טיול לאמירויות בחג המולד וסילבסטר

טיולים, נופשונים ובתי מלון בארץ ובעולם

טיולים, חבילות ושייט בעולם

טיולים ואירועים בארץ

בתי מלון ווילות בארץ

8 ימים 7 לילות

אתרים ואטרקציות

הטיול לאמירויות כולל נסיעה בג'יפים במדבר, מופע פולקלור, שייט בסירה, ביקורים באטרקציות המעניינות באבו דאבי, דובאי, שארג'ה , ראס אל חימה , ועוד.
דובאי:
סיור בעיר העתיקה, שייט במרינה כולל מופע פולקלור וארוחת ערב , ספארי במדבר כולל מופע פולקלור וארוחת ערב , נסיעה ברכבת המונורייל, ביקור בקניון דובאי , תצפית מקומה 124 בבורג חליפה
שארג'ה:
סיור פנורמי, טיול חוף מזרחי, מבצר שארג'ה, מוזיאון המורשת של שארג'ה, רחבת מסגד המלך פייסל ושווקים.
ראס אל ח'יימה:
ג'בל ג'איס, העיר ראס ח'יימה
אל עין
תצפית
אבו דאבי
הלובר , המסגד הגדול, קאסר אל ואטאן
ועוד..

למה דיסקברי?

חברת "דיסקברי טיול עולמי" מתמחה בהוצאת טיולים לאמירויות, טיולים מאורגנים לאמירויות, טיולים למשפחות לאמירויות, טיולי מסורת לאמירויות  עם אוכל כשר, טיולי ג'יפים לאמירויות ועוד. לכל טיול מוצמד אוטובוס מהתחלה עד לסיום הטיול, ימי הטיול מלאים, אין כניסות בתשלום נוסף.

הטיול לאמירויות מלווה במדריכים בעלי ידע רחב שיעשירו את החוויה ביעד החדש והמאתגר, שעד כה רק חלמנו לבקר בו.

החברה מתמחה גן בחבילות נופש לדובאי, חבילות למשפחות לדובאי, חבילות נופש לכל הנסיכויות, טיולי ג'יפים לדובאי ולשאר האמירויות, טיולים לדובאי מאורגן אישי, טיול לדובאי פרטי ועוד.

הטיול לאמירויות כולל נסיעה בג'יפים במדבר, מופע פולקלור, שייט בסירה, ביקורים באטרקציות המעניינות באבו דאבי, דובאי, שארג'ה , ועוד.


 אודות הטיול:

* הטיול על בסיס חצי פנסיון

* מלון 5* צמוד לקניון האמירויות 

*מדריך דובר עברית + מדריך מקומי דובר אנגלית

* מים מינרליים באוטובוס

* ספארי ג'יפים+ מופע פולקלור במדבר

* שייט עם הופעה

* רכבת המונורייל

דובאי:

סיור פנורמי ,  שייט במרינה  כולל מופע פולקלור וארוחת ערב , ספארי במדבר כולל מופע פולקלור וארוחת ערב , נסיעה ברכבת המונורייל,  ביקור בקניון דובאי , תצפית מקומה 124 בבורג חליפה 

שארג'ה:

סיור פנורמי, טיול חוף מזרחי, מבצר שארג'ה, מוזיאון המורשת של שארג'ה, רחבת מסגד המלך פייסל ושווקים.

ראס אל ח'יימה:

ג'בל ג'איס, העיר ראס ח'יימה

אל עין

תצפית

אבו דאבי

הלובר , המסגד הגדול, קאסר אל ואטאן 

יציאה - חזרה
25/12/2023
01/01/2024
מחיר מבצע לאדם בחדר זוגי
2,090 $
מחיר לאדם יחיד
2,690 $
מחיר לשלושה אנשים בחדר (המחיר לאדם)
2,050 $
מחיר לזוג + ילד (המחיר לאדם)
2,050 $
מחיר לזוג + 2 ילדים בחדר ( המחיר לאדם )
2,050 $
מחיר לזוג + 2 ילדים ב 2 חדרים (המחיר לכל אחד מהם)
2,050 $
מחיר רגיל לאדם בחדר זוגי
2,190 $
תוקף המבצע
0 $
25.10
הנחות לילדים
0 $
הערות
0 $

המסלול

יום 1 | יום שני 2023\12\25 ת"א- דובאי, העיר העתיקה של דובאי ושייט במרינה כולל ארוחת ערב

לאחר ארוחת הבוקר נסייר בדובאי העתיקה (רק מהמאה הקודמת...), המכונה גם רובע אל פהידי,  נראה בתים קטנים, בתי קפה ציוריים וגלריות. נתחיל בסיור רגלי בין החנויות והסמטאות העתיקות, נכנס לשוק הטקסטיל, לאחר מכן, נעבור את ערוץ נחל דובאי בסירות abreאל הגדה השנייה אל שווקי הזהב והתבלינים.

 בהמשך נצפה במוזיאון העיר ובמסגדים החשובים כולל במסגד המרשים "מסג'ד גו'מרייה" , ג'ומיירה הוא המסגד הגדול ביותר בדובאי ואחד המבנים הדתיים הגדולים באיחוד. הוא המסגד הראשון שפתח את שעריו לביקור ל "לא מוסלמים".

 

לאחר הסיור נשוב למלוננו למנוחה והתרעננות.

לאחר הסיור נחזור למלוננו למנוחה. נסיים את היום בבילוי לילי מיוחד: נצא לשייט מהנה הכולל ארוחת ערב, מופע פולקלור ולאחר השייט נבלה במרינה היפה והךךןשוקקת של דובאי. נראה את המרינה, נצפה ביאכטות המפוארות ובבניינים המרשימים שעל קו החוף. משם נמשיך לשוק ג'ומיירה. השוק של ג'ומיירה נצבע בצבעי חג המולד, באווירה מיוחדת שלא כדשאי לפספס!! ניתן להנות ממגוון רחב של אוכל ומשקאות חגיגיים וטעימים במיוחד. לאחר מכן נחזור אל מלוננו

יום 2 יום שלישי 2023\12\26 סיור באי הפאלם והכפר הגלובלי

הבוקר נבקר באי המלאכותי שהפך לסימן היכר לעושרה של דובאי: דקל ג'ומרייה. נעלה אל רכבת המונורייל , רכבת עילית שנחנכה ב2009, המחברת את האי המלאכותי ליבשה. אי הדקל נחשב לאחד מפלאי תבל- והאי המלאכותי הגדול ביותר על פני כדור הארץ (יש המתארים את האי כ"נס" שנוצר על ידי האדם). האי בצורת עץ דקל המוקף בשובר גלים בצורת סהר. נמצא בו גורדי שחקים, וילות יוקרתיות, פארקים, מועדוני גולף ועוד. נמשיך עד קצהו של האי שם נגיע לנקודת תצפית המכונה The Pointe   ונהנה מהמראה הפנורמי על אי התמרים המלאכותי "דקל ג'ומיירה" ועל מלון אטלנטיס המפואר והמפורסם הממוקם בדקל ג'ומיירה. נמשיך בסיורנו בדקל ונראה גם את המלון שנחשב למפואר ביותר בעולם "בורג' אל ערב" הממוקם סמוך לטיילת.

לאחר מכן נחזור למלוננו למנוחה שאחריה נצא לכפר הגלובלי

נחזור למלוננו לארוחת ערב ולאחר מכן נצא לכפר הגלובלי הכפר הגלובלי, הוא אחד ממיזמי התיירות הגדולים והמושקעים בעולם. הכפר הוא אחד מיעדי הבילוי הפופולריים ביותר בדובאי המשלב חווית פסטיבל ופארק. המתחם נפתח מדי שנה בין נובמבר לאפריל ולוקח את המבקרים לסיור עולמי של ממש.

 בכפר ישנם אזורי תרבות מגוונים, מבנים אדריכליים מכל העולם, ביתני אוכל, שווקים, מופעים, מתקני אקסטרים ואפילו בית רדוף רוחות. האטרקציה המדוברת של הכפר הם 75 ביתני ענק ממדינות שונות. בכל אחד מהם נוכל להתרשם ממדינה אחרת בעולם. כל ביתן עם ארכיטקטורה ייחודית, הופעות, מסעדות ועוד. בין המדינות להן ביתנים: מצריים, תימן, איראן, אפגניסטן, הודו, לבנון , סוריה ועוד. המתחם מאגד בתוכו גם מתחמי קניות.

 

לאחר מכן נחזור אל מלוננו ללינה.

יום 3- 2023\12\27 יום רביעי אבו דאבי , המסגד הגדול ,ארמון קאסר אל ואטאן, מופע אורקולי, בית אברהם

היום ניסע אל אבו דאבי, שהיא שם האמירות הגדולה בממלכה וגם שמה של עיר הבירה. באבו דאבי נמצאים מרכזי השלטון ומשרדי ממשלת האמירויות וכמובן משכנו של נשיא האמירויות. העיר מפוארת מאוד וכוללת בניינים ייחודים, מסגדים, ארמונות וחופי ים. העיר בנויה על קצהו של אי הנמצא כ- 250 מטר מהיבשת. אוכלוסיית העיר מונה כ1.4 מיליון תושבים, מתוכם 80% זרים. באבו דאבי תוכלו למצוא מוזיאונים מפורסמים, שלל אטרקציות למשפחות ובכלל לתיירים.

נערוך סיור פנורמי בעיר, שיתחיל לאורך החוף והטיילת ( הקורניש ) המרשימה וזרועה בבתי מלון, בתי קפה, מסעדות, גנים נאים ואתרי בילוי שונים לאורך 8 ק"מ.

לאחר מכן נבקר בית משפחת אברהם ברובע התרבות של אבו דאבי הוא מגדלור של הבנה הדדית, דו קיום הרמוני בין אנשים בעלי אמונה ורצון טוב. המתחם מתפרש על פני 6,500 מ"ר ומורכב ממסגד, כנסייה ובית כנסת, בשלושה מבנים נפרדים שממוקמים סביב חצר משותפת שמהווה מרכז מבקרים ומוקד חינוכי.

באמצעות עיצובו, הוא לוכד את הערכים המשותפים בין היהדות, הנצרות והאסלאם, ומשמש פלטפורמה רבת עוצמה להשראה וטיפוח הבנה וקבלה בין אנשים.

החזון העומד מאחורי הפרויקט הענק הזה הוא לשמש מקום ללמידה, דיאלוג ופולחן דתי שישקפו את האמונה של איחוד האמירויות בסובלנות ואירוח. בתוך כל אחד משלושת בתי התפילה, תהיה למבקרים הזדמנות ללמוד על שירותי דת, להאזין לכתבי הקודש ולחוות טקסים קדושים.

לאחר מכן ניסע לתצפית אל עבר האי יאס המכונה פארק השעשועים של אבו דאבי בו נמצאות מספר אטרקציות תיירותיות של אבו דאבי כגון "עולם הפרארי ", "עולם המים"  וגם מסלול המרוצים בו מתקיים  גמר מרוץ המכוניות מסוג הפורמולה 1.

בהמשך נסע לביקור במסגד הגדול על שם אבי האומה השייח' זאיד, אחד מהמסגדים הגדולים והמרהיבים ביופיים בעולם, הבנוי שיש וכולל קישוטים רבים. המסגד יכול להכיל עד 40,000 מתפללים. מלאכת התכנון והבנייה של המסגד הוטלה על מספר רב של אומנים ובעלי מקצוע מרחבי העולם מהודו עד ניו זילנד ויותר מ3,000 עובדים עסקו במלאכת הבנייה.

לאחר שנתרשם מהמסגד, נבקר  בארמון השליט המקומי "קסר אל וואטאן", הארמון הנשיאותי של איחוד האמירויות, שם נמצא משכנם של נשיא האמירויות והאמיר של אבו דאבי ח'ליפה בן זאייד ושל יורש העצר מוחמד בן זאיד, השליט בפועל והאיש החזק. בתום סיורינו בבירת האיחוד, אם יתאפשר נצפה במופע אורקולי אודות שושלת אבו דאבי. בסיום הסיור יתקיים מופע אור-קולי. המופע האור-קולי הוא מופע מדהים, מרהיב, מסחרר ועוצר נשימה מול הארמון, שמציג בצורה נפלאה את ההיסטוריה של איחוד האמירויות, את עברה ואת תהליך התקדמותה עד היום. לדעת רבים מדובר באחד המופעים הטובים והיפים באבו דאבי ללא ספק,


 

יום 4- יום חמישי 2023\12\28 גן הפרחים, קניון איבן בטוטה ומופע במלון

 לאחר ארוחת הבוקר נסע לביקור בגן הקסום: אחד מגני הפרחים הגדולים בעולם ובו למעלה מ45 מיליון פרחים מעוצבים בסגנונות שונים ומרהיבים על פני יותר מ70 אלף מטר מרובע. נצפה במטוס ענקי, ציפור ענקית, פילים, דמויות דיסני ועוד. המקום שבר שיא גינס עולמי בעיצוב וסידור פרחים.

משם נמשיך לאחר ארוחת הבוקר, נסע לאחד הקניונים המיוחדים בדובאי- קניון איבן בטוטה, המאגד בתוכו יותר מ-400 חנויות רגילות וחנויות עודפים של מיטב המותגים. הקניון נבנה בהשראת מגלה הארצות המרוקאי. איבן בטוטה והוא מחולק ל6 מתחמים בהתאם ליעדיו של איבן בטוטה במסעותיו כך שכל אחד מהאזורים מעוצב בהתאם למדינה על שמה הוא נקרא ובכל אחד מהם אלמנטים עיצוביים ומרשימים במיוחד.  משם נמשיך לגן החורף בארמון "האבטור" שם מתקיים בגנים היפהפיים שוק חג מולד עם אורות מנצנצים ומגוון גדול של דוכנים ואווירת חג מדהימה. מלבד דוכני האוכל יש דוכנים רבים לקניות, הופעות חיות של אמני רחוב\ וכמובן מפגש עם סנטה קלאוס.  

יום 5 - יום שישי 2023\12\29 אל עין ומופע מזרקות בפאלם ושוק חג המולד בג'ומיירה

הבוקר נצא אל העיר אל עין- העיר השנייה בגודלה באמירות באבו דאבי, העיר שוכנת בנווה מדבר במזרח המדינה. אל עין היא מקום מגוריהם המסורתי של שליטי אבו דאבי, והיא משלבת בין עיר מסורתית לעיר מודרנית. מקומה סמוך לגבול עם עומאן והיא והרביעית בגודלה במדינה.

אל עין הינה אחת הערים העתיקות ביותר בעולם הערבי, מצויה על דרך מסחר עתיקה ומסביב לה שרידים ארכאולוגיים רבים הכוללים קברים מלפני יותר מ- 5,000 שנה (תקופת הברונזה). אתרים שהוכרו כאתרי מורשת עולמית על ידי אונסקו- בחלקם נבקר ומהם נצפה אל העיר. בנוסף, העיר ידועה כאזור שחקלאות השלחין גם בעת העתיקה וגם מאוחר יותר הייתה מפותחת בה מאוד להבדיל מחלקים אחרים באזור חצי האי ערב.

נצפה במצודת "אל ג'אהילי", מבצר מיוחד במינו באזור שהיה מוקד פעילויות הקשורות לפילוסופיה, לתרבות ולמורשת בעיקר של האמירות אבו דאבי. אל ג'אהילי הוא אחד המבצרים הגדולים ביותר באיחוד האמירויות, שנבנה בשנות ה -90 של המאה העשרים בהוראת השייח 'זאיד בן ח'ליפה, כביתם של בני משפחת אל נהיאן השלטת. בין 2007 ל -2008 שוחזר ללא דופי על ידי מחלקת התרבות והתיירות של אבו דאבי. בהמשך, נבקר גם במרכז העיר בו נמצא מטע התמרים ונתרשם משיטות ההשקיה העתיקות.

נצפה בארמון האמיר זיאד המשמש גם כמוזיאון, בו נולד יורש העצר של הנסיכות. מוזיאון ארמון אל-עין הוא מעונו לשעבר של שייח זייד בן סולטן ומשפחתו, שהפך לשליט הראשון של אמירות אבו דאבי. הארמון שוחזר היטב מבפנים ומבחוץ על מנת לשקף במדויק את האוירה בארמון בזמן מגוריי השייח'.

 

לקראת סוף היום, נסע אל "ג'בל חאפת " Jebel Hafeet, הר שגובהו 1,240 מטר, והשני בגובהו באיחוד האמירויות (ההר הגבוה ביותר הוא ג'בל ג'ייס בראס אל-ח'יימה) והגבוה ביותר באבו דאבי. נעלה באוטובוס עד לנקודה הגבוהה ביותר שבה האוטובוס יכול להגיע ונעצור לתצפית נוף מרהיבה ונוכל  נצלם תמונות פנורמיות של האי עין והמדבר שמסביב. בתום יום סיור זה, נחזור לדובאי ונעצור בטיילת של דובאי, בטיילת נראה את מופע המזרקות המרהיב שבדקל ג'ומיירה. לאחר מכן נמשיך לשוק חג המולד שג'ומיירה שבחודש דצמבר נצבע בצבעי חג המולד באווירה מיוחדת. יש אטרקציות בשפע כמו רכבת הקוטב הצפוני, שייט בקרסולה ונציאנית, קפצית בנג'י וטיול מסורתי עם סנטה... 

בזמן שהילדים מבלים יש במקום מגוון רב של אוכל ומשקאות חגיגיים וטעימים במיוחד. 

לאחר יום עמוס זה נחזור למלוננו 

 

יום 6 יום שבת 2023\12\30 שארג'ה, קניון דובאי, מופע מזרקות במול דובאי ומגדל הבורג' חליפה

לאחר ארוחת הבוקר נסע אל שארג'ה, הנסיכות השלישית בגודלה באמירויות ובירת התרבות של האיחוד. נבקר ברחבת מסגד המלך פייסל, אחד המסגדים הגדולים באמירויות. המסגד המרשים הזה היה למעשה מתנה של המלך הסעודי פייסל עבור האמירויות. הוא נפתח ב- 1987 ויש בו ספריה אסלאמית, אחת מהגדולות בעולם עם יותר מ- 7.000 ספרים. הכניסה למוסלמים בלבד.

נבקר במבצר הנושא את שם הנסיכות המשמש גם מוזיאון המקבץ תצלומים וחפצים ארכיאולוגיים, במוזיאון יש גם בית כלא עתיק . לאחר מכן נגיע לשווקים, כולל שוק הזהב ובו נבקר אצל סוחרי תכשיטים מזהב, פלטינה, יהלומים וכסף. בהמשך נבקר במוזיאון המורשת של שארג'ה, בו נלמד על ענפי המסחר המסורתיים של האזור: פנינים, זהב ועוד אבל לא רק. המוזיאון מציג גם אובייקטים עכשוויים המשקפים את החוויה של תושבי האמירויות, החל מדת, תרבות והשילוב עם החיים המודרניים. לאחר מכן נבקר בשוק "אל ארסה", Souk Al Arsah, שם נלמד על אופן הכנת החלבה המיוחדת במקום. 

נסע לביקור בקניון דובאי, הקניון החמישי בגודלו בעולם, בו עשרות חנויות יוקרה, מאות אלפי מסעדות, בתי קפה, בתי קולנוע ומתחמי אוכל. בקניון דובאי נמצא גם אקווריום ענקי שהוא אחד ממכלי האקווריומים הגדולים בעולם עם מיכל של כ-10 מיליון ליטר מים! המיכל ממוקם בקומת הקרקע של קניון דובאי ומשמש כביתם של אלפי בעלי חיים ימיים הכוללים מעל ל300 כרישים וחתולי ים מרשימים. נוכל לצפות באקווריום מיוחד זה במהלך הביקור בקניון. מחוץ לקניון הענק נמצאת מזרקה מפוארת ומרשימה ואנו נצפה במופע המזרקות המפורסם והחדש של דובאי הכולל תאורה ומוסיקה. 

נסכם את יומנו בביקור במגדל הבורג' חליפה לאחר ההתרעננות נסע למתחם המגדל הגבוה בעולם- בורג' חליפה. לפני שנעלה לתצפית מהמגדל, נראה את אחד ממכלי האקווריומים הגדולים בעולם עם מיכל של כ-10 מיליון ליטר מים! האקווריום ממוקם בקומת הקרקע של קניון דובאי ומשמש כביתם של אלפי בעלי חיים ימיים הכוללים מעל ל300 כרישים וחתולי ים מרשימים.  מכאן נמשיך לביקור בסמל של דובאי מגדל " בורג' אל חליפה". זהו  גורד שחקים והבניין הגבוה בעולם, המתנשא לגובה של 828 מטרים (2,717 רגל), והוא המבנה בעל מספר הקומות הגדול ביותר מאז ומעולם, עם 163 קומות. עלות הקמתו מוערכת בכ-1.5 מיליארד דולר.‎‎ כמו כן, הוקמו 194 עמודי יסודות עבור הבניין, בעומק של 15 מטרים. לא מפתיע אולי, שמספר סצנות של  סרטים מפורסמים כמו "מהיר ועצבני 7 " ו " משימה בלתי אפשרית 2" צולמו בגורד שחקים זה והוליווד עדיין לא מישה את מלוא הפוטנציאל של הגבוה במגדלי העולם.

נעלה אל קומה 124 במעלית מהירה, משם נצפה על כל העיר דובאי מהמפרץ הפרסי ועד המדבר. לאחר מכן נחזור אל מלוננו 

יום 7- יום ראשון 2023\12\31 קניון האמירויות וספארי גיפים במדבר

לאחר ארוחת הבוקר נבלה בקניון האמירויות הענק, הסמוך למלוננו. נוסף על חווית הקניות המדהימה בקניון האמירויות, יש בו מספר אטרקציות נפלאות, שגם אם כל אחת מהן הייתה עומדת בפני עצמה היא מלהיבה ומסקרנת. המדוברת, שביניהן היא סקי דובאי- אתר סקי מקורה הראשון מסוגו בעולם! המעוניינים יוכלו בתשלום נפרד, ליהנות מגלישה במתחם הסקי וכן לבקר בפארק השעשועים שבקניון ומאטרקציות רבות נוספות.

בשעות אחה"צ נסע בשיירת ג'יפים לחוות " ספארי במדבר" חגיגה מדברית ברכבי שטח , במהלכה נחווה את העוצמה של המדבריות בחצי האי ערב . נהנה מאירוח במאהל בדואי שכולל ארוחת ערב, מופע פולקלור מסורתי, בו תוכלו לנסות את התלבושות המסורתיות. בנוסף, תוכלו לקבל קעקוע חינה ולשתות קפה ערבי בדואי אסלי. לאחר מכן נחזור למלון בדובאי.

יום 8 יום שני 2024\1\1 חזרה לישראל

לאחר ארוחת הבוקר במלון ניסע אל שדה התעופה ונמריא בחזרה לארץ.

בשעות הצהריים ננחת בארץ. 

אנחנו מקווים שנהניתם מהטיול ונשמח לראותכם שוב באחד מטיולינו הבאים

שלכם דיסקברי טיולים.

מתעניין? רוצה לשמוע פרטים נוספים? נציגי דיסקברי ישמחו לענות על כל שאלה. אנא השאר את פרטים וניצור עמך קשר.

המחיר כולל

הטיול כולל: * טיסות ישירות בחברה סדירה: . * מיסי נמל והיטלים כפוך לשינויים מ 1.12.2023 * בתי מלון ברמת 5* * כלכלה-: חצי פנסיון * דמי כניסה לאתרים בהתאם למסלול הטיול * תשר לנותני שירותים בחו"ל * אוטובוס תיירים ממוזג

המחיר אינו כולל

הטיול אינו כולל: * תוספת לחדר יחיד *כל מה שאינו תחת הסעיף "המחיר כולל" *הוצאות אישיות במהלך הטיול לאמירויות *ביטוח רפואי ומטען- יש לעשות ביטוח מורחב, הכולל כיסוי רפואי דמי ביטול מפאת וירוס הקורונה. *שינויים במיסי נמל ודלק שיקבעו על ידי חברות התעופה לאחר 1.12.23 *דמי סבלות

מלונות

מלון ELITE צמוד לקניון האמירויות

הערותטיסות

סדירות

מידע כללי

איחוד האמירויות הערביות , UAE, היא מדינה מדברית בצפון מזרח חצי האי ערב, עשירה בנפט, לחופי המפרץ הפרסי. המדינה מאחדת בתוכה 7 אמירויות: אבו דאבי, דובאי, עג'מאן, פוג'ירה, ראס אל ח'ימה, שאר'יה ואם אל קיוין. הגדולה ביותר היא אבו דאבי. שליט כל האמירויות הוא שייח' היושב באבו דאבי והשלטון עובר בירושה. השייח' אחראי לענייני פנים, חוץ, הגנה וכדומה של כל המדינה. במדינה מתגוררים כ- 10 מיליון תושבים ומתוכם 1.2 מיליון אמירתיים והשאר מהגרי עבודה. הדת הרשמית אסלאם, חוקי השריעה תקפים לעניינים משפחתיים ואישיים.
המדינה הינה פדרציה הכוללת התאגדות של 7 נסיכויות שקיבלה עצמאות בשנת 1971. במשך שנים לפני קבלת העצמאות חיו באזור המקומיים בשבטים והתפרנסו בעיקר מדייג, שליית פנינים, חקלאות, צאן ועוד.
בשנות ה60 של המאה הקודמת התגלו מרבצי נפט עצומים ובתוך זמן קצר התעשרו תושבי המקום בקנה מידה עולמי. לאחר קבלת העצמאות מהבריטים וההתאגדות של הנסיכויות למדינה אחת, השכילו ראשיהן להפנות את התמלוגים העצומים שהתקבלו ממכירות הנפט לפיתוח מסיבי של המדינה ולהפניית משאבים ותקציבים לנושאים כגון: חינוך, תיירות, תשתיות, בנייה ועוד.
כיום ההכנסות מנפט מהוות פחות מ10% מכלל התל"ג. חברות התעופה המקומיות "איתיחאד אירוויז" ו "אמירטס" מהמובילות בעולם, נמלי התעופה והים של אבו דאבי ודובאי גדולים מאוד ומהווים נקודת ביניים בין אירופה למזרח הרחוק. מספר התיירים גדל מאוד ומדובר בעשרות מיליונים בשנה והמאזן המסחרי עומד על עודף של עשרות מיליארדים והמשפחות העשירות של המדינה משקיעות בעשרות מדינות בעולם.
רובה של המדינה מדבר, במזרחה מתנשא רכס חג'ר ( כ- 2500 מ'), ממנו משתרעת רמה מדברית המתפרשת צפונה ומערבה עד לגבולה של ערב הסעודית.
בקיץ הטמפ' מגיעות ל -450 מעלות ויותר. הטמפ' באביב, החורף והסתיו נעות בין 20-35 מעלות צלזיוס. אין כמעט גשמים (80 מילימטר בשנה), סופות חול שכיחות וחמסינים שכיחים כל השנה.
הטיולים לאמירויות חושפים את המטיילים לעושר בלתי נתפס, לאתרים מודרניים מדהימים, לאטרקציות תיירות ולבתי מלון מהרמה הגבוהה בעולם.

הערות

1. המחיר אינו כולל תוספת מיסי נמל ודלק במידה ואלה יוטלו ע"י חברות התעופה לפני היציאה לטיול. המחיר אינו כולל גם דמי סבלות.
2. המחיר המצוין הוא לתשלום במזומן.
3. בנושא החיסונים לארץ היעד מומלץ לנוסעים לפנות למשרד הבריאות.
4. אנו ממליצים לכל הנוסעים לבטח את עצמם בביטוח רפואי ומטען מיום ההרשמה לטיול ועד לסיומו.
5.שימו לב: המסלול המוצע באתר מתאר את אתרי הביקור, אך לא בהכרח את סדר הביקורים וכן את סדר הימים והלינות . החברה רשאית לשנות את סדרי  הביקורים .
6.לאור האמור ייתכנו אף ויתורים על ביקורים בחלק מהאתרים והמקומות המוזכרים במסלול הטיול , במקומם יינתנו אתרים חליפיים וראויים.
6. יציאה לטיול מותנית במינימום של 20 משתתפים לפחות,אלא אם הוחלט אחרת ע"י הנהלת החברה.
7. במידה ויהיו פחות משתתפים יתכן ותחול תוספת למחיר הטיול שתקבע ע"י דיסקברי.
8. תנאי הרישום והביטול מפורטים וברורים והם מופיעים באתר האינטרנט של חברת דיסקברי, תחת תנאים כלליים. לפני שהנכם נרשמים לטיול , יש לקרוא את תנאי ההרשמה והביטול כפי שמופיעים בעמוד הנ"ל. 
9. החברה אינה אחראית לנזקים שיגרמו לנוסעים כתוצאה משינויים הנעשים במועדי הטיסות  על ידי חברות התעופה  או על ידי הרשויות ,עקב תקלות שונות בטיסות ו/או פגעי מזג האוויר. כמו כן אינה אחארית על נזקים כתוצא מ מלחמות , מגפות ,  
10. החברה אינה אחראית לשינויים הנובעים מסיבות הקשורות לכח עליון , פגעי טבע ומזג אויר וכו'
11. בשל סיבות שונות ,עלול סדר הביקור באתרים להשתנות ויתכן כי אתרי ביקור ספורים יוחלפו באחרים- הכל בהתאם ללוח הזמנים.
12.מדי פעם מופיעים באינטרנט, דפי אינטרנט ישנים שנסרקו על ידי גוגל או מנועי חיפוש אחרים דפים שאינם מופיעים באתר החברה, מסלולי טיול ישנים או מסלולי טיול שאינם מעודכנים. לכן , בעת ההרשמה יש להיכנס אך ורק לאתר דיסקברי הרשמי, ולקרוא שם את המסלול המעודכן. עליכם לוודא לפני ההרשמה שהוא אכן המסלול הרלוונטי עבורכם.
13.עליכם לוודא שאכן קיבלתם את המסלול העדכני והרלוונטי עבור המועד בו אתם מעוניינים או עומדים לצאת לטיול.
14.דיסקברי אינה אחראית לפרסומים של מסלולים ישנים או כאלה שאינם מעודכנים כמפורט לעיל.
15.חברת דיסקברי לא תהא אחראית למקרים בהם חברות תעופה ייגבו כספים נוספים עבור כבודה ו/או שירותים נוספים, בין אם מדובר בטיסות פנים או בטיסות בין מדינות, שאינן מישראל או בחזרה לישראל.