השוק הצף

טיול משפחות מאורגן לתאילנד, 15 ימים - כולל פארק חבלים וקופיפי | דיסקברי טיול עולמי

15 ימים
/
13 לילות

אתרים ואטרקציות

  בנגקוק: כיכר הדמוקרטיה, הר הזהב, מתחם מגורי המלך צ'יטראלדה, בניין הפרלמנט, רובע קאו סאן, שוק הפרחים הלילי, ואט טרימיט בו נמצא פסל בודהה ענק מזהב, ארמון המלך, פסל בודהה השוכב, שיט בנהר צ'אופראיה ובתעלותיו , השוק הצף (דאמנון סאדוק), מופע קברט במתנה (כלול במחיר הטיול )

  קאצ'נבורי: הגשר על נהר קוואי, מוזיאון המלחמה, בית הקברות של חיילי בנות הברית.

  פארקי שעשועים: 'עולם החלומות' ו'עיר השלג', עולם הספארי ועולם המים.

  צ'אנג ראי: ביקור ב'שבטי ההרים', מאי סאי , משולש הזהב, שיט בין גבולות המשולש , כפר שבט ארוכות הצוואר, ביקור במפעל לעיבוד אורז, שוק הלילה

  אזור צ'אנג מאי: מקדש דוי סוטופ, ביקור בכפרי האמנים, מופע וארוחת ערב טיפוסית בצ'אנג מאי, מופע פילים ורכיבה עליהם בג'ונגל, שיט חוויתי ברפסודות, ביקור בחוות סחלבים, פארק חבלים ואומגות (כלול במחיר הטיול).

  האי פוקט, מפרץ פאנג נה כולל ביקור בחוות גומי, מקדש מערת הקופים, האי של ג'יימס בונד, כפר דייגים, ביקור בחנות מקומית לייצור אגוזי קשיו.

  האי קופיפי: כלול במחיר הטיול – רק בדיסקברי!!!

למה דיסקברי?

√ללא ימים חופשיים √ללא סיורי בחירה √חצי פנסיון √מדריך מקצועי √בתי מלון ברמה גבוהה √ביקור בפארקי שעשועים 'עולם החלומות √עיר השלג  √עולם הספארי √עולם המים √מופע וארוחת ערב טיפוסית בצ'אנג מאי √מופע פילים ורכיבה עליהם בג'ונגל √שיט חוויתי ברפסודות √האי של ג'יימס בונד

**מתנות נוספות עליהן תשלמו כסף רב בחברות אחרות: √טיול לאי קופיפי √מופע קברט בבנגקוק √ביקור בפארק חבלים ואומגות
למה דיסקברי?

תאריכי יציאה ומחירים

תאריך יציאה
תאריך חזרה
מחיר מבצע לאדם בחדר זוגי
מחיר לאדם יחיד
מחיר לשלושה אנשים בחדר (המחיר לאדם)
מחיר לזוג + ילד (המחיר לאדם)
מחיר לזוג + 2 ילדים ב 2 חדרים (המחיר לכל אחד מהם)
מחיר רגיל לאדם בחדר זוגי
תוקף המבצע

המסלול

 1. יום 1: ת"א - בנגקוק

  נמריא מנמל התעופה בן גוריון לבנגקוק, דרך יעד ביניים.

 2. יום 2: בנגקוק

  לאחר הנחיתה בבנגקוק הסעה למלון. לאחר התארגנות נצא לסיור היכרות בבנגקוק המכונה "ונציה של המזרח". במהלך הסיור נראה את ככר הדמוקרטיה, הר הזהב, מתחם מגורי המלך צ'יטראלדה, הפרלמנט ועוד. נבקר ברובע קאו סאן שוקק החיים והמלא מוקדי בילוי מגוונים, נמשיך לביקור בשוק הפרחים הלילי.

 3. יום 3: בנגקוק, ארמון המלך, המקדשים ושייט תעלות, מופע קברט

  נצא לסיור מודרך בבנגקוק. נבקר בוואט טראימיט בו נצפה בפסל בודהה העשוי זהב, הכבד בתאילנד, שמשקלו חמישה וחצי טון. נבקר בארמון המלך המרשים בארכיטקטורה הייחודית שלו, בו נמצא המקדש המלכותי ומתחם המגורים הישן של משפחת המלוכה. מכאן נלך לוואט פו בו נראה את "בודהה השוכב", שאורכו 56 מטרים! לאחר ארוחת הצהריים, נשוט לאורך נהר הצ'או פראיה ובתוך התעלות העתיקות של בנגקוק (הקלונגס) המתפצלות ממנו. בערב נצפה במופע קברט מיוחד מתנה מדיסקברי (ביתר החברות יבקשו מכם תשלום נוסף).

 4. יום 4: השוק הצף, קאנצ'אנבורי, הגשר על נהר הקוואי

  עם שחר נצא מערבה לביקור בשוק הצף הגדול ביותר בתאילנד הנמצא ב - Damnoen Saduak. בדרכנו נעבור דרך שטחי יבוש מלח ונעצור בחוות דקלי קוקוס, בה נוכל לקבל הסברים על העץ ומוצריו. את חלקה האחרון של הדרך נעשה בשייט מהנה בתעלות בסירות מנוע מהירות. נטייל לאורך רציפי השוק הצף, נתבונן במלאכתן של המוכרות הנעות בתעלות בסירות קטנות עם מרכולתן ונוכל לטעום משלל הפירות והמאכלים המוצעים למכירה. מכאן נמשיך בנסיעה לכיוון קאנצ'נבורי. נצעד על הגשר שעל נהר הקוואי, נבקר במוזיאון המלחמה והשבי המרגש, המתעד את בניית הגשר, ובבית הקברות של חיילי בנות הברית. בתום ביקורנו נשוב לבנגקוק.

 5. יום 5: "עולם החלומות" ו"עיר השלג"

  היום יהיה לנו יום כיף שהילדים לא ישכחו, במסגרתו נבקר בממלכה הקסומה הכוללת בתוכה מספר עולמות: הכפר האקזוטי, גני החלומות והאהבה, ארץ הפנטזיות ועולם ההרפתקאות הכולל את "חווית הוליווד", "עיר השלג" (כן, שלג בתאילנד שמעתם נכון), הכפר התאילנדי וכן דגם כפר טיפוסי והופעת פולקלור ססגונית. יום שכולו הנאה. מה מיוחד כל כך בממלכה הקסומה? היא כוללת מתקנים רבים שמתאימים לילדים קטנים וגדולים, כולל מתקנים שכוללים מים. מתחם עיר השלג, הוא מתחם ייחודי בו ניתן להחליק על מדרונות מושלגים כמו היה זה אתר סקי לכל דבר!

 6. יום 6: "עולם הספארי" ו"עולם המים"

  היום נצא ליום של כיף אמיתי בעולם הספארי, המשלב בתוכו את עולם הים – מופעי דולפינים, היפופוטמים ואריות ים, מופע ציפורים מאולפות ועוד שלל מופעים, שייט בג'ונגל, ביקור בממלכת החיות ועוד הפתעות רבות. בתום היום המהנה נשוב למלון בבנגקוק.

 7. יום 7: צ'יאנג ראי, שבטי ההרים, משולש הזהב, שייט על נהר המקונג, מאי-סאיי

  נסע לנמל התעופה בבנגקוק ונטוס לצ'אנג ראי שבצפון תאילנד. נצא לביקור מיוחד ב"שבטי ההרים" אקא ויאהו ונלמד על אורח חייהם. בתום הביקור נשוב לבית המלון בצ'אנג ראי. לעת ערב, נצא לסיור בשוק הלילה.

 8. יום 8: צ'אנג ראי, שבט ארוכות הצוואר, שוק הלילה

  נמשיך ל מאי – סאיי, העיר הצפונית ביותר בתאילנד המשמשת כנקודת גבול בין תאילנד למיאנמר (בורמה). נסייר בשוק הססגוני של העיירה ונמשיך לאזור "משולש הזהב", מפגש הגבולות בין תאילנד, מיאנמר ולאוס שהיה בעבר מרכז לגידול וסחר של פרחי הפרג לצורך הפקת האופיום. נשוט על נהר המקונג המפורסם. בין גבולות ה"משולש" נעצור באי דונג סאו השייך למדינת לאוס.

 9. יום 9: שבט ארוכות הצוואר, צ'אנג מאי

  בבוקר נקדיש את היום לביקור מיוחד באזור העיירה טאטון בה חיות נשות שבט "ארוכות הצוואר" הנקראות גם "נשות הג'ירף". נצפה בטבעות הפליז הכבדות המקיפות את צווארן, נצטלם איתן למזכרת ואף נוכל לרכוש מהן עבודות יד. נמשיך לביקור במפעל לעיבוד אורז ונקבל הסברים על תהליך היצור. ניסע לצ'אנג מאי בדרך העולה אל וואט פראטאט דוי סוטפ - אחד מארבעת המקדשים החשובים בתאילנד המהווה מוקד עליה לרגל. נצפה על העיר מראש ההר, נסייר במתחם המקדש ונקבל הסברים על הארכיטקטורה הבודהיסטית. נמשיך בטיולנו לביקור בכפרי האומנים המתמחים בעבודות יד משובחות מעץ, כסף, עור, משי ומייצרים גם מטריות ותכשיטים איכותיים. בערב נהנה מבילוי במסעדה מקומית כשברקע מופע פולקלור קנטוק.

 10. יום 10: צי'אנג מאי, מופע פילים, שיט ברפסודות, חוות סחלבים

  ניסע לאזור הנהר מיי-טאנג ונחווה את מנהגי ואורחות החיים במקום. נחזה במופע מיוחד המבוצע ע"י פילים ואף נזכה לרכב עליהם בסבך הג'ונגל – חוויה חד פעמית. נמשיך בשייט חוויתי על רפסודות במורד הנהר בנוף פראי ומיוחד. לאחר מכן נבקר בחוות סחלבים צבעונית. בתום הביקורים, ניסע לפארק חבלים ונגלוש על אומגות בין צמרות העצים - מתנה מדיסקברי! (ביתר החברות יבקשו מכם תשלום נוסף).

 11. יום 11: פוקט

  ניסע לשדה התעופה ונטוס לפוקט, "גן העדן התאילנדי". לאחר הנחיתה הסעה למלון, שם נוכל להתחיל מיד בנופש תוך שימוש במתקני המלון המפנקים ומוקדי הבילוי שבאזור. פוקט הוא אי השוכן במחוז הדרומי של תאילנד ונחשב לגדול שביניהם. לאי חיבור יבשתי בדמות שני גשרים. הייחוד של האי הוא באקלים הטרופי שלו, והעובדה שמדובר באי מיוער. תעשיית התיירות שלו מפותחת מאוד, למרות שבשנת 2004 הוא נפגע בצונאמי, ומאז הוא משתקם.

 12. יום 11: פוקט – מפרץ פאנג נה – האי של ג'יימס בונד

  לאחר ארוחת בוקר נצא למפרץ פאנג נה, בדרכנו לשם נערוך ביקור בחוות גומי בו נלמד את תהליך ייצור הגומי, נעבור במקדש מערת הקופים ,נשוט לאי של ג'יימס בונד, שם צולם הסרט "האיש בעל אקדח הזהב", נמשיך בשייט אל כפר הדייגים שם נאכל ארוחת צהרים ונסייר בישוב המוסלמי בדרך חזרה נבקר בחנות מפעל מקומי לייצור אגוזי קשיו. לינה בפוקט.

 13. יום 13: קופיפי

  היום נשוט ליום מלא חוויות באי קופיפי, אחד מפלאי תבל, שילוב של נופים ירוקים טרופיים עם חופים מדהימים ומים כחולים, עם אפשרות לצלילת שנורקלים. קופיפי מחולק לשני חלקים, קו פי פי דון וקו פי פי לה - שם צולם הסרט "החוף" עם ליאונרדו דה-קפריו. באי תיהנו מנופים מרהיבים, חופים כמו בחלומות, עם עצי דקל מסביב, חול נקי וים כחול. בערב נחזור למלון בפוקט. קופיפי - נחשב לאחד האיים הפופולאריים ביותר בתאילנד. מדובר באי טרופי, שמשך אליו במשך שנים תרמילאים רבים, אך בשנים האחרונות, האי הרומנטי והקסום הזה מושך אליו תיירים יותר מבוססים, שלנים בבתי המלון היוקרתיים באי. המבקרים בו נהנים מחופים טרופיים עם עצי קוקוס, ים כחול טורקיז בין צוקי ענק שמקנים למקום אווירה פסטורלית ושקטה, שקט שנשמר בזכות חוק מקומי שמונע תנועת רכבים באי.

 14. יום 14: פוקט - בנגקוק

  במהלך היום נטוס מפוקט לבנגקוק, שם נבקר במרכזי קניות ונצא לטייל בעיר. בשעות הלילה נסע אל שדה התעופה ממנו נמריא חזרה הביתה.

 15. יום 15: בנקוק - ת"א

  תם ונשלם, אך החוויה הבלתי נשכחת לכל המשפחה עוד תלווה אותנו זמן רב.

טיול משפחות מאורגן לתאילנד, 15 ימים - כולל פארק חבלים וקופיפי | דיסקברי טיול עולמי

המחיר כולל

 טיסות בינלאומיות וטיסות פנים לפי המסלול.

 מיסי נמל והיטל ביטחון .

 בתי מלון מדרגת תיירות טובה ודרגה ראשונה בחדרים זוגיים עם שירותים צמודים.

 חצי פנסיון

 סיורים מודרכים כולל דמי כניסה כמפורט בתכנית הטיול.

 אוטובוס מתאים

 תשר לנותני שירותים בחו"ל (למעט דמי סבלות והמדריך הישראלי)

 מלווה קבוצה ישראלי בכיר ומנוסה בטיולים למזרח הרחוק.

המחיר אינו כולל

• מיסים: כל תוספת במסי הנמל והיטל הדלק שיתווספו למחיר לאחר ה-1.3.13 ועד למועד הכרטוס.

• ביטוח: ביטוח נסיעה רפואי ומטען.

• הוצאות אישיות: הוצאות בעלות אופי אישי לרבות תוספת חדר ליחיד.

• דמי סבלות

• במקרה של טיסות פנים ייתכן וחברות התעופה ייגבו כספים נוספים עבור כבודה ו/או שירותים נוספים. הנ"ל אינו חלק ממחיר הטיול.

• חיסונים: בדבר פרטים יש לפנות ללשכת הבריאות המחוזית לפחות חודש לפני מועד יציאת הטיול. בתקופת ירידים, כנסים, תערוכות ופסטיבלים תיתכן לינה מחוץ לערים הראשיות.

• במקרה של לילה נוסף - יחויבו הנוסעים ב- 100 $ נוספים לאדם.

מלונות

להלן מבחר מלונות במהלך טיול לתאילנד, בהם משכנת חברת דיסקברי את קבוצותיה ואין בזאת משום הבטחה למלון מסוים.
רשימת המלונות הסופית תימסר לנוסעים במפגש הקבוצה.
 
 BANGKOK: CENTURY PARK HOTEL (SUP)
 CHIANG RAI:  WIANG INN HOTEL (SUP)
CHIANG MAI:  IMPERIAL MAE PING HOTEL (SUP)
PHUKET: DUSIT D2 PHUKET (DELUXE)  

טיסות

טיסות דרך יעד ביניים 

הערות

מידע כללי לנוסעים 
הבהרות
כל שינוי הקשור במועדי הטיסות ו/או מחדל אחר הקשור לחברת התעופה, הנו באחריותה בלבד ואינו מהווה בשום אופן עילה לתביעה כנגד חברת דיסקברי ומתן פיצויים. 

בשל שינויים אופציונאליים בלו"ז הטיסות או מסיבות שאינן קשורות לחברת דיסקברי, עלול סדר הביקור באתרים להשתנות ויתכן כי אתרי ביקור ספורים יוחלפו באתרים ראויים אחרים – הכל בהתאם ללוח הזמנים.
דמי הרשמה ותנאי ביטול
מחיר הטיול הוא למשלמים במזומן או בהעברה בנקאית. 

תנאי  ביטול כמפורט בפרק  'תנאים כלליים' באתר.
ביטוח
חובת כל נוסע לבטח עצמו בביטוח רפואי מתאים, כולל הרחבה להיטס אווירי. מומלץ להפעיל את הביטוח בהתאם לתנאי הביטול בתוכנית הטיול, כדי להיות מכוסים במקרים של ביטול הטיול בתנאים המכוסים ע"י פוליסת הביטוח. במידה ואתם בוחרים לבטח ציוד יקר, ביציאה מישראל כדאי להצהיר במכס על תכולת הכבודה. ניתן לעשות את הביטוח  באמצעות חברת "דיסקברי".
בריאות וחיסונים
חלה חובת דיווח על כל נוסע, למארגני הטיול ומוביליו על הבעיות הרפואיות מהן הוא סובל (במידה ויש כאלה).  במסע  מושקע  מאמץ רב ויש להבטיח ככל שניתן, את הצלחתו. עלינו להכיר את אמצעי הזהירות למניעת הידבקות במחלות ואת הדרישות בנוגע לחיסונים. יש להתייעץ עם רופא מומחה למחלות גיאוגרפיות ורופא שיניים, לפחות 4 שבועות לפני הטיול.
 
דרכון - יש לוודא כי הדרכון בתוקף לפחות לחצי שנה עד הטיול ושישנם מספיק דפים פנויים בדרכון.
 
הבהרה
ככלל, מסלול הטיול מתוכנן עד לפרט האחרון בהתאם לידע ולניסיון שנצבר בחברה. אולם, מעת לעת עלולות להתרחש 'תקלות' לא צפויות שאינן תלויות בנו, העלולות לגרום לשינוי קל בתוכנית או לפגוע ברמת השירותים המובטחת. מומלץ לקבל זאת בהבנה וברוח טובה – אחרי הכל זה גם חלק מהחוויה...יחד עם זאת אנו מבטיחים לעשות הכל כדי שהטיול יהיה מוצלח ומהנה. 
 
חברת דיסקברי שומרת לעצמה את הזכות לשנות את סדר הביקורים באתרים בעקבות סיבות הקשורות לטיסות או מסיבות אחרות. כמו כן החברה רשאית להחליף אתרים הנמנים במסלול הרגיל באתרים ראויים אחרים, אם לא ניתן לבקר באתרים אלו כתוצאה מאילוצים שונים.
 
הטיול מעניין אתכם? הבטיחו את מקומכם בטיול הבא: 03-5627248 

ניתן לראות טיולים מאורגנים ומסלולים לתאילנד לתקופה הקרובה בעמוד טיול מאורגן לתאילנד

מידע כללי

  מוזמנים להצטרף לטיול משפחות מאורגן לתאילנד למשך 15 יום, כולל פארקי שעשועים ואטרקציות רבות כגון: פארק חבלים ואומגות, רכיבה על פילים, שייט חווית ברפסודות, שייט לאי קופיפי ועוד אטרקציות רבות הכלולות במחיר הטיול!

הערות

  1. המחיר אינו כולל תוספת מיסי נמל ודלק במידה ואלה יוטלו ע"י חברות התעופה לפני היציאה לטיול. המחיר אינו כולל גם דמי סבלות.
  2. המחיר המצוין הוא לתשלום במזומן.
  3. בנושא החיסונים לארץ היעד מומלץ לנוסעים לפנות למשרד הבריאות.
  4. אנו ממליצים לכל הנוסעים לבטח את עצמם בביטוח רפואי ומטען מיום ההרשמה לטיול ועד לסיומו.
  5.שימו לב: המסלול המוצע באתר מתאר את אתרי הביקור, אך לא בהכרח את סדר הביקורים וכן את סדר הימים והלינות . החברה רשאית לשנות את סדרי  הביקורים .
  6.לאור האמור ייתכנו אף ויתורים על ביקורים בחלק מהאתרים והמקומות המוזכרים במסלול הטיול , במקומם יינתנו אתרים חליפיים וראויים.
  6. יציאה לטיול מותנית במינימום של 20 משתתפים לפחות,אלא אם הוחלט אחרת ע"י הנהלת החברה.
  7. במידה ויהיו פחות משתתפים יתכן ותחול תוספת למחיר הטיול שתקבע ע"י דיסקברי.
  8. תנאי הרישום והביטול מפורטים וברורים והם מופיעים באתר האינטרנט של חברת דיסקברי, תחת תנאים כלליים. לפני שהנכם נרשמים לטיול , יש לקרוא את תנאי ההרשמה והביטול כפי שמופיעים בעמוד הנ"ל. 
  9. החברה אינה אחראית לנזקים שיגרמו לנוסעים כתוצאה משינויים הנעשים במועדי הטיסות  על ידי חברות התעופה  או על ידי הרשויות ,עקב תקלות שונות בטיסות ו/או פגעי מזג האוויר. כמו כן אינה אחארית על נזקים כתוצא מ מלחמות , מגפות ,  
  10. החברה אינה אחראית לשינויים הנובעים מסיבות הקשורות לכח עליון , פגעי טבע ומזג אויר וכו'
  11. בשל סיבות שונות ,עלול סדר הביקור באתרים להשתנות ויתכן כי אתרי ביקור ספורים יוחלפו באחרים- הכל בהתאם ללוח הזמנים.
  12.מדי פעם מופיעים באינטרנט, דפי אינטרנט ישנים שנסרקו על ידי גוגל או מנועי חיפוש אחרים דפים שאינם מופיעים באתר החברה, מסלולי טיול ישנים או מסלולי טיול שאינם מעודכנים. לכן , בעת ההרשמה יש להיכנס אך ורק לאתר דיסקברי הרשמי, ולקרוא שם את המסלול המעודכן. עליכם לוודא לפני ההרשמה שהוא אכן המסלול הרלוונטי עבורכם.
  13.עליכם לוודא שאכן קיבלתם את המסלול העדכני והרלוונטי עבור המועד בו אתם מעוניינים או עומדים לצאת לטיול.
  14.דיסקברי אינה אחראית לפרסומים של מסלולים ישנים או כאלה שאינם מעודכנים כמפורט לעיל.
  15.חברת דיסקברי לא תהא אחראית למקרים בהם חברות תעופה ייגבו כספים נוספים עבור כבודה ו/או שירותים נוספים, בין אם מדובר בטיסות פנים או בטיסות בין מדינות, שאינן מישראל או בחזרה לישראל.