טיול מאורגן לקפריסין - אי האהבה | 6 ימים

6 ימים 5 לילות

אתרים ואטרקציות

העיר פאפוס והאתרים הארכיאולוגיים.
עיר הנמל לימסול.
הכפרים הציוריים אומודוס וקקופטריה.
הרי הטרודוס.
עיירת ההרים פלטרס.
הבירה ניקוסיה ועוד.

למה דיסקברי?

האי הקסום קפריסין, בו נולדה אפרודיטה מקצף גלי הים, הוא בהחלט יעד אטרקטיבי לטיולים. יופיו של האי, ההרים וחופי התכלת, הוא אכן מקום ראוי להולדתה של אלת האהבה. במהלך ההיסטוריה השאירו תרבויות שונות את רישומם על האי ותרבותו. יוונים קדמונים, רומא, כובשים ביזנטיים, צלבנים ואסלם טורקי. ב-1974, בעקבות פלישה טורקית, נחלק האי לשתי ישויות מדיניות, כאשר בחלק הצפוני קפריסין הטורקית ובדרומי קפריסין היוונית, שהיא רפובליקה עצמאית ומשתייכת לגוש היורו. בקפריסין היוונית כשני מיליון תושבים. כלכלית האי מבוססת על תיירות, חקלאות ומסחר.

רק בדיסקברי:
√ללא אופציונאליים √כל האטרקציות כלולות במחיר בטיול √מדריך מקצועי ומנוסה

 


תאריכי יציאה ומחירים

המסלול

יום 1 | תל אביב - פאפוס

ניפגש בנמל התעופה לטיסה קצרה אל קפריסין. לאחר הנחיתה ניסע אל בית המלון. העיר פאפוס במערב קפריסין היא עיר עתיקה עוד מהתקופה היוונית לפני הספירה ומשופעת באתרים ארכיאולוגיים ובאתרי חוף מודרניים, חיי לילה מגוונים, מרכזי תיירות ונופש.

יום 2 | פאפוס

נצא לסיור באתר על סלעי חוף העיר. נבקר בקברות המלכים - סדרה של מערות קבורה בנות למעלה מאלפיים שנה, נבקר במצודה הביזנטית ממנה נשקפת תצפית מרהיבה על רצועת החוף ומרחבי הים, נרד לחוף הים, נצפה בקצף הגלים שמתנפצים על גלי החוף, מהם נולדה על פי ההגדה אלת האהבה. אחר הצהרים זמן ליהנות מחוף הרחצה הנהדר של פאפוס.

יום 3 | | לימסול - אומודוס

נצא לביקור בעיר הנמל לימסול. נטייל ברציפי הנמל ושוק הדגים הציורי שמתקיים כאן מדי בוקר לאורך הטיילת: מסעדות דגים ובתי קפה. נטייל בשדרה המרכזית הסואנת של העיר. לאחר הביקור נמשיך לעבר הכפר אומודוס (Omodos). הכפר העתיק לרגלי ההרים השתמר בצורה יוצאת מן הכלל. נטייל בסמטאות הכפר ונטעם מהיינות המקומיים שמיוצרים כאן ביקבים ביתיים. במסעדות מוגש אוכל יווני כפרי מסורתי. בתום הביקור נחזור אל בית המלון בפאפוס.

יום 4 | הרי הטרודוס - פלטרס - ניקוסיה

לאחר ארוחת הבוקר נצא לטיול מרתק באי קפריסין ולמעשה נחצה את האי מחוף לחוף. נטפס אל רכס הרי הטרודוס דרך יערות נחלים ומפלי מים, נבקר בעיירת הסקי פלטרס (Platres), שטובלת ביערות - שוויץ של קפריסין. נרד מצדו הצפוני של האי אל הבירה ניקוסיה, נטייל ברחוב המרכזי - לדרה (Ledra), עד לנקודת הביקורת התורכית שמחלקת את העיר לשני חלקיה היווני והטורקי. נבלה במדרחוב הציורי ונחזור למלוננו בפאפוס.

יום 5 | פאפוס - נופש

יום חופשי ליהנות מחופי הרחצה, מתקני החוף, מסעדות הדגים ומרכזי הקניות.

מתעניין? רוצה לשמוע פרטים נוספים? נציגי דיסקברי ישמחו לענות על כל שאלה. אנא השאר את פרטים וניצור עמך קשר.

המחיר כולל

טיסות בינלאומיות. כלכלה: חצי פנסיון. מלונות מדרגת תיירות טובה. אוטובוס תיירים ממוזג נוח על פי התכנית. מדריך מקצועי ומנוסה מצוות דיסקברי. ביקורים וכניסות לאתרים על פי תכנית הטיול. תשר לנותני השירות בחו"ל. סיורים וכניסות לאתרים כמפורט בתכנית הטיול.

המחיר אינו כולל

ביטוח רפואי ומטען. הוצאות אישיות. תוספת ליחיד בחדר. כל מה שלא כלול בסעיף "המחיר כולל" תוספת במיסי נמל ודלק שתהיה לאחר 1.1.17. דמי סבלות. במקרה של טיסות פנים ייתכן וחברות התעופה ייגבו כספים נוספים עבור כבודה ו/או שירותים נוספים. הנ"ל אינו חלק ממחיר הטיול. הוצאות ביטוח וכל הוצאות אישיות אחרות.

מידע כללי

הבהרות
כל שינוי הקשור במועדי הטיסות ו/או מחדל אחר הקשור לחברת התעופה, הנו באחריותה בלבד ואינו מהווה בשום אופן עילה לתביעה כנגד חברת דיסקברי ומתן פיצויים.
בשל שינויים אופציונאליים בלו"ז הטיסות, עלול סדר הביקור באתרים להשתנות ויתכן כי אתרי ביקור ספורים יוחלפו באחרים - הכול בהתאם ללוח הזמנים.
דמי הרשמה ותנאי ביטול
הרשמה באמצעות טופס הרשמה ובתשלום של דמי רישום . תנאי ביטול כמפורט בפרק 'תנאים כלליים' באתר.
ביטוח
חובת כל נוסע לבטח עצמו בביטוח רפואי מתאים, כולל הרחבה להיטס אווירי. מומלץ להפעיל את הביטוח בהתאם לתנאי הביטול בתוכנית הטיול, כדי להיות מכוסים במקרים של ביטול הטיול בתנאים המכוסים ע"י פוליסת הביטוח. במידה ואתם בוחרים לבטח ציוד יקר, ביציאה מישראל כדאי להצהיר במכס על תכולת הכבודה. ניתן לעשות את הביטוח באמצעות חברת "דיסקברי".
בריאות וחיסונים
חלה חובת דיווח על כל נוסע, למארגני הטיול ומוביליו על הבעיות הרפואיות מהן הוא סובל (במידה ויש כאלה). במסע מושקע מאמץ רב ויש להבטיח ככל שניתן, את הצלחתו. עלינו להכיר את אמצעי הזהירות למניעת הידבקות במחלות ואת הדרישות בנוגע לחיסונים. יש להתייעץ עם רופא מומחה למחלות גיאוגרפיות ורופא שיניים, לפחות 4 שבועות לפני הטיול.
הבהרה
ככלל, מסלול הטיול מתוכנן עד לפרט האחרון בהתאם לידע ולניסיון שנצבר בחברה. אולם, מעת לעת עלולות להתרחש 'תקלות' לא צפויות שאינן תלויות בנו, העלולות לגרום לשינוי קל בתוכנית או לפגוע ברמת השירותים המובטחת. מומלץ לקבל זאת בהבנה וברוח טובה - אחרי הכול זה גם חלק מהחוויה... יחד עם זאת אנו מבטיחים לעשות הכול כדי שהטיול יהיה מוצלח ומהנה.
מחיר הטיול הוא למשלמים במזומן או בהעברה בנקאית.
חברת דיסקברי שומרת לעצמה את הזכות לשנות את סדר הביקורים באתרים בעקבות סיבות הקשורות לטיסות או מסיבות אחרות. כמו כן החברה רשאית להחליף אתרים הנמנים במסלול הרגיל באתרים ראויים אחרים, אם לא ניתן לבקר באתרים אלו כתוצאה מאילוצים שונים.

הערות

1. המחיר אינו כולל תוספת מיסי נמל ודלק במידה ואלה יוטלו ע"י חברות התעופה לפני היציאה לטיול. המחיר אינו כולל גם דמי סבלות. 2. המחיר המצוין הוא לתשלום במזומן. 3. בנושא החיסונים לארץ היעד מומלץ לנוסעים לפנות למשרד הבריאות. 4. אנו ממליצים לכל הנוסעים לבטח את עצמם בביטוח רפואי ומטען מיום ההרשמה לטיול ועד לסיומו. 5.שימו לב: המסלול המוצע באתר מתאר את אתרי הביקור, אך לא בהכרח את סדר הביקורים וכן את סדר הימים והלינות. כמו כן, ייתכנו שינויים בסדר התוכנית, וזאת לאור שינויים תכופים בלוח הטיסות ושעות הטיסות וכן לאור ימי הפתיחה הקבועים של האתרים במסלול או שינויים החלים מפאת חגים או אירועים אחרים. 6.לאור האמור לעיל ייתכנו אף ויתורים על ביקורים בחלק מהאתרים והמקומות המוזכרים במסלול הטיול , במקומם יינתנו אתרים חליפיים וראויים, וכל זאת ייתכן גם לאחר יציאתנו מהארץ. 6. יציאה לטיול מותנית במינימום של 20 משתתפים לפחות,אלא אם הוחלט אחרת ע"י הנהלת החברה. 7. במידה ויהיו פחות משתתפים יתכן ותחול תוספת למחיר הטיול שתקבע ע"י דיסקברי. 8. תנאי הרישום והביטול מפורטים וברורים והם מופיעים באתר האינטרנט של חברת דיסקברי, תחת תנאים כלליים. לפני שהינכם נרשמים לטיול , יש לקרוא את תנאי ההרשמה והביטול כפי שמופיעים בעמוד הנ"ל. מי שאינו יכול ,מסיבות שונות, להוריד או לקרוא את התנאים הכלליים הכוללים תנאי רישום וביטול מהאתר, מוזמן לקבל אותם מאיתנו בפקס או במייל. 9. החברה אינה אחראית לנזקים שיגרמו לנוסעים כתוצאה משינויים הנעשים ע"י חברת התעופה,במועדי הטיסות עקב תקלות שונות ו/או פגעי מזג האוויר/או לנזקים הנגרמים מכח עליון. 10. החברה אינה אחראית לשינויים הנובעים מכח עליון,פגעי טבע ומזג אויר וכו' 11. בשל שינויים אופציונאליים בלו"ז הטיסות,עלול סדר הביקור באתרים להשתנות ויתכן כי אתרי ביקור ספורים יוחלפו באחרים- הכל בהתאם ללוח הזמנים. 12.מדי פעם מופיעים באינטרנט, דפי אינטרנט ישנים שנסרקו על ידי גוגל או מנועי חיפוש אחרים דפים שאינם מופיעים באתר החברה, מסלולי טיול ישנים או מסלולי טיול שאינם מעודכנים. לכן , בעת ההרשמה יש להיכנס אך ורק לאתר דיסקברי הרשמי, ולקרוא שם את המסלול המעודכן. עליכם לוודא לפני ההרשמה שהוא אכן המסלול הרלוונטי עבורכם. את המסלול ניתן לקבל גם בפקס וגם במייל. עליכם לוודא שאכן קיבלתם את המסלול העדכני והרלוונטי עבור המועד בו אתם מעוניינים או עומדים לצאת לטיול. דיסקברי אינה אחראית לפרסומים של מסלולים ישנים או כאלה שאינם מעודכנים כמפורט לעיל. חברת דיסקברי לא תהא אחראית למקרים בהם חברות תעופה ייגבו כספים נוספים עבור כבודה ו/או שירותים נוספים, בין אם מדובר בטיסות פנים או בטיסות בין מדינות, שאינן מישראל או בחזרה לישראל.