הודו

טיול מאורגן להודו, 10 ימים 8 לילות

10 ימים
/
8 לילות

אתרים ואטרקציות

  ביקור במקדש אקשרדם בדלהי

  ביקור בעיר הנטושה בפאטפור סיקרי

  סדנת יוגה וטקסי לילה ברישיקש

  סרט הודי באולם מפואר בג'איפור

  רכיבה על פילים במצודת אמבר ליד ג'איפור

למה דיסקברי?

טיול מאורגן להודו עם דיסקברי כולל:

 • ביקור בטאג' מאהאל
 • טיול למרגלות הגנגס
 • ביקור מיוחד באשרם
 • מצפה כוכבים בג'איפור
 • מופע פולקלור מיוחד
 • מדריך מקצועי
 • בתי מלון ברמה גבוהה
 • ללא ימים חופשיים
 • ללא סיורי בחירה
למה דיסקברי?

תאריכי יציאה ומחירים

תאריך יציאה
תאריך חזרה
מחיר מבצע לאדם בחדר זוגי
מחיר רגיל לאדם בחדר זוגי
תוקף המבצע

המסלול

 1. יום 1 תל אביב - דלהי

  נתאסף בנמל התעופה נתב"ג ונמריא לדלהי.

 2. יום 2 דלהי

  לאחר הגעה נצא לסיור בעיר דלהי, נתחיל את הסיור בעיר הישנה שהייתה גם בירתה של הודו המוסלמית בתקופת הכיבוש המוסלמי. נבקר באחד המסגדים הגדולים בעולם, ובשוק הישן, נעבור לביקור בניו דלהי שנבנתה על ידי הבריטים ונועדה להיות בירת האימפריה בה לא שוקעת השמש, נראה את שער הודו ואת בנייני הממשל והפרלמנט. אחר הצהרים נבקר בקוטב מינאר: מגדל מוסלמי שנבנה לרגל ניצחון המוסלמים בהודו, המבנה מתיימר לגובה של למעלה מתשעים מטרים ונבנה לפני 950 שנה בטכניקה הנדסית שהקדימה בהרבה את תקופתה. לינה וארוחת ערב בדלהי. בשעות הערב נצא לביקור מיוחד במינו במקדש- מוזיאון חדש בדלהי ,"אקשרדם" Akshardham Temple, בו נראה את יופייה של הודו באופן מרוכז ומרשים ביותר.

 3. יום 3 ג'איפור

  אחרי ארוחת הבוקר נצא בנסיעה אל בירת רג'סטן "העיר הוורודה" ג'איפור, העיר נקראת כך לאחר שנצבעה בצבע זה לקראת ביקור של יורש העצר הבריטי אדוארד והמלכה ויקטוריה, העיר הישנה מוקפת חומה וורודה ובה שבעה שערים, נבקר בארמון העיר בה מתגורר המהרג'ה הנוכחי גם היום, נבקר גם בגן האסטרונומי שנבנה על ידי מייסד העיר המהרג'ה ג'אי סינג במאה ה18 ובו מגוון של שעוני שמש שמידת דיוקם היום היא מדהימה, שעונים אלו נבנו על ידי מיטב המדענים והאסטרונומים שגויסו על ידי המהרג'ה וכל זאת כדי לחשב הורוסקופים שמכתיבים את אורח החיים של ההינדים. בתום הביקור נגיע אל המלון לארוחת ערב ולינה.

 4. יום 4 ג'איפור- מצודת אמבר

  לאחר ארוחת הבוקר נבקר בשוק החלב של ג'איפור, תופעה הודית מיוחדת ללא תנובה או טרה. נמשיך לביקור במצודת אמבר, מבצרם של ה"רג'פוטים הלוחמים", תושבי רג'סטן לכל אורך ההיסטוריה נודעו בגבורתם ובמסורת הלחימה האצילית שלהם גם הכובשים המוגולים וגם הבריטים שבאו בעקבותיהם כיבדו את עצמאותם ותכונותיהם של תושבי רג'סטן. מצודת אמבר נבנתה על ידי המהרג'ים של רג'סטן והיא שולטת על דרך המסחר מפנים הודו אל ערי המסחר לחוף האוקיאנוס ההודי. נעלה לביקור בארמון כפי שעלו אורחי הארמון המבוצר בעבר, על גבי פילים. בתום הביקור נחזור העירה להשלמת הביקורים וביקור בשוק המשי של העיר, לכאן באות הנשים של רג'סטן על תלבושותיהן הצבעוניות לקנות סארי חדש לאירוע משפחתי, אירוע צבעוני מיוחד במינו. בערב, נחווה את "בוליווד" תעשיית הקולנוע הגדולה ביותר בעולם- נצפה בסרט הודי באולם קולנוע מפואר. לינה בג'איפור.

 5. יום 5 פאטפור סיקרי - אגרה

  לאחר ארוחת הבוקר נצא אל "העיר הנטושה" פטפור סיקרי, סיפורם של הכובשים המוגולים שילווה אותנו גם באגרה, השליט המוגולי אכבר בנה עיר מלוכה על כל מוסדותיה בבניה מזורזת. העיר ננטשה לאחר תקופה קצרה בעיקר מסיבות פוליטיות כאשר נוכחותם של השליטים נדרשה באזורים אחרים של האימפריה. נבקר בעיר הנטושה שהיא כיום אתר אונס'קו (אתר מורשת תרבות עולמית). לאחר הביקור נמשיך אל אגרה לארוחת ערב ולינה.

 6. יום 6 אגרה

  יום ביקור בעיר אגרה , סיפורם של שושלת המוגולים שהקימה אימפריה בהודו במאות ה 16 וה17 והשאירו את רישומם במונומנטים אדירים ברחבי הודו. נתחיל את הביקור בטאג' מאהל, "מקדש לאהבה" ועוד כינויים רבים לסיפור אהבה יצא דופן לתקופתו של השליט שאה ג'אהן לאשתו אותה כינה נזר הארמון מומטז מאהל. אישה זו לוותה אותו בכל שדות הקרב וילדה לו 14 ילדים ומתה בלדתה את הילד האחרון, השליט האבל בנה קבר לאשתו האהובה שהפך לאחד המבנים המפורסמים בעולם, ארכיטקטורה פרסית כולה שיש, משובץ אבני חן, יצירה הרמונית מושלמת ביחד עם הגנים ותעלות המים בחזית המבנה שמדגישים את יופיו. נמשיך לביקור במצודת העיר שאף היא שימשה את השליטים המוגולים, כאן בילה את ימיו האחרונים שאה ג'האן בונה הטאג' משקיף על הטאג' מחדרו במבצר כאן נכלא על ידי בנו. נבקר בשוק הססגוני של העיר, שוק קינארי רכובים על אופני ריקשה נחווה את הודו האותנטית. בתום הביקורים נחזור למלון ללינה וארוחת ערב.

 7. יום 7 אורצ'ה קאג'ורהו

  נצא לחוויה הודית ברכבת, שתיקח אותנו אל העיר ג'הנסי , לאחר ההגעה נצא אל העיירה הקדושה אורצ'ה, כאן על פי האמונה ההינדית שוכן ראשון האלים ברהמה במשך היום, נבקר באחד ממקדשי העיר, לאחר הפסקה נמשיך לעבר קאג'ורהו בדרכנו נחלוף על פני אזור כפרי של הודו נבקר בכפר מקומי. בשעות הערב נגיע למלון ולאחר התרעננות נצא למופע פולקלור מקומי.

 8. יום 8 קג'ורהו - דלהי

  תעלומת המקדשים הארוטיים לא פוענחה במלואה עד עצם היום הזה, מתחם של עשרות מקדשים שנבנו על ידי שושלת מלכים מקומית לפני אלף שנה על הקירות שסובבים את המקדשים מגולפים באבן חול דמויות שמתארות את תורת הקאמה סוטרה (תורת האהבה) לפרטי פרטיה בכל תנוחה אפשרית ובלתי אפשרית, המתחם ננטש וכוסה בצמחיית ג'ונגל ונתגלה על ידי ארכיאולוגים בריטיים בתחילת המאה העשרים, מטרת הגילופים והמסר שהם מנסים להעביר איננה ברורה. נבקר במתחם ונשמע הסברים מלומדים. אחר הצהרים נצא בטיסה אל דלהי.

 9. יום 9 דלהי

  נשלים את סיורינו בעיר.

 10. יום 10 דלהי - תל אביב

  נחיתה בישראל.

טיול מאורגן להודו, 10 ימים 8 לילות

המחיר כולל

טיסות בין לאומיות וטיסות פנים לפי התכנית

מיסי נמל והיטלי בטחון

כניסות לאתרים לפי התכנית

לינה: בבתי מלון מדרגת תיירות טובה בחדרים זוגיים עם שרותים צמודים

ארוחות: חצי פנסיון

סיורים ובילויים: לפי המפורט בתכנית

תחבורה: אוטובוס מתאים לתיירים

תשר לנותני שירותים בחו"ל (למעט דמי סבלות והמדריך הישראלי)

המחיר אינו כולל

מיסים: כל תוספת במיסי נמל והיטל דלק שיתווספו למחיר לאחר 1.4.13 ועד למועד הכרטוס.

ביטוח רפואי ומטען. מומלץ ביטוח מורחב.

הוצאות בעלות אופי אישי טלפונים, כביסה

מלונות

להלן דוגמאות של מבחר מלונות (או דומים להם ברמתן), בהם משכנת חברת דיסקברי את קבוצותיה ואין בזאת משום הבטחה למלון מסוים .רשימת המלונות הסופית תימסר לנוסעים רק לקראת הטיול. MUMBAI: PENINSULA GRAND / THE MIRRADOR UDAIPUR: GOLDEN TULIP PUSHKAR: JAGAT PALACE JAIPUR: PARADISE//GOLDEN TULIP DELHI: HOTEL HOLIDAY INN KATHMANDU: MARRIOTT FAIRFIELD DELHI: HOTEL HOLIDAY INN VARANASI: THE AMAYA KHAJURAHO: CLARKS KHAJURAHO AGRA: CLARKS SHIRAZ DELHI: HOTEL HOLIDAY INN

טיסות

טיסות ישירות 

הערות

חברת דיסקברי שומרת לעצמה את הזכות לשנות את סדר הביקורים באתרים בכפוף לצרכים בשטח וללוח הטיסות ובלבד שהביקורים הנזכרים 

*דמי ביטול: כמצוין בפרק "תנאים כלליים" באתר דיסקברי.

מידע כללי

  הבהרות

  כל שינוי הקשור במועדי הטיסות ו/או מחדל אחר הקשור לחברת התעופה, הנו באחריותה בלבד ואינו מהווה בשום אופן עילה לתביעה כנגד חברת דיסקברי ומתן פיצויים.

  בשל שינויים אופציונאלים בלו"ז הטיסות, עלול סדר הביקור באתרים להשתנות ויתכן כי אתרי ביקור ספורים יוחלפו באחרים – הכל בהתאם ללוח הזמנים.

  דמי הרשמה ותנאי ביטול

  הרשמה באמצעות טופס הרשמה ובתשלום של דמי רישום . תנאי ביטול כמפורט בפרק 'תנאים כלליים' באתר.

  הערה:

  התוכנית מתארת את אתרי הטיול, אך לא בהכרח את סדר הביקורים במהלך הטיול. המחיר אינו כולל כל מס/או היטל שיוטלו עד למועד היציאה לטיול.

  ביטוח

  חובת כל נוסע לבטח עצמו בביטוח רפואי מתאים, כולל הרחבה להיטס אווירי. מומלץ להפעיל את הביטוח בהתאם לתנאי הביטול בתוכנית הטיול, כדי להיות מכוסים במקרים של ביטול הטיול בתנאים המכוסים ע"י פוליסת הביטוח. במידה ואתם בוחרים לבטח ציוד יקר, ביציאה מישראל כדאי להצהיר במכס על תכולת הכבודה. ניתן לעשות את הביטוח באמצעות חברת "דיסקברי".

  בריאות וחיסונים

  חלה חובת דיווח על כל נוסע, למארגני הטיול ומוביליו על הבעיות הרפואיות מהן הוא סובל (במידה ויש כאלה). במסע מושקע מאמץ רב ויש להבטיח ככל שניתן, את הצלחתו. עלינו להכיר את אמצעי הזהירות למניעת הידבקות במחלות ואת הדרישות בנוגע לחיסונים. יש להתייעץ עם רופא מומחה למחלות גיאוגרפיות ורופא שיניים, לפחות 4 שבועות לפני הטיול.

  הבהרה

  ככלל, מסלול הטיול מתוכנן עד לפרט האחרון בהתאם לידע ולנסיון שנצבר בחברה. אולם, מעת לעת עלולות להתרחש 'תקלות' לא צפויות שאינן תלויות בנו, העלולות לגרום לשינוי קל בתוכנית או לפגוע ברמת השירותים המובטחת. מומלץ לקבל זאת בהבנה וברוח טובה – אחרי הכל זה גם חלק מהחוויה...יחד עם זאת אנו מבטיחים לעשות הכל כדי שהטיול יהיה מוצלח ומהנה.

  מחיר הטיול הוא למשלמים במזומן או בהעברה בנקאית. המשלמים בכרטיס אשראי יחוייבו ב-2.5% נוספים.

  חברת דיסקברי שומרת לעצמה את הזכות לשנות את סדר הביקורים באתרים בעקבות סיבות הקשורות לטיסות או מסיבות אחרות. כמו כן החברה רשאית להחליף אתרים הנמנים במסלול הרגיל באתרים ראויים אחרים, אם לא ניתן לבקר באתרים אלו כתוצאה מאילוצים שונים.

הערות

  1. המחיר אינו כולל תוספת מיסי נמל ודלק במידה ואלה יוטלו ע"י חברות התעופה לפני היציאה לטיול. המחיר אינו כולל גם דמי סבלות.
  2. המחיר המצוין הוא לתשלום במזומן.
  3. בנושא החיסונים לארץ היעד מומלץ לנוסעים לפנות למשרד הבריאות.
  4. אנו ממליצים לכל הנוסעים לבטח את עצמם בביטוח רפואי ומטען מיום ההרשמה לטיול ועד לסיומו.
  5.שימו לב: המסלול המוצע באתר מתאר את אתרי הביקור, אך לא בהכרח את סדר הביקורים וכן את סדר הימים והלינות . החברה רשאית לשנות את סדרי  הביקורים .
  6.לאור האמור ייתכנו אף ויתורים על ביקורים בחלק מהאתרים והמקומות המוזכרים במסלול הטיול , במקומם יינתנו אתרים חליפיים וראויים.
  6. יציאה לטיול מותנית במינימום של 20 משתתפים לפחות,אלא אם הוחלט אחרת ע"י הנהלת החברה.
  7. במידה ויהיו פחות משתתפים יתכן ותחול תוספת למחיר הטיול שתקבע ע"י דיסקברי.
  8. תנאי הרישום והביטול מפורטים וברורים והם מופיעים באתר האינטרנט של חברת דיסקברי, תחת תנאים כלליים. לפני שהנכם נרשמים לטיול , יש לקרוא את תנאי ההרשמה והביטול כפי שמופיעים בעמוד הנ"ל. 
  9. החברה אינה אחראית לנזקים שיגרמו לנוסעים כתוצאה משינויים הנעשים במועדי הטיסות  על ידי חברות התעופה  או על ידי הרשויות ,עקב תקלות שונות בטיסות ו/או פגעי מזג האוויר. כמו כן אינה אחארית על נזקים כתוצא מ מלחמות , מגפות ,  
  10. החברה אינה אחראית לשינויים הנובעים מסיבות הקשורות לכח עליון , פגעי טבע ומזג אויר וכו'
  11. בשל סיבות שונות ,עלול סדר הביקור באתרים להשתנות ויתכן כי אתרי ביקור ספורים יוחלפו באחרים- הכל בהתאם ללוח הזמנים.
  12.מדי פעם מופיעים באינטרנט, דפי אינטרנט ישנים שנסרקו על ידי גוגל או מנועי חיפוש אחרים דפים שאינם מופיעים באתר החברה, מסלולי טיול ישנים או מסלולי טיול שאינם מעודכנים. לכן , בעת ההרשמה יש להיכנס אך ורק לאתר דיסקברי הרשמי, ולקרוא שם את המסלול המעודכן. עליכם לוודא לפני ההרשמה שהוא אכן המסלול הרלוונטי עבורכם.
  13.עליכם לוודא שאכן קיבלתם את המסלול העדכני והרלוונטי עבור המועד בו אתם מעוניינים או עומדים לצאת לטיול.
  14.דיסקברי אינה אחראית לפרסומים של מסלולים ישנים או כאלה שאינם מעודכנים כמפורט לעיל.
  15.חברת דיסקברי לא תהא אחראית למקרים בהם חברות תעופה ייגבו כספים נוספים עבור כבודה ו/או שירותים נוספים, בין אם מדובר בטיסות פנים או בטיסות בין מדינות, שאינן מישראל או בחזרה לישראל.