image descriprion

טיול מאורגן לרומניה בפסח

6 ימים
/
5 לילות

אתרים ואטרקציות

  בוקרשט:

  הארמון המלכותי, שער הניצחון, בית העיתונאים, כיכר ויקטוריה, ביקור בארמון הפרלמנט (אופציונאלי), מוזיאון הכפר, ביקור במרחצאות "טרמה", וערב פולקלור

  בראשוב:

  כיכר המועצה, השוק , הכנסייה השחורה, בית הכנסת "בית ישראל"

  בראן:

  טירת בראן וקניון דמביביצ'יוארה

למה דיסקברי?

חברת 'דיסקברי' מזמינה אתכם לחוויה בלקנית מיוחדת במינה! מסע דרך ההיסטוריה של הבלקן בימי הביניים ועד לימינו אנו. בטיולנו נבקר במקומות המרהיבים והייחודיים של רומניה, נערוך טיול בעקבות מלכים, רודנים ושמורות טבע מהממות. אנו מזמינים אתכם להצטרף לטיול המאורגן של 'דיסקברי' לרומניה וליהנות ממסע שחורג מהנורמה ומהמוכר ומעניק חוויות חדשות ובלתי נשכחות. 

למה דיסקברי?

תאריכי יציאה ומחירים

תאריך יציאה
תאריך חזרה
מחיר מבצע לאדם בחדר זוגי
מחיר לאדם יחיד
מחיר לשלושה אנשים בחדר (המחיר לאדם)
מחיר רגיל לאדם בחדר זוגי
יציאה: 24/04/2024
חזרה: 29/04/2024
מחיר מבצע לאדם בחדר זוגי 0 €
מחיר לאדם יחיד 0 €
מחיר לשלושה אנשים בחדר (המחיר לאדם) 0 €
מחיר רגיל לאדם בחדר זוגי 0 €

המסלול

 1. יום 1 יום ד' 4\24 תל-אביב בוקרשט

  ניפגש בשדה התעופה בן גוריון ונטוס בטיסה ישירה לבוקרשט בירת רומניה לאחר ההגעה, ניסע למלוננו לקבלת חדרים, מנוחה והתארגנות. לאחר מכן נצא עם המדריך לסיור רגלי בעיר.

 2. יום 2 יום ה' 4\25 העיר בוקרשט

  לאחרי ארוחת הבוקר ניסע למוזיאון הכפר, הנמצא בפארק המלך מיכאל הראשון שבפרברי בוקרשט. זהו מוזיאון פתוח, המתאר את החיים בכפר רומני טיפוסי. באתר נמצא בתים רומניים אותנטיים אשר הובאו מרחבי רומניה. נוכל לראות כיצד מתנהלים חיי הכפר במדינה, ולמעשה עד היום בכפרים רבים. נוכל לקנות במקום מוצרי מזון שונים, ירקות ופירות, נקניקים וגבינות. לאחר הביקור נמשיך למרכז העיר, לביקור בארמון הפרלמנט, המבנה השני בגודלו בעולם. הארמון העצום אשר נבנה ע"י הרודן צ'אושסקו משתרע על 12 קומות בשטח כולל המגיע ל-340,000 מ"ר. בניית הארמון החלה ב-1983, אך הרודן שהודח ב-1989 לא הספיק ליהנות ממנו. הארמון שוכן בשדרת הניצחון, שהיא מעין השאנז אליזה של בוקרשט , שדרה יפה עם מזרקות מים לאורכה.

 3. יום 3 יום ו' 4\26 העיר בראשוב

  לאחר ארוחת הבוקר נצא ליום טיול מלא בעיר בראשוב, אשר הוקמה ע"י אבירים גרמנים סקסונים. נפתח את הביקור בלב העיר, בכיכר המרכזית אשר נבנתה במאה ה-14, שם נמצא בית העירייה. במרכז הכיכר נמצא מזרקה מקסימה, אשר ניצבת במקומו של עמוד הקלון מהעבר, ושימש להוצאות להורג של פושעים. נבקר בכנסייה השחורה הניצבת בסמוך, כנסיה לותרנית, הנחשבת למבנה הגותי החשוב ביותר ברומניה, את שמה היא קיבלה בעקבות השריפה שפרצה בה ב-1689 במהלך קרב בין הנוצרים לתורכים, אשר השחירה את קירותיה. נמשיך לביקור בבית הכנסת העתיק של בראשוב. בית הכנסת הבנוי בסגנון גותי עם השפעות אוריינטליות משמש כיום את הקהילה היהודית בעיר, המונה 200-300 איש. משם נמשיך לרובע העתיק של בראשוב, ברחובות צרים ומרוצפי אבן, עם בתים עתיקים, בתי קפה וחנויות. אחד הרחובות המיוחדים ברובע העתיק הוא "רחוב החוט", אחד הרחובות הצרים באירופה, 112 ס"מ בלבד בנקודה הצרה ביותר . לאחר מכן נשוב למלוננו.

 4. יום 4 יום שבת 4\27 טירת בראן - הכפר מואצ'ו - קניון דמביביצ'יוארה

  לאחר ארוחת הבוקר נצא לטירת בראן, הניצבת על צוק תלול וידועה כטירת הערפד דרקולה. ולאד צפש, שליט וולאכיה במאה ה-15, ונודע בכיניו "המשפד" עקב אכזריותו הרבה. בטירה המשרה אווירה מסתורית ישנם 57 חדרים, בהם מוצגים רהיטים וחפצי אומנות, חדרו של דרקולה, כלי נשק ותמונות. כשנרד מהטירה נעבור בדוכני שוק האיכרים המפורסם של בראן, למרגלותיה . דרך הכפר מואיצ'ו, כפר ציורי ומקסים, ניסע לקניון דמבוביצ'יוארה, קניון אשר נחצב ע"י המים בסלעי הגיר. הקניון נחשב לאחד היפים ברומניה. אורכו 8 ק"מ וקירותיו הזקופים מגיעים לגובה של 200 מטר. נטייל ברגל למרגלות הצוקים ונראה מרבדי דשא ובתים ציוריים. ניכנס למערת דמבוביצ ' יוארה, מערת נטיפים חביבה הנמצאת בקניון.

 5. יום 5 יום א' 4\28 ביקור במרחצאות וערב פולקלור

  לאחר ארוחת הבוקר ניסע למרחצאות טרמה, לכמה שעות של הנאה. האתר אשר נפתח בשנת 2016 הוא מתחם ספא שמשלב בריכות חמות, ג'קוזי, עיסויים וסאונות. נהנה מהמים החמימים הנחשבים גם כמעיינות מרפא וונסה לספוג מעט מהאווירה במקום. לאחר שנירגע במרחצאות ניסע למלוננו בעיר בוקרשט למנוחה ובערב נצא למופע פולקלור אותנטי הכולל ארוחת ערב עם הרבה אווירה שמחה, מוזיקה ועוד, לאחר המופע נחזור אל מלוננו בבוקרשט ללינה

 6. יום 6 יום ב' 4\29 קניות וחזרה לארץ

  לאחר ארוחת הבוקר נהנה מיום קניות בקניוניה הרבים של בוקרשט, שבהן ניתן למצוא כמעט כל דבר שנחשוק בו. לאחר יום הקניות ניסע לשדה התעופה ונמריא בחזרה לארץ.

טיול מאורגן לרומניה בפסח

המחיר כולל

• טיסות ישירות

• מלונות

• מס לינה

• כלכלה – ארוחות בוקר+ ארוחת ערב במופע פלוקלור

• ערב פולקלור

• כניסות כמפורט במסלול

• מדריך ישראלי מצוות דיסקברי ומדריך מקומי

• אוטובוס תיירים ממוזג

• תשר לנותני שירותים מקומיים בחו"ל

המחיר אינו כולל

המחיר אינו כולל

תוספת לחדר יחיד

כל מה שאינו תחת הסעיף "המחיר כולל "

הוצאות אישיות במהלך הטיול

ביטוח רפואי ומטען

שינויים במיסי נמל ודלק שיקבעו על ידי חברות התעופה לאחר ה - 1.1.2024

טיפים למדריך ישראלי

הוצאות אישיות

כל השירותים שלא הוזכרו ככלולים

מלונות

מלונות בדרגת תיירות טובה 

טיסות

טיסות ישירות 

מידע כללי

  הבהרות

  כל שינוי הקשור במועדי הטיסות ו/או מחדל אחר הקשור לחברת התעופה, הנו באחריותה בלבד ואינו מהווה בשום אופן עילה לתביעה כנגד חברת דיסקברי ומתן פיצויים.

  בשל שינויים אופציונליים בלו"ז הטיסות, עלול סדר הביקור באתרים להשתנות ויתכן כי אתרי ביקור ספורים יוחלפו באחרים – הכול בהתאם ללוח הזמנים. מחיר הטיול הוא למשלמים במזומן או בהעברה בנקאית.

  דמי הרשמה ותנאי ביטול

  הרשמה באמצעות טופס הרשמה ובתשלום של דמי רישום . תנאי ביטול כמפורט בפרק 'תנאים כלליים' באתר.

  ביטוח

  חובת כל נוסע לבטח עצמו בביטוח רפואי מתאים, כולל הרחבה להיטס אווירי. מומלץ להפעיל את הביטוח בהתאם לתנאי הביטול בתוכנית הטיול, כדי להיות מכוסים במקרים של ביטול הטיול בתנאים המכוסים ע"י פוליסת הביטוח. במידה ואתם בוחרים לבטח ציוד יקר, ביציאה מישראל כדאי להצהיר במכס על תכולת הכבודה. ניתן לעשות את הביטוח באמצעות חברת "דיסקברי".

  בריאות וחיסונים

  חלה חובת דיווח על כל נוסע, למארגני הטיול ומוביליו על הבעיות הרפואיות מהן הוא סובל (במידה ויש כאלה). במסע מושקע מאמץ רב ויש להבטיח ככל שניתן, את הצלחתו. עלינו להכיר את אמצעי הזהירות למניעת הידבקות במחלות ואת הדרישות בנוגע לחיסונים. יש להתייעץ עם רופא מומחה למחלות גיאוגרפיות ורופא שיניים, לפחות 4 שבועות לפני הטיול.

  הבהרה

  ככלל, מסלול הטיול מתוכנן עד לפרט האחרון בהתאם לידע ולניסיון שנצבר בחברה. אולם, מעת לעת עלולות להתרחש 'תקלות' לא צפויות שאינן תלויות בנו, העלולות לגרום לשינוי קל בתוכנית או לפגוע ברמת השירותים המובטחת. מומלץ לקבל זאת בהבנה וברוח טובה – אחרי הכול זה גם חלק מהחוויה...יחד עם זאת אנו מבטיחים לעשות הכול כדי שהטיול יהיה מוצלח ומהנה.

  חברת דיסקברי שומרת לעצמה את הזכות לשנות את סדר הביקורים באתרים בעקבות סיבות הקשורות לטיסות או מסיבות אחרות. כמו כן החברה רשאית להחליף אתרים הנמנים במסלול הרגיל באתרים ראויים אחרים, אם לא ניתן לבקר באתרים אלו כתוצאה מאילוצים שונים.

הערות

  1. המחיר אינו כולל תוספת מיסי נמל ודלק במידה ואלה יוטלו ע"י חברות התעופה לפני היציאה לטיול. המחיר אינו כולל גם דמי סבלות.
  2. המחיר המצוין הוא לתשלום במזומן.
  3. בנושא החיסונים לארץ היעד מומלץ לנוסעים לפנות למשרד הבריאות.
  4. אנו ממליצים לכל הנוסעים לבטח את עצמם בביטוח רפואי ומטען מיום ההרשמה לטיול ועד לסיומו.
  5.שימו לב: המסלול המוצע באתר מתאר את אתרי הביקור, אך לא בהכרח את סדר הביקורים וכן את סדר הימים והלינות . החברה רשאית לשנות את סדרי  הביקורים .
  6.לאור האמור ייתכנו אף ויתורים על ביקורים בחלק מהאתרים והמקומות המוזכרים במסלול הטיול , במקומם יינתנו אתרים חליפיים וראויים.
  6. יציאה לטיול מותנית במינימום של 20 משתתפים לפחות,אלא אם הוחלט אחרת ע"י הנהלת החברה.
  7. במידה ויהיו פחות משתתפים יתכן ותחול תוספת למחיר הטיול שתקבע ע"י דיסקברי.
  8. תנאי הרישום והביטול מפורטים וברורים והם מופיעים באתר האינטרנט של חברת דיסקברי, תחת תנאים כלליים. לפני שהנכם נרשמים לטיול , יש לקרוא את תנאי ההרשמה והביטול כפי שמופיעים בעמוד הנ"ל. 
  9. החברה אינה אחראית לנזקים שיגרמו לנוסעים כתוצאה משינויים הנעשים במועדי הטיסות  על ידי חברות התעופה  או על ידי הרשויות ,עקב תקלות שונות בטיסות ו/או פגעי מזג האוויר. כמו כן אינה אחארית על נזקים כתוצא מ מלחמות , מגפות ,  
  10. החברה אינה אחראית לשינויים הנובעים מסיבות הקשורות לכח עליון , פגעי טבע ומזג אויר וכו'
  11. בשל סיבות שונות ,עלול סדר הביקור באתרים להשתנות ויתכן כי אתרי ביקור ספורים יוחלפו באחרים- הכל בהתאם ללוח הזמנים.
  12.מדי פעם מופיעים באינטרנט, דפי אינטרנט ישנים שנסרקו על ידי גוגל או מנועי חיפוש אחרים דפים שאינם מופיעים באתר החברה, מסלולי טיול ישנים או מסלולי טיול שאינם מעודכנים. לכן , בעת ההרשמה יש להיכנס אך ורק לאתר דיסקברי הרשמי, ולקרוא שם את המסלול המעודכן. עליכם לוודא לפני ההרשמה שהוא אכן המסלול הרלוונטי עבורכם.
  13.עליכם לוודא שאכן קיבלתם את המסלול העדכני והרלוונטי עבור המועד בו אתם מעוניינים או עומדים לצאת לטיול.
  14.דיסקברי אינה אחראית לפרסומים של מסלולים ישנים או כאלה שאינם מעודכנים כמפורט לעיל.
  15.חברת דיסקברי לא תהא אחראית למקרים בהם חברות תעופה ייגבו כספים נוספים עבור כבודה ו/או שירותים נוספים, בין אם מדובר בטיסות פנים או בטיסות בין מדינות, שאינן מישראל או בחזרה לישראל.