טיול מאורגן לארמניה | 7 ימים | 6 לילות
image descriprion

טיול מאורגן לארמניה | 7 ימים | 6 לילות

7 ימים
/
6 לילות

אתרים ואטרקציות

 • ארמניה
 • ירואן - פסל אמא ארמניה, בית האופרה, אנדרטת רצח העם, כיכר הרפובליקהסיור בשווקים מקומיים

  אצ'מידאן - הכנסייה המרכזית, תצפית על הר אררט

  מקדש גארני

  רכבל טאטב גוריס - הרכבל הארוך בעולם

  קשרת ח'רנץ

  מקדש סנט גחרד

  מנזר קור ויראפ

  סיור ביקב וטעימת יין מקומי

  אגם סבאן - סוואנוואנק

  דיליג'ן

  מנזר החרצין

  מנזר נורווק

  אחמיאדזין - כנסיית סנט חריפסים, קתדרלת אמא אחמיאדזין, קתדרלת זברנוטס

למה דיסקברי?

טיול לארמניה עם דיסקברי טיול עולמי מציע חוויה ייחודי למטייל המנוסה, ערב פולקלור אותנטי, חצי פנסיון, הדרכה מקצועית ונופים מרהיבים. טיול מאורגן לפרטי פרטים אשר מוביל אתכם דרך האתרים החשובים בארמניה.

טיול מאורגן לארמניה כולל:

 • ארמניה- פארק לאומי דיליז`אן, אגם סוואן, מנזר המפורסם סוואנבאנק, תצפית פנורמית  
 • דיליז'אן -"אמא ארמניה", תצפית פנורמית, בנין האופרה, ארמון הנשיא, שווקים הססגוניים, ערב פולקלור 

למה דיסקברי?

תאריכי יציאה ומחירים

תאריך יציאה
תאריך חזרה
מחיר מבצע לאדם בחדר זוגי
מחיר רגיל לאדם בחדר זוגי
תוקף המבצע

המסלול

 1. יום 1 תל אביב - יירוואן

  ניפגש בנמל התעופה בן גוריון ונטוס ליירוואן, בירתה של ארמניה אשר נוסדה לפני 2,800 שנה בתקופת מלכות בבל ונחשבת לאחת הערים העתיקות בעולם. העיר מתפארת ברחובות גדולים ורחבים, בבניינים ובכיכרות מעוצבים ומרשימים ואפשר למצוא שפע של פארקים, גינות ופסלים עתיקים ומודרניים המעטרים כל קרן רחוב. העיר מציעה מגוון של אפשרויות למבקרים בה, חיי לילה תוססים, פארקים נהדרים וגם מוזיאונים מעניינים. לינה ביירוואן.

 2. יום 2 יירוואן - מטנדרם - אצמיאדצין - זווארנטוס

  סיור עירוני ביירוואן - ביקור במוזיאון ההיסטוריה. לאחר ארוחת הבוקר במלון נתחיל בסיור העירוני שלנו ביירוואן, העיר הגדולה ביותר מערי המדינה, הוקמה בשנת 782 לפני הספירה וסיפורה שזור בקרבות ומלחמות. למרות שכבר מהמאה ה – 7 נחשבה העיר כבירתה של ארמניה, עברה העיר תהפוכות רבות ואף נפלה גם בידי הכוחות הסובייטים בשנת 1921. רק לאחר נפילתה של ברית המועצות, הוכרזה ירוואן, בשנת 1991, כבירתה הבלתי מעורערת של ארמניה העצמאית וצברה תאוצה וגם כוח. מאז התפתחה העיר באופן משמעותי והחלה גם למשוך אליה לא מעט מבקרים, המעוניינים לפגוש מקרוב את כל היופי שיש לה להציע. הסיור כולל את: כיכר הרפובליקה המוקפת מבנים מרשימים, נסייר בשדרה הצפונית, בית האופרה שהוא ללא ספק, אחד המבנים המרשימים ביותר בירבאן. בית האופרה המיוחד הזה כולל שני מבנים: האחד משמש כבית האופרה ובלט ואילו השני כבית התזמורת הפילהרמונית של העיר, מתחם המפל אשר נחשב למרכז האמנות המודרנית של יירוואן, אנדרטת רצח העם ופסל אמא ארמניה המהווה סמל לאומה הארמנית - ממנו נוכל ליהנות מתצפית פנורמית על העיר. לאחר הסיור העירוני נבקר במוזיאון ההיסטוריה. נמשיך לביקור באוסף כתבי היד העתיקים במטנדרם, ונסיים את הסיור במרכז הקדוש של הכנסייה הארמנית האפוסטולית באצמיאדצין, עיר ה"ותיקן" של ארמניה ומקום מושבו של הקתוליס של הכנסייה הארמנית. נבקר בקתדרלה עם ציורי הפרסקו. בהמשך ניכנס לביקור בשרידי כנסיית זווארנטוס מהמאה השביעית לספירה. לאחר התארגנות קלה במלון, נאכל ארוחת ערב מסורתית עם מופע פולקלור. ארוחות כלולות: בוקר וערב. לינה ביירוואן.

 3. יום 3 יירוואן - חור ויראפ - יקב ארני - נוראוונק - קראחונג' - גוריס

  לאחר ארוחת בוקר במלון, נצא לחקור את דרום ארמניה. נתחיל את סיורנו במנזר חור ויראפ. המנזר פונה לכיוון ההר התנכי - אררט עם הנוף הקרוב והטוב ביותר שיש מארמניה. לאחר מכן נמשיך בדרכנו ונעבור ביקב ארני לטעימות יין מזני ענבים שונים. התחנה הבא בסיורנו הוא מנזר נוראוונק מהמאה ה-13 אשר ממוקם הקניון צר. נסיים את סיורנו בקראחונג' בטרם נגיע לגוריס לארוחת ערב ולינה. ארוחות כלולות: בוקר וערב

 4. יום 4 חנדזורסק - רכבל טאטב - גוריס

  יום ליהנות מהנופים המשגעים של ארמניה. נתחיל את סיורנו לאחר ארוחת הבוקר במלון בנסיעה פנורמית לרכבל טאטב, שהוא הרכבל הארוך בעולם, באורך של 5.7 ק"מ. נמשיך בנסיעה לחנדזורסק ברכבי וואן. ארוחות כלולות: בוקר וערב. לינה בגוריס.

 5. יום 5 גוריס - יחגיס - מעבר סלים - נוראטוס - אגם סבאן - דיליג'ן

  לאחר ארוחת בוקר נצא לבקר בבית העלמין היהודי, ונמשיך לאגם סבאן דרך מעבר סלים ונבקר במנזר סבאנבנק. עם ההגעה לאגם נצא לשייט מהנה בטרם נמשיך בנסיעתנו לפארק הלאומי דיליג'ן

 6. יום 6 דיליג'ן - מקדש גרני - גחארד

  לאחר ארוחת הבוקר נצא ממלוננו וניסע לכיוון מקדש גרני. בדרכנו נעצור לתמונות בקשת צ'ארנמטק עם הנוף להר האררט. מקניון גארני משתקפת תמונה יפיפייה ויוצאת דופן. מקדש גארני הוא המקדש הפגני היחידי שנותר כיום בארמניה. לאחר הביקור במנזר גארני נמשיך בדרכנו למנזר גחארד, מקדש ייחודי הנמצא במערה ונחשב לךאחד מאתרי המורשת העולמי של אונס"קו. נסיעה בחזרה ליירוואן. ארוחות כלולות: בוקר וצהריים לינה ביירוואן

 7. יום 7 יירוואן - ת"א

  לאחר ארוחת בוקר במלון נצא לשדה תעופה לטיסה חזרה לארץ.

טיול מאורגן לארמניה | 7 ימים | 6 לילות

המחיר כולל

טיסות סדירות בטיול המאורגן ליירוואן

מיסי נמל ובטחון

לינה בבתי מלון מדרגת תיירות טובה. חשוב להדגיש כי רמת המלונות במדינה זו נמוכה מהמקובל במדינות מפותחות

בסיס האירוח כולל: חצי פנסיון (ארוחות בוקר + 4 ארוחות ערב + ארוחת צהריים)

מופע פולקלור

הפלגה באגם סבאן

העברות באוטובוס/מיניבוס (ע"פ גודל הקבוצה) חשוב לציין שרמת הכבישים והרכבים בגאורגיה נמוכה מזו המקובלת בארצות מפותחות

סיורים וכניסות לאתרים כמפורט בתכנית הטיול

מדריך ישראלי מקצועי ומנוסה

מדריך מקומי דובר אנגלית

בקבוק מים ליום

תשר לנותני שירותים בחו"ל - מדריך מקומי, נהגים, מלצרים

המחיר אינו כולל

סבלות בבתי המלון ובתי הארחה

ביטוח אישי רפואי ומטען לנוסעים לחו"ל

ארוחות נוספות

תשר למדריך הקבוצה

מה שאינו מופיע בתוכנית הטיול ובקטגוריה של המחיר כלול

אשרת כניסה לארמניה

במקרה של טיסות פנים ייתכן וחברות התעופה ייגבו כספים נוספים עבור כבודה ו/או שירותים נוספים. הנ"ל אינו חלק ממחיר הטיול

מלונות

דוגמאות ממבחר מלונות ,בהם משכנת חברת דיסקברי את נוסעיה - אין בזאת משום הבטחה למלון מסוים. רשימת המלונות הסופית תימסר לנוסעים לקראת הטיול:

יירוואן: Ani Central Inn 4*

גוריס: Goris Hotel

דיליג'אן: Dilijan Resort

מידע כללי

  הבהרות

  כל שינוי הקשור במועדי הטיסות ו/או מחדל אחר הקשור לחברת התעופה, הנו באחריותה בלבד ואינו מהווה בשום אופן עילה לתביעה כנגד חברת דיסקברי ומתן פיצויים.

  בשל שינויים אופציונליים בלו"ז הטיסות, עלול סדר הביקור באתרים להשתנות ויתכן כי אתרי ביקור ספורים יוחלפו באחרים – הכל בהתאם ללוח הזמנים.

  הערה כללית :טיול בקובה אינו דומה לטיול במערב אירופה או בצפון אמריקה. יתכנו עיכובים ושינויים בלוחות הזמנים שאינם תלויים בחברה. כמו כן יש לקחת בחשבון שרמת בתי המלון ושרותי התיירות שונה מהרמה המקובלת במערב אירופה או בצפון אמריקה. מומלץ להתאזר בסבלנות למען הצלחת הטיול.

 • דמי הרשמה ותנאי ביטול

 • הרשמה באמצעות טופס הרשמה ובתשלום של דמי רישום . תנאי ביטול כמפורט בפרק 'תנאים כלליים' באתר.

 • ביטוח

 • חובת כל נוסע לבטח עצמו בביטוח רפואי מתאים, כולל הרחבה להיטס אווירי. מומלץ להפעיל את הביטוח בהתאם לתנאי הביטול בתוכנית הטיול, כדי להיות מכוסים במקרים של ביטול הטיול בתנאים המכוסים ע"י פוליסת הביטוח. במידה ואתם בוחרים לבטח ציוד יקר, ביציאה מישראל כדאי להצהיר במכס על תכולת הכבודה. ניתן לעשות את הביטוח באמצעות חברת "דיסקברי".

 • בריאות וחיסונים

 • חלה חובת דיווח על כל נוסע, למארגני הטיול ומוביליו על הבעיות הרפואיות מהן הוא סובל (במידה ויש כאלה). במסע מושקע מאמץ רב ויש להבטיח ככל שניתן, את הצלחתו. עלינו להכיר את אמצעי הזהירות למניעת הידבקות במחלות ואת הדרישות בנוגע לחיסונים. יש להתייעץ עם רופא מומחה למחלות גיאוגרפיות ורופא שיניים, לפחות 4 שבועות לפני הטיול.

 • הבהרה

 • ככלל, מסלול הטיול מתוכנן עד לפרט האחרון בהתאם לידע ולניסיון שנצבר בחברה. אולם, מעת לעת עלולות להתרחש 'תקלות' לא צפויות שאינן תלויות בנו, העלולות לגרום לשינוי קל בתוכנית או לפגוע ברמת השירותים המובטחת. מומלץ לקבל זאת בהבנה וברוח טובה – אחרי הכל זה גם חלק מהחוויה...יחד עם זאת אנו מבטיחים לעשות הכל כדי שהטיול יהיה מוצלח ומהנה.

  מחיר הטיול הוא למשלמים במזומן או בהעברה בנקאית.

  חברת דיסקברי שומרת לעצמה את הזכות לשנות את סדר הביקורים באתרים בעקבות סיבות הקשורות לטיסות או מסיבות אחרות. כמו כן החברה רשאית להחליף אתרים הנמנים במסלול הרגיל באתרים ראויים אחרים, אם לא ניתן לבקר באתרים אלו כתוצאה מאילוצים שונים.

הערות

  1. המחיר אינו כולל תוספת מיסי נמל ודלק במידה ואלה יוטלו ע"י חברות התעופה לפני היציאה לטיול. המחיר אינו כולל גם דמי סבלות.
  2. המחיר המצוין הוא לתשלום במזומן.
  3. בנושא החיסונים לארץ היעד מומלץ לנוסעים לפנות למשרד הבריאות.
  4. אנו ממליצים לכל הנוסעים לבטח את עצמם בביטוח רפואי ומטען מיום ההרשמה לטיול ועד לסיומו.
  5.שימו לב: המסלול המוצע באתר מתאר את אתרי הביקור, אך לא בהכרח את סדר הביקורים וכן את סדר הימים והלינות . החברה רשאית לשנות את סדרי  הביקורים .
  6.לאור האמור ייתכנו אף ויתורים על ביקורים בחלק מהאתרים והמקומות המוזכרים במסלול הטיול , במקומם יינתנו אתרים חליפיים וראויים.
  6. יציאה לטיול מותנית במינימום של 20 משתתפים לפחות,אלא אם הוחלט אחרת ע"י הנהלת החברה.
  7. במידה ויהיו פחות משתתפים יתכן ותחול תוספת למחיר הטיול שתקבע ע"י דיסקברי.
  8. תנאי הרישום והביטול מפורטים וברורים והם מופיעים באתר האינטרנט של חברת דיסקברי, תחת תנאים כלליים. לפני שהנכם נרשמים לטיול , יש לקרוא את תנאי ההרשמה והביטול כפי שמופיעים בעמוד הנ"ל. 
  9. החברה אינה אחראית לנזקים שיגרמו לנוסעים כתוצאה משינויים הנעשים במועדי הטיסות  על ידי חברות התעופה  או על ידי הרשויות ,עקב תקלות שונות בטיסות ו/או פגעי מזג האוויר. כמו כן אינה אחארית על נזקים כתוצא מ מלחמות , מגפות ,  
  10. החברה אינה אחראית לשינויים הנובעים מסיבות הקשורות לכח עליון , פגעי טבע ומזג אויר וכו'
  11. בשל סיבות שונות ,עלול סדר הביקור באתרים להשתנות ויתכן כי אתרי ביקור ספורים יוחלפו באחרים- הכל בהתאם ללוח הזמנים.
  12.מדי פעם מופיעים באינטרנט, דפי אינטרנט ישנים שנסרקו על ידי גוגל או מנועי חיפוש אחרים דפים שאינם מופיעים באתר החברה, מסלולי טיול ישנים או מסלולי טיול שאינם מעודכנים. לכן , בעת ההרשמה יש להיכנס אך ורק לאתר דיסקברי הרשמי, ולקרוא שם את המסלול המעודכן. עליכם לוודא לפני ההרשמה שהוא אכן המסלול הרלוונטי עבורכם.
  13.עליכם לוודא שאכן קיבלתם את המסלול העדכני והרלוונטי עבור המועד בו אתם מעוניינים או עומדים לצאת לטיול.
  14.דיסקברי אינה אחראית לפרסומים של מסלולים ישנים או כאלה שאינם מעודכנים כמפורט לעיל.
  15.חברת דיסקברי לא תהא אחראית למקרים בהם חברות תעופה ייגבו כספים נוספים עבור כבודה ו/או שירותים נוספים, בין אם מדובר בטיסות פנים או בטיסות בין מדינות, שאינן מישראל או בחזרה לישראל.