טיולים, נופשונים ובתי מלון בארץ ובעולם

טיולים, חבילות ושייט בעולם

טיולים ואירועים בארץ

בתי מלון ווילות בארץ

טיול ליפן

"דיסקברי טיול עולמי" 03-5627248 מוציאה: טיולים מאורגנים ליפן, טיולי כשר מאורגן ליפן לשומרי מסורת, מהדרין, טיולי משפחות מאורגנים ליפן, טיול ליפן פרימיום, טיול נשים ליפן, טיולים אישיים ליפן ועוד. 

הטיול ליפן של דיסקברי הינו בתנאי חצי פנסיון וכולל אתרים ייחודיים שלא תמצאו באף חברה אחרת.

הטיול ליפן כולל אטרקציות ואתרים ייחודיים במינם: ביקור באי האמנויות – האי נאושימה, ביקור באי הרביעי בגודלו באיי יפן – שיקוקו, סדנה להכנת סושי, תצוגת קימונו. בנוסף תחוו נסיעה ברכבת המהירה בעולם - השינקאנסן "בולט" וכמובן תבקרו בכל הערים הקלאסיות: טוקיו, ניקו, האקונה, האלפים היפניים, טירת מטסומוטו, טאקאימה, קנאזאווה, קיוטו, נארה, אוסקה, קוראשיקי, הירושימה, האי מיאג'ימה ועוד אתרים רבים.

חברת דיסקברי מתמחה בשנים האחרונות בהוצאות טיולים מאורגנים ליפן. מדי שנה מוציאה החברה עשרות טיולים ומאות נוסעים. אם תתמחרו את המחיר שאתם מקבלים מחברות אחרות בתוספת עלות כל מה שתקבלו ב'דיסקברי', תקבלו את המחיר האמיתי שדורשים מכם בחברות אחרות ואז תוכלו להשוות. כמעט כל חברות הטיולים ייקחו אתכם לטיול באי המרכזי הונשו בלבד. והכי חשוב – ב'דיסקברי' אין ימים חופשיים ואין תוספות בתשלום (אופשונאליים).

חוות דעת והמלצות על אסיה יפן

יפן – ארץ השמש העולה, ניצת הדובדבן והלוחמים הסמוראים – היא מדינה המשלבת בתוכה תרבות עשירה, ערים שוקקות וטבע בתולי, אשר מתקיימים באיזון מושלם זה עם זה ממש כפי שמכתיבה תורת הזן. מדינת האיים האסייתית שבקצה האוקיינוס השקט שונה מכל מה שהכרתם, ומזמינה אתכם לגרות את כל החושים בחוויות שלא חוויתם מעולם.

 

טוקיו – אורבניות מודרנית ושלווה פסטורלית

טוקיו, בירתה הומת האדם של יפן והמטרופולין הגדול בעולם, ידועה ברחובותיה הנוצצים, המרושתים במסכי ענק ובשלטי ניאון זוהרים. החוויה האורבנית של טוקיו לא דומה לזו שנמצאת באף עיר אחרת בעולם, וייחודה טמון ביכולתה הפלאית למזג בין חיי מסחר ולילה תוססים לבין השלווה הטבעית של המקדשים ושל הריאות הירוקות הפזורות בה. מחנויות המנגה והאנימה הצבעוניות של רובע אקיהברה, דרך הבוטיקים היקרים והשדרות הרחבות של רובע שיבויה, וכלה בפסטורליות מרחיבת הלב של מקדש סנסוג'י ושל פארק שינג'וקו גיואן העצום – לטוקיו יש מה להציע לכולם.

 

קיוטו – לחזור ליפן הישנה

קיוטו, ששימשה כבירתה של האימפריה היפנית במשך 1,000 שנים, היא לב-ליבה של יפן המסורתית. כשעתיים וחצי של נסיעה ב-Bullet train, הרכבת המהירה של יפן, מפרידות בין טוקיו לקיוטו – ובין מודרנה למסורת. קיוטו מזמינה אתכם להאט את הקצב לקצב הזן, לספוג לתוככם מאות שנים של היסטוריה מפוארת, ולנשום מלוא הריאות לנוכח הפארקים והמקדשים המרהיבים שלה. בקיוטו תבקרו בקינקקוג'י, מקדש הזן המוזהב של העיר, ותטיילו לאורכן של הקשתות האדומות וצמחי הבמבוק הגבוהים של מקדש פושימי-אינרו הייחודי. לאחר מכן, אל תהססו לפנק את עצמכם בארוחת קיו-קאיסקי – שמה של ארוחת הגורמה בה ידועה העיר קיוטו, אשר אורכת כשעתיים ומורכבת מכ-8 עד 12 מנות קטנות וטריות המכילות את מיטב הטעמים של המטבח היפני המסורתי.

 

האי שיקוקו והאי נאושימה – כשטבע ואומנות נפגשים

האי שיקוקו, הרביעי בגודלו מבין איי יפן והפחות מתוייר שבהם, מזמין אתכם להתענג על טבע מרהיב, גני זן בני מאות שנים, וטירות יפניות עתיקות. החוויה שטומן בחובו האי שיקוקו מתחילה כבר בדרך אליו – דרך המתפתלת על גבי אחת ממערכות הגשרים הימיים הארוכה בעולם, ועוברת על פני מיצרי נרוטו הידועים בזרמי המים המהירים שלהם ובמערבולות הימיות היפהפיות שנוצרות בעקבותיהם. האי שיקוקו הוא נקודת חיבור מצוינת לאי הקטנטן נאושימה, שעד לשנות ה-90 כלל לא היה מוכר למבקרים זרים. אי זה, הידוע בשם "אי האומנויות", מרוצף כולו בעבודות של אומנות מודרנית, אשר שואפות להגדיר מחדש את הקשר שבין אמנות וסביבה. שוחרי האמנות ישמחו לבקר במוזיאון צ'יצ'ו הייחודי, שפירוש שמו הוא "מתחת לאדמה". מוזיאון תת-קרקעי זה, המסתמך על משחקים טבעיים של אור וצל אשר נובעים מהארכיטקטורה המיוחדת שלו, מציג יצירות של אומנים מודרניים בודדים, וביניהם קלוד מונה הצרפתי. הסיבה לקימוץ ביצירות האומנות במוזיאון נעוצה בכך שחללי התצוגה המינימליים, המאפיינים כל כך את האסתטיקה היפנית, תוכננו במיוחד עבור כל יצירה ויצירה. בנוסף, ניתן למצוא על האי המיוחד את המוזיאון של הפסל הקוריאני לי אופן (Lee Ufan), ואת קומפלקס בית בנסה היפהפה – שילוב בין פארק גדול, מוזיאון חוצות, מסעדת גורמה ובית מלון.

 

כל אלו הם, כמובן, רק טעימה קטנה ממה שיש לארץ השוגון והסושי להציע לכם. הרים אלפיניים, כפרים הטובלים בטרסות אורז מוריקות, תיאטרון קבוקי מסורתי ועוד עשרות מרכזים אורבניים כמו אוסקה והירושימה – יפן היא ארץ של תגליות, והיא מחכה רק לכם!