בוקר נצא אל מקורות נהר הגנגס למרגלות ההימלאיה, הרים נישאים עם פסגות עטורות בשלג, יערות וכרי מרעה וכפרים מסורתיים נידחים. נבקר באשרם ונתרשם מהחוויה הדתית והרוחנית.

 12. יום 12 רישיקש, אמריצר

  הבוקר ניסע לתחנת הרכבת בהרידוואר ממנה נצא ברכבת שטבדי אקספרס לאמריצר. העיר בת 400 שנה ממוקמת בגבול הצפון-מערבי של המדינה. לאחר ההגעה הסעה למלון.

 13. יום 13 אמריצר

  היום נגיע אל אמריצר שמהווה מרכז של הדת הסיקית וידועה במקדש המוזהב שנמצא במרכז. נבקר במתחם המקדש המוזהב הממוקם בלב בריכה. המקדש הינו מרכז רוחני ופולחני לעשרות אלפי עולי רגל סיקים. לאחר הביקור ניסע אל תחנת מעבר הגבול הודו – פקיסטן – ואגה. נצפה בטקס סגירת התחנה המתנהל אחר הצהריים על ידי חיילים משני צידי הגבול. נשוב לאמריצר ללינה.

 14. יום 14 אמריצר-דלהי-תל אביב

  נבקר בארמון הקיץ של המאהארג'ה רנג'יט סינג, אשר משמש כיום מוזיאון בו מוצגים כלי נשק, תמונות, מטבעות וכתבים. לאחר הביקור נסייר ברחובות העיר ובשווקים. בשעות הערב ניסע דלהי לנמל התעופה, ממנו נטוס דרך יעד ביניים לתל אביב

 15. יום 15 תל אביב

  נחיתה תל אביב, מקווים שנהניתם בטיול, נשמח לראות אתכם בטיולים נוספים שלנו.

טיול מאורגן להודו 15 יום | כולל ראג'סטן ורישיקש - תאריכי יציאה בקרוב

המחיר כולל

טיסות בינלאומיות וטיסות פנים לפי המסלול.

מיסי נמל והיטל בטחון .

בתי מלון דרגה ראשונה ודרגת תיירות טובה, בחדרים זוגיים עם שירותים צמודים.

סיורים מודרכים כמפורט בתכנית הטיול.

אוטובוס ממוזג בהתאם לרמה המקומית המקובלת בהודו.

תשר (טיפים) לנותני השירותים.

מלווה קבוצה בכיר ומנוסה בטיולים למזרח הרחוק.

המחיר אינו כולל

דמי סבלות

ויזה להודו (כניסה אחת)

כל שינוי במיסי נמל ודלק לאחר 1.9.13

הוצאות אישיות

ביטוח נסיעות

במקרה של טיסות פנים ייתכן וחברות התעופה ייגבו כספים נוספים עבור כבודה ו/או שירותים נוספים. הנ"ל אינו חלק ממחיר הטיול.

כל מה שלא נכלל במחיר כלול

מלונות

מלונות בדרגת תיירות טובה

טיסות

טיסות דרך יעד ביניים 

מידע כללי

  הבהרות

  כל שינוי הקשור במועדי הטיסות ו/או מחדל אחר הקשור לחברת התעופה, הנו באחריותה בלבד ואינו מהווה בשום אופן עילה לתביעה כנגד חברת דיסקברי ומתן פיצויים.

  בשל שינויים אופציונאלים בלו"ז הטיסות, עלול סדר הביקור באתרים להשתנות ויתכן כי אתרי ביקור ספורים יוחלפו באחרים – הכל בהתאם ללוח הזמנים.

  הערה כללית :טיול בקובה אינו דומה לטיול במערב אירופה או בצפון אמריקה.יתכנו עיכובים ושינויים בלוחות הזמנים שאינם תלויים בחברה.כמו כן יש לקחת בחשבון שרמת בתי המלון ושרותי התיירות שונה מהרמה המקובלת במערב אירופה או בצפון אמריקה.מומלץ להתאזר בסבלנות למען הצלחת הטיול.

  דמי הרשמה ותנאי ביטול

  הרשמה באמצעות טופס הרשמה ובתשלום של דמי רישום . תנאי ביטול כמפורט בפרק 'תנאים כלליים' באתר.

  ביטוח

  חובת כל נוסע לבטח עצמו בביטוח רפואי מתאים, כולל הרחבה להיטס אווירי. מומלץ להפעיל את הביטוח בהתאם לתנאי הביטול בתוכנית הטיול, כדי להיות מכוסים במקרים של ביטול הטיול בתנאים המכוסים ע"י פוליסת הביטוח. במידה ואתם בוחרים לבטח ציוד יקר, ביציאה מישראל כדאי להצהיר במכס על תכולת הכבודה. ניתן לעשות את הביטוח באמצעות חברת "דיסקברי".

  בריאות וחיסונים

  חלה חובת דיווח על כל נוסע, למארגני הטיול ומוביליו על הבעיות הרפואיות מהן הוא סובל (במידה ויש כאלה). במסע מושקע מאמץ רב ויש להבטיח ככל שניתן, את הצלחתו. עלינו להכיר את אמצעי הזהירות למניעת הידבקות במחלות ואת הדרישות בנוגע לחיסונים. יש להתייעץ עם רופא מומחה למחלות גיאוגרפיות ורופא שיניים, לפחות 4 שבועות לפני הטיול.

  הבהרה

  ככלל, מסלול הטיול מתוכנן עד לפרט האחרון בהתאם לידע ולניסיון שנצבר בחברה. אולם, מעת לעת עלולות להתרחש 'תקלות' לא צפויות שאינן תלויות בנו, העלולות לגרום לשינוי קל בתוכנית או לפגוע ברמת השירותים המובטחת. מומלץ לקבל זאת בהבנה וברוח טובה – אחרי הכל זה גם חלק מהחוויה...יחד עם זאת אנו מבטיחים לעשות הכל כדי שהטיול יהיה מוצלח ומהנה.

  חברת דיסקברי שומרת לעצמה את הזכות לשנות את סדר הביקורים באתרים בעקבות סיבות הקשורות לטיסות או מסיבות אחרות. כמו כן החברה רשאית להחליף אתרים הנמנים במסלול הרגיל באתרים ראויים אחרים, אם לא ניתן לבקר באתרים אלו כתוצאה מאילוצים שונים.

הערות

  1. המחיר אינו כולל תוספת מיסי נמל ודלק במידה ואלה יוטלו ע"י חברות התעופה לפני היציאה לטיול. המחיר אינו כולל גם דמי סבלות.
  2. המחיר המצוין הוא לתשלום במזומן.
  3. בנושא החיסונים לארץ היעד מומלץ לנוסעים לפנות למשרד הבריאות.
  4. אנו ממליצים לכל הנוסעים לבטח את עצמם בביטוח רפואי ומטען מיום ההרשמה לטיול ועד לסיומו.
  5.שימו לב: המסלול המוצע באתר מתאר את אתרי הביקור, אך לא בהכרח את סדר הביקורים וכן את סדר הימים והלינות . החברה רשאית לשנות את סדרי  הביקורים .
  6.לאור האמור ייתכנו אף ויתורים על ביקורים בחלק מהאתרים והמקומות המוזכרים במסלול הטיול , במקומם יינתנו אתרים חליפיים וראויים.
  6. יציאה לטיול מותנית במינימום של 20 משתתפים לפחות,אלא אם הוחלט אחרת ע"י הנהלת החברה.
  7. במידה ויהיו פחות משתתפים יתכן ותחול תוספת למחיר הטיול שתקבע ע"י דיסקברי.
  8. תנאי הרישום והביטול מפורטים וברורים והם מופיעים באתר האינטרנט של חברת דיסקברי, תחת תנאים כלליים. לפני שהנכם נרשמים לטיול , יש לקרוא את תנאי ההרשמה והביטול כפי שמופיעים בעמוד הנ"ל. 
  9. החברה אינה אחראית לנזקים שיגרמו לנוסעים כתוצאה משינויים הנעשים במועדי הטיסות  על ידי חברות התעופה  או על ידי הרשויות ,עקב תקלות שונות בטיסות ו/או פגעי מזג האוויר. כמו כן אינה אחארית על נזקים כתוצא מ מלחמות , מגפות ,  
  10. החברה אינה אחראית לשינויים הנובעים מסיבות הקשורות לכח עליון , פגעי טבע ומזג אויר וכו'
  11. בשל סיבות שונות ,עלול סדר הביקור באתרים להשתנות ויתכן כי אתרי ביקור ספורים יוחלפו באחרים- הכל בהתאם ללוח הזמנים.
  12.מדי פעם מופיעים באינטרנט, דפי אינטרנט ישנים שנסרקו על ידי גוגל או מנועי חיפוש אחרים דפים שאינם מופיעים באתר החברה, מסלולי טיול ישנים או מסלולי טיול שאינם מעודכנים. לכן , בעת ההרשמה יש להיכנס אך ורק לאתר דיסקברי הרשמי, ולקרוא שם את המסלול המעודכן. עליכם לוודא לפני ההרשמה שהוא אכן המסלול הרלוונטי עבורכם.
  13.עליכם לוודא שאכן קיבלתם את המסלול העדכני והרלוונטי עבור המועד בו אתם מעוניינים או עומדים לצאת לטיול.
  14.דיסקברי אינה אחראית לפרסומים של מסלולים ישנים או כאלה שאינם מעודכנים כמפורט לעיל.
  15.חברת דיסקברי לא תהא אחראית למקרים בהם חברות תעופה ייגבו כספים נוספים עבור כבודה ו/או שירותים נוספים, בין אם מדובר בטיסות פנים או בטיסות בין מדינות, שאינן מישראל או בחזרה לישראל.