"דיסקברי טיול עולמי" 03-5627248 מוציאה: טיולים מאורגנים להודו, טיולי כשר מאורגן להודו לשומרי מסורת, מהדרין, טיולי משפחות מאורגנים להודו, טיול להודו פרימיום, טיול נשים להודו, טיולים אישיים להודו ועוד.

הטיולים להודו של דיסקברי מקיפים ביותר, חצי פנסיון, ללא סיורי בחירה בתשלום.


שאלות ומידע נוסף

 

 

איפה רוכשים חבילת גלישה להודו (eSIM)?

חברת איירטל מאוד נפוצה בהודו וניתן לרכוש סים הודי דרכה. חשוב להכין ספייר צילום פספורט וכן תמונת פספורט. ניתן לרכוש גם בארץ והוא יחכה לך בשדה התעופה.

 

מה הוא המאכל המאפיין את הודו?

מכיוון שהודו עצומה גם כאן ישנם כמה מאכלים תלוי באזור שנמצאים בו המטבח ההודי המסורתי מבוסס בעיקר על מקורות צמחיים כגון קטניות, ירקות, פירות, תבלינים ובנוסף לכך גם גהי וגבינות, ולעיתים גם דגים. בקרב מיעוט מתושבי הודו (בפרט המוסלמים) נאכל גם בשר. ייחודו של המטבח ההודי בכללותו הוא במגוון הגדול של התבלינים כבסיס בתבשיל, המעובדים בכל פעם באופן שונה. בתבשילים מסוימים התבלינים נטחנים ומדוללים במים או שמן למשחה, ופעמים אחרות נקלים על המחבת כשהם שלמים בטרם הכנת התבשיל עצמו. סמוסה (או הפלאפל ההודי) הוא מאכל הרחוב הרשמי של הודו

 

מהי הדת הנפוצה בהודו?

הינדואיזם זוהי הדת הרווחת בהודו, בה חיים 96% מההינדואים בעולם. המאמינים בהינדואיזם נקראים הינדואים (Hindu). להינדואיזם, המכונה בידי חוקרים אקדמיים גם ברהמיניזם, מספר גדול של אופני פולחן, זרמים ותפיסות פילוסופיות. עם כ-1.2 מיליארד מאמינים, היא הדת השלישית בגודלה בעולם, והדת הפוליתאיסטית הגדולה ביותר.

מהן האטרקציות המרכזיות בטיול להודו?

כיאה לתת יבשה עצומה, בהודו יש המון אטרקציות והמון מה לעשות ונדמה כי גם בשנה לא תספיקו לראות את כולה ולהינות מכל האטרקציות שלה. למשל בדלהי מומלץ לבקר במיין באזאר, באגרה כדי לבקר במבנה בין המפורסמים בעולם הטאג' מאהל, באמריצר כדאי לבקר במקדש הזהב ובעיר ורנאסי כדי לבקר בנהר הגנגס המפורסם שמשמש את המקומיים לטקסים רבים.