טיול מאורגן אקספרס ליפן | 11.5 | 11 ימים, 8 לילות

טיולים, חבילות ושייט בעולם

טיולים ואירועים בארץ

בתי מלון ווילות בארץ

10/11 ימים 8 לילות

אתרים ואטרקציות

קיוטו:
גן הזן היבש, טירת השוגון ניג'ו, מקדש קיומיזו, פביליון הזהב, גיון הרובע העתיק.
הירושימה:
פארק השלום, האי מיאג'מה, ה"המקדש הצף".
2 נסיעות ברכבת המהירה בעולם - השינקאנסן "בולט".
שיראקאווה-גו:
הכפר עם גגות הקש - אתר מורשת יפני, ביקור בבית יפני טיפוסי.
קאנזאווה:
גן קנראקואן, שכונת הסמוראים, מוזיאון עלי הזהב, שוק אומיצ'ו, רובע עתיק.
טאקאימה:
מוזיאון מרכבות האלים, העיר העתיקה.
אזור האקונה:
הר פוג'י - האייקון של יפן, שייט באגם האשי, המוזיאון הפתוח לפיסול.
ניקו:
מאוזולאום אייסו, קומפלקס מקדשי טושוגו, אגם צוזנג'י, מפלי קגון.
טוקיו:
האי המלאכותי אודאייבה, מקדש מייג'י, רובע הארג'וקו, שוק הדגים, מקדש אסאקוסה קאנון.

למה דיסקברי?

הטיול המאורגן ליפן של צוות 'דיסקברי' הוא בתנאי חצי פנסיון ותוכנן בקפידה בכדי לספק עבורכם המטיילים - את
החוויה היפנית האולטימטיבית. יחד אנו נתרשם מסגנונות ארכיטקטורה מרהיבים, נבקר בגנים בודהיסטים ובמקדשים עתיקים ונתבשם באתרי טבע יפניים עוצרי נשימה. בניגוד למקומות שונים ברחבי העולם, יפן מהווה דוגמה מופתית למציאות טכנולוגית מתקדמת שאיננה פוסחת על שימור היסטוריה עתיקה ומופלאה - על כל גורד שחקים שנבנה לו בהווה, קיים מקדש בודהיסטי או גן יפני משומר מן העבר – וזהו סוד הקסם של "ארץ השמש העולה". 
 
שלל הטיולים המאורגנים ליפן שמציעה 'דיסקברי' שמים דגש ייחודי על הנופש הפעיל שלכם, על האמינות והשקיפות במחירים, וכמובן, על המקצועיות והיחס האישי מצד מדריכי הטיולים המנוסים שלנו, שישמחו לעזור ולענות על כל שאלה שלכם וגם ידאגו לקשט את הנופש שלכם בסיפורי פולקלור יפניים מרתקים. 


בטיול המאורגן של 'דיסקברי' ליפן נהנה מאטרקציות ייחודיות: (הטיול בתנאי חצי פנסיון)
  • 2 נסיעות ברכבת המהירה בעולם – שינקאנסן "בולט" 
  • סדנת מיוחדת להכנת סושי - מתנת דיסקברי! 
  • האלפים היפנים: כולל ביקור בטאקאימה ושיראקאווה גו
  • הערים החשובות ביפן: טוקיו, הירושימה וקיוטו
  • עלייה אל הר הפוג'י ושייט באגם האשי
  • תצוגת קימונו וביקור בבית סמוראים עתיק 
  • ביקור באיים אודאייבה ומיאג'ימה 

תאריכי יציאה ומחירים

יציאה
חזרה
מחיר מבצע לאדם בחדר זוגי
מחיר רגיל לאדם בחדר זוגי
מחיר לאדם יחיד
תוקף המבצע
הנחות לילדים
הערות
יציאה: 11/05/2020
חזרה: 20/05/2020
מחיר מבצע לאדם בחדר זוגי: 3,490 $
מחיר רגיל לאדם בחדר זוגי: 0 $ $3890
מחיר לאדם יחיד: 0 $
תוקף המבצע: 15.3.20
הנחות לילדים:
הערות:

המסלול

מעודכן ל 23.10.19

יום 1 | 11.5 | יום שני תל אביב - אוסקה

טיול מאורגן אקספרס של דיסקברי ליפן יתחיל כשניפגש בנמל התעופה בן גוריון ומשם נטוס דרך יעד ביניים אל יפן. נחיתה למחרת בבוקר בעיר אוסקה (Osaka).

יום 2 | 12.5 | יום שלישי קיוטו

ננחת בבוקר בנמל התעופה של אוסקה (אגב, מדובר באחד מנמלי התעופה המרהיבים בעולם) ומיד לאחר מכן ניסע אל קיוטו (Kyoto), העיר הנחשבת ליפה ביותר מבין ערי יפן וגם למרכז תרבותי בולט בחשיבותו של המדינה. קיוטו כיהנה כבירתה של יפן במשך לא פחות מאלף שנים, החל מהמאה ה - 9 ועד שלהי המאה ה - 19. השנייה בגודלה ביפן, קיוטו מאופיינת בתמהיל מיוחד של ניגודים בין היסטוריה מפוארת ואתרי מורשת לבין מודרניות וטכנולוגיה מתקדמת. סיורנו בקיוטו יפתח עם ביקור במתחם יפהפה של שני המקדשים המפורסמים בעיר: kinkaku-ji – "פביליון הזהב" הנחשב למקדש הבודהיסטי הפופולרי בעיר העתיקה ולאחד מהמפורסמים ביפן ו- Ryoan-ji - "מקדש האבן" שבו שוכן גן סלעים נדיר ביופיו. לאחר שנתרשם משני המקדשים נמשיך לסיור בטירת ניג'ו (nijo), הטירה הנחשבת לסמל העיר והייתה בעברה מקום מושבו ומבצרו של השוגון (שליט רב עוצמה אשר שלט על יפן בחסותו של הקיסר). טירת ניג'ו העצומה בגודלה זכתה להכרה כ"אתר מורשת עולמית" על ידי ארגון אונסק"ו. מתחם הטירה מעוטר כולו בציורי קאנו אותנטיים, בריכות שעליהן מפוזרים פרחים ובנוסף ב"רצפות הזמיר" הקולניות שבכל צעד עליהן נשמע קול המזכיר את ציוץ הציפור. בהמשך היום נערוך סיור ברובע גיון (Gion) הצבעוני והמרתק – הרובע העתיק שבעיר המכונה גם "רובע הגיישות של קיוטו". רובע גיון מקנה למטייליו תחושה כאילו אנו בתוך סרט יפני קלאסי. ברובע זה - השופע ביתנים עתיקים נמוכי קומה וגשרי עץ, עצי דובדבן נפלאים והמוני גיישות בחלוקי קימונו מסורתיים - נטייל לאורכן של סמטאות צרות ומפותלות ובהן שפע של חנויות קרמיקה ובתי תה מסורתיים. לאחר מכך נגיע אל תחנת הרכבת בקיוטו וממנה ניסע להירושימה (Hiroshima) באמצעות הרכבת המהירה - שינקאנסן "בולט", רכבת אשר מדגימה אולי יותר מכל את הקידמה הטכנולוגית של יפן (מי שהכירה לעולם את הרכבת המהירה). רכבת שינקאנסן היא לא פחות מכלי תחבורה מופתי, אחד שהציב רף חדש בתחום התחבורה הציבורית. הנסיעה בשינקאנסן מתאפיינת במהירות מסחררת ובדיוק מושלם של זמנים - כיאה לתרבות היפנית. לינה בהירושימה.

יום 3 | 13.5 | יום רביעי הירושימה

לאחר ארוחת הבוקר נצא לטייל בעיר. הירושימה ("אי רחב" ביפנית) זוהי עיר נמל שלווה שכיום נודעת בעולם כ'עיר של שלום עולמי', זאת לאחר שבמשך שנים היוותה סמל לזוועות מלחמת העולם ה-2. סיורנו בהירושימה יחל עם ביקור באחד מהאתרים האייקונים שבעיר, 'פארק השלום' (Hiroshima Peace Park) - פארק אשר הוקם בלב הירושימה, באזור בו הוטלה הפצצה הגרעינית, זאת על מנת להנציח את זכר הקורבנות של אותו יום נוראי באוגוסט 1945. בפארק השלום נתרשם מאוסף מרתק של אנדרטאות ומונומנטים ונבקר במוזיאון המרכזי בפארק שמטרתו אינה רק הנצחת קורבנות פצצת האטום, אלא גם את מוראות המלחמה והאפקט ההרסני של הנשק הגרעיני. טיול בין הפסלים והאנדרטאות במקום כה שליו ופסטורלי אשר בעברו היה מוקד הפצצה גרעינית - יעביר בנו תחושה סוריאליסטית מצמררת ויעמיק את הבנתנו לגביי אחד הימים השחורים בהיסטוריה של האנושות. כשנסיים ביקורנו בפארק השלום, נצא בהפלגה אל האי מיאג'ימה (Miyajima) - אי מיוער ומעוטר במקדשים רבים, אחד מהם נמנם עם המקדשים המפורסמים ביפן - "המקדש הצף" (Itsukushima Shrine), מקדש אשר בגין תופעה של גאות ושפל, מקנה אשליה אופטית כצף על פני המים. האי מיאג'ימה יציג בפנינו מראות מרהיבים של נוף וארכיטקטורה, פנינת טבע נדירה ביופיה השוכנת מול חוף סאניו, בים הפנימי סטו. בתום הביקור ניסע שוב ברכבת המהירה שינקאנסן בחזרה אל העיר קיוטו לארוחת ערב ולינה.

יום 4 | 14.5 | יום חמישי קיוטו - נארה - קאנזאווה

יום הסיור שלנו בקיוטו יחל עם ביקור בכמה מקדשים בודהיסטים עתיקים, ביניהם 'קיומיזו - דרה' (Kiyomizu - Deraׂׂ) הממוקם על צלע הר אוטאווה ולידו מפל מים, אשר המקומיים מיחסים לו סגולות קדושה ייחודיות. מקדש 'טודאי-ג'י' ׁׁׁׁׂ(Tudai - Ji) המכיל את פסל הארד של בודהה, הגדול ביותר בעולם, גם הוא יהיה כלול ביום סיור המקדשים שלנו. בהמשך היום ניפרד מקיוטו היפה וניסע אל נארה (Nara), מי שהייתה בירתה הראשונה של יפן לפני קיוטו וטוקיו. בעיר נארה שוכנים מספר מקדשים חשובים ויפים ביותר וסביבם מסתובבים בחופשיות צבאים ואיילות, המוסיפים למקום קסם מיוחד משלו. נטייל בנארה ואף נוכל להאכיל וללטף את החיות המשוטטות באין מפריע ונחשבות לסמל רוחני בעיר. לאחר מכן נבקר בשני מקדשים, האחד בודהיסטי ובו יושב פסל בודהה ענק והשני מקדש שינטו אליו מובילים אלפי פנסי אבן ויוצרים מראה משובב עין. בתום סיורנו ניסע לארוחת ערב ולינה בעיר קאנזאווה (Kanazawa), שם נבלה מחר.

יום 5 | 15.5 | יום שישי קאנזאווה - שירקאווה גו - טאקאימה

היום נסייר בעיר קאנזאווה, המפורסמת בשל מורשתה ההיסטורית כעיר תרבות סמוראית כמו גם בשווקיה וגניה המיוחדים. סיורנו יתחיל בטיול לאורכו של הרובע העתיק של העיר "היגאשי חיה" (Higashi chaya) שהיה מקום מושבם של הסמוראים והגיישות בימי קדם. נבקר בבית סמוראים משוחזר ונתוודע לתרבות הסמוראים המרתקת. לאחר מכן נבקר בגן קנראקואן (Kenekuen), גן יפני יוצא דופן המוקף עצי אורן, צמחיה ומקורות מים רבים. נתרשם גם משוק אומיצ'ו (Omicho Market) שהוא מעין גן עדן קולינרי המציע את כל הטוב מהמטבח היפני ובאופן הכי מטופח ואסתטי שאפשר. שוב, כיאה לתרבות היפנית. כמו כן, נשתתף בסדנה להכנת סושי מתנת דיסקברי! נגלגל במו ידינו את מרכיבי המאכל המסורתי ונטעם את תוצרתנו בסיום הסדנה. משם אנו נמשיך בנסיעה אל הכפר היפני שיראקאווה גו (Shirakawago), כפר המפורסם הודות לאוסף הבתים בעלי גגות הקש הענקיים הממוקמים בו. כפר שיראקאווה-גו, כמו לא מעט אתרים ביפן, הוכרז גם הוא על ידי אונסק"ו כ'אתר מורשת עולמית'. נבקר במוזיאון הנמצא באחד הבתים שם נלמד על אורחות חיי המשפחה היפנית המסורתית. שיראקאווה-גו שוכן בלב עמק פורה ויפה, אנו ננצל זאת ונעלה לתצפית מרהיבה על הכפר ממרומי גבעה הצופה אל נוף נפלא. בשעות הערב ניפרד מהכפר הציורי וניסע בדרך נופית והררית אל העיר טאקאימה (Takayama), בירת האלפים היפנים, לארוחת ערב ולינה במלון.

יום 6 | 16.5 | יום שבת טאקאימה - האקונה

נפתח את הבוקר בחוויה יפנית אותנטית ונבקר בשוק הבוקר מיאג'וואה המגוון וההומה בו נמכרת תוצרת כפרית משובחת, מזכרות, מלאכות יד, אלכוהול, ממתקים ועוד. משם, ניסע לבקר במוזאון מרכבות האלים בו המרכבות עשויות עץ ומקושטות בזהב. מרכבות האלים הן חלק בלתי נפרד ממסורת יפנית עתיקת יומין - פעמיים בשנה, במהלך פסטיבלי האביב והסתיו המתקיימים בטאקאימה, מוציאים את המרכבות לרחובות העיר בתהלוכה ססגונית וצבעונית. בהמשך היום ניסע אל העיירה מטסומוטו (matsamoto), מקום מושבה של "הטירה השחורה" שנבנתה במאה ה 16 ושימשה כמבצרם של הסמוראים במשך מאות שנים. נערוך סיור בטירה אותה מכנים המקומיים "העורב השחור" ונתרשם מאחת הטירות השמורות ביותר וגם אחת הגדולות ביפן. לאחר הביקור בטירה נמשיך לאזור העיר האקונה הסמוכה להר פוג'י האייקוני, שם נלון בבית מלון בסגנון יפני לקראת יום מיוחד שמחכה לנו מחר. לינה בפוג'י.

יום 7 | 17.5 | יום ראשון הר פוג'י - טוקיו

לאחר ארוחת הבוקר נצא ליום טיול מקיף בטבע היפני. ניסע לעבר הר פוג'י (Mt.Fuji) - "האייקון של יפן". הפוג'י הוא הר געש פעיל, שהתפרץ לאחרונה ב - 1770 ומתנשא לגובה 3700 מטרים. כיפתו המושלגת נראית למרחוק. ההר תופס מקום חשוב בתרבות ובדת השינטו היפנית. במידה ותנאי מזג האוויר יאפשרו ובמידה ויתאפשר, נגיע עד לתחנה מספר 5 שלמרגלות הכיפה המושלגת. נמשיך לעבר האזור הגעשי (ביפן עשרות הרי געש רובם פעילים), בו מבעבעים מעיינות וקיטור על צלע ההר (הכניסה לאתר מותנית באישור הרשויות). לאחר הביקור נגיע אל המוזיאון הפתוח לפיסול של האקונה. המוזיאון שוכן בין הרים מיוערים ובנוף מרהיב. לאחר מלחמת העולם השנייה, ביוזמת פסלים יפניים, הוזמנו פסלים מכל העולם להציג את יצירותיהם במוזיאון. ביניהם, גם האמן הישראלי יגאל תומרקין הוזמן לקחת חלק בפרוייקט ויצירתו מוצגת במוזיאון. במוזיאון מוצגים גם ציורים של ציירים ידועי שם ובהם פאבלו פיקאסו. לאחר הביקור במוזיאון ניסע אל אחד מחמשת האגמים שמסביב להר פוג'י: אגם האשי (Lake Ashi). נשוט באגם המוקף גבעות מיוערות, כאשר הר פוג'י המושלג נשקף מרחוק. במהלך השייט נראה גם את שער המקדש הצבוע אדום על רקע היער ומי האגם. בסיום יום טיול יפה זה, ניסע לעיר הבירה הנודעת של יפן - טוקיו, שם נלון.

יום 8 | 18.5 | יום שני טוקיו

בוקר טוב Tokyo! ברוכים הבאים לעיר התוססת והמודרנית עם גורדי שחקים ומרכזי קניות ועסקים, לצד בתי עץ, מקדשים וגנים בוטניים. טוקיו הצליחה לשלב ביופייה את המסורתי והמודרני, שביחד קישטו את המטרופולין בניחוח אוריינטלי - מערבי. נקדיש את היום כולו לסיור בטוקיו המרתקת ומיד ניכנס אל החוויה של בירת יפן .נבקר במקדש הבודהיסטי אסאקוסה קאנון (Asakusa) ובשוק הנמצא בסמוך לו, שבו נוכל לקנות מזכרות. נצפה בבית הפרלמנט ובשער ארמון הקיסר. נסייר גם באחד המקדשים החשובים ביפן: מקדש מייג'י (Meji Shrine), שהוקם לזכרו של הקיסר שאיחד את יפן ב-1860 ופתח את המדינה להשפעה וטכנולוגיה מערבית. מקדש זה הוא הדת של השינטו, שהיא הדת הרווחת ביפן ובמרכזה נמצאת הסגידה ל"קאמי" - אלים פשוטים, רוחות טבע והיופי האלוהי. נבקר במוזיאון אדו-טוקיו המפורסם שבעזרת יצירותיו ייקח אותנו אחורנית בזמן אל ראשית ימיה של טוקיו. נבקר בשוק הדגים המפורסם של טוקיו - צוקיג'י (Tsukiji) ובו מאות דוכנים ומסעדות ונתרשם מהפעילות הסואנת ומלאת החיים שמסביב לשוק. משם נחצה את העיר ההומה ונגיע אל האי המלאכותי, אודאייבה (Odaiba). השטח הנרחב נכבש כולו מן הים ונבנה כאן רובע חדש של בנייני משרדים ומסחר. נערוך סיור פנורמי, נתרשם מקו הרקיע של העיר הענקית ונחלוף על פני דגם מוקטן של פסל החרות שהוענק על ידי עיריית ניו יורק כמחווה של פיוס לאחר מלחמת העולם. אחר כך נבקר גם ב"רחוב הצעירים" הסמוך - הארג'קו (Harajuku), נסייר ברובע אקיהברה שמייצג את סצנת הגאדג'טים ואת שלל החידושים הטכנולוגיים האחרונים של טוקיו וברחוב אומוטסנדו היוקרתי. בתום הביקור נגיע אל בית המלון ללינה. לאלו שעוד רוח הטיולים פועמת בהם, נצא עם מדריך הקבוצה בתחבורה ציבורית אל אחד ממוקדי הבילויים בעיר - רובע שיבויה (Shibuya), המקום האפנתי והתוסס שמציע אינספור מקומות בילוי לצעירים וגם מעבר חצייה אחד, שנחשב למפורסם בעולם - חוויה יפנית בפני עצמה. לעת ערב נעשה דרכנו למלון. לינה בטוקיו.

יום 9 | 19.5 | יום שלישי ניקו

לאחר ארוחת הבוקר, ניסע לניקו, השוכנת בלב נופי הרים, יערות ומפלים, ביניהם נבנה המאוזוליאום המפואר של השוגון טוקוגווה אייסו. בראשית המאה ה -17, איחד השוגון את יפן וקבע את בירתו באדו, היא טוקיו של היום. מכלול המקדשים גדול ומפואר באופן יוצא דופן ליפן ועבודות גילוף העץ שבו מרשימות ומיוחדות. היער המקיף את המקדשים מוסיף לאווירתם המיוחדת. נערוך ביקור בקומפלקס מקדשי טושוגו ונראה את דמויות שלושת הקופים המוכרים. נראה את אגם צוזנג'י, הממוקם בלוע הר געש כבוי ונבקר במפלי קגון. בשעות הערב נעשה דרכנו חזרה למלון בטוקיו. לינה בטוקיו.

יום 10+11 | 20/21.5 | יום רביעי+חמישי טוקיו – תל אביב

לאחר ארוחת הבוקר ניסע אל שדה התעופה ונטוס דרך יעד ביניים לתל אביב. ננחת בת"א בשעות הלילה, קצת לאחר חצות. תם ונשלם הסיור המאורגן של דיסקברי. סיונרה ניפון!

מתעניין? רוצה לשמוע פרטים נוספים? נציגי דיסקברי ישמחו לענות על כל שאלה. אנא השאר את פרטים וניצור עמך קשר.

המחיר כולל

טיסות בינלאומיות מסי נמל תוספת דלק והיטל בטחון * נכון ל - 1.1.20 מלונות מדרגת תיירות טובה חצי פנסיון סדנה ייחודית להכנת סושי מדריך ישראלי מנוסה ובכיר צמוד לקבוצה כניסות לאתרים כמפורט בתכנית מדריכים מקומיים באתרים/ימי סיור כמתחייב בחוק המקומי אוטובוס תיירים שייט וסיורי מעבורת טיפים לנותני השירותים בחו"ל 2 נסיעות ברכבת מהירה

המחיר אינו כולל

במקרה של לילה נוסף תחול תוספת של $100 ללילה. כל תוספת למסי נמל ודלק שתיקבע על ידי חברות התעופה לאחר 1.1.20 ביטוח נסיעות רפואי ומטען (הנוסעים חייבים לבטח את עצמם לפני היציאה לטיול-מומלץ לעשות את הביטוח 60 ימים לפחות לפני היציאה) *הערה: ניתן לקבל הצעת מחיר לביטוח מ'דיסקברי'. הוצאות אישיות: כל מה שלא כלול בתכנית הטיול תשר למדריך הישראלי דמי סבלות תוספת ליחיד בחדר - $690 (דולר ארה"ב) המחיר כפוף לשינויים בשערי המטבעות/ JPY $/ ₪ המחיר מחושב לפי שעה דולר ליין של 113 ל $1

מלונות

דוגמאות ממבחר מלונות בהם משכנת חברת 'דיסקברי' את נוסעיה - אין בזאת משום הבטחה למלון מסוים. רשימת המלונות הסופית תימסר לנוסעים במפגש הקבוצה לקראת הטיול: ( בתי המלון בדרגת אירוח טובה )
 
טוקיו:
PRINCE HOTEL
KEIKYU EX INN SHINAGAWA
 
טאקאימה:
BEST WESTERN HOTEL TAKAYAMA, ASSOCIA TAKAYAMA
 
קאנזאווה:
HOTEL RESOL TRINITY KANAZAWA
 
קיוטו:
RIHGA ROYAL HOTEL KYOTO

הערות

***סדר הביקורים עלול להשתנות עקב אירועים שאינם תלויים בחברה. כמו כן, בכל מקרה של שינוי, יתכנו אתרים חלופיים ראויים.

טיסות

הלוך: 12.11.19 

המראה בשעה 07:00, נחיתה בשעה 10:10 במינכן.

המראה ממינכן בשעה 12:20, נחיתה באוסקה בשעה 07:20 למחרת.

חזור: 21.11.19 

המראה בשעה 10:40 מטוקיו, נחיתה בשעה 15:25 בציריך.

המראה מציריך בשעה 22:40, נחיתה בתל אביב בשעה 03:35 למחרת.

 

11.5.20-20.5.20 

הלוך: 11.5.20 

המראה בשעה 6:55, נחיתה בשעה 9:50 במינכן.

המראה ממינכן בשעה 12:15, נחיתה באוסקה בשעה 6:20.

חזור: 20.5.20 

המראה מטוקיו בשעה 13:35, נחיתה בשעה 18:35.

המראה בשעה 20:15 בוינה, נחיתה בשעה 0:40.  


 

***שימו לב: יתכן כי בחלק מהטיסות לא יוגש אוכל על ידי חברת התעופה 

מידע כללי

הבהרות
כל שינוי הקשור במועדי הטיסות ו/או מחדל אחר הקשור לחברת התעופה, הנו באחריותה בלבד ואינו מהווה בשום אופן עילה לתביעה כנגד חברת דיסקברי ומתן פיצויים.
בשל שינויים אופציונליים בלו"ז הטיסות, עלול סדר הביקור באתרים להשתנות ויתכן כי אתרי ביקור ספורים יוחלפו באחרים – הכל בהתאם ללוח הזמנים.
מחיר הטיול הוא למשלמים במזומן או בהעברה בנקאית.
דמי הרשמה ותנאי ביטול
הרשמה באמצעות טופס הרשמה ובתשלום של דמי רישום . תנאי ביטול כמפורט, בפרק תנאים כלליים באתר.
ויזה ואישורי כניסה
ישראלים אינם זקוקים לויזת תיור בכניסה ליפן. יש לוודא כי הדרכון בתוקף לפחות לחצי שנה עד הטיול ושישנם מספיק דפים פנויים בדרכון. מטיילים בעלי דרכונים זרים מתבקשים לבדוק מול נציגות מדינתם אם יש צורך בוויזה.
ביטוח
חובת כל נוסע לבטח עצמו בביטוח רפואי מתאים, כולל הרחבה להיטס אווירי. מומלץ להפעיל את הביטוח בהתאם לתנאי הביטול בתוכנית הטיול, כדי להיות מכוסים במקרים של ביטול הטיול בתנאים המכוסים ע"י פוליסת הביטוח. במידה ואתם בוחרים לבטח ציוד יקר, ביציאה מישראל כדאי להצהיר במכס על תכולת הכבודה. ניתן לעשות את הביטוח באמצעות חברת "דיסקברי".
בריאות וחיסונים
חלה חובת דיווח על כל נוסע, למארגני הטיול ומוביליו על הבעיות הרפואיות מהן הוא סובל (במידה ויש כאלה( במסע מושקע מאמץ רב ויש להבטיח ככל שניתן, את הצלחתו. עלינו להכיר את אמצעי הזהירות למניעת הידבקות במחלות ואת הדרישות בנוגע לחיסונים. יש להתייעץ עם רופא מומחה למחלות גאוגרפיות ורופא שיניים, לפחות 4 שבועות לפני הטיול.
הבהרה
ככלל, מסלול הטיול מתוכנן עד לפרט האחרון בהתאם לידע ולניסיון שנצבר בחברה. אולם, מעת לעת עלולות להתרחש 'תקלות' לא צפויות שאינן תלויות בנו, העלולות לגרום לשינוי קל בתכנית או לפגוע ברמת השירותים המובטחת. מומלץ לקבל זאת בהבנה וברוח טובה – אחרי הכול זה גם חלק מהחוויה. יחד עם זאת אנו מבטיחים לעשות הכול כדי שהטיול יהיה מוצלח ומהנה.

הערות

1. המחיר אינו כולל תוספת מיסי נמל ודלק במידה ואלה יוטלו ע"י חברות התעופה לפני היציאה לטיול. המחיר אינו כולל גם דמי סבלות. 2. המחיר המצוין הוא לתשלום במזומן. 3. בנושא החיסונים לארץ היעד מומלץ לנוסעים לפנות למשרד הבריאות. 4. אנו ממליצים לכל הנוסעים לבטח את עצמם בביטוח רפואי ומטען מיום ההרשמה לטיול ועד לסיומו. 5.שימו לב: המסלול המוצע באתר מתאר את אתרי הביקור, אך לא בהכרח את סדר הביקורים וכן את סדר הימים והלינות. כמו כן, ייתכנו שינויים בסדר התוכנית, וזאת לאור שינויים תכופים בלוח הטיסות ושעות הטיסות וכן לאור ימי הפתיחה הקבועים של האתרים במסלול או שינויים החלים מפאת חגים או אירועים אחרים. 6.לאור האמור לעיל ייתכנו אף ויתורים על ביקורים בחלק מהאתרים והמקומות המוזכרים במסלול הטיול , במקומם יינתנו אתרים חליפיים וראויים, וכל זאת ייתכן גם לאחר יציאתנו מהארץ. 6. יציאה לטיול מותנית במינימום של 20 משתתפים לפחות,אלא אם הוחלט אחרת ע"י הנהלת החברה. 7. במידה ויהיו פחות משתתפים יתכן ותחול תוספת למחיר הטיול שתקבע ע"י דיסקברי. 8. תנאי הרישום והביטול מפורטים וברורים והם מופיעים באתר האינטרנט של חברת דיסקברי, תחת תנאים כלליים. לפני שהינכם נרשמים לטיול , יש לקרוא את תנאי ההרשמה והביטול כפי שמופיעים בעמוד הנ"ל. מי שאינו יכול ,מסיבות שונות, להוריד או לקרוא את התנאים הכלליים הכוללים תנאי רישום וביטול מהאתר, מוזמן לקבל אותם מאיתנו בפקס או במייל. 9. החברה אינה אחראית לנזקים שיגרמו לנוסעים כתוצאה משינויים הנעשים ע"י חברת התעופה,במועדי הטיסות עקב תקלות שונות ו/או פגעי מזג האוויר/או לנזקים הנגרמים מכח עליון. 10. החברה אינה אחראית לשינויים הנובעים מכח עליון,פגעי טבע ומזג אויר וכו' 11. בשל שינויים אופציונאליים בלו"ז הטיסות,עלול סדר הביקור באתרים להשתנות ויתכן כי אתרי ביקור ספורים יוחלפו באחרים- הכל בהתאם ללוח הזמנים. 12.מדי פעם מופיעים באינטרנט, דפי אינטרנט ישנים שנסרקו על ידי גוגל או מנועי חיפוש אחרים דפים שאינם מופיעים באתר החברה, מסלולי טיול ישנים או מסלולי טיול שאינם מעודכנים. לכן , בעת ההרשמה יש להיכנס אך ורק לאתר דיסקברי הרשמי, ולקרוא שם את המסלול המעודכן. עליכם לוודא לפני ההרשמה שהוא אכן המסלול הרלוונטי עבורכם. את המסלול ניתן לקבל גם בפקס וגם במייל. עליכם לוודא שאכן קיבלתם את המסלול העדכני והרלוונטי עבור המועד בו אתם מעוניינים או עומדים לצאת לטיול. דיסקברי אינה אחראית לפרסומים של מסלולים ישנים או כאלה שאינם מעודכנים כמפורט לעיל. חברת דיסקברי לא תהא אחראית למקרים בהם חברות תעופה ייגבו כספים נוספים עבור כבודה ו/או שירותים נוספים, בין אם מדובר בטיסות פנים או בטיסות בין מדינות, שאינן מישראל או בחזרה לישראל.