טיול מאורגן לדרום אמריקה - ארגנטינה, צ'ילה וברזיל| 17 ימים |

טיולים, נופשונים ובתי מלון בארץ ובעולם

טיולים, חבילות ושייט בעולם

טיולים ואירועים בארץ

בתי מלון ווילות בארץ

17 ימים 14 לילות

אתרים ואטרקציות

בואנוס איירס:
כיכר מאיו (כיכר האמהות), תאטרון קולון, גני פלרמו, רובע ריקולטה, ערב פולקלור - מופע טנגו.
אל קלפטה:
סיור בעיירה, ביקור בפארק הקרחונים - קרחון "אופסלה" וקרחון "פריטו מורנו" (הקרחון המתנפץ), לגונת אזול.
שמורת טורס דל פיינה:
סיור בשמורה הנפלאה הנחשבת לאחד מאוצרות הטבע המדהימים בדרום אמריקה.
ברילוצ'ה:
סיור בעיר כולל עליה ברכבל להר קמפיניירו, טיול לאורך חופי אגם נהואל הואפי וארוחת ערב במסעדת הבשרים הנהדרת "דון אלברטו".
איגואסו:
ביקור בשמורות הברזילאית והארגנטינאית, טיסה בהליקופטר מעל מפלי איגואסו (ייחודי ל - 'דיסקברי' !)
סכר איטאייפו, שייט חוויתי מתחת למפלים בצד הארגנטינאי, מופע פולקלור ברזילאי - רפאין.
ריו דה ז'נרו:
סיור בעיר התוססת הכולל עלייה ברכבל ל"הר הסוכר", עלייה להר קורקובדו, סיור ג'יפים ביער טיג'וקה, סיור בחופים האקזוטיים של ריו.
האיים הטרופיים: שייט מהנה אל עבר האיים הטרופיים.

למה דיסקברי?

הטיול לדרום אמריקה בקרנבל כולל אתרים ואטרקציות שאין בחברות אחרות: טיסה בהליקופטר מעל מפלי איגואסו, שייט בנהר הטיגרה בבואנוס איירס, סיור בשמורת הטבע המדהימה טורס דל פנייה ושייט ב"פארק הקרחונים". טיול מאורגן לדרום אמריקה של 'דיסקברי' כולל ימים מלאים, ללא סיורים בתשלום ובתנאי חצי פנסיון. המדריך המלווה מצוות 'דיסקברי' יעשיר את חווייתכם עם סיפורי פולקלור, והמחיר אטרקטיבי ביחס למכלול האתרים והאטרקציות שבטיול וכמובן בהשוואה לחברות אחרות.  

  • טיסה בהליקופטר מעל מפלי איגואסו – ייחודי לדיסקברי!
  • הפארק הלאומי טורס דל פיינה
  • תצפיות קרחונים באל קלפטה 
  • סיור ג'יפים ביער טיג'וקה
  • עלייה ברכבל ל'הר הסוכר', הר קמפניירו והר קורקובדו
  • שייט חווייתי אל האיים הטרופיים 
  • ערב פולקלור: ארגנטינאי וברזילאי
  • כלכלה - חצי פנסיון 
יציאה - חזרה
24/02/2022
12/03/2022
מחיר מבצע לאדם בחדר זוגי
6,290 $
מחיר לאדם יחיד
7,590 $
מחיר רגיל לאדם בחדר זוגי
6,590 $
תוקף המבצע
0 $
15.12.2021
הנחות לילדים
0 $
הערות
0 $
יציאה - חזרה
13/03/2022
29/03/2022
מחיר מבצע לאדם בחדר זוגי
6,090 $
מחיר לאדם יחיד
7,590 $
מחיר רגיל לאדם בחדר זוגי
6,490 $
תוקף המבצע
0 $
30.1.22
הנחות לילדים
0 $
הערות
0 $

המסלול

יום 1 | תל אביב – בואנוס איירס

נפגש בנתב"ג ונטוס לבואנוס איירס דרך יעד ביניים באירופה.

יום 2 | בואנוס איירס - יום סיור מלא

הבוקר ננחת בבואנוס איירס, בואנוס איירס, בירתה של ארגנטינה, עיר דינמית השופעת בתחכום, סצנת אמנות צבעונית וחדשנות בלתי פוסקת. העיר רכשה לעצמה את הכינוי "פריז של דרום אמריקה", ואכן, לעיר המעוטרת בסגנון בנייה אירופאי ישנו דמיון רב לפריז - זוהי עיר נוצצת, נקייה ומטופחת, שופעת שדרות רחבות ועצומות בגודלן, מבני ציבור מרהיבים בסגנון ארכיטקטורה צרפתי וספרדי וכן סגנון נאו קלאסי וארט-נבו. בבואנוס איירס פזורים המוני פארקים ירוקים, חנויות אופנה נהדרות, שלל בתי קפה טרנדיים וכמובן גם מסעדות בשר מהטובות בעולם. סיורנו בעיר יחל עם ביקור בכיכר 'פלאזה דה-מאיו', המקום בו ארגנטינאים מתאספים בהמוניהם בשני מקרים - להפגין במחאה נחרצת או לשמוח בחגיגה צוהלת. שמה השני של כיכר 'פלאזה דה-מאיו' הוא "כיכר האמהות", שם אשר ניתן לכיכר בשל הפגנת האימהות שהתקיימה שם בימי שלטון החונטה הצבאית. אז התאספו בכיכר המוני אמהות כואבות לאחר שילדיהם ויקיריהם "הועלמו" (לא פחות מ-30 אלף אנשים נלקחו בידי המשטר הרודני שרדף את כל מתנגדיו). ההפגנה העצומה של האמהות ב'פלאזה דה-מאיו' היוותה את אחד מהגורמים הבולטים שהביאו להפלת דיקטטורת החונטה. בסמוך לכיכר נצפה על מבני הציבור המרשימים דוגמת ארמון הנשיאות, קתדרלת 'סן מרטין' העתיקה ובניין העירייה. נטייל לאורך "שדרת ה- 9 ביולי", השדרה הרחבה ביותר באמריקה הדרומית (לדעת המקומיים, גם הרחבה ביותר בעולם - יותר מה'שאנז אליזה' בפריז). שמה של השדרה הענקית מסמל את יום העצמאות הארגנטינאי שחל ב-9 ביולי. בשדרת ה-9 ביולי מוצב אובליסק המתנשא לגובה של 64 מטרים שהוקם בשנת 1936, על מנת לציין 400 שנים להיווסדה של העיר. נצפה על "הבית הוורוד" ששימש כמעונם הרשמי ומקום עבודתם של נשיאי ארגנטינה, ממנו נאמו חואן ואוויטה פרון בימי שלטונם. נחלוף ליד בניין הפרלמנט ונתרשם מתאטרון 'קולון' המפואר שנבנה אי שם באמצע המאה ה - 19. נטייל במדרחוב הציורי של העיר הנמצא לאורך המזח, ובשעות הערב נחזור למלוננו בעיר. לינה בבואנוס איירס.

יום 3 | ברילוצ'ה – עליה ברכבל להר קמפיינרו - ארוחה במסעדת הבשרים "דון אלברטו"

לאחר ארוחת הבוקר נטוס לעיירת הקיט ברילוצ'ה שלדעת רבים נחשבת לאחת העיירות היפות בדרום אמריקה. ברילוצ'ה שוכנת לחופו של אגם נהואל הואפי, וסביבה אגמים נוספים צלולים כבדולח והרים גבוהים, אשר חלקם מהווים אתרי סקי פופולריים. מלבד יופייה של העיירה, ברילוצ'ה מוכרת בעולם בזכות מסעדות הבשר המעולות שלה והשוקולד האיכותי שלה. עם הגעתנו לברילוצ'ה נצא לטיול בשמורת נהואל הואפי רחבת הידיים, המשופעת במים ובאוסף נופים עוצרי נשימה. במהלך סיורנו נעפיל ברכבל לפסגת הר קמפיניירו ממנו נערוך תצפית פנורמית על האגם הגדול ועל הרי האנדים שפסגותיהם עטויות שלג נצחי בכל ימות השנה. בערב נסייר ברחובות העיירה השוקקת ואח"כ נגיע למסעדת הבשרים המפורסמת 'דון אלברטו' ונהנה מארוחת בשרים גדולה - מתנה מ'דיסקברי'. בסיום הערב ניסע למלוננו בברילוצ'ה. לינה בברילוצ'ה.

יום 4 | אל קלפטה - פוארטו נטאלס

לאחר ארוחת הבוקר ניסע אל שדה התעופה ומשם נטוס לאל קלפטה – עיירה פטגונית זעירה השוכנת בסמוך לגדה הדרומית של אגם ארחנטינו. לאחר שננחת באל קלפטה ניסע אל העיירה פוארטו נטאלס, המשמשת כשער הכניסה לפארק הלאומי המפורסם טורס דל פיינה, שם נלון.

יום 5 | שמורת טורס דל פיינה

היום נחווה את אחד משיאי הטיול בדרום אמריקה של 'דיסקברי'. לאחר ארוחת הבוקר נצא ליום טיול שלם בשמורת הטבע המופלאה 'טורס דל פיינה'- מהפארקים הלאומיים היפים בעולם! השמורה ממוקמת בצידו הדרומי של "פארק הקרחונים" ומשתרעת על שטח של מאות אלפי קילומטרים רבועים. הפארק הוקם בסוף שנות החמישים ושמו ניתן לו בגלל שלושת מגדלי הגרניט הגבוהים הנראים למרחקים ומסמלים את הפארק. שלושת פסגות הסלע שהעניקו לרכס את שמו הם "העמוד הדרומי" (Torre Sur) המתנשא לגובה של 2850 מטרים "העמוד המרכזי (Torre Central) המתנשא לגובה של 2800 מטרים ו"העמוד הצפוני" (Torre Norte) המתנשא לגובה של 2600 מטרים. אולם הפסגה הגבוהה ביותר בפארק שייכת ל"הר הפיינה הגדול" שפסגתו מתנשאת לגובה של 3300 מטרים. הפארק מאופיין בקרחונים העצומים שבו והמפורסם מבניהם הוא קרחון ה"גריי". בפארק ניתן לראות אם יתמזל מזלנו, עשרות מיני ציפורים ובהם הקונדור הדרום אמריקאי שהוא הדורס הגדול בעולם!, פלמינגו צ'ילאני, יונקים רבים ובהם גואנקו (יונק הדומה ללמה), שועלים וארנבות בר ענקיות. בתום הסיור בשמורה, ניסע למלוננו בפוארטו נטאלס.

יום 6 | אל קלפטה - לגונת אזול

נקום הבוקר בלב הנוף המרהיב של השמורה. לאחר ארוחת הבוקר נעזוב את טורס דל פיינה וניסע אל העיירה אל קלפטה, ובדרך נעצור ונשקיף על לגונת אזול (האגם הכחול), שם נתענג על המים התכולים והצלולים של האגם המוקף בצוקים תלולים של סלעי גרניט. באזור זה נוכל גם לראות מינים נדירים של בעלי כנף אקזוטיים. לאחר שנספוג מהקסם של הלגונה הכחולה, נחזור אל העיירה אל קלפטה ונערוך סיור בעיירה. לינה באל קלפטה.

יום 7 | אל קלפטה - פארק הקרחונים - קרחון "אופסלה" - קרחון "פריטו מורנו"

לאחר ארוחת הבוקר ניסע לנמל "פונטה בנדירה" ונצא לשייט בין קרחונים גדולים ויפהפים. במהלך השייט נחזה בגושי הקרח הגולשים מקרחון ה"אופסלה" (Upsala), הממוקם במרכז הפארק הלאומי 'לוס גלסיירס' (בתרגום לעברית: פארק הקרחונים) . קרחון "אופסלה" נחשב לשני בגודלו בדרום אמריקה (אורכו כ-53 ק"מ) והוא לא פחות מתופעת טבע מדהימה. הקרחון מתנשא לגובה של כ-70 מטרים מעל פני האגם ולעתים מתנער מגושי קרח הנופלים ושטים באופן עצמאי לאורך האגם. ננוע בין גושי קרח צפים למרגלות קרחונים ענקיים שיקיפו אותנו לכל אורך השייט, עליהם מכים קרני שמש ויוצרים גוונים מרהיבים של כחול-טורקיז. זהו אחד היעדים האהובים ביותר על עדשת המצלמה. באם יתאפשר נעצור גם בלגונת 'אונלי' ונערוך טיול רגלי שבו נוכל לצפות מקרוב באוסף הקרחונים. בהמשך נפגוש בעוד אחד מהקרחונים המפורסמים בעולם - קרחון "פריטו מורנו", או בשמו המוכר יותר - "הקרחון המתנפץ". פריטו מורנו הוא קרחון ענק ממדים שחלקיו ניתקים ממנו לעתים קרובות ומתרסקים אל המים בקול רעם עז. כאן הסיכוי הגדול ביותר שלנו לראות במו עינינו את המחזה העצמתי הזה ולזכות לרגע בלתי נשכח. בשעות הערב לאחר יום השייט בסביבת הקרחונים, נעשה דרכנו חזרה למלוננו באל קלפטה.

יום 8 | בואנוס איירס - מופע טנגו כולל ארוחת ערב

לאחר ארוחת הבוקר ניסע אל שדה התעופה ונטוס אל בואנוס איירס. לאחר שננחת בבירת ארגנטינה, נמשיך את סיורנו בעיר ונגלה מקומות אטרקטיביים נוספים של כרך עצום זה. בערב נצא לבילוי ארגנטינאי טיפוסי שאף טיול בארגנטינה שלם בלעדיו - מופע טנגו אותנטי ותוסס שכולל גם ארוחת ערב. בסיום הבילוי המהנה שלנו נחזור למלוננו בעיר.

יום 9 | מפלי איגואסו: הצד הארגנטינאי - שייט בסירה מתחת למפלים - מופע פולקלור (רפאין)

לאחר ארוחת הבוקר ניסע אל שדה התעופה ונטוס אל שמורת איגואסו - המקום אשר נבחר לאחד מפלאי עולם הטבע. בתוך שמורה טרופית זו ובה צמחייה נדירה ובעלי חיים אקזוטיים, נמצאת מערכת מפלים אדירה המשתרעת על פני ברזיל וארגנטינה. מפלי איגואסו מונים כ-270 מפלים נהדרים המתפרשים לאורך של 20 ק"מ ומספקים מחזה מרהיב של עוצמות הטבע. לא בכדי ארגון אונסק"ו הכריז עליהם כאתר מורשת עולמי. השילוב של שאון המים, העוצמה והמראה של כמויות המים שנשפכות לכל עבר, יחד עם התפאורה הטרופית ,הצמחייה והקשת שכמעט תמיד נמצאת שם משווה למקום מראה של גן-עדן. מדובר במופע מרהיב של הטבע שאין להחמיצו. נסייר בצד הארגנטינאי של המפלים שם נמצאים 80% משטחם הכולל. עוד לפני שנספוג מהקסם העצמתי של המפלים, נעבור דרך כפרים קטנים וג'ונגלים טבעיים, חוות אקזוטיות ויערות עבות. דרכנו אל המפלים מתפתלת בין שלל אוצרות טבע ומקושטת בבעלי חיים אקזוטיים דוגמת פרפרי ענק, נקרים שמקישים במקורם על העצים הגבוהים ועוד מינים אקזוטיים ומשובבי עין. נצא לשייט מסעיר ורטוב אל מתחת המפלים הגדולים ביותר מבין האוסף הגדול - 'גרון השטן' ו - 'סן סימון' כמו גם דרך מפלים קטנים יותר כגון מפלי 'אדם וחווה'. נשוט בין ענני אדי המים היוצרים ערפיליות רטובה, בסמוך לקשת הצבעונית שיוצרים השמש ורסיסי המים על מפל 'סן סימון', שם נתמוגג ממראה עצמת המים הגועשים אשר מתרסקים לעומק של 80 מטרים אל הנהר. לאחר החוויה המסמרת שיער הזו, ניסע לבקר בסכר איטייפו, (אם ישאר מספיק זמן לכך) אחד המפעלים ההידרו- אלקטריים הגדולים והמרשימים בעולם, המשותף לברזיל ופראגוואי. לעת ערב, נחתום את היום הקסום שלנו במפלי איגואסו עם ארוחת ערב ומופע פולקלור מרהיב במועדון 'רפאין': נצפה בהופעות ריקודים המייצגות לא פחות מ-8 מדינות שונות (כולם כמובן ברוח הלטינית התוססת) וגם על מופע "גאוצ'ו" אותנטי, נאזין למוזיקה קצבית ונהנה ממגוון מאכלים עצום כמו שרק דרום אמריקה יכולה להציע. בסיום ערב הבילוי המהנה נגיע למלוננו שבשמורת איגואסו.

יום 10 | מפלי איגואסו: הצד הברזילאי - טיסה במסוק מעל המפלים

היום נסייר בצד הברזילאי של המפלים המשתרעים על פני שטח עצום של כ-3 ק"מ. אמנם חלקם הגדול של המפלים אכן שוכן בצד הארגנטינאי, יחד עם זאת, הברזילאים יאמרו כי האיכות עולה על הכמות, וכי הנוף אשר נשקף מהצד הברזילאי שלהם הוא מרשים אף יותר. בשטח הברזילאי נמצא Iguacu National Park – הפארק הלאומי עתיר הממדים והפראי יותר. פארק זה ממוקם במרחק של כ- 30 ק”מ מהעיר פוז דו-איגואסו, עיר המארחת מדי שנה כמויות אדירות של תיירים. בהמשך היום מצפה לנו חוויה מיוחדת במינה: טיסה במסוק מעל מפלי איגואסו! (ייחודי ובלעדי ל'דיסקברי' - שימו לב בחלק מהחברות יבקשו מכם תוספת תשלום על השתתפות בחוויה זאת) - הכינו את המצלמות! בסיום היום החווייתי נגיע למלוננו שבאזור, לינה בשמורת איגואסו.

יום 11 | ריו דה ז'נרו

רק שמה של העיר - ריו , אוטומטית מעורר בראשינו אסוציאציות תוססות של מוזיקה ברזילאית סוערת, חופים זהובים עם ים תכול, שמחת חיים בלתי פוסקת ,משכנות פאר לצד משכנות עוני, כדורגל סוחף ועוד. ואכן כך, העיר ריו דה ז'נרו היא כל הדברים הללו ואף יותר. זוהי עיר עולם גדולה ושוקקת חיים שלה נופים נהדרים ונוף אנושי נהדר אף יותר. עם הגיענו לריו, נערוך סיור ברחובותיה הצבעוניים ונספוג מהקסם של עיר מופלאה זו. נבקר באזור ה"דאון טאון" ובמרכז העסקים של ריו. נצפה על אצטדיון הכדורגל המפורסם בעולם – אצטדיון "המרקנה" שגודלו העצום מהווה הוכחה נוספת לחשיבות הרבה שמיחסים הברזילאים לכדורגל ומעמדו בברזיל הוא כמו של דת. נראה גם את הקתדרלה הענקית של ריו, מקום מושבו של הארכיבישוף הרומי-קתולי של העיר. את בניית הקתדרלה תכנן האדריכל אדגר פונסקה, שהעניק למבנה סגנון מודרניסטי בהשראתן של הפירמידות המפורסמות של בני המאיה. היא נבנתה בין השנים 1964-1979 וקרויה על שמו של סבסטיאן הקדוש, מי ששימש כפטרונה של העיר. בסיום יום הסיור שלנו בריו נעשה דרכנו למלוננו בעיר. לינה בריו.

יום 12 | שייט לאיים הטרופיים

כאילו לא די ביופי ובמראות המרהיבים שהעיר ריו המוגדרת ובצדק "כיפה בערי תבל" משופעת בהם, הרי שגם מול חופיה של העיר, בארכיפלג של המפרץ שוכן גן עדן של ממש. ביום זה נצא לשייט של כייף בטיול של דיסקברי אל האיים הטרופיים הסמוכים לעיר. נהנה מהנופים המיוחדים, מהצמחייה הטרופית השופעת, מרחצה בים למעוניינים בכך, לרבוץ על החול הזהוב, לשתות פינה קולדה צוננת, משקה פירות אקזוטי או רום. נאכל גם ארוחת צהרים טיפוסית ובעיקר נוכל להירגע ולנוח תחת שמי העיר והמפרץ. לאחר הבילוי באיים הטרופיים נשוב בהפלגה אל העיר.

יום 13 | ריו דה ז'נרו - טיול ג'יפים ביער טיג'וקה - *מצעד המנצחות*

לאחר ארוחת הבוקר נצא לסיור ביער טיג'וקה – היער העירוני הגדול בעולם שנמצא ממש בלב המטרופולין. טיג'וקה הוא יער גשם המהווה ריאה ירוקה לתושבי ריו. נשלב סיור רגלי וסיור בג'יפים ביער ענק זה, בין מפלים וג'ונגל טרופי ונוכל להגיע לפינות החבויות היפות והאהובות ביותר על המקומיים. נגיע גם לנקודות תצפית יפות על העיר ונלמד על הצמחייה הייחודית שבריו וסביבתה ועל חשיבות יער הגשם הברזילאי לעולם כולו. בשעות הערב נצא לחוות את אחד משיאי האטרקציות שבטיולנו - מצעד המנצחות של הקרנבל הברזילאי! שם נצפה ונבלה באחד המצעדים הססגוניים והשמחים של בתי הספר לסמבה בריו (*במועד פברואר בלבד*). לינה בריו.

יום 14 | פטרופוליס – "עיר המלכים"

לאחר ארוחת הבוקר ניסע מחוץ לריו אל פטרופוליס - עיר המלכים, אחת השאריות היפות לשושלת המלכים ששלטה בברזיל במאה ה-19. עיר זו נחשבה לעיר הקיט של מלכי ברזיל והדרך אליה עוברת בנוף משכר, דרך הרי העוגב המתנשאים לגובה של מעל 2000 מטרים. במהלך סיורנו בפטרופוליס נבקר באחוזה המלכותית שכיום משמשת מוזיאון למורשת המונרכיה הברזילאית , נבקר בכנסייה המלכותית שם קבור המלך דום פדרו ה-2 ובגנים היפהפים שמסביב למתחם. בשעות הערב לאחר שספגנו מהקסם המלכותי של פטרופוליס, נחזור אל העיר ריו דה ז'נרו לארוחת ערב ולינה.

יום 15 | ריו דה ז'נרו – רכבל ל"הר הסוכר"

לאחר ארוחת הבוקר נמשיך את סיורנו בריו. בהמשך היום נעפיל באמצעות רכבל לאחד מהאתרים האייקונים של העיר - "הר הסוכר" שגובהו 400 מטר וממנו נשקף נוף עוצר נשימה. ההר השוכן בסמוך למפרץ ריו, זכה לכינויו המיוחד בשל צורתו המזכירה כיכר סוכר מזוקק. ממרומי פסגתו של הר הסוכר נשקיף על העיר כולה, על מפרץ גואנאבארה ועל אוסף האיים הפזורים מסביב. לעת ערב נחזור למלוננו בעיר, לינה בריו.

יום 16 | ריו דה ז'נרו - קניות - הר קורקובדו - טיסה חזרה לישראל

היום נשלים את סיורנו בעיר ריו דה ז'נרו וכמובן שנותיר מספיק זמן לסיבוב קניות בעיר לפני הטיסה חזרה ארצה. נעפיל אל פסגתו של הר קורקובדו המתנשא לגובה 709 מטרים. על הר זה שוכן פסלו העצום והאייקוני של ישו העומד עם ידיו פרושות כ"צופה על העיר". גובהו של פסל ישו עולה על 40 מטרים והוא נחשב לפסל 'ארט-דקו' הגדול ביותר בעולם. נטפס עד לפסגת הר קורקובדו ושם נתענג על תמונת נוף מדהימה ביופייה של העיר הפרושה תחתינו. בשעות אחה"צ, ניסע אל שדה התעופה של ריו וממנו נטוס דרך יעד ביניים בחזרה לישראל.

יום 17 | נחיתה בישראל

מלאי חוויות וזיכרונות בלתי נשכחים, ננחת בשעות הערב בנתב"ג. תם ונשלם טיולנו המאורגן לדרום אמריקה.
מתעניין? רוצה לשמוע פרטים נוספים? נציגי דיסקברי ישמחו לענות על כל שאלה. אנא השאר את פרטים וניצור עמך קשר.

המחיר כולל

טיסות: טיסות בינלאומיות וטיסות פנים :*פרטי הטיסות כפופים לשינויים של חברת התעופה במקום ועשויים להיות דרך יעד ביניים. חברת דיסקברי אינה אחראית לשינויים שיעשו בטיסות על ידי חברת התעופה והשינויים שיגרמו לטיול כתוצאה מכך מלונות: בתי מלון בדרגת תיירות טובה ודרגה ראשונה, (לפי הרשימה המצורפת או דומים להם ברמתם), כפוף לאישורים בעת אישור ההצעה, בחדרים זוגיים עם שירותים צמודים תחבורה: אוטובוס נוח לאורך המסלול הדרכה: מדריך מנוסה מצוות דיסקברי המומחה לאזור מסים: מסי נמל והיטל בטחון והיטל דלק בארץ ובחו"ל שהינו חלק ממחירי כרטיסי הטיסה נכון ל- 1.2.22. במידה ויחול שינוי ו/או תוספת במחירים אלה, תתווסף התוספת על מחיר הטיול כלכלה: חצי פנסיון תשר לנותני שירותים בחו"ל (למעט דמי סבלות והמדריך הישראלי)

המחיר אינו כולל

ביטוח נסיעה רפואי ומטען דרכון: דמי הוצאת דרכון ו/או חידושו (יש צורך בדרכון בר תוקף לחצי שנה לפחות) הוצאות אישיות: הוצאות בעלות אופי אישי, יציאה ו/או חזרה שלא במסגרת הקבוצתית תחויב בדמי טיפול של 50$ + תוספת השינוי עצמו טיפים למדריך הישראלי דמי סבלות עליות במיסי נמל ודלק שיחויבו על ידי חברות התעופה. מחירי מיסי נמל ודלק נכונים לתאריך 1.2.2022 במקרה של לילה נוסף תחול תוספת של 100$ על מחיר הטיול תוספת ליחיד בחדר: 1350$ ויזות ודמי כניסה למדינות בדרום אמריקה במקרה של טיסות פנים, ייתכן וחברות התעופה ייגבו כספים נוספים עבור כבודה ו/או שירותים נוספים. הנ"ל אינו חלק ממחיר הטיול

מלונות

להלן דוגמאות ממבחר מלונות או דומים להם, בהם משכנת חברת דיסקברי את נוסעיה הטיול לדרום אמריקה. אין ברשימה זאת משום הבטחה למלון מסוים. המלונות בדרגת תיירות טובה. רשימת המלונות הסופית תימסר בהמשך.

 

 BUENOS AIRES

NH BUENOS AIRES CRILLON

Bariloche

kenton palace

Puerto Varas

Cabaña del Lago

puerto natales

weskar patagonian lodge

EL CALAFATE

HOTEL UNIQUE CALAFATE

IGUASSU 

 MABU INTERLUDIUM

RIO DE JANEIRO

AMERICAS COPACABANA

הערות


***סדר הביקורים עלול להשתנות עקב אירועים שאינם תלויים בחברה. כמו כן, בכל מקרה של שינוי, יינתנו אתרים חלופיים ראויים.

טיסות

טיסות בינלאומיות ופנימיות 

 

***שימו לב: יתכן כי בחלק מהטיסות לא יוגש אוכל על ידי חברת התעופה 

 

מידע כללי

הבהרות
כל שינוי הקשור במועדי הטיסות ו/או מחדל אחר הקשור לחברת התעופה והשינויים בטיול שנגרמו כתוצאה מכך, הנו באחריותה בלבד ואינו מהווה בשום אופן עילה לתביעה כנגד חברת דיסקברי ומתן פיצויים. בשל שינויים אופציונליים בלו"ז הטיסות או מסיבות אחרות, עלול סדר הביקור באתרים להשתנות ויתכן כי אתרי ביקור ספורים יוחלפו באחרים – הכול בהתאם ללוח הזמנים.
דמי הרשמה ותנאי ביטול הרשמה באמצעות טופס הרשמה ובתשלום של דמי רישום . תנאי ביטול כמפורט בפרק 'תנאים כלליים' באתר.
ביטוח
חובת כל נוסע לבטח עצמו בביטוח רפואי מתאים, כולל הרחבה להיטס אווירי. מומלץ להפעיל את הביטוח בהתאם לתנאי הביטול בתכנית הטיול, כדי להיות מכוסים במקרים של ביטול הטיול בתנאים המכוסים ע"י פוליסת הביטוח. במידה ואתם בוחרים לבטח ציוד יקר, ביציאה מישראל כדאי להצהיר במכס על תכולת הכבודה. ניתן לקבל הצעת מחיר לביטוח אצלנו.
בריאות וחיסונים
חלה חובת דיווח על כל נוסע, למארגני הטיול ומוביליו על הבעיות הרפואיות מהן הוא סובל (במידה ויש כאלה). במסע מושקע מאמץ רב ויש להבטיח ככל שניתן, את הצלחתו. עלינו להכיר את אמצעי הזהירות למניעת הידבקות במחלות ואת הדרישות בנוגע לחיסונים. יש להתייעץ עם רופא מומחה למחלות גאוגרפיות ורופא שיניים, לפחות 4 שבועות לפני הטיול.
הבהרה
ככלל, מסלול הטיול מתוכנן עד לפרט האחרון בהתאם לידע ולניסיון שנצבר בחברה. אולם, מעת לעת עלולות להתרחש 'תקלות' לא צפויות שאינן תלויות בנו, העלולות לגרום לשינוי קל בתכנית או לפגוע ברמת השירותים המובטחת. מומלץ לקבל זאת בהבנה וברוח טובה – אחרי הכול זה גם חלק מהחוויה...יחד עם זאת אנו מבטיחים לעשות הכול כדי שהטיול יהיה מוצלח ומהנה.
מחיר הטיול הוא למשלמים במזומן או בהעברה בנקאית.
חברת דיסקברי שומרת לעצמה את הזכות לשנות את סדר הביקורים באתרים בעקבות סיבות הקשורות לטיסות או מסיבות אחרות. כמו כן החברה רשאית להחליף אתרים הנמנים במסלול הרגיל באתרים ראויים אחרים, אם לא ניתן לבקר באתרים אלו כתוצאה מכך.

הערות

1. המחיר אינו כולל תוספת מיסי נמל ודלק במידה ואלה יוטלו ע"י חברות התעופה לפני היציאה לטיול. המחיר אינו כולל גם דמי סבלות.
2. המחיר המצוין הוא לתשלום במזומן.
3. בנושא החיסונים לארץ היעד מומלץ לנוסעים לפנות למשרד הבריאות.
4. אנו ממליצים לכל הנוסעים לבטח את עצמם בביטוח רפואי ומטען מיום ההרשמה לטיול ועד לסיומו.כולל תוספת לכיסוי מפאת קורונה.
5.שימו לב: המסלול המוצע באתר מתאר את אתרי הביקור, אך לא בהכרח את סדר הביקורים וכן את סדר הימים והלינות. כמו כן, ייתכנו שינויים בסדר התוכנית, וזאת מסיבות שונות.
6.לאור האמור לעיל ייתכנו אף ויתורים על ביקורים בחלק מהאתרים והמקומות המוזכרים במסלול הטיול , במקומם יינתנו אתרים חליפיים וראויים, וכל זאת ייתכן גם לאחר יציאתנו מהארץ.
6. יציאה לטיול מותנית במינימום של 20 משתתפים לפחות,אלא אם הוחלט אחרת ע"י הנהלת החברה.
7. במידה ויהיו פחות משתתפים יתכן ותחול תוספת למחיר הטיול שתקבע ע"י דיסקברי.
8. תנאי הרישום והביטול מפורטים וברורים והם מופיעים באתר האינטרנט של חברת דיסקברי, תחת תנאים כלליים. לפני שהנכם נרשמים לטיול , יש לקרוא את תנאי ההרשמה והביטול כפי שמופיעים בעמוד הנ"ל. 
9. החברה אינה אחראית לנזקים שיגרמו לנוסעים כתוצאה משינויים הנעשים ע"י חברת התעופה, במועדי הטיסות עקב תקלות שונות ו/או פגעי מזג האוויר/או לנזקים הנגרמים מכוח עליון.
10. החברה אינה אחראית לשינויים הנובעים מסיבות הקשורות לכח עליון , פגעי טבע ומזג אויר וכו'
11. בשל סיבות שונות ,עלול סדר הביקור באתרים להשתנות ויתכן כי אתרי ביקור ספורים יוחלפו באחרים- הכל בהתאם ללוח הזמנים.
12.מדי פעם מופיעים באינטרנט, דפי אינטרנט ישנים שנסרקו על ידי גוגל או מנועי חיפוש אחרים דפים שאינם מופיעים באתר החברה, מסלולי טיול ישנים או מסלולי טיול שאינם מעודכנים. לכן , בעת ההרשמה יש להיכנס אך ורק לאתר דיסקברי הרשמי, ולקרוא שם את המסלול המעודכן. עליכם לוודא לפני ההרשמה שהוא אכן המסלול הרלוונטי עבורכם.
13.את המסלול ניתן לקבל גם בפקס וגם במייל. עליכם לוודא שאכן קיבלתם את המסלול העדכני והרלוונטי עבור המועד בו אתם מעוניינים או עומדים לצאת לטיול.
14.דיסקברי אינה אחראית לפרסומים של מסלולים ישנים או כאלה שאינם מעודכנים כמפורט לעיל.
15.חברת דיסקברי לא תהא אחראית למקרים בהם חברות תעופה ייגבו כספים נוספים עבור כבודה ו/או שירותים נוספים, בין אם מדובר בטיסות פנים או בטיסות בין מדינות, שאינן מישראל או בחזרה לישראל.