דיסקברי טיול עולמי מוציאה טיולים מאורגנים לאירופה, טיולי משפחות לאירופה, טיולים לשומרי מסורת, כשרים לאירופה, טיולי תרבות לאירופה, חבילות ספורט כדורגל לאירופה, טיולי שייט לאירופה, טיולי ג'יפים לאירופה.

"דיסקברי טיול עולמי" 03-5627248 מוציאה טיולים מאורגנים ליעדים רבים בגרמניה.
בדיסקברי תמצאו טיולים מאורגנים בגרמניה, טיולים מאורגנים לשומרי מסורת/כשר בגרמניה, טיולים מאורגנים עם ג'יפים בגרמניה, טיולים אישיים למשפחות ויחידים בגרמניה. את הטיולים תארגן דיסקברי כולל : טיסות, מלונות, מדריכים, רכב וכרטיס כניסה לאתרים ואטרקציות. הטיולים מקיפים ביותר, ללא ימים חופשיים, בדרך כלל בתנאי חצי פנסיון וללא סיורי בחירה בתשלום, מדריכים מנוסים ואיכותיים.
אנו מזמינים אתכם להשאיר פרטים מלאים לגבי הטיול המאורגן שמעניין אתכם ואנו נחזור אליכם בהקדם.

שאלות ומידע נוסף

 

מתי כדי לטייל בגרמניה?

התקופה הטובה ביותר לבקר בגרמניה היא בין מאי לספטמבר. למרות הגשם שיורד מדי פעם, מזג האוויר החם והימים הארוכים הופכים את החודשים האלה לתקופה האידיאלית לגלות את כל מה שיש לגרמניה להציע. מזג האוויר בדרך כלל נוח ונעים בשלהי האביב, לפני שהטמפרטורות הממוצעות מטפסות מעל ל-20 ומעבר לכך ביוני, יולי ואוגוסט.

מה המטבע בגרמניה?

משום שגרמניה חברה באיחוד האירופי המטבע בגרמניה היום הוא אירו אשר ערכו של אירו 1 שווה ל4.10 שקלים

כמה זמן הטיסה מישראל לגרמניה?

לגרמניה יש כמה שדות תעופה ותלוי לאיזה יעד רוצים להגיע אך בדרך כלל זמן הטיסה יעמוד על 4 שעות ו10 דקות לבין 4 שעות ו40 דקות. אם תטוסו בטיסה עם עצירות כמובן שזמן הטיסה ישתנה בהתאם

מהי בירת גרמניה?

בֶּרְלִין היא בירת הרפובליקה הפדרלית של גרמניה, העיר הגדולה ביותר בגרמניה ואחת מ-16 המדינות המרכיבות אותה. ברלין נמצאת בצפון-מזרח גרמניה. גובהה הממוצע 34 מטרים מעל פני הים. שטחה 891 קמ"ר, והיא אחת הערים הגדולות באירופה בשטחה. אוכלוסיית ברלין מונה כ-3.7 מיליון תושבים, והיא המאוכלסת בערי גרמניה.

איפה רוכשים חבילת גלישה לגרמניה (eSIM)?

תוכלו לרכוש סים בסופר: לדוגמא, Aldi Talk בחנויות של Aldi, וJa !Mobileבחנויות של Rewe. אפשר גם למצוא סימים מקומיים בתחנות דלק וחנויות אלקטרוניקה.

 

מה הוא המאכל המאפיין את גרמניה?

המטבח הגרמני מתואר לעיתים קרובות כמטבח "כבד", המבוסס בעיקר על מאכלי בשר וירקות שורש, בין היתר בשל האקלים הגרמני. אחד המאכלים המסמלים את המטבח הגרמני הוא הכרוב החמוץ (זַאוֶורקְרְאוּט, Sauerkraut), אשר הכנתו שונה בכל אזור בגרמניה. תפוחי אדמה הם חלק מהזאוורקראוט, אשר עצמו מספק ויטמין C בתקופת החורף (שכן בגרמניה צומחים רק פירות מעטים). באופן כללי, המטבח הגרמני מאופיין בתבשילי תפוחי אדמה רבים - גרמניה היא אחת המדינות המובילות בצריכת תפוחי אדמה.

הבשר האופייני ביותר למטבח הגרמני הוא בשר החזיר, אף שקיים שימוש נרחב גם בבשר בקר ובעופות, אשר הופכים להיות יותר פופולריים. המטבח הגרמני מאופיין בסוגים רבים של נקניקים ונקניקיות.

מרכיב בולט אחר במטבח הגרמני הוא הלחם: קיימים עשרות סוגי לחם גרמניים. מאפיות שכונתיות או כפריות הן חלק בלתי נפרד מהנוף - כיום, הן בחלקן הגדול סניפי רשתות-ענק.

מהי הדת הנפוצה בגרמניה?

הנצרות היא הדת העיקרית בגרמניה, עם חלוקה שווה בין פרוטסטנטים וקתולים: 33% מהאוכלוסייה (במיוחד בצפון ובמזרח) מגדירים עצמם פרוטסטנטים ו-33% נוספים (במיוחד בדרום ובמערב) מגדירים עצמם קתולים. בסך הכל, 55 מיליון גרמנים מגדירים עצמם נוצרים, אף על-פי שבמזרח גרמניה הרגש הדתי חלש הרבה יותר, ככל הנראה תולדה של ארבעים שנות קומוניזם.

מהן האטרקציות המרכזיות בטיול לגרמניה?

גרמניה היא מדינה מדהימה עם נופים, היסטוריה ותרבות עשירה, יש בה המון מה לעשות אבל הנה חלק מהאטרקציות שניתן לבקר בהן ברלין, חומת ברלין, סיור במפעל מרצדס בנץ, רוטנבורג אוב דר טאובר, הר Zugspitze., היער השחור, עמק המוזל בגרמניה, עמק הריין ועוד