טיול ג'יפים מקיף לאיסלנד | 9 ימים

9 ימים
/
7 לילות

אתרים ואטרקציות

  אופנועי שלג

  גיפים

  שייט לוויתינים

  איי ווסטמן

  גדול קרחוני אירופה, Vatnajökull

  רכב אמפיבי לשייט בין קרחונים- הלגונה הקרחונית- Jökulsárlón

  מפל Skogafoss

  מפל Seljalandsfoss

  מרכז הלבה ב- Hvolsvöllur

  ארץ הגייזרים - טבעת הזהב

  פארק הלאומי Park National Thingvellir

  רייקיאוויק - בירת איסלנד

  רחצה בלגונה הכחולה

  הכפרים Hellnar ו- Arnarstapi

  העיירה Borgarnes

  פיורד הלוויתנים Hvalfjörður

  מפלי גודפוס

  מפלי דיטיפוס

  אגם מיטוואן

  שמורת לאנדמנלאוגר

  הר הגעש קרפלה

  הערה: יתכנו שינויים במסלול, עקב סיבות שונות, בכל מקרה של שינוים, יינתנו אתרי ביקור ראויים חלופיים. ייתכן שינויים בסדר הביקורים מסיבות שונות.

למה דיסקברי?

 

טיול מאורגן לאיסלנד עם דיסקברי טיול עולמי, הוא טיול מרהיב ליעד ש - "חובה" לבקר בו לפחות פעם אחת בחיים. איסלנד היא איננה עוד מדינה עם האופי האירופאי המוכר לנו,  שכן ב"ארץ הקרח והאש" השוכנת בלב האוקיינוס יש אטרקציות מיוחדות שלא רואים בכל מקום : גייזרים, הרי געש, אגמים, קרוני, לגונות, צוקים מרהיבים ועוד אוצרות טבע שאין דומים להם. האי צעיר מבחינה גאולוגית וניתן להגיד שכוחות הטבע טרם סיימו את מלאכתם על האי. בואו לחוות נופי בראשית באווירה שלווה.

דיסקברי מציעה מסלול מקיף וייחודי שכולל את היעדים החשובים ביותר והאטרקציות המלהיבות כמו : שייט לאיי ווסטמן לצפייה בתוכי הים, שייט לוויתנים ברכב אמפיבי בין קרחונים, כניסה ורחצה בלגונה הכחולה, נסיעה אל הקרחון הגדול באירופה ואל מפרץ הלוויתנים שביחד הופכים את חוויית הטיול באיסלנד לבלתי נשכחת! במהלך הטיול נגלה עולם שונה לחלוטין מהמוכר לנו.


 

למה דיסקברי?

תאריכי יציאה ומחירים

תאריך יציאה
תאריך חזרה
מחיר מבצע לאדם בחדר זוגי
מחיר לאדם יחיד
מחיר לזוג + ילד (המחיר לאדם)
מחיר לזוג + 2 ילדים בחדר ( המחיר לאדם )
מחיר לזוג + 2 ילדים ב 2 חדרים (המחיר לכל אחד מהם)
מחיר רגיל לאדם בחדר זוגי
תוקף המבצע
הנחות לילדים
הערות

המסלול

 1. יום 1 | ת"א- רייקיאוויק- הר הגעש Fagradalsfjall

  המראה מנתב"ג, טרמינל 3 ,לשדה התעופה Keflavik ,השדה הבינלאומי של איסלנד ובירתה רייקיאוויק  רייקיאוויק היא העיר הגדולה ביותר באיסלנד והבירה הצפונית ביותר בעולם. רייקיאוויק היא ביתם של חצי מתושבי העיר. היא גם מרכז הראשי של הפעילות הממשלתית, כלכלית, תרבותית ואקדמית באיסלנד. יש בה מבנים רבי קומות, מרכזים אקדמאיים אזורי בילוי ומתחמי קניות, על רקע, פיורד העטוף אותה ופסגות מושלגות. נקבל את הג'יפים , ו נסע בערך 40  קילומטרים מרייקיאוויק, בלב חצי האי רייקאנס  לצפות בהר הגעש  Fagradalsfjall . משם נסע למלוננו.

 2. יום 2 | עיירה Borgarnes- פיורד הלוויתנים Hvalfjörður והכפרים Hellnar ו - Arnarstapi

  עם סיום ארוחת הבוקר, נשים פעמינו אל העיירה Borgarnes המונה ת כ-2000 תושבים, משם נרד דרומה לפיורד הלוויתנים Hvalfjörður. פה נקבל הזדמנות לסייר במקום ולהנות מהיופי הייחודי של פיורד איסלנדי אותנטי עם הספינות, החופים, ההרים המושלגים ומפלי המים. במהלך מלחמת העולם השנייה, בנו כאן הבריטים והאמריקאים  בסיס צבאי גדול . במקום גם פועל תחנת ציידי לוויתנים. לחובבי הגיאולוגיה, החלק הפנימי שפיורד הלוויתנים מציג תערובת מעניינת של הרי געש וצמחייה ירוקה .    נסע אל  חצי האי סנייפלסנס (Snæfellsnes) שם נמצאים הכפרים  הכפרים הקטנים הלנר (Hellnar) וארנרסטאפי (Arnarstapi). הכפרים שוכנים למרגלות הקרחון סנייפלסיוקול (Snaefellsjökull)  הר הגעש המפורסם באיסלנד. הקרחון והאזור סביבו נחשבים לאחד ממרכזי האנרגיה של כדור הארץ, ופה נרקמה האגדה כי סנייפלסנס  שער הכניסה למרכז כדור הארץ. לינה בעיר אקוריירי (akureyri).

 3. יום 3|- מפלי גודפוס , אגם מיווטאן ,מפלי דטיפוס והר הגעש קרפלה

  לאחר ארוחת הבוקר נצא עם הגי'פים מאקוריירי נמשיך  אל מפלי  גודפוס Goðafoss. המפלים מכונים מפלי האלים בעקבות אירוע שארע באזור בשנת 1000 לספירה עם הפיכתה של איסלנד לנוצרית. השליט באותה העת החליט לזרוק את כל פסלי האלילים למפלים, וכך באופן סימבולי, להפוך את איסלנד הפכה לנוצרית. כמובן שגם העוצמה והיופי הרב של המפלים, מסבירים את שמם.  בנסיעה לאגם מיווטאן  הממוקם באזור של פעילות געשית פעילה. באזור ניתן להבחין במכתשי ענק, מעיינות גופרית מבעבעים, בריכות בוץ ושאריות של התפרצויות וולקניות היוצרים נופים שלא תמצאו עמט בשום מקום בעולם.השם "מיוואטן” משמש לעיתים לא רק ככינוי לאגם אלא גם לכל הסביבה הבלתי מיושבת. נמשיך  למפלי דטיפוס , המפל הגדול והעוצמתי ביותר באירופה. נסייר רגלית באיזור הסלעי ונרד  אל תוך הקניון הבזלתי. רוחב המפל הוא 100 מטרים ו ספיקת המים הגדולה ביותר, המונה בין 420-200 מטר מעוקב בשניה. המפל והאזור כולו שייך לחלקו הצפוני של הפארק הלאומי וואטניוקול, הפארק הלאומי הגדול ביותר במדינה.   נחלוף סמוך להר הגעש   קרפלה (Karfla)מתנשא לגובה 818 מ’, היקף המכתש הוא 10 ק”מ ועומקו 2 ק”מ. האזור פעיל מאד מבחינה גאולוגית ועדהיום התפרץ ההר 29 פעמים. במקום נמצאת תחנת כוח גיאותרמית הנקראת גם היא "קרפלה” המספקת חשמל לכל האזור.   נחזור לארוחת ערב ולינה לעיר אקוריירי.

 4. יום 4 | קרחון Vatnajökull והלוגנה הקרחונית Jökulsárlón

  נחצה היום את מרכז איסלנד והיום יוקדש לעוצמתו של גדול קרחוני אירופה, Vatnajökull –. אשר מכסה מכסה כ-8% משטח האי.  תחת הקרחון, כמו תחת רבים מהקרחונים של איסלנד, ישנם הרי געש. אגמים געשיים, כמו גרימסוואטן (Grímsvötn). במהלך עידן הקרח האחרון, התרחשו התפרצויות הרי געש רבות  תחת מעטה הקרח ונוצרו  הרים מיוחדים בעלי פסגות שטוחות למדי, כגון הר הרדוברייד (Herðubreið) אשר במהלך עידן הקרח האחרון היה מכוסה מתחת למעטה הקרחון וכעת הוא חשוף כולו מעל פני האדמה. בדרך נעבור ליד קניונים מפלים ונהרות עם נופי בראשית . נעלה על רכב אמפיבי לשייט בלגונה הקרחונית, זוהי חוויה מיוחדת בינה שבה ניתן לראות מקרוב את הקרחונים ואת נקודת הנתק של גושי הקרח מהקרחון הגדול. במהלך השייט נלמד אודות ההיסטוריה,הטבע, בעלי החיים של האזור, היווצרות הקרחונים, ואם נהיה ברי מזל , נזכה לראות את רגע ההתנתקות של גוש קרח מהקרחון הגודל ואולי גם  נזכה לראות כלבי ים. לינה בעיירה ויק.    

 5. יום 5 הר הגעש "הקלה", שמורת לאנדמנלאוגר , מפל Skogafoss החוף השחור וצוקי דירהוליי

    לאחר ארוחת בוקר מוקדמת, נצא למפל Skogafoss ונתרשם  מנפילתו מ60 מטרים של מפל  שבקרבת הכפר skogar אחד המפלים המרשימים במדינה. נגיע אל החוף השחור של beach reynisfjara ,חוף בצבע שחור הנוצר בעקבות התפרצויות געשיות מתחת לקרחונים. לאחר מכן, נמשיך לאחד האזורים היפים ביותר במרכז איסלנד - שמורת ההרים הצבעוניים של לנדמנלאוגר (Landmannalaugar). פירוש השם "בריכות העם”, זהו ככל הנראה יעד הטיולים הפופולרי ביותר במרכז ההררי של איסלנד ונחשב בעיני רבים לאחת האטרקציות המרהיבות ביותר באי.   האזור מרתק ועשיר בניגודים, רכסי הרים עשויים דמוי גרניט  מחורצים בפסים שחורים של אפר וולקני, פסגות ססגוניות בצבעים אדום, ירוק, כתום וצהוב, שדות לבה רחבי ידיים וגייזרים הפורצים מסדקים בקרקע. לא רחוק משם נמצא הר הגעש " הקלה " Hekla " המכונה השער לגיהנום, גם אותו נראה. הר הגעש זה הוא הר געש פעיל  המגיע לגובה של 1491 מ’. הקלה הוא ההר געש הפעיל ביותר באיסלנד עם יותר מעשרים התפרצויות מאז שנת 874. ההר גבה המון קרובנות מאז ולכן מכונה כך. לא מזמן העלו " נטפילקס" סדרת מתח המסובבת על ההתפרציות בהר. נחזיר את הגיפים וגיע לארוחת ערב ולינה בריקיאויק ..  

 6. יום 6 | יום 6 | טבעת הזהב- גייזר Strokkur, מפלי הזהב Gullfoss ופארק הלאומי Thingvellir

  אחר ארוחת בוקר, בדרכנו אל אזור " טבעת הזהב", נעבור דרכנו בחוות סוסים איסלאנדיות, סוס האיסלנדי הוא סוס שונה במראהו משאר סוגי הסוסים.  יש לו  אופן פסיעה המיוחד לו - כאשר הוא דוהר, רגל מכל צד נוגעת בקרקע, גם בפרוותו הוא שונה משאר הגזים. נגיע אל  Friðheimar, נבקר בחווה גיאותרמית, גייזר Strokkur המתפרץ מידי 10-5 דקות, אחד הגייזרים הגדולים בעולם. נראה גם את  מפלי הזהב  Gullfoss, מערכת מפלים הנופלת אל תוך קניון עמוק ומרהיב. מקור המים של המפלים הוא למעשה הקרחון הגדול הלנגיוקוטל.לאחר מכן, נסע אל הפארק הלאומי Park National Thingvellir , פארק מורשת עולמית מטעם ארגון יונסק"ו הנמצא סמוך לאגם תינגוויל. מערכת הגאיות והשברים הגיאולוגים המקיפים את הפארק נחשבת לאחת הדוגמאות הטובות ביותר על פני כדור הארץ לתזוזתם של הלוחות הטקטוניים. זהו אחד המקומות בהם מדף היבשה האירו-אסיאתי פוגש את רעהו הצפון-אמריקאי, כמו כן, אזור זה יושב לראשונה על ידי ויקינגים.    נגיע לקרחון אחד הגדולים באיסלנד לחויה מרתקת רכיבה על אופנועי שלג .   ארוחת ערב ולינה ברייקראוויק.

 7. יום 7 | החוף הדרומי - ואיי ווסטמן (תוכי הים ) מרכז הלבה ,מפל סליאלנדספוס והלגונה הכחולה

  נצא אל נקודה ממנה נצא  בשייט אל איי ווסטמן - קבוצת איים שנמצאת בדרום איסלנד. האיים הם ארכיפלג הכולל 15 איים מתוכם רק האי הגדול היימאיי (Heimaey) מאוכלס למרות שעל שאר האיים ניתן למצוא בקתות מבודדות שמשמשות בעיקר לצייד. נסייר בין חלקי האי שנקברו תחת הלבה והעפר הוולקני. נמשיך בסיור בין צוקי האי וצפייה במגוון עופות הים ובעלי החיים. בעל החיים הכי מזוהה עם האיים  היא תוכי הים ( הפאפינים). ניתן לצפות בהם על הצוקים מקננים , ישנם  ושבילי הליכה המובילים עד לנקודות הקינון. עונת קינון של תוכי הים היא מסביבות אמצע אפריל עד אמצע אוגוסט.פרוש השם  "ווסטמן "באיסלנדית הוא " אנשי המערב", בעבר אכלסו את האי עבדים אירים, אירלנד מערבית לנורבגיהנ וצאצאי האיסלנדים הראשונים הםצ בעיקר נורבגים . מכאן, השם התקבע כאיי "אנשי המערב” עד היום. נמשיך אל מפל סליאלנדספוס (Seljalandsfoss) ,אחד המפלים הציוריים באיסלנד באזור הדרומי של איסלנד, אשר נופל  60 מטר .שני המפלים הם המצולמים ביותר באיסלנד, אשר היווי תפאורה לסרטים רבים. נחזור לריקיאוויק לארוחת ערב במסעדה. לאחר מכן נצא לבילוי ברחבות העיר, בין חנויות, בתי קפה ומקומות בילוי נוספים. לאחר מכן, נצא לביקור במרכז לבה , אזור הנקרא Hvolsvöllur במקום נראה, תערוכת הייטק אינטראקטיבית  המתארת פעילות געשית , רעידות אדמה ואיך למעשה  הנוף האיסלנדי במשך מיליוני שנים.   לאחר מכן, נשים פעמינו אל הלגונה הכחולה- אחת מהלגונות המפורסמות בעולם ואחת האטרקציות הפופולריות ביותר באיסלנד. הלגונה נוצרה באפן מקרי להפליא. בשנות ה-70, תחנת הכוח הגיאותרמית סווארטסנגי החלה להזרים החוצה מים עשירים במלח, אצות, ומינרלים אשר הפכו למעין ,הבריכה שנוצרה בשדה לבה הפכה  גם היא לאטרקציה. נכנס ללגונה הכחולה לרחצה. נחזור לריקיאוויק.    

 8. יום 8| ריקראוויק- שייט לוויתנים

  לאחר ארוחת הבוקר , נצא אל שייט לוייתנים מרייקיאוויק, הבירה האיסלאנדית היא היעד הפופולרי במדינה להפלגות לשייט לוויתנים. ההפלגות יוצאות  בדרך כלל מהנמל הישן. מי שחפץ בהזדמנות לצפות בדגים הכי גדולים של הים, רייקיאוויק היא אחד המקומות לצפות בהם,  סיכויי הצפייה הם לא רעים כלל, ואכן  הלוויתנים  נצפים בסמוך לחופי העיר במשך כל השנה. לאחר מכן נסע אל שדה התעופה ונטוס חזרה  ארצה  

 9. יום 9| איסלנד- ישראל

  נחיתה בישראל

טיול ג'יפים מקיף לאיסלנד | 9 ימים

המחיר כולל

טיסות:

טיסות בינלאומיות

טיול ע"פ המסלול הנ"ל

לינה:

לינה בבתי מלון מדרגה ראשונה

**תחבורה:

גיפים

אופנועי שלג

כלכלה:

חצי פנסיון

סיורים:

סיורים וכניסות לאתרים כמתואר במסלול

מדריך מקצועי מצוות דיסקברי

המחיר אינו כולל

הוצאות אישיות

שרותי סבלות - לא קיים שרות סבלות במקומות בהם נלון

ביטוח נוסעים

תוספת סינגל

כל מה שאינו תחת הסעיף "המחיר כולל " הוצאות אישיות,ביטוח רפואי ומטען.

שינויים במיסי נמל ודלק שיקבעו על ידי חברות התעופה לאחר ה - 12.09.23 דמי סבלות, במקרה של טיסות פנים ייתכן וחברות התעופה ייגבו כספים נוספים עבור כבודה ו/או שירותים נוספים. הנ"ל אינו חלק ממחיר הטיול.

מלונות

מלונות בדרגת תיירות טובה.

טיסות

 

טיסות בינלאומיות, זמן הטיסות עלול להשתנות ואינו סופי.


 


 הערות

מומלץ לבדוק היטב מסלולים של חברות אחרות: חלק מהן מציעות 'טיול מסגרת' במסגרתו יש ימים חופשיים, חצאי ימים חופשיים, סיורי בחירה בתשלום נוסף וכו'. כמו כן השוו את מספר ימי הטיול ואת מספר הלינות. אתם עשויים לגלות שבזול הוא בעצם יקר.

*

מידע כללי

 • הערות ספציפיות לגבי הטיול לאיסלנד:

 • הטיול לא קשה מבחינת המאמץ הפיסי הנדרש ובכל זאת מקיף וממצה

  בתי המלון ברמה גבוהה שמותאמת לאיסלנד

  כל האירועים תלויים במזג אוויר

  בשל מאפייני מזג האוויר הייחודיים לאיסלנד - יש לקחת בחשבון שחלק מהפעילויות בטיול מיוחד זה עלולות להיפגע ולא תמיד ישנה חלופה . כיוון שאין בתוכנית הרבה הליכה – אין למזג האוויר השפעה קריטית.

  יחד עם זאת – מזג האוויר ועבירות הדרכים והנחלים אינה יציבה ובכל מקרה של חוסר וודאות – יחליט המדריך על סמך ניסיונו במטרה להבטיח את שלום הנוסעים – גם אם הדבר יפגע בתוכנית הטיול.

 • הבהרות

 • כל שינוי הקשור במועדי הטיסות ו/או מחדל אחר הקשור לחברת התעופה, הנו באחריותה בלבד ואינו מהווה בשום אופן עילה לתביעה כנגד חברת דיסקברי ומתן פיצויים.

  בשל שינויים אופציונאלים בלו"ז הטיסות, עלול סדר הביקור באתרים להשתנות ויתכן כי אתרי ביקור ספורים יוחלפו באחרים – הכל בהתאם ללוח הזמנים.

  מחיר הטיול הוא למשלמים במזומן או בהעברה בנקאית.

 • דמי הרשמה ותנאי ביטול

 • הרשמה באמצעות טופס הרשמה ובתשלום של דמי רישום . תנאי ביטול כמפורט בפרק 'תנאים כלליים' באתר.

 • ביטוח

 • חובת כל נוסע לבטח עצמו בביטוח רפואי מתאים, כולל הרחבה להיטס אווירי. מומלץ להפעיל את הביטוח בהתאם לתנאי הביטול בתוכנית הטיול, כדי להיות מכוסים במקרים של ביטול הטיול בתנאים המכוסים ע"י פוליסת הביטוח. במידה ואתם בוחרים לבטח ציוד יקר, ביציאה מישראל כדאי להצהיר במכס על תכולת הכבודה. ניתן לעשות את הביטוח באמצעות חברת "דיסקברי".

 • בריאות וחיסונים

 • חלה חובת דיווח על כל נוסע, למארגני הטיול ומוביליו על הבעיות הרפואיות מהן הוא סובל (במידה ויש כאלה). במסע מושקע מאמץ רב ויש להבטיח ככל שניתן, את הצלחתו. עלינו להכיר את אמצעי הזהירות למניעת הידבקות במחלות ואת הדרישות בנוגע לחיסונים. יש להתייעץ עם רופא מומחה למחלות גיאוגרפיות ורופא שיניים, לפחות 4 שבועות לפני הטיול.

 • הבהרה

 • ככלל, מסלול הטיול מתוכנן עד לפרט האחרון בהתאם לידע ולניסיון שנצבר בחברה. אולם, מעת לעת עלולות להתרחש 'תקלות' לא צפויות שאינן תלויות בנו, העלולות לגרום לשינוי קל בתוכנית או לפגוע ברמת השירותים המובטחת. מומלץ לקבל זאת בהבנה וברוח טובה – אחרי הכל זה גם חלק מהחוויה...יחד עם זאת אנו מבטיחים לעשות הכל כדי שהטיול יהיה מוצלח ומהנה.

  מחיר הטיול הוא למשלמים במזומן או בהעברה בנקאית. המשלמים בכרטיס אשראי יחוייבו ב-2.5% נוספים.

  חברת דיסקברי שומרת לעצמה את הזכות לשנות את סדר הביקורים באתרים בעקבות סיבות הקשורות לטיסות או מסיבות אחרות. כמו כן החברה רשאית להחליף אתרים הנמנים במסלול הרגיל באתרים ראויים אחרים, אם לא ניתן לבקר באתרים אלו כתוצאה מאילוצים שונים.

הערות

  1. המחיר אינו כולל תוספת מיסי נמל ודלק במידה ואלה יוטלו ע"י חברות התעופה לפני היציאה לטיול. המחיר אינו כולל גם דמי סבלות.
  2. המחיר המצוין הוא לתשלום במזומן.
  3. בנושא החיסונים לארץ היעד מומלץ לנוסעים לפנות למשרד הבריאות.
  4. אנו ממליצים לכל הנוסעים לבטח את עצמם בביטוח רפואי ומטען מיום ההרשמה לטיול ועד לסיומו.
  5.שימו לב: המסלול המוצע באתר מתאר את אתרי הביקור, אך לא בהכרח את סדר הביקורים וכן את סדר הימים והלינות . החברה רשאית לשנות את סדרי  הביקורים .
  6.לאור האמור ייתכנו אף ויתורים על ביקורים בחלק מהאתרים והמקומות המוזכרים במסלול הטיול , במקומם יינתנו אתרים חליפיים וראויים.
  6. יציאה לטיול מותנית במינימום של 20 משתתפים לפחות,אלא אם הוחלט אחרת ע"י הנהלת החברה.
  7. במידה ויהיו פחות משתתפים יתכן ותחול תוספת למחיר הטיול שתקבע ע"י דיסקברי.
  8. תנאי הרישום והביטול מפורטים וברורים והם מופיעים באתר האינטרנט של חברת דיסקברי, תחת תנאים כלליים. לפני שהנכם נרשמים לטיול , יש לקרוא את תנאי ההרשמה והביטול כפי שמופיעים בעמוד הנ"ל. 
  9. החברה אינה אחראית לנזקים שיגרמו לנוסעים כתוצאה משינויים הנעשים במועדי הטיסות  על ידי חברות התעופה  או על ידי הרשויות ,עקב תקלות שונות בטיסות ו/או פגעי מזג האוויר. כמו כן אינה אחארית על נזקים כתוצא מ מלחמות , מגפות ,  
  10. החברה אינה אחראית לשינויים הנובעים מסיבות הקשורות לכח עליון , פגעי טבע ומזג אויר וכו'
  11. בשל סיבות שונות ,עלול סדר הביקור באתרים להשתנות ויתכן כי אתרי ביקור ספורים יוחלפו באחרים- הכל בהתאם ללוח הזמנים.
  12.מדי פעם מופיעים באינטרנט, דפי אינטרנט ישנים שנסרקו על ידי גוגל או מנועי חיפוש אחרים דפים שאינם מופיעים באתר החברה, מסלולי טיול ישנים או מסלולי טיול שאינם מעודכנים. לכן , בעת ההרשמה יש להיכנס אך ורק לאתר דיסקברי הרשמי, ולקרוא שם את המסלול המעודכן. עליכם לוודא לפני ההרשמה שהוא אכן המסלול הרלוונטי עבורכם.
  13.עליכם לוודא שאכן קיבלתם את המסלול העדכני והרלוונטי עבור המועד בו אתם מעוניינים או עומדים לצאת לטיול.
  14.דיסקברי אינה אחראית לפרסומים של מסלולים ישנים או כאלה שאינם מעודכנים כמפורט לעיל.
  15.חברת דיסקברי לא תהא אחראית למקרים בהם חברות תעופה ייגבו כספים נוספים עבור כבודה ו/או שירותים נוספים, בין אם מדובר בטיסות פנים או בטיסות בין מדינות, שאינן מישראל או בחזרה לישראל.

כתבות על איסלנד