image descriprion
image descriprion

טיול כשר ליער השחור,צרפת ושוויץ, 8 ימים

8 ימים
/
7 לילות

אתרים ואטרקציות

  בטיולינו נבקר בין השאר במקומות הבאים:

  ציריך

  מפלי הריין בזל

  העיק קולמר

  פרייבורג

  אגם טיטיזי

  טריברג

  היער השחור

  רכבל שאואינסלנד

  אלזס

  שטרסבורג

  ריקוויר

למה דיסקברי?

בטיול מאורגן ליער השחור של חברת דיסקברי, נראה את כל האטרקציות שיש לאזור זה להציע ומקומות שלא תראו בשום חברה אחרת!! נסתובב ביער האדיר ורחב המימדים הזה ונגלה פינות מסתור שרוב האנשים לא מכירים ולא מגיעים אליהן. נחווה את הטבע המרהיב כולל אגם טיטיזי, נעלה על רכבל שאואינסלנד ונבקר במוזיאון מרצדס בשטוטגרט.
למה דיסקברי?

תאריכי יציאה ומחירים

תאריך יציאה
תאריך חזרה
מחיר מבצע לאדם בחדר זוגי
מחיר לאדם יחיד
מחיר לשלושה אנשים בחדר (המחיר לאדם)
מחיר רגיל לאדם בחדר זוגי
תוקף המבצע
יציאה: 30/07/2024
חזרה: 06/08/2024
מחיר מבצע לאדם בחדר זוגי 1,890 €
מחיר לאדם יחיד 2,690 €
מחיר לשלושה אנשים בחדר (המחיר לאדם) 1,850 €
מחיר רגיל לאדם בחדר זוגי 2,290 €
תוקף המבצע 01.07.2024 0 €

המסלול

 1. יום 1 2024\7\30 יום ג' ת"א –ציריך

  ניפגש בשדה התעופה ונטוס לציריך. לאחר הנחיתה ניסע למלוננו למנוחה ולינה

 2. יום 2 2024\7\31- יום ד' העיר ציריך, מפלי הריין, העיר באזל והעיר קולמר

  לאחר תפילה ועם סיום ארוחת הבוקר הכשרה, נצא לסיור בעיר ציריך. ציריך היא העיר הגדולה ביותר בשווייץ והבירה של קנטון ציריך. העיר שוכנת בצפון-מרכז שווייץ בקצה הצפון-מערבי של אגם ציריך. נכון לשנת 2018 בעיר היו 415,215 תושבים, בציריך רבתי חיים כ-1.35 מיליון איש ובמטרופולין כולו כ-1.83 מיליון. העיר שוכנת על חוף אגם ציריך הנקרא על שמה. נסייר ברחבי העיר ונגיע לאטרקציות המעניינות שיש לה להציע. לאחר מכן נמשיך אל מפלי הריין בשאפהאוזן שוויץ. מפלי הריין הינם הגדולים ביותר באירופה, ויש האומרים שגם היפים ביותר שם נצא לשייט באגם לרגלי המפלים. נשוט אל המפלים הסוערים והמרשימים. משם נמשיך אל העיר באזל באזל היא העיר העיר השלישית בגודלה בשוויץ שנוסדה ב 374 לספירה ושבשנת 1897 התכנס בה הקונגרס הציוני הראשון. העיר מתהדרת בתואר " בירת התרבות של שווייץ " ובה קניין רוחני, תרבותי ואומנותי של כ 40 מוזיאונים כשהמפורסם שבהם הוא המוזיאון העירוני ובו האוסף האומנותי הציבורי העתיק בעולם. נסייר ברחבי העיר ונתרשם מנופיה המרשימים. בסיום הסיור נמשיך אל העיר קולמר. העיר נמצאת במקום אסטרטגי, ליד הגבול עם גרמניה ושווייץ, ומשמשת כמרכז תעשייתי ותיירותי חשוב באזור. העיר מתגאה בארכיטקטורה עתיקה וייחודית, כך שטיול ברחובות העיר יעניק לנו הרגשה של נסיעה בזמן. יש בעיר מספר מקומות מרכזיים לבקר, כולל מקדש הקתדרלה המרהיב, אשר ממוקם במרכז העיר ומציע נוף מרהיב על הגן הציבורי שבמרכזו. בערב ניסע אל מלוננו בקולמר

 3. יום 3 2024\8\1- יום ה' פרייבורג, אגם טיטיזי ומפלי טריברג

  לאחר תפילה וארוחת הבוקר, ניסע לעיר פרייבורג המציעה לנו חוויה מרתקת של חיבור בין העבר להווה, ובין העיר העתיקה עם רחובותיה הצרים והמפותלים לבין המרכז המודרני והחדשני. עם מגוון רחב של אטרקציות תרבותיות וטבעיות, פרייבורג היא יעד מתאים לכל מי שמחפש לחוות את הטבע, להתרגש מהאמנות וליהנות מהמטבח הגרמני המפורסם. לאחר מכן נמשיך לאגם טיטיזי . אגם טיטי (בגרמנית – טיטיזה) הוא מנקודות הנוף היפות ביותר באזור היער השחור, הוא אתר חובה במהלך שהות בחלק הדרומי של היער. זהו אגם קרחוני אשר נוצר לפני זמן רב מקרחון אשר גלש מהר פלדברג. האגם משתרע על פני שטח של כ-1.07 ק"מ כשאורכו המקסימלי הוא כ-1.87 ק"מ, רוחבו המקסימלי 750 מטרים והעומק המקסימלי הוא 20 מטרים. האגם הוא חלק מצמד העיירות , טיטיזה ו נויסטאד ולמרות שאינו גדול הוא מציע מגוון פעילויות מותאמות למשפחות כמו סירות מנוע חשמליות ( מטעמים אקולוגיים), סירות פדלים ואטרקציות "אקסטרים" למיניהן. העיירות קטנות לטייל בהן בטיילות הצמודות להן. לאחר מכן נגיע אל מפלי טריברג המופלאים, אשר מראים לנו את הטבע במיטבו. המפלים המרהיבים נחשבים ליפים ביותר באירופה, ונחשבים לגבוהים ביותר בגרמניה. המפלים נשפכים מגובה של כ-163 מטרים. תכינו את הבוטנים! בזמן הטיול במפלים נוכל לראות סנאים חמודים ואף ניתן להאכיל אותם בבוטנים. לאחר מכן נחזור אל מלוננו בקולמר

 4. יום 4 2024\8\2- יום ו' היער השחור ורכבל שאואינסלנד

  לאחר תפילה וארוחת בוקר נסע ליום טיול ביער השחור ובעיר באדן באדן . נסע לאורך הנוף המרהיב, היער השחור הינו רכס הרים בדרום מערב גרמניה הידוע בנוף הציורי וביערות הצפופים שלו. בטיול נגלה ביחד את הקסם של היער המוקף בגבעות מסביבו, נטייל דרך היערות הירוקים והשופעים. היער מספק מקום לכולם בין אם אתם מחפשים הרפתקאות ובין אם אתם מחפשים רגיעה, זאת הסיבה שהוא מותאם בדיוק למשפחות. במסגרת הטיול נעלה על רכבל שאואינסלנד, הרכבל מוגדר כארוך ביותר בגרמניה והופעל לראשונה בשנת 1930. לאחר מכן נמשיך אל רכבל שאואינסלנד הרכבל מוגדר כארוך ביותר בגרמניה והופעל לראשונה בשנת 1930. העלייה לפסגה אשר גובהה 1,220 מטר אורכת כ-20 דקות, וממנה נשקף הנוף המדהים של האזור. בסוף היום נחזור למלוננו בקולמר, לארוחת שישי עם תפילות והדלקת נרות.

 5. יום 5 2024\8\3- יום שבת שבת מנוחה

  ננצל את יום השבת למנוחה ארוחות ותפילות במלון ולסיורים רגליים בסביבת המלון .

 6. יום 6 2024\8\4- יום א' אינטרלקן – קניון הארה - מפלי טרומלבאך

  לאחר תפילה וארוחת הבוקר נצא ליום שכולו נופים וטבע. את היום נקדיש למראות הנוף של שוויץ שמושכים אליה המוני תיירים. אינטרלקן היא עיירת תיירות פופולרית, היושבת בין שני אגמי הטורקיז ברינץ ותון. נעצור לתצפית על הנוף המשגע של האגמים ורכסי ההרים המושלגים, נערוך סיור  בעיירה ולאחר מכן, נמשיך לסיור רגלי לאורכו של קניון הארה.  נמשיך אל מפלי טרומלבך המפורסמים. מדובר בעשרה מפלים ספיראליים, שיורדים בצורות שונות בנקיקי הסלע שבערוץ, ובזרימה אדירה, המנקזים את מי הפשרת השלגים של הר היונגפראו. נגיע אל המפלים באמצעות מעלית הרים, שעולה דרך נקיק הסלע ואת הירידה בחזרה למטה נרד ברגל.  בערב נחזור למלוננו בקולמר

 7. יום 7 2024\8\5- יום ב' חבל אלזס - שטרסבורג, ריקוויר

  לאחר תפילה וארוחת הבוקר נצא לסיור בחבל אלזס שבצרפת. אלזס אהובה במיוחד, בזכות הנופים ועיירות בסגנון ימי הביניים. נתחיל את הביקור בעיר שטרסבורג, הגובלת בגרמניה. העיר מתגאה במורשת רבת הערך ובתרבות עשירה המשקפת את ההשפעה הצרפתית-גרמנית שעמדה בראש התרבות האלזסית במשך מאות שנים. העיר העתיקה של שטרסבורג משתרעת על מגוון רחובות צרים ופסגות, ומלאה בבנייני עתיקות, כנסיות, מוזיאונים ופארקים. בנוסף, העיר משתלבת עם הטבע הגלילי המדהים באזור, ומציעה מגוון פעילויות טבע ואטרקציות, כגון טיולי הליכה ביערות ובפארקים, טיולי אופניים, טיולי רכב ועוד. בנוסף, שטרסבורג נחשבת למרכז תעשייתי ומסחרי חשוב באזור, ומציעה למבקרים מגוון חנויות, מסעדות, בתי קפה וברים יוקרתיים. משטרסבורג נמשיך אל העיירה ריקוויר, עיירה יפהפייה עם רחובות צרים ובתי ישנים מיוחדים. היא ידועה גם בשל היינות האיכותיים שיוצרים באזור, ומשתפרת עם השנים כמקום תיירותי מבוקש עם חוויות מגוונות. ברחוב הראשי של העיירה ניתן למצוא גם את הכנסייה הפרוטסטנטית של ריקוויר, שנבנתה בשנת 1334 ומסמלת את ההיסטוריה הגדולה של העיירה בסיום הסיור נחזור אל מלוננו בעיר קולמר.

 8. יום 8 2024\8\6- יום ג' ציריך – ת"א

  לאחר ארוחת הבוקר ניפרד ממלוננו וניסע אל שדה התעופה, שם נמריא בחזרה לארץ.

טיול כשר ליער השחור,צרפת ושוויץ, 8 ימים

המחיר כולל

המחיר כולל :

• טיסות ישירות לציריך

• כלכלה – חצי פנסיון : ארוחת בוקר וארוחת ערב.ואפשרות להכנת כריכים לצהריים

• בתי מלון בדרגת אירוח טובה

• דמי כניסה לאתרים בהתאם למסלול

• תשר לנותני שירותים בחו"ל

• אוטובוס תיירים ממוזג

• מדריך ישראלי מנוסה מבית דיסקברי

• תשר למדריך הישראלי

המחיר אינו כולל

המחיר אינו כולל :

• כל מה שאינו תחת הסעיף " המחיר כולל"

• הוצאות אישיות

• ביטוח רפואי ומטען

• שינויים במיסי נמל ודלק, אם יהיו כאלה

• בדיקת קורונה, אם תידרש

מלונות

מלונות בדרגת תיירות טובה 

טיסות

טיסה ישירה 

הערות


הבהרה:

ככלל , מסלול הטיול מתוכנן עד הפרט האחרון בהתאם לידע ולניסיון שנצבר בחברה. אולם מעת לעת עשויות להתרחש תקלות לא צפויות ושאינן תלויות בנו , אלה יכולות לגרום לשינוי קל בתוכנית או לפגוע ברמת השירותים המובטחת. מומלץ לקבל זאת בהבנה וברוח טובה, עם זאת אנו מבטיחים לעשות כמיטב יכולתנו להנעים לכם את השהות ולהבטיח טיול מוצלח.
חב' דיסקברי שומרת לעצמה את הזכות לשנות את סדר הביקורים באתרים בשל סיבות הקשורות ללו"ז הטיסות או מכל סיבה אחרת. כמו כן החברה רשאית להחליף אתרים שבמסלול הרגיל באתרים ראויים אחרים וזאת אם כאמור לא ניתן יהיה לבקר בהם כתוצאה מאילוצים בשטח או אירועים בלתי מתוכננים.

מידע כללי

  היער השחור הוא אזור גאוגרפי במדינת באדן-וירטמברג שבגרמניה.

  היער השחור נמצא בקצה הדרום-מערבי של גרמניה. הוא תחום על ידי הגבול עם שווייץ מדרום והגבול עם צרפת (נהר הריין) במערב. אורכו מצפון לדרום כ-160 קילומטר, רוחבו בדרום מגיע לכ-60 קילומטר ובצפון לכ-30 קילומטר.

  היער השחור מאופיין בהרים בגובה בינוני. הפסגה הגבוהה ביותר היא פלדברג (Feldberg, "הר השדה" בגרמנית), שגובהה 1,493 מטרים מעל לגובה פני הים. דרום היער השחור גבוה מצפונו, ורוב הפסגות הגבוהות נמצאות באזור הדרום. נהרות רבים חוצים את היער; מקורות הדנובה והנקאר נמצאים ביער השחור.

  ליער השחור חשיבות כלכלית רבה. עצי היער משמשים כחומר גלם; בנוסף מתקיימת ביישובי היער השחור תעשיית זכוכית ותעשייה זעירה של שעונים. מקור ההכנסה העיקרי של תושבי האזור הוא תיירות. מרכז ודרום היער מהווים פארק לאומי בגודל 3,700 קמ"ר, מהפארקים הגדולים בגרמניה. ביער רשת מסועפת של שבילים מסומנים. בנוסף לאתרי הטבע הרבים (מפלי מים, נקודות תצפית, אגמים קטנים) ידוע האזור בכפריו ובעיירותיו הציוריות, כגון טריברג אים שוורצוואלד.

  בגבולו המערבי של היער השחור שוכנת העיר פרייבורג, העיר הגדולה באזור, אשר נחשבת כ"שער ליער השחור".

הערות

  1. המחיר אינו כולל תוספת מיסי נמל ודלק במידה ואלה יוטלו ע"י חברות התעופה לפני היציאה לטיול. המחיר אינו כולל גם דמי סבלות.
  2. המחיר המצוין הוא לתשלום במזומן.
  3. בנושא החיסונים לארץ היעד מומלץ לנוסעים לפנות למשרד הבריאות.
  4. אנו ממליצים לכל הנוסעים לבטח את עצמם בביטוח רפואי ומטען מיום ההרשמה לטיול ועד לסיומו.
  5.שימו לב: המסלול המוצע באתר מתאר את אתרי הביקור, אך לא בהכרח את סדר הביקורים וכן את סדר הימים והלינות . החברה רשאית לשנות את סדרי  הביקורים .
  6.לאור האמור ייתכנו אף ויתורים על ביקורים בחלק מהאתרים והמקומות המוזכרים במסלול הטיול , במקומם יינתנו אתרים חליפיים וראויים.
  6. יציאה לטיול מותנית במינימום של 20 משתתפים לפחות,אלא אם הוחלט אחרת ע"י הנהלת החברה.
  7. במידה ויהיו פחות משתתפים יתכן ותחול תוספת למחיר הטיול שתקבע ע"י דיסקברי.
  8. תנאי הרישום והביטול מפורטים וברורים והם מופיעים באתר האינטרנט של חברת דיסקברי, תחת תנאים כלליים. לפני שהנכם נרשמים לטיול , יש לקרוא את תנאי ההרשמה והביטול כפי שמופיעים בעמוד הנ"ל. 
  9. החברה אינה אחראית לנזקים שיגרמו לנוסעים כתוצאה משינויים הנעשים במועדי הטיסות  על ידי חברות התעופה  או על ידי הרשויות ,עקב תקלות שונות בטיסות ו/או פגעי מזג האוויר. כמו כן אינה אחארית על נזקים כתוצא מ מלחמות , מגפות ,  
  10. החברה אינה אחראית לשינויים הנובעים מסיבות הקשורות לכח עליון , פגעי טבע ומזג אויר וכו'
  11. בשל סיבות שונות ,עלול סדר הביקור באתרים להשתנות ויתכן כי אתרי ביקור ספורים יוחלפו באחרים- הכל בהתאם ללוח הזמנים.
  12.מדי פעם מופיעים באינטרנט, דפי אינטרנט ישנים שנסרקו על ידי גוגל או מנועי חיפוש אחרים דפים שאינם מופיעים באתר החברה, מסלולי טיול ישנים או מסלולי טיול שאינם מעודכנים. לכן , בעת ההרשמה יש להיכנס אך ורק לאתר דיסקברי הרשמי, ולקרוא שם את המסלול המעודכן. עליכם לוודא לפני ההרשמה שהוא אכן המסלול הרלוונטי עבורכם.
  13.עליכם לוודא שאכן קיבלתם את המסלול העדכני והרלוונטי עבור המועד בו אתם מעוניינים או עומדים לצאת לטיול.
  14.דיסקברי אינה אחראית לפרסומים של מסלולים ישנים או כאלה שאינם מעודכנים כמפורט לעיל.
  15.חברת דיסקברי לא תהא אחראית למקרים בהם חברות תעופה ייגבו כספים נוספים עבור כבודה ו/או שירותים נוספים, בין אם מדובר בטיסות פנים או בטיסות בין מדינות, שאינן מישראל או בחזרה לישראל.