טיול מאורגן לדרום אמריקה - ארגנטינה, צ'ילה וברזיל | 17.2 | 17 ימים | *כולל כרטיס כניסה למצעד המנצחות*

17 ימים 14 לילות

אתרים ואטרקציות

בואנוס איירס:
כיכר מאיו (כיכר האמהות), השכונות הציורית לה בוקה ( ממנה יצאה בשורת הטנגו לעולם כולו ) ושכונת סן טלמו, תיאטרון קולון, גני פלרמו, רובע ריקולטה, ערב פולקלור - מופע טנגו.
אל קלפטה:
קרחון אופסולה ואגם אונלי, קרחון פריטו מורנו.
שמורת טורס דל פיינה:
סיור בשמורה הנפלאה הנחשבת לאחד מאוצרות הטבע המדהימים בדרום אמריקה.
ברילוצ'ה:
סיור בעיר כולל עליה ברכבל להר קמפיניירו, טיול לאורך חופי אגם נהואל הואפי.
איגואסו:
ביקור בשמורות הברזילאית והארגנטינאית, טיסה בהליקופטר מעל מפלי איגואסו (ייחודי ל'דיסקברי' !)
סכר איטאייפו, שייט חוויתי מתחת למפלים בצד הארגנטינאי, מופע פולקלור ברזילאי - רפאין.
ריו דה ז'נרו:
סיור בעיר התוססת הכולל עלייה ברכבל ל"הר הסוכר", עלייה להר קורקובדו, סיור ג'יפים ביער טיג'וקה, סיור בחופים האקזוטיים של ריו.
האיים הטרופיים: שייט מהנה אל עבר האיים הטרופיים.

למה דיסקברי?

  • טיסה בהליקופטר מעל מפלי איגואסו – ייחודי לדיסקברי!
  • הפארק הלאומי טורס דל פיינה
  • תצפיות קרחונים באל קלפטה 
  • סיור ג'יפים ביער טיג'וקה
  • עלייה ברכבל ל'הר הסוכר', הר קמפיניירו והר קורקובדו
  • שייט חווייתי אל האיים הטרופיים 
  • ערב פולקלור: ארגנטינאי וברזילאי
  • כרטיס כניסה לקרנבל הגדול של ריו דה ז'נרו - *מצעד המנצחות* 
  • ארוחת בשרים במסעדת 'דון אלברטו' 
  • כלכלה - חצי פנסיון 

תאריכי יציאה ומחירים

יציאה: 17/02/2020
חזרה: 03/03/2020
מחיר מבצע לאדם בחדר זוגי: 6,190
תוקף המבצע: 1.11.19
מחיר רגיל לאדם בחדר זוגי: $6590
הנחות לילדים:
הערות: מבצע מיוחד להרשמה מוקדמת עד ה - 1.11.19

המסלול

עודכן לאחרונה: 22.10.19

יום 1 | 17.2 | יום ב' תל אביב – בואנוס איירס

לאחר הנחיתה בבואנוס איירס נצא לסיור מקיף בעיר. נבקר בכיכר מאיו המכונה "כיכר האימהות", זאת בשל הפגנת האימהות בכיכר בימי הדיקטטורה הצבאית ששלטה בארגנטינה בין השנים 1976-1983. האימהות הרבות שהתאספו בכיכר לאחר שילדיהם ויקיריהם נעלמו ,היו אחד הגורמים שהביאו להפלת המשטר הרצחני. כיום הכיכר היא אתר זיכרון לתקופה חשוכה זו. נראה גם את שדרת "ה- 9 ביולי", השדרה הרחבה בעולם, את "הבית הוורוד", המעון הרשמי ומקום העבודה של נשיאי ארגנטינה, ממנו נאמו חואן ואוויטה פרון בימי שלטונם, נצפה בבניין הפרלמנט, תאטרון קולון המפואר והמדרחוב הציורי לאורך המזח שהפך לאתר תיירות שוקק. ניפגש בשדה התעופה בן גוריון ונטוס דרך יעד ביניים לטיול המאורגן לדרום אמריקה. ננחת למחרת בבואנוס איירס, בירתה של ארגנטינה המכונה גם "פריס של דרום אמריקה". ואכן, העיר הבנויה בסגנון אירופאי מזכירה בהחלט את פריז -היא נוצצת, נקייה, שופעת בשדרות רחבות ועצומות בגודלן, מבני ציבור מרשימים בסגנון צרפתי וספרדי וארכיטקטורה המשלבת אדריכלות נאו קלאסית ואר-נבו. העיר טובלת את יופייה בפארקים ירוקים, חנויות אופנה מעולות, בתי קפה טרנדיים ומסעדות בשר מהטובות בעולם. בסיום יום הסיור בבואנוס איירס נעשה דרכנו למלוננו בעיר, לינה בבואנוס איירס.

יום 2 | 18.2 | יום ג' בואנוס איירס - יום סיור מלא

לאחר ארוחת הבוקר, נמשיך את סיורנו בבואנוס איירס המרתקת והמסעירה. סיורנו יחל עם ביוקר בחלקו הדרומי של הכרך הענק - רבעי סן טלמו ולה בוקה. רובע סן טלמו, מעוז הצעירים, האמנים וההיפסטרים, זהו הרובע הוותיק ביותר בבואנוס איירס ובו מבנים קולוניאליים רבים, בתי קפה, סלוני טנגו וחנויות עתיקות הממוקמות בשורות לאורך רחובות מרוצפים. לעתים קרובות ניתן למצוא באזור גם אמנים ורקדנים רבים. בכיכר הציבורית הראשית, פלאזה דורגו, ישנן שפע של פעילויות הקשורות לטנגו עבור האוכלוסייה המקומית ועבור התיירים. נמשיך את סיורנו ונגיע אל רובע לה-בוקה, הרובע השוכן בסמוך לנמל ומסמל במידה רבה את האלמנט האורבני שוקק החיים של אמריקה הלטינית. ההליכה ברחובות לה-בוקה מקנה תחושות משכרות חושים מכל עבר. ריחות תבשילים, סצנות אמנות מקומית, בתים צבעוניים שעליהם ציורי קיר, מוזיקה מתנגנת ושירים אותנטיים בשפה הספרדית המתגלגלת, אווירה קוסמופוליטית צבעונית שמכתיבה את קצב החיים בבואנוס איירס. ברובע לה בוקה נצפה באצטדיון "לה בומבנרה" המפואר של מועדון הכדורגל המקומי 'בוקה ג'וניורס', המקדש המקומי של התושבים המקומיים. נטייל ברחוב המרכזי קמיניטו המפורסם שבו חנויות רבות ומסעדות מגוונות שלצידן מתקיימים מופעי רחוב תוססים. לעת ערב נחזור למלוננו בעיר, לינה בבואנוס איירס.

יום 3 | 19.2 | יום ד' ברילוצ'ה – עליה ברכבל להר קמפיינרו - ארוחה במסעדת הבשרים "דון אלברטו"

לאחר ארוחת הבוקר נטוס לעיירת הקיט ברילוצ'ה שלדעת רבים נחשבת לאחד המקומות ביפים בדרום אמריקה. העיר שוכנת לחופו של אגם נהואל הואפי, וסביבה אגמים נוספים צלולים כבדולח והרים גבוהים, אשר חלקם מהווים אתרי סקי פופולאריים. מלבד יופייה של העיר, היא מוכרת בעולם בזכות מסעדות הבשר המעולות שלה והשוקולד האיכותי שלה. עם הגעתנו לברילוצ'ה נצא לטיול לשמורת נהואל הואפי רחבת הידיים, המשופעת במים ובאוסף נופים עוצרי נשימה. במהלך סיורנו נעפיל ברכבל לפסגת הר קמפיניירו ממנו נערוך תצפית פנורמית מרהיבה על האגם הגדול ועל הרי האנדים שפסגותיהם עטויות שלג נצחי בכל ימות השנה. בערב נסייר ברחובות העיירה השוקקת ואח"כ נגיע למסעדת הבשרים המפורסמת 'דון אלברטו' לארוחה גדולה של בשר עסיסי - מתנה מ'דיסקברי'. בסיום הערב ניסע למלוננו בברילוצ'ה.

יום 4 | 20.2 | יום ה' אל קלפטה, פוארטו נטאלס, ארץ הקרחונים

לאחר ארוחת הבוקר, ניסע אל שדה התעופה ומשם נטוס לאל קלפטה – בירת ארץ הקרחונים של ארגנטינה. לאחר שננחת ניסע אל פוארטו נטאלס, המשמשת כשער הכניסה לפארק הלאומי המפורסם טורס דל פיינה, שם נלון.

יום 5 | 21.2 | יום ו' שמורת טורס דל פיינה

לאחר ארוחת הבוקר ניסע לביקור באחד משיאי הטיול בדרום אמריקה של דיסקברי - שמורת הטבע המופלאה טורס דל פיינה או בתרגום מספרדית מגדלי הפיינה. השמורה היא אחת מהפארקים הלאומיים היפים בעולם! היא ממוקמת בצידו הדרומי של "פארק הקרחונים" ומשתרעת על שטח של מאות אלפי קילומטרים רבועים. הפארק הוקם בסוף שנות החמישים ושמו ניתן לו בגלל שלושת מגדלי הגרניט הגבוהים הנראים למרחקים ומסמלים את הפארק. שלושת פסגות הסלע שהעניקו לרכס את שמו הם "העמוד הדרומי" (Torre Sur) המתנשא לגובה של 2850 מטרים "העמוד המרכזי (Torre Central) המתנשא לגובה של 2800 מטרים ו"העמוד הצפוני" (Torre Norte) המתנשא לגובה של 2600 מטרים. אולם הפסגה הגבוהה ביותר בפארק שייכת ל"הר הפיינה הגדול" שפסגתו מתנשאת לגובה של 3300 מטרים. הפארק מאופיין בקרחונים העצומים שבו והמפורסם מבניהם הוא קרחון ה"גריי". בפארק ניתן לראות אם יתמזל מזלנו, עשרות מיני ציפורים ובהם הקונדור הדרום אמריקאי שהוא הדורס הגדול בעולם!, פלמינגו צ'ילאני, יונקים רבים ובהם גואנקו (יונק הדומה ללמה), שועלים וארנבות בר ענקיות. בתום הסיור בשמורה, ניסע למלוננו באל קלפטה.

יום 6 | 22.2 | יום שבת אל קלפטה - קרחון פריטו מורנו

הבוקר מחכה לנו חוויה מיוחדת במינה כשנצפה באחד מהקרחונים היפים ביותר בעולם: קרחון פריטו מורנו, השוכן בפארק הלאומי לוס גלאסיארס. פריטו מורנו העצום בגודלו מכונה גם "הקרחון המתנפץ", שם אשר ניתן לו בעקבות קולות הנפץ העזים אשר נשלחים אל האוויר כאשר גושי קרח ענקיים ניתקים ממנו ונופלים בקול רעש אדיר לימת ארגנטינו. אם יתמזל מזלנו נוכל לראות את המראה המרגש והעצמתי הזה המדגיש את כוחם של איתני הטבע. שטחו של קרחון פריטו מורנו הוא 250 קמ"ר, אורכו כ-30 ק"מ ועומקו מגיע עד - 700 מטרים. הקרחון מתקדם לאיטו לכיוון אגם ארגנטינו (Lago Argentino) במהירות של שני מטר ליום (כ-700 מטר בשנה). בחזיתו אל האגם רוחבו מגיע ל-5 ק"מ, גובהו הממוצע 60 מטר מעל פני הים, ועומק הקרח הכולל הוא 170 מטר. בתום הסיור נחזור לאל קלפטה הקטנה והשלווה ונערוך בה סיור קצר.

יום 7 | 23.2 | יום א' אל קלפטה - קרחון אופסלה באגם ארגנטינו

עם בוקר ניסע נצא לנמל "פונטה בנדירה" ונעלה על ספינה נוחה בה נשייט בין גושי הקרח הגולשים מקרחון ה"אופסלה" הנחשב לגדול בדרום אמריקה. הקרחון - תופעת טבע מדהימה, מגיע לגובה של 70 מטרים מעל פני האגם, ולעתים מתנתקים ממנו גושי קרח בקול נפץ עז. ננוע בין גושי קרח צפים ולמרגלות קרחונים ענקיים שיקיפו אותנו לכל אורך השייט. בתום השייט החווייתי נשוב לאל קלפטה שם נלון.

יום 8 | 24.2 | יום ב' בואנוס איירס, מופע טנגו כולל ארוחת ערב

הבוקר נטוס בחזרה אל בואנוס איירס. לאחר שננחת בבירת ארגנטינה, נמשיך את סיורנו בעיר ונגלה מקומות אטרקטיביים נוספים של כרך עצום זה. בערב נצא לבילוי ארגנטינאי טיפוסי שאף טיול בארגנטינה שלם בלעדיו - מופע טנגו אותנטי ותוסס שכולל גם ארוחת ערב. בסיום הבילוי המהנה שלנו נחזור למלוננו בעיר.

יום 9 | 25.2 | יום ג' מפלי איגואסו: הצד הברזילאי - טיסה במסוק מעל המפלים - ייחודי לדיסקברי !!

אחד המקומות היפים ביותר שהטיול לדרום אמריקה של דיסקברי יכול להציע הם מפלי האיגואסו. מפלים אלו נחשבים לאחד מאתרי הטבע היפים בעולם, וארגון אונסק"ו הכריז עליהם כאתר מורשת עולמי. השילוב של שאון המים, העוצמה והמראה של כמויות המים שנשפכות לכל עבר, יחד עם התפאורה הטרופית ,הצמחייה והקשת שכמעט תמיד נמצאת שם משווה למקום מראה של גן-עדן. מדובר במופע מרהיב של הטבע שאין להחמיצו. לאחר ארוחת הבוקר ניסע אל שדה התעופה ונטוס אל מפלי האיגואסו. נצא לסיור בצד הברזילאי של המפלים המשתרעים על פני שטח עצום של כ-3 ק"מ. לקראת סוף היום מצפה לנו חוויה מיוחדת במינה: טיסה במסוק מעל מפלי איגואסו! (ייחודי ובלעדי לטיול לדרום אמריקה של דיסקברי - שימו לב בחלק מהחברות יבקשו מכם תוספת תשלום על השתתפות בחוויה זאת). הכינו את המצלמות! לאחר החוויה המסעירה נשוב למלון באיגואסו.

יום 10 | 26.2 | יום ד' מפלי איגואסו – הצד הארגנטינאי - שייט בסירה מתחת למפלים וערב פולקלור ברזילאי

היום נצא לסיור בצד הארגנטינאי של המפלים שם נמצאים 80% משטחם הכולל. עוד לפני שנספוג מהקסם העצמתי של המפלים, נעבור דרך כפרים קטנים וג'ונגלים טבעיים, חוות אקזוטיות ויערות עצי עבות. דרכנו אל המפלים מתפתלת בין שלל אוצרות טבע ומקושטת בבעלי חיים אקזוטיים דוגמת פרפרי ענק, נקרים שמקישים במקורם על העצים הגבוהים ועוד מינים אקזוטיים ומשובבי עין. נצא לשייט מסעיר ורטוב אל מתחת המפלים הגדולים ביותר מבין האוסף הגדול - 'גרון השטן' (del Diabl) ו - 'סן סימון' (San Simon), כמו גם דרך מפלים קטנים יותר עם שמות חביבים יותר גם כן כגון מפלי 'אדם וחווה'. נשוט בין ענני אדי המים היוצרים ערפיליות רטובה, בסמוך לקשת הצבעונית שיוצרים השמש ורסיסי המים על מפל 'סן סימון', שם נתמוגג ממראה עצמת המים הגועשים אשר מתרסקים לעומק של 80 מטרים אל הנהר. לאחר החוויה המסמרת שיער הזו, ניסע לבקר בסכר איטייפו, אחד המפעלים ההידרו- אלקטריים הגדולים והמרשימים בעולם, המשותף לברזיל ופראגוואי. לאחר הביקור נשוב למלון להתרעננות ובערב נצא לעוד אטרקציה בטיול של דיסקברי - מופע פולקלור ברזילאי טיפוסי וססגוני (רפאין) הכולל מוסיקה, תלבושות וכמובן ארוחת ערב עשירה.

יום 11 | 27.2 | יום ה' ריו דה ז'נרו

רק שמה של העיר - ריו , אוטומטית מעורר בראשינו אסוציאציות תוססות של מוזיקה ברזילאית סוערת, חופים זהובים עם ים תכול, שמחת חיים בלתי פוסקת ,משכנות פאר לצד משכנות עוני, כדורגל סוחף ועוד. ואכן כך, העיר ריו דה ז'נרו היא כל הדברים הללו ואף יותר. זוהי עיר עולם גדולה ושוקקת חיים שלה נופים נהדרים ונוף אנושי נהדר אף יותר. עם הגיענו לריו, נערוך סיור ברחובותיה הצבעוניים ונספוג מהקסם של עיר מופלאה זו. בהמשך נעפיל אל פסגתו של הר קורקובדו המתנשא לגובה 709 מטרים. על הר זה שוכן פסלו העצום והאייקוני של ישו העומד עם ידיו פרושות כ"צופה על העיר". גובהו של פסל ישו עולה על 40 מטרים והוא נחשב לפסל 'ארט-דקו' הגדול ביותר בעולם. נטפס עד לפסגת הר קורקובדו ושם נתענג על תמונת נוף מדהימה ביופייה של העיר הפרושה תחתינו. לאחר מכן נמשיך את סיורנו בעיר ונבקר באזור ה"דאון טאון" ובמרכז העסקים של ריו. נצפה על אצטדיון הכדורגל המפורסם בעולם – אצטדיון "המרקנה" שגודלו העצום מהווה הוכחה נוספת לחשיבות הרבה שמיחסים הברזילאים לכדורגל ומעמדו בברזיל הוא כמו של דת. נראה גם את הקתדרלה הענקית של ריו, מקום מושבו של הארכיבישוף הרומי-קתולי של העיר. את בניית הקתדרלה תכנן האדריכל אדגר פונסקה, שהעניק למבנה סגנון מודרניסטי בהשראתן של הפירמידות המפורסמות של בני המאיה. היא נבנתה בין השנים 1964-1979 וקרויה על שמו של סבסטיאן הקדוש, מי ששימש כפטרונה של העיר. בסיום יום הסיור שלנו בריו נעשה דרכנו למלוננו בעיר. לינה בריו.

יום 12 | 28.2 | יום ו' שייט לאיים הטרופיים

כאילו לא די ביופי ובמראות המרהיבים שהעיר ריו המוגדרת ובצדק "כיפה בערי תבל" משופעת בהם, הרי שגם מול חופיה של העיר, בארכיפלג של המפרץ שוכן גן עדן של ממש. ביום זה נצא לשייט של כייף בטיול של דיסקברי אל האיים הטרופיים הסמוכים לעיר. נהנה מהנופים המיוחדים, מהצמחייה הטרופית השופעת, מרחצה בים למעוניינים בכך, לרבוץ על החול הזהוב, לשתות פינה קולדה צוננת, משקה פירות אקזוטי או רום. נאכל גם ארוחת צהרים טיפוסית ובעיקר נוכל להירגע ולנוח תחת שמי העיר והמפרץ. לאחר הבילוי באיים הטרופיים נשוב בהפלגה אל העיר.

יום 13 | 29.2 | יום שבת ריו דה ז'נרו - יום סיור - *מצעד המנצחות*

לאחר ארוחת הבוקר נצא לסיור ביער טיג'וקה – היער העירוני הגדול בעולם שנמצא ממש בלב המטרופולין. טיג'וקה הוא יער גשם המהווה ריאה ירוקה לתושבי ריו. נשלב סיור רגלי וסיור בג'יפים ביער ענק זה, בין מפלים וג'ונגל טרופי ונוכל להגיע לפינות החבויות היפות והאהובות ביותר על המקומיים. נגיע גם לנקודות תצפית יפות על העיר ונלמד על הצמחייה הייחודית שבריו וסביבתה ועל חשיבות יער הגשם הברזילאי לעולם כולו. בשעות הערב נצא לחוות את אחד משיאי האטרקציות שבטיולנו - מצעד המנצחות של הקרנבל הברזילאי! שם נצפה ונבלה באחד המצעדים הססגוניים והשמחים של בתי הספר לסמבה בריו (*במועד פברואר בלבד*). לינה בריו.

יום 14 | 1.3 | יום א' פטרופוליס – "עיר המלכים"

לאחר ארוחת הבוקר ניסע מחוץ לריו אל פטרופוליס - עיר המלכים, אחת השאריות היפות לשושלת המלכים ששלטה בברזיל במאה ה19. עיר זו נחשבה לעיר הקיט של מלכי ברזיל והדרך אליה עוברת בנוף משכר, דרך הרי העוגב הנישאים, שגובהם מעל 2000 מטרים. נבקר באחוזה המלכותית, שהיום משמשת מוזיאון למורשת המונרכיה הברזילאית ,נבקר בכנסייה המלכותית שם קבור המלך דום פדרו השני ובגנים היפהפיים שמסביב. נחזור בשעות הערב אל ריו.

יום 15 | 2.3 | יום ב' ריו דה ז'נרו – עלייה ברכבל ל"הר הסוכר"

יום אחרון לטיול המאורגן של דיסקברי לדרום אמריקה. לאחר ארוחת הבוקר נצא לסיור בריו. נבקר בדאון טאון של ריו ובמרכז העסקים שלה. נצפה על אצטדיון הכדורגל המפורסם בעולם – אצטדיון המרקנה שגודלו העצום מהווה הוכחה נוספת לחשיבות הרבה שמיחסים הברזילאים לכדורגל ומעמדו בברזיל הוא כמו של דת. נראה גם את הקתדרלה הענקית של ריו ומשם נעפיל (באמצעות רכבל) לאחד מסמליה המפורסמים של העיר- "הר הסוכר" שגובהו 400 מטר וממנו נשקף נוף עוצר נשימה - ללא ספק סיום ראוי לטיול המאורגן המרתק שלנו לדרום אמריקה.

יום 16 | 3.3 | יום ג' ריו דה ז'נרו - קניות

היום נשלים את סיורנו בעיר ריו דה ז'נרו וכמובן שנותיר מספיק זמן לסיבוב קניות בעיר לפני הטיסה חזרה ארצה. בשעות אחה"צ, ניסע אל שדה התעופה של ריו וממנו נטוס דרך יעד ביניים בחזרה לישראל.

יום 17 | 4.3 | יום ד' נחיתה בישראל

מלאי חוויות וזיכרונות בלתי נשכחים, ננחת בשעות הערב בנתב"ג. תם ונשלם טיולנו המאורגן לדרום אמריקה.

מתעניין? רוצה לשמוע פרטים נוספים? נציגי דיסקברי ישמחו לענות על כל שאלה. אנא השאר את פרטים וניצור עמך קשר.

המחיר כולל

טיסות: טיסות בינלאומיות וטיסות פנים :*פרטי הטיסות כפופים לשינויים של חברת התעופה במקום ועשויים להיות דרך יעד ביניים. חברת דיסקברי אינה אחראית לשינויים שיעשו בטיסות על ידי חברת התעופה והשינויים שיגרמו לטיול כתוצאה מכך מלונות: בתי מלון בדרגת תיירות טובה ודרגה ראשונה, (לפי הרשימה המצורפת או דומים להם ברמתם), כפוף לאישורים בעת אישור ההצעה, בחדרים זוגיים עם שירותים צמודים תחבורה: אוטובוס נוח לאורך המסלול הדרכה: מדריך מנוסה מצוות דיסקברי המומחה לאזור מסים: מסי נמל והיטל בטחון והיטל דלק בארץ ובחו"ל שהינו חלק ממחירי כרטיסי הטיסה נכון ל- 1.2.20. במידה ויחול שינוי ו/או תוספת במחירים אלה, תתווסף התוספת על מחיר הטיול כלכלה: חצי פנסיון תשר לנותני שירותים בחו"ל (למעט דמי סבלות והמדריך הישראלי)

המחיר אינו כולל

ביטוח נסיעה רפואי ומטען דרכון: דמי הוצאת דרכון ו/או חידושו (יש צורך בדרכון בר תוקף לחצי שנה לפחות) הוצאות אישיות: הוצאות בעלות אופי אישי, יציאה ו/או חזרה שלא במסגרת הקבוצתית תחויב בדמי טיפול של 50$ + תוספת השינוי עצמו טיפים למדריך הישראלי דמי סבלות עליות במיסי נמל ודלק שיחויבו על ידי חברות התעופה. מחירי מיסי נמל ודלק נכונים לתאריך 1.2.2020 במקרה של לילה נוסף תחול תוספת של 100$ על מחיר הטיול תוספת ליחיד בחדר: 1350$ ויזות ודמי כניסה למדינות בדרום אמריקה במקרה של טיסות פנים, ייתכן וחברות התעופה ייגבו כספים נוספים עבור כבודה ו/או שירותים נוספים. הנ"ל אינו חלק ממחיר הטיול

מלונות

להלן דוגמאות ממבחר מלונות או דומים להם, בהם משכנת חברת דיסקברי את נוסעיה הטיול לדרום אמריקה. אין ברשימה זאת משום הבטחה למלון מסוים. המלונות בדרגת תיירות טובה. רשימת המלונות הסופית תימסר בהמשך.

 

 BUENOS AIRES

NH BUENOS AIRES CRILLON

Bariloche

kenton palace

Puerto Varas

Cabaña del Lago

puerto natales

weskar patagonian lodge

EL CALAFATE

HOTEL UNIQUE CALAFATE

IGUASSU 

 MABU INTERLUDIUM

RIO DE JANEIRO

AMERICAS COPACABANA

הערות

טיול מאורגן לדרום אמריקה של דיסקברי טיול עולמי הנו מקיף ועשיר, ללא ימים חופשיים וללא סיורי בחירה. כלכלה על בסיס חצי פנסיון, תכנית עשירה ומלאה מדי יום ובליווי מדריך מקצועי ומנוסה. הטיול לדרום אמריקה הנו לארגנטינה, צ'ילה וברזיל בתקופת הקרנבל.


טיסות

הלוך: 17.2 

המראה מנתב"ג בשעה 16:25, נחיתה בפרנקפורט בשעה 20:00.
המראה מפרנקפורט בשעה 22:15, נחיתה בבואנוס איירס בשעה 8:00 ביום למחרת.

חזור: 3.3 

המראה מריו דה ז'נרו בשעה 19:35, נחיתה בפרנקפורט בשעה 10:55 ביום למחרת.
המראה מפרנקפורט בשעה 14:05 , נחיתה בתל אביב בשעה 19:10. 

מידע כללי

הבהרות
כל שינוי הקשור במועדי הטיסות ו/או מחדל אחר הקשור לחברת התעופה והשינויים בטיול שנגרמו כתוצאה מכך, הנו באחריותה בלבד ואינו מהווה בשום אופן עילה לתביעה כנגד חברת דיסקברי ומתן פיצויים. בשל שינויים אופציונליים בלו"ז הטיסות או מסיבות אחרות, עלול סדר הביקור באתרים להשתנות ויתכן כי אתרי ביקור ספורים יוחלפו באחרים – הכול בהתאם ללוח הזמנים.
דמי הרשמה ותנאי ביטול הרשמה באמצעות טופס הרשמה ובתשלום של דמי רישום . תנאי ביטול כמפורט בפרק 'תנאים כלליים' באתר.
ביטוח
חובת כל נוסע לבטח עצמו בביטוח רפואי מתאים, כולל הרחבה להיטס אווירי. מומלץ להפעיל את הביטוח בהתאם לתנאי הביטול בתכנית הטיול, כדי להיות מכוסים במקרים של ביטול הטיול בתנאים המכוסים ע"י פוליסת הביטוח. במידה ואתם בוחרים לבטח ציוד יקר, ביציאה מישראל כדאי להצהיר במכס על תכולת הכבודה. ניתן לקבל הצעת מחיר לביטוח אצלנו.
בריאות וחיסונים
חלה חובת דיווח על כל נוסע, למארגני הטיול ומוביליו על הבעיות הרפואיות מהן הוא סובל (במידה ויש כאלה). במסע מושקע מאמץ רב ויש להבטיח ככל שניתן, את הצלחתו. עלינו להכיר את אמצעי הזהירות למניעת הידבקות במחלות ואת הדרישות בנוגע לחיסונים. יש להתייעץ עם רופא מומחה למחלות גאוגרפיות ורופא שיניים, לפחות 4 שבועות לפני הטיול.
הבהרה
ככלל, מסלול הטיול מתוכנן עד לפרט האחרון בהתאם לידע ולניסיון שנצבר בחברה. אולם, מעת לעת עלולות להתרחש 'תקלות' לא צפויות שאינן תלויות בנו, העלולות לגרום לשינוי קל בתכנית או לפגוע ברמת השירותים המובטחת. מומלץ לקבל זאת בהבנה וברוח טובה – אחרי הכול זה גם חלק מהחוויה...יחד עם זאת אנו מבטיחים לעשות הכול כדי שהטיול יהיה מוצלח ומהנה.
מחיר הטיול הוא למשלמים במזומן או בהעברה בנקאית.
חברת דיסקברי שומרת לעצמה את הזכות לשנות את סדר הביקורים באתרים בעקבות סיבות הקשורות לטיסות או מסיבות אחרות. כמו כן החברה רשאית להחליף אתרים הנמנים במסלול הרגיל באתרים ראויים אחרים, אם לא ניתן לבקר באתרים אלו כתוצאה מכך.

הערות

1. המחיר אינו כולל תוספת מיסי נמל ודלק במידה ואלה יוטלו ע"י חברות התעופה לפני היציאה לטיול. המחיר אינו כולל גם דמי סבלות. 2. המחיר המצוין הוא לתשלום במזומן. 3. בנושא החיסונים לארץ היעד מומלץ לנוסעים לפנות למשרד הבריאות. 4. אנו ממליצים לכל הנוסעים לבטח את עצמם בביטוח רפואי ומטען מיום ההרשמה לטיול ועד לסיומו. 5.שימו לב: המסלול המוצע באתר מתאר את אתרי הביקור, אך לא בהכרח את סדר הביקורים וכן את סדר הימים והלינות. כמו כן, ייתכנו שינויים בסדר התוכנית, וזאת לאור שינויים תכופים בלוח הטיסות ושעות הטיסות וכן לאור ימי הפתיחה הקבועים של האתרים במסלול או שינויים החלים מפאת חגים או אירועים אחרים. 6.לאור האמור לעיל ייתכנו אף ויתורים על ביקורים בחלק מהאתרים והמקומות המוזכרים במסלול הטיול , במקומם יינתנו אתרים חליפיים וראויים, וכל זאת ייתכן גם לאחר יציאתנו מהארץ. 6. יציאה לטיול מותנית במינימום של 20 משתתפים לפחות,אלא אם הוחלט אחרת ע"י הנהלת החברה. 7. במידה ויהיו פחות משתתפים יתכן ותחול תוספת למחיר הטיול שתקבע ע"י דיסקברי. 8. תנאי הרישום והביטול מפורטים וברורים והם מופיעים באתר האינטרנט של חברת דיסקברי, תחת תנאים כלליים. לפני שהינכם נרשמים לטיול , יש לקרוא את תנאי ההרשמה והביטול כפי שמופיעים בעמוד הנ"ל. מי שאינו יכול ,מסיבות שונות, להוריד או לקרוא את התנאים הכלליים הכוללים תנאי רישום וביטול מהאתר, מוזמן לקבל אותם מאיתנו בפקס או במייל. 9. החברה אינה אחראית לנזקים שיגרמו לנוסעים כתוצאה משינויים הנעשים ע"י חברת התעופה,במועדי הטיסות עקב תקלות שונות ו/או פגעי מזג האוויר/או לנזקים הנגרמים מכח עליון. 10. החברה אינה אחראית לשינויים הנובעים מכח עליון,פגעי טבע ומזג אויר וכו' 11. בשל שינויים אופציונאליים בלו"ז הטיסות,עלול סדר הביקור באתרים להשתנות ויתכן כי אתרי ביקור ספורים יוחלפו באחרים- הכל בהתאם ללוח הזמנים. 12.מדי פעם מופיעים באינטרנט, דפי אינטרנט ישנים שנסרקו על ידי גוגל או מנועי חיפוש אחרים דפים שאינם מופיעים באתר החברה, מסלולי טיול ישנים או מסלולי טיול שאינם מעודכנים. לכן , בעת ההרשמה יש להיכנס אך ורק לאתר דיסקברי הרשמי, ולקרוא שם את המסלול המעודכן. עליכם לוודא לפני ההרשמה שהוא אכן המסלול הרלוונטי עבורכם. את המסלול ניתן לקבל גם בפקס וגם במייל. עליכם לוודא שאכן קיבלתם את המסלול העדכני והרלוונטי עבור המועד בו אתם מעוניינים או עומדים לצאת לטיול. דיסקברי אינה אחראית לפרסומים של מסלולים ישנים או כאלה שאינם מעודכנים כמפורט לעיל. חברת דיסקברי לא תהא אחראית למקרים בהם חברות תעופה ייגבו כספים נוספים עבור כבודה ו/או שירותים נוספים, בין אם מדובר בטיסות פנים או בטיסות בין מדינות, שאינן מישראל או בחזרה לישראל.