טיול מאורגן ליפן בפריחת הדובדבן, 15 ימים |
image descriprion
image descriprion
image descriprion
image descriprion

טיול מאורגן ליפן בשלכת 15 ימים - אוקטובר נובמבר

15 ימים
/
12 לילות

אתרים ואטרקציות

 • טוקיו:
 • האי המלאכותי אודאייבה, מקדש מייג'י, רובע הארג'וקו, רובע שיבוייה, רובע גינזה, תצפית על בית הפרלמנט, שער ארמון הקיסר, מקדש אסקוסה, עלייה לתצפית ממגדל המטרופולין, שוק הדגים צוקיג'י. סדנת סושי (ייחודי לדיסקברי!!!)

 • ניקו:
 • קומפלקס מקדש טושוגו, אגם צוזנגי, מפל קגון.

 • אזור האקונה:
 • שייט באגם אשי, עלייה להר פוג'י, מוזיאון האמנות הפתוח. האזור הגעשי (במידה ויתאפשר)

 • אזור מאטסומוטו - טירת מאטסומוטו
 • טאקאיימה:
 • מוזיאון מרכבות האלים שמהוות פסטיבל המרכבות המפורסם של טאקאיימה, שוק הבוקר, רחוב סאנמאצ'י, .

 • שיראקאווה-גו:
 • הכפר עם גגות הקש - אתר מורשת יפני, ביקור בבית יפני טיפוסי.

 • קנאזאווה:
 • גן קנראקואן, שוק אומיצ'ו, בתי הקצינים הסמוראים, מוזיאון הזהב.

 • קיוטו:
 • גן הזן היבש, טירת השוגון ניג'ו, מקדש קיומיזו, פביליון הזהב, רובע הגיישות גיון, תצוגת אופנה של קימונו הלבוש המסורתי של נשות יפן. "יער הבמבו" arashiyama

 • נארה:
 • מקדש הבודהה הענק, מקדש אלפי פנסי האבן, פארק הצבאים.

  ביקור במוזיאון סאקה המשקה הלאומי של יפן (ייחודי לדיסקברי!!!)

  האי נאושימה:

  "כפר האומנויות של יפן (ייחודי לדיסקברי)!!!

 • הירושימה:
 • פארק השלום ומוזיאון הפצצה, האי מיאג'מה, ה"שער הצף".

 • קוראשיקי:
 • עיר המסחר העתיקה. (ייחודי לדיסקברי!!!)

 • האי שיקוקו:
 • מעבר לאי על גבי מערכת הגשרים האדירה (בלעדי לדיסקברי). גשר האקאשי ותצפית ממרכז המבקרים (ייחודי לדיסקברי!!!)

 • אוסקה:
 • תצפית על מבצר אוסקה, מדרחוב דוטונבורי.

  נסיעה ברכבת המהירה "שינקאנסן" שנקראת גם ה"בולט".

למה דיסקברי?

טיול מאורגן ליפן של דיסקברי טיול עולמי, הינו הטיול ליפן המקיף ביותר שתמצאו בשוק. הטיול הינו בתנאי חצי פנסיון כולל אתרים ייחודיים שלא תמצאו באף חברה אחרת. הטיול ליפן כולל אתרים ואטרקציות ייחודיים במינם כגון: ביקור באי האמנויות - נאושימה, ביקור באי הרביעי בגודלו באיי יפן - שיקוקו, סדנה להכנת סושי, תצוגת קימונו. בנוסף תחוו נסיעה ברכבת המהירה - "הבולט" וכמובן האתרים הקלאסיים: טוקיו, ניקו, האקונה, האלפים היפניים, טירת מאטסומוטו, טאקאיימה, קנאזאווה, קיוטו, נארה, אוסקה, העיר קוראשיקי, הירושימה, האי מיאג'ימה ועוד אתרים רבים.

 הטיול ליפן הינו בתנאי חצי פנסיון.

כמעט כל חברות הטיולים ייקחו אתכם לטיול באי המרכזי הונשו בלבד. דיסקברי תיקח אתכם למקומות מיוחדים כמו אי האמנויות - נאושימה והאי שיקוקו, שהינו האי הרביעי בגודלו ביפן ואליו תסעו על גבי מערכת גשרים מהארוכות בעולם - חוויה בפני עצמה.

אטרקציות מיוחדות - בטיול ליפן של דיסקברי תשתתפו בסדנה להכנת סושי, תבקרו במוזיאון הזהב.

בטיול תסעו גם כמובן ברכבת המהירה - "הבולט", תשוטו באגם ותבקרו בכל האתרים הקלאסיים שמופיעים בכל החברות.

והכי חשוב- בדיסקברי אין ימים חופשיים ואין תוספות בתשלום (אופציונאלים).

למה דיסקברי?

תאריכי יציאה ומחירים

תאריך יציאה
תאריך חזרה
מחיר מבצע לאדם בחדר זוגי
מחיר לאדם יחיד
מחיר לשלושה אנשים בחדר (המחיר לאדם)
מחיר רגיל לאדם בחדר זוגי
תוקף המבצע
יציאה: 13/10/2024
חזרה: 27/10/2024
מחיר מבצע לאדם בחדר זוגי 6,090 $
מחיר לאדם יחיד 7,490 $
מחיר לשלושה אנשים בחדר (המחיר לאדם) 6,090 $
מחיר רגיל לאדם בחדר זוגי 6,090 $
תוקף המבצע 1.5.2024 0 $
יציאה: 29/10/2024
חזרה: 11/11/2024
מחיר מבצע לאדם בחדר זוגי 5,690 $
מחיר לאדם יחיד 7,190 $
מחיר לשלושה אנשים בחדר (המחיר לאדם) 5,690 $
מחיר רגיל לאדם בחדר זוגי 6,100 $
תוקף המבצע 01.08.2024 0 $
יציאה: 05/11/2024
חזרה: 19/11/2024
מחיר מבצע לאדם בחדר זוגי 5,890 $
מחיר לאדם יחיד 7,190 $
מחיר לשלושה אנשים בחדר (המחיר לאדם) 5,890 $
מחיר רגיל לאדם בחדר זוגי 5,990 $
תוקף המבצע 1.5.2024 0 $

המסלול

 1. יום 1+2 | תל אביב - טוקיו

  הטיול המאורגן של דיסקברי ליפן מתחיל במפגש בנמל התעופה בן גוריון. משם נטוס לטוקיו בירת יפן, דרך יעד ביניים. נחיתה למחרת בטוקיו.בהתאם לשעת הנחיתה נערוך סיור פנורמי בעיר ונגיע למלוננו .

 2. יום 3 | טוקיו - האי אודאייבה, מקדש מיגי, רובע הארג'וקו, רובע גינזה, קאנון,

  טוקיו היא ללא ספק אחת הערים היפות והמרתקות בטיול ליפן ואפילו במזרח הרחוק, חרף היותה כרך תוסס ומודרני עם גורדי שחקים ומרכזי קניות ועסקים, מצליחה הבירה היפנית לשלב בין מודרניזציה מחד למסורת מאידך. לצד הבניינים העצומים עטורי הפלדה והזכוכית המזכירים במידה רבה את האחות מהמערב, היא מנהטן, בטוקיו אפשר לראות גם בתי עץ, חנויות לממכר מזכרות מיוחדות, ומסעדות קטנות וצנועות המגישות אוכל יפני מסורתי. התוצאה: עיר גדולה ומודרנית בניחוח יפני אוריינטלי. לאחר ארוחת הבוקר נחצה את העיר ההומה ונגיע אל האי המלאכותי, אודאיבה. השטח הנרחב נכבש כולו מן הים ונבנה כאן רובע חדש של בנייני משרדים ומסחר. נתרשם מקו הרקיע של העיר הענקית, מאתר פסל החרות שהוענק על ידי עיריית ניו יורק כמחווה של פיוס לאחר מלחמת העולם. לאחר ארוחת הצהרים נצא לביקור באחד המקדשים החשובים ביותר ביפן: מקדש מייג'י, לזכרו של הקיסר שאיחד את יפן ב - 1860 ופתח את המדינה להשפעה וטכנולוגיה מערבית - תהליך שתוך זמן קצר הביא את יפן למעמד של מעצמה צבאית וכלכלית. המקדש הוא של דת השינטו, הדת הרווחת ביפן, אמונה באלי הטבע, שנוכחים בכל מקום בו יופי הטבע הוא מיוחד. המקדש ממוקם בלב יער של עצי מידות. נבקר ב"רחוב הצעירים" הסמוך - הארג'קו. בתום הביקור נחזור אל בית המלון. בערב נצא עם מדריך הקבוצה בתחבורה ציבורית אל אחד ממוקדי הבילויים בעיר- חוויה יפני בפני עצמה.

 3. יום 4 | טוקיו- מקדש אסאקוסה קאנון, שוק הדגים, ארמון הקיסר, מגדל המטרופולין

  נבקר במקדש בודהיסטי אסאקוסה קאנון ובשוק הנמצא בסמוך לו, בו נוכל לקנות מזכרות. נצפה בבית הפרלמנט,בשער ארמון הקיסר, נבקר בשוק הדגים המפורסם של טוקיו - צוקיג'י, שמספק סיטונאית אוכלוסייה בת מיליונים רבים, שעיקר תפריטם הוא דגים ופירות ים. בשוק מאות דוכנים ומסעדות. נתרשם מהפעילות הסואנת ומלאת החיים שמסביב לשוק. נשתתף בסדנה להכנת סושי - המאכל הלאומי של יפן והמזוהה עם יפן בכל העולם. כאן גם נכין ונאכל את ארוחת הצהרים. לסיומו של יום מרתק, נעלה לתצפית של העיר ממרומי מגדל מטרופוליטן. בשעות הערב יוכלו המעוניינים לצאת עם מדריך הקבוצה ובתחבורה ציבורית אל אחד מאזורי הבילויים והמסחר של טוקיו. נבקר גם ברחוב אומוטסנדו היוקרתי צמוד להארג'וקו.

 4. יום 5 | טוקיו, המאוזוליאום של שוגון, אייסו, מקדשי טושוגו, מפלי קגון

  לאחר ארוחת הבוקר, ניסע לניקו, השוכנת בלב נופי הרים, יערות ומפלים, ביניהם נבנה המאוזוליאום המפואר של השוגון טוקוגווה אייסו. בראשית המאה ה -17, איחד השוגון את יפן וקבע את בירתו באדו, היא טוקיו של היום. מכלול המקדשים גדול ומפואר באופן יוצא דופן ליפן ועבודות גילוף העץ שבו מרשימות ומיוחדות. היער המקיף את המקדשים מוסיף לאווירתם המיוחדת. נערוך ביקור בקומפלקס מקדשי טושוגו ונראה את דמויות שלושת הקופים המוכרים. נראה את אגם צוזנג'י, הממוקם בלוע הר געש כבוי ונבקר במפלי קגון. לאחר מכן נחזור לטוקיו .

 5. יום 6 | האקונה המוזיאון הפתוח - אגם האשי - הר הפוג'י

  לאחר ארוחת הבוקר נצא ליום טיול מקיף ומודרך. ניסע לעבר הר פוג'י - "האייקון של יפן". הפוג'י הוא הר געש פעיל, שהתפרץ לאחרונה ב - 1770 ומתנשא לגובה 3700 מטרים. כיפתו המושלגת נראית למרחוק. ההר תופס מקום חשוב בתרבות ובדת השינטו היפנית. במידה ותנאי מזג האוויר יאפשרו ובמידה ויתאפשר מבחינת השלטונות, נגיע עד לתחנה מספר 5 שלמרגלות הכיפה המושלגת. נמשיך לעבר האזור הגעשי, בו מבעבעים מעיינות וקיטור על צלע ההר, (ביפן עשרות הרי געש רובם פעילים נכנס לאתר במידה ונקבל אישור מהרשויות). לאחר הביקור נגיע אל המוזיאון הפתוח לפיסול של האקונה. המוזיאון שוכן בין הרים מיוערים ובנוף מרהיב. לאחר מלחמת העולם, ביוזמת פסלים יפניים, הוזמנו פסלים מכל העולם להשתתף במוזיאון: הנרי מור, פסלים איטלקים, סקנדינבים וגם יצירתו יגאל תומרקין הישראלי מוצגת במוזיאון. בתוך המוזיאון יש גם פביליון ובו ציורים ידועים של פאבלו פיקאסו. נמשיך בנסיעה אל אחד מחמשת האגמים שמסביב להר פוג'י: אגם האשי. נשוט באגם המוקף גבעות מיוערות, כאשר הר פוג'י המושלג נשקף מרחוק. במהלך השיט נראה גם את שער המקדש הצבוע אדום על רקע היער ומי האגם. נלון במלון בסגנון יפני .

 6. יום 7 | טירת מטסומוטו - טאקאימה

  לאחר ארוחת הבוקר, נבקר בטירת מטסומוטו המכונה גם המצודה השחורה, אשר נבנתה במאה ה -16 ושמשה את הסמוראים במשך מאות שנים. לאחר הביקור נמשיך בדרך נופית מיוחדת, בה נחצה את רכס האלפים היפניים לעבר בירת האלפים היפניים טאקאימה - עיר פסטיבלי מרכבות אלי השינטו. העיר טאקאימה, שכמעט לא נפגעה במלחמות, שימרה בצורה יוצאת מהכלל על צביונה היפני המסורתי. לאחר ההגעה נקיים טיול מהנה בעיר העתיקה - כאן יוכלו המעוניינים ליהנות מטעימות של חטיפים מסורתיים יפניים שמוצגים כאן לטועמים לינה וארוחת ערב במלון בטאקיימה.

 7. יום 8 | שירקאווה-גו - קנאזאווה, שוק טאקיימה, מוזיאון 'מרכבות האלים', כפר אוגימצ'י

  לאחר ארוחת הבוקר, נצא לשוק הבוקר של העיר טאקיימה, בו נמכרת תוצרת כפרית משובחת, מזכרות, מלאכות יד, אלכוהול, ממתקים ועוד. בהמשך נערוך ביקור במוזיאון 'מרכבות האלים'. מרכבות אלו מהוות את הפסטיבל המפורסם של טאקאיימה. לאחר הביקור בטקאיימה ניסע אל הכפר אוגימצ'י הנמצא בשירקאווה-גו, אתר מורשת יפני, הידוע בבתים בעלי גגות הקש הענקיים המסורתיים. נבקר במוזיאון הנמצא באחד הבתים ונלמד על אורחות המשפחה היפנית המתגוררת במעין "חמולה" בבית אחר. לאחר סיום הביקור בכפר, נמשיך בנסיעה לקנזאווה, היושבת בקרבת חופו של ים יפן. עיר עתיקה שפירוש שמה הוא ביצת זהב. נלון בעיר.

 8. יום 9 | קנזאווה, גן קנראקואן, שכונת הסמוראיים, שוק אומיצ'ו

  לאחר ארוחת הבוקר, נתחיל את ביקורנו בקנזאווה. נבקר בגן קנראקואן, kenrekuen הנחשב לאחד משלושת הגנים היפים ביפן, נבקר בשכונת הסמוראיים לשעבר, נעבור בשוק אומיצ'ו. נבקר גם במוזיאון הזהב בו נראה מגוון של עיטורי זהב מיוחדים לתרבות היפנית. בתום הביקורים נצא דרומה לאורך קו החוף. בשעות הערב נגיע ללינה באוסקה או בקיוטו . בערב ניתן לצאת בתחבורה ציבורית לאחד מאזורי הבילוי של העיר התוססת.

 9. יום 10 | קיוטו, פביליון הזהב , "הגן היבש", טירת ניג'ו, במקדש קיומיזו-דרה

  לאחר ארוחת הבוקר, נערוך טיול מודרך בקיוטו שהייתה בירת יפן במשך אלף שנים: מהמאה ה-9 ועד המאה ה-19. נבקר באתרים מיוחדים וביניהם: "פביליון הזהב", "הגן היבש", טירת ניג'ו שהייתה מושבו ומבצרו של השוגון (השליט רב העוצמה ששלט ביפן בחסות הקיסא) ובמקדש קיומיזו-דרה, החולש על העיר ממרומי גבעה. מתחתיו משתרע הרובע העתיק של קיוטו, על סמטאותיו הצרות, עם חנויות הקרמיקה ובתי התה המסורתיים שלו. 

 10. יום 11 | הירושימה - מוזיאון הפצצה - הרכבת המהירה, "בולט",

  לאחר ארוחת הבוקר נסע להירושימה ברכבת מהירה , הבולט . לאחא ההגעה נצא  לביקור באתר ההנצחה לפצצת האטום, נתרשם מפארק השלום ובו פיסול סביבתי מרשים שהנושא המרכזי הוא זוועות המלחמה. נבקר במוזיאון ההפצצה. בהמשך נצא בהפלגה אל האי מיאג'מה - אי מיוער ואחד המקדשים המפורסמים ביפן - "המקדש הצף", אשר בגלל תופעה של גאות ושפל, כאילו צף המקדש על פני המים.לינה בהירושימה .

 11. יום 12 | אי האמנויות נאושימה, מעבר אל האי שיקוקו, גשר היקאשי קאיקו, טאקמצו

  לאחר ארוחת הבוקר נצא בהפלגה לעבר אי האמנויות נאושימה, אשר בשנים האחרונות נחשב לאתר תיירות ותרבות מובחר. באי נבנו מוזיאונים מודרניים ובהם יצירותיהם של גדולי הארכיטקטים של יפן. ניסע לאורך החוף שלצדיו פיסול סביבתי מרהיב ביופיו ובחדשנותו. נבקר במוזיאון המרכזי שהוא אטרקציה ארכיטקטונית מיוחדת במינה - מוזיאון צ'יצו (אדמה) במוזיאון נראה יצירות של אמנים יפנים אירופים ואמריקאים - ממיטב אמני העולם. לאחר סיום הביקור באי נאושימה, נחזור אל האי המרכזי ומשם ניסע את האי הרביעי בגודלו היפן - האי שיקוקו - אי הקטן מבין ארבעת האיים המרכזיים של יפן, הן בשטחו והן בגודל האוכלוסייה וגם הכפרי יותר מבניהם. נעבור על גשר היקאשי קאיקו האדיר שהוא הגשר התלוי הארוך שבעולם (כ-4000 מטרים) המהווה חלק ממערכת גשרים ומנהרות המקשרת בין האי המרכזי הונשו לאי שיקוקו. נבקר במרכז המבקרים של הגשר ונלמד על המורכבות ההנדסית הייחודית כל כך ליפן. לאחר הביקור בגשר ניסע אל העיר טאקאמצו בשיקוקו, השוכנת לחוף הים הפנימי, עיר שוגונים ששמרה על צביונה העתיק במשך מאות שנים. לינה בטאקמצו.

 12. יום 13 | נארה - פארק צבאים ואיילות - אוסקה

  הבוקר ניסע לנארה, בירתה הראשונה של יפן לפני קיוטו וטוקיו. נראה את הצבאים והאיילות המשוטטים בפארק סביב שני מקדשים חשובים ביותר, האחד בודהיסטי בו יושב בודהה הענק והשני מקדש שינטו אליו מובילים אלפי פנסי אבן.  לאחר מכן, נסע לאוסקה ונערוך סיור פנוראמי בעיר. נצפה בטירת אוסקה,  נטייל במדרחוב דוטנבורי ההומה - אזור האקשן הרשמי של אוסקה. ברובע דוטנבורי מצוי מדרחוב מקורה ובו שפע של חנויות, מסעדות ודוכני מזון, פאבים ומועדונים ועוד. הסמטאות המסתעפות מכיוון המדרחוב שוקק החיים גם הן שופעות במסעדות מיוחדות, רובן ככולן מעוטרות בדגלי ענק ושולחות אל הרחוב אור פנסים יפהפה ובוהק.

 13. יום 15 / 14 | אוסקה - תל אביב

  בסיום ארוחת הבוקר ובהתאם לשעת הטיסה , נצא לקניות בעיר . לאחר מכן נסע אל  שדה התעופה ונמריא חזרה לתל אביב. יחיתה למחרת בשעות הבוקר .

טיול מאורגן ליפן בשלכת 15 ימים - אוקטובר נובמבר

המחיר כולל

טיסות בינלאומיות

מסי נמל, תוספת דלק והיטל בטחון * נכון ל-1.11.2023

מלונות מדרגת תיירות טובה

ארוחות הטיול בתנאי חצי פנסיון

מדריך ישראלי מנוסה ובכיר צמוד לקבוצה

כניסות לאתרים כמפורט בתכנית

מדריכים מקומיים באתרים/ימי סיור כמתחייב בחוק המקומי

אוטובוס תיירים, שיט, רכבת מהירה

טיפים לנותני השירותים בחו"ל

המחיר אינו כולל

במקרה של לילה נוסף תחול תוספת של $100 ללילה

כל תוספת למסי נמל ודלק שתיקבע על ידי חברות התעופה לאחר 1.11.23

ביטוח נסיעות רפואי ומטען (הנוסעים חייבים לבטח את עצמם לפני היציאה לטיול-מומלץ לעשות את הביטוח 60 ימים לפחות לפני היציאה)

הערה: ניתן לקבל הצעת מחיר לביטוח מדיסקברי

הוצאות אישיות

כל מה שלא כלול בתכנית הטיול

תשר למדריך הישראלי

דמי סבלות

מלונות

רשימת בתי מלון בטיול או דומים להם ברמתם 

 

טוקיו Sunshine City Prince Hotel

האקונה- Hlghland Resort Hotel&Spa

טאקאיאמה- Associa Takayama Resort

קנאזאווה- Kanazawa Tokyu Hotel

קיוטו- Miyako Hotel Kyoto Hachijo

הירושימה- ANA Crowne Plaza Hotel Hiroshima

 

טיסות

 טיסות בינלאומיות 

הערות


מידע כללי

 • הבהרות

 • כל שינוי הקשור במועדי הטיסות ו/או מחדל אחר הקשור לחברת התעופה, הנו באחריותה בלבד ואינו מהווה בשום אופן עילה לתביעה כנגד חברת דיסקברי ומתן פיצויים .

  בשל שינויים אופציונליים בלו"ז הטיסות, עלול סדר הביקור באתרים להשתנות ויתכן כי אתרי ביקור ספורים יוחלפו באחרים - הכל בהתאם ללוח הזמנים .

 • דמי הרשמה ותנאי ביטול

 • הרשמה באמצעות טופס הרשמה ובתשלום של דמי רישום . תנאי ביטול כמפורט, בפרק תנאים כלליים באתר.

 • ויזה ואישורי כניסה

 • ישראלים אינם זקוקים לויזת תיור בכניסה ליפן. יש לוודא כי הדרכון בתוקף לפחות לחצי שנה עד הטיול ושישנם מספיק דפים פנויים בדרכון. מטיילים בעלי דרכונים זרים מתבקשים לבדוק מול נציגות מדינתם אם יש צורך בוויזה.

 • ביטוח

 • חובת כל נוסע לבטח עצמו בביטוח רפואי מתאים, כולל הרחבה להיטס אווירי. מומלץ להפעיל את הביטוח בהתאם לתנאי הביטול בתוכנית הטיול, כדי להיות מכוסים במקרים של ביטול הטיול בתנאים המכוסים ע"י פוליסת הביטוח. במידה ואתם בוחרים לבטח ציוד יקר, ביציאה מישראל כדאי להצהיר במכס על תכולת הכבודה. ניתן לעשות את הביטוח באמצעות חברת "דיסקברי".

 • בריאות וחיסונים

 • חלה חובת דיווח על כל נוסע, למארגני הטיול ומוביליו על הבעיות הרפואיות מהן הוא סובל (במידה ויש כאלה( במסע מושקע מאמץ רב ויש להבטיח ככל שניתן, את הצלחתו. עלינו להכיר את אמצעי הזהירות למניעת הידבקות במחלות ואת הדרישות בנוגע לחיסונים. יש להתייעץ עם רופא מומחה למחלות גיאוגרפיות ורופא שיניים, לפחות 4 שבועות לפני הטיול .

 • הבהרה

 • ככלל, מסלול הטיול מתוכנן עד לפרט האחרון בהתאם לידע ולניסיון שנצבר בחברה. אולם, מעת לעת עלולות להתרחש 'תקלות' לא צפויות שאינן תלויות בנו, העלולות לגרום לשינוי קל בתכנית או לפגוע ברמת השירותים המובטחת. מומלץ לקבל זאת בהבנה וברוח טובה - אחרי הכול זה גם חלק מהחוויה. יחד עם זאת אנו מבטיחים לעשות הכול כדי שהטיול יהיה מוצלח ומהנה.

הערות

  1. המחיר אינו כולל תוספת מיסי נמל ודלק במידה ואלה יוטלו ע"י חברות התעופה לפני היציאה לטיול. המחיר אינו כולל גם דמי סבלות.
  2. המחיר המצוין הוא לתשלום במזומן.
  3. בנושא החיסונים לארץ היעד מומלץ לנוסעים לפנות למשרד הבריאות.
  4. אנו ממליצים לכל הנוסעים לבטח את עצמם בביטוח רפואי ומטען מיום ההרשמה לטיול ועד לסיומו.
  5.שימו לב: המסלול המוצע באתר מתאר את אתרי הביקור, אך לא בהכרח את סדר הביקורים וכן את סדר הימים והלינות . החברה רשאית לשנות את סדרי  הביקורים .
  6.לאור האמור ייתכנו אף ויתורים על ביקורים בחלק מהאתרים והמקומות המוזכרים במסלול הטיול , במקומם יינתנו אתרים חליפיים וראויים.
  6. יציאה לטיול מותנית במינימום של 20 משתתפים לפחות,אלא אם הוחלט אחרת ע"י הנהלת החברה.
  7. במידה ויהיו פחות משתתפים יתכן ותחול תוספת למחיר הטיול שתקבע ע"י דיסקברי.
  8. תנאי הרישום והביטול מפורטים וברורים והם מופיעים באתר האינטרנט של חברת דיסקברי, תחת תנאים כלליים. לפני שהנכם נרשמים לטיול , יש לקרוא את תנאי ההרשמה והביטול כפי שמופיעים בעמוד הנ"ל. 
  9. החברה אינה אחראית לנזקים שיגרמו לנוסעים כתוצאה משינויים הנעשים במועדי הטיסות  על ידי חברות התעופה  או על ידי הרשויות ,עקב תקלות שונות בטיסות ו/או פגעי מזג האוויר. כמו כן אינה אחארית על נזקים כתוצא מ מלחמות , מגפות ,  
  10. החברה אינה אחראית לשינויים הנובעים מסיבות הקשורות לכח עליון , פגעי טבע ומזג אויר וכו'
  11. בשל סיבות שונות ,עלול סדר הביקור באתרים להשתנות ויתכן כי אתרי ביקור ספורים יוחלפו באחרים- הכל בהתאם ללוח הזמנים.
  12.מדי פעם מופיעים באינטרנט, דפי אינטרנט ישנים שנסרקו על ידי גוגל או מנועי חיפוש אחרים דפים שאינם מופיעים באתר החברה, מסלולי טיול ישנים או מסלולי טיול שאינם מעודכנים. לכן , בעת ההרשמה יש להיכנס אך ורק לאתר דיסקברי הרשמי, ולקרוא שם את המסלול המעודכן. עליכם לוודא לפני ההרשמה שהוא אכן המסלול הרלוונטי עבורכם.
  13.עליכם לוודא שאכן קיבלתם את המסלול העדכני והרלוונטי עבור המועד בו אתם מעוניינים או עומדים לצאת לטיול.
  14.דיסקברי אינה אחראית לפרסומים של מסלולים ישנים או כאלה שאינם מעודכנים כמפורט לעיל.
  15.חברת דיסקברי לא תהא אחראית למקרים בהם חברות תעופה ייגבו כספים נוספים עבור כבודה ו/או שירותים נוספים, בין אם מדובר בטיסות פנים או בטיסות בין מדינות, שאינן מישראל או בחזרה לישראל.