ילדים במדריד, טיול עם ילדים לספרד, טיולים מאורגנים לספרד

 

באופן כללי ניתן לומר שמדריד היא לא העיר האידיאלית לטיול עם הילדים. למרות זאת, הצלחנו לקבץ עבורכם מספר אטרקציות לילדים במדריד


מאת: צוות דיסקברי


 

לפני כן, קצת מידע שימושי: לחלק מהמבוגרים קשה להתמודד עם האוכל הספרדי, ובטח שהוא לא קל לחיך של הילדים. המסעדות הספרדיות לא מגישות מנות "פשוטות" ומיוחדות לילדים. כך שאם תשאלו את המלצר (במקרה שהוא מבין אנגלית), אם אפשר לקבל שניצל וצ'יפס לילד, כמו שאתם רגילים לעשות בארץ, סביר להניח שהוא יסתכל עליכם כאילו נפלתם מהשמיים. עצוב הדבר ככל שישמע, רק במזללות האמריקאיות תוכלו להרגיע את הקיבה המקרקרת של הילדים. במדריד התנהג כמו מדרידי. בני העיר משכיבים את ילידיהם לישון בצהריים, וכדאי שתעשו זאת גם. כך תוכלו לצאת איתם בערב להסתובב ברחובות, ללכת לפארקים, ואפילו לשבת ולשתות בירה בפאב לא הומה עשן. במוזיאונים המפורסמים יש לפעמים תערוכות ילדים מיוחדות, כדאי לבדוק לפני.

אטרקציות מגוונות לילדים בכל הגילאים. פארק השעשועים של מדריד

Aquopolis - רשת של פארקי מים הפזורה בכל רחבי ספרד. הסניף הנמצא בקרבת מדריד, הוא אחד מפארקי המים הגדולים ביותר באירופה. בפארק בריכות גדולות, מגלשות, אבובים ושעשועי מים למיניהם.
טלפון: 34-918156911+
כתובת: San Fernando de Henares 28830 Madrid


IMAX Madrid - סניף של רשת בתי הקולנוע העולמית נמצא בעיר, ומציגים בו בעיקר סרטי טבע. ב"IMAX" הממוקם בתוך פארק יפהפה, תוכלו לראות סרטים על מסכי ענק ומסכים תלת מימדים, ללכת לבקר בפלנטריום ולנוח בבית הקפה.
טלפון: 34-914674800+
כתובת: Parque Tierrno Galvan


מוזיאון השעווה Museo De Cera -
שווה לקחת את הילדים למוזיאון השעווה, אם כי אין ספק שהוא פחות מרהיב ממוזיאוני שעווה אחרים בעולם, ובוודאי לא משתווה למאדאם טוסו הבריטי. מרבית פסלי השעווה שבמוזיאון הם מעולם הקולנוע, וניתן לצפות בו בסרט בן שלושים דקות על ההיסטוריה של ספרד. הילדים ייהנו בעיקר מ"רכבת הפחד" ו"הטיסה לחלל", פעילויות המתקיימות במוזיאון.
טלפון: 34-913080825+
כתובת: Paseo de Recoletos 41

אחד מפארקי המים הגדולים ביותר באירופה. פארק Aquopolis

פארק חואן קרלוס - פארק חדש יחסית שבו הרבה אטרקציות לילדים. ממוקם מחוץ למדריד בדרך לשדה התעופה. בפארק גם אגם, בו אפשר לדוג דגים.
טלפון: 983-5200(0181)


בילוי בארנחואז - הנסיעה לארנחואז היא ברכבת קיטור. בארנחואז עצמה ניתן לבקר בארמון ובגנים היפים. מומלץ לטעום את האספרגוס והתותים המפורסמים של העיר. כדאי להזמין מקומות מראש במשרדי הנסיעות.
טלפון: 34-902228822+
כתובת: Estacion de Atocha


Gorongoro - משחקיה לילדים בגילאים 4 עד 11.
טלפון: 34-914169822+
כתובת: Avenida de Felipe 11


פארק השעשועים של מדריד (Parque de Atracciones Madrid) - הפארק מציע אטרקציות רבות ומגוונות לילדים. באזור אחד תוכלו למצוא את כל המתקנים המפחידים, בשני את האטרקציות השקטות, כמו שיט בספינה בג'ונגל, והאזור השלישי מיועד לילדים בגיל הרך.
טלפון: 34-91-463-29-00+
כתובת: Casa de Campo, s/n 28011

פארק השעשועים של מדריד
פארק השעשועים של מדריד

פארק הסרטים (Warner Bros park) - פארק זה, הממוקם בדרום מדריד, הוא חוויה הוליוודית לכל דבר. הפארק מחולק לחמישה אזורים, שכל אחד מתרכז בנושא אחר.
טלפון: 34-902-024-100+
כתובת: Carretera N-IV, Km.22 28330 San Martin de la Vega


פארק ריטרו Parque DEL Buen Retiro  -
הפארק העצום, הממוקם בממרכז של העיר, הוא אחד ממקומות הבילוי האהובים על המדרידים. הפארק נבנה במאה ה-17 עבור בית המלוכה הספרדי, ורק ב- 1868 הכניסה אליו הותרה לציבור הרחב. בימי ראשון הפארק מתמלא אנשים, וגם ילדים רבים. מלבד ההנאה שיפיקו ילדכם מריצה ומשחקים במדשאות הנרחבות, הפארק מציע מספר אטרקציות. בצדו הדרומי נמצא מצפה אסטרונומי (Astronomico-Observatorio), ובמרכזו אגם בו ניתן לצאת לשייט. בפארק ממקומים הארמונות ולאסקז וקריסטל, בהם מוצגות תערכות מתחלפות. ובימי ראשון מתקיים בפארק שוק פשפשים.
כתובת: Puerta de Alcala, והכניסה הראשית ב- Plaza de Independencia


גן החיות של מדריד Zoo Aquarium de la Casa de Campo -
גן החיות של מדריד ממוקם ביער קאסה דה קמפו, ובו 3000 מינים שונים של בעלי חיים. בילוי בגן החיות הוא חוויה מהנה לילדים ולמבוגרים כאחד. בגן ארבעה אגפים: הפארק הזואולוגי, בו נמצאים כ-2000 מינים של יונקים; האקוואריום, המאפשר צפייה קרובה בדגה על סוגיה השונים; הדולפינריום, בו נמצאים הדולפינים, כלבי הים ואריות הים; ואגף הציפורים בו נמצאים מינים שונים ומשונים של בעלי כנף.
כתובת: Casa de Campo S/N