טיול מאורגן לבודפשט

5 ימים
/
4 לילות

אתרים ואטרקציות

  במהלך טיולנו נבקר במקומות הבאים:

  הרובע היהודי: בית הכנסת דוהניי ובמוזיאון הסמוך אליו, אנדרטת הערבה הבוכייה,

  בזיליקת סנט אישטוון

  תצפית על בית הפרלמנט

  אנדרטת הנעליים

  המדרחוב המפורסם של בודפשט- ואצ'י אוצ'ה

  השוק הגדול של בודפשט

  שייט על הדנובה כולל ארוחת ערב ומופע פולקלור

  כנסיית מטיאש

  בסטיון הדייגים

  בית הנשיא,

  טירת בודווה

  מרחצאות גלרט

  האי מרגיט

  ביקור בערים סנטאנדרה, וישיגראד כולל ביקור במצודת וישגראד , ואסטרגום כולל ביקור בבזיליקה

  אגם בלטון

למה דיסקברי?

בודפשט היא עיר המלאה ביופי, מסתורין, קסם ונופים עירוניים מרהיבים. בודפשט מציעה מגוון רחב של במגוון נושאים ביניהם: היסטוריה, תרבות, מוסיקה, מטבח נהדר, מוזיאונים וכמובן גם קניות. בטיול זה לבודפשט של חברת דיסקברי, ניקח אתכם אל לב ליבה של העיר המרתקת, ולכל הנקודות והאטרקציות הכי שוות והכי מעניינות. רק אצלנו נגיע למקומות שלא תגיעו אליהם עם שום חברה אחרת!! נגלה את היופי של בודפשט, את כל נקודות העניין שלה, נלמד על ההיסטוריה המרתקת שלה ונצפה בנופיה המדהימים!! ההנאה מובטחת!! 

 

למה דיסקברי?

תאריכי יציאה ומחירים

תאריך יציאה
תאריך חזרה
מחיר מבצע לאדם בחדר זוגי
מחיר לאדם יחיד
מחיר רגיל לאדם בחדר זוגי
תוקף המבצע
יציאה: 03/11/2024
חזרה: 07/11/2024
מחיר מבצע לאדם בחדר זוגי 1,390 €
מחיר לאדם יחיד 1,690 €
מחיר רגיל לאדם בחדר זוגי 1,490 €
תוקף המבצע 1.7.24 0 €

המסלול

 1. יום 1 תל אביב - בודפשט

  נפגש בנמל התעופה ע"ש בן גוריון ונמריא לבודפשט, בירת הונגריה השוכנת משני צדדיו של נהר הדנובה. מיד לאחר הנחיתה נצא לסיור היכרות עם העיר היפה. תחילה נסייר ברובע היהודי של העיר שהפך לרובע טרנדי עם בתי קפה, גלריות וחנויות מעניינות. נבקר בבית הכנסת דוהניי, השני בגודלו בעולם. ובמוזיאון הצמוד אליו. נראה גם את אנדרטת הערבה הבוכייה, אתר זיכרון מיוחד לנספי השואה שהוקמה ע"י השחקן טוני קרטיס לזכר יהודי הונגריה שנספו בשואה. נמשיך בסיורינו ונגיע אל ליבה של העיר בה שוכנת בזיליקת סנט אישטוון המרשימה. נמשיך בסיורינו ונצפה אל בית הפרלמנט העצום בגודלו השוכן על גדת הדנובה. נראה גם את "אנדרטת הנעליים" המרגשת השוכנת על שפת הנהר. מכאן, נמשיך אל המדרחוב המפורסם של בודפשט- ואצ'י אוצ'ה ובו שפע חנויות ומותגים מוכרים. נבקר גם בשוק הגדול של בודפשט ובו מגוון חנויות מזון, מזכרות ומסעדות המציגות את מיטב המטעמים של הקולינריה ההונגרית. בתום הסיור נגיע אל מלונינו למנוחה והתרעננות. בשעות הערב נערוך שייט על נהר הדנובה שכולל ארוחת ערב ומופע פולקלור ונראה את הארכיטקטורה היפה והמיוחדת של העיר משתי גדות הנהר.

 2. יום 2 בודה ומרחצאות גלרט

  את הבוקר נקדיש לחציה השני של השם "בודפשט", הלא היא בודה השוכנת על הגדה המערבית של הדנובה. פשט, השוכנת על הגדה המזרחית של העיר היא המרכז הכלכלי והמסחרי של בודפשט והיא מישורית ברובה. בודה שוכנת על גבעות מיוערות והיא מאופיינת במבני ציבור מרשימים ובה נמצאת הטירה של בודפשט. נערוך סיור בבודה ונבקר בכנסיית מטיאש הנחשבת ליפה שבכנסיות בודפשט. נראה גם את בסטיון הדייגים, בית הנשיא, הטירה ועוד. לאחר הסיור בבודה נגיע אל מרחצאות גלרט, חוויה שאף ביקור בבודפשט אינו שלם בלעדיה. בודפשט ידועה בשפע המרחצאות התרמיים היפים שלה, שמימיהם נובעים מלמעלה ממאה מעיינות חמים ומרחצאות גלרט הם מהמרחצאות הפופולאריים של בודפשט השוכנים בתוך מלון גלרט המפואר, הבנוי בסגנון הארט נובו והם היו פעילים עוד מתקופת האמפריה העות'ומאנית, ששלטה בהונגריה מהמאה ה-15. בתקופת מלחמת העולם השנייה הבניין ניזוק, אך שוקם באופן מרשים. כיום מדובר באחד המרחצאות היפים ביותר בעיר, שמשלב בין מתקנים מודרניים לעיצוב בסגנון האר-נובו המרשים. במרחצאות פועלות שלוש בריכות שחייה חיצוניות, בהן גם בריכת גלים, המתאימה לילדים, ועשר בריכות תרמו-מינרליות, שהטמפרטורה בהן נעה בין 26 מעלות ל- 38 מעלות. המים מגיעים ממעיינות תרמו מינרליים, הנובעים מגבעת גלרט למרגלותיה בנוי המלון. במקום מוצעים גם טיפולי רפואה משלימה הכוללים מסאג', סאונה, תראפיה במים, טיפולי בוץ, מכון יופי ועוד. המעוניינים יוכלו לבלות במרחצאות בתשלום נפרד. לעת ערב נרד מהגבעה וניסע אל האי מרגיט בלב נהר הדנובה. האי באורך 2.5 ק”מ וממוקם במרכז הנהר מהווה מרכז מרגוע ייחודי בבירה, ואחת הסיבות לכך הינו איסור הכניסה לרכבים ממונעים לאי. נטייל רגלית באי היפה ונגיע לכיכר המרכזית ובה נמצאת המזרקה הגדולה ביותר בבודפשט, המנגנת מוסיקה נעימה מדי חצי שעה. לאחר מכן נצא לאכול במסעדה מקומית ונגיע אל מלוננו.

 3. יום 3 ברך הדנובה- סנטאנדרה,וישיגראד ואסטרגום

  היום נקבל גיוון מהנוף העירוני היפה של בודפשט ונצא ליום טיול מחוץ לעיר באזור ברך הדנובה. אזור כפרי ומיוחד בצפון הונגריה. ניסע בדרך נוף יפה לאורך הדנובה ונבקר בעיירות ובכפרים ציוריים ומסורתיים. בתחילה נגיע אל עיירת האמנים סנטאנדרה, עיירה ציורית ובה גלריות לאמנות חנויות מזכרות, כנסיות, בתי קפה ומסעדות. נבקר במוזאון המרציפן של העיירה ואף נזכה לטעימות. משם נמשיך אל העיירה וישגראד ונבקר במצודת וישגראד מימי הביניים החולשת על העיר. המצודה ממוקמת על ראש ההר מעל העיירה, ונשקף ממנה נוף מדהים של "ברך הדנובה" (עיקול של הדנובה של 90 מעלות). משם ניסע אל העיירה אסטרגום השוכנת על הגדה הדרומית של הדנובה ונבקר בבזילקה המרשימה והגדולה ביותר בהונגריה. בתום יום הטיול נסע חזרה אל מלוננו בבודפשט.

 4. יום 4 אגם בלטון והעיירה וספרם

  לאחר ארוחת הבוקר נצא בנסיעה מערבה לכיוון אגם בלטון, הידוע בכינויו “הים של הונגריה”. נקדיש זמן לביקור בעיירה וספרם, אחת העיירות העתיקות ביותר בהונגריה הבנויה על שתי גדותיו של הנהר שד. העיירה מוקפת החומה שוכנת על 7 גבעות שאחת מהן קרויה "גבעת ירושלים". נטייל במרכז העיירה העתיק ונראה את הנוף המרהיב הנשקף מקצה החומה. נהלך בכיכר השוק וברחובות הציוריים המרוצפים באבן ונראה גם את טירת העיר, אחת הטירות העתיקות בהונגריה. נמשיך אל אגם בלטון ונטייל לאורך טיילת מרהיבה עם חנויות מקומיות, מסעדות ובתי קפה. בהמשך נעלה לנקודות תצפית בחיק הטבע אשר יאפשרו לראות את האגם מנקודות מבט שונות ומעניינות. בתום סיורנו באגם המפורסם נסע חזרה אל מלוננו בבודפשט.

 5. יום 5 קניות וחזרה לת"א

  יום אחרון בטיולנו לבודפשט ובו נהנה מזמן חופשי לקניות באחד מהקניונים הרבים והטובים שהעיר משופעת בהם או לבילוי במרצאות סצ'ני שיחד עם מרחצאות גלרט הם המפורסמים והטובים בבירה ההונגרית. לעת ערב נסע לשדה תעופה ונטוס לת"א.

טיול מאורגן לבודפשט

המחיר כולל

• אירוח בתנאי חצי פנסיון

• כניסה לאתרים בהתאם למסלול הטיול.

• טיסה ישירה לבודפשט

• מדריך ישראלי מצוות דיסקברי.

• אוטובוס תיירים ממוזג.

• תשר לנותני שירותים בחו"ל (למעט המדריך הישראלי).

המחיר אינו כולל

• הוצאות אישיות.

• תשר למדריך הישראלי (נהוג לתת $5 לאדם ליום טיול).

• שינויים במיסי נמל ודלק שייקבעו ע"י חברות התעופה לאחר 1.5.24.

• כל מה שאינו מצוי בסעיף "הטיול כולל".

מלונות

מלונות בדרגת תיירות טובה

טיסות

טיסות ישירות 

הערות

סדר הביקורים עלול להשתנות 

מידע כללי

 • הבהרות

 • כל שינוי הקשור במועדי הטיסות ו/או מחדל אחר הקשור לחברת התעופה, הנו באחריותה בלבד ואינו מהווה בשום אופן עילה לתביעה כנגד חברת דיסקברי ומתן פיצויים.

  בשל שינויים אופציונאלים בלו"ז הטיסות, עלול סדר הביקור באתרים להשתנות ויתכן כי אתרי ביקור ספורים יוחלפו באחרים – הכל בהתאם ללוח הזמנים.

  מחיר הטיול הוא למשלמים במזומן או בהעברה בנקאית.

 • דמי הרשמה ותנאי ביטול

 • הרשמה באמצעות טופס הרשמה ובתשלום של דמי רישום . תנאי ביטול כמפורט בפרק 'תנאים כלליים' באתר.

 • ביטוח

 • חובת כל נוסע לבטח עצמו בביטוח רפואי מתאים, כולל הרחבה להיטס אווירי ולנגיף הקורונה. מומלץ להפעיל את הביטוח בהתאם לתנאי הביטול בתוכנית הטיול, כדי להיות מכוסים במקרים של ביטול הטיול בתנאים המכוסים ע"י פוליסת הביטוח. במידה ואתם בוחרים לבטח ציוד יקר, ביציאה מישראל כדאי להצהיר במכס על תכולת הכבודה. ניתן לעשות את הביטוח באמצעות חברת "דיסקברי".

 • בריאות וחיסונים

 • חלה חובת דיווח על כל נוסע, למארגני הטיול ומוביליו על הבעיות הרפואיות מהן הוא סובל (במידה ויש כאלה). במסע מושקע מאמץ רב ויש להבטיח ככל שניתן, את הצלחתו. עלינו להכיר את אמצעי הזהירות למניעת הידבקות במחלות ואת הדרישות בנוגע לחיסונים. יש להתייעץ עם רופא מומחה למחלות גיאוגרפיות ורופא שיניים, לפחות 4 שבועות לפני הטיול.

 • הבהרה

 • ככלל, מסלול הטיול מתוכנן עד לפרט האחרון בהתאם לידע ולניסיון שנצבר בחברה. אולם, מעת לעת עלולות להתרחש 'תקלות' לא צפויות שאינן תלויות בנו, העלולות לגרום לשינויים בתוכנית או לפגוע ברמת השירותים המובטחת. מומלץ לקבל זאת בהבנה וברוח טובה – אחרי הכל זה גם חלק מהחוויה...יחד עם זאת אנו מבטיחים לעשות הכל כדי שהטיול יהיה מוצלח ומהנה.

  מחיר הטיול הוא למשלמים במזומן או בהעברה בנקאית. המשלמים בכרטיס אשראי יחוייבו ב-2.5% נוספים.

  חברת דיסקברי שומרת לעצמה את הזכות לשנות את סדר הביקורים באתרים בעקבות סיבות הקשורות לטיסות או מסיבות אחרות. כמו כן החברה רשאית להחליף אתרים הנמנים במסלול הרגיל באתרים ראויים אחרים, אם לא ניתן לבקר באתרים אלו כתוצאה מאילוצים שונים. החברה אינה אחראית לכל שיוני או נזק הנובע מכוח עליון שאינו נתון לשליטתיה.

הערות

  1. המחיר אינו כולל תוספת מיסי נמל ודלק במידה ואלה יוטלו ע"י חברות התעופה לפני היציאה לטיול. המחיר אינו כולל גם דמי סבלות.
  2. המחיר המצוין הוא לתשלום במזומן.
  3. בנושא החיסונים לארץ היעד מומלץ לנוסעים לפנות למשרד הבריאות.
  4. אנו ממליצים לכל הנוסעים לבטח את עצמם בביטוח רפואי ומטען מיום ההרשמה לטיול ועד לסיומו.
  5.שימו לב: המסלול המוצע באתר מתאר את אתרי הביקור, אך לא בהכרח את סדר הביקורים וכן את סדר הימים והלינות . החברה רשאית לשנות את סדרי  הביקורים .
  6.לאור האמור ייתכנו אף ויתורים על ביקורים בחלק מהאתרים והמקומות המוזכרים במסלול הטיול , במקומם יינתנו אתרים חליפיים וראויים.
  6. יציאה לטיול מותנית במינימום של 20 משתתפים לפחות,אלא אם הוחלט אחרת ע"י הנהלת החברה.
  7. במידה ויהיו פחות משתתפים יתכן ותחול תוספת למחיר הטיול שתקבע ע"י דיסקברי.
  8. תנאי הרישום והביטול מפורטים וברורים והם מופיעים באתר האינטרנט של חברת דיסקברי, תחת תנאים כלליים. לפני שהנכם נרשמים לטיול , יש לקרוא את תנאי ההרשמה והביטול כפי שמופיעים בעמוד הנ"ל. 
  9. החברה אינה אחראית לנזקים שיגרמו לנוסעים כתוצאה משינויים הנעשים במועדי הטיסות  על ידי חברות התעופה  או על ידי הרשויות ,עקב תקלות שונות בטיסות ו/או פגעי מזג האוויר. כמו כן אינה אחארית על נזקים כתוצא מ מלחמות , מגפות ,  
  10. החברה אינה אחראית לשינויים הנובעים מסיבות הקשורות לכח עליון , פגעי טבע ומזג אויר וכו'
  11. בשל סיבות שונות ,עלול סדר הביקור באתרים להשתנות ויתכן כי אתרי ביקור ספורים יוחלפו באחרים- הכל בהתאם ללוח הזמנים.
  12.מדי פעם מופיעים באינטרנט, דפי אינטרנט ישנים שנסרקו על ידי גוגל או מנועי חיפוש אחרים דפים שאינם מופיעים באתר החברה, מסלולי טיול ישנים או מסלולי טיול שאינם מעודכנים. לכן , בעת ההרשמה יש להיכנס אך ורק לאתר דיסקברי הרשמי, ולקרוא שם את המסלול המעודכן. עליכם לוודא לפני ההרשמה שהוא אכן המסלול הרלוונטי עבורכם.
  13.עליכם לוודא שאכן קיבלתם את המסלול העדכני והרלוונטי עבור המועד בו אתם מעוניינים או עומדים לצאת לטיול.
  14.דיסקברי אינה אחראית לפרסומים של מסלולים ישנים או כאלה שאינם מעודכנים כמפורט לעיל.
  15.חברת דיסקברי לא תהא אחראית למקרים בהם חברות תעופה ייגבו כספים נוספים עבור כבודה ו/או שירותים נוספים, בין אם מדובר בטיסות פנים או בטיסות בין מדינות, שאינן מישראל או בחזרה לישראל.