חבילת נופש ביפן בפריחת הדובדבן | 24.3.20 | 11 לילות

טיולים, נופשונים ובתי מלון בארץ ובעולם

טיולים, חבילות ושייט בעולם

טיולים ואירועים בארץ

בתי מלון ווילות בארץ

13 ימים 11 לילות

אתרים ואטרקציות

חבילת נופש ליפן בזמן פריחת הדובדבן (המשוערת) שהיא נחשבת התקופה היפה ביותר לטיול ביפן
החבילה כוללת:
טיסות בינלאומיות
5 לילות במלון בדרגת תיירות טובה בטוקיו כולל ארוחת בוקר
6 לילות במלון בדרגת תיירות טובה בקיוטו כולל ארוחת בוקר
כרטיס חופשי לנסיעה ברכבות (JR PASS) כולל רכבות הבולט המהירות שינקסן בכל רחבי יפן למשך שבוע (החל מיום עזיבת טוקיו ועד לסוף השהייה ביפן)
קיוטו:
גן הזן - גן הסלעים, סיור בתחנת הרכבת המפוארת, טירת השוגון ניג'ו, מקדש קיומיזו-דרה, פביליון הזהב, רובע גיון, היכל הקימונו
טוקיו:
האי המלאכותי אודאייבה, מקדש מייג'י, רובע הארג'וקו, רובע שיבויה, רובע גינזה, תצפית על בית הפרלמנט, שער ארמון הקיסר, מקדש אסאקוסה קאנון, מוזיאון אדו, תצפית ממגדל מטרופוליטן, סדנת סושי - ייחודי לדיסקברי, שוק הדגים צוקיג'י

למה דיסקברי?

ברוכים הבאים לאחד הטיולים המרתקים ביותר שתחוו בחייכם, באחת הארצות המרתקות ביותר בכל העולם. ארץ הנוחות, ארץ המאכלים המיוחדים, הפרדוקסים הארכיטקטוניים, המקום בו למילים כמו תרבות, כבוד ומסורת יש מקום קדוש בכל חלקי החברה. יפן היא מדינה מרתקת ויפהפייה המשלבת בין היסטוריה עתיקה לבין טכנולוגיה מתקדמת, שביחד יעניקו לכם מבט אל העתיד ומסע אל העבר. לא תמצאו זמן נכון יותר לטיול ליפן מאשר בתקופת פריחת הדובדבן, הפריחה הלבנה-ורודה המפורסמת עליה התפייטו אינספור משוררים. 

חבילת נופש ליפן של 'דיסקברי טיול עולמי' הינה חבילה המאפשרת גמישות ונוחות לטיול עצמאי אך חוסכת זמן וכסף בחיפוש והזמנת טיסות, מלונות וכרטיסי רכבת

יציאה - חזרה
24/03/2020
05/04/2020
מחיר מבצע לאדם בחדר זוגי
2,790 $
מחיר רגיל לאדם בחדר זוגי
0 $
$319
הערות
0 $

המסלול

מתעניין? רוצה לשמוע פרטים נוספים? נציגי דיסקברי ישמחו לענות על כל שאלה. אנא השאר את פרטים וניצור עמך קשר.

המחיר כולל

טיסות בינלאומיות מסי נמל, תוספת דלק והיטל בטחון * נכון ל-1.3.2020* 5 לילות במלון בדרגת תיירות טובה בטוקיו כולל ארוחת בוקר 6 לילות במלון בדרגת תיירות טובה בקיוטו כולל ארוחת בוקר כרטיס חופשי לנסיעה ברכבות (JR PASS) כולל רכבות הבולט המהירות שינקסן בכל רחבי יפן למשך שבוע (החל מיום עזיבת טוקיו ועד לסוף השהייה ביפן)

המחיר אינו כולל

במקרה של לילה נוסף תחול תוספת של $100 ללילה כל תוספת למסי נמל ודלק שתיקבע על ידי חברות התעופה לאחר 1.3.2020 ביטוח נסיעות רפואי ומטען הוצאות אישיות כל מה שלא כלול בחבילה דמי סבלות המחיר כפוף לשינויים בשערי המטבעות/ JPY $/ ₪ המחיר מחושב לפי שעה דולר ליין של 112 ל $1 תוספת ליחיד בחדר - $890 (דולר ארה"ב)

מלונות

דוגמאות ממבחר מלונות בהם משכנת חברת 'דיסקברי' את נוסעיה ליפן - אין בזאת משום הבטחה למלון מסוים. רשימת המלונות הסופית תימסר לנוסעים לקראת הטיול: (בתי המלון בדרגת אירוח טובה)
 
טוקיו - SUNSHINE CITY PRINCE HOTEL

קיוטו - Mitsui Garden Hotel Kyoto Station

הערות


טיסות

הלוך: 24.3.2020

המראה מנתב"ג בשעה 05:15, נחיתה ביעד הביניים אמסטרדם בשעה 09:20. 

המראה מאמסטרדם בשעה 14:35, נחיתה בטוקיו בשעה 09:45 ביום למחרת (25.3.20). 

חזור: 5.4.2020 

המראה מאוסקה בשעה 10:25, נחיתה ביעד הביניים אמסטרדם בשעה 15:05. 

המראה מאמסטרדם בשעה 21:05, נחיתה בנתב"ג בשעה 02:35 (6.4.2020)


 ***שימו לב: יתכן כי בחלק מהטיסות לא יוגש אוכל על ידי חברת התעופה 

הערות

1. המחיר אינו כולל תוספת מיסי נמל ודלק במידה ואלה יוטלו ע"י חברות התעופה לפני היציאה לטיול. המחיר אינו כולל גם דמי סבלות.
2. המחיר המצוין הוא לתשלום במזומן.
3. בנושא החיסונים לארץ היעד מומלץ לנוסעים לפנות למשרד הבריאות.
4. אנו ממליצים לכל הנוסעים לבטח את עצמם בביטוח רפואי ומטען מיום ההרשמה לטיול ועד לסיומו.כולל תוספת לכיסוי מפאת קורונה.
5.שימו לב: המסלול המוצע באתר מתאר את אתרי הביקור, אך לא בהכרח את סדר הביקורים וכן את סדר הימים והלינות. כמו כן, ייתכנו שינויים בסדר התוכנית, וזאת מסיבות שונות.
6.לאור האמור לעיל ייתכנו אף ויתורים על ביקורים בחלק מהאתרים והמקומות המוזכרים במסלול הטיול , במקומם יינתנו אתרים חליפיים וראויים, וכל זאת ייתכן גם לאחר יציאתנו מהארץ.
6. יציאה לטיול מותנית במינימום של 20 משתתפים לפחות,אלא אם הוחלט אחרת ע"י הנהלת החברה.
7. במידה ויהיו פחות משתתפים יתכן ותחול תוספת למחיר הטיול שתקבע ע"י דיסקברי.
8. תנאי הרישום והביטול מפורטים וברורים והם מופיעים באתר האינטרנט של חברת דיסקברי, תחת תנאים כלליים. לפני שהנכם נרשמים לטיול , יש לקרוא את תנאי ההרשמה והביטול כפי שמופיעים בעמוד הנ"ל. 
9. החברה אינה אחראית לנזקים שיגרמו לנוסעים כתוצאה משינויים הנעשים ע"י חברת התעופה, במועדי הטיסות עקב תקלות שונות ו/או פגעי מזג האוויר/או לנזקים הנגרמים מכוח עליון.
10. החברה אינה אחראית לשינויים הנובעים מסיבות הקשורות לכח עליון , פגעי טבע ומזג אויר וכו'
11. בשל סיבות שונות ,עלול סדר הביקור באתרים להשתנות ויתכן כי אתרי ביקור ספורים יוחלפו באחרים- הכל בהתאם ללוח הזמנים.
12.מדי פעם מופיעים באינטרנט, דפי אינטרנט ישנים שנסרקו על ידי גוגל או מנועי חיפוש אחרים דפים שאינם מופיעים באתר החברה, מסלולי טיול ישנים או מסלולי טיול שאינם מעודכנים. לכן , בעת ההרשמה יש להיכנס אך ורק לאתר דיסקברי הרשמי, ולקרוא שם את המסלול המעודכן. עליכם לוודא לפני ההרשמה שהוא אכן המסלול הרלוונטי עבורכם.
13.את המסלול ניתן לקבל גם בפקס וגם במייל. עליכם לוודא שאכן קיבלתם את המסלול העדכני והרלוונטי עבור המועד בו אתם מעוניינים או עומדים לצאת לטיול.
14.דיסקברי אינה אחראית לפרסומים של מסלולים ישנים או כאלה שאינם מעודכנים כמפורט לעיל.
15.חברת דיסקברי לא תהא אחראית למקרים בהם חברות תעופה ייגבו כספים נוספים עבור כבודה ו/או שירותים נוספים, בין אם מדובר בטיסות פנים או בטיסות בין מדינות, שאינן מישראל או בחזרה לישראל.