דיסקברי טיול עולמי מוציאה טיולים מאורגנים לאפריקה, טיולי משפחות לאפריקה, טיולים לשומרי מסורת, כשרים לאפריקה, טיולי תרבות לאפריקה, חבילות ספורט כדורגל לאפריקה, טיולי שייט לאפריקה, טיולי ג'יפים לאפריקה.
"דיסקברי טיול עולמי" 03-5627248 מוציאה טיולים מאורגנים ליעדים רבים במרוקו.
בדיסקברי תמצאו טיולים מאורגנים במרוקו, טיולים מאורגנים לשומרי מסורת/כשר במרוקו, טיולים מאורגנים עם ג'יפים במרוקו, טיולים אישיים למשפחות ויחידים במרוקו. את הטיולים תארגן דיסקברי כולל : טיסות, מלונות, מדריכים, רכב וכרטיס כניסה לאתרים ואטרקציות. הטיולים מקיפים ביותר, ללא ימים חופשיים, בדרך כלל בתנאי חצי פנסיון וללא סיורי בחירה בתשלום, מדריכים מנוסים ואיכותיים.
אנו מזמינים אתכם להשאיר פרטים מלאים לגבי הטיול המאורגן שמעניין אתכם ואנו נחזור אליכם בהקדם.
"דיסקברי טיול עולמי" 03-5627248 מוציאה טיולים מאורגנים ליעדים רבים ב.
בדיסקברי תמצאו טיולים מאורגנים ב, טיולים מאורגנים לשומרי מסורת/כשר ב, טיולים מאורגנים עם ג'יפים ב, טיולים אישיים למשפחות ויחידים ב. את הטיולים תארגן דיסקברי כולל : טיסות, מלונות, מדריכים, רכב וכרטיס כניסה לאתרים ואטרקציות. הטיולים מקיפים ביותר, ללא ימים חופשיים, בדרך כלל בתנאי חצי פנסיון וללא סיורי בחירה בתשלום, מדריכים מנוסים ואיכותיים.
אנו מזמינים אתכם להשאיר פרטים מלאים לגבי הטיול המאורגן שמעניין אתכם ואנו נחזור אליכם בהקדם.
 
מרוקו, המכונה בצדק רב בשם "השער לאפריקה", היא מדינה שכל-כולה קו-תפר מרתק. בין מזרחי למערבי, בין הר למדבר, בין מודרני לעתיק – טיול במרוקו הוא חגיגה בלתי נשכחת של מגוון תרבותי עשיר, של היסטוריה עתיקת-יומין, ושל טבע מרהיב ועוצר נשימה.

 

הערים של מרוקו – סיפור אגדה עתיק לצד לב פועם ומודרני

עריה של מרוקו, מהעתיקות ומהמרשימות ביותר באפריקה ובעולם כולו, נראות כמו נלקחו ישירות מן המעשיות של "סיפורי אלף לילה ולילה". בואו לשוטט ברחובותיהן הצרים והציוריים של פז ושל רבאט מוקפות החומה, לצלול בכחול העמוק של בתיה העתיקים של שפשוואן, להסתנוור משלל הצבעים והצורות בשווקי הבורסקאים (מעבדי העורות) של מרקש, או לשטוף את העיניים בצריחי המסגדים מלאי ההוד של קזבלנקה ובמבנים הצרפתיים ההדורים שממלאים אותה. תנו לעריה של מרוקו לשאת אתכם למסע על כנפי הדמיון, בו כל קרן רחוב עשויה להסתיר מנורת זהב חבויה, וריחות עזים של בושם עתיק וטעם של תבלין מזרחי מתערבבים בשאון השוק הישן ומענגים את החושים. כשתסיימו את המסע המופלא, הניחו לערי מרוקו לפנק אתכם במיטב מסורת האירוח המרוקאית, שמשלבת את חמימותו של בית-האירוח הישן עם הנוחות של בית-המלון המודרני, כמו שרק מרוקו יודעת.

 

הטבע של מרוקו – ים (ומדבר) של אפשרויות

אחד הדברים הייחודיים ביותר במרוקו הוא מגוון הנופים הרחב שהיא מציעה, שכולל מדבר עצום, הרים מושלגים, חופים שנראים כמו גלויה ויערות עד רעננים. לאורך מדבר הסהרה – אם בטיול ג'יפים ואם בשיירת גמלים כמו בימי קדם – תוכלו להתפעל מהדיונות הצהובות-כתמתמות שלא ניתן לראות את סופן, ולהתפלש בחולן הנעים. ברכס הרי האטלס, המאפשר שלל טיולים רגליים לאוהבי ההרפתקאות כמו גם כבישים פתלתלים לחובבי המכונית, תחזו ביערות עבותים ומוריקים על רקע פסגות לבנות המגרדות את הרקיע, לצד נהרות ומפלים שוצפים שינעימו לכם את הדרך. וכמובן, אסור לשכוח את חופי הטורקיז הבוהקים המשתרעים לכל אורך גבולה הצפוני והמערבי של המדינה הצפון-אפריקאית, שכמו מזמינים אתכם לימים שלמים של בטלה מתוקה ומרגיעה. ידוע במיוחד הוא חוף לגזירה, שמפורסם בתצורות אבן-החול המרשימות שלו, אשר שוברות את קו המים בפאר מעורר התפעלות.

 

האתרים ההיסטוריים של מרוקו – עושר תרבותי יחיד במינו

בנוסף לתיירות אורבנית ולטיולי טבע, מרוקו היא פנינה של ממש לחובבי התרבות וההיסטוריה. במרוקו לא פחות משמונה אתרי מורשת עולמית של האומות המאוחדות, ועוד עשרות אתרים היסטוריים נוספים. משרידיה בני 2,300 השנים של העיר הפגאנית ווליביליס, דרך המצודות והמסגדים של הממלכות האסלאמיות מימי הביניים, וכלה במוזוליאום המפואר מהמאה ה-20 של המלך מוחמד החמישי בעיר הבירה רבאט – אין ספק ששוחרי ההיסטוריה יימצאו במרוקו את מבוקשם. מקום מיוחד בהיסטוריה של מרוקו תופסת הקהילה היהודית אשר עדיין קיימת במדינה, והותירה אחריה חותם משמעותי גם לאחר העזיבה הגדולה בעקבות הקמת מדינת ישראל. המוזיאון היהודי בקזבלנקה – המוזיאון היחיד מסוג זה בכל עולם האסלאם המודרני – מספר את סיפורה של קהילה מפוארת זו. כמו כן, ביקור באחוזת הקבר של רבי עמרם בן דיוואן בואזאן, כמו גם בעיר תטואן אשר שימשה מקלט למגורשי ספרד, הוא נקודת ציון חשובה בהכרתה של ההיסטוריה המרתקת של עמינו. 

אז אם אתם חולמים על טיול שמשלב ערים יפהפיות, טבע בתולי, היסטוריה מרתקת, ותרבות תוססת – מרוקו היא בדיוק המקום בשבילכם!