דיסקברי טיול עולמי מוציאה טיולים מאורגנים לדרום אמריקה, טיולי משפחות לדרום אמריקה, טיולים לשומרי מסורת, כשרים לדרום אמריקה, טיולי תרבות לדרום אמריקה, חבילות ספורט כדורגל לדרום אמריקה, טיולי שייט לדרום אמריקה, טיולי ג'יפים לדרום אמריקה.

"דיסקברי טיול עולמי" 03-5627248 מוציאה טיולים מאורגנים ליעדים רבים בברזיל.
בדיסקברי תמצאו טיולים מאורגנים בברזיל, טיולים מאורגנים לשומרי מסורת/כשר בברזיל, טיולים מאורגנים עם ג'יפים בברזיל, טיולים אישיים למשפחות ויחידים בברזיל. את הטיולים תארגן דיסקברי כולל : טיסות, מלונות, מדריכים, רכב וכרטיס כניסה לאתרים ואטרקציות. הטיולים מקיפים ביותר, ללא ימים חופשיים, בדרך כלל בתנאי חצי פנסיון וללא סיורי בחירה בתשלום, מדריכים מנוסים ואיכותיים.
אנו מזמינים אתכם להשאיר פרטים מלאים לגבי הטיול המאורגן שמעניין אתכם ואנו נחזור אליכם בהקדם.

שאלות ומידע נוסף

 

מתי כדי לטייל בברזיל?

התקופה הטובה להגיע לברזיל היא בין נובמבר לאפריל, ואכן מטיילים רבים מגיעים אליה לקראת הקרנבל בתחילת פברואר, ומטיילים בה בין חודש לחודשיים. החורף בברזיל נמשך בין יוני לאוגוסט, אבל במרכז ובצפון לא קר מדי, ואפשר להמשיך לטייל. אך מריו דה ז'ניירו ודרומה קר.

מה המטבע בברזיל?

ריאל ברזילאי הוא המטבע הרשמי של ברזיל. הוא מיוצג בסימן $R. על פי תקן ISO 4217סימונו הוא BRL. ריאל אחד מתחלק ל-100 סנטאבוס. הבנק המרכזי של ברזיל הוא הבנק המרכזי והרשות המנפיקה. נכון להיום  הריאל הברזילאי כמעט ושווה בערכו לשקל, ושקל אחד שווה 1.33 ריאל בריזלאי

כמה זמן הטיסה מישראל לברזיל?

אין טיסות ישירות מהארץ לברזיל וכל הטיסות עוברת דרך יעד ביניים אחד לפחות. מפאת גודלה העצום של ברזיל ומכיוון שיש בה כמה שדות תעופה בין לאומיים, זמן הטיסה יכול להשתנות בהתאם. אך למשל טיסה לסאו פאולו עם עצירת ביניים לוקחת כ18 וחצי שעות

מה העיר בירה של ברזיל?

ברזיליה היא בירת ברזיל ובירת המחוז הפדרלי של ברזיל. אוכלוסייתה מונה למעלה מ-3 מיליון תושבים. ברזיליה ממוקמת על רמה בגובה של 1,070 מטר מעל פני הים, ובמרחק של כ-930 ק"מ מהחוף. ברזיליה היא מקום מושבן של שלוש רשויות השלטון של ברזיל. ברזיליה אינה שייכת לאף מדינה ממדינות ברזיל, כי אם למחוז הפדרלי של ברזיל.

איפה רוכשים חבילת גלישה לברזיל (eSIM)?

בברזיל יש כמה חברות תקשורת שהגדולה ביניהן היא חברת VIVO . חנות רשמית של ויוו בקופה קבנה נמצאת בשדרה Nossa Sra. De Copacabanaפינת רחוב Rua Figueiredo De Magalhães, -תראו שלט בסגול. לחברה זו יש מספר סניפים בריו דה ז'נרו

מה הוא המאכל המאפיין את ברזיל?

הפֵייז'וֹאדה (בפורטוגזית: Feijoada) היא המאכל הלאומי הנפוץ בברזיל. הפייז'ואדה (במרכז) ומסביבה, מספר מנות צדדיות נפוצות. זהו תבשיל קדרה המורכב בעיקרו משעועית שחורה, בשר חזיר ושורשי קסאווה טחונים. הפייז'ואדה נפוצה מאוד בברזיל, בפורטוגל ובמדינות אחרות, כמו אנגולה, שהיו בעבר מושבות פורטוגזיות.

מהי הדת הנפוצה בברזיל?

החוקה מאפשרת חופש דת ועל הפרדת דת מהמדינה, מה שהופך את ברזיל למדינה חילונית באופן רשמי. החוק אוסר על כל צורה של חוסר סובלנות דתית, אם כי הכנסייה הקתולית נהנית ממעמד מיוחס. ברזיל היא המדינה בעלת אוכלוסיית הנוצרים קתולים הגדולה בעולם: רוב אוכלוסייתה, כ-65 אחוזים, הם קתולים.

מהן האטרקציות המרכזיות בטיול לברזיל?

במדינה המדהימה הזאת יש כל כך הרבה נופים ואטרקציות שנדמה שגם שנה לא תספיק כדי לראות ולחוות הכל, יש לזכור שזו מדינה מעניינת, סוחפת, אותנטית עם קצב ואווירה משלה, שילוב של טבע טבע ונופים משמעותיים מאוד, לבין כדורגל, מסיבות, ותחושה אמיתית של חופש. לא כדאי בכלל לפספס ולו אתר אחד.

קודם כל החופים, כל חוף הוא מסיבה בפני עצמה ולכל חוף יש את הקסם והנופים שלו. חופים שחובה לבקר בהם, הם כמובן קופהקבנה ואיפנימה בריו זה ז'נרו. כמו כן חובה לשלב ביקור ביער האמזונס כדי לחוות מעט ממגוון הטבע האדיר שנמצא במקום.

אל תפספסו ביקור בעיר סלבדור הנהדרת הנחשבת בעיני רבים כבירת הקפוארה העולמית. בכלל במדינה מומלץ להתנסות בריקוד הלחימה המפורסם היות וברזיל היא מולדתו הרשמית. אל תפספסו את האי מורו ליד סאו פאולו ובכלל את האיים המדהימים בברזיל. כדאי לבקר בעיר רסיפה שבצפון מערב המדינה, ואם כבר הזכרנו את ריו, מומלץ לבקר בסיור מורשה בפבאלות בעיר, לטוס על דאון בשמימיה ולראות את כל נופיה מלמעלה, לבקר בעיר מטרופוליס העתיקה, ובפסל העתיק של ישו.

אם יש לכם זמן חוויה מומלצת למדי היא לבקר במשחק כדורגל מקומי, הנחשב בעיני רבים כדת רשמית במדינה. כמובן גולת הכותרת היא ביקור במפלי האיגואסו האדירים. לאן שלא תבחרו ללכת צפוייה לכם חוויה מטריפת חושים.