טיול משפחות לאיסלנד בטיסות ישירות |9 ימים , מלון הילטון , אוגוסט

טיולים, נופשונים ובתי מלון בארץ ובעולם

טיולים, חבילות ושייט בעולם

טיולים ואירועים בארץ

בתי מלון ווילות בארץ

9 ימים 7 לילות

אתרים ואטרקציות

יציאה לילית צפייה בזוהר הצפוני (במידה ויתאפשר)
סיור אל הר הגעש המתפרץ Fagradalsfjall
החוף השחור
מפל Skogafoss
ארץ הגייזרים - טבעת הזהב
פארק הלאומי Park National Thingvellir
רייקיאוויק - בירת איסלנד
רחצה בלגונה הכחולה
צוק דירהולאי
הכפרים Hellnar ו- Arnarstapi
העיירה Borgarnes
פיורד הלוויתנים Hvalfjörður
מערת הקרח הסודית של קרחון Mýrdalsjökull
רכיבה על אופנועי שלג
שיט ליויתנים
חצי פנסיון
הערה: יתכנו שינויים במסלול, עקב סיבות שונות, בכל מקרה של שינוים, יינתנו אתרי ביקור ראויים חלופיים. ייתכן שינויים בסדר הביקורים מסיבות שונות.

למה דיסקברי?

 טיול מאורגן לאיסלנד עם דיסקברי טיול עולמי, הוא טיול מרהיב ליעד ש - "חובה" לבקר בו לפחות פעם אחת בחיים. איסלנד היא איננה עוד מדינה עם האופי האירופאי המוכר לנו,  שכן ב"ארץ הקרח והאש" השוכנת בלב האוקיינוס יש אטרקציות מיוחדות שלא רואים בכל מקום- גייזרים, הרי געש, אגמים, לגונות, צוקים מרהיבים ועוד אוצרות טבע שאין דומים להם. האי צעיר מבחינה גאולוגית וניתן להגיד שכוחות הטבע טרם סיימו את מלאכתם על האי. בואו לחוות נופי בראשית באווירה שלווה.

ועכשיו, לאור כל התאורים  הנ"ל, תארו לעצמכם איך איסלנד בעונת החורף, כאשר הירוק השולט בנוף מתחלף בלבן וזה בדיוק הזמן  לצאת לדרך להרפתקאות עם שלג וקרח, אורות הצפון ונופים חלומיים ונוף מרהיב  אותם גייזרים, הרי געש, לגונות וצוקים לובשים את גלימת הקרח והשלג, מה שנותן את התחושה כאילו אתם חלק מסרט.


דיסקברי מציעה מסלול מקיף וייחודי לאיסלנד בחורף שכולל את היעדים החשובים ביותר והאטרקציות המלהיבות  : צפיה בזוהר הצפוני(במידה ויתאפשר) , רכיבה על אופנועי שלג ,ביקור במערת קרח , ביקור בהר הגעש המתפרץ ,רחצה בלגונה הכחולה , שייט ליוייתנים, חצי פנסיון ועוד  שביחד הופכים את חוויית הטיול באיסלנד לבלתי נשכחת! במהלך הטיול נגלה עולם שונה לחלוטין מהמוכר לנו.


 

תאריכי יציאה ומחירים

יציאה
חזרה
מחיר מבצע לאדם בחדר זוגי
מחיר רגיל לאדם בחדר זוגי
מחיר לאדם יחיד
תוקף המבצע
הנחות לילדים
הערות
יציאה: 08/08/2022
חזרה: 15/08/2022
3,390 €
3,590 €
מחיר רגיל לאדם בחדר זוגי עם חצי פנסיון
4,090 €
מחיר לאדם יחיד חצי פנסיון
תוקף המבצע: תוקף המבצע 15.6
הנחה לילד עד גיל 12 : 100אירו (3 בחדר הורים )
הערות: הערות
יציאה: 15/08/2022
חזרה: 22/08/2022
3,390 €
3,590 €
מחיר רגיל לאדם בחדר זוגי עם חצי פנסיון
4,090 €
מחיר לאדם יחיד חצי פנסיון
תוקף המבצע: תוקף המבצע 15.6
הנחה לילד עד גיל 12 : 100אירו (3,4 בחדר הורים )
הערות:
יציאה: 22/08/2022
חזרה: 29/08/2022
3,390 €
3,590 €
מחיר רגיל לאדם בחדר זוגי
4,090 €
מחיר לאדם יחיד
תוקף המבצע: תוקף המבצע 15.6
הנחות לילדים 100 אירו הנחה (3 בחדר הורים )
הערות: הערות

המסלול

יום 1 | ת"א - רייקיאוויק

נפגש בנתב"ג ונטוס בטיסה ישירה  לטיול המשפחות  של דיסקברי לאיסלנד. ננחת בשדה שדה התעופה Keflavik ,השדה הבינלאומי של איסלנד ומשם נסע אל בירתה ובירתה  רייקיאוויק היא העיר הגדולה ביותר באיסלנד והבירה הצפונית ביותר בעולם. רייקיאוויק היא ביתם של חצי מתושבי העיר. היא גם מרכז הראשי של הפעילות הממשלתית, כלכלית, תרבותית ואקדמית באיסלנד. לאחר הנחיתה נסע אל בית המלון.
 
ביקור באיסלנד בעונה זאת,  כמו ביקור באיסלנד אחרת לגמרי, הירוק השולט בנוף מתחלף לעיתים בלבן , מפלים ואגמים  מפשירים ,בחלקם וזה זמן טוב לצאת לדרך להרפתקאות עם שלג וקרח, אורות הצפון ונופים חלומיים ונוף מרהיב שיכול לשמש לסרטים.

יום 2 | טבעת הזהב- גייזר Strokkur, מפלי הזהב Gullfoss ופארק הלאומי Thingvellir

לאחר ארוחת בוקר, בדרכנו אל אזור " טבעת הזהב", נראה  את  מפלי הזהב  Gullfossכסמביבם שלג , מערכת מפלים הנופלת אל תוך קניון עמוק ומרהיב. מקור המים של המפלים הוא למעשה הקרחון הגדול הלנגיוקוטל . לאחר מכן, נסע אל הפארק הלאומי Park National Thingvellir , פארק מורשת עולמית מטעם ארגון יונסק"ו הנמצא סמוך לאגם תינגוויל. מערכת הגאיות והשברים הגיאולוגים המקיפים את הפארק נחשבת לאחת הדוגמאות הטובות ביותר על פני כדור הארץ לתזוזתם של הלוחות הטקטוניים. זהו אחד המקומות בהם מדף היבשה האירו-אסיאתי פוגש את רעהו הצפון-אמריקאי, כמו כן, אזור זה יושב לראשונה על ידי ויקינגים.המראה בחורף מרהיב הכל לבן ,כתמים ירוקים ומפלים שחלקם קופאים.
 

יום 3| חצי האי סנייפלסונס ,עיירה Borgarnes- פיורד הלוויתנים Hvalfjörður והכפרים Hellnar ו - Arnarstapi

עם סיום ארוחת הבוקר, נשים פעמינו אל העיירה Borgarnes המונה ת כ-2000 תושבים, משם נרד דרומה לפיורד הלוויתנים Hvalfjörður. פה נקבל הזדמנות לסייר במקום ולהנות מהיופי הייחודי של פיורד איסלנדי אותנטי עם הספינות, החופים, ההרים המושלגים ומפלי המים. במהלך מלחמת העולם השנייה, בנו כאן הבריטים והאמריקאים  בסיס צבאי גדול . במקום גם פועל תחנת ציידי לוויתנים. לחובבי הגיאולוגיה, החלק הפנימי שפיורד הלוויתנים מציג תערובת מעניינת של הרי געש וצמחייה ירוקה . 
 
נסע אל  חצי האי סנייפלסנס (Snæfellsnes) שם נמצאים הכפרים  הכפרים הקטנים הלנר (Hellnar) וארנרסטאפי (Arnarstapi). הכפרים שוכנים למרגלות הקרחון סנייפלסיוקול (Snaefellsjökull)  הר הגעש המפורסם באיסלנד. הקרחון והאזור סביבו נחשבים לאחד ממרכזי האנרגיה של כדור הארץ, ופה נרקמה האגדה כי סנייפלסנס  שער הכניסה למרכז כדור הארץ.

יום 4 קרחון Vatnajökull והלוגנה הקרחונית Jökulsárlón

היום יוקדש לעוצמתו של גדול קרחוני אירופה, Vatnajökull –. אשר  מכסה כ-8% משטח האי.  מתחת לקרחון, כמו מתחת לרבים מהקרחונים של איסלנד, ישנם הרי געש.
 
אגמים געשיים, כמו גרימסוואטן (Grímsvötn). נוצרו במהלך עידן הקרח האחרון, כתוצאה מהתפרצויות רבות של הרי געש . תחת מעטה הקרח נוצרו  כתוצאה מהתפרצויות אלה הרים מיוחדים בעלי פסגות שטוחות למדי, כגון הר הרדוברייד (Herðubreið) אשר במהלך עידן הקרח היה מכוסה כולו מתחת לקרחון וכעת הוא בולט וחשוף כולו מעל פני האדמה.

זהו יום להתפעל מנופי פיורדים וכפרי דייגים קטנטנים בקציהן של דרכים מפותלות, לקראת צהריים נגיע אל Jökulsárlón , לגונה קרחונית שעל פניה שטים להם קרחונים , זוהי הלגונה הקרחונית הגדולה ביותר והעמוקה ביותר באיסלנד אשר נוצרה על ידי גושים גדולים של קרח אשר התנתקו  מקרחון Vatnajökull .בשל קירבתו הרבה של האגם לים ישנו חשש שהאגם בסופו של דבר יהפוך למפרץ של ממש.

נעלה על רכב אמפיבי לשייט בלגונה הקרחונית,  חוויה מיוחדת  שבה ניתן לראות מקרוב את הקרחונים ואת נקודת הנתק של גושי הקרח מהקרחון הגדול. במהלך השייט נלמד אודות ההיסטורית, היווצרות הקרחונים, ואם נהיה ברי מזל , נזכה לראות את רגע ההתנתקות של גוש קרח מהקרחון הגודל ואולי גם  נזכה לראות כלבי ים .

יום 5 | מפל Skogafoss החוף השחור ,צוקי דירהוליי

לאחר ארוחת הבוקר נגיע למפל Skogafoss מוקף שלג לבן ונתרשם  מנפילתו מ60 מטרים של מפל  שבקרבת הכפר skogar אחד המפלים המרשימים במדינה. נגיע אל החוף השחור של beach reynisfjara ,חוף בצבע שחור הנוצר בעקבות התפרצויות געשיות מתחת לקרחונים .יתכן וחלק מהמפלים יהיו קפואים . מחזה מרהיב מעין כמוהו.

לאחר מכן, נסע אל החוף הדרומי אל צוק דירהוליי (Dyrhólaey) , צוק בגובה 120 מ’ לא רחוק מהעיירה ויק (Vík) והנקודה הדרומית ביותר באיסלנד. המקום קרוי כך בגלל צורתו של הסלע המפורסם בצורת הקשת . פירוש השם דירהוליי הוא "חור בדלת”. המקום כנראה נוצר מהתפרצות געשית שהתרחשה בסוף תקופת הקרח. אזור דירהוליי הוכרז כשמורת טבע מוגנת משנת 1978.

יום 6 | מערת זכוכית הדרקון,- קרחון Myrdalsjökull,

היום נבקר באחד מאתרי הטבע הייחודים ביותר באיסלנד: מערת הקרח קטלה המכונה גם "מערת זכוכית הדרקון". מערה מרהיבה זו הייתה אחד מאתרי הצילום של הסדרה "משחקי הכס" ולא בכדי. המערה המרשימה נראית כאילו היא לקוחה מעולמות אחרים והיא דוגמא נהדרת לכוחות הטבע הדינמיים שעיצבו את איסלנד, ועודם מעצבים, מעל ומתחת פני הקרקע. ייחודה של המערה הוא בשילוב המופלא של קרח עם אפר וולקני וכבר בכניסה למערה, קיר קרח המכוסה באפר, יקבל את פנינו, המערה ממוקמת בקרחון Kötlujökull שהוא ענף של קרחון Myrdalsjökull, הקרחון הרביעי בגודלו באיסלנד. מתחת למגן הקרחון טמון הר הגעש הפעיל קטלה, שנתן את שמו לקרחון ולמערה. המערה והקרחון קטלה הם אתרי מורשת עולמית של אונסק"ו.


יום 7| הר הגעש המתפרץ Fagradalsfjall וסיור פנורמי ריקיאוויק

לאחר ארוחת הבוקר, נסע בערך 40  קילומטרים מרייקיאוויק, בלב חצי האי רייקאנס  לצפות בהתפרצות של הר הגעש  Fagradalsfjall כשמסביבו שלג . נראה את  זרימת לבה אל מעל פני הקרקע. התפרצות הר הגעש Fagradalsfjall הפכה  לאטרקציה תיירותית מפורסמת בעולם והביאה מבקרים מכל העולם.  נערוך סיור, וננסה להתקרב ככל שניתן. 
 
נחזור לריקיאוויק, נצא לסיור פנורמי ונראה את הפיורד העוטף את העיר, את בית האופרה, (Harpa Reykjavik Concert Hall) שנחנך ב-2011 והפך במהרה לאחד מסמליה של רייקיאוויק ונחשב לאתר חובה למי שמבקר בעיר. זהו מבנה מרשים ויוצא דופן שישר יתפוס כל עין. נראה גם את בית העירייה שחלקו משמש כמוזיאון, נגיע אל המגדלור הראשון בעיר כאשר חיבורו לרשת המחשמל נעשה ב-1956, האזור המקיף את המגדלור נחשב לשמורת טבע, המוקפת בחוף שחור. נראה את הבסאסטד’יר (Bessastaðir) - מעונו הרשמי של נשיא איסלנד והוא ממוקם בחצי אי קטן כמה דקות נסיעה ממרכז העיר רייקיאוויק. המתחם מורכב מקבוצת בניינים, הכוללים : חדר קבלת פנים, אגף שירות, בית הנשיא, משכן המנהל  כנסיית Bessastaðir, ומוסך.

יום 8| שיט ליויתנים ,רחצה בלגונה הכחולה החמה - חזרה לארץ

 לאחר ארוחת הבוקר נצא אל שייט לוייתנים מנמל רייקיאוויק, הבירה האיסלאנדית היא היעד הפופולרי במדינה להפלגות לשייט לוויתנים. ההפלגות יוצאות  בדרך כלל מהנמל הישן. מי שחפץ בהזדמנות לצפות בדגים הכי גדולים של הים, רייקיאוויק היא אחד המקומות לצפות בהם,  סיכויי הצפייה הם לא רעים כלל, ואכן  הלוויתנים  נצפים בסמוך לחופי העיר במשך כל השנה.  

לאחר מכן, נשים פעמינו אל הלגונה הכחולה- אחת מהלגונות המפורסמות בעולם ואחת האטרקציות הפופולריות ביותר באיסלנד. הלגונה נוצרה באפן מקרי להפליא. בשנות ה-70, תחנת הכוח הגיאותרמית סווארטסנגי החלה להזרים החוצה מים עשירים במלח, אצות, ומינרלים אשר הפכו למעין ,הבריכה שנוצרה בשדה לבה הפכה  גם היא לאטרקציה. נכנס ללגונה הכחולה לרחצה.מסביב שלג לבן .החויה מדהימה ומיוחדת.
משם נסע אל שדה התעופה ונמריא בטיסה חזרה ארצה.
מתעניין? רוצה לשמוע פרטים נוספים? נציגי דיסקברי ישמחו לענות על כל שאלה. אנא השאר את פרטים וניצור עמך קשר.

המחיר כולל

***טיסות: טיסות בינלאומיות טיול ע"פ המסלול הנ"ל ***לינה: לינה בבתי מלון מדרגה ראשונה **תחבורה: אוטובוס באיכות גבוהה (מגבלות שעות נהיגה בהתאם לחוקי איסלנד) ***כלכלה: חצי פנסיון ***סיורים: סיורים וכניסות לאתרים כמתואר במסלול מדריך מקצועי מצוות דיסקברי

המחיר אינו כולל

הוצאות אישיות שרותי סבלות - לא קיים שרות סבלות במקומות בהם נלון ביטוח נוסעים תוספת סינגל כל מה שאינו תחת הסעיף "המחיר כולל " הוצאות אישיות,ביטוח רפואי ומטען. שינויים במיסי נמל ודלק שיקבעו על ידי חברות התעופה לאחר ה - 12.05.21 דמי סבלות, במקרה של טיסות פנים ייתכן וחברות התעופה ייגבו כספים נוספים עבור כבודה ו/או שירותים נוספים. הנ"ל אינו חלק ממחיר הטיול.

מלונות

דוגמאות ממבחר מלונות ,בהם משכנת חברת דיסקברי את נוסעיה - אין בזאת משום הבטחה למלון מסוים. רשימת המלונות הסופית תימסר לנוסעים במפגש הקבוצה לקראת הטיול: 

רייקראוויק , מלונות בדרגה תיירות טובה Hilton Reykjavik Nordica . מלון נוסף היה דומה לו ברמתו הערות

מומלץ לבדוק היטב מסלולים של חברות אחרות: חלק מהן מציעות 'טיול מסגרת' במסגרתו יש ימים חופשיים, חצאי ימים חופשיים, סיורי בחירה בתשלום נוסף וכו'. כמו כן השוו את מספר ימי הטיול ואת מספר הלינות. אתם עשויים לגלות שבזול הוא בעצם יקר.

*הערות חשובות:*

* יש לבצע בדיקות קורונה לפני היציאה לחו"ל

*המחיר אינו כולל בדיקת קורונה פרטית גם למחוסנים לפני החזרה לארץ. עלות הבדיקה תשולם בנפרד במקום.

* עקב מצב התחלואה, ייתכן ולא ניתן יהיה לבקר בחלק מהאתרים.

* הטיול הינו למחזיקי תו ירוק בלבד.

 

טיסות

 * זמן הטיסות עלול להשתנות ואינו סופי.

טיסות בינלאומיות בחברה סדירה  מידע כללי

הערות ספציפיות לגבי הטיול לאיסלנד:
הטיול לא קשה מבחינת המאמץ הפיסי הנדרש ובכל זאת מקיף וממצה
כל האירועים ןהביקורים תלויים במזג אוויר וברמת התחלואה
בשל מאפייני מזג האוויר הייחודיים לאיסלנד - יש לקחת בחשבון שחלק מהפעילויות בטיול מיוחד זה עלולות להיפגע מסיבות שאינן תלויות בנו.
יחד עם זאת – מזג האוויר ועבירות הדרכים והנחלים אינה יציבה ובכל מקרה של חוסר וודאות – יחליט המדריך על סמך ניסיונו במטרה להבטיח את שלום הנוסעים – גם אם הדבר יפגע בתוכנית הטיול.
הבהרות
כל שינוי הקשור במועדי הטיסות ו/או מחדל אחר הקשור לחברת התעופה, הנו באחריותה בלבד ואינו מהווה בשום אופן עילה לתביעה כנגד חברת דיסקברי ומתן פיצויים.
בשל שינויים אופציונאלים מכל סיבה שהיא, עלול סדר הביקור באתרים להשתנות ויתכן כי אתרי ביקור ספורים יוחלפו באחרים – הכל בהתאם ללוח הזמנים.
מחיר הטיול הוא למשלמים במזומן או בהעברה בנקאית.
דמי הרשמה ותנאי ביטול
הרשמה באמצעות טופס הרשמה ובתשלום של דמי רישום . תנאי ביטול כמפורט בפרק 'תנאים כלליים' באתר.
ביטוח
חובת כל נוסע לבטח עצמו בביטוח רפואי מתאים, כולל הרחבה להיטס אווירי ולפעילות ספורט ולהרחבה בשל מגיפת הקורונה.
כדאי לעשות ביטוח מיד לאחר ההרשמה, כדי להיות מכוסים במקרים של ביטול הטיול מסיבות שונות ובתנאים המכוסים ע"י פוליסת הביטוח. במידה ואתם בוחרים לבטח ציוד יקר, ביציאה מישראל כדאי להצהיר במכס על תכולת הכבודה. ניתן לקבל הצעה לביטוח באמצעות חברת "דיסקברי".
בריאות וחיסונים
חלה חובת דיווח על כל נוסע, למארגני הטיול ומוביליו על הבעיות הרפואיות מהן הוא סובל (במידה ויש כאלה). במסע מושקע מאמץ רב ויש להבטיח ככל שניתן, את הצלחתו. עלינו להכיר את אמצעי הזהירות למניעת הידבקות במחלות ואת הדרישות בנוגע לחיסונים. יש להתייעץ עם רופא מומחה למחלות גיאוגרפיות ורופא שיניים, לפחות 4 שבועות לפני הטיול.
הבהרה
ככלל, מסלול הטיול מתוכנן עד לפרט האחרון בהתאם לידע ולניסיון שנצבר בחברה. אולם, מעת לעת עלולות להתרחש 'תקלות' לא צפויות שאינן תלויות בנו, העלולות לגרום לשינוי קל בתוכנית או לפגוע ברמת השירותים המובטחת. מומלץ לקבל זאת בהבנה וברוח טובה – אחרי הכל זה גם חלק מהחוויה...יחד עם זאת אנו מבטיחים לעשות הכל כדי שהטיול יהיה מוצלח ומהנה.
מחיר הטיול הוא למשלמים במזומן או בהעברה בנקאית. המשלמים בכרטיס אשראי יחוייבו ב-2.5% נוספים.
חברת דיסקברי שומרת לעצמה את הזכות לשנות את סדר הביקורים באתרים בעקבות סיבות הקשורות לטיסות או מסיבות אחרות. כמו כן החברה רשאית להחליף אתרים הנמנים במסלול הרגיל באתרים ראויים אחרים, אם לא ניתן לבקר באתרים אלו כתוצאה מאילוצים שונים.

הערות

1. המחיר אינו כולל תוספת מיסי נמל ודלק במידה ואלה יוטלו ע"י חברות התעופה לפני היציאה לטיול. המחיר אינו כולל גם דמי סבלות.
2. המחיר המצוין הוא לתשלום במזומן.
3. בנושא החיסונים לארץ היעד מומלץ לנוסעים לפנות למשרד הבריאות.
4. אנו ממליצים לכל הנוסעים לבטח את עצמם בביטוח רפואי ומטען מיום ההרשמה לטיול ועד לסיומו.כולל תוספת לכיסוי מפאת קורונה.
5.שימו לב: המסלול המוצע באתר מתאר את אתרי הביקור, אך לא בהכרח את סדר הביקורים וכן את סדר הימים והלינות. כמו כן, ייתכנו שינויים בסדר התוכנית, וזאת מסיבות שונות.
6.לאור האמור לעיל ייתכנו אף ויתורים על ביקורים בחלק מהאתרים והמקומות המוזכרים במסלול הטיול , במקומם יינתנו אתרים חליפיים וראויים, וכל זאת ייתכן גם לאחר יציאתנו מהארץ.
6. יציאה לטיול מותנית במינימום של 20 משתתפים לפחות,אלא אם הוחלט אחרת ע"י הנהלת החברה.
7. במידה ויהיו פחות משתתפים יתכן ותחול תוספת למחיר הטיול שתקבע ע"י דיסקברי.
8. תנאי הרישום והביטול מפורטים וברורים והם מופיעים באתר האינטרנט של חברת דיסקברי, תחת תנאים כלליים. לפני שהנכם נרשמים לטיול , יש לקרוא את תנאי ההרשמה והביטול כפי שמופיעים בעמוד הנ"ל. 
9. החברה אינה אחראית לנזקים שיגרמו לנוסעים כתוצאה משינויים הנעשים ע"י חברת התעופה, במועדי הטיסות עקב תקלות שונות ו/או פגעי מזג האוויר/או לנזקים הנגרמים מכוח עליון.
10. החברה אינה אחראית לשינויים הנובעים מסיבות הקשורות לכח עליון , פגעי טבע ומזג אויר וכו'
11. בשל סיבות שונות ,עלול סדר הביקור באתרים להשתנות ויתכן כי אתרי ביקור ספורים יוחלפו באחרים- הכל בהתאם ללוח הזמנים.
12.מדי פעם מופיעים באינטרנט, דפי אינטרנט ישנים שנסרקו על ידי גוגל או מנועי חיפוש אחרים דפים שאינם מופיעים באתר החברה, מסלולי טיול ישנים או מסלולי טיול שאינם מעודכנים. לכן , בעת ההרשמה יש להיכנס אך ורק לאתר דיסקברי הרשמי, ולקרוא שם את המסלול המעודכן. עליכם לוודא לפני ההרשמה שהוא אכן המסלול הרלוונטי עבורכם.
13.את המסלול ניתן לקבל גם בפקס וגם במייל. עליכם לוודא שאכן קיבלתם את המסלול העדכני והרלוונטי עבור המועד בו אתם מעוניינים או עומדים לצאת לטיול.
14.דיסקברי אינה אחראית לפרסומים של מסלולים ישנים או כאלה שאינם מעודכנים כמפורט לעיל.
15.חברת דיסקברי לא תהא אחראית למקרים בהם חברות תעופה ייגבו כספים נוספים עבור כבודה ו/או שירותים נוספים, בין אם מדובר בטיסות פנים או בטיסות בין מדינות, שאינן מישראל או בחזרה לישראל.