image descriprion
image descriprion
image descriprion
image descriprion

טיול כשר למשפחות ליער השחור , שוויץ וצרפת 9 ימים

9 ימים
/
7 לילות

אתרים ואטרקציות

  בטיולינו נבקר בין השאר במקומות הבאים

  ציריך

  וילינגן

  מפלי הריין

  אגם טיטיזי קולמר

  שטוטגרט כולל מוזיאון מרצדס

  פארק אירופה

  היער השחור

  באדן באדן

  העיירה טריברג

  שונך

  סנקט ג'יורג'ן

  פארק המים באד פרדיז

  שטרסבורג

  קולמר

למה דיסקברי?

בטיול מאורגן ליער השחור של חברת דיסקברי, נראה אטרקציות רבות שיש לאזור זה להציע !! נטייל  ביער האדיר ורחב המימדים הזה ונגלה פינות מסתור שרוב האנשים לא מכירים ולא מגיעים אליהן. נחווה את הטבע המרהיב כולל אגם טיטיזי, נעלה על רכבל שאואינסלנד ונבקר במוזיאון מרצדס בשטוטגרט. !!! 
למה דיסקברי?

תאריכי יציאה ומחירים

תאריך יציאה
תאריך חזרה
מחיר מבצע לאדם בחדר זוגי
מחיר לאדם יחיד
מחיר לשלושה אנשים בחדר (המחיר לאדם)
מחיר לזוג + ילד (המחיר לאדם)
מחיר לזוג + 2 ילדים בחדר ( המחיר לאדם )
מחיר לזוג + 2 ילדים ב 2 חדרים (המחיר לכל אחד מהם)
מחיר רגיל לאדם בחדר זוגי
תוקף המבצע
יציאה: 14/08/2024
חזרה: 22/08/2024
מחיר מבצע לאדם בחדר זוגי 2,190 €
מחיר לאדם יחיד 2,790 €
מחיר לשלושה אנשים בחדר (המחיר לאדם) 2,150 €
מחיר לזוג + ילד (המחיר לאדם) 2,150 €
מחיר לזוג + 2 ילדים בחדר ( המחיר לאדם ) 2,150 €
מחיר לזוג + 2 ילדים ב 2 חדרים (המחיר לכל אחד מהם) 2,190 €
מחיר רגיל לאדם בחדר זוגי 2,290 €
תוקף המבצע 01.05.24 0 €
יציאה: 30/07/2024
חזרה: 06/08/2024
מחיר מבצע לאדם בחדר זוגי 2,190 €
מחיר לאדם יחיד 2,790 €
מחיר לשלושה אנשים בחדר (המחיר לאדם) 2,150 €
מחיר לזוג + ילד (המחיר לאדם) 2,150 €
מחיר לזוג + 2 ילדים בחדר ( המחיר לאדם ) 2,150 €
מחיר לזוג + 2 ילדים ב 2 חדרים (המחיר לכל אחד מהם) 2,190 €
מחיר רגיל לאדם בחדר זוגי 2,290 €
תוקף המבצע 01.05.24 0 €

המסלול

 1. יום 1 תל אביב – ציריך

  עם נחיתתנו בנמל התעופה של ציריך נסע אל מלוננו.

 2. יום 2 וילינגן – מפלי הריין- פרייבוג- אגם טיטי-זי-קולמר

  אחרי ארוחת הבוקר במלון נצא ונחווה את מפלי הריין שבשוויץ. מפלי הריין הינם המפלים הגדולים ביותר באירופה, נצא לשייט באגם שלרגלי המפלים. במסגרת הסיור נעצור גם בקונסטנץ ושטיין אם ריין, עיירה קטנה וציורית בשוויץ ונטייל ברחובותיה.  לאחר מכן נצא לסיור בעיר וילינגן, העיירה ממוקמת בצפון מערב גרמניה באזור היער השחור, עשירה בהיסטוריה , את החומה העתיקה שהוקמה במאה ה -13 שנבנתה לשם הגנה על העיירה מפני התקפות אויבים, נשוטט בעיר העתיקה ונתרשם מיופייה המיוחד. בתום סיורנו בעיירה נמשיך לאגם טיטיזי . אגם טיטי (בגרמנית – טיטיזה) הוא מנקודות הנוף היפות ביותר באזור היער השחור, הוא אתר חובה במהלך שהות בחלק הדרומי של היער. זהו  אגם קרחוני אשר נוצר לפני זמן רב מקרחון אשר גלש מהר פלדברג. האגם משתרע על פני שטח של כ-1.07 ק"מ כשאורכו המקסימלי הוא כ-1.87 ק"מ, רוחבו המקסימלי 750 מטרים והעומק המקסימלי הוא 20 מטרים. האגם הוא חלק מצמד העיירות , טיטיזה ו נויסטאד ולמרות שאינו גדול הוא מציע מגוון פעילויות מותאמות למשפחות כמו סירות מנוע חשמליות ( מטעמים אקולוגיים), סירות פדלים ואטרקציות "אקסטרים" למיניהן. העיירות קטנות לטייל בהן בטיילות הצמודות להן.   נמשיך בטיולנו לכוון העיר פרייבורג, בירת היער השחור נמצאת בחלקו הדרומי של היער השחור. כמה סיבות מרכזיות בגללן העיר פרייבורג ראויה לביקור: הקתדרלה של העיר פרייבורג-מונסטאר הנחשבת לאחת היפות והעתיקות ביותר באירופה, נשקפת מכל זווית ופינה בעיר, קתדרלה גותית בסגנונה שבנייתה החלה במאה  השתיים עשרה, מרשימה בשל הוויטראזים המעטרים את חלונותיה, המזבח שלה  ומגדל הפעמונים שיש הטוענים שהוא היפה ביותר של הנצרות. פרייבורג מזמינה את המטייל בה ליהנות מקניות בעיר העתיקה, ברחובות מרוצפות האבן, משובצות בוטיקים נוטפי ריחות, תרבות, אוכל ספרות וחנויות מזכרות כמובן.  לאוטנטיות של העיר העתיקה ומוסף ליופייה הוא התעלות המסמלות את העיר, תעלות שהשקו במימיהן את בהמות השדה, אלה בהן משיטים היום ילדים סירות עץ ונייר. לאחר מכן נסע אל מלוננו. פעמינו לעיר קולמאר שבחבל אלזס, כיום מחוז צפון מזרחי של צרפת, היא ונציה הקטנה, עיירה ציורית בעלת קסם וידועה כבירת היין של חבל אלזס- קולמר, עיר יפהפייה השוכנת בצפון צרפת, באזור האלזס הצרפתי. העיר נמצאת במקום אסטרטגי, בקרבת הגבול עם גרמניה ושווייץ, ומשמשת כמרכז תעשייתי ותיירותי חשוב באזור. העיר מתגאה בארכיטקטורה עתיקה וייחודית, כך שטיול ברחובות העיר יעניק לנו הרגשה של נסיעה בזמן. יש בעיר מספר מקומות מרכזיים לבקר, כולל מקדש הקתדרלה המרהיב, אשר ממוקם במרכז העיר ומציע נוף מרהיב על הגן הציבורי שבמרכזו. בתום סיור קצר נסע אל בית המלון לארוחת ערב ולינה.  

 3. יום 3 שטוטגרט - מוזיאון מרצדס

  לאחר תפילה וארוחת הבוקר הכשרה נצא לשטוטגרט שבגרמניה ובירת מדינת באדן-וירטמברג שבדרום מערב גרמניה. העיר מונה כ600,000 תושבים וידועה במיוחד בזכות תעשיית הרכב שלה, המטה של פורש ומרצדס בנץ. העיר ידועה גם בזכות הפארקים, הגנים ומוסדות התרבות כולל התיאטרון הממלכתי והבלט.  נבקר במוזיאון מרצדס ,  מתאים לכל אוכלוסייה ולכל גיל, המוזיאון מציע חוויה מרתקת לכל מי שרוצה להתרשם מהיסטוריית הרכב הגרמנית המעולה של מרצדס-בנץ ומאוסף ייחודי של רכבים איכותיים ומעוצבים מהשנים הראשונות של החברה ועד ליום הזה. בכל חדר במוזיאון ניתן להתרשם מגוון רחב של רכבים קלאסיים, מודרניים ובעלי טכנולוגיה עכשווית ומתקדמת, כמו גם תערוכות מיוחדות המתעדות את ההיסטוריה והתפתחות החברה. בשעות הצהריים נחזור למלוננו ונתכונן לראת השבת .  נערוך תפילה וסעודת שישי .

 4. יום 4 שבת מנוחה

  שבת מנוחה שתוקדש לתפילות ,ארוחות וטיוילים רגליים בסביבת המלון.

 5. יום 5 פארק אירופה

  לאחר תפילה וארוחת הבוקר  הכשרה נצא ליום שכולו אגדה וחוויה לילדים. בפארק השעשועים המפורסם והגדול ביותר בגרמניה, והשני בכל אירופה, הלא הוא פארק אירופה..  הפארק מחולק לפי אזורים, כל אזור מייצג מדינה אחרת אירופה. בכל אזור ישנם מסעדות אופייניות לאזור שבו המסעדה נמצאת.  אחת האטרקציות הכי אהובות בפארק היא הרכבת הרים, הרכבת נוסעת במהירות של 60 קמ"ש.  גם לקטנים תוכלו למצוא אטרקציות חווייתיות כמו כוסות מסחררות, רכבת שנוסעת באגדות של גמדים ופיות . בפארק מעל למאה אטרקציות ומתקנים שונים, בהם כ13 רכבות הרים שונות.   הפארק מושקע ביותר ומאופיין במגוון רחב של פעילויות לכל המשפחה. לאחר יום מסעיר זה, נחזור למלוננו  לתפילה וארוחת ערב .

 6. יום 6 סיור ביער השחור כולל באדן באדן, העיירה טריברג, שונך, סנקט ג'יורג'ן

  לאחר ארוחת הבוקר, נסע ליום טיול ביער השחור ובעיר באדן באדן  . נסע לאורך הנוף המרהיב,  היער השחור הינו רכס הרים בדרום מערב גרמניה הידוע בנוף הציורי וביערות הצפופים שלו. בטיול נגלה ביחד את הקסם של היער המוקף בגבעות מסביבו, נטייל דרך היערות הירוקים והשופעים.  היער מספק מקום לכולם, למחפשים הרפתקאות או למחפשי שלווה ורוגע זאת הסיבה שהוא מותאם בדיוק למשפחות. נעלה על רכבל שאואינסלנד, הרכבל הארוך ביותר בגרמניה והופעל לראשונה בשנת 1930.  באדן באדן השוכנת למרגלות היער השחור, העיירה נחשבת כעיירת הספא המובילה בדרום מערב גרמניה. באדן באדן עשירה בהיסטוריה עוד מימי הרומאים אשר בנו את המרחצאות המפורסמות שבה, היא הוכרזה בשנת 2021 כאתר מורשת של אונסקו. נעצור גם באגם מומלסי, אגם המומלסי הינו אגם מרהיב, הגדול ביותר מבין שבעת אגמי הסירקה. בבמפלי טריברג המופלאים, במקבץ העיירות שנבקר בהן בהמשך דרכנו נפגוש את הטבע במיטבו, והמרהיבים נחשבים ליפים ביותר באירופה ולגבוהים ביותר בגרמניה. המפלים נשפכים מגובה של כ-163 מטרים. תכינו את הבוטנים! .  ורוחב של קילומטר אחד.לאחר מכן נמשיך לרכבת ההרים האלפינית בטודנאו, חוויה מרהיבה של נסיעה בגובה הרים מדהים ביופיו! רכבת ההרים האלפינית בטודנאו מציעה לכם חוויה  של נסיעה בגובה הרים נוראי ביופיו, במהלכה תוכלו ליהנות מנופים מרהיבים של הפסגות העוטפות את טודנאו.הנסיעה ברכבת ההרים האלפינית בטודנאו היא חוויה שלא תשכחו מהר. תחושת החופש והפתיחה שתרגישו במהלך הנסיעה תעניק לכם חוויה עשירה של יופי טבעי שלא תרצו לסיים. נחזור למלוננו לתפילה וארוחת ערב .

 7. יום 7 פארק המים המפורסם- באד פרדיז

  לאחר תפילה וארוחת בוקר כשרה .נצא לאחד מימי הכייף בטיול - פארק המים המפורסם "באד פרדייס" חווית מים מושלמת, פעילות לכל המשפחה. בפארק קיימים שלושה אזורים מרכזיים, הראשון הינו האזור הטרופי שהוא מתאים למבוגרים, במרכז הבריכה המוקפת בעצים יש בר משקאות בתוך המים. מסביב לבריכה ישנם כמה אזורי רווחה ופנאי שניתן לשבת בנחת. האזור השני הוא מתחם הסאונות, במתחם 12 סאונות ועוד 6 בריכות. השתייה הקרה הינה חופשית וישנם מיטות נוחות פזורות במקום. האזור השלישי הוא אזור הגלאקסי, עולם הילדים. מתחם הכולל יותר מעשרים וחמש אטרקציות מים, בריכות ילדים, בריכות גלים, מסעדות ועוד. משפחות מבלות כאן שעות! בסיומו של יום גדוש זה נשוב למלוננו בקולמר.

 8. יום 8 שטרסבורג, תל אביב

  זהו יומנו האחרון בטיול אותו נחתום בסיור בעיר שטרסבורג שבחבל אלזס חבל ארץ אהוב במיוחד כאמור בזכות הנופים והעיירות המזכירות את ימי הביניים. . שטרסבורג היא עיר השוכנת במזרח צרפת, באזור האלזס המזרחי הגובל בגרמניה. העיר מתגאה במורשת רבת הערך ובתרבות עשירה המשקפת את ההשפעה הצרפתית-גרמנית שעמדה בראש התרבות האלזסית במשך מאות שנים. העיר העתיקה של שטרסבורג משתרעת על מגוון רחובות צרים ופסגות רוויה בבניינים ושכיות חמדה עתיקות, כנסיות, מוזיאונים ופארקים, העיר משתלבת עם הטבע  המזכיר את הגליל שלנו ,שטרסבורג נחשבת למרכז תעשייתי ומסחרי חשוב באזור ולמבקרים בה מגוון חנויות, מסעדות, בתי קפה וברים יוקרתיים. בין האטרקציות המובילות ביותר בשטרסבורג ניתן למצוא את הכתפור הבירה, המוזיאונים השונים והשוק העתיק במרכז העיר. שטרסבורג היא עיר מקסימה ,מעניינת וחווייתית. בתום סיורנו ואחרי שערכנו קניות לקראת חזרתנו ארצה, נשים פעמינו לכוון ציריך לקראת המראתנו ארצה. 

 9. יום 9 תל אביב

  לפנות בוקר ננחת בתל אביב  הסתיים טיול מלא חוויות .

טיול כשר למשפחות ליער השחור , שוויץ וצרפת 9 ימים

המחיר כולל

המחיר כולל :

• טיסות ישירות

• כלכלה – חצי פנסיון : ארוחת בוקר וארוחת ערב. ואפשרות להכנת כריכים לצהריים.

• בתי מלון בדרגת אירוח טובה

• דמי כניסה לאתרים בהתאם למסלול

• תשר לנותני שירותים בחו"ל

• אוטובוס תיירים ממוזג

• מדריך ישראלי מנוסה מבית דיסקברי

• תשר למדריך הישראלי

המחיר אינו כולל

המחיר אינו כולל :

• כל מה שאינו תחת הסעיף " המחיר כולל"

• הוצאות אישיות

• ביטוח רפואי ומטען

• שינויים במיסי נמל ודלק, אם יהיו כאלה

• בדיקת קורונה, אם תידרש

מלונות

מלונות בדרגת תיירות טובה

טיסות

טיסה ישירה 

הערות

ככלל , מסלול הטיול מתוכנן עד הפרט האחרון בהתאם לידע ולניסיון שנצבר בחברה. אולם מעת לעת עשויות להתרחש תקלות לא צפויות ושאינן תלויות בנו , אלה יכולות לגרום לשינוי קל בתוכנית או לפגוע ברמת השירותים המובטחת. מומלץ לקבל זאת בהבנה וברוח טובה, עם זאת אנו מבטיחים לעשות כמיטב יכולתנו להנעים לכם את השהות ולהבטיח טיול מוצלח.
חב' דיסקברי שומרת לעצמה את הזכות לשנות את סדר הביקורים באתרים בשל סיבות הקשורות ללו"ז הטיסות או מכל סיבה אחרת. כמו כן החברה רשאית להחליף אתרים שבמסלול הרגיל באתרים ראויים אחרים וזאת אם כאמור לא ניתן יהיה לבקר בהם כתוצאה מאילוצים בשטח או אירועים בלתי מתוכננים.

מידע כללי

  היער השחור הוא אזור גאוגרפי במדינת באדן-וירטמברג שבגרמניה. נמצא בקצה הדרום-מערבי של גרמניה. תחום על ידי הגבול עם שווייץ מדרום והגבול עם צרפת (נהר הריין) במערב. אורכו מצפון לדרום כ-160 קילומטר, רוחבו בדרום מגיע לכ-60 קילומטר ובצפון לכ-30 קילומטר.

  היער השחור מאופיין בהרים בגובה בינוני. הפסגה הגבוהה ביותר היא פלדברג (Feldberg, "הר השדה" בגרמנית), שגובהה 1,493 מטרים מעל לגובה פני הים. דרום היער השחור גבוה מצפונו, ורוב הפסגות הגבוהות נמצאות באזור הדרום. נהרות רבים חוצים את היער; מקורות הדנובה והנקאר נמצאים ביער השחור.

  ליער השחור חשיבות כלכלית רבה. עצי היער משמשים כחומר גלם; בנוסף מתקיימת ביישובי היער השחור תעשיית זכוכית ותעשייה זעירה של שעונים. מקור ההכנסה העיקרי של תושבי האזור הוא תיירות. מרכז ודרום היער מהווים פארק לאומי בגודל 3,700 קמ"ר, מהפארקים הגדולים בגרמניה. ביער רשת מסועפת של שבילים מסומנים. בנוסף לאתרי הטבע הרבים (מפלי מים, נקודות תצפית, אגמים קטנים) ידוע האזור בכפריו ובעיירותיו הציוריות, כגון טריברג אים שוורצוואלד.

  בגבולו המערבי של היער השחור שוכנת העיר פרייבורג, העיר הגדולה באזור, אשר נחשבת כ"שער ליער השחור".

הערות

  1. המחיר אינו כולל תוספת מיסי נמל ודלק במידה ואלה יוטלו ע"י חברות התעופה לפני היציאה לטיול. המחיר אינו כולל גם דמי סבלות.
  2. המחיר המצוין הוא לתשלום במזומן.
  3. בנושא החיסונים לארץ היעד מומלץ לנוסעים לפנות למשרד הבריאות.
  4. אנו ממליצים לכל הנוסעים לבטח את עצמם בביטוח רפואי ומטען מיום ההרשמה לטיול ועד לסיומו.
  5.שימו לב: המסלול המוצע באתר מתאר את אתרי הביקור, אך לא בהכרח את סדר הביקורים וכן את סדר הימים והלינות . החברה רשאית לשנות את סדרי  הביקורים .
  6.לאור האמור ייתכנו אף ויתורים על ביקורים בחלק מהאתרים והמקומות המוזכרים במסלול הטיול , במקומם יינתנו אתרים חליפיים וראויים.
  6. יציאה לטיול מותנית במינימום של 20 משתתפים לפחות,אלא אם הוחלט אחרת ע"י הנהלת החברה.
  7. במידה ויהיו פחות משתתפים יתכן ותחול תוספת למחיר הטיול שתקבע ע"י דיסקברי.
  8. תנאי הרישום והביטול מפורטים וברורים והם מופיעים באתר האינטרנט של חברת דיסקברי, תחת תנאים כלליים. לפני שהנכם נרשמים לטיול , יש לקרוא את תנאי ההרשמה והביטול כפי שמופיעים בעמוד הנ"ל. 
  9. החברה אינה אחראית לנזקים שיגרמו לנוסעים כתוצאה משינויים הנעשים במועדי הטיסות  על ידי חברות התעופה  או על ידי הרשויות ,עקב תקלות שונות בטיסות ו/או פגעי מזג האוויר. כמו כן אינה אחארית על נזקים כתוצא מ מלחמות , מגפות ,  
  10. החברה אינה אחראית לשינויים הנובעים מסיבות הקשורות לכח עליון , פגעי טבע ומזג אויר וכו'
  11. בשל סיבות שונות ,עלול סדר הביקור באתרים להשתנות ויתכן כי אתרי ביקור ספורים יוחלפו באחרים- הכל בהתאם ללוח הזמנים.
  12.מדי פעם מופיעים באינטרנט, דפי אינטרנט ישנים שנסרקו על ידי גוגל או מנועי חיפוש אחרים דפים שאינם מופיעים באתר החברה, מסלולי טיול ישנים או מסלולי טיול שאינם מעודכנים. לכן , בעת ההרשמה יש להיכנס אך ורק לאתר דיסקברי הרשמי, ולקרוא שם את המסלול המעודכן. עליכם לוודא לפני ההרשמה שהוא אכן המסלול הרלוונטי עבורכם.
  13.עליכם לוודא שאכן קיבלתם את המסלול העדכני והרלוונטי עבור המועד בו אתם מעוניינים או עומדים לצאת לטיול.
  14.דיסקברי אינה אחראית לפרסומים של מסלולים ישנים או כאלה שאינם מעודכנים כמפורט לעיל.
  15.חברת דיסקברי לא תהא אחראית למקרים בהם חברות תעופה ייגבו כספים נוספים עבור כבודה ו/או שירותים נוספים, בין אם מדובר בטיסות פנים או בטיסות בין מדינות, שאינן מישראל או בחזרה לישראל.