טיול מאורגן לברלין בשילוב דרזדן | 7 ימים

טיול מאורגן לברלין בשילוב דרזדן | 7 ימים

7 ימים
/
6 לילות

אתרים ואטרקציות

 • ברלין:
 • שער ברנדנבורג

  שדרת אונטר דן לינדן

  נהר השפריי

  אי המוזיאונים – אתר מורשת עולמי של אונסק"ו

  אלכסנדרפלאץ

  הגלריה המזרח גרמנית הפתוחה

  רובע "מיטה"

  גשר "אוברבאומברוק"

  כיכר ז'נדרמנמרקט

  רחוב ירושלים

  רובע "שרלוטנבורג"

  השדרה המפורסמת ב"קו-דאם"- השאנז אליזה של ברלין

  מתחם פוטסדאמרפלאץ, מקדש הארכיטקטורה של אירופה

  המוזיאון היהודי

  בית הכנסת החדש ברחוב אורניינבורגר

  בית הקברות היהודי הישן

  "הבית החסר" ברחוב גרוסהאמבורגר

  בבל פלאץ, מקום שריפת הספרים + "אנדרטת הספרייה הריקה"

  מתחם ה"טופוגרפיה של טרור"

  צ'ק פוינט צ'רלי

  פרידריך שטראסה

  אתר התיעוד המרכזי והרשמי של חומת ברלין ב"ברנאוורשטראסה" + עלייה למרפסת התצפית ממנה נראה כיצד נראתה חומת ברלין שחילקה את העיר בין מזרח למערב

 • דרזדן:
 • סיור מקיף בעיר ליום שלם

למה דיסקברי?

טיול מאורגן לברלין בשילוב דרזדן עם דיסקברי כולל ביקור באתרים והאזורים החשובים - חזרה מרתקת בזמן לעומק היסטוריה המורכבת. מסע מלמד, אשר ממחיש את התהליך המעניין שעברה העיר ברלין במהלך השנים.
 
טיול לברלין עם דיסקברי הינו בליווי מדריך מקצועי ומיומן + ארוחות בוקר לאורך כל הטיול + בתי מלון בדרגת תיירות טובה. הטיול משלב היסטוריה, אומנות ותרבות, כולל היכרות מקרוב את ברלין העכשווית והססגונית על כל פניה והיכרות את העיר דרזדן, בירת חבל סקסוניה שבגרמניה בטיול ליום שלם.
 
במסלול זה יהיה לכם זמן לחוות את האווירה התרבותית בצורה המיטבית. תוכלו גם לבקר במרכזי קניות שוקקי חיים, לבלות במקומות בילוי מומלצים ועוד.
למה דיסקברי?

תאריכי יציאה ומחירים

תאריך יציאה
תאריך חזרה

המסלול

 1. יום 1 | תל אביב - ברלין

  ניפגש בשדה התעופה בנתב"ג ונטוס לברלין.

 2. יום 2 | ברלין

  לאחר ארוחת הבוקר, נצא לסיור בעיר. נראה את שער ברנדנבורג ההיסטורי, אחד מציוני הדרך החשובים בתולדותיה של ברלין. נבקר באתר הזיכרון ליהודי אירופה שנרצחו בשואה, באזור שער ברנדנבורג. נעבור בשדרת אונטר דן לינדן - שדרת עצי התרזה אותה הפך פרידריך הגדול לציר המרכזי של העיר ובנה לצדיה מבנים חשובים. נראה את פסלו ואת בניין האוניברסיטה המפורסמת, על שם הומבולדט. נחצה את נהר השפריי ונבקר באי המוזיאונים האוצר בתחומו שכיות חמדה נדירות. האי הוכר על ידי אונסק"ו כאתר מורשת תרבות עולמי. נגיע לאלכסנדרפלאץ, מעליה ניצב רם ונישא מגדל הטלוויזיה, סמלה המסחרי של מזרח ברלין. נמשיך מזרחה אל עבר הגלריה המזרח גרמנית הפתוחה ונתרשם משרידי חומת ברלין.

 3. יום 3 | ברלין

  היום נעמיק את ביקורנו בברלין בשניים מן הרבעים המפורסמים ביותר בעיר. נתחיל את סיורנו ברובע "מיטה" - לבה של ברלין המזרחית ונבקר בכיכר היפה ביותר בברלין "ז'נדרמנמרקט" - המעוטרת בכמה מסמליה הארכיטקטוניים הידועים ביותר: הכנסיות הגרמנית והצרפתית משני צדי הכיכר ובמרכזה שוכן במלוא הדרו בניין הקונצרטים המפורסם של ברלין. נמשיך בסיורנו אל עבר רחוב "ירושלים" לראות את אנדרטת שלושת המראות לזכר בעלי המלאכה היהודיים שפעלו במקום. נעבור אל חלקה המערבי של העיר אל רובע "שרלוטנבורג" לבה הפועם של ברלין המערבית הידוע בכינויו ה"צנטרום". נטייל בשדרה המפורסמת ב"קו-דאם" - השאנז אליזה של ברלין ומוקד הפעילות המסחרית והתרבותית במערב ברלין, ונתרשם מאתריה. את שעות אחר הצהריים נקדיש לביקור ב"פוטסדאמרפלאץ" - המקום שמסמל יותר מכל את התפתחותה האורבנית המרשימה של ברלין לאחר נפילת החומה. במקום זה בו עברה חומת ברלין נבנה מתחם אדיר ומרשים בממדיו שזכה לכינוי ”מקדש הארכיטקטורה" של אירופה. נראה את התווי בו עברה החומה ונבקר במרכזי הבילוי של המתחם.

 4. יום 4 | דרזדן

  היום ניסע לביקור בדרזדן, בירת חבל סאכסוניה ומרכז הבארוק הגרמני, תערובת של ארכיטקטורה מדהימה, שכיות חמדה נדירות ואוצרות אמנות מהחשובים בעולם. נראה את בית האופרה, אחד המפוארים באירופה. נטייל בגני צווינגר הנפלאים, המעוטרים בדמויות מהמיתולוגיה היוונית. נמשיך אל עבר אחת מיצירות המופת של דרזדן, יצירת הפסיפס בסימטת האצילים, המתארת את "מצעד אצילי סאכסוניה". משם נעלה ל"מרפסת של אירופה" לתצפית על נהר האלבה והעיר החדשה. נמשיך בסיורנו אל עבר הפאר האדריכלי וגולת הכותרת הארכיטקטונית של דרזדן אל "כנסיית גבירתנו" שנהרסה במלחמת העולם השנייה ושוקמה להפליא במאמץ בינלאומי, לקראת חגיגות היובל לציון 800 שנים ליסוד העיר. נפרד מדרזדן וניסע לבסטאי, נקודת תצפית נפלאה על נהר האלבה, ונחזה בתופעת טבע נדירה ביופייה. בתום היום המרתק נשוב לברלין.

 5. יום 5 | ברלין

  את שעות הבוקר נקדיש לביקור במוזיאון היהודי, המתעד את דברי ימי יהדות גרמניה, פרי תכנונו של הארכיטקט דניאל ליבסקינד. פרק מיוחד נייחד לברלין היהודית. נבקר בבית הכנסת החדש ברחוב אורניינבורגר, הבנוי בסגנון מורי-ביזנטי, בעל כיפת זהב. זהו אחד המבנים המרשימים של ברלין השולט בקו הרקיע של העיר - עדות חיה לקהילה יהודית ענפה ומשגשגת שחיה בברלין. נבקר בבית הקברות היהודי הישן, בו ניצבת מצבתו של משה מנדלסון - הפילוסוף היהודי בן המאה ה-18 ומנהיגה הרוחני של תנועת ההשכלה. נמשיך בסיורנו אל עבר האנדרטה הריקה - "הבית החסר" ברחוב גרוסהאמבורגר, מתחם מגורים בו שכנו בתיהם של מספר משפחות יהודיות. נבקר בבבל פלאץ, מקום שריפת הספרים בשנת 1933 ונראה את האנדרטה המקורית של האומן הישראלי מיכה אולמן, "אנדרטת הספרייה הריקה", המנציחה את האירוע.

 6. יום 6 | ברלין

  היום נבקר בקו התפר בין "מזרח" ל"מערב". נראה את מתחם ה"טופוגרפיה של טרור", שם שכנו מרתפי הגסטאפו. נמשיך לאורך תוואי החומה צפונה עד הגיענו ל"צ'ק פוינט צ'רלי" נקודת המעבר המרכזית בין שני חלקי העיר, לאורך 28 שנות קיומה. ניסע צפונה לאורך פרידריך שטראסה ונתרשם מההתפתחות האורבאנית המרשימה של ברלין. נערוך ביקור מעניין באתר התיעוד המרכזי והרשמי של חומת ברלין ב"ברנאוורשטראסה", נעלה אל מרפסת התצפית ממנה נראה כיצד נראתה חומת ברלין שחילקה את העיר בין מזרח למערב.

 7. יום 7 | ברלין - תל אביב

  נשלים ביקורנו בעיר ויהיה גם זמן לקניות. בהמשך ניסע אל שדה התעופה ונחזור הביתה.

טיול מאורגן לברלין בשילוב דרזדן | 7 ימים

המחיר כולל

טיסות בינלאומיות לפי המסלול

מיסי נמל והיטל בטחון

בית מלון דרגה ראשונה או דרגת תיירות טובה בחדרים זוגיים עם אמבטיה או מקלחת צמודה

ארוחות בוקר מדי יום

סיורים וביקורים כמפורט במסלול

סיור ערב (בתחבורה ציבורית או רגלי)

אוטובוס ממוזג ונוח

תשר (טיפים) לנותני השירותים בחו"ל, למעט סבלות

מדריכ/ה מקצועי/ת ומנוסה של חברת דיסקברי

המחיר אינו כולל

תוספת ליחיד בחדר

ביטוח רפואי ומטען

הוצאות אישיות

תשר לסבלים ולמדריך הישראלי

כל מה שלא מצוין במחיר כולל

דמי סבלות

במקרה של טיסות פנים ייתכן וחברות התעופה ייגבו כספים נוספים עבור כבודה ו/או שירותים נוספים. הנ"ל אינו חלק ממחיר הטיול

מידע כללי

 • הבהרות

 • כל שינוי הקשור במועדי הטיסות ו/או מחדל אחר הקשור לחברת התעופה, הנו באחריותה בלבד ואינו מהווה בשום אופן עילה לתביעה כנגד חברת דיסקברי ומתן פיצויים.

  בשל שינויים אופציונליים בלו"ז הטיסות, עלול סדר הביקור באתרים להשתנות ויתכן כי אתרי ביקור ספורים יוחלפו באחרים – הכל בהתאם ללוח הזמנים.

 • דמי הרשמה ותנאי ביטול

 • הרשמה באמצעות טופס הרשמה ובתשלום של דמי רישום . תנאי ביטול כמפורט בפרק 'תנאים כלליים' באתר.

 • ביטוח

 • חובת כל נוסע לבטח עצמו בביטוח רפואי מתאים, כולל הרחבה להיטס אווירי. מומלץ להפעיל את הביטוח בהתאם לתנאי הביטול בתוכנית הטיול, כדי להיות מכוסים במקרים של ביטול הטיול בתנאים המכוסים ע"י פוליסת הביטוח. במידה ואתם בוחרים לבטח ציוד יקר, ביציאה מישראל כדאי להצהיר במכס על תכולת הכבודה. ניתן לעשות את הביטוח באמצעות חברת "דיסקברי".

 • בריאות וחיסונים

 • חלה חובת דיווח על כל נוסע, למארגני הטיול ומוביליו על הבעיות הרפואיות מהן הוא סובל (במידה ויש כאלה). במסע מושקע מאמץ רב ויש להבטיח ככל שניתן, את הצלחתו. עלינו להכיר את אמצעי הזהירות למניעת הידבקות במחלות ואת הדרישות בנוגע לחיסונים. יש להתייעץ עם רופא מומחה למחלות גיאוגרפיות ורופא שיניים, לפחות 4 שבועות לפני הטיול.

 • הבהרה

 • ככלל, מסלול הטיול מתוכנן עד לפרט האחרון בהתאם לידע ולניסיון שנצבר בחברה. אולם, מעת לעת עלולות להתרחש 'תקלות' לא צפויות שאינן תלויות בנו, העלולות לגרום לשינוי קל בתוכנית או לפגוע ברמת השירותים המובטחת. מומלץ לקבל זאת בהבנה וברוח טובה – אחרי הכל זה גם חלק מהחוויה...יחד עם זאת אנו מבטיחים לעשות הכל כדי שהטיול יהיה מוצלח ומהנה.

  מחיר הטיול הוא למשלמים במזומן או בהעברה בנקאית.

  חברת דיסקברי שומרת לעצמה את הזכות לשנות את סדר הביקורים באתרים בעקבות סיבות הקשורות לטיסות או מסיבות אחרות. כמו כן החברה רשאית להחליף אתרים הנמנים במסלול הרגיל באתרים ראויים אחרים, אם לא ניתן לבקר באתרים אלו כתוצאה מאילוצים שונים.

הערות

  1. המחיר אינו כולל תוספת מיסי נמל ודלק במידה ואלה יוטלו ע"י חברות התעופה לפני היציאה לטיול. המחיר אינו כולל גם דמי סבלות.
  2. המחיר המצוין הוא לתשלום במזומן.
  3. בנושא החיסונים לארץ היעד מומלץ לנוסעים לפנות למשרד הבריאות.
  4. אנו ממליצים לכל הנוסעים לבטח את עצמם בביטוח רפואי ומטען מיום ההרשמה לטיול ועד לסיומו.
  5.שימו לב: המסלול המוצע באתר מתאר את אתרי הביקור, אך לא בהכרח את סדר הביקורים וכן את סדר הימים והלינות . החברה רשאית לשנות את סדרי  הביקורים .
  6.לאור האמור ייתכנו אף ויתורים על ביקורים בחלק מהאתרים והמקומות המוזכרים במסלול הטיול , במקומם יינתנו אתרים חליפיים וראויים.
  6. יציאה לטיול מותנית במינימום של 20 משתתפים לפחות,אלא אם הוחלט אחרת ע"י הנהלת החברה.
  7. במידה ויהיו פחות משתתפים יתכן ותחול תוספת למחיר הטיול שתקבע ע"י דיסקברי.
  8. תנאי הרישום והביטול מפורטים וברורים והם מופיעים באתר האינטרנט של חברת דיסקברי, תחת תנאים כלליים. לפני שהנכם נרשמים לטיול , יש לקרוא את תנאי ההרשמה והביטול כפי שמופיעים בעמוד הנ"ל. 
  9. החברה אינה אחראית לנזקים שיגרמו לנוסעים כתוצאה משינויים הנעשים במועדי הטיסות  על ידי חברות התעופה  או על ידי הרשויות ,עקב תקלות שונות בטיסות ו/או פגעי מזג האוויר. כמו כן אינה אחארית על נזקים כתוצא מ מלחמות , מגפות ,  
  10. החברה אינה אחראית לשינויים הנובעים מסיבות הקשורות לכח עליון , פגעי טבע ומזג אויר וכו'
  11. בשל סיבות שונות ,עלול סדר הביקור באתרים להשתנות ויתכן כי אתרי ביקור ספורים יוחלפו באחרים- הכל בהתאם ללוח הזמנים.
  12.מדי פעם מופיעים באינטרנט, דפי אינטרנט ישנים שנסרקו על ידי גוגל או מנועי חיפוש אחרים דפים שאינם מופיעים באתר החברה, מסלולי טיול ישנים או מסלולי טיול שאינם מעודכנים. לכן , בעת ההרשמה יש להיכנס אך ורק לאתר דיסקברי הרשמי, ולקרוא שם את המסלול המעודכן. עליכם לוודא לפני ההרשמה שהוא אכן המסלול הרלוונטי עבורכם.
  13.עליכם לוודא שאכן קיבלתם את המסלול העדכני והרלוונטי עבור המועד בו אתם מעוניינים או עומדים לצאת לטיול.
  14.דיסקברי אינה אחראית לפרסומים של מסלולים ישנים או כאלה שאינם מעודכנים כמפורט לעיל.
  15.חברת דיסקברי לא תהא אחראית למקרים בהם חברות תעופה ייגבו כספים נוספים עבור כבודה ו/או שירותים נוספים, בין אם מדובר בטיסות פנים או בטיסות בין מדינות, שאינן מישראל או בחזרה לישראל.