טיול מאורגן לנורבגיה, 8 ימים

טיול מאורגן לנורבגיה | 8 ימים

8 ימים
/
7 לילות

אתרים ואטרקציות

 • אוסלו בירת נורבגיה:
 • בית העירייה בו מוענק פרס נובל לשלום, מצודת אקרהאוס, פארק פרוגנר, אזור הנמל אקר בריגה

 • גיילו:
 • עיירת נופש ציורית, מפלי וורינג

 • עיר הנמל ברגן:
 • "בירת הפיורדים" - ביקור בפיורדים, שוק הדגים, הרובע ההאנזתי, עלייה ברכבל לתצפית מרהיבה מעל הר פלואן על פיורד ברגן והעיר

 • ארץ הפיורדים:
 • מפל התאומים - מפלי טווינדאל, סטלהיים - נקודת נוף מרהיבה, נחצה במעבורת את סוגנפיורד - אחד מהפיורדים הארוכים והיפים בנורבגיה, העיירה סטרין, קרחון בריקסדייל, סוננפיורד, העיירה הלסיליט

 • פיורד הגיירינגר:
 • הפלגה בפיורד, העיירה הציורית גיירינגר, "מפלי ההינומה, "דרך הנשרים", "דרך הטרולים", מפלי סטיגפוסן

 • העיירה אנדלסנס שלחופי פיורד אלסונד
 • אלסונד:
 • עיר הנמל הציורית, פיורד גוורינגר

  אגם מיוסה, עיירת הדרכים דומבאס, המישורים החקלאיים של נורבגיה לרגלי ההרים המושלגים

 • עיירת הסקי על שפת אגם מיוסה - לילהאמר:
 • ביקור ותצפית אל מקפצת הסקי מהגבוהות בעולם, המוזיאון הפתוח

למה דיסקברי?

ארוחות בוקר ועוד 4 ארוחות נוספות – ייחודי לדיסקברי! עלייה ברכבל לתצפית מרהיבה מעל הר פלואן על פיורד ברגן שייט מרהיב בפיורדים הנורבגים ביקור בדרך הטרולים. סיור בקרחון בריקסדאל מפלי טווינדאל מפלי ההינומה
למה דיסקברי?

תאריכי יציאה ומחירים

תאריך יציאה
תאריך חזרה

המסלול

 1. יום 1 | תל אביב – אוסלו

  נתאסף בנמל התעופה ונטוס לאוסלו בירת נורבגיה. לאחר הנחיתה נקיים סיור בעיר, נבקר בבית העירייה בו מוענק פרס נובל לשלום נראה את מצודת אקרהאוס ונערוך ביקור בפארק פרוגנר - כאן הקים הפסל הנורבגי ויגילנד עשרות פסלים, שהנושא המרכזי הוא חיי האדם מלידה ועד מוות. בתום הביקור נגיע לבית המלון. בשעות הערב ובתחבורה ציבורית נצא להתרשם מחיי הלילה של העיר באזור הנמל אקר בריגה.

 2. יום 2 | אוסלו - מפלי וורינפוסן - ברגן

  לאחר ארוחת הבוקר נצא בנופי מפלים וקרחונים לעבר ברגן העיר בחוף המערבי של נורבגיה, נבקר בעיירה גיילו - עיירת נופש ציורית. נראה את מפלי וורינג האדירים. כאן נוכל להבין מדוע ואיך מנצלת נורבגיה את כוח המים ליצירת אנרגיה. לאחר הביקור נגיע אל העיר ברגן. עיר הנמל ברגן הייתה אחת מערי המסחר החשובות בימי הביניים ועיר מרכזית ב"ברית ערי ההאנזה" ברית מסחרית שאיחדה את ערי המסחר סביב הים הבלטי ובהנהגת גרמניה. כיום העיר מהיפות בנורבגיה - היא "בירת הפיורדים" וגם אנו נצא מכאן לביקור בפיורדים.

 3. יום 3 | ברגן ארץ הפיורדים - סטלהיים - פלאם

  לאחר ארוחת הבוקר נצא לביקור בברגן. נבקר בשוק הדגים, שהופך לאחר מכן לשוק פרחים. נבקר ברובע ההאנזתי מימי הביניים. מכאן יוצאו דגים מיובשים לכל רחבי אירופה. נעלה ברכבל לתצפית מרהיבה מעל הר פלואן על פיורד ברגן והעיר, סביב הפיורד שיושבת על שבע גבעות . לאחר הביקור נצא לעבר ארץ הפיורדים. נתחיל את הביקור במפל התאומים - מפלי טווינדאל. נטפס אל סטלהיים - נקודת נוף מרהיבה ששימשה גם מבצר ומפקדה גרמנית בתקופת מלחמת העולם. נחצה במעבורת את סוגנפיורד - אחד מהפיורדים הארוכים והיפים בנורבגיה. נגיע ללינה בעיירה נורבגית מקסימה שבין הפיורדים. סטרין או אולדן.

 4. יום 4 | קרחון הבריקסדאל – הורינדל

  נבקר בעיירה סטרין ונמשיך לעבר קרחון בריקסדייל. הקרחון הוא שלוחה של שדה הקרח הענק יוסטדל - שריד אחרון לתקופת הקרחונים באירופה. נצא לטיול רגלי אל שפת הקרחון בין מפלים ופסגות מושלגות (ניתן גם להצטרף בתשלום לטרקטורון ולנסוע לאורך הנתיב). בתום הביקור נגיע ללינה בסביבות הסוננפיורד.

 5. יום 5 | גיירינגר – "דרך הנשרים" "דרך הטרולים" - אנדלסנס - אלסונד

  לאחר ארוחת הבוקר נצא לאחת מנקודות השיא בטיול. נגיע אל העיירה הלסיליט, בפתחו של אחד הפיורדים היפים שבעולם - פיורד הגיירינגר. נצא להפלגה בפיורד הצר והעמוק שמשני צדיו מצוקים ירוקים, מפלי מים, ישובים קטנים מאוד, מבודדים לגמרי, שחיים אך ורק מאספקה עצמית. לקראת סוף השייט בעיירה הציורית גיירינגר, נחלוף על פני "מפלי ההינומה", שנראים כהינומה של כלה מסיפון האנייה. לאחר ההפלגה, נצא לדרך שתוביל אותנו בנתיבים היפים והמפורסמים ביותר בנורבגיה - "דרך הנשרים", דרך פתלתלה מטפסת במעלה ההר. מהמצפורים במעלה הדרך נשקף נוף מרהיב של הפיורד וסביבתו. נרד לצדו הצפוני של המעבר, נחצה פיורד במעבורת ונגיע אל "דרך הטרולים". הטרולים הם יצורים מהמיתולוגיה הנורדית והם מייצגים את הרוע, הם נמוכי קומה בעלי תווי פנים מעוותים, שעירים ומכוערים, חיים ביערות ובהרים. קרני השמש מזיקות לטרולים ולכן הם פועלים בלילות. נטפס במעלה "דרך הטרולים" בפסגת מעבר ההרים, נצפה במפל אדיר - מפלי סטיגפוסן. נרד בדרך הפתלתלה שנחשבת לאחת היפות והנופיות שבעולם, אל העיירה אנדלסנס שלחופי פיורד אלסונד. נמשיך בנסיעה לכיוון אלסונד - עיר נמל ציורית על שפת הים הצפוני. מכאן חודר פיורד גוורינגר אל פנים היבשת. נגיע ללינה באלסונד.

 6. יום 6 | אלסונד - לילהאמר

  נקיים סיור בעיר היפהפייה הזו שיושבת על איים ומפרצים ובנויה בסגנון ייחודי לערי הצפון. בתום הביקור נצא מאזור הפיורדים לעבר אגם מיוסה. נגיע אל עיירת הדרכים דומבאס ולאחר מכן נמשיך דרך המישורים החקלאיים של נורבגיה לרגלי ההרים המושלגים. נגיע ללינה בעיירת הסקי על שפת אגם מיוסה, לילהאמר.

 7. יום 7 | לילהאמר - מקפצת הסקי - המוזיאון הפתוח של נורווגיה - אגם מיוסה – אוסלו

  לאחר ארוחת הבוקר, נצא לסיור בעיר הנופש והסקי לילהאמר. נגיע לביקור ותצפית אל מקפצת הסקי מהגבוהות בעולם, שנבנתה לרגל אולימפיאדת החורף שנתקיימה כאן. שמה של העיר נקשר בניסיון כושל של לוחמי המוסד לחסל את מפקד ספטמבר השחור - חסאן סלאמה. נמשיך לאורך אגם מיוסה אל העיר האמר, נבקר במוזיאון הפתוח שממחיש את אורח החיים בנורבגיה הכפרית: מלאכת יד חקלאות ודייג. בתום הסיור נגיע אל אוסלו.

 8. יום 8 | אוסלו – תל אביב

  בשעות הבוקר נשלים סיורים בעיר. בהתאם לשעת הטיסה נגיע אל שדה התעופה לטיסה אל תל אביב.

טיול מאורגן לנורבגיה | 8 ימים

המחיר כולל

טיסות סדירות לפי המסלול

מיסי נמל והיטל בטחון

בתי מלון מדרגה ראשונה ודרגת תיירות טובה בחדרים זוגיים עם אמבטיה או מקלחת צמודה

כלכלה: ארוחות בוקר ועוד 4 ארוחות נוספות

אוטובוס ממוזג ונוח לביצוע תכנית הטיול

תשר (טיפים) לנותני השירותים בחו"ל

מדריך ישראלי מנוסה מצוות דיסקברי

הערה: יתכנו שינויים בסדר הביקורים באזור הפיורדים

המחיר אינו כולל

תוספת ליחיד בחדר: $790

מיסים: כל תוספת במסי הנמל והיטל הדלק שיתווספו למחיר לאחר ה-1.12.16 ועד למועד הכרטוס

ביטוח: ביטוח נסיעה רפואי ומטען

הוצאות אישיות: הוצאות בעלות אופי אישי לרבות תוספת חדר ליחיד

דמי סבלות

במקרה של טיסות פנים ייתכן וחברות התעופה ייגבו כספים נוספים עבור כבודה ו/או שירותים נוספים. הנ"ל אינו חלק ממחיר הטיול

מלונות

להלן דוגמאות ממבחר מלונות בהם משכנת חברת דיסקברי את נוסעיה. אין בזאת משום הבטחה למלון מסוים. רשימת המלונות הסופית תימסר לנוסעים במפגש הקבוצה לקראת הטיול: עיר: ברגן מלון: Rica bergen עיר: אוסלו מלון: Thon traiden

מידע כללי

 • הבהרות

 • כל שינוי הקשור במועדי הטיסות ו/או מחדל אחר הקשור לחברת התעופה, הנו באחריותה בלבד ואינו מהווה בשום אופן עילה לתביעה כנגד חברת דיסקברי ומתן פיצויים.

  בשל שינויים אופציונליים בלו"ז הטיסות, עלול סדר הביקור באתרים להשתנות ויתכן כי אתרי ביקור ספורים יוחלפו באחרים – הכל בהתאם ללוח הזמנים.

 • דמי הרשמה ותנאי ביטול

 • הרשמה באמצעות טופס הרשמה ובתשלום של דמי רישום . תנאי ביטול כמפורט בפרק 'תנאים כלליים' באתר.

 • ביטוח

 • חובת כל נוסע לבטח עצמו בביטוח רפואי מתאים, כולל הרחבה להיטס אווירי. מומלץ להפעיל את הביטוח בהתאם לתנאי הביטול בתוכנית הטיול, כדי להיות מכוסים במקרים של ביטול הטיול בתנאים המכוסים ע"י פוליסת הביטוח. במידה ואתם בוחרים לבטח ציוד יקר, ביציאה מישראל כדאי להצהיר במכס על תכולת הכבודה. ניתן לעשות את הביטוח באמצעות חברת "דיסקברי".

 • בריאות וחיסונים

 • חלה חובת דיווח על כל נוסע, למארגני הטיול ומוביליו על הבעיות הרפואיות מהן הוא סובל (במידה ויש כאלה). במסע מושקע מאמץ רב ויש להבטיח ככל שניתן, את הצלחתו. עלינו להכיר את אמצעי הזהירות למניעת הידבקות במחלות ואת הדרישות בנוגע לחיסונים. יש להתייעץ עם רופא מומחה למחלות גיאוגרפיות ורופא שיניים, לפחות 4 שבועות לפני הטיול.

 • הבהרה

 • ככלל, מסלול הטיול מתוכנן עד לפרט האחרון בהתאם לידע ולניסיון שנצבר בחברה. אולם, מעת לעת עלולות להתרחש 'תקלות' לא צפויות שאינן תלויות בנו, העלולות לגרום לשינוי קל בתוכנית או לפגוע ברמת השירותים המובטחת. מומלץ לקבל זאת בהבנה וברוח טובה – אחרי הכול זה גם חלק מהחוויה. יחד עם זאת אנו מבטיחים לעשות הכול כדי שהטיול יהיה מוצלח ומהנה.

  מחיר הטיול הוא למשלמים במזומן או בהעברה בנקאית.

  חברת דיסקברי שומרת לעצמה את הזכות לשנות את סדר הביקורים באתרים בעקבות סיבות הקשורות לטיסות או מסיבות אחרות. כמו כן החברה רשאית להחליף אתרים הנמנים במסלול הרגיל באתרים ראויים אחרים, אם לא ניתן לבקר באתרים אלו כתוצאה מאילוצים שונים.

הערות

  1. המחיר אינו כולל תוספת מיסי נמל ודלק במידה ואלה יוטלו ע"י חברות התעופה לפני היציאה לטיול. המחיר אינו כולל גם דמי סבלות.
  2. המחיר המצוין הוא לתשלום במזומן.
  3. בנושא החיסונים לארץ היעד מומלץ לנוסעים לפנות למשרד הבריאות.
  4. אנו ממליצים לכל הנוסעים לבטח את עצמם בביטוח רפואי ומטען מיום ההרשמה לטיול ועד לסיומו.
  5.שימו לב: המסלול המוצע באתר מתאר את אתרי הביקור, אך לא בהכרח את סדר הביקורים וכן את סדר הימים והלינות . החברה רשאית לשנות את סדרי  הביקורים .
  6.לאור האמור ייתכנו אף ויתורים על ביקורים בחלק מהאתרים והמקומות המוזכרים במסלול הטיול , במקומם יינתנו אתרים חליפיים וראויים.
  6. יציאה לטיול מותנית במינימום של 20 משתתפים לפחות,אלא אם הוחלט אחרת ע"י הנהלת החברה.
  7. במידה ויהיו פחות משתתפים יתכן ותחול תוספת למחיר הטיול שתקבע ע"י דיסקברי.
  8. תנאי הרישום והביטול מפורטים וברורים והם מופיעים באתר האינטרנט של חברת דיסקברי, תחת תנאים כלליים. לפני שהנכם נרשמים לטיול , יש לקרוא את תנאי ההרשמה והביטול כפי שמופיעים בעמוד הנ"ל. 
  9. החברה אינה אחראית לנזקים שיגרמו לנוסעים כתוצאה משינויים הנעשים במועדי הטיסות  על ידי חברות התעופה  או על ידי הרשויות ,עקב תקלות שונות בטיסות ו/או פגעי מזג האוויר. כמו כן אינה אחארית על נזקים כתוצא מ מלחמות , מגפות ,  
  10. החברה אינה אחראית לשינויים הנובעים מסיבות הקשורות לכח עליון , פגעי טבע ומזג אויר וכו'
  11. בשל סיבות שונות ,עלול סדר הביקור באתרים להשתנות ויתכן כי אתרי ביקור ספורים יוחלפו באחרים- הכל בהתאם ללוח הזמנים.
  12.מדי פעם מופיעים באינטרנט, דפי אינטרנט ישנים שנסרקו על ידי גוגל או מנועי חיפוש אחרים דפים שאינם מופיעים באתר החברה, מסלולי טיול ישנים או מסלולי טיול שאינם מעודכנים. לכן , בעת ההרשמה יש להיכנס אך ורק לאתר דיסקברי הרשמי, ולקרוא שם את המסלול המעודכן. עליכם לוודא לפני ההרשמה שהוא אכן המסלול הרלוונטי עבורכם.
  13.עליכם לוודא שאכן קיבלתם את המסלול העדכני והרלוונטי עבור המועד בו אתם מעוניינים או עומדים לצאת לטיול.
  14.דיסקברי אינה אחראית לפרסומים של מסלולים ישנים או כאלה שאינם מעודכנים כמפורט לעיל.
  15.חברת דיסקברי לא תהא אחראית למקרים בהם חברות תעופה ייגבו כספים נוספים עבור כבודה ו/או שירותים נוספים, בין אם מדובר בטיסות פנים או בטיסות בין מדינות, שאינן מישראל או בחזרה לישראל.