טיול מאורגן לקנדה ואלסקה - כולל שייט באניית פאר באלסקה

טיול מאורגן להרי הרוקי אלסקה | 17 ימים

17 ימים
/
15 לילות

אתרים ואטרקציות

 • באנף:
 • מפל הקשת,קניון גונסטון

  הרכבל להר הגופרית, אגם לואיז, אגם מורין, אגם פייטו

 • שדה הקרח קולומביה:
 • נסיעה ברכב שטח על קרחון אטבסקה, מפלי אטבסקה

 • ג'ספר:
 • הפארק הלאומי, קניון מליגן, שייט באגם מליגן מעבר בעיטת הסוס, מנהרות הרכבת הספירליות, אגם אמרלד, הגשר הטבעי, תצפית על הר רובסון

 • פארק וולס גריי:
 • תצפית על מפלי מים אדירים

 • וונקובר:
 • גסטאון, סטנלי פארק, צ'יינה טאון

 • האי ויקטוריה:
 • הפרלמנט והמפרץ, גני בוצ'ארט

 • שייט בין סיאטל לאלסקה באניית פאר:
 • פנסיון מלא,תאים חיצוניים עם חלון הפונה לים! (ללא תוספת מחיר)

 • סיורי חוף במתנה:
 • רק בדיסקברי מקבלים במתנה שלושה טיולים בעת עגינת האנייה בנמלים השונים!! (ללא תוספת מחיר)

למה דיסקברי?

3 טיולים בעת עגינת האנייה בנמלים באלסקה (ללא תוספת תשלום!) שייט באניית פאר 3 סיורי קרקע מהאנייה פנסיון מלא באנייה תאים חיצוניים
למה דיסקברי?

תאריכי יציאה ומחירים

תאריך יציאה
תאריך חזרה
מחיר מבצע לאדם בחדר זוגי
מחיר לאדם יחיד
מחיר לשלושה אנשים בחדר (המחיר לאדם)
מחיר לזוג + ילד (המחיר לאדם)
מחיר רגיל לאדם בחדר זוגי
תוקף המבצע
הערות
יציאה: 06/07/2024
חזרה: 22/07/2024
מחיר מבצע לאדם בחדר זוגי 6,790 $
מחיר לאדם יחיד 8,690 $
מחיר לשלושה אנשים בחדר (המחיר לאדם) 6,765 $
מחיר לזוג + ילד (המחיר לאדם) 6,750 $
מחיר רגיל לאדם בחדר זוגי 0 $
תוקף המבצע 1.5.24 0 $
הערות 0 $
יציאה: 03/08/2024
חזרה: 19/08/2024
מחיר מבצע לאדם בחדר זוגי 6,790 $
מחיר לאדם יחיד 8,690 $
מחיר לשלושה אנשים בחדר (המחיר לאדם) 6,750 $
מחיר לזוג + ילד (המחיר לאדם) 6,750 $
מחיר רגיל לאדם בחדר זוגי 6,990 $
תוקף המבצע 1.5.24 0 $
הערות 0 $

המסלול

 1. יום 1 | ת"א - קלגרי קנדה

  ניפגש בשדה התעופה בן גוריון ונטוס אל קלגרי, העיר הגדולה ביותר באלברטה, קנדה. קלגרי נקראת כך על שם חוף ים קלגרי שבסקוטלנד והיא נוסדה על ידי חוטב העצים ג'ון גלן. בדרך למלון נערוך סיור פנורמי בעיר בו נראה את אתריה המרכזיים.

 2. יום 2 | הפארק הלאומי באנף

  נבקר באחת משמורות הטבע המיוחדות של הרי הרוקי - שמורת הבאנף בנופי בראשית ואגמי טורקיז בוהקים. נתחיל את הביקור בעיירה באנף, נעלה ברכבל להר הגופרית לתצפית מרשימה על הפסגות המושלגות ונהר ה"באו", נצפה על מפלי הבאו השוצפים. לאחר מכן נצא לטיול רגלי במעבה היער אל עבר מפלי ג'ונסטון המרשימים. נמשיך בנסיעה בלב יערות לביקור באגמי הטורקיז של השמורה, במהלך הנסיעה ניתקל בבעלי חיים לצידי הדרך: דובים וצבאים עטורי קרניים, אגם לואיז לרגלי הקרחון ומלון הפאר, שאטו לייק לואיז. נצפה בתופעה מיוחדת במינה ,תוואי מסילת הרכבת הטראנס קנדית שעולה במעלה ההר באמצעות מנהרות חצובות בהר בצורה ספירלית, שמאפשרת לרכבת לטפס ברכס. נצפה בתופעה ובתנועה הערה של רכבות משא ארוכות "עורק החיים של קנדה ". נראה את אגם האמרלד, אגם מורין, פניני טורקיז מוקפים בהרים מושלגים וקרחונים.

 3. יום 3 | באנף - ג'ספר - שדות הקרח

  נצא לנסיעה לאורך אחת הדרכים היפות ביותר שבהרי הרוקי הקנדיים. לצדיי הדרך פסגות מושלגות ושיפוליו של שדה הקרח הענק: קולומביה, יערות כל מלא העין ואפשרות לצפייה בבעלי החיים שחיים באזור. ניסע ב"דרך הקרחונים" לעבר שדה הקרח קולומביה, נראה את אגם פייטו 'המככב' בגלויות ופוסטרים רבים ומצטיין בצבע טורקיז מרהיב, שהוא השתקפות של חופי האגם המיוערים בצפיפות. נגיע למרגלות הקרחון שגולש משדה הקרח הענק, קולומביה אייספילד - הגדול ביותר בחצי הכדור המערבי ומשתרע על שטח של אלפי קילומטרים רבועים. ניסע ברכבי שטח מיוחדים בעלי גלגלי ענק על גבי קרחון אטבסקה, נרד מהרכבים לטיול רגלי קצר על גבי הקרח. נבקר גם במרכז המבקרים, שמציג את ההשתלשלות הגיאולוגית והיווצרות הקרחונים. נעבור ונבקר במפלי אטאבסקה השוצפים ומפלי סנווופטה, שזרימתם האדירה ממש "חורצת" את הסלעים ומגלפת בהם צורות מיוחדות. נגיע אל העיירה ג'ספר ללינה.

 4. יום 4 | ג'ספר

  נבקר בג'ספר, שמורת הטבע הגדולה בהרי הרוקי שבמדינת אלברטה. השמורה הינה אתר מורשת מוכרז על ידי אונסק"ו. בשנת 2007 חגג הפארק את שנת המאה. נבקר בקניון מלין שם נעשה טיול רגלי קל, נערוך שייט באגם מלין, נסייר בשמורה היפה ונתרשם משפע בעלי החיים. לאחר מכן נחזור למלון.

 5. יום 5 | ג'ספר - קמלופס

  לאחר ארוחת הבוקר ניסע לכיוון ההר הגבוה ביותר בהרי הרוקי: הר רובסון. בדרך נקראת Yellow Head, נחלוף על פני עיירות קטנות וציוריות המהוות חלק מהנוף הפסטורלי. נבקר בפארק וולס גריי, נצפה על מפלים אדירים וצורות מיוחדות בסלעים שנוצרו משכבות של לבה ומים. נלון במלון באזור העיר קמלופס, שמרכזת את תעשיית העץ של מערב קנדה.

 6. יום 6 | קמלופס - וונקובר

  היום נשים פעמינו לוונקובר, הנחשבת ליהלום בכתר הקנדי. הדרך חוצה יערות ומראות טבע מדהימים לאורך שיפולי הרי הרוקי, נבקר בשער הגיהינום ונרד ברכבל לצפות במעבר דגי הסלמון. במעלה הצר לעת ערב נגיע לוונקובר - העיר הגדולה במערב קנדה ואחד הנמלים הגדולים ביבשת אמריקה. נצא לסיור רגלי באזור רובסון השוקק חיים.

 7. יום 7 | וונקובר

  לאחר ארוחת הבוקר, נצא לסיור באתרים המרכזיים של וונקובר. נבקר בפארק סטנלי רחב הידיים, במפרץ האנגלי, בצ'יינה טאון - רובע סיני גדול ושוקק חיים, נבקר בגסטאון - המרכז ההיסטורי של העיר, המשופע בחנויות מעוצבות, בתי קפה אופנתיים, גלריות אמנות, מבנים עתיקים ורחובות ציוריים מרוצפים. לינה בוונקובר.

 8. יום 8 | סיאטל

  לאחר ארוחת הבוקר נסע אל עבר העיר סיאטל, ארצות הברית, אחת הערים היפות בצפון אמריקה. העיר יושבת על 7 גבעות, מוקפת יערות וימות משלושת צידיה ולכן גם נקראת "עיר האזמרגד". ברקע של העיר היפיפייה מיתמר "הר הנייר" על כיפתו המושלמת, זהו אחד ההרים הגבוהים בארצות הברית. לאחר שננחת בסיאטל נערוך בעיר סיור פנורמי בעיר הכולל את שוק הפייק, הטיילת, עליה לתצפית ממגדל המחט, נראה את האצטדיון של אלופת הפוטבול האמריקאי ונשוטט במרכז העיר המפורסמת כמולדת סטארבאקס ומיקרוסופט.

 9. יום 9 | סיאטל - עלייה לאנייה, תחילת השייט

  לאחר ארוחת הבוקר נמשיך בסיור באתריה המרכזיים של העיר סיאטל כאשר לקראת הצהריים נסע אל נמל העיר ונעלה אל אניית הפאר, שתהייה לנו בית צף רווי מראות, נופים ובילויים למשך שבעה ימים. נהנה מכל מתקני אניית הענק המפנקים - עיר צפה לכל דבר. ***פרטים על השייט באניית הפאר: 7 לילות שייט באניית פאר על בסיס פנסיון מלא (כולל שתייה קלה - לא כולל שתייה חריפה. בימים בהם נצא לטיולים מהאנייה ארוחות צהריים לא תהיינה כלולות למעט מי שחוזר לאנייה לאכול). אירוח בחדרים עם חלונות הפונים לים! מה עוד אפשר לבקש? כשאתם נופשים באנייה אשר מציעה: מסעדות שונות, ברמה קולינארית עולמית ברכת שחייה, ברכת שחיה לילדים, ג'קוזי פזורים ברחבי הספינה אולם כדורסל וכדורעף, מיני גולף, מסלול הליכה / ריצה קזינו, מועדון לילה עם בר משקאות ביום ובלילה, דיסקו ומועדון לילה מתחם ילדים, מתחם נוער, חדר משחקי וידאו, ברכת שחיה לילדים לאלו המחפשים קניות אפשר לבקר בחנויות הרבות על האנייה מופעי בידור: מופעי מוזיקה בסגנון ברודווי, קוסם, סטנד-אפ, מסיבות ריקודים באנייה ספא עם כל המתקנים המודרניים וטיפולים כמו: ארומה, מסז'ים וכדומה מתקנים נוספים אשר מתחרים עם המלונות הטובים ביותר בעולם חלק מהמצוין ב - הוא בתשלום נוסף ודורש הזמנה ותשלום על האנייה

 10. יום 10 | שייט במעבר הפנימי

  האנייה תפליג היום ב"מעבר הפנימי" - נתיב מים מרהיב ביופיו בין החופים המיוערים של קולומביה הבריטית לאי וונקובר. מסיפוני האנייה נשקף נוף מיוחד במינו. במהלך היום יינתנו הרצאות על ידי מדריכינו בנושאי אלסקה והאזור הארקטי הצפון. בשעות הערב נהנה ממתקני הבידור של האנייה כולל: מופע רוויו (Review) מרשים בתיאטרון הגדול, או בפיאנו בארים המפוזרים ברחבי האנייה, מזנוני לילה, הרקדות ועוד ועוד.

 11. יום 11 | ג'ונו

  האנייה תעגון בבירתה של אלסקה - ג'ונו, הבירה היחידה בעולם שאין לה קשר יבשתי נגיש לפנים הארץ. לג'ונו ניתן להגיע בים או באוויר בלבד. בלוויית מדריך הקבוצה (וכלול במחיר הטיול) נצא לסיור בעיר, נראה את בית הממשל - כאן כיהנה שרה פיילין כמושלת. נצא לצפות בקרחון הענקי - קרחון מנדנהייל, שכאילו "זורם" לתוך אגם קרחוני בצבע טורקיז. באם יוותר זמן עד להפלגת האנייה נבקר גם במוזיאון המעניין של אלסקה. (הסיור כולל במחיר הטיול).

 12. יום 12 | סקאגווי

  שעות הבוקר המוקדמות נגיע אל סקאגוואי, העיירה שהפכה למעין אנדרטה לזכרם של מחפשי הזהב, שעברו דרכה בהמוניהם בחפשם אחר הזהב האבוד. פירוש השם סקאגוואי בשפת הילידים הנו "ביתה של הרוח הצפונית" – שם המרמז על מזג האוויר והרוחות הקרות המנשבות בה בחורף. הרחוב הראשי בעיירה הוא רחוב ברודווי המזכיר את המערב הפרוע עם בתים ציוריים ושפע של מסבאות מקומיות הנראות כאילו נלקחו ממערבון קלאסי. נדמה שעוד רגע יצא מאחת מהן, ג'ון ויין השחקן המיתולוגי, כשבידו האחת כוס בירה ובשנייה רובה גדול. נצא לסיור באוטובוס עם מדריך מקומי לאורך המעבר הלבן על שפת קניון עמוק , נצפה באגמים העיליים שעל הרכס נעבור לקנדה ונגיע עד גבול מדינת יוקון "נתיב מחפשי הזהב". לקראת ערב נשוב לאנייה לארוחת ערב והמשך השיט. (אצלנו בדיסקברי לא נבקש מכם על הטיול תשלום נוסף!).

 13. יום 13 | מפרץ הקרחונים הפלגה

  יום הפלגה מעניין לאורך מפרץ הקרחונים. במהלך היום, מעבר לנופים המרהיבים הנשקפים מסיפון האנייה נהנה גם ממגוון פעילויות שיתקיימו באנייה כגון: סרטים, הרצאות וסדנאות למיניהן.

 14. יום 14 | קצ'יקיין

  לאחר ארוחת הבוקר, נרד מהאנייה ונצא לטיול בן כשלש שעות באזור קצ'יקיין. נראה את עמודי הטוטם שסימנו בעבר את מחנות שבטי האינדיאנים. ניסע למוצא הנהר לים ואולי נוכל לראות את חזרת דגי הסלמון מהים ואת הדובים האורבים להם. לאחר הטיול יישאר זמן חופשי לשיטוט בעיירה היפה. ניפרד מהעיירה ונשוב לאנייה לארוחה ובילוי. הסיור כלול במחיר הטיול (אצלנו בדיסקברי לא נבקש מכם על הטיול תשלום נוסף!).

 15. יום 15 | ויקטוריה - קנדה

  היום האוניה תעגון בוויקטוריה, עיר הבירה של קולומביה הבריטית השוכנת בקנדה. ויקטוריה, הידועה בכינוייה "עיר הגנים" בזכות שפע הגנים והפארקים כאשר אחד מסמליה הוא סלסילות הפרחים המשתלשלות מכל עמוד תאורה ומכל מרפסת. העיר משלבת את המורשת וההיסטוריה הבריטית עם התרבות של מתיישביה הראשונים, האינדיאנים, דבר המתבטא במבנים בסגנון ויקטוריאני לצד פארק השופע עמודי טוטם. נערוך סיור בוויקטוריה ובאתריה המרכזיים ובלילה נחזור בחזרה לאוניה.

 16. יום 16 | סיאטל

  | בשעות הבוקר תעגון האונייה בסיאטל. לאחר העגינה נסע אל שדה התעופה ונמריא הביתה.סיאטל

 17. יום 17 | סיאטל - תל אביב

  נחיתה בתל אביב.

טיול מאורגן להרי הרוקי אלסקה | 17 ימים

המחיר כולל

מסים: מיסי נמל ,היטל דלק ובטחון בארץ ובחו"ל נכונים לתאריך 7.7.23 וכפופים לשינויים בחברות התעופה והשייט עד מועד הכרטוס

מסים באנייה נכונים ל- 7.7.23 וכפופים לשינויים שיקבעו על ידי חברת הספנות

תחבורה: אוטובוס ממוזג ונוח לאורך המסלול

טיסות: טיסות סדירות וטיסות פנים

טיפים: טיפים לנותני השירותים בחו"ל

טיפים לנותני השירותים באנייה

הדרכה: מדריך מנוסה מצוות מדריכי טיולי דיסקברי המומחה לאזור

לינה: בתי מלון בדרגת תיירות טובה

כלכלה: ארוחות בוקר מדי יום. בשייט- פנסיון מלא

המחיר אינו כולל

תוספת ליחיד בחדר: $1890

אשרת כניסה לארצות הברית – רבת כניסות

ביטוח נסיעה רפואי ומטען

דמי סבלות

תוספת למיסים ודלק ( בטיסות ובשייט ) שיהיו עד יום היציאה ויקבעו על ידי חברות התעופה והשייט לאחר 07.07.23

כל תוספת תשלום שתיתכן ותהיה בשדות התעופה בחו"ל

ביטוח רפואי ומטען

הוצאות אישיות

כל מה שלא נכלל בסעיף 'המחיר כולל'

תוספת ליחיד בחדר

במקרה של לילה נוסף תחול תוספת של 100$ לאדם על מחיר הטיול

במקרה של טיסות פנים ייתכן וחברות התעופה ייגבו כספים נוספים עבור כבודה ו/או שירותים נוספים. הנ"ל אינו חלק ממחיר הטיול

מטען וכבודה: משקל מאושר ללא תוספת מחיר: 1 מזוודה מקסימום משקל 20 ק"ג לאדם בטיסות פנים יש תשלום נוסף בהתאם לתקנות חברת התעופה. התשלום יתבצע בחו"ל , בעת הבידוק לטיסה הרלוונטית , ישירות לחברת התעופה ( נתון לשינויים בהתאם לחריגות במשקל במידה ויהיו כאלו.

במקרה של תוספת לילה למסלול תחול תוספת של 100$ לאדם

מלונות

מלונות בדרגת תיירות טובה

טיסות

בינלאומיות 

הערות

***הערה חשובה לפני הרשמתכם לטיול להרי הרוקי הקנדים ואלסקה כולל שייט באניית פאר, שימו לב!!! מומלץ לקרוא בעיון את תכנית הטיול לעומת תכניות של חברות אחרות. תיווכחו מה שנראה לעתים זול יוצא בסופו של דבר יקר יותר. הטיול אצלנו כולל אתרים שאינם מוכרים בחברות אחרות

מידע כללי

 • הבהרות

 • כל שינוי הקשור במועדי הטיסות ו/או מחדל אחר הקשור לחברת התעופה, הנו באחריותה בלבד ואינו מהווה בשום אופן עילה לתביעה כנגד חברת דיסקברי ומתן פיצויים.

  חברת דיסקברי שומרת לעצמה את הזכות לשנות את סדר הביקור באתרים ויתכן כי אתרי ביקור ספורים יוחלפו באחרים – הכול בהתאם ללוח הזמנים וללוח הטיסות.

  הטיסות הינן באותו מטוס, אולם עשויות לכלול עצירה אחת בדרך לזמן קצר, מפאת נהלי והסכמי טיסות ו/או נהלי ביטחון. מחיר הטיול הוא למשלמים במזומן או בהעברה בנקאית.

 • דמי ביטול

 • עד 65 יום לפני השייט דמי ביטול 450 $ לאדם (שייט בלבד)

  40-60 יום לפני השייט דמי ביטול 700 $ לאדם (שייט + רוקיס)

  30-40 יום לפני השייט דמי ביטול 900 $ לאדם ( שייט + רוקיס)

  מ- 30 יום ועד 48 שעות לפני הטיול דמי ביטול מלאים.

  מומלץ לרכוש ביטוח כנגד ביטול בהזמנת הטיול.

  המחיר המצוין לעיל, תלוי במינימום של 20 איש. במידה ומספר הנוסעים יהיה קטן מ- 20, תתכן עלייה במחיר הטיול.

 • ביטוח

 • חובת כל נוסע לבטח עצמו בביטוח רפואי מתאים, הכולל הרחבה להיטס אווירי. מומלץ לבטח בביטוח הכולל כיסוי לביטוח טיול מסיבה רפואית מיום ההרשמה וכן לבטח בביטוח המתאים לתכנית הטיול, הכול בהתאם לתנאי הביטוח של דיסקברי. ביטוח כזה ניתן לעשות באמצעות דיסקברי או באמצעות סוכני ביטוח.

  *במידה ואתם בוחרים לבטח ציוד יקר, ביציאה מישראל כדאי להצהיר במכס על תכולת הכבודה.

 • בריאות וחיסונים

 • חלה חובת דיווח על כל נוסע, למארגני הטיול ומוביליו על הבעיות הרפואיות מהן הוא סובל (במידה ויש כאלה). במסע מושקע מאמץ רב ויש להבטיח ככל שניתן, את הצלחתו. עלינו להכיר את אמצעי הזהירות למניעת הידבקות במחלות ואת הדרישות בנוגע לחיסונים.

 • הערה חשובה!

 • לגבי חיסונים יש לפנות ללשכת הבריאות המחוזית לפחות חודש לפני מועד היציאה לטיול.

 • הבהרה

 • ככלל, הנכם יוצאים לטיול מאורגן. אמנם מסלול הטיול מתוכנן עד לפרט האחרון בהתאם לידע ולניסיון שנצבר בחברה, אולם מעת לעת עלולות להתרחש 'תקלות' לא צפויות שאינן תלויות בנו, העלולות לגרום לשינוי קל בתכנית או לפגוע ברמת השירותים המובטחת. מומלץ לקבל זאת בהבנה וברוח טובה – אחרי הכול זה גם חלק מהחוויה. יחד עם זאת אנו מבטיחים לעשות הכול כדי שהטיול יהיה מוצלח ומהנה. חברת דיסקברי שומרת לעצמה את הזכות לשנות את סדר הביקורים באתרים בעקבות סיבות הקשורות לטיסות או מסיבות אחרות. כמו כן החברה רשאית להחליף אתרים הנמנים במסלול הרגיל באתרים ראויים אחרים, אם לא ניתן לבקר באתרים אלו כתוצאה מאילוצים שונים.

הערות

  1. המחיר אינו כולל תוספת מיסי נמל ודלק במידה ואלה יוטלו ע"י חברות התעופה לפני היציאה לטיול. המחיר אינו כולל גם דמי סבלות.
  2. המחיר המצוין הוא לתשלום במזומן.
  3. בנושא החיסונים לארץ היעד מומלץ לנוסעים לפנות למשרד הבריאות.
  4. אנו ממליצים לכל הנוסעים לבטח את עצמם בביטוח רפואי ומטען מיום ההרשמה לטיול ועד לסיומו.
  5.שימו לב: המסלול המוצע באתר מתאר את אתרי הביקור, אך לא בהכרח את סדר הביקורים וכן את סדר הימים והלינות . החברה רשאית לשנות את סדרי  הביקורים .
  6.לאור האמור ייתכנו אף ויתורים על ביקורים בחלק מהאתרים והמקומות המוזכרים במסלול הטיול , במקומם יינתנו אתרים חליפיים וראויים.
  6. יציאה לטיול מותנית במינימום של 20 משתתפים לפחות,אלא אם הוחלט אחרת ע"י הנהלת החברה.
  7. במידה ויהיו פחות משתתפים יתכן ותחול תוספת למחיר הטיול שתקבע ע"י דיסקברי.
  8. תנאי הרישום והביטול מפורטים וברורים והם מופיעים באתר האינטרנט של חברת דיסקברי, תחת תנאים כלליים. לפני שהנכם נרשמים לטיול , יש לקרוא את תנאי ההרשמה והביטול כפי שמופיעים בעמוד הנ"ל. 
  9. החברה אינה אחראית לנזקים שיגרמו לנוסעים כתוצאה משינויים הנעשים במועדי הטיסות  על ידי חברות התעופה  או על ידי הרשויות ,עקב תקלות שונות בטיסות ו/או פגעי מזג האוויר. כמו כן אינה אחארית על נזקים כתוצא מ מלחמות , מגפות ,  
  10. החברה אינה אחראית לשינויים הנובעים מסיבות הקשורות לכח עליון , פגעי טבע ומזג אויר וכו'
  11. בשל סיבות שונות ,עלול סדר הביקור באתרים להשתנות ויתכן כי אתרי ביקור ספורים יוחלפו באחרים- הכל בהתאם ללוח הזמנים.
  12.מדי פעם מופיעים באינטרנט, דפי אינטרנט ישנים שנסרקו על ידי גוגל או מנועי חיפוש אחרים דפים שאינם מופיעים באתר החברה, מסלולי טיול ישנים או מסלולי טיול שאינם מעודכנים. לכן , בעת ההרשמה יש להיכנס אך ורק לאתר דיסקברי הרשמי, ולקרוא שם את המסלול המעודכן. עליכם לוודא לפני ההרשמה שהוא אכן המסלול הרלוונטי עבורכם.
  13.עליכם לוודא שאכן קיבלתם את המסלול העדכני והרלוונטי עבור המועד בו אתם מעוניינים או עומדים לצאת לטיול.
  14.דיסקברי אינה אחראית לפרסומים של מסלולים ישנים או כאלה שאינם מעודכנים כמפורט לעיל.
  15.חברת דיסקברי לא תהא אחראית למקרים בהם חברות תעופה ייגבו כספים נוספים עבור כבודה ו/או שירותים נוספים, בין אם מדובר בטיסות פנים או בטיסות בין מדינות, שאינן מישראל או בחזרה לישראל.