טיול מאורגן למיאנמר (בורמה) - 12 יום

טיול מאורגן למיאנמר (בורמה) - 12 יום

12 ימים
/
10 לילות

אתרים ואטרקציות

  מקומות ואתרים במסלול למיאנמר:

 • ינגון:
 • סיור בעיר, ביקור בפגודת השווהדגין, שווקים מקומיים, בית הכנסת של העיר

 • בגאן:
 • פגודות קסומות, סיור בכרכרת שוורים, תצפית על השקיעה מעל נהר האירווידי

 • הר פופה:
 • סיור באולימפוס הבורמזי

 • מנדליי:
 • סיור בקומפלקס בודהיסטי, ביקור בגשר העץ הארוך בעולם, שייט אל AVA

 • ינגון:
 • סיור בבתי מלאכה מסורתיים וחנויות עבודות יד

 • אגם אינלה:
 • סיור סביב האגם, לינה במקום וסיור בשוק חמשת הימים

 • כפר אינדין:
 • סיור בקומפלקס שוויה-אין-דיין, קומפלקס דתי קדוש

למה דיסקברי?

בלעדי לדיסקברי, חצי פנסיון!
בטיול נבקר:
בפגודת שווהדגין בינגון! בית הכנסת עתיק! הר האולימפוס הבורמזי! קומפלקס הבודהיסטי מאהא גנדיון! גשר העץ הארוך בעולם! מערת פגודת הזהב! נצפה שקיעה ממנדליי! נהנה מכרכרת שוורים!
למה דיסקברי?

תאריכי יציאה ומחירים

תאריך יציאה
תאריך חזרה

המסלול

 1. ימים 1-2: | תל אביב - בנגקוק - ינגון

  ניפגש בנתב"ג ונצא בטיסה לבנגקוק ונמשיך בטיסה לינגון. עם הגיענו נערוך סיור פנורמי בעיר, ככל שהזמן יאפשר לנו.

 2. יום 3: | ינגון - בגאן

  היום נצא בטיסה מינגון לבגאן, הידועה בשמה הקודם פגאן, המהווה את אחד האתרים הקסומים במזרח. במקום אלפי פגודות היוצרות מראה ואווירה ייחודית ומרתקת. נערוך סיור מקיף הכולל ביקור מיוחד בשוק ניאאונג-או הצבעוני, בפגודת שוויזיגון המהווה דגם אופייני לאדריכלות מקדשי בגאן ובפגודות נוספות בהן נתבונן בציורי קיר וגילופי גבס מעניינים מהמאה ה-12. לא נפסח על פגודת אננדה, יצירת מופת ארכיטקטונית שבסיסה מזכיר צלב יווני. אחר הצהריים נמשיך בסיורנו בבגאן ובסוף היום נרכב בכרכרת שוורים אל תצפית באחד המקדשים כדי לתפוס את השמש שוקעת מעבר לנהר האיראווידי המלכותי. מקדשי בגאן הם האטרקציה התיירותית הגדולה ביותר בבורמה ואחד מהאתרים האטרקטיביים ביותר במזרח. המקדשים נמצאים בשטח שגודלו 42 קמ"ר, בו נמצאים למעלה מ-2000 מבנים, מקדשים ופגודות! כולם נוצרו במאות ה11-13 לספירה. מקדשים אלו הם זכר לתקופה בה בגאן הייתה בירתה הראשונה של האימפריה הבורמזית.

 3. יום 4: | בגאן - הר פופה

  אחרי ארוחת הבוקר ניסע להר פופה, ביתם האגדי של האלים הקדומים של מיאנמר - הנאטים, להם סגדו הבורמזים האנימיסטים לפני הגעת הבודהיזם לבורמה בשנה 1,057. הר פופה הינו מרכז הפולחן לאלים, מעין "הר אולימפוס" בורמזי המשמש עד היום כאתר פולחני. פופה הינו הר געש כבוי שהיה פעיל לפני 250,000 שנים. נבקר במקדשים ובמנזר שבפסגתו. בתום הביקורים ובדרך חזרה לבגאן נבקר במרכז מלאכת יד, ובתוך כך נחווה את יצור מוצרי המלאכה מקומית.

 4. יום 5: | בגאן - מנדליי - אמרפורה - אווה - סגאינג

  אחרי ארוחת הבוקר נטוס למנדליי, בירת המלוכה בעבר וכיום מרכז רוחני חשוב. זו העיר השניה בגודלה, השוכנת על שפת נהר האירוואדי. על הנהר פעילות רבה כיאה למרכזה של פרובינציה חקלאית גדולה. עם הגעתנו ניסע לאמרפורה ונערוך ביקור מיוחד בקומפלקס הבודהיסטי הנודע מאהא גנדיון, בו חיים ולומדים כאלפיים נזירים. לאחר הסיור במנזר נמשיך ונבקר בגשר העץ יו-ביין, גשר עץ הטיק הארוך בעולם, שנבנה ב-1,782 עת העיר שימשה בירה מלכותית. נבקר בבית מלאכה לאריגת משי ידנית האופיינית למקום. אחר הצהריים נצא בשייט אל AVA, ונטייל בכרכרות, נראה מקדשי עץ עתיקים ונסייר בכפרים מקומיים אותנטיים. לקראת ערב נבקר בגבעת סגאינג הציורית, הנחשבת למרכז הבודהיסטי התוסס של מיאנמר. הגבעות שם "מנוקדות" במבנים, פגודות ומנזרים לרוב. לאחר שנצפה בשקיעה המרהיבה, נשוב למנדליי. מנדליי היא העיר החשובה ביותר מבחינה תרבותית והיסטורית לבורמה. האגדה מספרת שבמקום בו שוכנת מנדליי רווחה אמונה שבבוא היום תוקם עיר ולכן היא הוקמה... כיום מדובר בעיר תיירותית, אמנותית, עם נמל חשוב ומוצא יבשתי לסין. בעיר שוכן ארמון המלך וסביבה יש את גבעת מנדלי שנחשבת קדושה לבודהיסטים.

 5. יום 6: | ינגון - מנדליי

  לאחר ארוחת הבוקר נצא בשיט על נהר האירוואדי עד לעיירה מינגון, עיירה ציורית ובה ממוקם הפעמון הגדול ביותר בעולם, שמשקלו 90 טון. נראה את שרידי הפגודה אותה התחיל לבנות הקיסר בודופאיה. נשוב בשיט על הנהר במהלכו נבוא במגע ונתרשם מאורח חייהם של הכפריים החיים "על המים". נשוב למנדליי ונבקר בפגודת מהמוני הנודעת. נסייר בין בתי מלאכה מסורתיים וחנויות המתמחות בגילוף עץ, מוצרי שיש, טוויית שטיחים ויצור עלי זהב. נמשיך ונבקר במכלול קוטודאוי בעל 729 לוחות שיש עם כתבי קודש בודהיסטיים. נקנח יום מרתק זה בהעפלה ברכב ובמעליות לגבעת מנדליי ממנה נשקיף על השקיעה המרהיבה.

 6. יום 7: | מנדליי - ההו-פינדאיה

  לאחר ארוחת בוקר במלון, נצא בטיסת בוקר לההו. עם ההגעה ניסע לפינדאיה, עיירה ציורית ברמת שאן שבמזרח. ביקור מיוחד ייערך במערת פגודת הזהב הנודעת - מערת נטיפים קארסטית, לתוכה הוכנסו אלפי צלמים של הבודהא שהובאו לשם על ידי עולי רגל במשך כ-1,000 שנים, חלקם ממש חצובים בסלע. בתום הסיורים העברה למלון.

 7. יום 8: | פינדאיה - אינלה

  הבוקר נמשיך לכיוון אגם אינלה הציורי הממוקם במישורי השאן. במהלך הנסיעה נתרשם משדות האורז ההרריים ואף נעצור לביקור במנזר שווה-יאן-פואי. אגם אינלה, ידוע ב"חותרי הרגליים" הייחודיים שבו והגנים הצפים המרהיבים. נתרשם מאורח החיים על המים. רוב הסיור יערך בשיט סירה. אחה"צ נבקר במפעל ליצור משי טהור בשיטה מסורתית ואף נבקר במנזר נגפציאונג קיאונג הידוע כ"מנזר החתולים הקופצים". לינה באזור אינלה. אי אפשר לנסוע לבורמה בלי לדבר על אונג סן סו צ'י , מנהיגת האופוזיציה בבורמה שהפכה לאחת מסמליה הבולטים ולדמות מוכרת בכל העולם. סו צ'י, זכתה ב-1990 בבחירות במדינה, אך הכת הצבאית ששולטת בבורמה סירבה לוותר על השלטון והכניסה אותה למעצר בית שנמשך עד 1995, מאוחר יותר היא שוב הושמה במעצר בית בשנת 2000 עד שנת 2003, ולאחר מכן היא נעצרה פעם נוספת עד 2010 אז שוחררה כחלק מתהליך פיוס שמתרחש במדינה בדרך לדמוקרטיה. סו צ'י זכתה במהלך השנים בעשרות פרסים, ביניהם פרס נובל לשלום בשנת 1991, ומדליית החירות הנשיאותית שהוענקה לה בימי הנשיא קלינטון.

 8. יום 9: | אינלה - אינדיין

  בבוקר נשוט ונבקר בשוק חמשת הימים ובפגודת פאונג-דאוי הקדושה, המהווה מוקד לפסטיבל הנושא שם זה ומתקיים באוקטובר מדי שנה. משם נמשיך לכפר אינדיין השוכן בצידו המערבי של אגם אינלה ונבקר בקומפלקס שוויה-אין-דיין העתיק - ביקור המהווה אחד משיאי טיולנו. בדרכנו חזרה נבקר במפעל ליצור כלי כסף, במפעל ליצור סיגרים מקומיים - צירוט ובמפעלים ליצור סירות בכפר נאן פאן. נמשיך ונבקר במרכז טוויה לתיקי צד, נצפה בגנים הצפים ובשיטות הדייג המקומיות. נשוב למלוננו.

 9. יום 10: | אינלה - ינגון

  היום נמשיך לטייל באזור אגם אינלה, בהמשך ניסע לשדה התעופה ונטוס לינגון לאחר הנחיתה, נבקר באתר בודהא שוכב ואתרים מעניינים נוספים בעיר ובנמל. בשעות אחה"צ נבקר בשוק בגיוק-אאונג-סן להשלמת קניות, בצייינה טאון ובשוק הפירות. בהמשך נבקר באתרים הקולוניאליים בעיר.לינה בינגון.

 10. יום 11+12: | ינגון - בנגקוק

  הבוקר ניסע לשדה התעופה בינגון ונטוס לבנגקוק שם נקבל זמן חופשי לקניות במרכזי הקניות הגדולים של בנגקוק (MBK או אחר). בסוף היום נסע אל שדה התעופה וננחת בישראל למחרת. מקווים שנהניתם בטיול, ונשמח לראות אתכם איתנו גם בטיולים נוספים של דיסקברי.

טיול מאורגן למיאנמר (בורמה) - 12 יום

המחיר כולל

טיסות בינלאומיות וטיסות פנים

מסי נמל והיטלי בטחון ודלק (נכון למועד הפרסום)

סיורים וביקורים כמפורט בתוכנית הטיול

בתי מלון מדרגה ראשונה ו/או תיירות טובה

כלכלה: במינאמר אירוח בתנאי חצי פנסיון.

תחבורה: אוטובוס תיירים ממוזג עפ"י התוכנית

תשר לנותני שירותים בחו"ל (למעט דמי סבלות והמדריך הישראלי)

מלווה קבוצה ישראלי מנוסה ומדריך מקומי דובר אנגלית

המחיר אינו כולל

מס יציאה ממיאנמר בסך כ-$12 (נכון למועד הפרסום) המשולם במקום ישירות ע״י הנוסע

הוצאות בעלות אופי אישי

ביטוח רפואי, אישי ומטען

כל מה שלא צוין בסעיף "המחיר כולל"

דמי סבלות

תוספת חדר ליחיד

במקרה של לילה נוסף תחול תוספת של 100$ לאדם על מחיר הטיול

מיסי נמל ודלק נכונים ל-1.1.18 - במידה ויחול שינוי במיסים אלו יעודכן מחיר הטיול בהתאם

הערה כללית :טיול בבורמה אינו דומה לטיול במערב אירופה או בצפון אמריקה. יתכנו עיכובים ושינויים בלוחות הזמנים שאינם תלויים בחברה. כמו כן יש לקחת בחשבון שרמת בתי המלון ושרותי התיירות שונה מהרמה המקובלת במערב אירופה או בצפון אמריקה. מומלץ להתאזר בסבלנות למען הצלחת הטיול.

מידע כללי

 • מועדי הטיסות

 • כל שינוי הקשור במועדי הטיסות ו/או מחדל אחר הקשור לחברת התעופה, הנו באחריותה בלבד ואינו מהווה בשום אופן עילה לתביעה כנגד חברת דיסקברי ומתן פיצויים.

  בשל שינויים אופציונאליים בלו"ז הטיסות או מסיבות שאינן קשורות לחברת דיסקברי, עלול סדר הביקור באתרים להשתנות ויתכן כי אתרי ביקור ספורים יוחלפו באתרים ראויים אחרים – הכל בהתאם ללוח הזמנים.

 • דמי הרשמה

 • מחיר הטיול הוא למשלמים במזומן או בהעברה בנקאית.

  הרשמה באמצעות טופס הרשמה ובתשלום של דמי רישום . תנאי ביטול כמפורט בפרק 'תנאים כלליים' באתר.

 • ביטוח

 • חובת כל נוסע לבטח עצמו בביטוח רפואי מתאים, כולל הרחבה להיטס אווירי. מומלץ להפעיל את הביטוח בהתאם לתנאי הביטול בתוכנית הטיול, כדי להיות מכוסים במקרים של ביטול הטיול בתנאים המכוסים ע"י פוליסת הביטוח. במידה ואתם בוחרים לבטח ציוד יקר, ביציאה מישראל כדאי להצהיר במכס על תכולת הכבודה. ניתן לעשות את הביטוח באמצעות חברת "דיסקברי".

 • בריאות וחיסונים

 • חיסונים - בדבר פרטים יש לפנות ללשכת הבריאות המחוזית לפחות חודש לפני מועד יציאת הטיול.

  חלה חובת דיווח על כל נוסע, למארגני הטיול ומוביליו על הבעיות הרפואיות מהן הוא סובל (במידה ויש כאלה). במסע מושקע מאמץ רב ויש להבטיח ככל שניתן, את הצלחתו. עלינו להכיר את אמצעי הזהירות למניעת הידבקות במחלות ואת הדרישות בנוגע לחיסונים. יש להתייעץ עם רופא מומחה למחלות גיאוגרפיות ורופא שיניים, לפחות 4 שבועות לפני הטיול.

 • דרכון

 • יש לוודא כי הדרכון בתוקף לפחות לחצי שנה עד הטיול ושישנם מספיק דפים פנויים בדרכון.

 • הבהרה

 • ככלל, מסלול הטיול מתוכנן עד לפרט האחרון בהתאם לידע ולניסיון שנצבר בחברה. אולם, מעת לעת עלולות להתרחש 'תקלות' לא צפויות שאינן תלויות בנו, העלולות לגרום לשינוי קל בתוכנית או לפגוע ברמת השירותים המובטחת. מומלץ לקבל זאת בהבנה וברוח טובה - אחרי הכל זה גם חלק מהחוויה. יחד עם זאת אנו מבטיחים לעשות הכל כדי שהטיול יהיה מוצלח ומהנה.

  חברת דיסקברי שומרת לעצמה את הזכות לשנות את סדר הביקורים באתרים בעקבות סיבות הקשורות לטיסות או מסיבות אחרות. כמו כן החברה רשאית להחליף אתרים הנמנים במסלול הרגיל באתרים ראויים אחרים, אם לא ניתן לבקר באתרים אלו כתוצאה מאילוצים שונים

הערות

  1. המחיר אינו כולל תוספת מיסי נמל ודלק במידה ואלה יוטלו ע"י חברות התעופה לפני היציאה לטיול. המחיר אינו כולל גם דמי סבלות.
  2. המחיר המצוין הוא לתשלום במזומן.
  3. בנושא החיסונים לארץ היעד מומלץ לנוסעים לפנות למשרד הבריאות.
  4. אנו ממליצים לכל הנוסעים לבטח את עצמם בביטוח רפואי ומטען מיום ההרשמה לטיול ועד לסיומו.
  5.שימו לב: המסלול המוצע באתר מתאר את אתרי הביקור, אך לא בהכרח את סדר הביקורים וכן את סדר הימים והלינות . החברה רשאית לשנות את סדרי  הביקורים .
  6.לאור האמור ייתכנו אף ויתורים על ביקורים בחלק מהאתרים והמקומות המוזכרים במסלול הטיול , במקומם יינתנו אתרים חליפיים וראויים.
  6. יציאה לטיול מותנית במינימום של 20 משתתפים לפחות,אלא אם הוחלט אחרת ע"י הנהלת החברה.
  7. במידה ויהיו פחות משתתפים יתכן ותחול תוספת למחיר הטיול שתקבע ע"י דיסקברי.
  8. תנאי הרישום והביטול מפורטים וברורים והם מופיעים באתר האינטרנט של חברת דיסקברי, תחת תנאים כלליים. לפני שהנכם נרשמים לטיול , יש לקרוא את תנאי ההרשמה והביטול כפי שמופיעים בעמוד הנ"ל. 
  9. החברה אינה אחראית לנזקים שיגרמו לנוסעים כתוצאה משינויים הנעשים במועדי הטיסות  על ידי חברות התעופה  או על ידי הרשויות ,עקב תקלות שונות בטיסות ו/או פגעי מזג האוויר. כמו כן אינה אחארית על נזקים כתוצא מ מלחמות , מגפות ,  
  10. החברה אינה אחראית לשינויים הנובעים מסיבות הקשורות לכח עליון , פגעי טבע ומזג אויר וכו'
  11. בשל סיבות שונות ,עלול סדר הביקור באתרים להשתנות ויתכן כי אתרי ביקור ספורים יוחלפו באחרים- הכל בהתאם ללוח הזמנים.
  12.מדי פעם מופיעים באינטרנט, דפי אינטרנט ישנים שנסרקו על ידי גוגל או מנועי חיפוש אחרים דפים שאינם מופיעים באתר החברה, מסלולי טיול ישנים או מסלולי טיול שאינם מעודכנים. לכן , בעת ההרשמה יש להיכנס אך ורק לאתר דיסקברי הרשמי, ולקרוא שם את המסלול המעודכן. עליכם לוודא לפני ההרשמה שהוא אכן המסלול הרלוונטי עבורכם.
  13.עליכם לוודא שאכן קיבלתם את המסלול העדכני והרלוונטי עבור המועד בו אתם מעוניינים או עומדים לצאת לטיול.
  14.דיסקברי אינה אחראית לפרסומים של מסלולים ישנים או כאלה שאינם מעודכנים כמפורט לעיל.
  15.חברת דיסקברי לא תהא אחראית למקרים בהם חברות תעופה ייגבו כספים נוספים עבור כבודה ו/או שירותים נוספים, בין אם מדובר בטיסות פנים או בטיסות בין מדינות, שאינן מישראל או בחזרה לישראל.

כתבות על מיאנמר (בורמה)