טיול מאורגן לטורינו ומילאנו עם משחק כדורגל של יובנטוס | 4 ימים

4 ימים
/
3 לילות

אתרים ואטרקציות

  טורינו - מגדלי פלטין, ארמון המלכות, כנסיית סן לורנצו.

  חבל פיימונטה - סקרה סן מיקלה, שוק של טורינו, עמק ה Susa, ארמון La Venaria reale, מוזיאון מכוניות, מוזיאון המצרי, בזילקת הסופרגה, משחק כדורגל באיצטדיון יובנטוס .

  מילאנו - הקתדרלה הגדולה, גלריית ויטוריו עמנואל השני, בית האופרה.

למה דיסקברי?

טיול לטורינו ומילאנו עם דיסקברי טיול עולמי כולל :
 

ביקור בערים טורינו ומילאנו ובחבל פיינמונטה. בטיול נבקר בכל האטרקציות החשובות כגון: מגדלי פלטין, ארמון המלכות, כנסיית סן לורנצו, שוק של טורינו, עמק ה Susa, ארמון La Venaria reale, מוזיאון מכוניות, מוזיאון המצרי,בזילקת הסופרגה,הקתדרלה הגדולה, גלריית ויטוריו עמנואל השני, בית האופרה ונצפה במשחק כדורגל באיצטדיון יובנטוס המפורסם.

 

תאריכי יציאה ומחירים

תאריך יציאה
תאריך חזרה

המסלול

 1. יום 1 | יום חמישי תל אביב – טורינו

  ניפגש בשדה התעופה בן גוריון, נטוס לטיול מאורגן של דיסקברי לטורינו שבאיטליה. לאחר הנחיתה במילאנו נצא לסיור בעיר טורינו. נבקר במגדלי פלטין, מבנה רומי עתיק מאד. מגדלים אלה היו חלק מארבעת שערי העיר, שאפשרו את הכניסה אליה מכיוון צפון. כיום הם חלק מהאתרים השמורים ביותר במדינה. משם נלך הליכה קצרה לביקור בארמון המלכות (PALAZZO REALE)נעלה בגרם המדרגות המפואר של הארמון, ונהלך בחדריו, בהם נשמר העיצוב והריהוט המקורי, כאן נתחיל בהיכרותנו עם מלכות בית סבויה. נבקר גם בכנסיית סן לורנצו המיוחדת, שתוכננה במיוחד עבור דוכסי סבויה ע"י גוארינו גואריני. אחר הצהריים נצא לסיור רגלי בפיאצות רחבות הידיים של טורינו המוקפות בבניינים בארוקים מרהיבים. ארוחת ערב ולינה בטורינו.

 2. יום 2 | יום שישי חבל פיימונטה - סקרה סן מיקלה

  את הבוקר נפתח בשוק של טורינו, אחד השווקים הפתוחים הגדולים באירופה, ונצטרף ל"מאדמינות" האיטלקיות, שיוצאות כל בוקר לקנות ירקות ופרות טריים. משם נצא בנסיעה לסקרה סן מיקלה (Sacra di San Michele)אחד הסמלים החשובים של חבל פיימונטה. נסייר במנזר, שנחשב אחת הדוגמאות החשובות ביותר של ארכיטקטורה מהתקופה הרומנסקית, ונגלה את צפונותיו. נצפה בנוף עוצר הנשימה של האלפים ועמק ה - Susa נעצור ליד אחד מהאגמים באזור לפיקניק מהמוצרים אותם קנינו בבוקר בשוק. את שעות אחר הצהריים נבלה באחד מהארמונות הגדולים באיטליה – La Venaria Reale הארמון הוקם ביוזמתו של המלך קרלו עמנואלה ה-2 ושימש כמעון הציד המלכותי של מלכי סבוייה. נסייר בארמון, ונטייל בגניו הנהדרים, כולם אתרי מורשת של UNESCO עם ערב נחזור לטורינו. ארוחת ערב ולינה בטורינו.

 3. יום 3 | יום שבת מוזיאון המכוניות – אצטדיון יובנטוס

  הבוקר נתחיל את יומנו בעלייה בקרון טראם עתיק לבזיליקת הסופרגה, שם קבורים מלכי בית סבויה. מראש הגבעה נצפה בטורינו פרושה לרגלינו, נצא לסיבוב מעגלי קצר ללמוד עוד כמה עובדות מפתיעות על המקום. משם נצא לביקור במוזיאון המכוניות, נסייר בתצוגת המכוניות ההיסטוריות המרהיבה וגם נוכל לראות מה צופן לנו העתיד בתחום. את הביקור נשלים בסיור בלינגוטו, אולמות הייצור הישנים של פיאט שהפכו, תחת שרביטו של האדריכל הנודע רנצו פיאנו, למרכז קונגרסים ותערוכות. נחזור למרכז העיר לביקור מרתק במוזיאון המצרי, השני בגודלו בעולם אחרי זה של קהיר. לאחר מכן, נחזור למלון להתרעננות קצרה, ולקראת הערב נצא לצפות במשחק כדורגל באצטדיון יובנטוס המפורסם.

 4. יום 4 | יום ראשון מילאנו - תל אביב

  לאחר ארוחת הבוקר, נצא לסיור בעיר מילאנו. נבקר בסמלה של העיר הקתדרלה הגדולה – הדאומו. זוהי כנסייה גותית מרשימה, השנייה בגודלה בעולם (אחרי קתדרלת סביליה) והיא יכולה להכיל כ- 40,000 איש. בניית הקתדרלה החלה ב -1386 ונמשכה עד 1965, בנייתה נמשכה לאורך מאות שנים ודורות רבים וכיום היא מהווה מוקד לעלייה לרגל של תיירים, אנשי דת וחובבי אמנות וארכיטקטורה. מזרחית לקתדרלה נמצא אזור "ריבוע הזהב" הנקרא כך על שם סבך הרחובות סביב הקתדרלה, שמהווה אזור קניות מפואר, גדוש בחנויות בוטיק של מעצבי אופנה מובילים. נסייר ברחובות הצרים ומלאי הקסם, בין חנויות מעצבים מובילים כמו לואי ויטון, ראלף לורן, גוצ'י ואחרים. בנוסף, נראה את גלריית ויטוריו עמנואל השני, מבנה מיוחד בסגנון ניאו-קלאסי אלגנטי שתוכנן על ידי הארכיטקט הנודע ג'וזפה מנגוני (Giuseppe Mengoni) ואת בית האופרה של מילאנו. נהנה מזמן חופשי לקניות ובשעות הערב נצא לשדה התעופה, ומשם חזרה ארצה.

המחיר כולל

טיסות לפי המסלול

מיסי נמל והיטל בטחון (כפוף לשינויים)

בתי מלון מדרגת תיירות טובה

אוטובוס ממוזג ונוח

תשר (טיפים) לנותני שירותים בחו"ל למעט סבלות

ארוחות בוקר B.B

המחיר אינו כולל

תוספת ליחיד בחדר: 490$

מיסים: כל תוספת במסי הנמל והיטל הדלק שיתווספו למחיר לאחר ה- 1.2.2019 ועד למועד הכרטוס

ביטוח: ביטוח נסיעה רפואי ומטען

הוצאות אישיות: הוצאות בעלות אופי אישי לרבות תוספת חדר ליחיד

דמי סבלות

חלק מהנסיעות בתחבורה ציבורית

הערות

  1. המחיר אינו כולל תוספת מיסי נמל ודלק במידה ואלה יוטלו ע"י חברות התעופה לפני היציאה לטיול. המחיר אינו כולל גם דמי סבלות.
  2. המחיר המצוין הוא לתשלום במזומן.
  3. בנושא החיסונים לארץ היעד מומלץ לנוסעים לפנות למשרד הבריאות.
  4. אנו ממליצים לכל הנוסעים לבטח את עצמם בביטוח רפואי ומטען מיום ההרשמה לטיול ועד לסיומו.
  5.שימו לב: המסלול המוצע באתר מתאר את אתרי הביקור, אך לא בהכרח את סדר הביקורים וכן את סדר הימים והלינות . החברה רשאית לשנות את סדרי  הביקורים .
  6.לאור האמור ייתכנו אף ויתורים על ביקורים בחלק מהאתרים והמקומות המוזכרים במסלול הטיול , במקומם יינתנו אתרים חליפיים וראויים.
  6. יציאה לטיול מותנית במינימום של 20 משתתפים לפחות,אלא אם הוחלט אחרת ע"י הנהלת החברה.
  7. במידה ויהיו פחות משתתפים יתכן ותחול תוספת למחיר הטיול שתקבע ע"י דיסקברי.
  8. תנאי הרישום והביטול מפורטים וברורים והם מופיעים באתר האינטרנט של חברת דיסקברי, תחת תנאים כלליים. לפני שהנכם נרשמים לטיול , יש לקרוא את תנאי ההרשמה והביטול כפי שמופיעים בעמוד הנ"ל. 
  9. החברה אינה אחראית לנזקים שיגרמו לנוסעים כתוצאה משינויים הנעשים במועדי הטיסות  על ידי חברות התעופה  או על ידי הרשויות ,עקב תקלות שונות בטיסות ו/או פגעי מזג האוויר. כמו כן אינה אחארית על נזקים כתוצא מ מלחמות , מגפות ,  
  10. החברה אינה אחראית לשינויים הנובעים מסיבות הקשורות לכח עליון , פגעי טבע ומזג אויר וכו'
  11. בשל סיבות שונות ,עלול סדר הביקור באתרים להשתנות ויתכן כי אתרי ביקור ספורים יוחלפו באחרים- הכל בהתאם ללוח הזמנים.
  12.מדי פעם מופיעים באינטרנט, דפי אינטרנט ישנים שנסרקו על ידי גוגל או מנועי חיפוש אחרים דפים שאינם מופיעים באתר החברה, מסלולי טיול ישנים או מסלולי טיול שאינם מעודכנים. לכן , בעת ההרשמה יש להיכנס אך ורק לאתר דיסקברי הרשמי, ולקרוא שם את המסלול המעודכן. עליכם לוודא לפני ההרשמה שהוא אכן המסלול הרלוונטי עבורכם.
  13.עליכם לוודא שאכן קיבלתם את המסלול העדכני והרלוונטי עבור המועד בו אתם מעוניינים או עומדים לצאת לטיול.
  14.דיסקברי אינה אחראית לפרסומים של מסלולים ישנים או כאלה שאינם מעודכנים כמפורט לעיל.
  15.חברת דיסקברי לא תהא אחראית למקרים בהם חברות תעופה ייגבו כספים נוספים עבור כבודה ו/או שירותים נוספים, בין אם מדובר בטיסות פנים או בטיסות בין מדינות, שאינן מישראל או בחזרה לישראל.