image descriprion
image descriprion
image descriprion
image descriprion

טיול למשפחות ליער השחור,שוויץ וצרפת, באוגוסט ובסוכות 9 ימים

9 ימים
/
7 לילות

אתרים ואטרקציות

  בטיולינו נבקר בין השאר במקומות הבאים

  ציריך

  בזל

  פרייבורג

  היער השחור

  באדן באדן

  אגם מומלסי רכבל שאואינסלנד

  פארק אירופה

  שטוטגרט כולל מוזיאון מרצדס

  פארק המים באד פרדיז ואגם טיטיזי

  שטרסבורג

  קולמר

  מפלי הריין

למה דיסקברי?

בטיול מאורגן ליער השחור של חברת דיסקברי, נראה את כל האטרקציות שיש לאזור זה להציע . נסתובב ביער האדיר ורחב המימדים הזה ונגלה פינות מסתור שרוב האנשים לא מכירים ולא מגיעים אליהן. נחווה את הטבע המרהיב כולל אגם טיטיזי, נעלה על רכבל שאואינסלנד ונבקר במוזיאון מרצדס בשטוטגרט. 
למה דיסקברי?

תאריכי יציאה ומחירים

תאריך יציאה
תאריך חזרה
מחיר מבצע לאדם בחדר זוגי
מחיר לאדם יחיד
מחיר לשלושה אנשים בחדר (המחיר לאדם)
מחיר לזוג + ילד (המחיר לאדם)
מחיר לזוג + 2 ילדים בחדר ( המחיר לאדם )
מחיר לזוג + 2 ילדים ב 2 חדרים (המחיר לכל אחד מהם)
מחיר רגיל לאדם בחדר זוגי
תוקף המבצע
יציאה: 14/08/2024
חזרה: 21/08/2024
מחיר מבצע לאדם בחדר זוגי 1,890 €
מחיר לאדם יחיד 2,390 €
מחיר לשלושה אנשים בחדר (המחיר לאדם) 1,850 €
מחיר לזוג + ילד (המחיר לאדם) 1,850 €
מחיר לזוג + 2 ילדים בחדר ( המחיר לאדם ) 1,850 €
מחיר לזוג + 2 ילדים ב 2 חדרים (המחיר לכל אחד מהם) 1,890 €
מחיר רגיל לאדם בחדר זוגי 2,090 €
תוקף המבצע 15.07.24 0 €
יציאה: 14/10/2024
חזרה: 22/10/2024
מחיר מבצע לאדם בחדר זוגי 1,790 €
מחיר לאדם יחיד 2,390 €
מחיר לשלושה אנשים בחדר (המחיר לאדם) 1,750 €
מחיר לזוג + ילד (המחיר לאדם) 1,750 €
מחיר לזוג + 2 ילדים בחדר ( המחיר לאדם ) 1,750 €
מחיר לזוג + 2 ילדים ב 2 חדרים (המחיר לכל אחד מהם) 1,750 €
מחיר רגיל לאדם בחדר זוגי 1,990 €
תוקף המבצע 01.08.24 0 €

המסלול

 1. יום 2024\8\14 יום ד' ת"א –ציריך

  ניפגש בשדה התעופה ונטוס לציריך. ציריך היא העיר הגדולה ביותר בשווייץ והבירה של קנטון ציריך. העיר שוכנת בצפון-מרכז שווייץ בקצה הצפון-מערבי של אגם ציריך. נכון לשנת 2018 בעיר היו 415,215 תושבים, בציריך רבתי חיים כ-1.35 מיליון איש ובמטרופולין כולו כ-1.83 מיליון. העיר שוכנת על חוף אגם ציריך הנקרא על שמה. לאחר הנחיתה ניסע למלוננו למנוחה ולינה

 2. יום 2 2024\8\15 יום ה' העיר באזל, פארק אירופה והגעה לעיר פרייבורג

  לאחר ארוחת הבוקר נצא לכוון העיר באזל. באזל היא העיר העיר השלישית בגודלה בשוויץ שנוסדה ב 374 לספירה ושבשנת 1897 התכנס בה הקונגרס הציוני הראשון. העיר מתהדרת בתואר " בירת התרבות של שווייץ " ובה קניין רוחני, תרבותי ואומנותי של כ 40 מוזיאונים כשהמפורסם שבהם הוא המוזיאון העירוני ובו האוסף האומנותי הציבורי העתיק בעולם. נסייר ברחבי העיר ונתרשם מנופיה המרשימים. לאחר מכן נמשיך לפארק אירופה לכיף, אגדות, וחוויה לילדים. פארק אירופה הוא פארק השעשועים המפורסם והגדול ביותר בגרמניה, והשני בכל אירופה. הפארק מחולק לפי אזורים, כל אזור מייצג מדינה אחרת אירופה. בכל אזור ישנם מסעדות אופייניות לאזור שבו המסעדה נמצאת. אחת האטרקציות הכי אהובות בפארק היא הרכבת הרים, הרכבת נוסעת במהירות של 60 קמ"ש. גם לקטנים תוכלו למצוא אטרקציות חווייתיות כמו כוסות מסחררות, רכבת שנוסעת באגדות של גמדים ופיות . בפארק מעל למאה אטרקציות ומתקנים שונים, בהם כ13 רכבות הרים שונות. בפאר נחווה את אירופה המופלאה כמו שלא חווינו לפני. הפארק מושקע ביותר ומאופיין במגוון רחב של פעילויות לכל המשפחה. לאחר יום מסעיר זה, נחזור למלוננו בעיר פרייבורג.

 3. יום 3 2024\8\16 יום ו' באדן באדן, אגם מומלסי, רכבל שאואינסלנד

  לאחר ארוחת הבוקר, נצא בנסיעה לאורך הנוף המרהיב, לעיר באדן באדן. באדן באדן היא עיירת הספא המובילה בדרום מערב גרמניה. באדן באדן עשירה בהיסטוריה עוד מימי הרומאים אשר בנו את המרחצאות המפורסמות שבה. העיירה הוכרזה בשנת 2021 כחלק מאתר מורשת של אונסקו. לאחר מכן ניסע אל אגם מומלסי, האגם הוא אגם מרהיב ובנוסף לכך הוא הגדול ביותר מבין שבעת אגמי הסירקה ביער השחור. לאחר מכן נעלה על רכבל שאואינסלנד, הרכבל מוגדר כארוך ביותר בגרמניה והופעל לראשונה בשנת 1930. העלייה לפסגה אשר גובהה 1,220 מטר אורכת כ-20 דקות, וממנה נשקף הנוף המדהים של האזור. בסוף היום נחזור למלוננו.

 4. יום 4 2024\8\17 יום שבת שטוטגרט - מוזיאון מרצדס - פארק לגו לננד

  לאחר ארוחת הבוקר נצא לשטוטגרט. שטוטגרט הינה בירת מדינת באדן-וירטמברג שבדרום מערב גרמניה. העיר מונה כ-600,000 תושבים וידועה במיוחד בזכות תעשיית הרכב שלה, המטה של פורש ומרצדס בנץ. העיר ידועה גם בזכות הפארקים, הגנים ומוסדות התרבות כולל התיאטרון הממלכתי והבלט. נבקר במוזיאון מרצדס, המציע חוויה מרתקת לכל מי שרוצה להתרשם מהיסטוריית הרכב המעולה של מרצדס-בנץ. המוזיאון כולל אוסף ייחודי של רכבים איכותיים ומעוצבים, מהשנים הראשונות של החברה ועד ליום הזה. בכל חדר במוזיאון תוכלו למצוא מגוון רחב של רכבים קלאסיים, מודרניים וטכנולוגיים, כמו גם תערוכות מיוחדות המתעדות את ההיסטוריה והתפתחות החברה. לאחר מכן, צפוייה לנו חוויה מימי הילדות כאשר ניכנס לפארק "לגולנד האייקוני" המוקדש כולו למשחק הבנייה האגדי. במקום ישנם מבנים מלגו ודגמים מרשימים. לאחר מיום חוייתי נחזור מלוננו .

 5. יום 5 2024\8\18 יום א' פארק המים המפורסם באד פרדיז ואגם טיטיזי

  לאחר ארוחת הבוקר ניסע לפארק המים המפורסם "באד פרדייס". פארק מים זה הוא המקום למי שמחפש חווית מים מושלמת, פעילות לכל המשפחה. בפארק קיימים שלושה אזורים מרכזיים, הראשון הינו האזור הטרופי שהוא מתאים למבוגרים, במרכז הבריכה המוקפת בעצים יש בר משקאות בתוך המים. מסביב לבריכה ישנם כמה אזורי רווחה ופנאי שניתן לשבת בנחת. האזור השני הוא מתחם הסאונות, במתחם 12 סאונות ועוד 6 בריכות. השתייה הקרה הינה חופשית וישנם מיטות נוחות פזורות במקום. האזור השלישי הוא אזור הגלאקסי, עולם הילדים. מתחם הכולל יותר מעשרים וחמש אטרקציות מים, בריכות ילדים, בריכות גלים, מסעדות ועוד. משפחות מבלות כאן שעות! לאחר מכן נמשיך לאגם טיטיזי . אגם טיטי (בגרמנית – טיטיזה) הוא מנקודות הנוף היפות ביותר באזור היער השחור, הוא אתר חובה במהלך שהות בחלק הדרומי של היער. זהו  אגם קרחוני אשר נוצר לפני זמן רב מקרחון אשר גלש מהר פלדברג. האגם משתרע על פני שטח של כ-1.07 ק"מ כשאורכו המקסימלי הוא כ-1.87 ק"מ, רוחבו המקסימלי 750 מטרים והעומק המקסימלי הוא 20 מטרים. האגם הוא חלק מצמד העיירות , טיטיזה ו נויסטאד ולמרות שאינו גדול הוא מציע מגוון פעילויות מותאמות למשפחות כמו סירות מנוע חשמליות ( מטעמים אקולוגיים), סירות פדלים ואטרקציות "אקסטרים" למיניהן. העיירות קטנות לטייל בהן בטיילות הצמודות להן. לאחר מכן נחזור למלוננו .

 6. יום 6 2024\8\19 יום ב' רכבת ההרים האלפינית בטודנאו ומפלי טריברג

  לאחר ארוחת הבוקר נצא לרכבת ההרים האלפינית בטודנאו, חוויה מרהיבה של נסיעה בגובה הרים מדהים ביופיו! רכבת ההרים האלפינית בטודנאו מציעה לכם חוויה  של נסיעה בגובה הרים נוראי ביופיו, במהלכה תוכלו ליהנות מנופים מרהיבים של הפסגות העוטפות את טודנאו.הנסיעה ברכבת ההרים האלפינית בטודנאו היא חוויה שלא תשכחו מהר. תחושת החופש והפתיחה שתרגישו במהלך הנסיעה תעניק לכם חוויה עשירה של יופי טבעי שלא תרצו לסיים  לאחר מכן נגיע אל מפלי טריברג המופלאים, אשר מראים לנו את הטבע במיטבו. המפלים המרהיבים נחשבים ליפים ביותר באירופה, ונחשבים לגבוהים ביותר בגרמניה. המפלים נשפכים מגובה של כ-163 מטרים. תכינו את הבוטנים! בזמן הטיול במפלים נוכל לראות סנאים חמודים ואף ניתן להאכיל אותם בבוטנים. לאחר מכן נחזור למלוננו .

 7. יום 7 שטרסבורג, קולמר, מפלי הריין והגעה לציריך

  לאחר ארוחת הבוקר נצא לסיור בחבל אלזס שבצרפת. אלזס אהובה במיוחד, בזכות הנופים ועיירות בסגנון ימי הביניים. נתחיל את הביקור בעיר שטרסבורג, הגובלת בגרמניה. העיר מתגאה במורשת רבת הערך ובתרבות עשירה המשקפת את ההשפעה הצרפתית-גרמנית שעמדה בראש התרבות האלזסית במשך מאות שנים. העיר העתיקה של שטרסבורג משתרעת על מגוון רחובות צרים ופסגות, ומלאה בבנייני עתיקות, כנסיות, מוזיאונים ופארקים. בנוסף, העיר משתלבת עם הטבע הגלילי המדהים באזור, ומציעה מגוון פעילויות טבע ואטרקציות, כגון טיולי הליכה ביערות ובפארקים, טיולי אופניים, טיולי רכב ועוד. בנוסף, שטרסבורג נחשבת למרכז תעשייתי ומסחרי חשוב באזור, ומציעה למבקרים מגוון חנויות, מסעדות, בתי קפה וברים יוקרתיים. לאחר מכן נמשיך אל העיר קולמר. העיר נמצאת במקום אסטרטגי, ליד הגבול עם גרמניה ושווייץ, ומשמשת כמרכז תעשייתי ותיירותי חשוב באזור. העיר מתגאה בארכיטקטורה עתיקה וייחודית, כך שטיול ברחובות העיר יעניק לנו הרגשה של נסיעה בזמן. יש בעיר מספר מקומות מרכזיים לבקר, כולל מקדש הקתדרלה המרהיב, אשר ממוקם במרכז העיר ומציע נוף מרהיב על הגן הציבורי שבמרכזו. משם נמשיך למפלי הריין בשאפהאוזן שוויץ. מפלי הריין הינם הגדולים ביותר באירופה, שם נצא לשייט באגם לרגלי המפלים. נשוט אל המפלים הסוערים והמרשימים. לאחר יומנו העמוס והגדוש ניסע למלוננו בעיר ציריך ללינה

 8. יום 8 חזרה לארץ

  לאחר ארוחת הבוקר נצא לשדה התעופה ונמריא בחזרה לארץ

טיול למשפחות ליער השחור,שוויץ וצרפת, באוגוסט ובסוכות 9 ימים

המחיר כולל

המחיר כולל :

• טיסות ישירות לציריך

• כלכלה – לינה וארוחת בוקר

• בתי מלון בדרגת אירוח טובה

• דמי כניסה לאתרים בהתאם למסלול

• תשר לנותני שירותים בחו"ל

• אוטובוס תיירים ממוזג

• מדריך ישראלי מנוסה מבית דיסקברי

• תשר למדריך הישראלי

המחיר אינו כולל

המחיר אינו כולל :

• כל מה שאינו תחת הסעיף " המחיר כולל"

• הוצאות אישיות

• ביטוח רפואי ומטען

• שינויים במיסי נמל ודלק, אם יהיו כאלה

• בדיקת קורונה, אם תידרש

מלונות

מלונות בדרגת תיירות טובה 

טיסות

טיסה ישירה 

הערות


הבהרה:

ככלל , מסלול הטיול מתוכנן עד הפרט האחרון בהתאם לידע ולניסיון שנצבר בחברה. אולם מעת לעת עשויות להתרחש תקלות לא צפויות ושאינן תלויות בנו , אלה יכולות לגרום לשינוי קל בתוכנית או לפגוע ברמת השירותים המובטחת. מומלץ לקבל זאת בהבנה וברוח טובה, עם זאת אנו מבטיחים לעשות כמיטב יכולתנו להנעים לכם את השהות ולהבטיח טיול מוצלח.
חב' דיסקברי שומרת לעצמה את הזכות לשנות את סדר הביקורים באתרים בשל סיבות הקשורות ללו"ז הטיסות או מכל סיבה אחרת. כמו כן החברה רשאית להחליף אתרים שבמסלול הרגיל באתרים ראויים אחרים וזאת אם כאמור לא ניתן יהיה לבקר בהם כתוצאה מאילוצים בשטח או אירועים בלתי מתוכננים.

מידע כללי

  היער השחור הוא אזור גאוגרפי במדינת באדן-וירטמברג שבגרמניה.

  היער השחור נמצא בקצה הדרום-מערבי של גרמניה. הוא תחום על ידי הגבול עם שווייץ מדרום והגבול עם צרפת (נהר הריין) במערב. אורכו מצפון לדרום כ-160 קילומטר, רוחבו בדרום מגיע לכ-60 קילומטר ובצפון לכ-30 קילומטר.

  היער השחור מאופיין בהרים בגובה בינוני. הפסגה הגבוהה ביותר היא פלדברג (Feldberg, "הר השדה" בגרמנית), שגובהה 1,493 מטרים מעל לגובה פני הים. דרום היער השחור גבוה מצפונו, ורוב הפסגות הגבוהות נמצאות באזור הדרום. נהרות רבים חוצים את היער; מקורות הדנובה והנקאר נמצאים ביער השחור.

  ליער השחור חשיבות כלכלית רבה. עצי היער משמשים כחומר גלם; בנוסף מתקיימת ביישובי היער השחור תעשיית זכוכית ותעשייה זעירה של שעונים. מקור ההכנסה העיקרי של תושבי האזור הוא תיירות. מרכז ודרום היער מהווים פארק לאומי בגודל 3,700 קמ"ר, מהפארקים הגדולים בגרמניה. ביער רשת מסועפת של שבילים מסומנים. בנוסף לאתרי הטבע הרבים (מפלי מים, נקודות תצפית, אגמים קטנים) ידוע האזור בכפריו ובעיירותיו הציוריות, כגון טריברג אים שוורצוואלד.

  בגבולו המערבי של היער השחור שוכנת העיר פרייבורג, העיר הגדולה באזור, אשר נחשבת כ"שער ליער השחור".

הערות

  1. המחיר אינו כולל תוספת מיסי נמל ודלק במידה ואלה יוטלו ע"י חברות התעופה לפני היציאה לטיול. המחיר אינו כולל גם דמי סבלות.
  2. המחיר המצוין הוא לתשלום במזומן.
  3. בנושא החיסונים לארץ היעד מומלץ לנוסעים לפנות למשרד הבריאות.
  4. אנו ממליצים לכל הנוסעים לבטח את עצמם בביטוח רפואי ומטען מיום ההרשמה לטיול ועד לסיומו.
  5.שימו לב: המסלול המוצע באתר מתאר את אתרי הביקור, אך לא בהכרח את סדר הביקורים וכן את סדר הימים והלינות . החברה רשאית לשנות את סדרי  הביקורים .
  6.לאור האמור ייתכנו אף ויתורים על ביקורים בחלק מהאתרים והמקומות המוזכרים במסלול הטיול , במקומם יינתנו אתרים חליפיים וראויים.
  6. יציאה לטיול מותנית במינימום של 20 משתתפים לפחות,אלא אם הוחלט אחרת ע"י הנהלת החברה.
  7. במידה ויהיו פחות משתתפים יתכן ותחול תוספת למחיר הטיול שתקבע ע"י דיסקברי.
  8. תנאי הרישום והביטול מפורטים וברורים והם מופיעים באתר האינטרנט של חברת דיסקברי, תחת תנאים כלליים. לפני שהנכם נרשמים לטיול , יש לקרוא את תנאי ההרשמה והביטול כפי שמופיעים בעמוד הנ"ל. 
  9. החברה אינה אחראית לנזקים שיגרמו לנוסעים כתוצאה משינויים הנעשים במועדי הטיסות  על ידי חברות התעופה  או על ידי הרשויות ,עקב תקלות שונות בטיסות ו/או פגעי מזג האוויר. כמו כן אינה אחארית על נזקים כתוצא מ מלחמות , מגפות ,  
  10. החברה אינה אחראית לשינויים הנובעים מסיבות הקשורות לכח עליון , פגעי טבע ומזג אויר וכו'
  11. בשל סיבות שונות ,עלול סדר הביקור באתרים להשתנות ויתכן כי אתרי ביקור ספורים יוחלפו באחרים- הכל בהתאם ללוח הזמנים.
  12.מדי פעם מופיעים באינטרנט, דפי אינטרנט ישנים שנסרקו על ידי גוגל או מנועי חיפוש אחרים דפים שאינם מופיעים באתר החברה, מסלולי טיול ישנים או מסלולי טיול שאינם מעודכנים. לכן , בעת ההרשמה יש להיכנס אך ורק לאתר דיסקברי הרשמי, ולקרוא שם את המסלול המעודכן. עליכם לוודא לפני ההרשמה שהוא אכן המסלול הרלוונטי עבורכם.
  13.עליכם לוודא שאכן קיבלתם את המסלול העדכני והרלוונטי עבור המועד בו אתם מעוניינים או עומדים לצאת לטיול.
  14.דיסקברי אינה אחראית לפרסומים של מסלולים ישנים או כאלה שאינם מעודכנים כמפורט לעיל.
  15.חברת דיסקברי לא תהא אחראית למקרים בהם חברות תעופה ייגבו כספים נוספים עבור כבודה ו/או שירותים נוספים, בין אם מדובר בטיסות פנים או בטיסות בין מדינות, שאינן מישראל או בחזרה לישראל.