טיול מאורגן כשר לפיליפינים בטיסות ישירות | 11 ימים

11 ימים
/
9 לילות

אתרים ואטרקציות

  מנילה:

  פארק ריזל, בית חרושת לג'יפניק, בית עלמין סיני, העיר העתיקה, מבצר ספרדי.

  גבעות השוקולד בבוהול:

  מעל 1200 גבוהות בצורה זהה ובצבע שוקולד

  -שמורת קופיף הטרסייר הפיליפיני:

  קוף קטן ונדיר הפעיל בלילה ונמצא במספר מקומות מועטים בפיליפינים.

  בוהול:

  שדות אורז ומפלי מים מופלאים

  אל נידו:

  שייט בין האיים והלגונות המרהיבות של אל נידו

  פלוואן:

  שייט בנהר תת קרקעי

  הר געש ואגם טאאל

  מסע סירות במפלי הפגסנחאן

  בנגקוק:

  סיור בבנגקוק

למה דיסקברי?

דיסקברי פורשת בפניכם טיול שהוכן בקפידה לאחד מהאתרים המכונים "גן עדן של העולם".
טיול מאורגן לפיליפינים עם דיסקברי הינו טיול חוויתי ביותר הכולל ביקור במקומות מרהיבים ביופיים בפיליפינים, שייט בסירות, אטרקציות נוספות וכמובן מדריך מקצועי. טיול לפיליפינים מפגיש את המטיילים עם נופים קסומים, תרבות אסייתית מעניינת, אורח חיים מקומי שונה ואטרקציות מעניינות כגון צלילה, הפלגה להר געש, ביקור בכפרים מקומיים ועוד.

טיול לפיליפינים כולל:

שייט בסירות למפלי מפלי הפגסנחאן.
ביקור בטרסות אורז.
שייט בין חופים ואיים קסומים ושנירקול בלגונות מרהיבות.
 למה דיסקברי?

תאריכי יציאה ומחירים

תאריך יציאה
תאריך חזרה
מחיר מבצע לאדם בחדר זוגי
מחיר לאדם יחיד
מחיר רגיל לאדם בחדר זוגי
תוקף המבצע
הנחות לילדים
הערות

המסלול

 1. יום 1 | שני ת"א - מנילה

  נפגש בבן גוריון ונטוס למנילה .

 2. יום 2 |שלישי מנילה

  לאחר הנחיתה  נצא לסיור הכרות במנילה. זהו הכרך ההומה והלב העסקי הפועם של הפיליפינים. נבקר בפארק ריזל, המהווה ריאה ירוקה בלב מנילה הקרוי על שמו של אבי האומה שהוצא להורג בסמוך. נמשיך אל העיר העתיקה אינטראמורוס, מקום מושב נציג הכתר הספרדי. נבקר במבצר סנטיאגו ובקתדראלה העירונית המהווים שרידים מרשימים מהתקופה הקולוניאלית. לא נפסח על בית העלמין האמריקאי ואזור העסקים היוקרתי עם הקניונים הענקיים והמפוארים. לינה במנילה.

 3. יום 3| רביעי האי בוהול - גבעות השוקולד - שמורת קופי הטרסייר

  לאחר ארוחת בוקר במלון נצא לשדה תעופה לטיסה לבוהול. משדה התעופה ניסע לגבעות השוקולד המפורסמות. באזור כ-1,268 גבעות די זהות בצורתן, גודלן וצבען. נעלה לנקודת התצפית, ונחזה במראה של 360 מעלות של גבעות למרחק של קילומטרים, אשר ביניהן עדיין מתגוררים ילידי המקום. גבעות השוקולד נקראות כך בגלל צבען המתקבל בעונות מסוימות בשנה. נבקר באזור המחייה של הטרסייר - קופיף פיליפיני הפעיל בלילה הנחשב לקטן בעולם וקיים כבר מיליוני שנים באי. לקופיפים ראשים עגולים שיכולים להסתובב ב-180 מעלות ואוזניים גדולות. עיניהם הגדולות נרשמו בספר השיאים של גינס כעיניים הגדולות ביותר של יונקים ביחס לגופם. הם משתמשים בזנבם, שאורכו כפול מאורך גופם, כדי לאזן את עצמם. פרוותם העבה בצבעים אפור ועד חום כהה, וזנבם נטול שיער כמעט לחלוטין. גפיהם האחוריות מוארכות, ומצוידות בכריות דמויות דסקה בקצות האצבעות, המאפשרות להם להיצמד לעצים בקלות יחסית. הטרסייר ניתן לצפייה גם באזורים מרוחקים ולא מפותחים, אך גם שם הסיכוי לראותו די קטן מכיוון שהוא מסתתר בין הענפים וגודלו מאפשר לו להתחבא בלי שיהיה ניתן לראותו. לאחר הסיור נחזור למלוננו בבוהול ונתארגן לארוחת הערב. לינה בבוהול

 4. יום 4| חמישי שדות האורז והמפלים של בוהול

  לאחר ארוחת בוקר במלון נצא לשדות האורז של קאדאפדפן, הנמצאים כשלוש שעות נסיעה מבוהול. שדות אורז אלו נחצבו בהרים והם מדהימים לטיול ביניהם או לתצפית מגבוה. נערוך פיקניק לארוחת צהריים ונמשיך למפלי קאן אומאטד שהם אחד ממפלי המים המרשימים ביותר שניתן למצוא בבוהול. מהמפלים נחזור לארוחת ערב במלון.. לינה בבוהול

 5. יום 5 | שישי אל נידו - פלאוואן

  נצא לשדה תעופה לאחר ארוחת בוקר על מנת לטוס לאל נידו. "אל נידו" – "הקן" בעברית, נקרא עקב הקינים הרבים של הסנוניות שנחשבים למעדן. נמצא בצפון האי פלאוואן, אל נידו מפורסם בזכות החופים הלבנים, צוקי האבן הנושקים לים ושוניות האלמוגים. אל נידו ממוקם במקום הרביעי ברשימת קונדה-נאסט של 20 האיים הכי יפים בעולם. לאחר ההגעה ניסע לסיור קצר באל נידו, ונמשיך למלון על מנת להתארגן לארוחת שבת. לינה באל נידו

 6. יום 6| שבת אל נידו - שבת מנוחה

  יום מנוחה. ניתן לצאת לטייל ליד המלון, על החופים המרהיבים המשופעים בחולות לבנים הנושקים למי הטורקיז. לשכשך במים החמים ולצפות בשוניות האלמוגים הרדודות. לינה באל נידו

 7. יום 7| ראשון אל נידו - יום חוויתי מלא של סיור בין האיים - הלגונה הגדולה - הלגונה הקטנה והלגונה הסודית!!

  לאחר ארוחת בוקר נעלה על סירה מקומית ונצא לשוט ולבקר בלגונות והאיים השונים. בהפלגה נעבור בין מגוון האטרקציות של אל נידו בהתאם לתנאי מזג האוויר והקבוצה. הלגונה הגדולה: שהיא אחד מאתרי השנירקול האהובים באל נידו, עם מים כחולים וצבי ים שמבקרים לעיתים תכופות. הלגונה הקטנה: ללגונה זו ניתן להגיע דרך מעבר צר בין סלעים ענקיים. הלגונה סגורה על ידי קירות גבוהים. אל תפספסו את הבריכה ה"פרטית" בחלק הפנימי ביותר של הלגונה. הלגונה הסודית במהלך היום נעשה פיקניק לארוחת צהרים על החוף הלבן באחד האיים. לינה באל נידו.

 8. יום 8| שני סאבאנג - שייט מהנה לאורך חופים - פלאוואן

  לאחר ארוחת בוקר במלון, נצא לנסיעה של כחמש שעות לכיוון סאבאנג במרכז האי פלאוואן. בדרך נעבור בכפרים ציורים ונצפה בנופים המיוחדים של האי פלאוואן. נגיע למלון ולאחר התארגנות קצרה נצא לשייט רגוע ומקסים לצפייה במנגרובים, אשר הינם עצים ושיחים הגדלים במים מליחים לאורך חופים, ובבעלי החיים והציפורים המשתמשים בצמחים אלה להגנה ולצייד. לילה בפלאוואן.

 9. יום 9 | שלישי פלאוואן - שייט לנהר התת-קרקעי

  לאחר ארוחת הבוקר, ניסע לאורך האי אל אחד ממאות המפרצים, נרד לסירה ונגיע לפתחו של נהר תת קרקעי באורך של למעלה משמונה קילומטרים. נהר זה הוא אתר מורשת עולמי של אונס"קו ולאחרונה נבחר להיות אחד משבעת פלאי עולם הטבע החדשים. הנהר התת-קרקעי נוצר כתוצאה גיאולוגית של המבנה הקארסטי גירי של האי, זה נחשב לנהר הארוך התת קרקעי הארוך ביותר שניתן לניווט בתום השייט וארוחת צהריים קלה המעוניינים יוכלו לגלוש באומגה ולראות את הנופים ממעוף הציפור. בתום הסיור נחזור למלון ללינה וארוחת ערב.

 10. יום 10| רביעי פורטו פרינססה - הר הגעש טאאל - מנילה

  לאחר ארוחת בוקר ניסע לשדה התעופה בפורטו פרינססה ונטוס למנילה. משדה התעופה במנילה לאחר התארגנות קלה נצא בנסיעה של כשעתיים לכיוון העיר טגאיטאי – עיר שלווה השוכנת למרגלות רכס הר הגעש טאאל שהוא אחד מהרי הגעש המרשימים בעולם, משם נמשיך בשייט בסירות ה"בונקה" המקומיות על האגם המרהיב –טאאל, בלב האגם יושב לועו של הר הגעש, לאחר הליכה קלה נעלה לתצפית מרהיבה על הלוע על גבי פרדות, נשוט חזרה אל האוטובוס ונשוב למנילה. משם נטוס חזרה לישראל.

 11. יום 11| חמישי תל אביב

  נחיתה בתל אביב .

טיול מאורגן כשר לפיליפינים בטיסות ישירות | 11 ימים

המחיר כולל

טיסות בינלאומיות סדירות ישירות

טיסות פנימיות במחלקת תיירים (עד 20 ק"ג כבודה)

מיסי נמל ובטחון

לינה בבתי מלון 4 או 5 כוכבים

בסיס אירוח על בסיס חצי פנסיון כשר

הסעות והעברות

סיורים וכניסות לאתרים כמפורט בתכנית הטיול

מופע פולקלור

מדריך ישראלי מקצועי ומנוסה

תשר לנותני השירותים בחו"ל – מדריך מקומי, נהגים, מלצרים.

המחיר אינו כולל

תוספת ליחיד בחדר

סבלות בבתי המלון ובתי הארחה

ביטוח אישי רפואי ומטען לנוסעים לחו"ל

ארוחות נוספות

תשר למדריך הקבוצה

מה שאינו מופיע בתוכנית הטיול

קיימת אפשרות כי עקב אילוצי מזג אוויר, יידרשו שינויים במסלול או מבנה הטיול לוח הזמנים והביקורים עשויים להשתנות או במקביל להידחות ויש לקבל זאת בהבנה.

מסלול הטיול כרוך בנסיעות ארוכות בדרכים וכבישים שרמתם הכללית נמוכה מהמקובל במערב.

קיימת אפשרות כי מסלול הטיול יהיה בסדר הפוך מהמסלול המוצג לעיל.

מיסי נמל ודלק נכונים ליום 2.1.2022 במידה ותחול עלייה במיסים אלו, יעודכן מחיר הטיול בהתאם.

מלונות

מלונות בדרגת תיירות טובה

טיסות

טיסות ישירות 

 


הערות

***הערה חשובה מומלץ לבדוק היטב מסלולים של חברות אחרות: חלק מהן מציעות 'טיול מסגרת' במסגרתו יש ימים חופשיים, חצאי ימים חופשיים, סיורי בחירה בתשלום נוסף וכו'. כמו כן השוו את מספר ימי הטיול ואת מספר הלינות. אתם עשויים לגלות שה"בזול יוצא ביוקר!"

מידע כללי

  הבהרות

  כל שינוי הקשור במועדי הטיסות ו/או מחדל אחר הקשור לחברת התעופה, הנו באחריותה בלבד ואינו מהווה בשום אופן עילה לתביעה כנגד חברת דיסקברי ומתן פיצויים.

  בשל שינויים אופציונאלים בלו"ז הטיסות, עלול סדר הביקור באתרים להשתנות ויתכן כי אתרי ביקור ספורים יוחלפו באחרים – הכל בהתאם ללוח הזמנים.

  דמי הרשמה ותנאי ביטול

  הרשמה באמצעות טופס הרשמה ובתשלום של דמי רישום . תנאי ביטול כמפורט בפרק 'תנאים כלליים' באתר.

  ביטוח

  חובת כל נוסע לבטח עצמו בביטוח רפואי מתאים, כולל הרחבה לקורונה ולהיטס אווירי. מומלץ להפעיל את הביטוח בהתאם לתנאי הביטול בתוכנית הטיול, כדי להיות מכוסים במקרים של ביטול הטיול בתנאים המכוסים ע"י פוליסת הביטוח. במידה ואתם בוחרים לבטח ציוד יקר, ביציאה מישראל כדאי להצהיר במכס על תכולת הכבודה. ניתן לעשות את הביטוח באמצעות חברת "דיסקברי".

  בריאות וחיסונים

  חלה חובת דיווח על כל נוסע, למארגני הטיול ומוביליו על הבעיות הרפואיות מהן הוא סובל (במידה ויש כאלה). במסע מושקע מאמץ רב ויש להבטיח ככל שניתן, את הצלחתו. עלינו להכיר את אמצעי הזהירות למניעת הידבקות במחלות ואת הדרישות בנוגע לחיסונים. יש להתייעץ עם רופא מומחה למחלות גיאוגרפיות ורופא שיניים, לפחות 4 שבועות לפני הטיול.

  הבהרה

  ככלל, מסלול הטיול מתוכנן עד לפרט האחרון בהתאם לידע ולניסיון שנצבר בחברה. אולם, מעת לעת עלולות להתרחש 'תקלות' לא צפויות שאינן תלויות בנו, העלולות לגרום לשינוי קל בתוכנית או לפגוע ברמת השירותים המובטחת. מומלץ לקבל זאת בהבנה וברוח טובה – אחרי הכל זה גם חלק מהחוויה...יחד עם זאת אנו מבטיחים לעשות הכל כדי שהטיול יהיה מוצלח ומהנה.

  חברת דיסקברי שומרת לעצמה את הזכות לשנות את סדר הביקורים באתרים בעקבות סיבות הקשורות לטיסות או מסיבות אחרות. כמו כן החברה רשאית להחליף אתרים הנמנים במסלול הרגיל באתרים ראויים אחרים, אם לא ניתן לבקר באתרים אלו כתוצאה מאילוצים שונים.

הערות

  1. המחיר אינו כולל תוספת מיסי נמל ודלק במידה ואלה יוטלו ע"י חברות התעופה לפני היציאה לטיול. המחיר אינו כולל גם דמי סבלות.
  2. המחיר המצוין הוא לתשלום במזומן.
  3. בנושא החיסונים לארץ היעד מומלץ לנוסעים לפנות למשרד הבריאות.
  4. אנו ממליצים לכל הנוסעים לבטח את עצמם בביטוח רפואי ומטען מיום ההרשמה לטיול ועד לסיומו.
  5.שימו לב: המסלול המוצע באתר מתאר את אתרי הביקור, אך לא בהכרח את סדר הביקורים וכן את סדר הימים והלינות . החברה רשאית לשנות את סדרי  הביקורים .
  6.לאור האמור ייתכנו אף ויתורים על ביקורים בחלק מהאתרים והמקומות המוזכרים במסלול הטיול , במקומם יינתנו אתרים חליפיים וראויים.
  6. יציאה לטיול מותנית במינימום של 20 משתתפים לפחות,אלא אם הוחלט אחרת ע"י הנהלת החברה.
  7. במידה ויהיו פחות משתתפים יתכן ותחול תוספת למחיר הטיול שתקבע ע"י דיסקברי.
  8. תנאי הרישום והביטול מפורטים וברורים והם מופיעים באתר האינטרנט של חברת דיסקברי, תחת תנאים כלליים. לפני שהנכם נרשמים לטיול , יש לקרוא את תנאי ההרשמה והביטול כפי שמופיעים בעמוד הנ"ל. 
  9. החברה אינה אחראית לנזקים שיגרמו לנוסעים כתוצאה משינויים הנעשים במועדי הטיסות  על ידי חברות התעופה  או על ידי הרשויות ,עקב תקלות שונות בטיסות ו/או פגעי מזג האוויר. כמו כן אינה אחארית על נזקים כתוצא מ מלחמות , מגפות ,  
  10. החברה אינה אחראית לשינויים הנובעים מסיבות הקשורות לכח עליון , פגעי טבע ומזג אויר וכו'
  11. בשל סיבות שונות ,עלול סדר הביקור באתרים להשתנות ויתכן כי אתרי ביקור ספורים יוחלפו באחרים- הכל בהתאם ללוח הזמנים.
  12.מדי פעם מופיעים באינטרנט, דפי אינטרנט ישנים שנסרקו על ידי גוגל או מנועי חיפוש אחרים דפים שאינם מופיעים באתר החברה, מסלולי טיול ישנים או מסלולי טיול שאינם מעודכנים. לכן , בעת ההרשמה יש להיכנס אך ורק לאתר דיסקברי הרשמי, ולקרוא שם את המסלול המעודכן. עליכם לוודא לפני ההרשמה שהוא אכן המסלול הרלוונטי עבורכם.
  13.עליכם לוודא שאכן קיבלתם את המסלול העדכני והרלוונטי עבור המועד בו אתם מעוניינים או עומדים לצאת לטיול.
  14.דיסקברי אינה אחראית לפרסומים של מסלולים ישנים או כאלה שאינם מעודכנים כמפורט לעיל.
  15.חברת דיסקברי לא תהא אחראית למקרים בהם חברות תעופה ייגבו כספים נוספים עבור כבודה ו/או שירותים נוספים, בין אם מדובר בטיסות פנים או בטיסות בין מדינות, שאינן מישראל או בחזרה לישראל.