טיול מאורגן לברצלונה עם משחק כדורגל | 4 ימים
image descriprion

טיול מאורגן לברצלונה עם משחק כדורגל | 4 ימים

3 ימים
/
4 לילות

אתרים ואטרקציות

  כרטיס כניסה למשחק כדורגל

  ברצלונה:

  שדרות הראמבלס ושוק לה בוקריה

  האקווריום של ברצלונה

  לרכבל מעל הים עד לפסגת הר המונז’ואיק

  אצטדיון אולימפי

  כיכר אספניה

  פארק השעשועים “פורט אוונטורה”

  פארק גואל

  סגראדה פמיליה

  מוזיאון המדע והטכנולוגיה

  אצטדיון ”קאמפ נואו”, כולל ביקור במוזיאון

  גן החיות ופארק סיוטאדלה

  מוזיאון השוקולד

  שוק סנטה קטרינה

למה דיסקברי?

דיסקברי טיול עולמי מזמינה אתכם לטיול בלתי נשכח בברצלונה. הטיול כולל את האטרקציות המרכזיות שלה, פארקים וגולת הכותרת - אצטדיון הקאמפ נואו. מדובר בטיול שיהיה מהנה, יכלול בתוכו מעט היסטוריה, מורשת יהודית, פארק שעשועים לילדים (פארק אווטורה) וכניסה למשחק כדורגל.

טיול לברצלונה כולל:

 

 • כרטיס כניסה למשחק כדורגל של ברצלונה.
 • כניסה לפארק השעשועים אוונטורה.
 • ביקור באקווריום.
 • אצטדיון אולימפי
 • פארק גואל
 • מוזיאון המדע והטכנולוגיה
 • אצטדיון ”קאמפ נואו”, כולל ביקור במוזיאון
 • גן החיות ופארק סיוטאדלה
 • מוזיאון השוקולד 
 • פארק המצודה

 

תאריכי יציאה ומחירים

תאריך יציאה
תאריך חזרה

המסלול

 1. יום 1 | יום חמישי תל אביב – ברצלונה

  ניפגש בשדה התעופה בן גוריון, נטוס לטיול המאורגן של דיסקברי לברצלונה, בירת חבל קטלוניה. לאחר הנחיתה נצא לסיור פנורמי להיכרות ראשונית עם העיר, בירת מחוז קטלוניה. נבקר בכיכר קטלוניה, שדרות הראמבלס ושוק לה בוקריה. לאחר מכן, נבקר באקווריום (L'Aquàrium de Barcelona). שם נצפה בסוגים שונים של דגים מיוחדים, האקווריום של ברצלונה הינו יחיד מסוגו באירופה ונחשב לאחת האטרקציות המרכזיות בברצלונה. משם, נמשיך ונעלה לרכבל במסלול מרהיב מעל הים עד לפסגת הר המונז’ואיק (“הר היהודים”), פארק שהיה מוקד אולימפיאדת 1992. נעבור באצטדיון האולימפי שבמרומי ההר ונערוך תצפית מרהיבה על העיר ונמליה. בנוסף, נצפה במזרקות הקסם המוארות. מזרקה שנמצאת בכיכר אספניה, שהיא אחת הכיכרות הגדולות של העיר. אל המזרקה מובילה שדרה מרשימה עם למעלה מ-80 מזרקות קטנות. קסמה של המזרקה הוא בשילוב המרהיב של תנועת המים, יחד עם תאורה צבעונית ומוסיקה משתנה, שמושמעת מחדש בכל חצי שעה. בכל פעם שמתחיל שיר חדש, תנועת המזרקה משתנה בהתאם למוזיקה ויחד עם הצבעים נוצר מופע עוצר נשימה. בתום הסיור נגיע אל מלוננו בעיר.

 2. יום 2 | יום שישי פארק שעשועים "פורט אוונטורה"

  לאחר ארוחת הבוקר, ניסע בדרכנו לפארק השעשועים “פורט אוונטורה”. פארק חווייתי לילדים ולמבוגרים כאחד, בו שלל אטרקציות המייצגות חלקי עולם שונים. נבלה יום שלם בין מתקניו של פארק השעשועים המהנה. לאחר מכן נחזור למלוננו בברצלונה.

 3. יום 3 | יום שבת פארק גואל – אצטדיון ”קאמפ נואו”

  לאחר ארוחת הבוקר נצא לסיור מקיף בברצלונה, העיר המאופיינת ביצירותיו של האדריכל יוצא הדופן אנטוניו גאודי. נתחיל בביקור בפארק גואל, נראה את ה”סגראדה פמיליה” (כנסיית המשפחה הקדושה) הגדולה שביצירותיו. נמשיך לשדרת פסאו דה גרסיה, בה נראה עוד מבנייניו המפורסמים של גאודי. בהמשך, נכנס למוזיאון המדע והטכנולוגיה “COSMOCAIXA”. התצוגה במוזיאון נחלקת לכמה מתחמים עיקריים: חלק הסוקר את תופעות הפיזיקה הבסיסיות ותופעות הטבע, חלק המסביר את תהליך היווצרותם של חיים על-פני כדור הארץ, וחלק הכולל עשרה ציוני דרך בסיסיים שהפכו את המין האנושי לייחודי כל-כך. מוזיאון המדע של ברצלונה נחשב לאחד ממוזיאוני המדע הטובים באירופה והוא מספק חוויות ביקור מרתקת לכל הגילאים. ומשם, נצא לביקור באצטדיון ”קאמפ נואו”. אצטדיון הכדורגל של “ברסה”, קבוצת הכדורגל המהוללת, כולל ביקור במוזיאון, הסוקר למעלה מ-110 שנות כדורגל בברצלונה. לאחר מכן, נכנס לצפייה במשחק כדורגל באצטדיון המפורסם. לינה בברצלונה.

 4. יום 4 | יום ראשון ברצלונה - תל אביב

  לאחר ארוחת הבוקר, נצא לביקור בגן החיות של ברצלונה הנמצא בצמוד לפארק סיוטאדלה – פארק המצודה, שהוא הפארק המרכזי של העיר ברצלונה הכולל בתוכו את הפרלמנט הקאטלוני, גן החיות והמוזיאונים לזואולוגיה וגיאולוגיה. נוכל להתרשם מצפייה בביתם הזואולוגי של בעלי החיים, בו מוצגים 400 מינים שונים כולל: גורילות, קופי אורנגאוטן, דולפינים, אריות, נמרים ותנינים. בתום הסיור, נמשיך למוזיאון השוקולד ושוק סנטה קטרינה שברובע “BORN”. בתום הסיור, נשלים את סיורנו בעיר ויינתן זמן חופשי לקניות. בשעות הערב נצא לשדה התעופה בברצלונה, ומשם חזרה ארצה.

המחיר כולל

טיסות לפי המסלול

מיסי נמל והיטל בטחון (כפוף לשינויים)

בתי מלון מדרגת תיירות טובה

אוטובוס ממוזג ונוח

תשר (טיפים) לנותני שירותים בחו"ל למעט סבלות

ארוחות בוקר B.B

כרטיס כניסה למשחק כדורגל

המחיר אינו כולל

תוספת ליחיד בחדר: 490$

מיסים: כל תוספת במסי הנמל והיטל הדלק שיתווספו למחיר לאחר ה- 1.9.2019 ועד למועד הכרטוס

ביטוח: ביטוח נסיעה רפואי ומטען

הוצאות אישיות: הוצאות בעלות אופי אישי לרבות תוספת חדר ליחיד

דמי סבלות

חלק מהנסיעות בתחבורה ציבורית

מלונות

דוגמאות של מלונות בהם משכנת חברת דיסקברי את נוסעיה - אין בזאת משום הבטחה למלון מסוים. 

מידע כללי

  הבהרות

  כל שינוי הקשור במועדי הטיסות ו/או מחדל אחר הקשור לחברת התעופה, הנו באחריותה בלבד ואינו מהווה בשום אופן עילה לתביעה כנגד חברת דיסקברי ומתן פיצויים.

  בשל שינויים אופציונאליים בלו"ז הטיסות, עלול סדר הביקור באתרים להשתנות ויתכן כי אתרי ביקור ספורים יוחלפו באחרים – הכול בהתאם ללוח הזמנים.

  דמי הרשמה ותנאי ביטול

  הרשמה באמצעות טופס הרשמה ובתשלום של דמי רישום . תנאי ביטול כמפורט בפרק 'תנאים כלליים' באתר.

  ביטוח

  חובת כל נוסע לבטח עצמו בביטוח רפואי מתאים, כולל הרחבה להיטס אווירי. מומלץ להפעיל את הביטוח בהתאם לתנאי הביטול בתוכנית הטיול, כדי להיות מכוסים במקרים של ביטול הטיול בתנאים המכוסים ע"י פוליסת הביטוח. במידה ואתם בוחרים לבטח ציוד יקר, ביציאה מישראל כדאי להצהיר במכס על תכולת הכבודה. ניתן לעשות את הביטוח באמצעות חברת "דיסקברי".

  בריאות וחיסונים

  חלה חובת דיווח על כל נוסע, למארגני הטיול ומוביליו על הבעיות הרפואיות מהן הוא סובל (במידה ויש כאלה). במסע מושקע מאמץ רב ויש להבטיח ככל שניתן, את הצלחתו. עלינו להכיר את אמצעי הזהירות למניעת הידבקות במחלות ואת הדרישות בנוגע לחיסונים. יש להתייעץ עם רופא מומחה למחלות גיאוגרפיות ורופא שיניים, לפחות 4 שבועות לפני הטיול.

  הבהרה

  ככלל, מסלול הטיול מתוכנן עד לפרט האחרון בהתאם לידע ולניסיון שנצבר בחברה. אולם, מעת לעת עלולות להתרחש 'תקלות' לא צפויות שאינן תלויות בנו, העלולות לגרום לשינוי קל בתוכנית או לפגוע ברמת השירותים המובטחת. מומלץ לקבל זאת בהבנה וברוח טובה – אחרי הכול זה גם חלק מהחוויה...יחד עם זאת אנו מבטיחים לעשות הכול כדי שהטיול יהיה מוצלח ומהנה.

  מחיר הטיול הוא למשלמים במזומן או בהעברה בנקאית.

  חברת דיסקברי שומרת לעצמה את הזכות לשנות את סדר הביקורים באתרים בעקבות סיבות הקשורות לטיסות או מסיבות אחרות. כמו כן החברה רשאית להחליף אתרים הנמנים במסלול הרגיל באתרים ראויים אחרים, אם לא ניתן לבקר באתרים אלו כתוצאה מאילוצים שונים.

הערות

  1. המחיר אינו כולל תוספת מיסי נמל ודלק במידה ואלה יוטלו ע"י חברות התעופה לפני היציאה לטיול. המחיר אינו כולל גם דמי סבלות.
  2. המחיר המצוין הוא לתשלום במזומן.
  3. בנושא החיסונים לארץ היעד מומלץ לנוסעים לפנות למשרד הבריאות.
  4. אנו ממליצים לכל הנוסעים לבטח את עצמם בביטוח רפואי ומטען מיום ההרשמה לטיול ועד לסיומו.
  5.שימו לב: המסלול המוצע באתר מתאר את אתרי הביקור, אך לא בהכרח את סדר הביקורים וכן את סדר הימים והלינות . החברה רשאית לשנות את סדרי  הביקורים .
  6.לאור האמור ייתכנו אף ויתורים על ביקורים בחלק מהאתרים והמקומות המוזכרים במסלול הטיול , במקומם יינתנו אתרים חליפיים וראויים.
  6. יציאה לטיול מותנית במינימום של 20 משתתפים לפחות,אלא אם הוחלט אחרת ע"י הנהלת החברה.
  7. במידה ויהיו פחות משתתפים יתכן ותחול תוספת למחיר הטיול שתקבע ע"י דיסקברי.
  8. תנאי הרישום והביטול מפורטים וברורים והם מופיעים באתר האינטרנט של חברת דיסקברי, תחת תנאים כלליים. לפני שהנכם נרשמים לטיול , יש לקרוא את תנאי ההרשמה והביטול כפי שמופיעים בעמוד הנ"ל. 
  9. החברה אינה אחראית לנזקים שיגרמו לנוסעים כתוצאה משינויים הנעשים במועדי הטיסות  על ידי חברות התעופה  או על ידי הרשויות ,עקב תקלות שונות בטיסות ו/או פגעי מזג האוויר. כמו כן אינה אחארית על נזקים כתוצא מ מלחמות , מגפות ,  
  10. החברה אינה אחראית לשינויים הנובעים מסיבות הקשורות לכח עליון , פגעי טבע ומזג אויר וכו'
  11. בשל סיבות שונות ,עלול סדר הביקור באתרים להשתנות ויתכן כי אתרי ביקור ספורים יוחלפו באחרים- הכל בהתאם ללוח הזמנים.
  12.מדי פעם מופיעים באינטרנט, דפי אינטרנט ישנים שנסרקו על ידי גוגל או מנועי חיפוש אחרים דפים שאינם מופיעים באתר החברה, מסלולי טיול ישנים או מסלולי טיול שאינם מעודכנים. לכן , בעת ההרשמה יש להיכנס אך ורק לאתר דיסקברי הרשמי, ולקרוא שם את המסלול המעודכן. עליכם לוודא לפני ההרשמה שהוא אכן המסלול הרלוונטי עבורכם.
  13.עליכם לוודא שאכן קיבלתם את המסלול העדכני והרלוונטי עבור המועד בו אתם מעוניינים או עומדים לצאת לטיול.
  14.דיסקברי אינה אחראית לפרסומים של מסלולים ישנים או כאלה שאינם מעודכנים כמפורט לעיל.
  15.חברת דיסקברי לא תהא אחראית למקרים בהם חברות תעופה ייגבו כספים נוספים עבור כבודה ו/או שירותים נוספים, בין אם מדובר בטיסות פנים או בטיסות בין מדינות, שאינן מישראל או בחזרה לישראל.